Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 20.7.2020 Ve všech sekcích
-
4 points
-
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
Péťa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
3 points -
Co jste dnes udelali...
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Dneska jedna montáž DRL na Bippera : A pozdnější odpoledne rozšíření služeb Garážmistrovství o lazebnické služby : Sobě loupu kedlubnu pravidelně a Pepíno řekl že chce taky oloupnout tak jsem ho oloupnul. Ke konci prázdnin ho vezmu k holičce aby udělal dobrý první dojem ve škole. Ale teď říkal že si raději koupí za tu stovku na holiče autíčko.2 points -
Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Tak nic. Sorry za mystifikaci. Jde to i takhle nooo2 points -
Elektrická Babeta aneb skůtr Honda PCX 125 -- Forza 125
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
pravda je, že za cenu PCX se dají koupit skůtry dva ale já se chci vozit, nee opravovat, tak jsem šel do Hondy2 points -
2 points
-
Registrační značky na přání
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
2 points -
Dopravu mám promyšlenou @Pe.Tr má dostatečně velké auto1 point
-
1 point
-
1 point
-
No nevím místo bezproblémového Volva koupit 407 s tímto motorem? Nevím jestli to byl šťastný krok?1 point
-
V pátek proběhlo domluvené potkání spojené s předáním krabic a krátkým pokecem s @Weri 605. V sobotu jsem na Černém Mostě zahlédl zaparkovanou 406 facelift s klubovým rámečkem pod značkou začínající 2AB.....1 point
-
1 point
-
Základní nastavení čerpadla Bosch
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Myslíš že když založíš dvě stejný temata tak to tady bude třeba přehlednější, když třeba jednu odpověď dostaneš sem a druhou tam???? Pro příště, jedno téma stačí,. jinak tu bude chaos, je to i v pravidlech tak je prosím dodržuj. Děkujeme.1 point -
Co jste dnes udelali...
Havlicek.Lukas zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Protože v týdnu jsem měl dva dny tak jakože trochu odpočívací tak jsem si po dlouhé době střihnul pracovní víkend včera to bylo dopolčo u skorobrášky a odpolčo o ségry. Dnes na dílně výměna čerpadla servořízení a vyvážení 4 kol. Ale tak jakože výletním tempem a za vydatné pomoci malého Pepína který se začíná jevit jako správný učedník.1 point -
Oprava vypouštěcího otvoru olejové vany motoru
luky30 zvýšil/snížil popularitu uživatele trucker1245 za téma
1 point -
Tak bych vám stačil i s jet force 50,kdyby byl ještě doma, předělán na Itala 70 a s mojí váhou to lítalo bez problémů 95.1 point
-
tak to vypadá že se mi kamera umoudřila, no hned se to málem hodilo... nemám žádný program na zkrácení. Tak koukat od 1:50(bacha na hlasitý zvuk ) 2020_0718_174934_848.MOV1 point
-
Za vedení účtu i karty už neplatím minimálně 10 let, pokud utratíš kartou měsíčně 30 a více, to smekám, asi vyšší životní náklady. To si spousta lidí v republice ani nevydělavá.1 point
-
já to v podstatě vyřešil hned--přestal jsem chodit s někým na pivo1 point
-
1 point
-
Co jste dnes udelali...
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Na základě toho, že nejsou schopni opravit auto do max. týdne a už tam stojí tři týdny.1 point
-
Tak ono by stacilo...kdyby dávali v autoskole pozor... Tam se urcite zakon probira a Železniční přejezd § 28 (1) Před železničním přejezdem si musí řidič počínat zvlášť opatrně, zejména se přesvědčit, zda může železniční přejezd bezpečně přejet. Jasna formulace a to tam nemusi byt ani stopka...1 point
-
1 point
-
Nevím , jestli to patří sem , ale po tom , co jsme v dubnu našli 2 vejce , který vyprdla naše 19ti letá želva (do loňskýho roku byla sama , loni nám k ní přibyl želvák nalezenec) , tak jsem ze srandy udělal amatérskou líheň a kupodivu se zadařilo . Sice se vylíhla jenom jedna želvička , ale je nádherná a dělá nám velkou radost1 point
-
Zlatý prciny.... (hláška z filmu Nejistá sezóna)....1 point
-
dnes jsem z toho vymáčkl 100, jestli to bude tak pokračovat a co dva měsíce Honda zrychlí o 10 km/h, příští rok to vypadá na nějaký rekord , ale musím říct, že je to paráda si takhle provětrat hlavu, je to neskutečná svoboda, vždycky omládnu o desítky let1 point
-
ono vše je relativní, já třeba nechápu někoho, kdo měl 20 mobilů , neber to prosím osobně, v rodině mám taky takové..., já su opačný extrem--měl jsem za třicet let 2 mobily (slovy dva), oba Nokie, ten první byl za 6300 Kč (byl jsem prostě chuj) a druhý mi dala dcera (byl jako bonus operátora za jednu korunu) oba telefony jsou ,,hloupé'', stačí že chytrý jsem já1 point
-
Nejhorší na nových mobilech je to, že čím dál víc vypadají, jako dálkové ovládání - vysoké a úzké Takový bezrámečkový 6" telefon ve formátu 16:9, to by se mi líbilo1 point
-
1 point
-
já sem teda o xiaomi nikdy neuvažovala, ale slyšela sem, že si ty telefony lidi převážně chválí. Ale třeba tchán má xiaomi a po dvou měsících používání má flek v rohu displeje (telefon v pevném pouzdře)... Měla sem nějakou čínu, rádoby odolný telefon, cenově se pohyboval kolem 8k, byl dobrej v tom, že když ho malá žužlala, tak mu to nevadilo Android se zpomalil během půl roku. Mrzelo mě, že mi tenkrát odešla Xperia Z3 Compact, to byl peckovej telefon, ale leta mě štval Android. Prostě ten systém se zpomaloval, časem přestal vyhovovat, začal u všech telefonů (lenova, motoroly, samsungy, xperie a já nevim co všechno jsem měla a že jsem si nekupovala žádný s*acky) zpomalovat foták, zasekávat se, aktualizace prakticky jen první rok někdy ani to ne pak už nic. Na začátku loňského roku jsem přešla k nenáviděnému applu, a světe div se, já ten telefon nechci měnit. Mám přes rok a půl iphone 6s, ani sem ho nekupovala jako novej, ale bazar, s tím, že vyzkouším, jestli mi to bude vyhovovat. Za rok a půl se nezpomalil, nemusela sem ho restartovat, že by se seknul, všechno běhá. Že je to osekaný.. je, má to nějaké mouchy (třeba mizerná výdrž baterky), ale ten systém je funkční a řekla bych, že celkem dost promakanej, aktualizace jsou garantovaný snad do roku 2022 pro tenhle model, o aktualizování androidu oficiální cestou se mi mohlo po roce už jen zdát. s tvrzenym sklem mám displej bez jediného škrábance, prostřední tlačítko se zatím nezničilo.. A co je prima, baterka až bude na pokraji smrti, se dá oficiálně vyměnit v servisu, kterej android foun tohle má... (možná přehánim, třeba to jde taky v servisech). Android sem opustila na dobro a vracet se k němu nebudu1 point
-
1 point
-
Já v dubnu zrušil Balaton (dneska mě to mrzí, ale už to řešit nehodlám) a objednal jsem týdenní pobyt v Jizerkách a týden v Peci. Hodláme dělat to, co bychom dělali i bez korony a nevidím důvod se z toho, že bude asi všude víc lidí než jindy, nějak stresovat1 point
-
Mám Samsung A50 a jsem spokojený. V práci máme xiaomi a nemůžu si na to jejich rozhraní (nástavbu) zvyknout. Navíc funkci NFC mají jen ty dražší xiaomi a bez této vymoženosti si už nedokážu představit žít1 point
-
Mno, asi bych takl mohl a měl přispět k tématu - ačkoliv fotky nemám, jen závěrečnou přehlídku zúčastněných strojů (mínus jeden). Fotili a točili ostatní účastníci výletu, tak by to asi v mém případě bylo už nošení dříví do lesa... Předně tedy díky všem zúčastněným, bez vás by to nešlo. Sám bych nejel. Ono to tedy chvíli vypadalo, že nepojedu (viz pocity jako @Scratch) tak jako tak, ale nakonec jsem úplně nevyměkl a rozhodl se (když už jsem byl probuzenej a oblečenej) vyzkoušet nepromok na trase Ládví- Zdiby - Neratovice (a možná Mělník) a zpět. No a vida, jaká z toho byla supr akcička! 1. Super dobrá parta lidí. 2. byla sranda, pohoda, trochu adrenalin, silnice i tankodromy, deštík i sucho. Tak jsem si 3. zase vyzkoušel, jaké to je, jezdit ma vodě, po vodě, jako na ledu (kruháč v Mělníku), cestou - necestou, některou i dvakrát... Taky jsem cestou viděl dva pořádný ptáky, jako @Miss Scratch & @Scratch a @Vena garážmistr, který třeba Mates, když to vpředu honil, neviděl... Jeho škoda. Kdyžtak mu je ukážu příště Mno prostě paráda zleva zprava Tak jen doufám, že jsem vám vzadu až tak moc neujížděl. Holt "rudá střela" svoji kategorii nezapře Samostatne diky @Pe.Trovi za trasu, @Vena garážmistr za technický doprovod a support (který jsem sice nevyužil, ale bylo fajn vědět, že tam někde vzadu je) a že mu i na můžu ujet ) a hlavně @Klemoňovi, že dal záminku a příležitost, aby se takle akcička mohla z vesmírného kontinua tak nějak vyKLUBat Jo, a zapomněli jsme udělat porovnání v jízdě na pomalost. Tak aspoň zbylo něco na příště Na škále 0-10 dávám 9. Nebyla zmrzlina a káva se zákuskem ⚰⚰⚰.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Ahoj všichni Já budu stručný, teď na to nemám se nějak moc vyjadřovat . . . Ale nebojte , ti co mne znáte , víte že později nebude stačit stránka . Užil jsem si to : počasí nakonec fajn , lidi okolo fajn , na letišti jsem si zkusil jak to opravdu umí jet , na silnici kvůli ostatním účastníkům "cestnej premávky" i jaké to je spálit gumy při brzdění . Pro @Medvěd to motání kolem Dubé bylo pro mne - boží silnice , samé zatáčky, nahoru , dolů ! Předemnou jeli závodníci co to do zatáček "posílali" a já podle jejich chování viděl , kdy to tam mohu také poslat a kdy se radši držet u kraje. Prozatím závěr ? Moc , moc a opravdu moc děkuji těm statečným , co to nevzdali hned na startu a vytvořili pro mne den, na který budu vzpomínat i v DD Ani nevíte , jak moc si to cením1 point
-
Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Tak SAFETY CAR hlásí příjezd na základnu. Cestou domů jsem ještě na D11 zachraňoval jednu slečnu s píchlou pneu. Ale fakt jako bando musím říct že chvílema jsem si nadával do čeho jsem se to dobrovolně namontoval protože ač to zde bylo zmíněno tak v některých chvílích fungoval kolonový efekt na 1 všichni přijíždějí do vesnice celkem v pohodě všem na vjezdovém ciferníku svítilo do 50km/h jen SAFETY CAR do vesnice vlétal kolem 70km/h někde i víc. Ale užil jsem si to tak nějak jsem zapomněl jaké to je jen tak se sebrat a jet se projet tak jakože i ta cesta je svým způsobem zážitek. A jinak aby bylo učiněno statistice zadosti tak bylo využito i služeb SAFETY CAR na doplnění PHM a jeden malinký problémek se vyřešil jedním šmiknutím nože jinak nebylo služeb potřeba a i já jsem si to tím pádem mohl užívat jako výletník. Pravda kdybych měl na palubě parťáka tak jsem se mohl i kochat krásnou krajinou ale i tak jsem viděl kus republiky kudy jsem kdysi jezdíval s kamionem pravidelně ale z jiné strany. Já mám na tachografu za dnešek asi 270 km. Fotky budou později musím je stáhnout z foťáku a pak sem nějaké nasoukat.1 point -
Přeji vám hezké počasí. Taky jsem sledoval vývoj počasí kvůli cyklovýletu na Macochu, ale ve směru na Brno od Loštic bude dle předpovědi celý den chcát, tak jsme to odpískali.1 point
-
Poděkování za pomoc
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Dneska budu hodně děkovat. Nejdřív bych chtěl moc poděkovat @jarokareza výměnu Fapu a věcí a tím spojených u něho v servise, ještě jednou moc děkuji za nabídku. Dále @MJSyticovi za společnost a pokec pri čekání nad soutokem v Mělníce. A nakonec @MilanF1 za nalakování kol na cabrio a jeho tatíkovi za předání. NEJSME JEN FÓRUM!!!1 point