Jump to content

Vítek1

User
 • Content Count

  4,465
 • Joined

3 Followers

About Vítek1

 • ID člena
  28306
 • Rank
  Inventář Peugeot-clubu

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 508

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Brno
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. voda se ani víc ohřát nemá toto je provozní teplota, jestli i servis měl problém že se auto neohřeje na 90 tak už bych tam nejel.
 2. přesně toto se mě stalo u jiného auta konkretně mercedes B psal jsem to v jiném tématu včera. Zkus obvolat pár STK a říct jim problém. Já jsem se tenkrát optal přímo v mercedesu kam dávají na STK dojel tam a tam už to bylo OK. Případně nechat STK udělat přímo Peugeot ať si poradí
 3. zkus zavolat na jiné emise popsat problém a zeptat se co u nich. Může to být jen nepřesnost v jejich softu. Měl jsem podobný problém s Mercedesem B na neutrál měl omezení otáček a řikali že je problém v autě protože oni potřebují na změření o 200 otáček více. Zavolal jsem jinam tam řekli že by neměl byt problém přijel jsem a hotovo.
 4. Vítek1

  Aditiva pre Fap

  tak jsem to o víkendu hledal a nenašel vůbec jsem nevěděl kam jít mám klon diagboxu.
 5. já jsem na 1.6 HDI taky ještě neměl problém. po výměně napumpuji nastartuji auto chcípne napumpuji znovu a OK
 6. pro auto to není schválené. Když koupíš nějaké co schválené jsou daji se dopsat dle typového listu. Pokud chceš kupovat použité tak je to na tobě jak moc věříš nebo nevěříš že se v tom někdo bude šťourat. Moje poslední zkušenosti jsou takové že i kvůli tečce na okně a jejímu lepení za 1000kč si fotili všechny údaje z kol a měřili vzorek. Při evidenčce taky kontroloval rozměr pneu + kol a ještě se ptal jestli jsem při koupi zkontroloval rozměr alu.
 7. ano funguje to jak má u škody se maže jedna ze spotřeb sama, u Peugeot ne.
 8. Vítek1

  Aditiva pre Fap

  poskytnul by někdo info kde v diagbox dohledat stav aditiva na 508
 9. @mmmb mě zůstává jen v té otevřené poloze otvírá se vždy dobře. Když do toho praštím tak potom už jezdí ok. Už jsem si zrušil automatické zavírání po zamčení.
 10. mohu poprosit někoho kdo to rozdělával o info. jak je řešená koncová poloha. Občas se mě nesklopí levé zrcátko. Stači ho manuálně zaklopit a vrátit a zase chodí. Mám podezření na nějaká koncový spínač?
 11. Mě toto dělalo na staré 406. Fakt to chtělo lehnout do kufru a lejt. Místo jsem zjistil ale kudy teče až cca za půl roku. Pořád jsem hledal špatnou sparu, gumu prostě cokoli. Až jsem se naštval a nacpal tmel všude , ve výsledku to teklo pod špatně přilepeným zadním oknem.
 12. Vítek1

  Výběr 508sw

  Ano do 2014 jsou bez adblue. Naftovej pokud vím nebyl špatný žádný i 1.6 už jsou jen 8v
 13. Vítek1

  Výběr 508sw

  Ahoj @Šalda už jsem myslel že budeme mít zase stejné auto a on kamarád. Relativně nedávno jsem kupoval a tak pár poznatků. Hodně záleží jestli chce facelift nebo před. Po face byli problémy s nádrží ad blue odcházely čerpadla a je to systém s 2 aditiv. Jinak obecně co jsem byl já tak nefunkční sklápění zrcátek je klasika. Zkontrolovat Led na zadních lampách taky jich pár bylo i na mém. Určíte zkusit všechny okna způsobem že zastavíš třeba v půlce a jedeš nahoru, občas praskaly stahovačky a neoriginální se sami zastavovali. Já jsem chtěl taky 2.0 HDI ale kvůli ceně stavu a nájezdu jsem vzal 1.6 HDI zatím musím říct že super řek bych že jezdí líp než bývalá 406 2.0HDI a určitě za míň
 14. Ahoj může odcházet pokud není AGM/EFB. Pokud někdo nevypnul "chytré nabíjení" tak určitě. Auto dobíjí podle stavu akumulátoru a aktuálního zatížení motoru proto obyčejná baterka odejde. Není na to stavěná a potřebuje jiný režim nabíjení. Pokud se dobře dívám na webu tak rozdíl mezí 72Ah exide prémium a 70Ah exide Start-stop je 500Kč tak bych dal co tam patří a neřešil to
 15. ano, osobně doporučuji jet na dovolenou do Polska a udělat si obrázek. Za mě krásná země se severským mořem výborným jídlem levným ubytováním. A taková čokoláda z Biedroňky za 7Kč 54% kakaa výborná stejnou u nas prodávají za 25kč v jiném obalu. Ono to bude to stejné u ND a všeho dalšího.
×
×
 • Create New...