Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 6.2.2021 v kategorii Příspěvky
-
Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - V letním provozu ☀️
Radovanik a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Dnešní probuzení za účelem přehození pár nakoupených věcí. A to přišroubování opěradla a výměny zadního sedáku. Dál jsem vyměnil středový plast, ne jenom že byl poškrábáný, ale i prasklý dole kolem vypínačů. Zkoumal jsem i proč nesvítí kontrolka airbagu v druhé poloze klíčku. Airbagy jsou přítomny, tak ještě se podívat na žárovky, jestli tam jsou. Vyměnit volant, se mi nepovedlo. Nemám tak velký torx.4 points -
Modrý ďábel Peugeot 406
čakom a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele brixtr za téma
auto prodaný, to byl fofr3 points -
Sekční garážová vrata - nastavení
P607Olda a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Tak jen pro info, kdyby to náhodou někdo někdy řešil a narazil na toto téma. Nakonec jsem to vyřešil "nabuzením" pružiny, aby i v otevřeném stavu měla tah a tlačila na tu pojistku. Stačilo tedy při otevřených vratech (při zavřených by mi to zřejmě pěkně nafackovalo) povolit na druhém konci objímku (asi o ní Milan+ mluvil) a zhruba o 1/2 otáčky přidat, aby to na druhém konci pružiny mělo sílu pojistku udržet. Stačil na to 10 klíček a větší šroubovák pro lepší páku (servisáci na to mají takové tyčky). Snažil jsem se to zaaretovat na stejném místě, jak to původně bylo (ve stejné vzdálenosti), tak snad to bude zase X let sloužit3 points -
P306 HDi - MilanF1 - 550 000 km - Příběh končí
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
3 points -
Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - V letním provozu ☀️
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Superb určitě, už mám připravený plakáty Peugeotů. Jen je musím vzít sebou. Š120 tam nechám z nostalgie. A Mondeo pod ní možná dostane šanci. To je pozůstatek po Fordu.2 points -
Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - V letním provozu ☀️
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Ty plakáty "šáde" půjdou dolů2 points -
106 sport projekt na VÍC LÉT :D
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Háček za téma
2 points -
Dneska vařim já
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
2 points -
2 points
-
2 points
-
307SW a 307cc od 15 strany
brixtr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Moral3z za téma
2 points -
2 points
-
Co jste dnes udelali...
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
@Péťa u nás to vypadá obdobně. Počítal jsem ty hromady a u dvaceti jsem toho nechal. Jsou i v místech, kde nikdy krtek, či hraboš nebo co to je za sviňu, nikdy nebyl. Doufám, že se při oblevě utopil, když v těch místech stála voda. Dnes to zase zapadalo trochu sněhem. Tak to není tak vidět.1 point -
Už vyřešeno... Původně jsem si nevšimnul že spínačku měnil už někdo přede mnou takže čip z původního klíče byl přilepený na tom plastu pod volantem. Já to zkoušel bez tohoto plastu a přikládal jsem klíček bez čipu. Ale díky za rady.1 point
-
ahoj, dám radu pro příště--vždycky před startem sešlápni spojku , a když ti bude někdo tvrdit, že se to nemá, pošli ho do prd.le no a teď dej auto do servisu, bez diagnostiky ho neopravíš1 point -
@minimaxa si nečetl manuál ?1 point
-
Nevím, zkus to1 point
-
@VojtouNerCZ jo toho se taky trochu bojím ale @MilanF1 to jistí Včera jsem udělal základní servis.Výměna oleje, všech filtrů(olejový mi kačka musela přivézt jaksi jsem ho zapomněl objednat a zjistil jsem to ve chvíli kdy byl starý filtr už koši ) Dále jsem vyměnil svíčky a hlavně fridex nebo co to mělo být A radši dal i nové víčko expanzky, příště se budou dělat rozvody, dodělávat tempomat a musím zapojit zrcátko spolujezdce, nejspíš není zacvaknutý konektor1 point
-
Dnes dovalila provokačka (loudící email s upozorněním) k zaplacení členského.... Takže u mně tohle funguje.... Tak jsem rovnou zadal platbu.... Doufám, že v poržondku dovalí na klubáckej účet....1 point
-
Předloni sem taky řešil zvonek. Nechtěl sem do zásuvky, ale na baterky (taky trošku dizajn) a samonabíjecí tlačítko. Navíc sem nechtěl to tlačítko se silikonovou krytkou, protože mi to po nějaký době u takovejch zvonků přijde takový eklhaft hnusný vošmatlaný.. Vybral sem teda Retlux RDB 103 a sem spokojenej. Takže můžu doporučit, signál jde přes několik ytongovejch zdí. Baterky měním víc než bych chtěl, cca jednou za 3? měsíce, ale jinak parádní. Jen teda ty melodie, to bych se vopupínkoval , mám tam klasický ding-dong, zbytek sou strašný vopičárny.1 point
-
1 point
-
Abudeme muset mít očkovací prukaz ? že bych si pujčil od našeho psa jinak k té vzdálenosti ja se 405kou po dalnici nejezdim takže prdelkama to budu mít také zajímavé .. ale je tu možnoist že zrovna budem mít trip po republice číslo dvě tak bych to tam mohl otočit, pokud teda zrovna nebudem na kanárech1 point
-
mam peckovni bezdrat zvonek, jen lidi ho neumi mackat . takze az bude stavet a delat nadvori, 100% natahnu kabel a dam tam zvonek z osmdesatek .1 point
-
měl jsem automat jenom jeden rok na P 2008 benz. 1.2 puretech a jezdit s ním v normálním modu je o nervy--snaží se cpát šestku sotva se rozjedeš , pro člověka, co má nějaký mechanický cit (či jak to nazvat), je to peklo, motáš se furt kolem 2000 ot., takže jsem po městě jezdil ve sportovním modu, nebo s manual. řazením, to pak automat postrádá smysl..., možná jsem se pro automat nenarodil1 point
-
Ok ozzy56 opytam sa toho od ktoreho som bral parkovacie senzory predne zadne aj z modulom z kablamy za 60€1 point
-
Tempomat jsem dodelaval na nekolika NFU, leta 2001 az 2007 a bezproblemu. Problem je vetsinou akorad s podporou limiteru u starsich kusu. Bavime se o moznosti toto dodelat (tedy i za predpokladu, ze nekde chybi nejake cidlo a kabelaz)- tedy neni to vzdy tak jednoduche, ze jen cvaknu packu a povolim pres diag. U 307 faceliftu mam dodelanej tempomat i s limiterem rychlosti. Navod jsem sem daval jak na face, tak pred face.1 point
-
Jde o nováčky...1 point
-
kdybych měl mluvit za sebe, je to dobrá funkce , ale já bych si ji nekoupil, protože ji nevyužiju..., jezdím převážně na upravených cestách, resp. tam kde jezdím, jsem zatím vyjel i bez této funkce1 point
-
Tělo = malířské plátno, aneb ukažte své kérky...
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Koukám, že se začínáme dostávat abych tak řekl "za hranice všedních dnů"....1 point -
Tělo = malířské plátno, aneb ukažte své kérky...
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Já už se mnohokrát přesvědčil, že za opravdu divným vzhledem se skrýval skvělý člověk. Ale to neznamená, že je chápu. Opravdu ne. Příroda nás nějak vytvořila a je blbost to měnit. Včetně pohlaví,...1 point -
Co jste dnes udelali...
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
dneska byly směrem na opavu asi závody--první mě předjely čtyři kruhy a za nima blikající škoda, jak sem tak koukal, vzdálenost mezi nima se nekrátila, tak nevím, kdo vyhrál, já pak odbočil do globusu zatím ani nic nepíšou na netu1 point -
Ještě bych tu chtěla dodat toto... Pokud někdo bude mít problémy se servisem, dejte mi vědět přes SZ opravdu ráda pomohu .. Peugeot Import to chce vědět, aby to mohl napravit a už se to nestávalo.. Bohužel spostu věcí se říká na pivu s kámošema, ale nikdo to ofiko neřeší, ale pokud to Importér zjistí naplno se tím zabývá a situaci řeší jak nejlépe to jde.. Vím, že asi spostu clubáků si myslí, že Peugeot Import na to kašle, že ho to nezajímá, ale opravdu to není pravda.. Zrovna nedávno se intenzivně zabýval případem co se tu na fóru řešil (nebudu zde už rozebírat, je to vyřešeno), takže ráda pomůžu a případ předám těm správným osobám. A rozhodně si o nás nemyslí, že jsme nějací práskači jak tu také zaznělo, ale když to nebudou vědět, tak nemohou sjednat nápravu.. Přece jen jim jde o dobré jméno a hodně spokojených zákazníků..1 point
-
Už řešíme přes SZ.. Jen ať MJ praská.. Jsem tu, abych clubákům pomohla, když budou mít problém..1 point
-
Vtipy
Driver FH12 zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Jo, hrozná móda. S tím souhlasím. Já teda jsem i proti tetování, i to je hnus. Na mladé holce, když je tetování decentní, tak je to třeba i hezké, ale co za 20 let? To už ale není vtipné1 point -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
skypeja zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Co jste dnes udelali...
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Verýsek za téma
1 point -
V každém případě bude potřebná výměna zrcátek, úprava nebo výměna kabeláže. Teď z hlavy nevím, zda není potřeba ještě nějaká jednotka ve dveřích jako u 307. Náklady cca 5 tisíc, pokud se to bude pořizovat na vrakáči a při prodeji auta nikdo nadstandardní výbavu neohodnotí a nezaplatí. Podle mě vyhozené peníze a ztracený čas.1 point
-
Zkušenost nemám, ale myslíš, že ti sklopný zrcátka zvednou cenu při prodeji? Tomu moc nevěřím. A určitě se ti to, co do toho vrazíš při tom prodeji nevrátí, ale to je jenom můj názor.1 point
-
Dneska vařim já
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Pacho69 za téma
1 point -
pokec k soutěžním fotkám
skypeja zvýšil/snížil popularitu uživatele b5zasuvkacze za téma
Já na to zapomněl jako na smrt... prostě jsem někam poslal fotku, tak jako se tu a tam účastním jiných soutěží, fotka sem, tamto sdílet, Teď leden jsem neměl z nejlehčích, ano i mě dostihl současný mor a dostihl i rodinu, kdy babička bohužel neměla ve věku 94 let dost sil bojovat. Do toho já v karanténě, v německu to funguje tak, že potřebujete negativní test, aby byla karanténa ukončena, a já bohužel po 14 dnech by stále pozitivní. Takže mi volali od doktora až dnes ráno 01. 02. 2021 že jsem negativ. Takže celý Leden jsem byl doma. Opravdu celý Leden. Od 01. 01. 2021 jsem měl první příznaky. Do toho všeho čekáme s manželkou první dítě a termín porodu máme začátkem března. Takže měsíc sedět doma na zadku nebylo úplně vhod. Navíc, aby se to nepletlo, tak firma musela bohužel zavřít oddělení, kde jsem pracoval a tudíž jsem dostal výpověď ke konci roku 2020. A nejde ani tak o peníze, bylo vcelku zajímavý odstupný, ale rád bych jinou práci našel co nejdříve. Teď tedy víte, proč jsem zapomněl na soutěž... A tak když jsem dostal kalendář, udělalo mi to obrovskou radost. Protože značek mám rád několik, ale mít rád Peugeot je pro mě víc než mít rád, více než srdeční záležitost. Je to pro mě životní postoj.1 point -
Doplňky z Číny
zool zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Tu anténu mám. Pokud neposloucháte rádio jako já, doporučuji Nic na ni nechytnu.1 point -
1 point