Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. MJSytic

    MJSytic

    Super Administrátor


    • Body

      12

    • Počet příspěvků

      16 196


  2. Laďa

    Laďa

    Uživatel


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      6 244


  3. jarokare

    jarokare

    Člen klubu


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      7 244


  4. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      24 449


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 26.1.2021 v kategorii Příspěvky

  1. Laďa

    Vtipy

    Přijde žena na sociálku pro podporu a s sebou si přivede patnáct dětí. Vejdou do kanceláře a žena zavelí: „Pepo, sednout!“ A všechny děti se posadí. Úřednice chvíli kouká vyjeveně, pak se osmělí a zeptá, jak se děti jmenují, aby si je zapsala. „To je jednoduché, kluci jsou všichni Josef a holky Josefina.“ „Opravdu?“„ Ano, hrozně to zjednodušuje život. Ráno zavelím ‚Pepo, vstávat!‘ a všechny vstanou. Pak zavelím ‚Pepo, jídlo!‘ a všechny se nasnídají a tak to jde celý den.“ „No co když potřebujete zavolat na jedno konkrétní dítě?“ „Pak ho zavolám podle příjmení.“
    10 points
  2. jarokare

    Vtipy

    VID-20210125-WA0001.mp4
    8 points
  3. Milan+

    Vtipy

    Trenažér pro piloty VID-20210126-WA0000.mp4
    6 points
  4. OK406

    Vtipy

    fyzika.mp4
    6 points
  5. MJSytic

    musíme s tím pohnout.. :)

    Peugeotů jezdí mraky, ale ne každý má chuť být v nějakém klubu. A zase tak malý zlomek to není. Těch lidí, co sem nahlédne je poměrně dost. Jenže jsou to jen náhledy. Na rychlý dotaz je FB lepší, tam už registraci mají, tak se zeptají tam. Ale tohle není o tom, že bychom měli málo registrací. Těch máme víc než Jirka na FB. (Mimochodem, ta moje poznámka byla ironie Schreeku) Máme málo aktivněplatících Kdyby chtěl FB chechtáky, tak tam bude pusto prázdno Výhoda klubu je, že nepředáváme nikomu údaje a nešmírujeme lidi, jako tyhle "sociální sítě" Jinak ta nevědomost o klubu je jedna z věcí, se kterou by nám měla pomoci spolupráce s Peugeotem a jeho dealery. Bylo by fajn, kdyby se v každé Peugeot prodejně zákazník dozvěděl, že má Peugeot svůj klub A ne, že se o něm dozví, až když řeší problém s autem, nebo si potřebuje postěžovat
    5 points
  6. Péťa

    Vtipy

    4 points
  7. ozzy56

    Vtipy

    Po koroně bude půlka žen těhotná. Druhá půlka bude tak jen vypadat.
    3 points
  8. Pepito

    Vtipy

    VID-20210126-WA0001.mp4
    3 points
  9. MJSytic

    musíme s tím pohnout.. :)

    Je fakt, že odkaz "Jít do eshopu" tam prostě není Tak to se musí napravit... Edit: Tak buď jsem to rozbil, nebo to bude fungovat
    3 points
  10. Jaroslav 807

    Montáž DS Peugeot 807

    Ahoj, chtěl bych se podělit o montáž DS do parkovaček. Určitě uslyším něco o „BASTLENÍ“ ale s tím se počítá. Každému se líbí něco jiného. Koupil jsem: https://www.alza.cz/auto/compass-svetla-sviceni-5-high-power-led-d4473840.htm s volbou přepnout na parkovačky. Postup: Vyříznul jsem ze zadu parkovačku na velikost světla. Horkovzdušnou pistolí trochu ohřál a ohnul okraje parkovačky, protože DS je o pár mm širší. Vsadil a dokonale zalepil aby tam neteklo. Poté už jen trochu obrousil mřížku ve které drží parkovačky a vsadil zpět. Elektroinstalace podle návodu. Na obrázkách není tak zřetelně vidět rozdíl mezi DS a parkovačkami, ale v reálu je to hodně vidět
    3 points
  11. Rikic339

    Rikic 407 coupe - prodáno..

    Tak včera jsem auto konečně vytáhl na pořádnější projížďku Konkrétně do Pece pod Sněžkou. Není co vytknout, i kolega chválil to pohodlí a klid uvnitř auta. Jako bonus jen přidávám jednu fotku z výstupu
    3 points
  12. Medvěd

    Škoda Citigo automat

    Tak gratulace. Jenom doufám, že sis auto pořádně prolezl, tenhle bazar má pověst jen o málo lepší než AAAčka nebo ESA, ale snad Ti to vyjde
    3 points
  13. Péťa

    Vtipy

    3 points
  14. Linda Jackson generální ředitelkou značky Peugeot Linda Jackson byla s účinností od 20. ledna 2021 jmenovaná generální ředitelkou značky Peugeot. Linda Jackson získala rozsáhlé zkušenosti v automobilovém odvětví od Velké Británie po Francii. Zastávala různé funkce ve finančních a obchodních odděleních společností Jaguar, Land Rover a Rover Group, kde na konci 90. let přešla z pozice regionální finanční ředitelky Rover Europe na pozici finanční ředitelky pro prodeje na evropských trzích pro MG Rover Group. Tuto funkci vykonávala do konce roku 2004, v roce 2005 pak nastoupila do skupiny PSA. V rámci skupiny PSA byla Linda Jackson v letech 2009 až 2010 nejprve finanční ředitelkou společnosti Citroën UK a poté společnosti Citroën France. V červenci 2010 se stala generální ředitelkou zastoupení společnosti Citroën ve Velké Británii a Irsku. V roce 2014 byla Linda jmenována generální ředitelkou značky Citroën a členkou výkonného výboru PSA. Během šesti let ve funkci generální ředitelky se jí podařilo zlepšit vnímání značky Citroën, zvýšit prodej a přeměnit Citroën na jednu z nejrespektovanějších značek. V lednu 2020 byla Linda Jackson jmenována do čela vývoje portfolia značek s cílem zajistit jejich diferenciaci. Linda Jackson se narodila ve Velké Británii a získala titul MBA na univerzitě ve Warwicku. Poté strávila celou svou kariéru v automobilovém průmyslu. „Jsem velmi ráda, že se mohu připojit ke značce Peugeot a navázat na práci, kterou v posledních letech odvedly současné týmy. Výzva je o to více vzrušující, že přichází současně se zahájením činnosti skupiny Stellantis,“ říká Linda Jackson, generální ředitelka značky Peugeot.
    2 points
  15. Pepito

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    "Oběšenec"
    2 points
  16. Háček

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Něco málo z jestedu, fotil bych vic ale jak jsem dostal napad hned jsem tam jel ale ve spechu jsem vzal fotak ale kartu uz ne.. Takze foceno mobilem..
    2 points
  17. gronholmm

    musíme s tím pohnout.. :)

    Poslední dobou sem zavitam na kukanec a zase zmizim Ale chtěl jsem se teď na mobilu podívat na členství, ale jsem asi dement ale nevidím nikde přímý přístup do Eshopu když dám nahoře menu tak se dostanu do nastavení eshopu a pak pres košík sem se tam dostal ale přístup je docela dost krkolomný Možná i to by se dalo lepe označit
    2 points
  18. radim.1008

    musíme s tím pohnout.. :)

    A já bych přemýšlel o požádání Jirky o trochu odlišení se od klubu. Třeba jen malou změnou v názvu. Místo Peugeot club pro Českou a Slovenskou republiku tak třeba Peugeot skupina pro Českou a Slovensko republiku. Co?
    2 points
  19. HonzaZ

    Honzův nový mazlík

    Tak auto je doma opravené. Měnily se dveře.
    2 points
  20. Jirkap

    musíme s tím pohnout.. :)

    @radim.1008 Ano tu velkou skupinu kde je aktuálně 15,7 tis členů jsem založil.
    2 points
  21. vendelinek

    Škoda Citigo automat

    Tak jako prolezli jsme to oba já i syn a není pochyb že je vskutku auto jako z fabriky Je mu 6a půl roku,motor mpi litrovej https://www.sauto.cz/osobni/detail/skoda/citigo/19000807 A já jdu chrápat ráno brzo vstávat
    2 points
  22. vendelinek

    Škoda Citigo automat

    Tak přátelé,přišla doba a začalo se shánět domu přibližovalo pod znackou CITIGO Dneska jsme byli se synem na výletě podívat se na jednoho,ten už jsem prohlizel týden doma na internetu,a nedalo mi to,sebral jsem všechny co byli doma,mamina já a jeli jsme pro syna,že nám bude dělat řidiče a poradce Dojeli jsme až za Benešov tam měli to moje vysněný krásný naleštěný červený překvapení Motor si předl jak kočička tichounkej krásnej zvuk měl a tak lehce se s ním jezdilo ,no prostě už je náš Stala se nám při projizdkovy jízdě když už sme se vraceli k bazaru,kde se vzala tu se vzala,nikde nebyla potvora vidět, udělala srnka hlavičkou BUM a bylo po radosti Trefila se do poloviny přední masky a udělala díru do narazniku pod kokem na byla mlhovka,ta byla vypadla úplně ven tak jsem čekali asi půl hodiny než přijel druhéj ten si to fotil a pak jsme jeli zanim Tak nakonec sme se snímá domluvili že nám to opravení a až to bude hotový dají nám echo kdy si můžeme prijet Vypadá krásně,cistej navoněnej, Máme ho zamluvenyho a až ho ooravevji tak si pro něho dojedem je to krasavec Specifikace vozu Karosérie: Hatchback Barva: Červená Klimatizace: Manuální Počet airbagů: 4 Počet dveří: 3 Počet míst: 4 Úpravy ZTP: Ne Tuning: Ne Pohon Objem: 999 ccm Výkon: 55 kW (75 koní) Převodovka: Automatická Převodový stupeň: 5 stupňová Pohon: 4x2 Palivo: Benzín Průměrná spotřeba: Neuvedeno Plní EURO: EURO 5 Historie a dokumenty 1. majitel: Ano Serv. knížka: Ano Země původu: Česká republika STK: 11/2022 Havarováno: Neuvedeno Výbava vozu Bezpečnostní systémy: ABS, Protiprokluzový systém kol (ASR) Zabezpečení vozidla: Centrální zamykání, Dálkové centrální zamykání, Imobilizér Vnitřní výbava a komfort: El. ovládání oken, El. ovládání zrcátek, Nastavitelný volant, Posilovač řízení, Senzor tlaku v pneumatikách, Venkovní teploměr, Vyhřívaná zrcátka Palubní systémy a konektivita: CD přehrávač, Palubní počítač
    2 points
  23. OK406

    Vtipy

    Kukačky Včera jsem se svými kamarádkami vyrazila na večírek.Manželovi jsem řekla, že sevrátím o půlnoci."Slibuji ti, miláčku, že se nevrátím ani o Minutu později!" prohlásila jsem avyrazila.Ale večírek byl fantastický. Drinky, tanečky, znovu drinkya znovu tanečky,ještě víc drinků... bylo to tak skvělé, že jsem zapomněla na čas!Když jsem se vrátila domů, byly tři hodiny v noci.Vcházím do bytu,jako myška otvírám dveře a vtom slyším tu zatracenou kukačku vhodinách, jak kuká třikrát!Když jsem si uvědomila, že manžel se při tom kukání může probudit, zakukalajsem sama ještě devětkrát...Byla jsem na sebe hrdá, že i když jsem ožralá jak dělo, dostala jsem takovýdobrý nápad a podařilo se mi vyhnout nepříjemnosti s manželem...!Rychle jsem si lehla a usínala s myšlenkou na to, jak jsem inteligentní. Ráno,během snídaně se manžel zeptal, kdy jsem se vrátila z večírku.A tak říkám, že přesně o půlnoci, jak jsem slíbila.Nic neříkal a ani nevypadal, že by měl nějaké pochybnosti."To je skvělé, jsem zachráněná..!" pomyslela jsem si a otřela pot z čela."Víš, musíme vyměnit ty naše kukačkové hodiny."Zbledla jsem strachy a ptám se pokorně:"Aaano ? A prroč, miláčku?"A on na to: "Víš, dneska v noci kukačka zakukala třikrát, potom nevím, jak toudělala -vykřikla Ó bože!, znovu zakukala čtyřikrát, vyzvracela se v předsíni,zakukala ještě třikrát a upadla se smíchem na podlahu.Kuknula ještě jednou, šlápla na kočku a převrátila stolek v obýváku.Potom mě poslala do prdele a svalila se vedle mě.Pak zakukala naposledy a začala chrápat.
    2 points
  24. Akoc

    PEUGEOT 207 svetla.

    A navyše, osvetlenie palubnej dosky je v dennom režime - jas monochromatického displeja sa nezníži/nezmení, na rozdiel od ručného prepnutia na stretávacie svetlá.
    1 point
  25. RichVa

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    škoda, že nenasněžilo na cestu před "vodní" vánoční soutěží.
    1 point
  26. radim.1008

    Tak co letos plánujete ?

    Není to tajné. Jen je to teď nereálné.
    1 point
  27. MJSytic

    Linda Jackson generální ředitelkou značky Peugeot

    Strejda, nebo teta. Za nitky tahá stejně někdo jiný
    1 point
  28. Pepito

    Tak co letos plánujete ?

    Bych se také rád přidal.
    1 point
  29. Motogpmania

    Rezervní kolo

    Díky
    1 point
  30. ozzy56

    PEUGEOT 207 svetla.

    jedno nové světlo vypadá na autě blbě , je to hned vidět, navíc každé světlo pak svítí jinak..., osobně bych koupil buď dvě nová světla, nebo jedno starší, aby to vzadu svítilo přibližně stejně
    1 point
  31. madrid4

    Výměna baterie- jakou novou pro 1.6 Hdi 82 kW

    Ja som dal Exide
    1 point
  32. AKCZ

    Tak co letos plánujete ?

    @vagi regauju "trochu" opozdene a nemam s tim problem ikdyz vagisraz zni opravdu dost podezrele Pug ale pres zimu chrape
    1 point
  33. MJSytic

    musíme s tím pohnout.. :)

    Tak pěkně děkujeme
    1 point
  34. vendelinek

    Dneska vařim já

    Tak a teď sem to měl jen tak tak,trochu sem zachránil málem nebylo nic na focení Smažený sýr a vlnky z HT
    1 point
  35. V situaci světové pandemie 2,5 milionu celosvětově prodaných vozů 17[1] elektrifikovaných modelů v prodeji Prestižní ocenění ve třech mezinárodních anketách[2]: „CAR OF THE YEAR“, „AUTOBEST“ a „INTERNATIONAL VAN OF THE YEAR“ Skupina PSA patří mezi nejlepší výrobce z hlediska emisí CO2 a od prvního dne byla v souladu s evropskými cíli pro rok 2020 Zvýšení podílů na trhu ve 4. čtvrtletí v hlavních regionech s výrazným nárůstem v regionu Afrika / Střední východ [1] DS 3 CROSSBACK E-TENSE, Peugeot e-208, Peugeot e-2008, Opel/ Vauxhall Corsa-e, Peugeot e-Traveller/e-Expert, Citroën ë-SpaceTourer/ë-Jumpy, Opel Zafira-e Life/Vauxhall Vivaro-e Life, Citroën ë-C4, Opel/Vauxhall Mokka-e, Citroën AMI, DS 7 CROSSBACK E-TENSE et E-TENSE 4×4, Peugeot 3008 Hybrid et Hybrid4, Peugeot 508 Hybrid, Peugeot 508 SW Hybrid, Opel/Vauxhall Grandland X Hybrid et Hybrid4, Citroën C5 Aircross Hybrid, DS 9 E-TENSE 4×4 [2] Dvě ceny „Autobest“ (Citroën Ami, Opel/Vauxhall Corsa); „Car Of The Year 2020“ pro Peugeot 208 a „International Van of the Year“(IVOTY) pro novou generaci kompaktních elektrických dodávek (Peugeot e-Expert, Citroën ë-Jumpy, Opel Vivaro-e a Vauxhall Vivaro-e) „V průběhu roku 2020, který byl poznamenán krizí, prokázaly naše týmy po celém světě bojovnost a svým zákazníkům i nadále nabízely ekologické, bezpečné a cenově dostupné modely, aby jim zajistily svobodu pohybu. V souladu s naším etickým závazkem jsme již od prvního dne roku dodrželi evropské cíle v oblasti CO2. Předtím, než vstoupíme na novou cestu jako skupina Stellantis, bych rád poblahopřál všem týmům k těmto skvělým úspěchům," uvedl předseda představenstva skupiny PSA Carlos Tavares. Probíhající přechod od spalovacích motorů k elektrickým Elektrifikační ofenzíva skupiny pokračovala po celý uplynulý rok. Všechny značky skupiny nyní nabízejí veškeré své nové modely buď v plug-in hybridní verzi, nebo jako 100% elektrické. Zákazníci mají nyní na výběr ze 171 elektrifikovaných modelů. Do konce roku 2021 bude elektrifikovanou řadu skupiny PSA tvořit 23 modelů a ke stávajícím sedmnácti tak přibude šest dalších modelů. S touto nabídkou budou uspokojeny veškeré potřeby zákazníků, ať už pro osobní nebo pracovní využití. Souběžně s touto elektrifikační strategií pokračovala skupina PSA ve výrazném zlepšování účinnosti svých spalovacích motorů z hlediska emisí CO2. Oceněné modely a rozvoj prodeje přes internet V roce 2020 získalo sedm modelů ocenění od odborníků automobilového odvětví, kteří jim udělili tři mezinárodně uznávané ceny, dokazující, že výrobky značek skupiny PSA splňují očekávání zákazníků. Letošní rok krize byl také příležitostí k rozvoji prodeje přes internet. Skupina tak prostřednictvím e-commerce prodala v druhé polovině roku ve třech evropských zemích průměrně 4 000 vozů měsíčně, celkový počet dosáhl 40 000 (všechna auta zakoupená zaměstnanci a všechny vozy Citroën Ami se prodaly on-line). Cílem skupiny je do konce roku 2021 prodat tímto způsobem v Evropě 100 000 vozů. Evropa: návrat k růstu v posledním čtvrtletí a vynikající výsledky CO2 Obrat skupiny se ve druhé polovině roku 2020 výrazně zvýšil (+40 % ve srovnání s prvním pololetím). Došlo k nárůstu jejího tržního podílu (+0,5 procentního bodu ve srovnání s předchozím čtvrtletím), zejména v případě značek Peugeot (+0,1 procentního bodu za rok) a DS Automobiles (+0,1 proc. bodu za rok na prémiovém trhu), a k oživení značky Opel-Vauxhall ve čtvrtém čtvrtletí (+0,3 proc. bodu ve srovnání s 4. čtvrtletím 2019). Skupině se rovněž podařilo udržet si pozici na svém hlavním trhu ve Francii, kde v průběhu roku mírně zvýšila svůj podíl na trhu (+0,14 proc. bodu). Skupina se i nadále soustředí na své výsledky v oblasti CO2 a v souladu se svým závazkem splnila své evropské cíle pro rok 2020. Dosáhla toho jak díky optimalizaci spalovacích motorů, tak díky výraznému růstu prodeje elektrifikovaných modelů: 120 000 registrací v roce 2020 na evropském trhu. Střední východ – Afrika: silná obchodní ofenzíva Podíl skupiny na trhu v regionu činí 7,2 % (+2,1 proc. bodu oproti roku 2019). Na trhu, který zaznamenal pokles o 14 %, se prodeje oproti roku 2019 zvýšily o 21 % a dosáhly více než 201 000 kusů. Několik zemí si z hlediska podílu na trhu vedlo velmi dobře: Egypt (+3,8 proc. bodu), Turecko (+1,4 proc. bodu) a Maroko (+0,7 proc. bodu). Kromě toho byla přítomnost skupiny na kontinentu rozšířena prostřednictvím nových dovozců v zemích GCC (Rada pro spolupráci v Perském zálivu) a v zemích subsaharské Afriky. V roce 2020 došlo v tomto obchodním regionu také k rozšíření průmyslových aktivit skupiny PSA, kdy byla v závodu v Kenitře zdvojnásobena výrobní kapacita a zahájena výroba vozu Citroën Ami. Čína: růst měsíčních prodejů od září Po náročném prvním pololetí se v Číně prodej vozů skupiny od září měsíc od měsíce zvyšoval a v prosinci 2020 dosáhl úrovně z prosince 2019. Společnost DS Automobile v Číně zavedla nový obchodní model se 100% dceřinou společností, jež se zaměřuje na prodej importovaných nebo lokálně vyrobených vozů. Uvedení modelu DS 9 na trh se očekává v první polovině roku 2021. Latinská Amerika čelila krizi odolností Latinskoamerické trhy[1] byly po celý rok silně zasaženy krizí (pokles ve srovnání s rokem 2019 se pohyboval od -27 % do -31 %). Skupině PSA se přesto podařilo oživit prodej a dosáhnout ve čtvrtém čtvrtletí roku 2020 tržního podílu vyššího než ve stejném období roku 2019: 2,5 % proti 2,3 %. V Argentině se podíl skupiny na trhu zvýšil z 10,1 % v roce 2019 na 10,5 % v roce 2020, a to díky uvedení nového Peugeotu 208, vyráběného lokálně (v Palomaru) na platformě CMP, a Citroënu C5 Aircross. Na mexickém trhu, kam byl ve druhé polovině roku uveden pick-up Peugeot Landtrek, se tržní podíl skupiny dostal poprvé nad 1 %. Indie a Tichomoří: nárůst podílu skupiny na trhu Podíl skupiny PSA se na trzích v tomto obchodním regionu v roce 2020 zlepšil, protože prodeje skupiny se na trhu, který zaznamenal oproti roku 2019 pokles o 18,3 %, snížily pouze o 6,6 %. Úspěch všech tří značek skupiny v Japonsku pokračuje, zejména díky nedávno uvedeným modelům Citroën Berlingo, Peugeot 208, Peugeot 2008 a Peugeot e-2008, DS 3 Crossback a DS 3 Crossback E-Tense. V Indii je na první polovinu roku 2021 plánován příchod značky Citroën s SUV Citroën C5 Aircross, po kterém budou následovat nové výrazné modely, na jejichž koncepci pracují místní týmy. Eurasie: zvýšení podílů na trhu I v tomto obchodním regionu tržní podíl skupiny vzrostl, a to 0,2 procentního bodu (z 0,7 % na 0,9 %), zejména ve dvou největších zemích, Rusku (+0,1 proc. bodu na 0,5 %) a na Ukrajině (+2,2 proc. bodu na 8,5 %). K tomuto výkonu přispěly všechny značky Peugeot, Citroën, DS Automobiles a Opel, především na Ukrajině. Značka Opel, která na za sebou na tomto trhu první kompletní rok, si vedla velmi dobře. [1] Argentina, Brazílie, Mexiko, Chile
    1 point
  36. Klemoň

    Pomoc s lambdou a dalším

    @Pe.Tr Tak včera jsem se mu znovu připomněl SMS a dnes se ozval. Auto přistavuji 15.2. Chyba je na 90 % ve svazku + mne čeká neplánovaná výměna cívek a plánovaná výměna svíček . Co se týká řetězu, tak tvrdí , že je to zatím OK a asi ani napínak není potřeba. To ještě definitivně rozhodne na dílně . . . Proč až 15.2. ? Protože teď se mu to nehodí - má tam rozebraný motor a pak jede z dětmi na prázdniny . 14.2. se vrací , tak 15.2. to tam vezu . . . a sám se nabídl, že když bych potřeboval / chtěl, tak mi vyřídí i to STK . . .
    1 point
  37. MJSytic

    musíme s tím pohnout.. :)

    No a evidentně ani to nestačí
    1 point
  38. Medvěd

    musíme s tím pohnout.. :)

    No a to by přece šlo celkem snadno ošéfovat zprávou (ať už mail nebo SZ) "Vážený člene XY, upozorňujeme Tě na to, že se blíží doba, kdy se z řádného člena staneš zase zpět členem řadovým. Aby se tak nestalo a Tvoje řádné členství nebylo přerušeno, je potřeba, abys do xx.xx. uhradil roční členský poplatek ve výši ... na účet ..."
    1 point
  39. Weri 605

    musíme s tím pohnout.. :)

    Teď je cca 210 členů, ale zdražení na to úplně mega vliv nemělo... ubývá každej rok cca 20 členů... Zrovna dnes mi jeden bývalý žák (cca 7let zpět) řek, že se stane členem "jen pro tu prdel" a úplně čuměl, že je to JEN 500,- ročně.., že čekal 500,- měsíčně... Peugeoty má rád a líběj se mu... ale NEMĚL ANI TUŠENÍ, že existuje Club.... Je to tedy i částečně na vás, aby ste Club cpali všude a všem a furt... @Sofina Jirko, taky si prošel autoškolou - věděl si o Clubu dřív....? Nebo až ode mě....?
    1 point
  40. Weri 605

    musíme s tím pohnout.. :)

    Zatím se posílá jen mnou osobně podepsaný vítací dopis s kartou... takže ten email by asi nebyl problém... proberuse se schreekem, jaké všechny emaily se dají nastavit... jeden text už je hotový.. pokud to půjde narafičit na jednotlivý akce, byla bych sama ráda... tak si píšu poznámku... a návod jak na fórum... ? nooo... jako někde to tu je... to teda oživíme...? něco jako desatero nováčka nebo člena...? (Mmch se mi to dneska jako trochu víc zkomplikovalo a beru si práci navíc..., tak pardon, za nereagování ihned ...)
    1 point
  41. Milan+

    Co jste dnes udelali...

    Mastné wd na sklo? Jednodušší ta žiletka a odmašťovač brzd. Ten to vezme taky.
    1 point
  42. Péťa

    Novinky v STK

    S měřením hluku souhlasím. Jenže jak znám Čechy, dají si na STK tlumič a po STK budou zase rámusit
    1 point
  43. matthew2211

    406 problém s ventilátorom kúrenia - VYRIEŠENÉ

    Ano to je ona..aha takze uz chapem ze niektore dielce su inak u mna ako v knihe . A ty mi asi nevies pomoct s problemom?
    1 point
  44. cvrlo

    Voda v kufru

    už som to tu riešil, tieklo mi to cez doraz kufra, bol uvolnený a popod neho tieklo, po utesnení tmelom je kľud, ale riešil som to pol roka
    1 point
  45. jarokare

    pokazené čidlo Urea P 5008 r.2016

    Čidlo za 500 eur bude asi sonda NOX , ale ta je na výfuku a nemá s nádrží močoviny nic společnýho
    1 point
  46. brixtr

    Vtipy

    1 point
  47. Pepito

    Vtipy

    1 point
  48. 1 point
  49. alternativ

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Takhle mi na auto dnes maloval mraz
    1 point
  50. ChouLu

    Škoda Citigo automat

    @Medvěd najeto prd po Dáme jídlo? kluci s tím jezdí 300-500km denně..
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...