Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 30.6.2019 Ve všech sekcích
-
Co jste dnes udelali...
MJSytic a 7 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele 306-Kubik-S16 za téma
8 points -
Co jste dnes udelali...
MJSytic a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Dnes jsem se po včerejším nic nedělání pustil do perlinky. Naštěstí mě došlo lepidlo. Ještě, že máme před barákem potok na osvěžení. Zítra sjedu do stavebnin, zbývá pravá nejvyšší zeď a potom přišroubovat palubky na zadní stěnu. A dodělat okap. Jo a snad konečně přijde chybějící plechování na předek.5 points -
Co jsem dnes potkal: VIP SPZ
KoudaK a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Fruktis za téma
@KoudaK to už je diagnóza ne?4 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Tak jsem si málem ufiknul pěknou ostudu.... Nechtěla se mi roztočit fungl nová 230 flexa Parkside.... Připravil jsem si krabici, paragon a ještě pro jistotu jednou mrknul do příručky pro prdění (user guide).... Pak jsem brusku ještě jednou zapojil a zmáčknul tlačítko.... Jak jsem byl zadumanej, tak jsem ho podržel trochu déle a hle přece se točí! Já husa pitomá jsem zapomněl na tu vteřinku prodlevy, která následuje po zmáčknutí tlačítka, před pomalým rozběhem.... Přitom stejně se chová moje řetězová pila Hecht 2440, tak bych to měl vědět.... Svedu to na to vedro....4 points -
Co jste dnes udelali...
pavelu96 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Milane Ty jsi nedal do motorového prostoru mýdlo? Však to tady melu pořád dokola že to je snad nejlepší způsob jak auto před těma potvorama ochránit. Stačí obyčejné mýdlo provrtáš ho osmičkou vrtákem( pozor na ruku ve které to mýdlo držíš ) a drcpáskou ho přivážeš k jedné z hadic od chladiče k motoru. A tím jak se zahřejvá a chladne pořád tak ho ty potvory cítí pořád a nelezou tam. Hele já osobně jsem to instaloval do asi 20 aut a od té doby co to tam mají si nikdo nestěžoval. Ty elektrické pískadla nebo spreje jsou krátkodobé záležitosti. Dneska neděle takže jsem nedělal nic.3 points -
Co jsem dnes potkal: VIP SPZ
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
@KoudaK A to si navážel nebo odkopával zeminu?2 points -
Za kolik tankujete?
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele barenst za téma
Litva nafta 0,99 euro2 points -
Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele h4wk3y za téma
No to vim, ale postezovat si snad muzu :D...2 points -
je to radar?
Rikic339 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Pokud ti něco pošlou, tak body ti neseberou..., leda bys napráskal sám sebe...2 points -
Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
To je přesně místo, kde normálně parkují majitelé BMW...2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radovanek za téma
Není to o tom, kdo ho má většího, ale o efektivitě pohonu a možnosti zajištění paliva. Pára, která dnes jezdí, je turistická atrakce. Dřevo a voda zdaleka nestačí. Musí se to setsakra hodně mazat a dřevo má malou výhřevnost, takže se to krmí kvalitním černým uhlím.2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radovanek za téma
Tak obecně vzato málokdo přechází z elektrické lokomotivy na parní. Ani z elektrické tramvaje na parní. O metru nemluvě.2 points -
2 points
-
2 points
-
Zdravím. Nebyl někdo v poslední době autem v Bělorusku ? Konkrétněji - neprojížděl někdo autem nedávno Bělorusko z Ruska do Polska ? O režimu na bělorusko-ruských hranicích jsou dost neúplné informace jak na stránkách obou ambasád, tak na stránkách našeho ministerstva zahraničních věcí a ÚAMK. Víza do Ruska i Běloruska mám. Krajní varianta je vyjet z Ruska do Lotyšska a z Lotyšska přejet do Běloruska, ale jsou to kilometry navíc a časový plán cesty dost napjatý. Vozidlo: P 307 CC Termín :8.-15.6.2019 Celá trasa : Den 1: Praha - Elblag (Polsko) Den 2 : Elblag - Kaliningrad Den 3 : Kaliningrad - Pärnu (Estonsko) - možná s cachtáním v moři na vyhlášených plážích (je tam mělko, jestli zasvítí slunko, tak se to ohřeje) Den 4: Pärnu - Jyväskylä (Finsko ) - s trajektem Tallinn- Helsinki Den 5: Jyväskylä - Rovaniemi (návštěva kanceláře Santa Clause na polárním kruhu) Den 6: Rovaniemi - Alta (Norsko) Den 7: Alta- Karasjok -přes Severní mys (snad bude alespoň pár minut svítit sluníčko ) Den 8: Karasjok - Murmansk Den 9: Murmansk - Kem (na břehu Bílého moře) Den 10: výlet lodí Bílým mořem na Solovecké ostrovy a zpět Den 11: Kem - Petrohrad Den 12 : Prohlídka Petrohradu Den 13: Petrohrad - Vitebsk (Bělorusko) Den 14: Vitebsk - Brest Den 15: Brest - Praha Snad to cécéčko dá a nikde nás nenechá. A na východě bude benzín levnější, tak to vynahradí tu spotřebu. A snad bude občas taky hezky, abychom si užili i oblohu nad hlavou.1 point
-
Včera a dnes jsem počítal u nás vodácké závody. Sjelo si cca 380 lodí - každá pochopitelně dvakrát, u každé jízdy čas startu, cíle a body. Protože je to "pouťák" tak automatické odečty se zaplatit nedají, takže vše pěkně ručně - docela makačka. Naštěstí bylo loděnici příjemně. Nicméně sobota i neděle strávená u klávesnice.1 point
-
Já jedu na WC blocích komu jsem to dal nebo poradil ten už kunu a jinou havěť v autě neviděl.1 point
-
Jo a abych nezapomněl tak na dvoře mám nadmořskou výšku 309 m.n.m.1 point
-
@weidyck Odpovídáš na 9 let starý příspěvek1 point
-
Ten Váš sever už mě nebaví :D....1 point
-
za SSD je to nesmysl redukce + SD karta 32GB velké disk ten systém nevezme a USB funguje docela ok, jen je potřeba aktuální soft + mirascript na aktivaci1 point
-
Díky... Taky přeju vše nej mým jmenovcům i těm druhejm, co se s nimi musím dělit o svátek1 point
-
Gratulace k svátku
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Petrům a Pavlům vše nej.1 point -
A co svíčky na tomto vehiklu? Ještě jsem tedy neměl tu čest, ale slyšel jsem horory....1 point
-
V podstatě něco jako kickbox, akorát se do toho plete balón a síť.... A možná trochu i písek....1 point
-
Co jste dnes udelali...
regius zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Včera večer firemní akce a podle toho dnešní den vypadal. Dopoledne jako by nebylo a po obědě jsem chvíli natíral palubky, poslední nátěr, nakonec je dotřela Zůza. Takže sobota jako by nebyla. Zítra to doženu, možná.1 point -
1 point
-
Jarinova nová 3008
Romeo2006 zvýšil/snížil popularitu uživatele Jarin011 za téma
1 point -
1 point
-
Nespravne CD/mapy.Potrebujes S-Z nie J.Tam je CR a SR.1 point
-
1 point
-
Můžeš být v klidu, udělali to správně klima_308.pdf1 point
-
Poděkování za pomoc
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Domluvili jsme se že to potřebuješ do prázdnin tak jsme to do prázdnin sfoukli. Je pravda že co dělám auta tak jsem ještě neměl montérky propocené i na vrchním dílu kapsy. Ale dali jsme to.1 point -
děkuju za červený punkt, přesto, že jsem dal i fotku ale klidně dej zas podobný dotaz--třeba jako kde je volant...1 point
-
1 point
-
Model 2008 1.2 82kw. Prosím o radu
Jardel2018 zvýšil/snížil popularitu uživatele Peetan za téma
Pokud máš 82kw, je to asi turbo a tam mám u jiných značek podobnou zkušenost. Olej se při krátkých jízdách ředí benzínem, ten se nestačí odpařit a olej přibývá. Je to docela průser, nevím jak to má řešené 1,2 od Peugeotu, ale jiné značky mají algoritmus výpočtu opotřebení oleje a zákazníci přijeli do servisu se svítící kontrolkou výměny oleje po 3,5 t km. A to je prosím tento stav popsán i v příručce uživatele, jen se divím prodejcům, že vůbec takové paskvily dokáží prodávat (odpovím si sám - ono jim nic jiného nezbývá) Prostě v dnešní době auto není o tom, aby sloužilo zákazníkovi, ale zákazník musí vyhovět autu a vhodným jízdním režimům (regenerace DPF, u turbo benzínu ne krátké tratě se studeným motorem. atd ) Prostě se s tím smiřte, tyto problémy jsou napříč všem značkám - doba je taková, protože v autech nejsou normální motory, ale udělátka, která mají splňovat Euro 6d (bohužel stejně jenom na papíře :-) )1 point -
Model 2008 1.2 82kw. Prosím o radu
Jardel2018 zvýšil/snížil popularitu uživatele Laďa za téma
To jsi první a zatím jediný o kterým teď vím, že kontroloval hladinu oleje v motoru bez otření měrky.1 point -
Dacia Duster
trucker1245 zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
tak to budeme dva, co mají stejný názor na ty moderní elektronické píšoviny, bohužel automobilový svět jde jinudy1 point -
Dacia Duster
trucker1245 zvýšil/snížil popularitu uživatele morepower za téma
Já sem asi ze starý školy, ale bezpečnost chodců dávat jako jedno z kriterií bezpečnosti auta je typickej příklad moderní debility, nebo spíše debility moderní doby. Bezpečnost chodců je primárně dána tím chodcem, pak dejme tomu panem řidičem, ale jestli mi před kapotu skočí ňákej magor a rozmázne se po laku, tak je to smutný, je to tragedie, ale je to jeho věc. A moje rozhodování o koupi auta skutečnost, že magor nedopadne měkce do nějakýho balonu či "deformační zony", fakt neovlivní! Stejně nahlížím i na asistenci jízdy v pruzích. Tak jednou sem řidič, tak se musím zabývat jízdou a ne se nechat zastupovat takovejhlema nesmyslama. Nehledě k tomu, že to z lidí dělá tupce. Hlídání vzdálenosti od protijedoucího auta je nemlich to samý, sakra. Já si prostě myslím, že musí být v zájmu každýho řidiče, aby dobře ovládal svý auto, byl schopen sledovat provoz, věnoval se řízení, uměl couvat, sjíždět z kopce, parkovat atd atd. To že lidskou nedokonalost nahradí někdo nějakým asistentem, tak ji akorát uchlácholí. Te člověk se rozhodně nenaučí řídit líp. Každý přece musí k řízení přistupovat zodpovědně. K řízení i k sobě samému. Jinak novej duster se mi fakt líbí. Na www.dacia.de už je v nabídce, cenově se to pohybuje podobně jako u "starší" verze. Už je známo i pár věcí, jak třeba definitivně vypnout start-stop systém (kterej považuju za totální ztrátu zdravýho rozumu, nejen z pohledu technika), jaký kryty a kam se dají přidat, když přeci jen člověk jezdí terénem, apod. Pěknej je, už se těšim.1 point -
1 point
-
Kontrolka diagnostiky, problem... (snad som pokrocil)
OTÍK17 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Kontrolka přehřátí katalizátoru, nejspiš bude ucpanej nebo něco podobnýho. A ten název si změň tak aby odpovidal pravidlům, takhle z toho není jasný na co se ptáš! [upravil dne 16/3/09 Radek Hurvajz]1 point -
10W40...to mi tam nalili v autorizovaném servisu...1 point
-
Nie je Xenón "náhodou" tiež halogén? No chemicky áno- je. Tak prečo hovoríte a rozlišujete halogény a xenóny, keď xenón je halogén. Alebo sa len touto xenónovou " hantýrkou" myslia úplne iné žiarovky inak označované ako H? Potom "xenóny" nie sú halogény H.-1 points