Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 7.1.2021 Ve všech sekcích
-
Co jste dnes udelali...
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele PaKr za téma
Mě v prosinci přišel dopis z ČČK, že slavnostní předávání ocenění pro dárce krve nebylo a nebude, že se mám zastavit po novém roce na pobočce. Tak jsem se tam dneska (cestou z dalšího odběru) zastavil a převzal stříbrnou medaili prof. Jánského za 20 odběrů. Pak se mi ještě podařilo koupit kabely, abych mohl dokončit elektriku na baráku. Chci natáhnout ještě jedno světlo a jednu zásuvku ven.4 points -
4 points
-
montáž zadních oken u verze XA - jde to legálně?
PaKr a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Já celkem rozumím chuti ten plech nahradit oknem a to minimálně na pravé straně - on ten chybějící boční průhled třeba když máš dávat přednost na nekolmé křižovatce umí dost potrápit3 points -
Co jste dnes udelali...
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
U nás se solit nesmí a asi bych byl radši za tu sůl. Ono, když se udělají koleje, které zledovatí a jsou klidně přes 10cm vysoké, tak nic moc. A ideálně, když jsou tři (prostřední společná pro oba směry). Dokud to je pěkně uježděný sníh, tak paráda, ale na jaře děs.2 points -
Co jste dnes udelali...
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
To je celkem dobrý, ne? Silnice protažená, co chtít víc? Pořád lepší, než když na to jen vysypou solný doly s tím, že se to snad do konce zimy rozjezdí2 points -
206 1.4i teplota motora
Radovanik a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Hnědá - klima , sahara zelená - počítač motoru modrá - budík , varovná kontrolka teploty2 points -
Co jste dnes udelali...
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Lihous za téma
Sice vykrik do tmy ale slava ze to nekdo dokaze napsat!! https://www.autoforum.cz/predstaveni/nejnebezpecnejsi-prvek-modernich-aut-se-vymkl-kontrole-varuji-experti-chteji-prisne-tresty/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_req_id=xUC4psdNHvc-202101071754&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
@Radovanek: nejsem ani bohatý, ani chudý.... Taková zlatá střední cesta.... Sluhu nemám.... Pokud bych byl nucen jet vlakem s objemnějšími/těžšími zavazadly, musel bych (vzhledem k bydlišti) naložit zavazadla do auta ( ale to je 5 metrů), dojet na nádraží, přetahat to kdoví jak daleko na perón a zase naložit do vlaku.... Při vystupování zase podobně a ještě shánět, jak se dostanu na místo určení.... A jak už jsem naznačil, v tomto případě je pohodlí někde jinde a rád si připlatím za cestu autem, kde mně nebude obtěžovat někdo, s kým nechci sdílet dopravní prostředek.... Mimochodem patřím k té části motoristů, kteří do nákladů počítají jen PHM, možná ještě tak občerstvení.... A že to není úplně správně je mi tak nějak úplupr....2 points -
Tak kdo to byl ??
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
taky si říkám, že být tak rozjetý, ani bych nebrzdil2 points -
Peugeot e2008 vs Peugeot e208 GARAZ.TV
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Tak omlouvá tě, že jsi tu nový e2008 a e2082 points -
Tak kdo to byl ??
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Vozidlo zastavili.... říkám si jak daleko byl radar a hlídka.... takže "teskám za dobrý brzdy"...?2 points -
Problémy a chyby nového fóra
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Třeba to umí vygenerovat čísla do sportky.2 points -
montáž zadních oken u verze XA - jde to legálně?
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
ja si myslim ze ty vyklopy pujdou, a pak by nemel byt problem pred technickou premontovat na plechy. min bych poprve jel se skly a popr mas pak 30 dni na premontaz2 points -
2 points
-
Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - V letním provozu ☀️
Ferry a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Dnes mi má drahá vyzvedla balík s dalším dílem interiérové skládačky. Nakonec toho bylo v balíku vícero. Jestli použiju i budíky to zatím nevím. Podle výpisu z výbavy to vyjelo s černými. Ještě origo kožený volant a konečně odvézt přední sedačky na přehození čalounění. Jo a nechat něco nazout na ty zrenovovaný Cyclony. A vizuál by měl být na jaro připraven. Potom ještě mechanický servis. Edit: jo a ještě chybějící asi nesehnatelnou prahovou lištu.2 points -
tak se pežoťáci k tomu postavte čelem https://tydenikpolicie.cz/policiste-na-svitavsku-zastavili-mladika-ktery-jel-na-devadesatce-v-peugeotu-rychlosti-162-km-hod/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=458100&dop_req_id=CgA2xUeUKiA-202101071323&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box1 point
-
FAP a související závady
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Víme Ale jen v případě, že okolí je cca 100km?1 point -
Tak ono má asi všechno své ale. Tady u nás zase jenom solí, takže kolikrát ani nevíš, kde vlastně ta silnice končí a začíná krajnice. Navíc, když mrzne, tak ta sůl pomůže pravě jen k tomu, že přes den je to klouzačka a v noci ještě vetší, protože na tak vysokou vrstvu sněhu je to málo Dokud to tu měli na starost místní zemědělci, tak to bylo fajn. Prvně to vzali traktorem s radlicí (klidně ve 3 v noci), že bylo vidět, kde je silnice, a když za několik hodin přijel sypač, tak to vzal ještě jednou a posolil. Takže ten 1cm sněhu, co na silnici zůstal, se během dne rozpustil. Ale teď tu na to máme firmu z kraje, aby se ušetřilo. Sypač přijede stejně pozdě, jako dřív, ale tentokrát jen tu vrstvu sněhu nasolí a pluh má nahoře. Ale stihne toho víc a rychleji1 point
-
Peugeot 306 break 1.4i nepravidelný voľnobeh v nižších teplotách
Adrián 306 break zvýšil/snížil popularitu uživatele Radovanik za téma
Super, výmen káble a potom sa uvidí.1 point -
mno, romantika v zimě je to jen někdy, kdo jezdil jako řidič z povolání ví své1 point
-
no já to tady napsal snad před deseti lety a ostatní že jsem zpátečník a cosi o vývoji, co jde dopředu je přece jasné, že si s tím řidiči hrají při jízdě a v dnešním provozu je to pak komedie , ale po tom, co jsme v autobuse na italské dálnici předjížděli kamion a jeho řidič si četl knihu si nedělám žádné iluze dyť ostatně, dneska se mladší ročníky nezajímají o technické kvality auta jako takového, ale o připojení na internet v autě a prostě o jeho elektroniku , když se mladých v rodině zeptám ohledně techniky auta tak jsou blbí jak houpací koně, ale všechny ty Apple car znají perfekně1 point
-
já bych řekl, že 406ka je i po létech tak dobré auto, že prostě nepoznáš kolik vlastně jedeš1 point
-
Třeba vlastnoruční přemístění zavazadel.... Mimochodem opět reaguješ jen na to co se ti hodí do krámu....1 point
-
Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - V letním provozu ☀️
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radovanik za téma
Tak cabrio až tak nepoznám to je fakt Ach ja stále hovorim, že nájsť nejaký presný systém vo výbave 306tky je nemožné Ak je to tak z VINka tak ja by som to nechal takto pekne origo1 point -
Peugeot e2008 vs Peugeot e208 GARAZ.TV
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Díky za shovívavost. Ale tohle turbo vlákno radši ignoruji a proto mě ani nenapadlo.1 point -
Za mě super pohled na věc a zajímavý netradiční test e2008 Přemýšlel jsem jestli to dát k 2008 nebo sem, ale tady to asi bude lepší - neviděl jsem moc testů elektroaut v takových podmínkách1 point
-
Tak kdo to byl ??
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Asi taky spěchal na porcelán1 point -
Peugeot e2008 vs Peugeot e208 GARAZ.TV
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
A kam jsi o tom psal? Jsem to hledal a asi blbě.1 point -
To už mám za sebou1 point
-
Problémy a chyby nového fóra
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Hele, všimnul jsem si že tohle nahoře funguje jako generator náhodných čísel Mam nastaveno 30 dní, ale mužu nastavit třeba jen 2 dny, nebo 14 dnů a je to stale stejný, po obnovení naskočí jiná cifra. Divný ne? Nepřečtený obsah Zobrazuje témata a soubory byl vložen v posledních 590 dnech. Nepřečtený obsah Zobrazuje témata a soubory byl vložen v posledních 0 dnech. Nepřečtený obsah Zobrazuje témata a soubory byl vložen v posledních 32 dnech. Nepřečtený obsah Zobrazuje témata a soubory byl vložen v posledních 62745 dnech.1 point -
Tak to je fofr... dávala sem to na poštu včera...1 point
-
1 point
-
PaKr - že se Tvůj "manévr" u šikmé přednosti nesetkává s pochopením je možná dáno tím, že to auto v téhle podobě je obecně dost málo rozšířené a tak většina ostatních řidičů předpokládá, že před nima jede klasická 206ka a jednání řidiče za volantem nechápou. Ale buď v klidu. Já jsem zrovna dneska jel Transitem (klasická "bedna", kde se plné boky dají předpokládat) a kousek od práce mám právě takovou křižovatku, kde si musím najet kolmo (tzn. s LEVÝM blinkrem se stočit vpravo, abych do křižovatky viděl) a když jsem se - vida, že nic nejede - rozjížděl, vzal mě zleva nějaký blbec na skútru a pipina ve Fóbii (ta mě dokonce donutila dupnout na brzdu, jinak by měla pokřtěný druhý dveře). Jo - občas se dějou věci ...1 point
-
Původnímu úmyslu konstruktéra rozumím, ale co je auto moje, tak si nepamatuju, že bych ho tak naložil. Dokud bylo firemní, tak občas ano, ale papírem, tak to by sklo neohrozilo. Navíc, hned jak to dovolili, tak jsem odmontoval dělící mříž, takže s tak velkým nákladem už nepočítám. Jde hlavně o to, co psal @Medvěd. Výhled z auta šikmo dozadu. Na nekolmych křižovatkách si najizdim jak s kamionem, ale to se občas nesetká s pochopením těch okolo... Druhá věc je couvání ze šikmého stání (tam i já zajizdim popředu) Navíc, když by byla okna i vyklápěním, tak bych to používal v létě na větrání, když to nemá klimu. Fotka uchycení plechu zevnitř.1 point
-
a není praktičtější u nákladní verze mít okna plechová? myslím jako, když se náklad pohne, může klepnout do plechu, ale když tam bude sklo..., asi tak to konstruktér myslel když předepsal plech, myslím1 point
-
Já si taky myslím, že by to neměl být problém, ale v dnešní době jim vadí kde co... Zrovna @Pepito tu někde psal o těžké závadě v podobě srazovych nálepek... Mmch než lepit fólii, tak bych to vzal bílím sprejem a pak nitroredidlem1 point
-
Vtipy
enikybeniky zvýšil/snížil popularitu uživatele Šalda za téma
Včera jsem slyšel sousedy jak šukají, trvalo to věčnost. Sténání, vzdechy, naříkání a bouchání čela postele o zeď. Nakonec se ukázalo, že jejich stará matka spadla na zem a bouchala holí o zeď aby si přivolala pomoc. Teď se cítím trochu divně že jsem si u toho vyhonil.1 point -
Tak ko kabeláž (žádná neobvyklá věc). Jaká komunikace? Tam žádná neprobíhá, to je analogový akční člen ovládaný jednotkou motoru. V jednotce problém nebude na 99%.1 point
-
Tohle je na silnicích víc a víc. Hrozný zlozvyk...1 point
-
Předpověď počasí trochu jinak
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Nás zase posílali na brigádu čistit výfuky na trolejbusech1 point -
1 point
-
307 sw - konečná
Fruktis zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Tak auto je objednáno k odborníkům v Zábřehu V únoru ho tam povezu, mluvil jsem přímo s panem Nečasem, popsal problém a co vše se na autě dělalo a jsme domluvení, že si nejdřív vše vyzkouší a zkontrolují na dia co to auto dělá v době škubání (tohle je věc, kterou mi tu v okolí Kolína neudělal ještě nikdo, ani v origo Peugeotu) a domluvíme se na dalším postupu. Tak se uvidí. Poslední dobou hydroštely klapou i za tepla, takže pokud to nebude mít spojitost, nechám udělat taky.1 point -
Ambient Lighting i na P5008 MPV
Duvel2 zvýšil/snížil popularitu uživatele otojanicek za téma
1 point -
To je mi vážně moc a moc líto Bude tomu pět let co jsme nechali uspat našeho prvního pejska, doslova mě v náručí.. Je to prostě člen rodiny, upřímnou soustrast1 point
-
Sám si to spočítej, když Tě to zajímá. Reaguji na mmartinkovic nesmysl o levné individuální dopravě.-1 points