Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Pe.Tr

    Pe.Tr

    Člen klubu


    • Body

      12

    • Počet příspěvků

      30 817


  2. brixtr

    brixtr

    Uživatel


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      4 406


  3. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      35 913


  4. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      16 417


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 20.7.2020 Ve všech sekcích

  1. Gabriel 307

    Vtipy

    4 points
  2. Tak je tam. Nakonec jsem zjistil, že starší kapota z MKII je jiná prolisy. Protože díry ve středu byly jinde. Ale to neva, poradil jsem si a udělal díry nové.
    3 points
  3. Vena garážmistr

    Co jste dnes udelali...

    Dneska jedna montáž DRL na Bippera : A pozdnější odpoledne rozšíření služeb Garážmistrovství o lazebnické služby : Sobě loupu kedlubnu pravidelně a Pepíno řekl že chce taky oloupnout tak jsem ho oloupnul. Ke konci prázdnin ho vezmu k holičce aby udělal dobrý první dojem ve škole. Ale teď říkal že si raději koupí za tu stovku na holiče autíčko.
    2 points
  4. MJSytic

    Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021

    Tak nic. Sorry za mystifikaci. Jde to i takhle nooo
    2 points
  5. pravda je, že za cenu PCX se dají koupit skůtry dva ale já se chci vozit, nee opravovat, tak jsem šel do Hondy
    2 points
  6. Davidak79

    Vtipy

    2 points
  7. Radek Hurvajz

    Registrační značky na přání

    Jedna solidni. Brno Řípská.
    2 points
  8. Péťa

    Krabice od nádobí - Praha a okolí - nemá někdo doma?

    Dopravu mám promyšlenou @Pe.Tr má dostatečně velké auto
    1 point
  9. pajik999

    Registrační značky na přání

    Asi nějaký sexuální predátor
    1 point
  10. adraj

    Skok z 806 na 5008

    1 point
  11. Charlie 1

    Scratchova 407 coupe 2,2 16V

    No nevím místo bezproblémového Volva koupit 407 s tímto motorem? Nevím jestli to byl šťastný krok?
    1 point
  12. PaKr

    Potkal jsem klubáka...

    V pátek proběhlo domluvené potkání spojené s předáním krabic a krátkým pokecem s @Weri 605. V sobotu jsem na Černém Mostě zahlédl zaparkovanou 406 facelift s klubovým rámečkem pod značkou začínající 2AB.....
    1 point
  13. brixtr

    Peugeot 406 turbo

    Na fb se mi objevil další Peugeot pro @čakom
    1 point
  14. Radek Hurvajz

    Základní nastavení čerpadla Bosch

    Myslíš že když založíš dvě stejný temata tak to tady bude třeba přehlednější, když třeba jednu odpověď dostaneš sem a druhou tam???? Pro příště, jedno téma stačí,. jinak tu bude chaos, je to i v pravidlech tak je prosím dodržuj. Děkujeme.
    1 point
  15. Vena garážmistr

    Co jste dnes udelali...

    Protože v týdnu jsem měl dva dny tak jakože trochu odpočívací tak jsem si po dlouhé době střihnul pracovní víkend včera to bylo dopolčo u skorobrášky a odpolčo o ségry. Dnes na dílně výměna čerpadla servořízení a vyvážení 4 kol. Ale tak jakože výletním tempem a za vydatné pomoci malého Pepína který se začíná jevit jako správný učedník.
    1 point
  16. trucker1245

    Oprava vypouštěcího otvoru olejové vany motoru

    Konečně foto s novou vanou
    1 point
  17. Milan+

    Elektrická Babeta aneb skůtr Honda PCX 125 -- Forza 125

    Tak bych vám stačil i s jet force 50,kdyby byl ještě doma, předělán na Itala 70 a s mojí váhou to lítalo bez problémů 95.
    1 point
  18. brixtr

    Kamera do auta

    tak to vypadá že se mi kamera umoudřila, no hned se to málem hodilo... nemám žádný program na zkrácení. Tak koukat od 1:50(bacha na hlasitý zvuk ) 2020_0718_174934_848.MOV
    1 point
  19. Milan+

    Co jste dnes udelali...

    Za vedení účtu i karty už neplatím minimálně 10 let, pokud utratíš kartou měsíčně 30 a více, to smekám, asi vyšší životní náklady. To si spousta lidí v republice ani nevydělavá.
    1 point
  20. ozzy56

    jaky mobil?

    já to v podstatě vyřešil hned--přestal jsem chodit s někým na pivo
    1 point
  21. Pe.Tr

    nádrž ADblue

    zlatý hyundai a PPM
    1 point
  22. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dnes výlet do Jarkowa v Polsku na Japonski ogród. Moc krásná zahrada. Poté přesun po Orlických horách a ke švagrový, která slavila kulaté narozeniny.
    1 point
  23. Mikis

    nádrž ADblue

    Na základě toho, že nejsou schopni opravit auto do max. týdne a už tam stojí tři týdny.
    1 point
  24. Fruktis

    Je to normální ??

    Tak ono by stacilo...kdyby dávali v autoskole pozor... Tam se urcite zakon probira a Železniční přejezd § 28 (1) Před železničním přejezdem si musí řidič počínat zvlášť opatrně, zejména se přesvědčit, zda může železniční přejezd bezpečně přejet. Jasna formulace a to tam nemusi byt ani stopka...
    1 point
  25. 1 point
  26. Davidak79

    Vtipy

    Jo , masáž ČD bude ještě chvilku trvat
    1 point
  27. Pepito

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Aktuální pohled na Bouzov
    1 point
  28. jarokare

    Akva / Tera - všeobecný pokec.

    Nevím , jestli to patří sem , ale po tom , co jsme v dubnu našli 2 vejce , který vyprdla naše 19ti letá želva (do loňskýho roku byla sama , loni nám k ní přibyl želvák nalezenec) , tak jsem ze srandy udělal amatérskou líheň a kupodivu se zadařilo . Sice se vylíhla jenom jedna želvička , ale je nádherná a dělá nám velkou radost
    1 point
  29. Hafity

    jaky mobil?

    Zlatý prciny.... (hláška z filmu Nejistá sezóna)....
    1 point
  30. ozzy56

    Elektrická Babeta aneb skůtr Honda PCX 125 -- Forza 125

    dnes jsem z toho vymáčkl 100, jestli to bude tak pokračovat a co dva měsíce Honda zrychlí o 10 km/h, příští rok to vypadá na nějaký rekord , ale musím říct, že je to paráda si takhle provětrat hlavu, je to neskutečná svoboda, vždycky omládnu o desítky let
    1 point
  31. ozzy56

    jaky mobil?

    ono vše je relativní, já třeba nechápu někoho, kdo měl 20 mobilů , neber to prosím osobně, v rodině mám taky takové..., já su opačný extrem--měl jsem za třicet let 2 mobily (slovy dva), oba Nokie, ten první byl za 6300 Kč (byl jsem prostě chuj) a druhý mi dala dcera (byl jako bonus operátora za jednu korunu) oba telefony jsou ,,hloupé'', stačí že chytrý jsem já
    1 point
  32. MJSytic

    jaky mobil?

    Nejhorší na nových mobilech je to, že čím dál víc vypadají, jako dálkové ovládání - vysoké a úzké Takový bezrámečkový 6" telefon ve formátu 16:9, to by se mi líbilo
    1 point
  33. Pe.Tr

    nádrž ADblue

    to bylo u PSA i před covidem
    1 point
  34. Goldinka

    jaky mobil?

    já sem teda o xiaomi nikdy neuvažovala, ale slyšela sem, že si ty telefony lidi převážně chválí. Ale třeba tchán má xiaomi a po dvou měsících používání má flek v rohu displeje (telefon v pevném pouzdře)... Měla sem nějakou čínu, rádoby odolný telefon, cenově se pohyboval kolem 8k, byl dobrej v tom, že když ho malá žužlala, tak mu to nevadilo Android se zpomalil během půl roku. Mrzelo mě, že mi tenkrát odešla Xperia Z3 Compact, to byl peckovej telefon, ale leta mě štval Android. Prostě ten systém se zpomaloval, časem přestal vyhovovat, začal u všech telefonů (lenova, motoroly, samsungy, xperie a já nevim co všechno jsem měla a že jsem si nekupovala žádný s*acky) zpomalovat foták, zasekávat se, aktualizace prakticky jen první rok někdy ani to ne pak už nic. Na začátku loňského roku jsem přešla k nenáviděnému applu, a světe div se, já ten telefon nechci měnit. Mám přes rok a půl iphone 6s, ani sem ho nekupovala jako novej, ale bazar, s tím, že vyzkouším, jestli mi to bude vyhovovat. Za rok a půl se nezpomalil, nemusela sem ho restartovat, že by se seknul, všechno běhá. Že je to osekaný.. je, má to nějaké mouchy (třeba mizerná výdrž baterky), ale ten systém je funkční a řekla bych, že celkem dost promakanej, aktualizace jsou garantovaný snad do roku 2022 pro tenhle model, o aktualizování androidu oficiální cestou se mi mohlo po roce už jen zdát. s tvrzenym sklem mám displej bez jediného škrábance, prostřední tlačítko se zatím nezničilo.. A co je prima, baterka až bude na pokraji smrti, se dá oficiálně vyměnit v servisu, kterej android foun tohle má... (možná přehánim, třeba to jde taky v servisech). Android sem opustila na dobro a vracet se k němu nebudu
    1 point
  35. *nohafuc*

    Vtipy

    1 point
  36. Pe.Tr

    Problémy a chyby nového fóra

    prazdniny
    1 point
  37. brixtr

    Vtipy

    Tohle mi dneska přišlo: A ať se mě pak někdo zkusí zeptat proč do práce jezdím autem
    1 point
  38. Weri 605

    Vtipy

    1 point
  39. Pepito

    Vtipy

    1 point
  40. Medvěd

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    Já v dubnu zrušil Balaton (dneska mě to mrzí, ale už to řešit nehodlám) a objednal jsem týdenní pobyt v Jizerkách a týden v Peci. Hodláme dělat to, co bychom dělali i bez korony a nevidím důvod se z toho, že bude asi všude víc lidí než jindy, nějak stresovat
    1 point
  41. Laďa

    jaky mobil?

    Mám Samsung A50 a jsem spokojený. V práci máme xiaomi a nemůžu si na to jejich rozhraní (nástavbu) zvyknout. Navíc funkci NFC mají jen ty dražší xiaomi a bez této vymoženosti si už nedokážu představit žít
    1 point
  42. Veverka

    Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021

    Mno, asi bych takl mohl a měl přispět k tématu - ačkoliv fotky nemám, jen závěrečnou přehlídku zúčastněných strojů (mínus jeden). Fotili a točili ostatní účastníci výletu, tak by to asi v mém případě bylo už nošení dříví do lesa... Předně tedy díky všem zúčastněným, bez vás by to nešlo. Sám bych nejel. Ono to tedy chvíli vypadalo, že nepojedu (viz pocity jako @Scratch) tak jako tak, ale nakonec jsem úplně nevyměkl a rozhodl se (když už jsem byl probuzenej a oblečenej) vyzkoušet nepromok na trase Ládví- Zdiby - Neratovice (a možná Mělník) a zpět. No a vida, jaká z toho byla supr akcička! 1. Super dobrá parta lidí. 2. byla sranda, pohoda, trochu adrenalin, silnice i tankodromy, deštík i sucho. Tak jsem si 3. zase vyzkoušel, jaké to je, jezdit ma vodě, po vodě, jako na ledu (kruháč v Mělníku), cestou - necestou, některou i dvakrát... Taky jsem cestou viděl dva pořádný ptáky, jako @Miss Scratch & @Scratch a @Vena garážmistr, který třeba Mates, když to vpředu honil, neviděl... Jeho škoda. Kdyžtak mu je ukážu příště Mno prostě paráda zleva zprava Tak jen doufám, že jsem vám vzadu až tak moc neujížděl. Holt "rudá střela" svoji kategorii nezapře Samostatne diky @Pe.Trovi za trasu, @Vena garážmistr za technický doprovod a support (který jsem sice nevyužil, ale bylo fajn vědět, že tam někde vzadu je) a že mu i na můžu ujet ) a hlavně @Klemoňovi, že dal záminku a příležitost, aby se takle akcička mohla z vesmírného kontinua tak nějak vyKLUBat Jo, a zapomněli jsme udělat porovnání v jízdě na pomalost. Tak aspoň zbylo něco na příště Na škále 0-10 dávám 9. Nebyla zmrzlina a káva se zákuskem ⚰⚰⚰.
    1 point
  43. RichVa

    Co jste dnes udelali...

    Dnes pokračování chlapských puzzle a už se to začíná trochu rýsovat. Pokračování v úterý.
    1 point
  44. Pe.Tr

    Co jste dnes udelali...

    my dnes mmj syslili a skodovkovali
    1 point
  45. Ajdamek

    Co jste dnes udelali...

    Dnes ideal pocasi na pojezd s kolkou, uz jsem ji chudaka dost zanedbaval, pak blbnuti v lomu a nakonec mi kamarad pujcil tuhle bestii V motokrosovejch botach sice prace s plynem nic moc, ale nejaky boky, vyjezdy a skocku jsem dal. Umel bych si predstavit to mit v garazi
    1 point
  46. Klemoň

    Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021

    Ahoj všichni Já budu stručný, teď na to nemám se nějak moc vyjadřovat . . . Ale nebojte , ti co mne znáte , víte že později nebude stačit stránka . Užil jsem si to : počasí nakonec fajn , lidi okolo fajn , na letišti jsem si zkusil jak to opravdu umí jet , na silnici kvůli ostatním účastníkům "cestnej premávky" i jaké to je spálit gumy při brzdění . Pro @Medvěd to motání kolem Dubé bylo pro mne - boží silnice , samé zatáčky, nahoru , dolů ! Předemnou jeli závodníci co to do zatáček "posílali" a já podle jejich chování viděl , kdy to tam mohu také poslat a kdy se radši držet u kraje. Prozatím závěr ? Moc , moc a opravdu moc děkuji těm statečným , co to nevzdali hned na startu a vytvořili pro mne den, na který budu vzpomínat i v DD Ani nevíte , jak moc si to cením
    1 point
  47. *nohafuc*

    Vtipy

    1 point
  48. Vena garážmistr

    Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021

    Tak SAFETY CAR hlásí příjezd na základnu. Cestou domů jsem ještě na D11 zachraňoval jednu slečnu s píchlou pneu. Ale fakt jako bando musím říct že chvílema jsem si nadával do čeho jsem se to dobrovolně namontoval protože ač to zde bylo zmíněno tak v některých chvílích fungoval kolonový efekt na 1 všichni přijíždějí do vesnice celkem v pohodě všem na vjezdovém ciferníku svítilo do 50km/h jen SAFETY CAR do vesnice vlétal kolem 70km/h někde i víc. Ale užil jsem si to tak nějak jsem zapomněl jaké to je jen tak se sebrat a jet se projet tak jakože i ta cesta je svým způsobem zážitek. A jinak aby bylo učiněno statistice zadosti tak bylo využito i služeb SAFETY CAR na doplnění PHM a jeden malinký problémek se vyřešil jedním šmiknutím nože jinak nebylo služeb potřeba a i já jsem si to tím pádem mohl užívat jako výletník. Pravda kdybych měl na palubě parťáka tak jsem se mohl i kochat krásnou krajinou ale i tak jsem viděl kus republiky kudy jsem kdysi jezdíval s kamionem pravidelně ale z jiné strany. Já mám na tachografu za dnešek asi 270 km. Fotky budou později musím je stáhnout z foťáku a pak sem nějaké nasoukat.
    1 point
  49. Pepito

    Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021

    Přeji vám hezké počasí. Taky jsem sledoval vývoj počasí kvůli cyklovýletu na Macochu, ale ve směru na Brno od Loštic bude dle předpovědi celý den chcát, tak jsme to odpískali.
    1 point
  50. radim.1008

    Poděkování za pomoc

    Dneska budu hodně děkovat. Nejdřív bych chtěl moc poděkovat @jarokareza výměnu Fapu a věcí a tím spojených u něho v servise, ještě jednou moc děkuji za nabídku. Dále @MJSyticovi za společnost a pokec pri čekání nad soutokem v Mělníce. A nakonec @MilanF1 za nalakování kol na cabrio a jeho tatíkovi za předání. NEJSME JEN FÓRUM!!!
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...