Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      18

    • Počet příspěvků

      24 449


  2. PaKr

    PaKr

    Člen klubu


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      2 897


  3. Pepito

    Pepito

    Člen klubu


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      8 248


  4. pavelu96

    pavelu96

    Moderátor


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      6 323


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 7.6.2023 Ve všech sekcích

  1. PaKr

    Vtipy

    7 points
  2. Péťa

    Vtipy

    Blondýna Trvalo ji to dlouho, ale došlo ji to sponka.mp4
    6 points
  3. Péťa

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Pak tady nemáme mít doslova stáda ještěrek: (foceno mobilem z dálky, abych je nerušil)
    5 points
  4. JVT

    Vtipy

    5 points
  5. Zdravíčko Vám všem přeji, ještě jednou bych moc chtěla poděkovat za krásné přijetí mezi Vás. Skvělí lidičkové na jednom místě. Byl to náš úplně první sraz, ale určitě to nebyl s Piškotem náš poslední sraz, který jsme absolvovali. Výborné koláče k snídani - cením @MilanF1 ! A díky @radim.1008 a @Weri 605 za organizaci a domluvu s panem Kalinou a jeho nádherné soukromé galerie, kde povídání s ním by se dalo zabrat hodiny. A musím uznat, že tento typ srazu je úplně o něčem jiném, než na který jsem zvyklá. S Mírou jezdíme na veteránsrazy Škodovek, takže toto byla příjemná změna a super výlet. My se cestou domů, do Jihlavy, zastavili v Kladrubech nad Labem, zkontrolovat, jak se daří našemu národnímu živoucímu pokladu UNESCO. A pak o kousek dál jsme strávili asi 2h čuměním na vlaky na koridoru Praha - Ostrava v Chvaleticích. Ještě vám sem hodím svou galerii fotek na rajčeti, kdybyste se ještě někdo chtěl podívat na můj širokoúhlý pohled na sraz - budu ráda. https://nikaa15.rajce.idnes.cz/PeugeotClub_minisraz_Dobrenice_2023/ Mějte se krásně lvíčata, ať se vám daří vše s úsměvem a na dalším srazu se na vás budu těšit - já, Míra i Piškůtek
    5 points
  6. Béďa

    Nový Peugeot Panoramic i-Cockpit™

    Nový Peugeot Panoramic i-Cockpit™ Nový Peugeot Panoramic i-Cockpit™ je ztělesněním proměny značky Peugeot. V rámci kroku směrem k úplné elektrifikaci značka přetváří jeden ze svých nejprodávanějších modelů 3008 na zcela nové elektrické SUV typu fastback. Nový Peugeot 3008 posouvá kreativitu designu, potěšení z jízdy a elektrický výkon na novou úroveň. Je prvním modelem, který bude vybavený systémem Peugeot Panoramic i-Cockpit™. Nový Peugeot 3008 bude oficiálně odhalen v září 2023, ovšem již dnes značka Peugeot odkrývá velkolepý systém Peugeot Panoramic i-Cockpit™ a představuje tak metamorfózu nového modelu 3008. ALLURE: Úchvatný rafinovaný efekt 21palcové panoramatické obrazovky s vysokým rozlišením, která se vznáší nad palubní deskou. EXCELLENCE: Nevídaná kombinace materiálů a kvalita zpracování, stejně jako nové online služby. EMOTION: Peugeot i-Cockpit® pro potěšení z instinktivní jízdy v naprostém bezpečí a vzdušný design pro pohodu na palubě. Nový Peugeot Panoramic i-Cockpit™: pro budoucí Peugeot 3008. Nová generace Peugeot i-Cockpit® v budoucím modelu Peugeot 3008 disponuje působivou 21palcovou zakřivenou panoramatickou obrazovkou s vysokým rozlišením, která levituje nad palubní deskou, novým kompaktním volantem a ovladači i-Toggles. Za deset let úspěchů a vývoje ještě nikdy neprošel Peugeot i-Cockpit® tak zásadní proměnou! Ambicí týmů Peugeot je přetvořit základní prvky, díky nimž se nový Peugeot Panoramic i-Cockpit™ stane jedinečnou nabídkou na trhu. Řidičům, ale i cestujícím bude nabízet ještě větší potěšení, bezpečnost a pohodlí. Jednotlivé generace systému Peugeot i-Cockpit®, který se vyrábí již více než 10 let, a prodalo se ho téměř 10 milionů kusů, vždy nabízely nejnovější dostupné technologie: digitální přístrojový panel, dokonalou konektivitu, hlasové ovládání, 3D efekty, přizpůsobitelné ovladače i-Toogles atd. Dnes jde Peugeot mnohem dál a přichází se zcela novým i-Cockpitem®, který kompletně proměňuje zážitek z jízdy a posunuje ho na vyšší úroveň. Zakřivená 21palcová plovoucí panoramatická obrazovka s vysokým rozlišením Týmy Peugeot se rozhodly spojit dva ze tří základních prvků i-Cockpit®, vyvýšený přístrojový panel a velký centrální dotykový displej. Ty jsou nyní zabudovány do zakřivené panoramatické obrazovky tvořené jediným jednadvacetipalcovým panelem s vysokým rozlišením, který sahá od levého konce palubní desky až ke středové konzole. Tato panoramatická obrazovka, připevněná pomocí zadní patky, která není z prostoru pro cestující vidět, skutečně vypadá, jako by se vznášela nad palubní deskou. „Plovoucí“ efekt podtrhuje speciální LED ambientní osvětlení pod displejem. Tato 21palcová panoramatická obrazovka, jejíž umístění zaručuje optimální ergonomii, je mírně zakřivená směrem k řidiči a zároveň zůstává dokonale přístupná spolujezdci na předním sedadle. Digitální obrazovka výjimečných rozměrů a kvality v sobě spojuje dvě klíčové funkce systému Peugeot i-Cockpit®: Na levé straně panoramatické obrazovky se na přístrojovém panelu nad kompaktním volantem zobrazují všechny informace týkající se jízdy (rychlost, měřič výkonu, asistenční systémy řízení, tok energie atd.). Na pravé straně panoramatické obrazovky uprostřed přístrojové desky se nachází dotyková část, která je přístupná řidiči i spolujezdci. Lze ji používat k ovládání topení/klimatizace, navigace, multimediálních systémů/konektivity atd. Přepracované uspořádání a ergonomie Nový Peugeot panoramic i-Cockpit® je nově uspořádaný, panoramatická obrazovka je umístěná vysoko nad palubní deskou. Toto uspořádání optimalizuje přístup k dotykovému displeji a viditelnost informací zobrazovaných na 21palcové panoramatické obrazovce. Ve střední části palubní desky jsou umístěny ovladače i-Toggles, neboli plně přizpůsobitelné dotykové ovladače, které lze nakonfigurovat tak, aby poskytovaly rychlý přístup k 10 oblíbeným funkcím uživatele, ať už jde o volání oblíbenému telefonnímu kontaktu, spuštění navigace do často používaného cíle, naladění rádia na oblíbenou stanici, nastavení ideální teploty klimatizace atd. Středová konzola je vzdušná a přehledná, takže se zvětšil prostor pro odkládací prostory a bezdrátové nabíjení telefonu. To bylo umožněno přesunutím ovládání automatické převodovky na palubní desku. Ovladač je nyní umístěn vpravo od volantu, hned vedle tlačítka stop/start vozu. Je dokonale ergonomický a umožňuje snadné ovládání převodovky a zastavení nebo spuštění motoru jediným intuitivním gestem. Nový kompaktní volant s dotykovými ovládacími prvky Kompaktní volant, který je od samého počátku základním prvkem systému Peugeot i-Cockpit®, prošel rozsáhlým přepracováním, aby poskytoval ještě lepší pocit z jízdy a větší komfort řízení. Zachoval si samozřejmě svou kompaktnost, ale má modernější design. Přepracovaná středová část je menší a je izolovaná od ramen volantu, aby působila levitujícím dojmem podobně jako panoramatická obrazovka nad palubní deskou. Ovládací prvky umístěné na novém kompaktním volantu jsou nyní pro optimální uživatelskou ergonomii „hmatové a klikatelné“: automaticky rozpoznají prsty řidiče, ale aktivují se až po stisknutí, aby se zabránilo chybným pohybům. Nový Peugeot Panoramic i-Cockpit® přináší dva nové, štíhlé a elegantní ovladače za kompaktním volantem. Vysoce kvalitní, technologická kabina Plovoucí panoramatická obrazovka s úhlopříčkou 21 palců není jediným prvkem, který přispívá k atraktivnímu vzhledu systému Nový Peugeot Panoramic i-Cockpit®. Výrazný půvab a technologický charakter umocňuje ambientní osvětlení, které sahá po celé šířce palubní desky a výplní dveří. Toto osvětlení se odráží na elegantním obložení z hliníku. Lze jej přizpůsobit dle přání uživatele v osmi různých barvách. S hliníkovým obložením nádherně ladí látkové obložení a společně vytvářejí jedinečnou, vysoce kvalitní kombinaci materiálů.
    3 points
  7. RichVa

    Registrační značky na přání

    Po světě jezdí mazda s MX5 MAZEL , tak možná chyba paměti Jo a u nás jezdí Toyota Hilux s překvapivou SPZ: 4X4 HILUX
    3 points
  8. rhinos

    Rhinovo P508GT

    Tak se přidám taky do klubu 508. Plánoval jsem to už dlouho. Vlastně asi od roku 2014 kdy jsem měl měsíc půjčenou P508GT po faceliftu a bylo to moc pěkné svezení. Pak jsem se nechal zvyklat na BMW a nebylo to úplně špatný...ale. No a teď když nastal čas poslat do světa P407 ,která u mě slouží od roku 2013 a narodila se v roce 2006 Jako jo uvažoval jsem i o něčem jiném ,ale když se člověk podívá na výbavu v dané cenové relaci tak to spíš nemá konkurenci.... A tahle vzhledem k tomu kolik má najeto tak vypadá jako voňavka. Je to po jednom majiteli z SRN a ten jezdil jen do jednoho autorizovaného servisu a naposled 04/2023
    2 points
  9. jarokare

    digitalní klima

    2 points
  10. Pepito

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Dnešní výlet po okolí.
    2 points
  11. Pepito

    Registrační značky na přání

    Dnes v Šumvaldě.
    2 points
  12. Péťa

    Vtipy

    vražda.mp4
    2 points
  13. První jízdy týmu Peugeot TotalEnergies na trati v Le Mans Dva vozy Peugeot 9X8 poprvé na trati v Le Mans Oslavy začaly tradičním vážením vozů Efektivní a přínosný testovací den Závod 24 hodin Le Mans začíná! Už v pátek 2. června, týden před odstartováním samotného závodu se do Le Mans sjeli fanoušci motoristického sportu, ale nejen oni. Mimořádná atmosféra a řada doprovodných akcí lákají na stý ročník legendárního závodu i ty, kteří motorsportu neholdují. Závod 24 hodin Le Mans je zkrátka událostí letošního roku! V pátek proběhlo tradiční vážení závodních vozů provázené bohatým programem. Oslavy letošního výjimečného ročníku pokračovaly v neděli testovacími jízdami. Návštěvníci byli nadšení z nového designu obou Hypercars oslavujícího sté výročí závodu a 30 let od vítězství značky Peugeot v Le Mans. Nedělní testovací jízdy byly zlatým hřebem uplynulého víkendu. Proběhly za slunečného počasí (27 °C) a za přítomnosti obrovského množství diváků, kteří se přišli podívat na první jízdy 62 vozů účastnících se závodu 24 hodin Le Mans, 4. kola mistrovství světa vytrvalostních závodů FIA. Mikkel Jensen/Paul Di Resta s vozem č. 93 a Loïc Duval/Gustavo Menezes s vozem č. 94 měli tu čest projet první kola legendární trati ve svých dvou hybridních hypercarech. Jean-Eric Vergne a Nico Müller, kteří se zdrželi v Jakartě kvůli závodu Formule E, vyjedou na trať ve středu. Oba vozy prokázaly v průběhu tréninků pravidelné tempo, takže se tým mohl věnovat nastavení, dlouhým stintům atd. Vůz Peugeot 9X8 č. 93 (Mikkel Jensen) dosáhl v odpoledním tréninku nejlepšího času 3:30,427 min. Vůz Peugeot 9X8 č. 94 (Gustavo Menezes) zajel své nejlepší kolo za 3:31,093. Tým se nyní vrátí na trať ve středu 7. června ve 14 hodin při prvním tréninku a poté v 19 hodin při kvalifikacích. CITACE Jean-Marc Finot – senior viceprezident divize Stellantis Motorsport „Poznali jsme trať fyzicky, i když historicky to samozřejmě není žádný objev. Mohli jsme si vyzkoušet limity vozu při jednotlivých nastaveních a také jsme strávili den jízdami, abychom zjistili, jak se chování vozu mění s počtem stintů, například s opotřebením pneumatik, abychom nasbírali co nejvíce dat, než se pustíme do ostrého provozu a týdne v Le Mans. Náš plán se nám podařilo splnit i přes problém s elektrickým systémem na voze č. 93, který jsme potřebovali před návratem na trať vyřešit.“ Mikkel Jensen – Peugeot č. 93 „Je skvělé být zpátky v Le Mans, je to něco, na co jsem se těšil tři roky. Je to jeden z nejlepších závodních okruhů a vládne tu skvělá atmosféra. Opravdu si to tu užíváme. Pro tým Peugeot TotalEnergies je to premiéra, zatímco ostatní týmy mají výhodu, že na této trati jely už loni. Ještě nás čeká nějaká práce, ale máme za sebou první kola, což je pozitivní, a ještě máme trochu času, abychom se připravili na závod.“ Loïc Duval – Peugeot č. 94 „Neměli jsme žádné zvláštní problémy a auto fungovalo docela dobře. Na začátku jsem nebyl stoprocentně spokojený s vyvážením vozu, ale udělaly se nějaké úpravy a na konci dne to bylo lepší. Během dlouhých stintů jsme byli konzistentní, což je pozitivní. Ještě nás čeká hodně práce a jsou věci, kterým musíme porozumět, ale v tuto chvíli jdeme správným směrem.“ Program závodu 24 hodin Le Mans pro média: Středa 7. června: 20:00: Mixed zone – Box Peugeot Sport – Working Paddock Čtvrtek 8. června: 12:00 – 12:30: Meet & Greet – Team Hospitality – Support Paddock 20:30: Mixed zone – Box Peugeot Sport – Working Paddock Pátek 9. června: Oficiální tisková konference Peugeot Sport za přítomnosti Lindy Jackson, Jean-Marca Finota, Oliviera Jansonnie a všech šesti jezdců týmu Peugeot TotalEnergies 17:00 – Začátek tiskové konference 17:30 – Q & A Sobota 10. června: Mixed zone po výměně pilotů – Box Peugeot Sport – Working paddock Neděle 11. června: Mixed zone po závodě – Working Paddock za naším boxem Kompletní program Peugeot v Le Mans najdete zde. Tiskový materiál k sezóně najdete zde.
    2 points
  14. ozzy56

    Nový Peugeot Panoramic i-Cockpit™

    dyť je to dneska sám buze*rant nebo lesba, na potěšení pro heteráky nemyslí
    2 points
  15. Pe.Tr

    Nový Peugeot Panoramic i-Cockpit™

    @RichVa , přesně ! Felace z místa spolujezdce OFF
    2 points
  16. @Pe.Tr u tyhle otazky jsem to vypnul... Cyklista je v pohode pred krizovatkou predjet s dostatecnym odstupem, aby ani nebyl skripnut... zato baba co prechazi, ani necumi okolo sebe, prechod nema a stejne se vrha do cesty autu.
    2 points
  17. radim.1008

    Přání k narozeninám...

    Všechno nejlepší k narozeninám @Klemoňi. Hlavně zdraví a pohodu.
    2 points
  18. Ty jo...mě to přijde,že ty otázky jsou dělaný telatama... Jako třeba jestli je človek co tlačí motorku do 50ccm chodec... Jako k čemu...když budu takový člověka míjet,jak mám poznat jestli to je zrovna 50...a když ji budu tlačit,tak se budu chovat jako chodec a potlačím ji v protisměru,i když to bude 125... Bezpečnost mi veli abych viděl auta přijíždějící zepředu...ne zezadu... beru ho jako překážku na silnici,objedu ho a hotovo. Nebo jestli má řidič NA čekat nečekaný nápor větru na volném poli...kdo by to řekl,že tam může foukat To zavání někým ,kdo nemá co na práci,tak vymyslí cipoviny
    2 points
  19. pavelu96

    Převodovka Eat 8

    Ještě jednou pro Ty co si nepřeloží... Chcete-li uvést vozidlo do režimu volnoběhu, vypněte motor: - když vozidlo stojí, motor běží, zvolte N, - vypněte motor, - do pěti sekund znovu zapněte zapalování, - s nohou na brzdovém pedálu stiskněte jednou volič dopředu nebo dozadu, abyste potvrdili N a ručně uvolnili elektrickou parkovací brzdu, - vypněte zapalování. Pokud překročíte časový limit 5 sekund, převodovka přepne do režimu P; pak musíte postup znovu spustit
    2 points
  20. pavelu96

    Registrační značky na přání

    No nevím, všichni vidí 9 znaků - "M X 5 M A Z L I K" - bez fotky je to tvrzení proti tvrzení Dnes ve Frýdlantu černé BMW X6 - RDS 00000 - nefotil jsem - hezká blondýna nakládala do kufru pytel s krmením pro psy
    2 points
  21. MP

    Registrační značky na přání

    To mi nevychádza .... tam je o znak víc.
    2 points
  22. Péťa

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Dnes ráno "záchranná akce". Obrovský mlok se rozhodl, že překoná silnici. Zastavit auta, rychlé foto a přesun do trávy k potoku, kam měl namířeno Měl určitě víc jak 15cm i s ocasem.
    2 points
  23. Pepito

    Chvilka nepozornosti.

    Jak může skončit umývání předního skla vlaku. VID-20230607-WA0003.mp4
    1 point
  24. Péťa

    Chvilka nepozornosti.

    ... čert vyletěl z elektriky ...
    1 point
  25. Dave_k

    Registrační značky na přání

    Opraveno
    1 point
  26. Michal92

    Tlak oleje

    Tak složeno a projeto a zdá se být po problému. Díky moc za reakce.
    1 point
  27. pavelu96

    digitalní klima

    @bobikamen pokud potřebuješ poradit, tak základ je použít hledání (o klimatizaci a nefunkčních kapkách je tady toho napsáno hromada), ale i kdyby náhodou bylo nutné založit nové téma, tak popsat vozidlo, srozumitelně problém a poprosit o radu. Neprovedl jsi z toho absolutně nic a po 5 letech od registrace bych očekával, že to bude brnkačka... Takže prosím zkus to ještě jednou
    1 point
  28. ozzy56

    digitalní klima

    díky za informaci , nebo něco chceš ?
    1 point
  29. ozzy56

    Problém s ADBlue

    jak v tomto linku píšou všichni, není to úplně zadarmo, něco nechají proplatit i tebe
    1 point
  30. Radek Hurvajz

    Nový Peugeot Panoramic i-Cockpit™

    No a třeba takový dosud jednoduchý úkon jako je čištění čelního skla zevnitř bude asi muset dělat servis demontáží skla, protože tohle nikdo nedá.
    1 point
  31. David1993

    308 klimatizace

    No chladivo bylo právě po roce, nebo dvou od posledního doplňování plné(dle servisu kde to před pár týdny bylo). Zkusím nechat vyměnit ten chladič a budu doufat, že to nedopadne jako zbytek oprav v Pežotu.. Děkuji za pomoc
    1 point
  32. Tohle je jen přehled nových co půjdou na ostro od 9.7. Zcela upřímně je to hodně na slepce, cyklo a moto.. takže spoustu těch moto ani Béčka mít v testu nebudou... A ty otázky kromě asi dvou nebo třech výjimek - stání pro invalidy a jak píše Medvěd 10ti let na moto - jsou trapně jednoduchý.. Dere mi nervy ta animace, zdržuje to..., ale ani jí člověk vidět nemusí a podle textu se dá odpověď najít..
    1 point
  33. ozzy56

    Tlak oleje

    potom místo tlakového čidla našroubuj tlakovou hadičku s tlakoměrem a změř konkrétní tlaky při volnoběhu a při různých otáčkách motoru (motor na provozní teplotě), když tlak neklesne pod 1 Atm, tak je to OK
    1 point
  34. HonzaC2

    308 klimatizace

    Kdyz ti rekli ze je tam dira, tak stejne nema cenu resit kompresor, pokud mas v chladici diru. A ze tam bude je hodne pravdepodobne. Mam podobne auto z roku 2010 a chladi jsem menil 3 roky nazpet. Byla v nem prozrana dira od soli za vrtuli a v podstate mam zkusenost, ze prumerna vydrz chladice v nasich podminkach je u techto vozidel cca 6 let. Bohuzel.
    1 point
  35. Medvěd

    Registrační značky na přání

    Včera bílá Q7 TTT 7TTTT a modrá O III 005 TODAY
    1 point
  36. Vidíš @NikaA15 zrovna na tebe mi čas úplně nezbyl, tak doufám, že se potkáme na další akci.. holek není nikdy dost...
    1 point
  37. Michal92

    Tlak oleje

    Dneska jsem nasadil nové čerpadlo i ozubené kola a řetěz. Vše nové. Zítra nastrojím zbytek a udělám proplach kvůli zbytku špon. Snad to bude Ok.
    1 point
  38. inoxing

    Točí ale nechytá

    Zhavky muzou byt vypaleny vsechny a nemusi to byt naraz, ale postupne odejdou a ty to zjistis az kdyz to das na diag. Ale jak rikam, tohle na to nema vliv, bez zhavek to nastartuje. Diagnostika byla jaka znacka? Musis to vycitat idealne psa diag- Diagboxem, abys jasne vedel, co je tam za chyby.
    1 point
  39. KoudaK

    Kam na výlet v ČR

    1 point
  40. KoudaK

    Kam na výlet v ČR

    1 point
  41. Já i @žabi chceme poděkovat za další super sraz! Děkujeme organizátorům i všem, kteří dorazili a postarali se tak o super atmosféru. A především díky @Radek Hurvajz s Radkou a @Weri 605, za to jak jsme si užili večer a ráno. Myslím, že to nakonec všechno dobře dopadlo, hodně jsme se nasmáli, pivo jsme statečně zvládli a teď už víme, že všichni máme občas svého "křečka" Díky a těšíme se na další sraz.
    1 point
  42. Péťa

    Vtipy

    1 point
  43. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  44. Pepito

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Ten je krásný, to se už tak často nevidí. Péťo seš borec.
    1 point
  45. Zodiak

    Pejskaři sem :)

    Život se psem se z 90% sestává ze vzájemného pozorování, co ten druhý žere.
    1 point
  46. Tak jsme už taky právě dorazili domů s Radkou. Děkujeme @radim.1008za to že to celé spíchnul, a všem včetně nováčků že dorazili, byť jen na malou akci. Rádi jsme vás všechny zase po dlouhé době viděli. Bylo to fajn. Sobotní večer byl super, díky @Weri 605 @Handulina a @žabi Joi, pár foto ode mne. Princezny Bubáci
    1 point
  47. Charlie 1

    New 3008 Ultimate

    Jinak auto ošetřeno auto finese ceramic wax viz foto a je to mouchy jdou dolu jen hadici a povrch staci umýt i wapkou ,vydrž 2 měsíce a aplikace jen striknout a vylestit uterkou takze cely auto otázka 20minut….
    1 point
  48. Goldinka

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Minulou sobotu jsem si udělala výlet, protože už mě všichni a všechno vytáčelo Start ve Svobodě nad Úpou přes kostelík a lom v městské části Maršov I, nahoru k Modrokamenné boudě, po silnici ke Krausovým boudám a dále k vyhlídce Modré kameny (první várka výhledů). Poté víceméně po hřebeni na Černou horu (rašeliniště jsou do 31.5. zavřená, já tam byla bohužel o něco dřív, tak jsem měla smůlu). Pohled na Sněžku a odpočinek na lavičce na vrcholu sjezdovky. Poté po žluté k Zrcadlovým boudám (nechutnej krpál dolů, nevím nevím jestli bych ho chtěla jít nahoru, ale i směrem dolů byl dost náročnej). Výhledy úchvatný, vyšlo naprosto top počasí a z Černé byly vidět i Orlické hory. Z Černé jsem nakonec vylezla u Stezky korunami stromů v Jánských lázních a pokračovala po žluté přes Jánskou horu až zpátky k nám do Svobody. Téměř 23 km v nožkách a hlava čistá Z vyhlídky Modré kameny Kousek pod vrcholem a pohled na Sněžku Odpočinek na sjezdovce Dolů, po žluté k Zrcadlovkám No a na té cestě takováhle paráda
    1 point
  49. Dave_k

    Registrační značky na přání

    Dnes v Pardubicích Mazda MX5 s RZ "MX5MAZEL".
    1 point
  50. Pepito

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Pokoutník bojovný, pěknej macek.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...