Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 13.4.2019 Ve všech sekcích
-
407 -》 508SW GT davidekcz
Peugeot 406 Break a 6 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele davidekcz za téma
Po x letech spojeného ježdění se 407, přišel čas na obměnu. Po dlouhém rozhodování přišla volba na 508SW a chtěl jsem GT. Nakonec se jedno podařilo objevit. Je to r.v 2016, automat 133kw. Mám ho od čtvrtka, takže se ještě teprve seznamujeme. První dojmy naprosto úžasný...pevně věřím a doufám, že bude dělat aspoň tolik radosti a tak spolehlivě jako 407 před ní. Obuté je to ještě na zimních. V úterý přijdou nové letní gumy. Nechám je přezout na litaky co tam jsou teď, na zimu to zase otočím a na příští léto, budou úplně nový kola.7 points -
Může to Pe.Tr zvládnout
Míla72 a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
6 points -
Kartičky 2018 - 9/2019 (členský příspěvek) - Print
Rikic339 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Print za téma
@Jirik 007 to ze neni barva beres jako vymluvu? Hezky. Ted sem tiskl 20 karet. Pristi tyden vytisknu dalsich 20 karet. Tak treba se v seznamu najdes. Ted sem od Ctvrtka az do zitrka pryc. Az se vratim kouknu se kolikaty si v poradi. Od zacatku roku tam je vice jak 100 clenu co si zaplatilo clentsvi a chteji karticku takze si asi nebyl prvni a pred tebou to zaplatili clenove kterym se uz karta vytiskla a odeslala5 points -
Co jste dnes udelali...
Vena garážmistr a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pažout508 za téma
3 points -
Pažoutova 508sw
Tony Stark a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pažout508 za téma
3 points -
Gabriel 3O7 -Dacia Duster 1.6SCe 4x4 Prestige(nástupce 307 je doma)
Rikic339 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Gabriel 307 za téma
3 points -
Kdo jede letos do Chorvatska a kam?
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele dusan2 za téma
3 points -
407 -》 508SW GT davidekcz
brutall a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Proč konstruktéři auta tráví hodiny nad tím, jak to všechno vyladit?2 points -
2 points
-
Zjištění výbavy podle VIN
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Stano36.pdf2 points -
Kdo jede letos do Chorvatska a kam?
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele dusan2 za téma
2 points -
Kartičky 2018 - 9/2019 (členský příspěvek) - Print
enikybeniky a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Třeba pro nakup v Autokelly, tam potřeba jsou2 points -
Registrační značky na přání
davidekcz a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
@davidekcz Myslím, že může být složená jen s čísel a písmeno není podmínkou.2 points -
Lidskej nevkus
trucker1245 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele davidekcz za téma
Vimena a doplatek2 points -
2 points
-
Věnuji se nejen lvům, ale i škodovkám, kterých mám hned několik.. Říkal jsem si, že by nebylo od věci ukázat alespoň jednu z nich, když už je tu vytvořené takové hezké téma.. Je to Škoda 105L vyrobená v dubnu 1988, má najeto od novoty lehce přes 80 tisíc a je absolutně bez koroze, což je u škodovky celkem úspěch.. Koupil jsem jí v létě 2016 a od té doby na ní pracuji, i když to tak nevypadá práce je na ní stále dost.. Momentálně sedí na kolech Braid Winrace A 7Jx13 a je snížený podvozek. Dělám auto podle toho jak se mi nejvíce líbí, ale vždycky tak, aby se dalo kdykoliv vrátit do originálu.. Tak snad se bude líbit..1 point
-
Soutěže POZNÁVÁNÍ VÍNA, se účastní každý sám za sebe... Vyhlášeny budou dvě kategorie - ženy a muži. Soutěžit mohou pouze osoby starší 18ti let. Soutěž bude probíhat v pátek večer mezi 20:00 - 22:00. Výsledky budou vyhlášeny v sobotu 22:00-22:30. Přihlášku do soutěže vytvoříte velice jednoduše a to napsáním jména nebo nicku do komentáře pod tímto příspěvkem. Nemusíte se bát... Pár možností a možná i nápověd jaké víno zrovna máte v pohárku, dostanete... Prosíme - kuli přehlednosti přihlášených nerozvíjet debatu. Děkujeme...! @Radek Hurvajz bude vše ostatní nemilosrdně mazat...1 point
-
Ahoj, mám problém s klepáním u rychlosti 90 km v hodině. Při téhle rychlosti když jemně sešlápnout plyn tak se celé auto rozechvěje. Měnilo se tam spousty věcí na přední nápravě a bylo mi řečeno, že když se tam dali originál 16" kola tak to prý ne klepalo. Já tam mám běžně 17" kola, už druhé a stejně to furt dělá. Nějak jsi už nevím rady na co se zaměřit, popřípadně vyměnit. Obsah motoru je 3.0L, 140KW a rok 1998. Za jakékoliv nápady předem děkuji.1 point
-
407 -》 508SW GT davidekcz
davidekcz zvýšil/snížil popularitu uživatele Pažout508 za téma
Gratuluji, moc pěknej kousek. Přeji bezproblémové ježdění.1 point -
Poslední víkend v dubnu je zas v Brně v Řečkovicích den otevřených dveří depozitu technického muzea Brno.1 point
-
Je stránka kde se dá ten lev objednat a je tam i paragrafový vysvětlení, že můžeš.. A už jich je přes 1000 kusů prodanéjch... Tak uvidíme..1 point
-
407 -》 508SW GT davidekcz
davidekcz zvýšil/snížil popularitu uživatele velkybanan za téma
Je to krasavec nekoupit C5 tak jsem šel do něčeho podobného, hezký kousek1 point -
Nová 508 se mi taky líbí. Přeji mnoho kilometrů bez nehody a mnoho příjemných zážitků.1 point
-
407 -》 508SW GT davidekcz
davidekcz zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Krásný auto. Ať slouží k plné spokojenosti.1 point -
Neboj..., všechno kontroluju a zatím neni žádný větší problém...! ste šikovní...!!!!1 point
-
Si zfetovanej...? polívka asi jo....1 point
-
Gufero na klice
Jirka.budejovice zvýšil/snížil popularitu uživatele krtek 2 za téma
podla mna to nejde blbo dat ,teoreticky sa to mohlo ulomit ked zaistoval lozisko ,musis zachytit tu vidlicu ktora ovlada to lozisko a silno za nu potiahnut aby lozisko zaskocilo do pritlacaku ak to tam nechcelo zaskocit a opakovane(nie vzdy sa zadari na prvy krat) za to trhal tak sa to mohlo ulomit ale to len spekulijem take veci sa tazko predavaju, skus to hodit tu na klube do inzercie mozno sa niekto ozve1 point -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
regius zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Gufero na klice
Jirka.budejovice zvýšil/snížil popularitu uživatele krtek 2 za téma
1 point -
Kdo jede letos do Chorvatska a kam?
dusan2 zvýšil/snížil popularitu uživatele mmartinkovic za téma
V takej zime, kto by tam bol1 point -
Skok z 806 na 5008
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Nechci Tě brzdit ve Tvém rozhořčení ale tuhle informaci jsi špatně pochopil. Tohle co tvrdíš se celkově týká nového modelu Scala tam se bude muset už u prodejce v rámci konfigurace objednat buď komplet tažné nebo jeho příprava pokud to nebude takto nakonfigurováno do výroby tak nepůjde namontovat TZ tuším že příplatek za komplet je cca 17 tis. Kč a za přípravu cca 8 tis. Kč. A také se to týká některých motorizací u jiných modelů. A z náběhu výroby tuším že prvních 8-12 týdnů výroby nejde TZ u Karoqu. A samozřejmě že u Citiga. Jinak škodovky na tom nejsou tak zle co se týče váhy vleku u modelů kde se TZ běžně používá. ( info čerpám ze Světa Motorů č.9/2019). V tom článku je to i vcelku zevrubně vysvětleno proč se k tomuto fabriky uchylují a ujišťuju Tě že je to jen otázkou času kdy se toto bude muset řešit napříč všemi značkami i kategoriemi aut.1 point -
407 -》 508SW GT davidekcz
davidekcz zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
Gratuluji,parádní auto1 point -
Peugeot 308 1.6 THP 128kW
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele inoxing za téma
Ok, tak přidám do mlýna vlastní zkušenost. P308, motor VTI 1.6 88kw, nájezd 230 tis. km. Motor po mechanické stránce celkem v pořádku, nevydřené vačky, fukční vanosy, valvetronic takřka nenese stopy opotřebení. Válce nevydřené (nějaké opotřebení samozřejmě je, ale standartní ku tomuto nájezdu i u jiných motorů), karbon uvnitř žádný. Komprese všude na válcích 15bar (plus minus 0,5bar, výrobce uvádí max roptyl 5bar mezi sebou). Pokud pominu to, že posledních 100 tis. km motor jezdil na dodělávané LPG a totálně odrovnal katalyzátor takovým způsobem, že se ucpaly výfukové svody, řekl bych, že to není nějak hrozné (mechanicky). Pokud někdo jezdí na olej, co tam patří a mění olej dle způsobu užívání, nemyslím si, že to musí být nutně špatný. Dle ohlasů ze zahraničí, namátkou 394 tisíc na motoru 5FW (1.6 vti) bez nějakých fatálních problémů a stále jezdí. Problém může být v diagnostice problému- hledání závady, resp. znalost těchto motorů a jejich problémy je základ. Ale tak to platí už dnes u všeho...1 point -
Registrační značky na přání
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele davidekcz za téma
Tak jsem do ověřoval a spz musi obsahovat min 1 číslicí, jinak je to jedno. Tak klidne mohly byt same dvojky prabdepodobne si videl dobre1 point -
1 point
-
da sa ta zistit treba ist pod auto ,chytit tu poloosu(pri domceku) do ruk a silno s nou radialne zakyvat ak bude klepat ,lozisko je KO a co viem ze favorit nemal to lozisko a a ta osa jemne zavibrovala prave pri 90kmh pod plynom tak to potom poriesily vyvazovacim zavazim na tej poloosy a ciastocne ten problem ustupil1 point
-
a kola maju spravnu stredovu dieru ? uz som a to videl ze tam mal spatne kola s vecsou stredovou dierov a to bola radost v tom sediet sa to neskutocne triaslo taktiez jak pisal brixtter mas tam podlozky a bohvie ci su vytocene dobre ci maju presny stred1 point
-
Vsetky prispevky,ktore tu su su pisane na zaklade len ze niekto nieco povedal alebo pocul nepisal ani jeden majitel okrem mna skusenost-vlastnu s tymto motorom .1 point
-
Co jste dnes udelali...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Tak včera jsme s tatíkem " dodělali " prodloužení vjezdu do garáže. Chybí tam pár detailů ale je to pojížditelné.1 point -
1 point
-
Takže v pežotu jsem pochodila,je to jak jsi říkal,dle VIN,přesně tohle číslo.vyhledal to na serboxu,musel se proklikat,závaží vč.šroubu a tý tyčky těch 1300,- ,v úterý je to na servisu.takže za mě ok!Díííky!1 point
-
zkušenosti s poradcem skuci
306-Kubik-S16 zvýšil/snížil popularitu uživatele skypeja za téma
Díky @skuci za rychlou pomoc s výběrem HAV a POV. Mohu jen doporučit! Skvělá flexibilita, velká ochota, všechno vysvětlil. Ještě jednou díky1 point -
1 point
-
pro letošek by měla naše expozice čítat 18 kousků ve stáří od třicátých let minulého století až po současnost.1 point
-
Pažoutova 508sw
Mizlerek007 zvýšil/snížil popularitu uživatele Pažout508 za téma
1 point -
1 point
-
1 point
-
Tak včera jsme měli výročí, první půl rok s autem. Zatím velká spokojenost najeto cca 5500km podle vozu spotřeba cca 6,6l /100km a uvidíme teď přes teplejší měsícezda to bude méně. Jen vychytat aplikaci My Peugeot a bude to supr.1 point