Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 29.3.2021 v kategorii Příspěvky
-
Co tak pomoci našemu symbolu?
machulda a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Je ještě několik dní čas, ale i tak jsem to zkusil hodit cvičně do kalkulačky a jste borci Na CZ účtu je 16 828,57 Kč Na EUR účtu je 32 €, t.j. cca 835,- Kč Aukce hrníčku je zatím na 2 700,- Kč (ale částku @ChouLu násobí, tak můžeme počítat 5 400,- Kč) Aukce nového Peugeot loga je na 1 600,- Kč Celkem tedy k 29. březnu 2021 13:00 hodin máme vybráno 24 663,57 Kč ! Díky všem a kdo se teprve rozhoduje, tak věř, že i stokoruna poslaná na účet č. 106206306 / 2010 (případně 2600063573 / 2010 pro platbu v eurech) s uvedeným variabilním symbolem 562021 potěší a pomůže.6 points -
Plechová garáž - zkušenosti, doporučení, dokáže někdo vyrobit? :-)
Hafity a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Je to jen o prioritách, o možnostech, vybavení a penězích. Někdo si to radši koupí, jiný udělá podle sebe.3 points -
Plechová garáž - zkušenosti, doporučení, dokáže někdo vyrobit? :-)
Hafity a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Výš jak no tohle jsou věci který se vyplácí dělat v jakémsi stavebnicovém systému kdy ve velkém nakupuješ veškerý materiál a pak to jen přizpůsobíš požadavku zákazníka a bohužel v Polsku asi vychází vše levněji než tady proto se tady takhle dokázali prosadit a druhá věc je mezi nima a čechama není tak velká jazyková bariéra. Jak opsal ozzy56 taky by to bylo řešení ale když spočítáš kolik bude stát materiál kolik dáš za práci tak se opravdu vyplatí nejdřív zkusit někoho kdo to dělá ve velkém. Protože když nemáš doma nic co by jsi použil tak to není jen u těch vinglech, plechu a trhacích nýtech ale i o barvě nějakém kování na dveře atd. Samozřejmě že když by jsi oslovil nějakou zámečnickou firmu v okolí tak to budou schopný udělat a třeba by to udělali i z materiálu který bude silnější ale těžko budou při kusové výrobě konkurovat firmě která dělá seriovou výrobu s individuálníma úpravama minimálně v ceně materiálu. A co se týče toho z jakého dělají materiálu když je to ten trapézový plech tak opravdu stačí ta síla kterou používají těma prolisama se to zpevní že nikde nic nepruží a nelezou z toho zvuky při tom když se o to opře normální vítr nebo když na to normálně prší.3 points -
Peugeot 106 1.3 rallye S1 - by Hugo Boss
Moral3z a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Hugo Boss za téma
3 points -
Peugeot 106 1.3 rallye S1 - by Hugo Boss
Agrafik a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Hugo Boss za téma
3 points -
Peugeot 306 1.9TD - záchrana před slisováním
Karel a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele PanOtakar za téma
2 points -
2 points
-
Plechová garáž - zkušenosti, doporučení, dokáže někdo vyrobit? :-)
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
tak ještě jednou--napsal jsem, jak bych to udělal já, mám veškeré vybavení, kvalifikaci a času tři zádele, protože nepracuju, chápeš to? mám hafo vrtáků, elektrod, kýbl nýtů, řezné, brusné kotouče atd., sem se předzásobil ale být na tvém místě řešil bych to asi jak píšeš EDIT: umím s železem, když chcu něco ze dřeva, objednám v Polsku a dovezou, smontují a natřou mi to na chatě, já sedím a pak zaplatím, do dřeva moc nejsem2 points -
Co tak pomoci našemu symbolu?
Fruktis a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele mmartinkovic za téma
U nas v SR tiez bola vyzva na podporu ZOO Bojnice, formou adopcie zvieratka zo zoznamu na 1r , min podpora je 20€ pre jednotlivca, pre spolky, zdruzenia a firmy suma od 60 az po nekonecno. Po pripisani prispevku dostane certifikato o adopcii a pochvalu pred nastupenou rotou a naštartovanou vetrieskou Takze ak niekto chce, moze podporit aj slovenske ZOO. Dakujem2 points -
2 points
-
2 points
-
1 point
-
1 point
-
Že jsi to ty. i1 point
-
307 automat problémy
Hafity zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Asi máte pravdu a bude to nějaká blbost. Já se toho asi zbytečně moc bojím jen kvůli tomu, že to je automat Prostě se do toho jako vždy bezhlavě vrhnu a nějak to dopadne. S řemenem je to ale zajímavá úvaha, tam se občas ozve řemenice. Jinak k záseku páky mě nakopl ChouLu, že to bude dělat elektronická pojistka páky1 point -
5008 - zkušenosti
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele Mirek 5008 za téma
Ahoj, Žádný problém nemám. Praktická stránka auta, je na špičkové úrovni, zavazadlový prostor, pohodlí řidiče i cestujících. Motor 1.6 hdi 82 kW je na ježdění dostačující, nízká spotřeba, kultivovaný chod. Není to rozhodně žádný trhač asfaltu, ale na běžné ježdění úplně v pohodě. Adrenalin z akcelerace nezažívám, ale u tohoto typu vozu to je, myslím, i v pořádku. Nedokážu si ani představit, že bych s takovým autem dělal myšky a nějaké jiné psi kusy... Sice bych ocenil užší středový tunel, mám dva metry, ale zvykl jsem si.1 point -
Peugeot 306 1.9TD - záchrana před slisováním
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele PanOtakar za téma
Sedačky jsou super, lepší než v nových autech. Udělal se takovej základ - filtry, oleje, náplně. - Díky tomu dost utichl motor, takže se ještě najezdí dost.1 point -
Ahoj , pasovat ti budou oba , ty vstřiky občas odchází , takže pokud máš v pořádku kabely k jednotce , tak to bude určitě tím vstřikem .1 point
-
pěkně se staráš1 point
-
možná by stálo za úvahu, nabídnout @Hugo Boss členství v klubu zdarma , je to pežoťák tělem i duší, dodavatel náhr. dílů, když už není kde brát, nikdy nebyl problém, že by nepomohl, neporadil..., jen mě to tak napadlo, a podotýkám, že Huga vlastně neznám, nikdy jsme se neviděli, ale reputaci tu má výbornou1 point
-
peugeot 308 by anton
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele anton308 za téma
1 point -
Na to co pise Jirka, už jsem poslal poptávku, tak uvidime1 point
-
napsal jsem, jak bych to udělal já , mám kolegu, co pracuje ve sběrně kovů, takže profily (zánovní) bych měl za cenu šrotu..., svařil bych si to sám, oplechoval sám..., hlavně bych použil jinou tloušťku materiálu, než používají tyhle firmy, protože vím, co to dělá ve větru atd., prostě bych měl za tu jejich cenu garáž v jiné kvalitě, ale jasně, že každý tu možnost a kvalifikaci nemá1 point
-
C5 po důchodci... aneb vozový park Citroënů se rozrůstá
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele skuci za téma
tak když mi za to dají výměnou něco novějšího nebo třeba půl míče, tak to beru1 point -
A přesně proto to u koncernu udělali fejkově na 90°C "ni krok zpět", aby lidi neplašili. U 406 mi lítala teplota od 80-100°C podle zátěže a počasí. U 508 taky pracuje a jsem za to rád. Alespoň vím, co se děje1 point
-
Zkusil bych projít třeba inzerci zde: https://www.bike-forum.cz/bazar/hledani?ncs[q]=&ncs[locationCity]=&ncs[locationAreaKm]=30&ncs[search_filter_10]=&ncs[search_filter_4]=&ncs[priceFrom]=&ncs[priceTo]=25000&ncs[category]=13&ncs[user]=&ncs[type]=&ncs[state]=1 point
-
To se tady rozjelo.... Asi jste nepochopili, že Medvěd to má na příležitostny ježdění a nechce dát za kolo 50000 a víc.... Tak tohle je jediná možnost jak mít elektrokolo1 point
-
1 point
-
1 point
-
Ha - hluboko v historii cyklovlákno, tak nedostanu céres, že zakládám nové, když už tu podobné je. Dneska jsme se jeli projet na kolách s výrostkem a ten syčák se za poslední rok tak vytáhl a zesílel, že jsem za ním jen vlál (ne - nevlál, ale prachsprostě jsem mu nestíhal ). Protože ale bych chtěl občas s ním na těch kolách vyrazit a chápu, že čekat co chvíli na zadejchanýho fotra není TOP, napadlo mě, že bychom přes léto našetřili a koupili něco v tomto stylu https://www.sbazar.cz/dj.md/detail/139329267-elektrokolo-author-stratos-prestavba-apache https://www.sbazar.cz/dj.md/detail/139329067-elektrokolo-author-linea-prestavba-zadni-motor Výhodou je jednak CENA + skutečnost, že já mám Stratose v bezmotorové verzi a Helča Vistu, což mi přijde taky té Linei podobné. Co na to cyklouši? Vím, že se dá koupit kolo podstatně dráž, ale nevím jak moc bych takové kolo využil (v našom podání se bude jednat více-méně o výlety po asfaltu nebo polňačkách odhadem do 100 km (a to asi přeháním)1 point
-
1 point
-
Co jste dnes udelali...
regius zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
1 point -
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
My lion ❤️ My love 406 2.0i
čakom zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Tak na FCB se točej stale stejný dotazy pořád dokola, až je to unavný, protože jak to zapadne tak už to nikdo nenajde. Zmizí to v propadlišti Zuckerbergovi hladomorny.1 point -
1 point
-
Teda @Radek Hurvajz... a už to děláš zas... Hele ukážu ti jak na to....: Ahoj Suzanne Dzupik.. Je super, a krásná náhoda, jak se to všechno sešlo... Vidím, že jsi nová a tak tě poprosím, přečti si pravidla fóra.. Třeba citace hned předchozího příspěvku se nedělá. Určitě v pravidlech najdeš i spousty jiných tipů... Dneska ti to promíjím a s dovolením přesunu i celé tvoje téma do pokecu. Tato sekce totiž patří komunikaci s vedením. Jinak jsem rád za další kopretinu v Clubu.. VIDÍŠ...? Takhle je to hezčí, milejší a bez !!!!!!!1 point
-
1 point
-
nene, s tím jsem skončil jednou provždy , ale třeba když jsem někde na pivu a ostatní kouří tak mi to nevadí--pokud teda nevydechují přímo na mě , ale auto po kuřákovi ani bohovi1 point
-
jojo, taky to mám tak--30 roků nekouřím, ale auto po kuřákovi bych nevzal ani zadarmo, je to zvláštní, jak se z bývalého kuřáka stane takový zarytý protipol1 point
-
1 point
-
Ahojky Všem. Problém rozvodových řemenů u motorů 1.2 byl nedávno popsán ve SVĚTĚ MOTORŮ,kdy se těmto motorům věnovali v rubrice bazar. Zkusím vypsat to nejdůležitější. Internet je plný fotek rozpraskaných řemenů,kdy jeho kusy napadají do vany,ucpou sací koš čerpadla a vyvolají varovnou hlášku o tlaku.Sítko někdy i praskne a pak se musí měnit i palivové čerpadlo a u přeplňovaných verzí i Vývěva.U PSA samozřejmě použili řemen odolný proti oleji(v nabídce firem DAYCO a CONTITECH) a předepsali oleje,které je příliš neleptají. Řešení slibuje nízké tření a hlučnost a vše důkladně odzkoušeli. Jenže pak dodavatel nabídl ozubené řemeny s ještě vylepšeným hladkým povrchem na vnější straně. Pokuď někdo jezdí s přeplňovanou verzí motoru EB (1.2 PureTech 81 či 96kW) trvale krátké trasy,takže má v oleji více benzínu a nebo použije nesprávný olej,řemen se opravdu začne rozpadat. Výrobce nepovažoval za důležité evidovat,které vozy jsou z výroby vybaveny choulostivějším řemenem,takže to neví a nemůže je preventivně vyměnit. Výrobce je ochoten nést za vadu zodpovědnost až do 150 000 km a 7 let stáří.Musí se ale doložit servisní historie a použití předepsaných olejů.Značkové servisy mají přípravek k měření tloušťky řemene,neboť ten naleptaný se rozválí do šířky. Cena originální sady na výměnu rozvodového řemene 5493Kč To asi vše.Snažil jsem se vypsat to nejdůležitější. V článku je několik fotografii,kde je skutečně vidět hladký,ale značně popraskaný a odlupujicí se hladký povrh řemenu. Řemenu je ale věnován v článku jen asi 1 odstavec. Víťa1 point