Jump to content

alternativ

Uživatel
 • Content count

  580
 • Joined

 • Last visited

About alternativ

 • ID člena 11897
 • Rank
  Kecka
 • Birthday 04/04/1983

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407
 • Rok výroby
  2006

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Francova Lhota
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • ICQ
  103694258

Recent Profile Visitors

276 profile views
 1. Diagnostika Vsetín a okolí

  Až někoho seženeš, dej vědět ;-)
 2. Padá nafta (ale hooodně) RHR - vyřešeno

  Tak update... v servisu mi řekli, že je to pravděpodobně tím, že je přidřený startér... je hlasitý a má hodně velký proudový odběr a díky velkému odběru řídící jednotka nepustí naftu, takže motor nenaskočí. Startér šel tedy na repasi, kdy byly vyměněny ložiska, vše vyčištěno a auto staruje jako nové. Cena za repasi - 1500 Kč.
 3. Padá nafta (ale hooodně) RHR - vyřešeno

  Jak píšu, když ucpu hadičku před nebo za filtrem, tak po napumpování zůstáva tvrdý. Vypadá to na netěsnost spíše až někde za filtrem... a nebo se to vrací přes zpátečku. Přepad do zpátečky řídí regulátor tlaku?
 4. Padá nafta (ale hooodně) RHR - vyřešeno

  Nazdar kolegové. Evidentně mě trápí také problém s padáním nafty, jelikož startér dloooouho točí a pak motor buď naskoči a nebo jen tak zakucká a točí dál. Nakonec ale naskočí vždycky. Na zimu je to ale zrádné. Když jsem zkoušel balónek, tak je vždycky uplně měkký a musí se treba 4 zapumpovat. Během pár sekund ale opět změkne. Když jsem odpojil přívod do paliváče, ucpal ho a zapumpoval, balónek zůstával tvrdý, to samé, když jsem odpojil hadičku za paliváčem. Pak už následuje jen palivové čerpadlo tuším. Nezdá se, že by někde byla netěsnost a nafta tekla. Netušíte někdo, čím by to mohlo být? Že by regulátor tlaku nafty a nebo dokonce čerpadlo bylo v háji? Díky.
 5. ako ziskat mapy rt3

  Link bitte
 6. Výmena spätných zrkadiel

  Zkus zrcátka z faceliftu (pokud jej nemáš), uchycení je stejné.
 7. ele. výpadky přístrojovky a příslušenství

  Kontrola ukostření? Mimochodem změn si název threadu, \"dotaz\" je nic neříkající. [upravil dne 11/6/14 07:21 od alternativ]
 8. Nefunkční topení

  Díkec!
 9. Nefunkční topení

  A můžeš prosím hodit printscreen ze Serviceboxu, abych věděl, kde ji příště najít? Díky.
 10. Nefunkční topení

  Je zajímavé, že sada nových klapek zmizela ze Service boxu, už se o ní zmiňují jen v dokumentaci
 11. Nefunkční topení

  A není na motorku? Blbý vtip Pokud není nikde dole, tak jedině, že by ten kousek silný proud vzduchu vyfouknul někam směrem nahoru. Na ale to by si zase při demnontáží přístrojovky a klimatizéru našel.
 12. Nefunkční topení

  Mě to prasklo pří montáži nové klapky - neměl jsem klimatizér rozpůlený, tak jsem to pak musel opravovat, ale nevydrželo to evidentně. Takže teď přistoupím k razantnějšímu řešení a plechařině
 13. Nefunkční topení

  Lukaydo 407: na tom zpětném zapájení (zalepení) vyřezaného plastu si dej opravdu pořádně záležet ;-)
 14. výpověd nájemní smlouvy

  Tak se taky přidávám do klubu... milá nájemkyně po 5 měsicích placení nájmu najednou nezaplatila, nereaguje na telefon, sms ani e-mail. Když jsem si ji i jejího manžela prolustroval na google, tak na něj je příkaz k exekuci a ona má platit poplatky za exekuci Teď tedy musím hledat řešení, jak se s nima spojit a jak je co nejrychleji dostat z bytu... OZ ale moc přívětivý není: Dle nového občanského zákoníku můžu sice okamžitě ukončit nájem dle § 2291, ale... (1) Poruší-li nájemce svou povinnost zvlášť závažným způsobem, má pronajímatel právo vypovědět nájem bez výpovědní doby a požadovat, aby mu nájemce bez zbytečného odkladu byt odevzdal, nejpozději však do jednoho měsíce od skončení nájmu. (2) Nájemce porušuje svou povinnost zvlášť závažným způsobem, zejména nezaplatil-li nájemné a náklady na služby za dobu alespoň tří měsíců, poškozuje-li byt nebo dům závažným nebo nenapravitelným způsobem, způsobuje-li jinak závažné škody nebo obtíže pronajímateli nebo osobám, které v domě bydlí nebo užívá-li neoprávněně byt jiným způsobem nebo k jinému účelu, než bylo ujednáno. (3) Neuvede-li pronajímatel ve výpovědi, v čem spatřuje zvlášť závažné porušení nájemcovy povinnosti, nebo nevyzve-li před doručením výpovědi nájemce, aby v přiměřené době odstranil své závadné chování, popřípadě odstranil protiprávní stav, k výpovědi se nepřihlíží. Rada nějakého \"odborníka\", který si tím už prošel a úspěšně uzavřel?
×