Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      14

    • Počet příspěvků

      24 449


  2. Hugo Boss

    Hugo Boss

    Člen klubu


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      996


  3. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      35 913


  4. Emil

    Emil

    Člen klubu


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      73


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 29.3.2021 v kategorii Příspěvky

  1. Péťa

    Co tak pomoci našemu symbolu?

    Je ještě několik dní čas, ale i tak jsem to zkusil hodit cvičně do kalkulačky a jste borci Na CZ účtu je 16 828,57 Kč Na EUR účtu je 32 €, t.j. cca 835,- Kč Aukce hrníčku je zatím na 2 700,- Kč (ale částku @ChouLu násobí, tak můžeme počítat 5 400,- Kč) Aukce nového Peugeot loga je na 1 600,- Kč Celkem tedy k 29. březnu 2021 13:00 hodin máme vybráno 24 663,57 Kč ! Díky všem a kdo se teprve rozhoduje, tak věř, že i stokoruna poslaná na účet č. 106206306 / 2010 (případně 2600063573 / 2010 pro platbu v eurech) s uvedeným variabilním symbolem 562021 potěší a pomůže.
    6 points
  2. Je to jen o prioritách, o možnostech, vybavení a penězích. Někdo si to radši koupí, jiný udělá podle sebe.
    3 points
  3. Výš jak no tohle jsou věci který se vyplácí dělat v jakémsi stavebnicovém systému kdy ve velkém nakupuješ veškerý materiál a pak to jen přizpůsobíš požadavku zákazníka a bohužel v Polsku asi vychází vše levněji než tady proto se tady takhle dokázali prosadit a druhá věc je mezi nima a čechama není tak velká jazyková bariéra. Jak opsal ozzy56 taky by to bylo řešení ale když spočítáš kolik bude stát materiál kolik dáš za práci tak se opravdu vyplatí nejdřív zkusit někoho kdo to dělá ve velkém. Protože když nemáš doma nic co by jsi použil tak to není jen u těch vinglech, plechu a trhacích nýtech ale i o barvě nějakém kování na dveře atd. Samozřejmě že když by jsi oslovil nějakou zámečnickou firmu v okolí tak to budou schopný udělat a třeba by to udělali i z materiálu který bude silnější ale těžko budou při kusové výrobě konkurovat firmě která dělá seriovou výrobu s individuálníma úpravama minimálně v ceně materiálu. A co se týče toho z jakého dělají materiálu když je to ten trapézový plech tak opravdu stačí ta síla kterou používají těma prolisama se to zpevní že nikde nic nepruží a nelezou z toho zvuky při tom když se o to opře normální vítr nebo když na to normálně prší.
    3 points
  4. Frantina

    Vtipy

    3 points
  5. Hugo Boss

    Peugeot 106 1.3 rallye S1 - by Hugo Boss

    A ted uz jen ustrojit. Ale ten čas... Toho je fakt málo
    3 points
  6. Hugo Boss

    Peugeot 106 1.3 rallye S1 - by Hugo Boss

    Vybral jsem samozřejmě originál bílou barvu jaka na rallye má být. Řeknu vám že ta barva je nádherná. Úplně jsem z toho auta nadšený jak to prokouklo
    3 points
  7. PanOtakar

    Peugeot 306 1.9TD - záchrana před slisováním

    Po nějaký odmlce jsem se zase vrátil v Peugeotu, sice ne nějak plánovaně, ale přišlo mi škoda nechat 306 sešrotovat a jak se říká "no neber to, za flašku" 1.9TD 66kW, rok 1999, 205***km. Rok a půl ležela v trávě, chytla na drc. Pršelo do ní, takže trochu plísně..
    2 points
  8. Péťa

    Vtipy

    2 points
  9. tak ještě jednou--napsal jsem, jak bych to udělal já, mám veškeré vybavení, kvalifikaci a času tři zádele, protože nepracuju, chápeš to? mám hafo vrtáků, elektrod, kýbl nýtů, řezné, brusné kotouče atd., sem se předzásobil ale být na tvém místě řešil bych to asi jak píšeš EDIT: umím s železem, když chcu něco ze dřeva, objednám v Polsku a dovezou, smontují a natřou mi to na chatě, já sedím a pak zaplatím, do dřeva moc nejsem
    2 points
  10. mmartinkovic

    Co tak pomoci našemu symbolu?

    U nas v SR tiez bola vyzva na podporu ZOO Bojnice, formou adopcie zvieratka zo zoznamu na 1r , min podpora je 20€ pre jednotlivca, pre spolky, zdruzenia a firmy suma od 60 az po nekonecno. Po pripisani prispevku dostane certifikato o adopcii a pochvalu pred nastupenou rotou a naštartovanou vetrieskou Takze ak niekto chce, moze podporit aj slovenske ZOO. Dakujem
    2 points
  11. ChouLu

    Vtipy

    2 points
  12. KoudaK

    Vtipy

    2 points
  13. Péťa

    Vtipy

    1 point
  14. MJSytic

    Přechod z 10W40 na 5W40

    Za c) Total
    1 point
  15. MilanF1

    renovace alu kol vč změny barvy

    Že jsi to ty. i
    1 point
  16. VojtouNerCZ

    307 automat problémy

    Asi máte pravdu a bude to nějaká blbost. Já se toho asi zbytečně moc bojím jen kvůli tomu, že to je automat Prostě se do toho jako vždy bezhlavě vrhnu a nějak to dopadne. S řemenem je to ale zajímavá úvaha, tam se občas ozve řemenice. Jinak k záseku páky mě nakopl ChouLu, že to bude dělat elektronická pojistka páky
    1 point
  17. Mirek 5008

    5008 - zkušenosti

    Ahoj, Žádný problém nemám. Praktická stránka auta, je na špičkové úrovni, zavazadlový prostor, pohodlí řidiče i cestujících. Motor 1.6 hdi 82 kW je na ježdění dostačující, nízká spotřeba, kultivovaný chod. Není to rozhodně žádný trhač asfaltu, ale na běžné ježdění úplně v pohodě. Adrenalin z akcelerace nezažívám, ale u tohoto typu vozu to je, myslím, i v pořádku. Nedokážu si ani představit, že bych s takovým autem dělal myšky a nějaké jiné psi kusy... Sice bych ocenil užší středový tunel, mám dva metry, ale zvykl jsem si.
    1 point
  18. PanOtakar

    Peugeot 306 1.9TD - záchrana před slisováním

    Sedačky jsou super, lepší než v nových autech. Udělal se takovej základ - filtry, oleje, náplně. - Díky tomu dost utichl motor, takže se ještě najezdí dost.
    1 point
  19. jarokare

    Jaký vstřik - P406 sedan RFN 100kW?

    Ahoj , pasovat ti budou oba , ty vstřiky občas odchází , takže pokud máš v pořádku kabely k jednotce , tak to bude určitě tím vstřikem .
    1 point
  20. chuck11

    C5 po důchodci... aneb vozový park Citroënů se rozrůstá

    pěkně se staráš
    1 point
  21. ozzy56

    Peugeot 106 1.3 rallye S1 - by Hugo Boss

    možná by stálo za úvahu, nabídnout @Hugo Boss členství v klubu zdarma , je to pežoťák tělem i duší, dodavatel náhr. dílů, když už není kde brát, nikdy nebyl problém, že by nepomohl, neporadil..., jen mě to tak napadlo, a podotýkám, že Huga vlastně neznám, nikdy jsme se neviděli, ale reputaci tu má výbornou
    1 point
  22. anton308

    peugeot 308 by anton

    Tak dneska počistene povysavane IMG_2645.MOV
    1 point
  23. Na to co pise Jirka, už jsem poslal poptávku, tak uvidime
    1 point
  24. napsal jsem, jak bych to udělal já , mám kolegu, co pracuje ve sběrně kovů, takže profily (zánovní) bych měl za cenu šrotu..., svařil bych si to sám, oplechoval sám..., hlavně bych použil jinou tloušťku materiálu, než používají tyhle firmy, protože vím, co to dělá ve větru atd., prostě bych měl za tu jejich cenu garáž v jiné kvalitě, ale jasně, že každý tu možnost a kvalifikaci nemá
    1 point
  25. skuci

    C5 po důchodci... aneb vozový park Citroënů se rozrůstá

    tak když mi za to dají výměnou něco novějšího nebo třeba půl míče, tak to beru
    1 point
  26. MJSytic

    Pokles ručičky teploty Peugeot 308 sw, motor 1,6 82KW

    A přesně proto to u koncernu udělali fejkově na 90°C "ni krok zpět", aby lidi neplašili. U 406 mi lítala teplota od 80-100°C podle zátěže a počasí. U 508 taky pracuje a jsem za to rád. Alespoň vím, co se děje
    1 point
  27. Péťa

    Cykloporadna

    Zkusil bych projít třeba inzerci zde: https://www.bike-forum.cz/bazar/hledani?ncs[q]=&ncs[locationCity]=&ncs[locationAreaKm]=30&ncs[search_filter_10]=&ncs[search_filter_4]=&ncs[priceFrom]=&ncs[priceTo]=25000&ncs[category]=13&ncs[user]=&ncs[type]=&ncs[state]=
    1 point
  28. Charlie 1

    Cykloporadna

    To se tady rozjelo.... Asi jste nepochopili, že Medvěd to má na příležitostny ježdění a nechce dát za kolo 50000 a víc.... Tak tohle je jediná možnost jak mít elektrokolo
    1 point
  29. brixtr

    Majnekupé 406

    tak a je to tu.. první fáze začíná, @ChouLu je moooc šikovný
    1 point
  30. PaKr

    Vw polo 1,0 mpi

    @Fruktis nezapomněl jsem, ale nějaké fotky mi majitel poslal až dneska.... Další Ti hodím do zprávy
    1 point
  31. Medvěd

    Cykloporadna

    Ha - hluboko v historii cyklovlákno, tak nedostanu céres, že zakládám nové, když už tu podobné je. Dneska jsme se jeli projet na kolách s výrostkem a ten syčák se za poslední rok tak vytáhl a zesílel, že jsem za ním jen vlál (ne - nevlál, ale prachsprostě jsem mu nestíhal ). Protože ale bych chtěl občas s ním na těch kolách vyrazit a chápu, že čekat co chvíli na zadejchanýho fotra není TOP, napadlo mě, že bychom přes léto našetřili a koupili něco v tomto stylu https://www.sbazar.cz/dj.md/detail/139329267-elektrokolo-author-stratos-prestavba-apache https://www.sbazar.cz/dj.md/detail/139329067-elektrokolo-author-linea-prestavba-zadni-motor Výhodou je jednak CENA + skutečnost, že já mám Stratose v bezmotorové verzi a Helča Vistu, což mi přijde taky té Linei podobné. Co na to cyklouši? Vím, že se dá koupit kolo podstatně dráž, ale nevím jak moc bych takové kolo využil (v našom podání se bude jednat více-méně o výlety po asfaltu nebo polňačkách odhadem do 100 km (a to asi přeháním)
    1 point
  32. Péťa

    Vtipy

    1 point
  33. brixtr

    Vtipy

    1 point
  34. Havlicek.Lukas

    Co jste dnes udelali...

    tak sem nakonec v nedeli nelenil a udelal sem si PC zidli timto dekuji @VojtouNerCZ za poskytnuti sedacky
    1 point
  35. Pepito

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Dnes na náměstí v Lošticích.
    1 point
  36. Charlie 1

    Co jste dnes udelali...

    vertikutace trávníku, po zimě jak bylo pořád vlhko tak trávník chytil Sněžkou plíseň tak mám teď oraniste dáme hnojivo a bude snad cajk
    1 point
  37. Print

    Renault Clio II sport ph1

    Dnes sedačky a zkouška auta na "kozách"
    1 point
  38. OK406

    Něco pro Šaldu

    1 point
  39. OK406

    Vtipy

    1 point
  40. Radek Hurvajz

    My lion ❤️ My love 406 2.0i

    Tak na FCB se točej stale stejný dotazy pořád dokola, až je to unavný, protože jak to zapadne tak už to nikdo nenajde. Zmizí to v propadlišti Zuckerbergovi hladomorny.
    1 point
  41. PaKr

    My lion ❤️ My love 406 2.0i

    @Suzanne Dzupik taky vítám dalšího se 406 @čakom na tu tvoji smečku lvů jen tak někdo nemá Tak taky se tu vetřu stříbrná je 2.0 benzín, modrá je 1.8 s lpg. A prahy potvrzuji, na modré už plastická operace proběhla, stříbrná se dočká letos ( pokud se zadaří)
    1 point
  42. Péťa

    Vtipy

    1 point
  43. Weri 605

    E-shop, hledám pánskou mikinu Peugeot se zipem

    Teda @Radek Hurvajz... a už to děláš zas... Hele ukážu ti jak na to....: Ahoj Suzanne Dzupik.. Je super, a krásná náhoda, jak se to všechno sešlo... Vidím, že jsi nová a tak tě poprosím, přečti si pravidla fóra.. Třeba citace hned předchozího příspěvku se nedělá. Určitě v pravidlech najdeš i spousty jiných tipů... Dneska ti to promíjím a s dovolením přesunu i celé tvoje téma do pokecu. Tato sekce totiž patří komunikaci s vedením. Jinak jsem rád za další kopretinu v Clubu.. VIDÍŠ...? Takhle je to hezčí, milejší a bez !!!!!!!
    1 point
  44. RichVa

    Vtipy

    1 point
  45. RichVa

    Vtipy

    1 point
  46. Frantina

    Vtipy

    1 point
  47. ozzy56

    Vw polo 1,0 mpi

    nene, s tím jsem skončil jednou provždy , ale třeba když jsem někde na pivu a ostatní kouří tak mi to nevadí--pokud teda nevydechují přímo na mě , ale auto po kuřákovi ani bohovi
    1 point
  48. ozzy56

    Vw polo 1,0 mpi

    jojo, taky to mám tak--30 roků nekouřím, ale auto po kuřákovi bych nevzal ani zadarmo, je to zvláštní, jak se z bývalého kuřáka stane takový zarytý protipol
    1 point
  49. *nohafuc*

    Vtipy

    1 point
  50. navig

    Motor 1,2 - rozvodový řemen

    Ahojky Všem. Problém rozvodových řemenů u motorů 1.2 byl nedávno popsán ve SVĚTĚ MOTORŮ,kdy se těmto motorům věnovali v rubrice bazar. Zkusím vypsat to nejdůležitější. Internet je plný fotek rozpraskaných řemenů,kdy jeho kusy napadají do vany,ucpou sací koš čerpadla a vyvolají varovnou hlášku o tlaku.Sítko někdy i praskne a pak se musí měnit i palivové čerpadlo a u přeplňovaných verzí i Vývěva.U PSA samozřejmě použili řemen odolný proti oleji(v nabídce firem DAYCO a CONTITECH) a předepsali oleje,které je příliš neleptají. Řešení slibuje nízké tření a hlučnost a vše důkladně odzkoušeli. Jenže pak dodavatel nabídl ozubené řemeny s ještě vylepšeným hladkým povrchem na vnější straně. Pokuď někdo jezdí s přeplňovanou verzí motoru EB (1.2 PureTech 81 či 96kW) trvale krátké trasy,takže má v oleji více benzínu a nebo použije nesprávný olej,řemen se opravdu začne rozpadat. Výrobce nepovažoval za důležité evidovat,které vozy jsou z výroby vybaveny choulostivějším řemenem,takže to neví a nemůže je preventivně vyměnit. Výrobce je ochoten nést za vadu zodpovědnost až do 150 000 km a 7 let stáří.Musí se ale doložit servisní historie a použití předepsaných olejů.Značkové servisy mají přípravek k měření tloušťky řemene,neboť ten naleptaný se rozválí do šířky. Cena originální sady na výměnu rozvodového řemene 5493Kč To asi vše.Snažil jsem se vypsat to nejdůležitější. V článku je několik fotografii,kde je skutečně vidět hladký,ale značně popraskaný a odlupujicí se hladký povrh řemenu. Řemenu je ale věnován v článku jen asi 1 odstavec. Víťa
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...