Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. brixtr

    brixtr

    Uživatel


    • Body

      15

    • Počet příspěvků

      4 406


  2. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      16 417


  3. MJSytic

    MJSytic

    Super Administrátor


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      16 196


  4. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      24 449


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 6.2.2021 v kategorii Příspěvky

  1. brixtr

    Vtipy

    4 points
  2. Dnešní probuzení za účelem přehození pár nakoupených věcí. A to přišroubování opěradla a výměny zadního sedáku. Dál jsem vyměnil středový plast, ne jenom že byl poškrábáný, ale i prasklý dole kolem vypínačů. Zkoumal jsem i proč nesvítí kontrolka airbagu v druhé poloze klíčku. Airbagy jsou přítomny, tak ještě se podívat na žárovky, jestli tam jsou. Vyměnit volant, se mi nepovedlo. Nemám tak velký torx.
    4 points
  3. brixtr

    Vtipy

    4 points
  4. brixtr

    Modrý ďábel Peugeot 406

    auto prodaný, to byl fofr
    3 points
  5. MJSytic

    Sekční garážová vrata - nastavení

    Tak jen pro info, kdyby to náhodou někdo někdy řešil a narazil na toto téma. Nakonec jsem to vyřešil "nabuzením" pružiny, aby i v otevřeném stavu měla tah a tlačila na tu pojistku. Stačilo tedy při otevřených vratech (při zavřených by mi to zřejmě pěkně nafackovalo) povolit na druhém konci objímku (asi o ní Milan+ mluvil) a zhruba o 1/2 otáčky přidat, aby to na druhém konci pružiny mělo sílu pojistku udržet. Stačil na to 10 klíček a větší šroubovák pro lepší páku (servisáci na to mají takové tyčky). Snažil jsem se to zaaretovat na stejném místě, jak to původně bylo (ve stejné vzdálenosti), tak snad to bude zase X let sloužit
    3 points
  6. Péťa

    Vtipy

    3 points
  7. 3 points
  8. Superb určitě, už mám připravený plakáty Peugeotů. Jen je musím vzít sebou. Š120 tam nechám z nostalgie. A Mondeo pod ní možná dostane šanci. To je pozůstatek po Fordu.
    2 points
  9. Ty plakáty "šáde" půjdou dolů
    2 points
  10. Háček

    106 sport projekt na VÍC LÉT :D

    Vyhřáté piny, zkusím proletovat a vyzkouším každopádně od pinu ho nepropipnu na desku tak by to mohl být jediný problém Tak už pípá jdu to hodit do auta Tak premává
    2 points
  11. MJSytic

    Dneska vařim já

    Dneska byl salátek
    2 points
  12. Pepito

    Vtipy

    2 points
  13. VojtouNerCZ

    Vtipy

    2 points
  14. Moral3z

    307SW a 307cc od 15 strany

    Dneska jsem se konečně dokopal k dodělání obrazu do obýváku
    2 points
  15. adraj

    Vtipy

    2 points
  16. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    @Péťa u nás to vypadá obdobně. Počítal jsem ty hromady a u dvaceti jsem toho nechal. Jsou i v místech, kde nikdy krtek, či hraboš nebo co to je za sviňu, nikdy nebyl. Doufám, že se při oblevě utopil, když v těch místech stála voda. Dnes to zase zapadalo trochu sněhem. Tak to není tak vidět.
    1 point
  17. Chajda

    Klíček vs imobilizér

    Už vyřešeno... Původně jsem si nevšimnul že spínačku měnil už někdo přede mnou takže čip z původního klíče byl přilepený na tom plastu pod volantem. Já to zkoušel bez tohoto plastu a přikládal jsem klíček bez čipu. Ale díky za rady.
    1 point
  18. ahoj, dám radu pro příště--vždycky před startem sešlápni spojku , a když ti bude někdo tvrdit, že se to nemá, pošli ho do prd.le no a teď dej auto do servisu, bez diagnostiky ho neopravíš
    1 point
  19. Pe.Tr

    Vypnutí tónu po spuštění Samsung Galaxy S20

    @minimaxa si nečetl manuál ?
    1 point
  20. MJSytic

    Vypnutí tónu po spuštění Samsung Galaxy S20

    Nevím, zkus to
    1 point
  21. brixtr

    peugeot 307 sw

    @VojtouNerCZ jo toho se taky trochu bojím ale @MilanF1 to jistí Včera jsem udělal základní servis.Výměna oleje, všech filtrů(olejový mi kačka musela přivézt jaksi jsem ho zapomněl objednat a zjistil jsem to ve chvíli kdy byl starý filtr už koši ) Dále jsem vyměnil svíčky a hlavně fridex nebo co to mělo být A radši dal i nové víčko expanzky, příště se budou dělat rozvody, dodělávat tempomat a musím zapojit zrcátko spolujezdce, nejspíš není zacvaknutý konektor
    1 point
  22. Hafity

    Řádné členství

    Dnes dovalila provokačka (loudící email s upozorněním) k zaplacení členského.... Takže u mně tohle funguje.... Tak jsem rovnou zadal platbu.... Doufám, že v poržondku dovalí na klubáckej účet....
    1 point
  23. morepower

    Bezdrátový domovní zvonek

    Předloni sem taky řešil zvonek. Nechtěl sem do zásuvky, ale na baterky (taky trošku dizajn) a samonabíjecí tlačítko. Navíc sem nechtěl to tlačítko se silikonovou krytkou, protože mi to po nějaký době u takovejch zvonků přijde takový eklhaft hnusný vošmatlaný.. Vybral sem teda Retlux RDB 103 a sem spokojenej. Takže můžu doporučit, signál jde přes několik ytongovejch zdí. Baterky měním víc než bych chtěl, cca jednou za 3? měsíce, ale jinak parádní. Jen teda ty melodie, to bych se vopupínkoval , mám tam klasický ding-dong, zbytek sou strašný vopičárny.
    1 point
  24. sharpers

    Sharperss - 406 Break V6

    Podařilo se sehnat, po novém laku i když ten se moc nepovedl. Nicméně brzdiče za dobrou cenu tak uvidim, buďto je hodím na auto takhle nebo se nalakují znova
    1 point
  25. Háček

    musíme s tím pohnout.. :)

    Abudeme muset mít očkovací prukaz ? že bych si pujčil od našeho psa jinak k té vzdálenosti ja se 405kou po dalnici nejezdim takže prdelkama to budu mít také zajímavé .. ale je tu možnoist že zrovna budem mít trip po republice číslo dvě tak bych to tam mohl otočit, pokud teda zrovna nebudem na kanárech
    1 point
  26. Pe.Tr

    Bezdrátový domovní zvonek

    mam peckovni bezdrat zvonek, jen lidi ho neumi mackat . takze az bude stavet a delat nadvori, 100% natahnu kabel a dam tam zvonek z osmdesatek .
    1 point
  27. ozzy56

    BlueHdi 130kW 6man. Otáčky

    měl jsem automat jenom jeden rok na P 2008 benz. 1.2 puretech a jezdit s ním v normálním modu je o nervy--snaží se cpát šestku sotva se rozjedeš , pro člověka, co má nějaký mechanický cit (či jak to nazvat), je to peklo, motáš se furt kolem 2000 ot., takže jsem po městě jezdil ve sportovním modu, nebo s manual. řazením, to pak automat postrádá smysl..., možná jsem se pro automat nenarodil
    1 point
  28. anton308

    sklapacie zrkadla 308 T7

    Ok ozzy56 opytam sa toho od ktoreho som bral parkovacie senzory predne zadne aj z modulom z kablamy za 60€
    1 point
  29. inoxing

    Dodělání tempomatu

    Tempomat jsem dodelaval na nekolika NFU, leta 2001 az 2007 a bezproblemu. Problem je vetsinou akorad s podporou limiteru u starsich kusu. Bavime se o moznosti toto dodelat (tedy i za predpokladu, ze nekde chybi nejake cidlo a kabelaz)- tedy neni to vzdy tak jednoduche, ze jen cvaknu packu a povolim pres diag. U 307 faceliftu mam dodelanej tempomat i s limiterem rychlosti. Navod jsem sem daval jak na face, tak pred face.
    1 point
  30. Weri 605

    musíme s tím pohnout.. :)

    Jde o nováčky...
    1 point
  31. ozzy56

    Grip control a asistent jazdy zo svahu – vlastné skúsenosti

    kdybych měl mluvit za sebe, je to dobrá funkce , ale já bych si ji nekoupil, protože ji nevyužiju..., jezdím převážně na upravených cestách, resp. tam kde jezdím, jsem zatím vyjel i bez této funkce
    1 point
  32. Hafity

    Tělo = malířské plátno, aneb ukažte své kérky...

    Koukám, že se začínáme dostávat abych tak řekl "za hranice všedních dnů"....
    1 point
  33. Péťa

    Tělo = malířské plátno, aneb ukažte své kérky...

    Já už se mnohokrát přesvědčil, že za opravdu divným vzhledem se skrýval skvělý člověk. Ale to neznamená, že je chápu. Opravdu ne. Příroda nás nějak vytvořila a je blbost to měnit. Včetně pohlaví,...
    1 point
  34. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    dneska byly směrem na opavu asi závody--první mě předjely čtyři kruhy a za nima blikající škoda, jak sem tak koukal, vzdálenost mezi nima se nekrátila, tak nevím, kdo vyhrál, já pak odbočil do globusu zatím ani nic nepíšou na netu
    1 point
  35. Verýsek

    P Automobil Import s.r.o.

    Ještě bych tu chtěla dodat toto... Pokud někdo bude mít problémy se servisem, dejte mi vědět přes SZ opravdu ráda pomohu .. Peugeot Import to chce vědět, aby to mohl napravit a už se to nestávalo.. Bohužel spostu věcí se říká na pivu s kámošema, ale nikdo to ofiko neřeší, ale pokud to Importér zjistí naplno se tím zabývá a situaci řeší jak nejlépe to jde.. Vím, že asi spostu clubáků si myslí, že Peugeot Import na to kašle, že ho to nezajímá, ale opravdu to není pravda.. Zrovna nedávno se intenzivně zabýval případem co se tu na fóru řešil (nebudu zde už rozebírat, je to vyřešeno), takže ráda pomůžu a případ předám těm správným osobám. A rozhodně si o nás nemyslí, že jsme nějací práskači jak tu také zaznělo, ale když to nebudou vědět, tak nemohou sjednat nápravu.. Přece jen jim jde o dobré jméno a hodně spokojených zákazníků..
    1 point
  36. Verýsek

    P Automobil Import s.r.o.

    Už řešíme přes SZ.. Jen ať MJ praská.. Jsem tu, abych clubákům pomohla, když budou mít problém..
    1 point
  37. Péťa

    Vtipy

    Jo, hrozná móda. S tím souhlasím. Já teda jsem i proti tetování, i to je hnus. Na mladé holce, když je tetování decentní, tak je to třeba i hezké, ale co za 20 let? To už ale není vtipné
    1 point
  38. radim.1008

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    Obleva proběhla, ráno na nule a silnice pěkně namrzlé. Možná i na kluzišti by se styděli, že nemají takový led. Dneska to bylo na brusle.
    1 point
  39. Verýsek

    Co jste dnes udelali...

    Dnes v Peugeotu jsme měli tiskovku a mimo jiné jsme ukázali i vyndaný elektromotor.. Koho by zajímalo co chudáci Lvíčata musí díky EU ještě sebou tahat, tak přikládám foto..
    1 point
  40. HonzaZ

    sklapacie zrkadla 308 T7

    V každém případě bude potřebná výměna zrcátek, úprava nebo výměna kabeláže. Teď z hlavy nevím, zda není potřeba ještě nějaká jednotka ve dveřích jako u 307. Náklady cca 5 tisíc, pokud se to bude pořizovat na vrakáči a při prodeji auta nikdo nadstandardní výbavu neohodnotí a nezaplatí. Podle mě vyhozené peníze a ztracený čas.
    1 point
  41. MotoMoto

    Vtipy

    1 point
  42. adraj

    Vtipy

    1 point
  43. vozzyn

    sklapacie zrkadla 308 T7

    Zkušenost nemám, ale myslíš, že ti sklopný zrcátka zvednou cenu při prodeji? Tomu moc nevěřím. A určitě se ti to, co do toho vrazíš při tom prodeji nevrátí, ale to je jenom můj názor.
    1 point
  44. Pacho69

    Dneska vařim já

    Tak abych taky přispěl, po včerejším vepřovém gulášku a domácím kváskovým chlebem, kdy jsem zas zapomněl vyfotit, dnes dietní krůtí pečeně s červeným zelím a bramborovým knedlíčkem. Hadům (vendelínek jim říká kuny) jsem udělal ještě ještě nevařený bílý kysaný zelíčko. Já mám rád obě.
    1 point
  45. b5zasuvkacze

    pokec k soutěžním fotkám

    Já na to zapomněl jako na smrt... prostě jsem někam poslal fotku, tak jako se tu a tam účastním jiných soutěží, fotka sem, tamto sdílet, Teď leden jsem neměl z nejlehčích, ano i mě dostihl současný mor a dostihl i rodinu, kdy babička bohužel neměla ve věku 94 let dost sil bojovat. Do toho já v karanténě, v německu to funguje tak, že potřebujete negativní test, aby byla karanténa ukončena, a já bohužel po 14 dnech by stále pozitivní. Takže mi volali od doktora až dnes ráno 01. 02. 2021 že jsem negativ. Takže celý Leden jsem byl doma. Opravdu celý Leden. Od 01. 01. 2021 jsem měl první příznaky. Do toho všeho čekáme s manželkou první dítě a termín porodu máme začátkem března. Takže měsíc sedět doma na zadku nebylo úplně vhod. Navíc, aby se to nepletlo, tak firma musela bohužel zavřít oddělení, kde jsem pracoval a tudíž jsem dostal výpověď ke konci roku 2020. A nejde ani tak o peníze, bylo vcelku zajímavý odstupný, ale rád bych jinou práci našel co nejdříve. Teď tedy víte, proč jsem zapomněl na soutěž... A tak když jsem dostal kalendář, udělalo mi to obrovskou radost. Protože značek mám rád několik, ale mít rád Peugeot je pro mě víc než mít rád, více než srdeční záležitost. Je to pro mě životní postoj.
    1 point
  46. VojtouNerCZ

    Doplňky z Číny

    Tu anténu mám. Pokud neposloucháte rádio jako já, doporučuji Nic na ni nechytnu.
    1 point
  47. Milan+

    Samodomo traktor

    Kamarád si postavil toto a dal tam motor z Felicie.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...