Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      18

    • Počet příspěvků

      24 448


  2. jarokare

    jarokare

    Člen klubu


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      7 244


  3. Weri 605

    Weri 605

    Vedení


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      5 522


  4. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      16 414


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 7.1.2021 Ve všech sekcích

  1. jarokare

    Vtipy

    VID-20210107-WA0002.mp4
    7 points
  2. Péťa

    Vtipy

    6 points
  3. Péťa

    Vtipy

    5 points
  4. PaKr

    Co jste dnes udelali...

    Mě v prosinci přišel dopis z ČČK, že slavnostní předávání ocenění pro dárce krve nebylo a nebude, že se mám zastavit po novém roce na pobočce. Tak jsem se tam dneska (cestou z dalšího odběru) zastavil a převzal stříbrnou medaili prof. Jánského za 20 odběrů. Pak se mi ještě podařilo koupit kabely, abych mohl dokončit elektriku na baráku. Chci natáhnout ještě jedno světlo a jednu zásuvku ven.
    4 points
  5. Péťa

    Vtipy

    4 points
  6. Medvěd

    montáž zadních oken u verze XA - jde to legálně?

    Já celkem rozumím chuti ten plech nahradit oknem a to minimálně na pravé straně - on ten chybějící boční průhled třeba když máš dávat přednost na nekolmé křižovatce umí dost potrápit
    3 points
  7. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    U nás se solit nesmí a asi bych byl radši za tu sůl. Ono, když se udělají koleje, které zledovatí a jsou klidně přes 10cm vysoké, tak nic moc. A ideálně, když jsou tři (prostřední společná pro oba směry). Dokud to je pěkně uježděný sníh, tak paráda, ale na jaře děs.
    2 points
  8. MJSytic

    Co jste dnes udelali...

    To je celkem dobrý, ne? Silnice protažená, co chtít víc? Pořád lepší, než když na to jen vysypou solný doly s tím, že se to snad do konce zimy rozjezdí
    2 points
  9. jarokare

    206 1.4i teplota motora

    Hnědá - klima , sahara zelená - počítač motoru modrá - budík , varovná kontrolka teploty
    2 points
  10. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Sice vykrik do tmy ale slava ze to nekdo dokaze napsat!! https://www.autoforum.cz/predstaveni/nejnebezpecnejsi-prvek-modernich-aut-se-vymkl-kontrole-varuji-experti-chteji-prisne-tresty/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_req_id=xUC4psdNHvc-202101071754&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
    2 points
  11. @Radovanek: nejsem ani bohatý, ani chudý.... Taková zlatá střední cesta.... Sluhu nemám.... Pokud bych byl nucen jet vlakem s objemnějšími/těžšími zavazadly, musel bych (vzhledem k bydlišti) naložit zavazadla do auta ( ale to je 5 metrů), dojet na nádraží, přetahat to kdoví jak daleko na perón a zase naložit do vlaku.... Při vystupování zase podobně a ještě shánět, jak se dostanu na místo určení.... A jak už jsem naznačil, v tomto případě je pohodlí někde jinde a rád si připlatím za cestu autem, kde mně nebude obtěžovat někdo, s kým nechci sdílet dopravní prostředek.... Mimochodem patřím k té části motoristů, kteří do nákladů počítají jen PHM, možná ještě tak občerstvení.... A že to není úplně správně je mi tak nějak úplupr....
    2 points
  12. ozzy56

    Tak kdo to byl ??

    taky si říkám, že být tak rozjetý, ani bych nebrzdil
    2 points
  13. MJSytic

    Peugeot e2008 vs Peugeot e208 GARAZ.TV

    Tak omlouvá tě, že jsi tu nový e2008 a e208
    2 points
  14. Weri 605

    Tak kdo to byl ??

    Vozidlo zastavili.... říkám si jak daleko byl radar a hlídka.... takže "teskám za dobrý brzdy"...?
    2 points
  15. radim.1008

    Problémy a chyby nového fóra

    Třeba to umí vygenerovat čísla do sportky.
    2 points
  16. Pe.Tr

    montáž zadních oken u verze XA - jde to legálně?

    ja si myslim ze ty vyklopy pujdou, a pak by nemel byt problem pred technickou premontovat na plechy. min bych poprve jel se skly a popr mas pak 30 dni na premontaz
    2 points
  17. KoudaK

    Vtipy

    2 points
  18. Dnes mi má drahá vyzvedla balík s dalším dílem interiérové skládačky. Nakonec toho bylo v balíku vícero. Jestli použiju i budíky to zatím nevím. Podle výpisu z výbavy to vyjelo s černými. Ještě origo kožený volant a konečně odvézt přední sedačky na přehození čalounění. Jo a nechat něco nazout na ty zrenovovaný Cyclony. A vizuál by měl být na jaro připraven. Potom ještě mechanický servis. Edit: jo a ještě chybějící asi nesehnatelnou prahovou lištu.
    2 points
  19. ozzy56

    Tak kdo to byl ??

    tak se pežoťáci k tomu postavte čelem https://tydenikpolicie.cz/policiste-na-svitavsku-zastavili-mladika-ktery-jel-na-devadesatce-v-peugeotu-rychlosti-162-km-hod/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=458100&dop_req_id=CgA2xUeUKiA-202101071323&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
    1 point
  20. MJSytic

    FAP a související závady

    Víme Ale jen v případě, že okolí je cca 100km?
    1 point
  21. MJSytic

    Co jste dnes udelali...

    Tak ono má asi všechno své ale. Tady u nás zase jenom solí, takže kolikrát ani nevíš, kde vlastně ta silnice končí a začíná krajnice. Navíc, když mrzne, tak ta sůl pomůže pravě jen k tomu, že přes den je to klouzačka a v noci ještě vetší, protože na tak vysokou vrstvu sněhu je to málo Dokud to tu měli na starost místní zemědělci, tak to bylo fajn. Prvně to vzali traktorem s radlicí (klidně ve 3 v noci), že bylo vidět, kde je silnice, a když za několik hodin přijel sypač, tak to vzal ještě jednou a posolil. Takže ten 1cm sněhu, co na silnici zůstal, se během dne rozpustil. Ale teď tu na to máme firmu z kraje, aby se ušetřilo. Sypač přijede stejně pozdě, jako dřív, ale tentokrát jen tu vrstvu sněhu nasolí a pluh má nahoře. Ale stihne toho víc a rychleji
    1 point
  22. Super, výmen káble a potom sa uvidí.
    1 point
  23. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    mno, romantika v zimě je to jen někdy, kdo jezdil jako řidič z povolání ví své
    1 point
  24. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    no já to tady napsal snad před deseti lety a ostatní že jsem zpátečník a cosi o vývoji, co jde dopředu je přece jasné, že si s tím řidiči hrají při jízdě a v dnešním provozu je to pak komedie , ale po tom, co jsme v autobuse na italské dálnici předjížděli kamion a jeho řidič si četl knihu si nedělám žádné iluze dyť ostatně, dneska se mladší ročníky nezajímají o technické kvality auta jako takového, ale o připojení na internet v autě a prostě o jeho elektroniku , když se mladých v rodině zeptám ohledně techniky auta tak jsou blbí jak houpací koně, ale všechny ty Apple car znají perfekně
    1 point
  25. ozzy56

    Tak kdo to byl ??

    já bych řekl, že 406ka je i po létech tak dobré auto, že prostě nepoznáš kolik vlastně jedeš
    1 point
  26. Třeba vlastnoruční přemístění zavazadel.... Mimochodem opět reaguješ jen na to co se ti hodí do krámu....
    1 point
  27. Tak cabrio až tak nepoznám to je fakt Ach ja stále hovorim, že nájsť nejaký presný systém vo výbave 306tky je nemožné Ak je to tak z VINka tak ja by som to nechal takto pekne origo
    1 point
  28. radim.1008

    Peugeot e2008 vs Peugeot e208 GARAZ.TV

    Díky za shovívavost. Ale tohle turbo vlákno radši ignoruji a proto mě ani nenapadlo.
    1 point
  29. Za mě super pohled na věc a zajímavý netradiční test e2008 Přemýšlel jsem jestli to dát k 2008 nebo sem, ale tady to asi bude lepší - neviděl jsem moc testů elektroaut v takových podmínkách
    1 point
  30. radim.1008

    Tak kdo to byl ??

    Asi taky spěchal na porcelán
    1 point
  31. radim.1008

    Peugeot e2008 vs Peugeot e208 GARAZ.TV

    A kam jsi o tom psal? Jsem to hledal a asi blbě.
    1 point
  32. MJSytic

    Peugeot e2008 vs Peugeot e208 GARAZ.TV

    To už mám za sebou
    1 point
  33. Radek Hurvajz

    Problémy a chyby nového fóra

    Hele, všimnul jsem si že tohle nahoře funguje jako generator náhodných čísel Mam nastaveno 30 dní, ale mužu nastavit třeba jen 2 dny, nebo 14 dnů a je to stale stejný, po obnovení naskočí jiná cifra. Divný ne? Nepřečtený obsah Zobrazuje témata a soubory byl vložen v posledních 590 dnech. Nepřečtený obsah Zobrazuje témata a soubory byl vložen v posledních 0 dnech. Nepřečtený obsah Zobrazuje témata a soubory byl vložen v posledních 32 dnech. Nepřečtený obsah Zobrazuje témata a soubory byl vložen v posledních 62745 dnech.
    1 point
  34. Weri 605

    pokec k soutěžním fotkám

    Tak to je fofr... dávala sem to na poštu včera...
    1 point
  35. PaKr

    pokec k soutěžním fotkám

    Dneska byla ve schránce obálka Díky @Weri 605
    1 point
  36. Medvěd

    montáž zadních oken u verze XA - jde to legálně?

    PaKr - že se Tvůj "manévr" u šikmé přednosti nesetkává s pochopením je možná dáno tím, že to auto v téhle podobě je obecně dost málo rozšířené a tak většina ostatních řidičů předpokládá, že před nima jede klasická 206ka a jednání řidiče za volantem nechápou. Ale buď v klidu. Já jsem zrovna dneska jel Transitem (klasická "bedna", kde se plné boky dají předpokládat) a kousek od práce mám právě takovou křižovatku, kde si musím najet kolmo (tzn. s LEVÝM blinkrem se stočit vpravo, abych do křižovatky viděl) a když jsem se - vida, že nic nejede - rozjížděl, vzal mě zleva nějaký blbec na skútru a pipina ve Fóbii (ta mě dokonce donutila dupnout na brzdu, jinak by měla pokřtěný druhý dveře). Jo - občas se dějou věci ...
    1 point
  37. PaKr

    montáž zadních oken u verze XA - jde to legálně?

    Původnímu úmyslu konstruktéra rozumím, ale co je auto moje, tak si nepamatuju, že bych ho tak naložil. Dokud bylo firemní, tak občas ano, ale papírem, tak to by sklo neohrozilo. Navíc, hned jak to dovolili, tak jsem odmontoval dělící mříž, takže s tak velkým nákladem už nepočítám. Jde hlavně o to, co psal @Medvěd. Výhled z auta šikmo dozadu. Na nekolmych křižovatkách si najizdim jak s kamionem, ale to se občas nesetká s pochopením těch okolo... Druhá věc je couvání ze šikmého stání (tam i já zajizdim popředu) Navíc, když by byla okna i vyklápěním, tak bych to používal v létě na větrání, když to nemá klimu. Fotka uchycení plechu zevnitř.
    1 point
  38. ozzy56

    montáž zadních oken u verze XA - jde to legálně?

    a není praktičtější u nákladní verze mít okna plechová? myslím jako, když se náklad pohne, může klepnout do plechu, ale když tam bude sklo..., asi tak to konstruktér myslel když předepsal plech, myslím
    1 point
  39. PaKr

    montáž zadních oken u verze XA - jde to legálně?

    Já si taky myslím, že by to neměl být problém, ale v dnešní době jim vadí kde co... Zrovna @Pepito tu někde psal o těžké závadě v podobě srazovych nálepek... Mmch než lepit fólii, tak bych to vzal bílím sprejem a pak nitroredidlem
    1 point
  40. Šalda

    Vtipy

    Včera jsem slyšel sousedy jak šukají, trvalo to věčnost. Sténání, vzdechy, naříkání a bouchání čela postele o zeď. Nakonec se ukázalo, že jejich stará matka spadla na zem a bouchala holí o zeď aby si přivolala pomoc. Teď se cítím trochu divně že jsem si u toho vyhonil.
    1 point
  41. Péťa

    Vtipy

    1 point
  42. inoxing

    Peugeot 206 1.4 i problém

    Tak ko kabeláž (žádná neobvyklá věc). Jaká komunikace? Tam žádná neprobíhá, to je analogový akční člen ovládaný jednotkou motoru. V jednotce problém nebude na 99%.
    1 point
  43. Moral3z

    Nefunkční blinkr na nové 508?

    Tohle je na silnicích víc a víc. Hrozný zlozvyk...
    1 point
  44. VojtouNerCZ

    Předpověď počasí trochu jinak

    Nás zase posílali na brigádu čistit výfuky na trolejbusech
    1 point
  45. Béďa

    306GTi-6 by Béďa

    výsledek.. barva ze vzorníku Cadillac, konkrétně ZEUS bronze.. já jsem spokojený maximálně..
    1 point
  46. VojtouNerCZ

    307 sw - konečná

    Tak auto je objednáno k odborníkům v Zábřehu V únoru ho tam povezu, mluvil jsem přímo s panem Nečasem, popsal problém a co vše se na autě dělalo a jsme domluvení, že si nejdřív vše vyzkouší a zkontrolují na dia co to auto dělá v době škubání (tohle je věc, kterou mi tu v okolí Kolína neudělal ještě nikdo, ani v origo Peugeotu) a domluvíme se na dalším postupu. Tak se uvidí. Poslední dobou hydroštely klapou i za tepla, takže pokud to nebude mít spojitost, nechám udělat taky.
    1 point
  47. otojanicek

    Ambient Lighting i na P5008 MPV

    Malý update , tak aby to vypadalo jako z vyroby https://youtu.be/9Wo5Y5lnf-k Jas se regulovat nedá.... 20210106_161919.mp4 20210106_161919.mp4
    1 point
  48. Pepito

    Vtipy

    @Frantina díky za odpověď, ale i tak bych to nepochopil a ani mi to jako vtip nepřipadá. @Péťa díky.
    1 point
  49. Rikic339

    Co jste dnes udelali...

    To je mi vážně moc a moc líto Bude tomu pět let co jsme nechali uspat našeho prvního pejska, doslova mě v náručí.. Je to prostě člen rodiny, upřímnou soustrast
    1 point
  50. Sám si to spočítej, když Tě to zajímá. Reaguji na mmartinkovic nesmysl o levné individuální dopravě.
    -1 points
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...