Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      35 913


  2. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      16 417


  3. pavelu96

    pavelu96

    Moderátor


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      6 323


  4. Pavel0427

    Pavel0427

    Uživatel


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      6


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 20.3.2024 Ve všech sekcích

  1. Pavel0427

    nová 2008

    Černá je taky pěkná. Můj nový mazel.
    4 points
  2. ozzy56

    Nový Peugeot 5008

    mám stejný názor ohledně dizajnu kol v poslední době u Peugeotu, něco otřesného
    3 points
  3. ozzy56

    Vtipy

    3 points
  4. pavelu96

    Nový Peugeot 5008

    https://www.novinky.cz/clanek/auto-novy-peugeot-5008-prijizdi-jako-hybrid-i-elektromobil-se-sedmimistnou-kabinou-40464842 To musí stále navrhovat kola někdo zfetovanej?
    3 points
  5. Péťa

    Vtipy

    3 points
  6. @Radovanek ty ses proste kreten, teda kretan. Abych se drzel tveho slovniku.
    2 points
  7. Charlie 1

    Peugeot 406 BREAK 1.8 16V 85kW by Charlie 1

    Tak seřízena ručka, vyleštěny světla a v sobotu STK
    2 points
  8. radim.1008

    nová 2008

    Plecháče? Gratuluji k novému autu, ať slouží a dělá jen radost. Klidně si založ vlákno o autě v sekci Naše káry.
    2 points
  9. Pe.Tr

    Pražský minisraz

    pondělí je trapný
    2 points
  10. tak ověřeno a maj zavřeno.. Veverkovi tleskám za všímavost.. No tak asi nejlíp najdeme nejdřív den, kdy může nejvíc lidí a podle toho asi případně zvolíme lokál.. V pokusech je založená anketa - vyberte dny, který nejvíc můžete a odpíchneme se od toho..
    2 points
  11. Dix1

    Nový Peugeot 3008

    Nová 3008 v CZ konfigurátoru: https://www.peugeot.cz/modelova-rada/peugeot-3008-suv/konfigurator.html/model#/model
    2 points
  12. radim.1008

    Vtipy

    2 points
  13. Péťa

    Vtipy

    2 points
  14. JVT

    Jirkovo 406 coupé

    Ahoj Pežoťáci Dnes jsem vzbudil tu mojí sexy krásku ze zimního spánku. Ani neprotestovala. Už se těší, že půjde za čtrnáct dní na technikou. Zase jsem se přesvědčil jak krásně dokáže postavit . . . Není třeba dvojsmyslného domýšlení. Já mám na mysli ručičky na budících.
    2 points
  15. No prostě abys mohl nabíjet, zastavuješ tam, kde zastavovat nechceš, i když zrovna zastavovat nechceš, dáváš si kafe, který nechceš a spíš tam, kde spát nechceš, zkrátka samé výhody Edit a ještě jsem zapomněl na "jedeš tudy, kudy nechceš "
    1 point
  16. Takže elektromobil mi určuje kde chce dobíjet, bez ohledu na to, kde chci já spát Naprosto úžasné....
    1 point
  17. Pavel0427

    nová 2008

    Bylo to na litých 17 letních,ty plecháče jsem kupoval na zimu,jsou to 16 a samozřejmě tam mám poklice.
    1 point
  18. ozzy56

    nová 2008

    taky jsem měl auto na plecháčích, na zimu budou OK , je zajímavé, že to jsou plecháče jde poznat až u auta , Alu jsou už objednané...
    1 point
  19. sitler

    Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D

    @Radovanek jenže ten tvůj shitstorm, to je právě ono. S elektro musí řešit kde přesně dobíjet, jakou nabíječkou, kudy teda jet, jak přesně jet. U spalovaku hodím cihlu na plyn a až se ozve hladový oko, tak natankuju - kdekoliv. Doslova každá pumpa bude -+ stejně rychlá a efektivní. Žádný speciální plánování, žádný hledání, která je ta pravá. Žádný hledání hotelu s nabíjením. Prostě bez hromady naprosto debilnich omezení.
    1 point
  20. Papuče nazutý teď jen počkáme na teplejší počasí.
    1 point
  21. radim.1008

    Registrační značky na přání

    Dnes u nás na maloměstě další... 1XV 11111
    1 point
  22. Peugeot úspěšně zahájil sezónu ecorally, z Českého Krumlova si veze dvě medaile Posádky s vozy Peugeot předvedly na první soutěži Mistrovství ČR v ecoRally dobré výkony, stabilní a vyrovnanou jízdu i obdivuhodné vzestupy v pořadí. I v silné konkurenci se tak důrazně prosadily. Nejlepší z posádek, manželé Hájkovi, získala stříbro v celkovém hodnocení. Peugeot si pak odváží bronz v klasifikaci značek. Předpovědi mimořádně náročné a konkurencí nabité soutěže se naplnily. Na startovní listině ČEZ Czech New Energies Rallye figurovalo 33 posádek, jejichž členové dorazili z deseti evropských zemí. Na jediný český podnik zařazený do světového poháru Bridgestone FIA ecoRally Cup se tak sjeli největší evropští mistři v této disciplíně. Také z hlediska samotných podmínek soutěže a výběru tratí byla hned na úvod sezóny nastavena velmi vysoká laťka. Tento závod tak důkladně prověřil připravenost závodníků na letošní šampionát. Posádky s vozy Peugeot však v této těžké zkoušce obstály na výbornou. „Samozřejmě jsme tušili, že Krumlov bude náročný, ale nenechali jsme se tím rozhodit a věřili jsme si,“ říká jezdec Kryštof Hájek. „Ecorally v Krumlově už jsme absolvovali loni, takže jsme přibližně věděli, do čeho jdeme. V celkovém pořadí jsme dojeli druzí, což je skvělý výsledek, a jsme na něj opravdu hrdí. Navíc jsme zlepšili naše umístění z hlediska hodnocení spotřeby, o což jsme se hodně snažili už v loňském roce. Letos se zřejmě projevil potenciál nového auta. Náš Peugeot e-2008 je v perfektní kondici – po faceliftu, s výkonnějším motorem a s lepší baterií.“ Druhou nejlepší posádkou s vozem Peugeot byli manželé Vomáčkovi. Těm se v první etapě dařilo podávat stabilní výkony a držet pozici mezi prvními, než přišla chyba, která je stála 700 trestných bodů. „Neposlechl jsem svou navigátorku a špatně jsem odbočil, což nás přišlo draho,“ říká Petr Vomáčka. „Naštěstí jsme to druhý den dohnali a skončili jsme na uspokojivém 8. místě. Celkově se závod povedl, i když se nám nevyhnuly krizové okamžiky. Na některých místech to totiž hodně klouzalo. Nicméně i přes svou náročnost byly tratě nádherné, pořadatelsky to celé bylo skvěle zvládnuté a dobíjení vozů spolehlivě zajištěné. Česká republika je v pořádání ecoRally na vysoké úrovni a tímto prvním závodem to opět potvrdila.“ Působivý vzestup předvedla posádka Lucie Kudrnovská – Petr Timura s vozem Peugeot e-208. Zatímco po první etapě přenocovali pod hranicí první desítky, druhý den postupně šplhali nahoru, a nakonec v rámci kategorie regularity dojeli na 7. místě. Bohužel tento výsledek srazilo horší umístění z hlediska spotřeby a v celkovém výsledku tvořeném kombinací obou kategorií skončila tato posádka na 12. místě. Lucie Kudrnovská jakožto nejlepší jezdkyně krumlovské ecorally vyhrála navíc Dámský pohár. „S novým spolujezdcem Petrem Timurou jsem jela první závod. Petr je však ostřílený navigátor, který se účastnil i několika ecoRally v zahraničí, a jeho zkušenosti se v Krumlově projevily. Naše pokroky, které se nám dařily hlavně v druhé etapě, byly velmi motivující, a celkově jsem s našim výsledkem spokojení,“ říká Lucie Kudrnovská. Čtvrtá dvojice s vozem Peugeot e-2008, Radim Fiala s Annou Černou Bábovskou, se sice na první příčky neprobojovala, nicméně ani tito závodníci neodjeli z Krumlova zklamaní. „Závod jsme si moc užili,“ říká Radim Fiala. „Jsem šťastní a dojatí. Neopakovatelnou atmosférou, úžasným prostředím, a dokonce i počasí nám přálo. Jedinou kaňkou na kráse celého víkendu bylo to, že jsme se hned v první etapě ztratili a zajeli jsme si asi 12 kilometrů. To znamenalo 36 tisíc trestných bodů, což se de facto rovná diskvalifikaci. Druhý den už jsme pak jen doháněli nedohnatelnou ztrátu. Přesto jsme nadšení a Krumlov rozhodně nebyl naší poslední letošní soutěží!“ Dynamický rozjezd do nové sezóny ocenil i generální partner značka Peugeot v ecorally, společnost TotalEnergies: „TotalEnergies s hrdostí gratuluje posádkám EcoRally k medailím! Jsme nadšeni z úspěchu posádek EcoRally a společně s Peugeotem se radujeme ze skvělých výsledků, kterých posádky v Českém Krumlově dosáhly. Jejich odhodlání a snaha o dosažení nejlepších možných výkonů v souladu s principy udržitelnosti je inspirativní. Společnost TotalEnergies je proto hrdým partnerem EcoRally a sdílí její závazek k inovacím a ekologické zodpovědnosti v automobilovém průmyslu,“ říká Denisa Bučková, marketingová specialistka společnosti TotalEnergies. Výsledky / umístění posádek s vozy Peugeot podrobně: Mistrovství ČR v ecoRally (kombinace Česká Trophy v ecoRally a pohár ve spotřebě) 2. K. Hájek / N. Hájková 8. P. Vomáčka / M. Vomáčková 12. L. Kudrnovská / P. Timura 27. R. Fiala / A. Černá Bábovská Česká Trophy v ecoRally (Regularity) 4. K. Hájek / N. Hájková 8. P. Vomáčka / M. Vomáčková 12. L. Kudrnovská / P. Timura 27. R. Fiala / A. Černá Bábovská Pohár ve spotřebě 4. K. Hájek / N. Hájková 9. P. Vomáčka / M. Vomáčková 18. L. Kudrnovská / P. Timura 29. R. Fiala / A. Černá Bábovská FIA Combined (kombinace Regularity a Energy performance) 2. K. Hájek / N. Hájková 5. P. Vomáčka / M. Vomáčková 7. L. Kudrnovská / P. Timura FIA Regularity 3. K. Hájek / N. Hájková 5. P. Vomáčka / M. Vomáčková 7. L. Kudrnovská / P. Timura FIA Energy performance 3. K. Hájek / N. Hájková 15. P. Vomáčka / M. Vomáčková 21. L. Kudrnovská / P. Timura Česká Trophy značek v ecoRally 1. Kia 2. Hyundai 3. Peugeot Kalendář ecorally 2024 15. – 16. března 2024 12. ČEZ Czech New Energies Rallye / Český Krumlov 10. – 11. května 2024 3. Futures Contrproduct Classic Rally Morava / Olomouc 12. – 14. července 2024 Bohemia ECO energy Regularity / Mladá Boleslav 9. – 10. srpna 2024 1. ECO Rallye Beskydy / Čeladná 30. – 31. srpna 2024 3. Agrotec Eco Rally Hustopeče / Hustopeče 22. – 23. listopadu 2024 1. New Energies Rallye Železné hory / Hradec Králové Foto a informace k účasti značky Peugeot na ecorally: Facebook: @PeugeotEcoRally / Instagram: peugeot_ecorally
    1 point
  23. Já už se dlouho zaobírám myšlenkou elektrifikovat jedno dojížděcí kolo, jen tak lehce, na občasné dojíždění do práce. Jen kvůli zkrácení času jízdy, lehkou přípomoc do kopce. Ale už si to říkám dlouho a jezdím místo toho radši MHD
    1 point
  24. Ferry

    Modré podsvícení budíků u peugeot 206

    da https://www.ledperf.ie/led-dash-kit-for-peugeot-206-nonmultiplexed-p-2797.html
    1 point
  25. Ferry

    kabel na diagnostiku

    ne, diagbox potrebuje PSA interface (kabel)
    1 point
  26. Radek Hurvajz

    výklopná obrazovka P 3008 r.v.2016

    Tak si ještě prosím přečti ty pravidla fora jak ti navrhuje kolega, a potom si prosím uprav ten nadpis aby těm pravidlům odpovídal. Když se všechny vlákna na foru budou jmenovat jen podle označení auta tak jich tu moc nebude a nikdo se v tom nevyzná. Děkuji za pochopení
    1 point
  27. Omluva moderátorovi, pravidla jsem přečetl a nebudu citovat - to mě nenapadlo... Díky Iowa za tipy, zkusim a pošlu.
    1 point
  28. P607Olda

    Jak zjistit kód imobilizeru?

    Klíč musíš stejně koupit, takže asi 1000 Kč stejně vydáš. Jdi do kterékoli výroby klíčů, oni vyfrézují a v ceně je i naklonování čipu imobilizéru. Měj auto sebou, pro vyzkoušení, a je hotovo. (Je to základní úkon v klíčařství.) Pokud bys chtěl i s dálkovým ovládáním, objednej v autorizovaném servise, za asi 4500 budeš mít i s dálkovým a v ceně je i nakódování do systému a dozvíš se i kód, když se šikovně zeptáš. Kód stačí na papírku, kartička není nutná.
    1 point
  29. Fantazii tvůrce se meze nekladou. Můžeš tam rovnou dát tlačítko s odklopným víčkem, jako na odpalování mezikontinentální rakety.
    1 point
  30. https://www.garaz.cz/clanek/testy-nova-auta-elektrickou-dodavkou-do-nizozemska-a-zpet-blaznivy-vylet-ukazal-ze-baterky-dohani-diesely-pomalu-21012141 Krasna budoucnost. Pomalu, draze... an *neumím psát slušně
    1 point
  31. Dave_k

    Co jste dnes udelali...

    @FruktisJde to řešit. Potřebuješ 3 věci. Prodloužené hrdlo nebo přesuvku, těsnící gumu nebo přechod + tmel a mazivo (Případně celou novou trubku pod ten čistící kus 0,5, 1 nebo 1,5m(záleží na stavu)).Záleží kolik tam máš místa kolem trubky. Přeřízneš trubku tak 10 cm nad tou kameninou. Asi nemusím říkat, aby nikdo během montáže do odpadu nic nelil apod. . Vykloníš horní trubku ,tak aby jsi mohl ze spodního hrdla (kamenina) ten zbytek trubky vytáhnout (vyhrkat, vykývat). Vycvakni i zbytek trubky zpod toho čistícího kusu (nebo i s ním). Vyčisti hrdlo kameniny od starého "těsnění" (dobrý si do trubky až pod hrdlo nacpat hadr nebo noviny, aby nepadal ten bordel do trubky a pak ji nepřicpal (taky nepůjde tolik smradu)). Na konci sundaný horní (uříznutý) trubky udělej pilníkem, rašplí nebo flexou náběh 45° a více. Namaž ten konec trubky mazivem v celé délce toho přesuvnýho hrdla (cca20cm). Nasuň zcela přesuvný hrdlo a na konec dej tu těsnící gumu (taky namazat). Při použití toho přechodu je potřeba dát prvně ten přechod do kameniny a zatmelit. Celý to vem a nacvakni zpátky na stoupačku a pak to přesuvný hrdlo s tou gumou stáhni do toho kameninovýho hrdla. Jde to udělat podobně i s tou přesuvkou, s tím že použiješ ten spodní díl uříznutý trubky a přesuvku přetáneš jako spojku. Ale za mě je lepší to prodloužený hrdlo.
    1 point
  32. ozzy56

    Vtipy

    1 point
  33. Nedalo mi to a risknul jsem to. Sluníčko mě přemluvilo k březnovému koupání. Další až po přezutí na letní tretry. A to bude hezky ručně a důkladně houbou.
    1 point
  34. Ferry

    Jak zjistit kód imobilizeru?

    vetsinou se dela kopie puvodniho cipu, takze pak ani neni potreba nic dohravat. Nicmene ten PIN reknou v autorizovanym servisu Peugeot po predlozeni VIN kodu a dokladu, pokud by to nechteli rict zdarma, rekni si o objednani papirove karticky za 183Kc, objednaci cislo je 616052
    1 point
  35. jarokare

    Vtipy

    1 point
  36. dextrone

    Couvací světlo jako bludička ve tmě

    Originál xenony mají výkon žárovky 35W (3200 lm a více), zde je výkon z nějakého důvodu snížen na 25W (2000 lm, proto říkám poloxenony) a dle mého názoru je to dost znát na intenzitě svitu o proti těm s 35W. Probíralo se to zde. xenony ostrekovac - Stránka 2 - Peugeot Traveller - Peugeot Club Amis de Lion (peugeot-club.com)
    1 point
  37. dracekvo

    Český vozový park

    No, nový, nebo zánovní elektromobil je fakt super. Já ho kupoval jako 6 letý. Teď má 12 let. Za tu dobu jednou olej a jednou nabíječku za 2500,- z číny. Kromě toho servis 0,- Kč. Jinak člověk furt jezdí a nic to po něm nechce. Akorát to koupit jako ojetinu +10let bude totální zabiják peněženek. 60 tis za komplet GO motoru proti tomu bude sranda. Protože pak víte, že máte zase na dlouho klid. Kdežto tady se budete bát, co zase odejde. Ono tam toho moc není, ale jakákoliv závada na pohonu je ranec peněz, když se vám povede sehnat někoho, kdo to bude ochotný servisovat. Nehledě na postupnou degradaci baterie. Kdyby bylo auto třeba Peugeto e208 do 500,- tis, tak si ho klidně za 400,- jako 2 letou ojetinu koupím. To auto se za svůj život zaplatí. Ale za 800,- nemá žádný smysl, nehledě na to, že takový peníze do auta fakt nedám. Kdybych bral životnost 15 let, tak to je 4500,- měsičně jen za to, že to auto mám. To s P208 budu jezdit levněji a když se o něj budu starat, tak s ním můžu jezdit klidně přes 20 let.
    1 point
  38. ozzy56

    308 gray shadow - žerie olej ako lokomotíva

    záleží na tobě, zda se ti to líbí..., já jsem od novoty odstranil nápisy prodejce a název modelu , i když podložku pod SPZ jsem nechal, ale když jsou ty nápisy na autě roky, tak je pod nima nová barva, okolí je vyšusované
    1 point
  39. no moment, abysme si rozumněli....... ......já si pořídil elektro koloběžku, abych si moh jezdit pro svuj 4X4 offroad do garáže a nechodil tu štreku pěšky. Jo, taky občas na pivo si zajedu na kolobrndě, když budu línej...
    1 point
  40. Charlie 1

    Peugeot 406 BREAK 1.8 16V 85kW by Charlie 1

    Tak emise hotovy, bez sebemenších problému
    1 point
  41. Dave_k

    Ejdyho 406

    JJ. 406 je pohodlnej cestovní koráb.
    1 point
  42. Ejdy05

    Ejdyho 406

    No, tak to je hodně zdlouhavé. Tak třeba někdy, až fakt nebudu vědět co bych dělal . Jinak si 406 nemůžu vynachválit, je to naprosto parádní vozidlo, hrozně mě baví. Před týdnem jsem za den ujel asi 600 kilometrů do Polska a zpět a dojeli jsme naprosto bez problémů, v naprostém pohodlíčku. ac9c32ec951545ec9d5a5e2be71b2dd5.mov
    1 point
  43. PaKr

    Ejdyho 406

    Jo to vlákno je v "udělej si sám" Tak ať se daří
    1 point
  44. Jednou takhle v noci začátkem roku 2039 cestou z práce sedí pan Radovan v MHD (táhne mu na 70), začne si v duchu (nebo nahlas - když jsi v MHD, tak Ti jebe) počítat, a zjistí co prosral času tím, že jezdil vlakem, tramvají a busem místo toho, aby sednul do auta a jel rovnou domů za rodinou. On ten čas je to hlavní, proč nesedím v MHD... Mimochodem, toto je 5000 příspěvek v tomto vlákně
    1 point
  45. Hafity

    Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D

    @sitler : tohle ale asi elektroblbečci nechápou....
    0 points
  46. Tak na cestu do Frankfurtu mám zase objednanou oktávku, trochu mi cukalo zeptat se na elektro, ale to bych si musel dát cestou minimálně dvě kafe, tak radši nic
    0 points
  47. To je zase tuna a půl zbytečnejch kydů snažících se obhájit neobhajitelné. Hlavně že sis neodpustil hromadu urážek - to je to jediný na co jsi EXPERT, tajtrlíku
    -1 points
  48. Jistě. Jen musel během 100 let tu síť čerpacích stanic někdo vybudovat, někdo certifikovat, někdo sladit, někdo standardizovat, někdo tam musí nonstop vozit všechna paliva, přečerpávat je, musí tam být personál nebo automat aby Ti to 24/7 vydal. Elektromobilita je tu +-10 let, na jaře 2014 tu byly v celé ČR 2 rychlonabíječky v Praze u Nissan Autobond a v Brně BVV brána č.9. V dubnu přibyla třetí u Nissan Pardubice. Přesto se za tu dobu udělala spousta práce, byt s přístupem autodebilek a vyděračských energetik přisátých na dotační cecík to zdaleka nefunguje tak, jak by mělo. V České republice bylo na 2 313 stanicích evidováno 4 313 veřejných dobíjecích bodů, vyplývá z aktualizovaných informací webu Čistá doprava, která vycházejí ze zdrojových dat Ministerstva průmyslu a obchodu k 30. září 2023. V počtu veřejných dobíjecích bodů patří Česká republika na 13. místo mezi zeměmi Evropské unie, kdy 63 % dobíjecích bodů je evidováno pouze ve 3 zemích: v Nizozemsku (24 %), Německu (21 %) a ve Francii (18 %), v těchto zemích je zároveň registrováno 66 % osobních elektrických vozidel s externím dobíjením. A OPĚT ZOPAKUJI - když se zachováš s elektromobilem od spalovací autodebilky s nabíjecí sítí od autodebilek (v případě Francie dokonce od ropného gigantu Total) jako obyvatel Kréty, budeš mít výsledek jako obyvatel Kréty.Tak samo, jako když necháš hladové oko ve spalováku dojet na nulu a pak běháš s kanystrem nebo jedeš na laně či odtahu. O tom ten článek je.
    -2 points
  49. Opět čeští spalovací blbečci a opět test, který má ukázat, ŽE TO NEJDE. NA TO JSME V ČR KURWA DOBŘÍ. A pak si to přečte sitler, dostane spalovací orgasmus a bez špetky přemýšlení zkopíruje A) Mercedes nemá elektrickou dodávku. EQV je jen a pouze zkriplený spalovák. B) Není nad to, vzít auto s odporem vzduchu jako má letící cihla a testovat ho, jak se chová ve velkých rychlostech. Chová se přesně podle fyziky, která platí i pro malého cyklistu a je pro něj vražedná C) Pro tak velké, rozměry i vahou, auto a na dálniční rychlosti, je jmenovitá kapacita baterie 100 kWh a využitelná jen 90 kWh, je jasných max. 300 km dojezdu z 0 do 100% (Mercedes EQV má baterii o celkové kapacitě 100 kWh, jak si můžete přečíst v katalogu. Z toho je využitelných 90 kWh, což zajišťuje teoretický dojezd podle WLTP 405 kilometrů a udávaná kombinovaná spotřeba dle WLTP je 26,3–26,4 kWh/100 km). Takže co +-250 km musíte rychlonabíjet (10-80%) D) a pak do toho sedne trouba, co na začátku deklaruje dálniční test, nechá auto vypočítat trasu a hned do toho hodí autu vidle tím, že jede z Prahy jen 110 km/h a hned v Lovosicích to se 41% píchne na hypernabíječku. Kde stráví hafo času a nabíjí rychlostí šneka. Přestože si předtím zadal dojezdy do navigace s 15%, aby využil možnosti hypernabíjení auta 110 kW. Naprosto zbytečná zastávka, rozhození plánovaní auta a znehodnocení celého testu hned na počátku. A další nabíjení udělají s 28% a třetí dokonce s 38%. Dále tvrdí, že nabíjení ve Francii nefungovalo a zjistili to až na místě a hned to generalizuje, že tak je to vždycky. Ano, u obyvatel Kréty naprosto vždycky. Sorry jako, k tomu máme plánovače, ukazující nejen nefunkčnost, ale dokonce i vytížení stanice, zda nejsou plné. Když navíc směšný evropský spalovací spolek provozovatel nabíječek Ionity montuje všude naprosto nedostatečné 2-4 stojany na 1 místě. Následuje demagogický závěr z cesty tam. Zpět nelogický odjezd s 88%, opět rychlost jen 120 km/h, pak si nesmyslně vezmou hotel bez nabíječky, ani se nepodívají, zda v okolí v docházkové vzdálenosti nějaká není. Takže hned po ránu zase nabíjet. To udělá jen totální vypatlanec. Nebo uplacený presstitut. A opět 2 nefunkční nabíječky Ionity, o nichž nevěděli, a navíc obsazenost 2 zbývajících. Do toho ještě platili za nabíjení - s kartou od výrobce! - bambilion, takže 1 kilometr je vyšel na 4,26 Kč jen na palivu! Proto jediná normální a správná věta v článku je - "V tomto ohledu zlatá Tesla a její Superchargery." - to je totiž opravdový elektromobil a opravdová nabíjecí síť. ANO, AUTOR JAN MAJURNÍK JE OBYVATEL KRÉTY (TEDY KRETÉN) NEBO JEN DALŠÍ PRESSTITUT, co měl dodat patrony spalovací lobby a napsat to, co tak pohladí duši průměrného čecháčka. Tady je v diskusi pod tím 300 příspěvků a řádně nablito. Jako mám psát dále? Nebo už tady přestanete sdílet tyhle srágory?
    -5 points
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...