Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      11

    • Počet příspěvků

      24 449


  2. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      11

    • Počet příspěvků

      35 915


  3. brixtr

    brixtr

    Uživatel


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      4 406


  4. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      16 417


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 26.1.2020 Ve všech sekcích

  1. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    včera sme trochu pochodili po Beskydach, z oběda u Zbuja nebylo nic, bo ten cyp měl v sobotu zavřene , tak zpatky na Ostravicu, u Frojda měli kongres doktoři, tak zas nic, jinak vam řeknu, že tolik pežotu zastrkanych po mistnich horskych uličkach sem už dluho neviděl--policajti by měli žně...,ja nechal auto u Ondraša za 100, zustal bez oběda a dvakrat na tym ledu spadl, takže mě včil boli cely člověk, no kujva sportem ku zdravi
    6 points
  2. KoudaK

    Vtipy

    5 points
  3. Pe.Tr

    6. Chatzy sraz 24. - 26. ledna 2020

    to se nakecalo jenom tobě
    5 points
  4. MilanF1

    Poděkování za pomoc

    Koukám, že ke mně se nebude jezdit jenom s autem na lakování ale i na žrádlo.
    4 points
  5. radim.1008

    Poděkování za pomoc

    Chci poděkovat @MilanF1za opravu kol a za pohoštění. Zase se stavím.
    4 points
  6. brixtr

    Vtipy

    4 points
  7. OK406

    Vtipy

    3 points
  8. rhinos

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    na druhou stranu je to nekde jinde jine? Je to u nas rok co rok levnejsi? Ja byl treba koncem zari na Lipne ve Frymburku a kdyz jsem chtel na veceri pizzu a noky tak ve vsech restauracich to zacinalo na 200kc
    3 points
  9. Péťa

    Mobil pro dítě

    @Šalda Já dával klukům telefon na vánoce v 7. třídě (možná šesté, teď nevím přesně). Tak doufám, že si nepřečtou Tvůj příspěvek o PS4 a mobilu a nepošlou na mě sociálku PS: Jsou ročník 2005
    3 points
  10. jarokare

    Vtipy

    3 points
  11. Vena garážmistr

    Potkal jsem klubáka...

    tuším že to je @StibTo vo resp. jeho drahé polovičky C4 u @MilanF1
    2 points
  12. Zůza

    Poděkování za pomoc

    Chtěla bych poděkovat jednomu šikovnému klubákovi za výslužku @MilanF1 zítra při odpolední kávě mi potečou slinty stejně jako teď, když jsem ten alobal rozbalila Děkuju a příště přijedu taky
    2 points
  13. ozzy56

    new 2008 2019

    motor 74kw je fungl nový motor, takže jestli trpí karbonovámím se bude vědět tak za pět let
    2 points
  14. Pepito

    6. Chatzy sraz 24. - 26. ledna 2020

    Už jsem si vzpomněl, zřícenina hradu Brníčko.
    2 points
  15. Péťa

    6. Chatzy sraz 24. - 26. ledna 2020

    Zřícenina hradu Brníčko. Moc pěkně se tam o ni starají Byla to zastávka cestou do Losin na Zlosina
    2 points
  16. Péťa

    Mobil pro dítě

    Všiměte si, nikoho v tomto případě neodsuzujiu. Je to prostě individuální a věřím, že zejména ve velkých městech problematické. Nemůžeme ty děti odstřihnout od internetu, mobilů,... To je, jako kdyby mě v jejich věku zakázali knížky.
    2 points
  17. morepower

    Mobil pro dítě

    Ale tak kluci, nedělejte z toho sociologicko výchovný téma. Mobily za to nemůžou, že se některý děcka chovají asociálně a hloupě, nebo uměj sotva zašroubovat matičku případně regulérní kotrmelec, může za to výchova a vedení A to v naprostý většině selhává u rodičů. Jak začly chodit do školy (i když už ve školce je to znát), bylo během chvíle vidět, z jakejch poměrů dítě vychází a jak se mu kdo věnuje. Tím bych tenhle off topic uzavřel. Každopádně eště jednou díky za tip na ty Redmi
    2 points
  18. TomasARN

    Navigace - aktualizace

    @Davidak79 Sorry, prehliadol som
    2 points
  19. Šalda

    Mobil pro dítě

    Tak já dal děckám PS proto abych měl přehled o tom kdy a co hrají, je to jen v obýváku. Navíc se dívají z velké vzdálenosti, oproti mobilu. A ano, jsem rád že dám děckám PS a mám od nich klid, ale ten klid mám proto že můžu jít něco dělat na baráku. Na práci si je beru, chci aby viděli jak se co dělá, ale pokud ti práci chcu potom udělat, tak už musím být sám. Je jim 6 a 8 let, takže zatím jsou malý. Kroužky děcka mají, ale na všechno je málo času, když člověk jede z normální práce na fušky, takže se pořád snažím to kombinovat, práce, fušky, děcka , kroužky, barák, a ještě manželka Toho času je prostě málo.
    2 points
  20. Weri 605

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Tak ale fotit foťák.... - já bych rači ňákou krajinku v zimním hávu nebo zvířátka... Mazej ven...! Tee foťák za statisíce a čučim na podlahu....
    2 points
  21. Péťa

    6. Chatzy sraz 24. - 26. ledna 2020

    Letos jsme se rozhodli pro Wellness hotel Bozeňov Tedy opět změna. Příjemné setkání s @Pe.Tr a @Ta jak bydlí s Pe.Trem, @punkac a Lenka, @Radek Hurvajz a @Radka S., @elton s Kubíkem, Markétkou a Maruškou, @Přema a @Nanjua s Eri + já a Martina, celkem nás je 15 Fotky z wellness nečekejte, je bezplavkové, tak ve vás nebudeme probouzet noční můry Takže jen klasika
    1 point
  22. ozzy56

    Klapka proudění vzduchu

    jestli ti to dělá jen teď v zimě, tak je to tím, že se ta klapka vlivem teploty zasekne v jednom místě ve výdechu z topení, protože ten výdech se zimou stáhne (zmenší), po nějaké době, kdy jedeš a topíš se ten plast teplem roztáhne a funguje to normálně
    1 point
  23. kultus

    new 2008 2019

    Rychle nahrivani motoru Puretech 1.2 muzu jako cerstvy (spolu)majitel jen potvrdit. Nemyslim si ale ze by nebyla 2008ka vhodna do mesta, (nejen) v ramci kategorie je jedno z nejkratsich aut s vysokym posedem/dobrym vyhledem, relativne kratkym cumakem a slusnou manevrovatelnosti...stosestka to samozrejme neni, ale...
    1 point
  24. radim.1008

    Potkal jsem klubáka...

    S kým jsem se to dnes potkal?
    1 point
  25. ozzy56

    Traveller _ spotřeba

    já S/S taky vypínám hned po startu, ale kolik benzínu tím ušetřím je mi fakt putna, ušetřím si nervy, to mi stačí
    1 point
  26. Ale no tááák....
    1 point
  27. Davidak79

    Deaktivace nouzoveho brzdeni rifter active

    já to chápu tak, že neměl čumák ve směru jízdy , kdyby měl kola zablokovaný úplně, jede bokem ve směru jízdy . Takhle kontra nepomohlo a pootáčející kola ho dostaly do svodidel.
    1 point
  28. brixtr

    jaky mobil?

    ptám se těch lidí u kterých je menší šance že budou kecat a neboj, ptal jsem se i známých
    1 point
  29. Pepito

    6. Chatzy sraz 24. - 26. ledna 2020

    Omluva se přijímá. Doufám že se vám tam líbilo. V okolí mého nového bydliště je spousta krásných míst. Mimochodem, co je to za zříceninu na fotkách? Nějak ji nepoznávám. Možná kdybych častěji (třeba 20x a ne jen 15x denně) sledoval fórum,tak bych si všimnul Tvého příspěvku a přijel vás překvapit. Tak snad někdy někde příště.
    1 point
  30. Péťa

    WiFi v bytě

    Určitě se nevykašli na 5GHz, to je nutnost. A pochopitelně ruku v ruce s tím je pokrytí, to Ti nemusím připomínat 5GHz má menší dostřel.
    1 point
  31. Péťa

    6. Chatzy sraz 24. - 26. ledna 2020

    Pepito, omlouváme se, my to máme vždycky tak hektické, že zapomínáme. A to lokalita byla objevena při Tvém srazu Jenže to pořád měníme, každý má nějaký návrh a když padne rozhodnutí, tak už nikdo nevzpomněl. Opravdu promiň.
    1 point
  32. Šindy 73

    mirrolink/android auto

    Android Auto 5.0.500224(arm64-v8) https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-5-0-5002-release/android-auto-google-maps-media-messaging-5-0-500224-release-android-apk-download/download/ Size: 18,6 MB
    1 point
  33. Sliva69

    Dotaz k palubnimu pc

    Kluci dekuji.. Budu schvalne sledovat a uvidime
    1 point
  34. Zdravím, po menší odmlce chci uzavřít tuto větev. Jak jsem psal, vyčistil jsem všechny kontakty kde jsem se dostal (oddělat, vyfoukat kompresorem, nastříkat kontaktol, máznout vazelínou těsnění a zadělat). Od té doby s autem nebyl žádný problém .... tzn. dávejte si pozor při čištění podvozku a podběhu vapkou Do budoucna mi radil kamarád, abych se vykašlal na kontaktol a mázl na piny trochu vazelíny, údajně je to dlouhodobé řešení, vyzkoušíl příště. Každopádně děkuji všem kdo mi se záhadou škubání a vypovězení elektroniky pomohli.
    1 point
  35. Vítek1

    Dotaz k palubnimu pc

    ano funguje to jak má u škody se maže jedna ze spotřeb sama, u Peugeot ne.
    1 point
  36. Charlie 1

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    Tak letos opět nejedu do Chorvatska,protože letíme jinam,doufám , že nepoletime 737 max .... Kdo jedete letos do Chorvatska, připravte se víc peněz do restaurací a za služby, Chorvati opět zdražují, jaká to novina....až se divím, že jim tam ještě někdo jezdí samozřejmě, nejlevnější dovolená u moře to je pokud si jídlo a pití vezu z Čech
    1 point
  37. radim.1008

    Dotaz k palubnimu pc

    Taky si myslím, že je to v pořádku. Nejsi zvyklý z koktávky na trip, který se vymaže s každým startem? Peugeot tohle nemá. Má aktuální a dvě jak psal @pavelu96 Používám to stejně. Jen v obráceném pořadí, ale to je detail.
    1 point
  38. Charlie 1

    Mobil pro dítě

    Jo svatá pravda ,ty matlafouny jim nic nedají, akorát si kazí oči, ničí jemnou motoriku a vypatlavaj jim mozek... Jo a nejlepší je když je rodiče nechají hrát hry,kde mlátí a zabíjí lidí,nebo auta na sráží lidi na ulicí.....je to vlastně pohoda dětem dat mobil nebo PS4 a mít od nich na x hodin pokoj.... než je naučit nějaký sport nebo je dát na kroužek.... druhá věc kam děti dát ,když neumí ani kotrmelec a rodiče jsou líný jako prase... Rodič jim musí k tomu mobilu předložit lepší alternativu.My v létě jezdíme na výlety na kolech, děti i my hrajeme tenis, ale umí na svoje roky i nohejbal a volejbal,plaveme....v zimě přes týden jen procházky venku cca denně nebo obden cca 3km,o víkendu bruslení nebo sjezdovky....i když co se naučili na lyžích na brusle moc nechtějí.... občas bazén....dá se říct ,že jsme pořád v pohybu...jasne,možná že mě s tím pošlou ve 13-15 k šipku,ale základ do života jsem jim dal a budou se k tomu kdykoliv vrátit....
    1 point
  39. Davidak79

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    já dovču dohledávám celkem pozdě , letos jsem si řekl že chci mít v lednu vybráno . Buďto to není aktualizovaný a nebo se lidi zbláznili
    1 point
  40. Ajap

    Problém s ADBlue

    Bývá vyhřívaná pumpa s filtrem - je zbytečné roztápět celou nádrž, stačí trocha... Pokud ti dali neoficiální info -25°C, tak jsou blbí, protože to fakt zamrzá při -11°C, jak už tu někdo psal. A vyhřívá se samozřejmě po startu motoru. Nádrž i pumpa jsou dělané na to, aby zamrznutí zvládly.
    1 point
  41. Péťa

    WiFi v bytě

    Já teď o víkendu jsem pryč, ale samotného by mě ten CAPsMAN zajímal, jednou ho otestuji. Ubiqiti provozuji v zaměstnání, je to jednoduché, funkční a dražší než Mikrotik. Pak tam mám i řešení od Cisca, ale bohužel nejsou peníze na licence a tak provozuji jen jediný talíř. Takže s ním nemám praktickou zkušenost žádnou, kromě toho, že to je nejdražší řešení, které jsem viděl.
    1 point
  42. Milhausekkk

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    Zaplacena záloha na srpnový pobyt v Rogoznici Lozici, ubytování v domečku přímo na pláži, apartmány Erika. Restaurace, kavárny, obchody, přístav... Atd jsou 10 min pěšky cestou skrz poloostrov na opačné straně, přesně co jsem hledal... Mít klid a když se chtít bavit, tak si zajít. Už se těším!
    1 point
  43. ozzy56

    Nový olej eni - asi nejen pro VTi

    z důvodu ekologie navrhuju, aby vyrobili olej, na kterém nejprve usmažím řízky, pak to naleju do motoru a pak do nádrže nějakému dýzlu
    1 point
  44. poldiss

    Vtipy

    Když jsem týden dozadu kouřil před barákem, viděl jsem venku postávat obézní dívku, cca. 24-25 letou, zcela asociální. Začal jsem s ní mluvit, i když byla ostýchavá a červenala se jedna radost. "Muži jsou povrchní svině". "Já nejsem", říkám jí. "Ok, ale i tak se ti nelíbím" "Podle mě si celá zlatá" Dala mi číslo, chvíli jsme SMSky-ovali. Rozhodl jsem se si zlepšit karmu a vytáhl jsem ji na večeři. Následně odvoz domů a jak sedíme v autě, zcela je úplně nervózní. Tak ji přitáhnu, políbím, pohladím její tlusté kozy ... "Zajdeme k tobě nahoru?" "Nevím, jestli je to dobrý nápad, bydlím s babičkou ..." "V pohodě, alespoň se seznámím" S babičkou si hned padneme do oka, mega zábavná, vypráví srandičky, její vnučka sedí a červená se hanbou. Nakonec jsme samozřejmě skončili v pokoji, vyšukal jsem z ní duši, že se ještě i sousedům klepali kolena. Asi po hodince a půl mě udýchaně zastavila, s tím, že: "Měli bychom přestat, slyším vnučku plakat v kuchyni."
    1 point
  45. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    Přesně ... přišel mi mail a rázem jsem měl adresy všech rodicu ze třídy. Jestli někdo neumí použít skrytou kopii nemá co pohledávat na místě učitele. Demonstrovat za platy to jo ... ZA CO ??? ptám se. Ale to není že neumějí ... oni nechtějí. Z principu ... stejně jako prskaj doktoři kvůli e-receptum a e-neschopenkam. Pohodlnost, lenost ... nic víc. I starej pes se naučí když chce - můj táta se naučil psát maily a objednat si nákup nebo něco v eshopu ve třiaosmdesáti. Dneska hledá na netu v matrikách předky a sestavuje v notesu rodokmen. On totiž CHCE.
    1 point
  46. regius

    Vtipy

    1 point
  47. Pepito

    Vtipy

    1 point
  48. Pepito

    PEU 406 vs. FORD

    Smutný.. Mladická nezkušenost a předvádění se..
    1 point
  49. Vena garážmistr

    Spotřeba Rifter

    No asi to bude kacířské prohlášení. Ale podle mě jsou auta kde je nafta jediné logické řešení a jsou auta kde se dá volit mezi benzínem nebo naftou a pak jsou auta kde nic jiného než benzín nemá smysl. Ano Berlingo by mohlo být z těch u kterých má smysl se rozhodovat a asi nebude špatně ani benzín a ani nafta podle toho k čemu se bude používat. Ale já bych to osobně tolik neprožíval myslím to kolik kdo najede za rok kolik stojí pořízení auta nebo jaký je rozdíl v ceně při tankování. A u soukromého auta asi není až tak důležité počítat kdy se rozdíl v pořizovací ceně " vrátí " , Buď mám na auto jaký chci a v logický konfiguraci nebo na něj nemám a pak si pořídím to co odpovídá mým potřebám a možnostem. Podle mě pokud třeba chci tahat vlečňák tak nemá ani v tom Berlingu smysl benzín protože se bude ten motor trápit pokud budu jezdit z 90% sám a tahat nebudu nic tak by ten benzín dával smysl navíc spousta těch dnešních motorů už dokáže fungovat za podobné dávky paliva.
    1 point
  50. carel

    Ovládání nezávislého topení

    to jiri.hermann ahoj , pokud bys chtěl udělat přestavbu na nezávislé přes GSM s aplikací Android, IOSnebo Windows mobile tak se ozvi. Cena je xxx za GSM + práce Pokud chceš někomu učinit komerční nabídku, tak to udělej po SZ. děkuji!
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...