Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 24.10.2021 Ve všech sekcích
-
Prosba electroworld
pjetrof a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Dave_k za téma
Vyřízeno. Plachta je už zabalená a připravena na expedici.5 points -
Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)
brixtr a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Schreek za téma
@Pepito Já to neomezil jen na Pražáky Vzdálenost je jen číslo Každopádně, mám tu rybník, ohniště a drobné posezení, k využití v týdnu, o víkendu o svátcích, to je fuk, jen se dohodnout5 points -
Dneska vařim já
radim.1008 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
5 points -
Dneska vařim já
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
3 points -
Renault Clio II sport ph1
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Print za téma
Takže máme za sebou poslední letošní závod na Mosteckém okruhu. Dojel jsem si 2x pro 4 místo. Tady Integry plně ukázaly svůj potenciál. Ztráta 1.2vteriny na dvě ostré jízdy (8,4km) blíž už to nešlo . I tak jsem si zajistil v absolutním pořadí ve třídě N-2000 3 misto pro tuto sezónu. Což je v první sezóně super. Bohužel foto mám zatím pouze jedno a to svoji 406 ktera mě tam odvezla foto clia bude později2 points -
Řešení proti kunám
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
2 points -
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Peugeot 306 XT
Moral3z a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radovanik za téma
2 points -
Fotím, Fotíš, Fotíme
Goldinka a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
2 points -
Řešení proti kunám
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
@ozzy56 co je to za rasu ten pes? Možná je to řešení proti kunám. Každý, kdo má problém s kunou si pořídí toho psa, ten tu kunu sbalí, bude s ní chodit a kuna nebude mít čas ožírat motorový prostor našich aut...2 points -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
Radovanik a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Nízká teplota 2.0 benzin.
ChouLu zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Kup ho v peugeotu a bude origo1 point -
Protektor na přední ose
Medvěd zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No tak jinak když píšu že technologie je jinde tak ano jsou firmy které umí perfektní protektory používají špičkové kostry ale je to o tom že takový protektor stojí třeba jen o 2-3 tisíce méně než nová pneu. A ty protektory vyráběné klasickou technologií a motané na kostry různé kvality nebo na kostry které jsou už podruhé nebo i potřetí v oběhu stojí polovinu nebo ještě méně z ceny nové pneu. Tak to jsou ty co vidíš po silnicích. Další věcí je že dneska málokterý šofér udělá aspoň dvakrát týdně před výjezdovou kontrolu aby aspoň tu soupravu obešel a oklepal gumy jak jsou nafoukané. Pak se jezdí na podfouknutejch který se víc hřejou a pak se ten běhoun holt odpaří a guma řachne.1 point -
Tentokrát jsem asi mimo hru, do Kérkonoš se pracovně hned tak nepodívám.1 point
-
Přesunuto...1 point
-
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
a vozí materiál na kalvádos , co se v mládí...1 point -
Peugeot predstavil nové SUV – model 4008
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Otevřu jednoho kostlivce https://www.auto.cz/take-peugeot-pracuje-na-suv-kupe-dorazit-ma-v-roce-2022-1413301 point -
Nic si z toho nedělej, já už jsem taky nucenej používat "externí paměť" (zákonitá)1 point
-
Potkal jsem klubáka...
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Vůbec nic se neděje. Napadlo mě to včera, když jsem zjistil, že pojedu do Mohelnice.1 point -
Potkal jsem klubáka...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Včera mi psal @radim.1008, že se dnes u mne odpoledne s rodinou zastaví a já jsem na to úplně zapomněl. Po obědě nám dcera od Radunky přivezla vnoučka (6let) a vyrazili jsme na výlet. Když jsme dorazili na místo, přišla mi SMS, že je Radim v Mohelnici a že jede ke mě. Tak jsem mu hned volal a omluvil se mu. Hrozně mě to mrzí. To že mám sklerózu naštěstí nesouvisí s operací mozku. Kdybych se včera zmínil přítelkyni Radunce, tak by se to nestalo. Radime, ještě jednou se omlouvám a zároveň děkuji že na mě myslíš.1 point -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Tak to je pecka1 point -
1 point
-
Jak navnadil? Čím navnadil? Nevyfotil jsi ani jídelní lístek ....1 point
-
Dneska jsme s Pavlem vyrazili na sever, do Muzea socialistických vozů v Železném Brodě. Cestou nás u motorestu LETADLO na D 10 praštila do očí celkem zásadní proměna jeho okolí a tak jsme se na chvilku zastavili i zde Odkazy na fotky https://dkmedved.rajce.idnes.cz/Motorest_LETADLO_D10_24._10._2021/ https://dkmedved.rajce.idnes.cz/Zelezny_Brod_24._10._2021_Muzeum_socialistickych_vozu/ Dejte vědět, zda jsem Vás navnadil nebo otrávil1 point
-
Fotím, Fotíš, Fotíme
Hafity zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
1 point -
Díky za názory. Asi to nemá cenu opravovat. Tenhle model byl nejlepší Peugeot jaký jsem měl. Celkově nejlepší auto jakým jsem jezdil z těch 7 předchozích. Nechť odpočívá v pokoji.1 point
-
Co jste dnes udelali...
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
Tak tobě bylo hloupé, že předstírám trápení jen já, tak jsi se musel přidat , abys nebyl pozadu ???1 point -
Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)
brixtr zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Si koupíš kus čoklbuřta a upečeš si to na ohníčku ne. Však by to byla trochu změna. Já jsem klidně i pro.1 point -
No já si teda nejsem jistý, ale asi i kuna, která venčí psa, musí něco žrát1 point
-
Po pravdě jsem stejného názoru jako @Péťa vše co jsi popsal něklikrát převyšuje cenu vozu1 point
-
já si udělal na tu blikačku zdroj na 230V (nějaké trafo z šuplíku) ani nee tak kvůli bateriím, ale večer na chajdě natáhnu kolem auta prodlužovačku v domnění, že by si mohla kuna zkusit do ní kousnout..., ale mrcha jak vidí že tam něco bliká, tak k autu ani nejde, ale máme ji tam furt, sousedka ji vídává jak jde ráno se psem...1 point
-
Kdyby něco Pardubice prý ještě jeden kousek taky mají. Zítra (ne) odpoledne pojedu kolem.1 point
-
Hele měl jsem pár 407 1.8 je slabší ale pokud nezávodíš tak to samo sebou stačí. Více to papá, ale na servis nejjednodušší. CO sleduju inzerci tak je většinou spojený s minimální výbavou. 2.0i je živější ale taky žádná raketa. Oproti 1.8 má například sekundární vzduchové čerpadlo které umí pozlobit. Pak je ona 2.2i, jede zase kousek lépe, ale žere zase kousek více. Měl jsem jí nejdéle, odešla škrtící klapa - dala se nová a klid. Měl jsem to na LPG a bylo to v pohodě. Taky je zde sekundární vzduchové čerpadlo a zmíněné variabilní časování na vačce které umí pozlobit nebo prodražit výměnu rozvodů. Ten variátor stojí kolem 10k. A poslední věc ten výfuk to je kapitola sama o sobě. Na 2.2i je pouze originální zadní tlumič a stojí 33k v Peugeotu. Pak vyrábí v druhovýrobě Polmostrow nicméně je to stejný tlumič co dávají na 2.0i. Auto je s ním lehce lenivější a o poznání hlučnější. Po pár měsících jsem raději sehnal starší original tlumič a nechal ho poopravit . No a pak samosebou 3.0 V6. Parádní motor, spotřeba se dá držet pod 10l ale samozřejmě párkrát tomu přitneš na semaforech a letí to nahoru Co se týče servisu tak je to relativně jednoduchý motor který nemá moc špeků co se serou. Nicméně " maličkosti " se najdou. Například těsnění pod víka ventilů. Při nájezdu 200tis km sákly na všech autech co jsem viděl. Nové koupit nejde - pouze origo v Peugeotu jako sada 4x víka a 4x těsnění za nějakých 10k A druhé řešení je použít tmel na vany a motory, ale samozřejmě ne každý mechoš to umí udělat dobře. Další věc pak jsou časování ventilů, jsou tu převodníky na sací vačce. Převodník stojí kolem 10k, je ovládán olejovým ventilem který stojí 5,5k. Většinou se kazí protože někdo nedodržoval výměny oleje nebo dával něco co tam nepatří. Jinak co se týče servisu jsou tu ještě cívky nad svíčkama co odchází relativně často, ale na rozdíl od 1.8i - 2.2i kde je jedna velká cívka pro všechny válce, tady má každý svoji.1 point
-
Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
no nevim s crafterem (nebo to je sprinter ??) sem nejezdil - ale tohle si myslim na 3 cuknuti krasne vytoci - ono dodavky maji az prekvapive velke rejdy oproti osobaku PS: nebo to vezme na curaka - skoci na chodnik a vyjede az na dalsi krizovatce1 point -
1 point
-
Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....
enikybeniky zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
Tak tam vleze přes spolujezdce.1 point -
308 T7 2013 hatchback - bouracka
Ivan P308 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Prosím tě zítra dopoledne tady bude. Čt-Pá byl služebně mimo a dneska má nějakou rodinnou akci. Zítra na to číhne a dám vědět co na to řekne jestli by to bylo v našich silách nebo ne.1 point -
1 point
-
Co jste dnes udelali...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
Pepí moc díky za podporu . Já vím , že mám kolem lidi , kteří mi rádi pomůžou a musím s potěšením říci , že jich je hodně i tady v PC. Pomoc nabízejí telefonicky, soukromou zprávou , SMS a někdy jsou to lidi od kterých bych to ani nečekal a je to moc fajn - nejsme jen forum. Já to jen nyní musím vstřebat , protože nosím v hlavě problémy s klukem , mojí maminkou , v práci je to také pindou ke zdi , holka se chystá v létě vdávat a do toho to zdraví a nějak je toho na mne moc. 100x nic umořilo vola . . . Já se to právě snažím zahánět vesolostí ve společnosti , ale uvnitř mne to užírá. Ale jak se říká : Když nejde o život - jde o hov... Proto jsem si dělal srandu, že koupím ten bus , bagr a tak . . . to abych přišel na jiné myšlenky. Ono jak jsem doma celý den sám, tak má hlava čas myslet i na to na co nemá . . .1 point -
...musime to opravit.. RSD....1 point
-
1 point
-
@Pacho69 cokoli, co bych musela dělat denně, nepřichází v úvahu na to sem moc sklerotická nám právě kuna chodí jen na podzim a v zimě, na jaře se už neobjevila, v létě jsme se pokoušeli chytit do sklopce, zkoušeli jsme i lišku (a chytli jsme málem cizího psa a tušim dvě kočky ). Předpokládám, že letos zase začne chodit na návštěvu, páč bydlí v tom vedlejším baráku. Spreje jsme taky zkoušeli asi tři druhy, ale bylo to bez efektu. Co mi bylo řečeno, tak ty kunoplašiče sou na houby, tak do něj zatim investovat asi nebudu.1 point
-
Šílený parfém.... Tak mně napadají "Duchy Maskvy" (savjetskyj parfém za totáče), to byl docela ekrazit....1 point
-
Honda CR-V 2.0 i-MMD Hybrid Executive
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele gronholmm za téma
1 point -
Honda CR-V 2.0 i-MMD Hybrid Executive
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
...mno já jsem zase celej život zarytej benziňák, jen teď u Riftera prostě silnější motor než ten mazutovej 4hrnek není.... ....a vyhazovat za auto 3 míče taky nepotřebuju. Na blbnutí mám motorky a na letišti letadla......nebo jsem se jezdil potápět.... Zábavy je hafo... ...a na sociální status *neumím psát slušně* pes.... ...soused by si ta AMGcka mohl dovolit koupit skoro všechny a dokonce naráz... a ezdí posledním Golfem.... ..stejně potřebuje tak akorát po městě... . ....na dovolenou léta letadlem nebo si pujcuje vyladěný obytko, když jo moc chce řídit sám....1 point