Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 26.1.2020 Ve všech sekcích
-
Co jste dnes udelali...
Hafity a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
včera sme trochu pochodili po Beskydach, z oběda u Zbuja nebylo nic, bo ten cyp měl v sobotu zavřene , tak zpatky na Ostravicu, u Frojda měli kongres doktoři, tak zas nic, jinak vam řeknu, že tolik pežotu zastrkanych po mistnich horskych uličkach sem už dluho neviděl--policajti by měli žně...,ja nechal auto u Ondraša za 100, zustal bez oběda a dvakrat na tym ledu spadl, takže mě včil boli cely člověk, no kujva sportem ku zdravi6 points -
6. Chatzy sraz 24. - 26. ledna 2020
Přema a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
to se nakecalo jenom tobě5 points -
Poděkování za pomoc
skypeja a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
Koukám, že ke mně se nebude jezdit jenom s autem na lakování ale i na žrádlo.4 points -
Poděkování za pomoc
skypeja a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
4 points -
4 points
-
Kdo jede letos do Chorvatska a kam?
Klemoň a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele rhinos za téma
na druhou stranu je to nekde jinde jine? Je to u nas rok co rok levnejsi? Ja byl treba koncem zari na Lipne ve Frymburku a kdyz jsem chtel na veceri pizzu a noky tak ve vsech restauracich to zacinalo na 200kc3 points -
Mobil pro dítě
Charlie 1 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
@Šalda Já dával klukům telefon na vánoce v 7. třídě (možná šesté, teď nevím přesně). Tak doufám, že si nepřečtou Tvůj příspěvek o PS4 a mobilu a nepošlou na mě sociálku PS: Jsou ročník 20053 points -
Potkal jsem klubáka...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
tuším že to je @StibTo vo resp. jeho drahé polovičky C4 u @MilanF12 points -
Poděkování za pomoc
MilanF1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Zůza za téma
2 points -
new 2008 2019
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
motor 74kw je fungl nový motor, takže jestli trpí karbonovámím se bude vědět tak za pět let2 points -
6. Chatzy sraz 24. - 26. ledna 2020
regius a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
2 points -
6. Chatzy sraz 24. - 26. ledna 2020
regius a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Zřícenina hradu Brníčko. Moc pěkně se tam o ni starají Byla to zastávka cestou do Losin na Zlosina2 points -
Mobil pro dítě
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Všiměte si, nikoho v tomto případě neodsuzujiu. Je to prostě individuální a věřím, že zejména ve velkých městech problematické. Nemůžeme ty děti odstřihnout od internetu, mobilů,... To je, jako kdyby mě v jejich věku zakázali knížky.2 points -
Mobil pro dítě
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele morepower za téma
Ale tak kluci, nedělejte z toho sociologicko výchovný téma. Mobily za to nemůžou, že se některý děcka chovají asociálně a hloupě, nebo uměj sotva zašroubovat matičku případně regulérní kotrmelec, může za to výchova a vedení A to v naprostý většině selhává u rodičů. Jak začly chodit do školy (i když už ve školce je to znát), bylo během chvíle vidět, z jakejch poměrů dítě vychází a jak se mu kdo věnuje. Tím bych tenhle off topic uzavřel. Každopádně eště jednou díky za tip na ty Redmi2 points -
Navigace - aktualizace
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele TomasARN za téma
@Davidak79 Sorry, prehliadol som2 points -
Mobil pro dítě
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Šalda za téma
Tak já dal děckám PS proto abych měl přehled o tom kdy a co hrají, je to jen v obýváku. Navíc se dívají z velké vzdálenosti, oproti mobilu. A ano, jsem rád že dám děckám PS a mám od nich klid, ale ten klid mám proto že můžu jít něco dělat na baráku. Na práci si je beru, chci aby viděli jak se co dělá, ale pokud ti práci chcu potom udělat, tak už musím být sám. Je jim 6 a 8 let, takže zatím jsou malý. Kroužky děcka mají, ale na všechno je málo času, když člověk jede z normální práce na fušky, takže se pořád snažím to kombinovat, práce, fušky, děcka , kroužky, barák, a ještě manželka Toho času je prostě málo.2 points -
Fotím, Fotíš, Fotíme
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Tak ale fotit foťák.... - já bych rači ňákou krajinku v zimním hávu nebo zvířátka... Mazej ven...! Tee foťák za statisíce a čučim na podlahu....2 points -
Letos jsme se rozhodli pro Wellness hotel Bozeňov Tedy opět změna. Příjemné setkání s @Pe.Tr a @Ta jak bydlí s Pe.Trem, @punkac a Lenka, @Radek Hurvajz a @Radka S., @elton s Kubíkem, Markétkou a Maruškou, @Přema a @Nanjua s Eri + já a Martina, celkem nás je 15 Fotky z wellness nečekejte, je bezplavkové, tak ve vás nebudeme probouzet noční můry Takže jen klasika1 point
-
jestli ti to dělá jen teď v zimě, tak je to tím, že se ta klapka vlivem teploty zasekne v jednom místě ve výdechu z topení, protože ten výdech se zimou stáhne (zmenší), po nějaké době, kdy jedeš a topíš se ten plast teplem roztáhne a funguje to normálně1 point
-
Rychle nahrivani motoru Puretech 1.2 muzu jako cerstvy (spolu)majitel jen potvrdit. Nemyslim si ale ze by nebyla 2008ka vhodna do mesta, (nejen) v ramci kategorie je jedno z nejkratsich aut s vysokym posedem/dobrym vyhledem, relativne kratkym cumakem a slusnou manevrovatelnosti...stosestka to samozrejme neni, ale...1 point
-
Potkal jsem klubáka...
MilanF1 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
já S/S taky vypínám hned po startu, ale kolik benzínu tím ušetřím je mi fakt putna, ušetřím si nervy, to mi stačí1 point
-
Ale no tááák....1 point
-
Deaktivace nouzoveho brzdeni rifter active
inoxing zvýšil/snížil popularitu uživatele Davidak79 za téma
já to chápu tak, že neměl čumák ve směru jízdy , kdyby měl kola zablokovaný úplně, jede bokem ve směru jízdy . Takhle kontra nepomohlo a pootáčející kola ho dostaly do svodidel.1 point -
ptám se těch lidí u kterých je menší šance že budou kecat a neboj, ptal jsem se i známých1 point
-
Omluva se přijímá. Doufám že se vám tam líbilo. V okolí mého nového bydliště je spousta krásných míst. Mimochodem, co je to za zříceninu na fotkách? Nějak ji nepoznávám. Možná kdybych častěji (třeba 20x a ne jen 15x denně) sledoval fórum,tak bych si všimnul Tvého příspěvku a přijel vás překvapit. Tak snad někdy někde příště.1 point
-
Určitě se nevykašli na 5GHz, to je nutnost. A pochopitelně ruku v ruce s tím je pokrytí, to Ti nemusím připomínat 5GHz má menší dostřel.1 point
-
Pepito, omlouváme se, my to máme vždycky tak hektické, že zapomínáme. A to lokalita byla objevena při Tvém srazu Jenže to pořád měníme, každý má nějaký návrh a když padne rozhodnutí, tak už nikdo nevzpomněl. Opravdu promiň.1 point
-
Android Auto 5.0.500224(arm64-v8) https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-5-0-5002-release/android-auto-google-maps-media-messaging-5-0-500224-release-android-apk-download/download/ Size: 18,6 MB1 point
-
Kluci dekuji.. Budu schvalne sledovat a uvidime1 point
-
Zdravím, po menší odmlce chci uzavřít tuto větev. Jak jsem psal, vyčistil jsem všechny kontakty kde jsem se dostal (oddělat, vyfoukat kompresorem, nastříkat kontaktol, máznout vazelínou těsnění a zadělat). Od té doby s autem nebyl žádný problém .... tzn. dávejte si pozor při čištění podvozku a podběhu vapkou Do budoucna mi radil kamarád, abych se vykašlal na kontaktol a mázl na piny trochu vazelíny, údajně je to dlouhodobé řešení, vyzkoušíl příště. Každopádně děkuji všem kdo mi se záhadou škubání a vypovězení elektroniky pomohli.1 point
-
Dotaz k palubnimu pc
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vítek1 za téma
ano funguje to jak má u škody se maže jedna ze spotřeb sama, u Peugeot ne.1 point -
Kdo jede letos do Chorvatska a kam?
Milhausekkk zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
Tak letos opět nejedu do Chorvatska,protože letíme jinam,doufám , že nepoletime 737 max .... Kdo jedete letos do Chorvatska, připravte se víc peněz do restaurací a za služby, Chorvati opět zdražují, jaká to novina....až se divím, že jim tam ještě někdo jezdí samozřejmě, nejlevnější dovolená u moře to je pokud si jídlo a pití vezu z Čech1 point -
Dotaz k palubnimu pc
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Taky si myslím, že je to v pořádku. Nejsi zvyklý z koktávky na trip, který se vymaže s každým startem? Peugeot tohle nemá. Má aktuální a dvě jak psal @pavelu96 Používám to stejně. Jen v obráceném pořadí, ale to je detail.1 point -
Jo svatá pravda ,ty matlafouny jim nic nedají, akorát si kazí oči, ničí jemnou motoriku a vypatlavaj jim mozek... Jo a nejlepší je když je rodiče nechají hrát hry,kde mlátí a zabíjí lidí,nebo auta na sráží lidi na ulicí.....je to vlastně pohoda dětem dat mobil nebo PS4 a mít od nich na x hodin pokoj.... než je naučit nějaký sport nebo je dát na kroužek.... druhá věc kam děti dát ,když neumí ani kotrmelec a rodiče jsou líný jako prase... Rodič jim musí k tomu mobilu předložit lepší alternativu.My v létě jezdíme na výlety na kolech, děti i my hrajeme tenis, ale umí na svoje roky i nohejbal a volejbal,plaveme....v zimě přes týden jen procházky venku cca denně nebo obden cca 3km,o víkendu bruslení nebo sjezdovky....i když co se naučili na lyžích na brusle moc nechtějí.... občas bazén....dá se říct ,že jsme pořád v pohybu...jasne,možná že mě s tím pošlou ve 13-15 k šipku,ale základ do života jsem jim dal a budou se k tomu kdykoliv vrátit....1 point
-
Kdo jede letos do Chorvatska a kam?
Milhausekkk zvýšil/snížil popularitu uživatele Davidak79 za téma
já dovču dohledávám celkem pozdě , letos jsem si řekl že chci mít v lednu vybráno . Buďto to není aktualizovaný a nebo se lidi zbláznili1 point -
Bývá vyhřívaná pumpa s filtrem - je zbytečné roztápět celou nádrž, stačí trocha... Pokud ti dali neoficiální info -25°C, tak jsou blbí, protože to fakt zamrzá při -11°C, jak už tu někdo psal. A vyhřívá se samozřejmě po startu motoru. Nádrž i pumpa jsou dělané na to, aby zamrznutí zvládly.1 point
-
Já teď o víkendu jsem pryč, ale samotného by mě ten CAPsMAN zajímal, jednou ho otestuji. Ubiqiti provozuji v zaměstnání, je to jednoduché, funkční a dražší než Mikrotik. Pak tam mám i řešení od Cisca, ale bohužel nejsou peníze na licence a tak provozuji jen jediný talíř. Takže s ním nemám praktickou zkušenost žádnou, kromě toho, že to je nejdražší řešení, které jsem viděl.1 point
-
Kdo jede letos do Chorvatska a kam?
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele Milhausekkk za téma
Zaplacena záloha na srpnový pobyt v Rogoznici Lozici, ubytování v domečku přímo na pláži, apartmány Erika. Restaurace, kavárny, obchody, přístav... Atd jsou 10 min pěšky cestou skrz poloostrov na opačné straně, přesně co jsem hledal... Mít klid a když se chtít bavit, tak si zajít. Už se těším!1 point -
Nový olej eni - asi nejen pro VTi
trucker1245 zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
z důvodu ekologie navrhuju, aby vyrobili olej, na kterém nejprve usmažím řízky, pak to naleju do motoru a pak do nádrže nějakému dýzlu1 point -
Když jsem týden dozadu kouřil před barákem, viděl jsem venku postávat obézní dívku, cca. 24-25 letou, zcela asociální. Začal jsem s ní mluvit, i když byla ostýchavá a červenala se jedna radost. "Muži jsou povrchní svině". "Já nejsem", říkám jí. "Ok, ale i tak se ti nelíbím" "Podle mě si celá zlatá" Dala mi číslo, chvíli jsme SMSky-ovali. Rozhodl jsem se si zlepšit karmu a vytáhl jsem ji na večeři. Následně odvoz domů a jak sedíme v autě, zcela je úplně nervózní. Tak ji přitáhnu, políbím, pohladím její tlusté kozy ... "Zajdeme k tobě nahoru?" "Nevím, jestli je to dobrý nápad, bydlím s babičkou ..." "V pohodě, alespoň se seznámím" S babičkou si hned padneme do oka, mega zábavná, vypráví srandičky, její vnučka sedí a červená se hanbou. Nakonec jsme samozřejmě skončili v pokoji, vyšukal jsem z ní duši, že se ještě i sousedům klepali kolena. Asi po hodince a půl mě udýchaně zastavila, s tím, že: "Měli bychom přestat, slyším vnučku plakat v kuchyni."1 point
-
Přesně ... přišel mi mail a rázem jsem měl adresy všech rodicu ze třídy. Jestli někdo neumí použít skrytou kopii nemá co pohledávat na místě učitele. Demonstrovat za platy to jo ... ZA CO ??? ptám se. Ale to není že neumějí ... oni nechtějí. Z principu ... stejně jako prskaj doktoři kvůli e-receptum a e-neschopenkam. Pohodlnost, lenost ... nic víc. I starej pes se naučí když chce - můj táta se naučil psát maily a objednat si nákup nebo něco v eshopu ve třiaosmdesáti. Dneska hledá na netu v matrikách předky a sestavuje v notesu rodokmen. On totiž CHCE.1 point
-
1 point
-
1 point
-
Smutný.. Mladická nezkušenost a předvádění se..1 point
-
Spotřeba Rifter
Venca BERLINGO III zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No asi to bude kacířské prohlášení. Ale podle mě jsou auta kde je nafta jediné logické řešení a jsou auta kde se dá volit mezi benzínem nebo naftou a pak jsou auta kde nic jiného než benzín nemá smysl. Ano Berlingo by mohlo být z těch u kterých má smysl se rozhodovat a asi nebude špatně ani benzín a ani nafta podle toho k čemu se bude používat. Ale já bych to osobně tolik neprožíval myslím to kolik kdo najede za rok kolik stojí pořízení auta nebo jaký je rozdíl v ceně při tankování. A u soukromého auta asi není až tak důležité počítat kdy se rozdíl v pořizovací ceně " vrátí " , Buď mám na auto jaký chci a v logický konfiguraci nebo na něj nemám a pak si pořídím to co odpovídá mým potřebám a možnostem. Podle mě pokud třeba chci tahat vlečňák tak nemá ani v tom Berlingu smysl benzín protože se bude ten motor trápit pokud budu jezdit z 90% sám a tahat nebudu nic tak by ten benzín dával smysl navíc spousta těch dnešních motorů už dokáže fungovat za podobné dávky paliva.1 point -
to jiri.hermann ahoj , pokud bys chtěl udělat přestavbu na nezávislé přes GSM s aplikací Android, IOSnebo Windows mobile tak se ozvi. Cena je xxx za GSM + práce Pokud chceš někomu učinit komerční nabídku, tak to udělej po SZ. děkuji!1 point