Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. pavelu96

    pavelu96

    Moderátor


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      6 323


  2. KoudaK

    KoudaK

    Uživatel


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      5 819


  3. Hafity

    Hafity

    Člen klubu


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      10 012


  4. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      35 913


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 18.8.2021 v kategorii Příspěvky

  1. pavelu96

    P 2008

    Ahoj, vítám Tě na Peugeot clubu, i když jsi tu od roku 2011 Nic neříkající nadpis, žádné informace o autě a v podpisu čestný člen - to chce odvahu... Prosím o přečtení pravidel fóra https://www.peugeot-club.com/guidelines/ Předejdeš tím zbytečným chybám, nedorozuměním a ušetříš práci teamu moderátorů. Děkuji za pochopení
    5 points
  2. elton

    Vtipy

    4 points
  3. JVT

    Jirkovo 406 coupé

    Ahoj Pežoťáci Kulatému číslu na tachometru předcházelo jednodenní zpoždění při pořizování fotky. Baterka si řekla o dobití naprosto nevhodným způsobem. Dovolila si nenastartovat motor v okamžiku když jsem si to přál. Nehorázné, že . Startovací kabely jsem ani nepoužil. Stejně baterka potřebovala nabíječku. Druhý den se motor rozběhl na první blafnutí. Následovala výměna oleje. Ten jsem měnil ne pro počet najetých km ale spíš pro dobu kterou byl v motoru. Jsem rád, že je coupé stále v skvělém a neměnném stavu. Svědčí mu suchá garáž a už jen minimální používání.
    3 points
  4. inoxing

    Spojka-Peugeot 307,1.6 16V r.v.2002

    @pajas502 Dopodrobna jsem tehdy studoval proč se tak stalo a dělo i odlišnosti, které u LUKu způsobují cukání při pouštění spojky- konkrétně je lamela 4 pružinová místo 8 pružin, ložisko má tělo z plastu místo z kovu a po tom roce zpětné záchyty z plastu praskly (vliv na funkci to nemělo, ale je to na pováženou), Valeo mělo plechové zpětné záchyty. Přítlačák měl po roce mírně křivou dosedací plochu listových pružin (tam,kde se opírá ložisko o přítlačák, tak listové pružiny nebyly ve stejné výšce- rovnoběžně s třecí plochou pro lamelu). Výroba- nebylo napsáno, kde byla vyrobena, asi je to jedno. Špatnou montáží to nebylo. Chybná funkce se projevovala tak, že při povolování spojky bez plynu se takřka nedalo plynule rozjet- auto cukalo a škubalo sebou. Slyšitelně trhala lamela, patrně z důvodu nesouososti s dosedacíma plochama a málo tuhého tlumiče vibrací na lamele (4 pružiny vs 8). Jakmile spojka sepnula, nic dál necukalo, nešlo to od motoru, jen ty rozjezdy, zkrátka bez plynu to bylo utrpení. Takže se buď prodávají falzifikáty nebo to byla náhodná trefa na špatný kus nebo je kvalita LUKu prostě špatná pro PSA... jiný vysvětlení nemám. Ale falzifikáty částečně vylučuji, protože i zkušenosti ostatních byly podobné s LUK, ikdyž zdroje i doba zakoupení byly různé (např. z AK, něco z eshopů apod.). Zajímavé je, že u VW LUKy fungují dobře.
    3 points
  5. Pe.Tr

    Co jste dnes udelali...

    nn , to se propadlo víko kanálu , tak jsem to označil trojúhelníkama aby si tam nekdo minimalne neurval kolo. Napsal jsem to na mesto , a druhy den mi zmizeli trojuhelniky a dali tam tuhle znacku. teda dali ji tam obracene tak jsem jim to ještě musel jit opravit
    3 points
  6. KoudaK

    Co jste dnes udelali...

    @Pepitozadej si na YouTube magnet fishing ať víš více...
    3 points
  7. Vena garážmistr

    Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021

    @xSilver klidně vem malý auto myslím že ani kanystr nebude potřeba protože ten divoch letos nejede. A nějaký mám v autě teď už napořád. A výbavu SAFETY CAR taky. Rozumy můžeš tahat otázka je jestli mi budeme pouštět ale jo já nejsem z těch který by si nechávali rozumy pro sebe.
    2 points
  8. Hafity

    Tečie voda popod dvere....

    Jedna možnost je, že měl někdo sundaný tapec (z blíže neznámého důvodu) a porušil tu fólii, která je pod ním....
    2 points
  9. Radek Hurvajz

    Problémy a chyby nového fóra

    Nesmysl, jdu do tematu abych si přečetl co je tam noveho, tak mě to hodí na první nový od me poslední navštěvy. Na poslední tě to hodí když klikneš na časový udaj o posledním přispěvku na konci řádku, resp. pod popisem tematu.
    2 points
  10. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    už v 60 letech se ve Světě motorů dotazovali, proč dávají dekly kanálů do vozovky a nee do chodníků ?? ušetřily by se stovky milionů na opravách těchto propadlin, bohužel ani po půlstoletí se nic nezlepšilo, při celkových rekonstrukcích silnic přes dědiny jsou víka kanálů stále ve vozovce, navíc jsou cik-cak, aby se mohlo kličkovat o nákladech na opravy aut vinou těch propadlých kanálů nepíšu
    2 points
  11. KoudaK

    Co jste dnes udelali...

    Tak dnešní půl hodinka s magnetem na rybníku za dědinou.. Nový kryt na flexu a univerzální otvírací přípravky na vozy Opel a VW.. Bohužel nekompletní...
    2 points
  12. pap13

    5008 1,5 BlueHDI MAN

    Minulý týden druhý serviska, přístup servisu OK. Cena cca 5900 Kč. Reklamace lišty nakládací hrany nákladového prostoru bez problémů - vyměněno. Reklamace "oxidace" alu disku - neuznána viz. příloha. K tomu mi bylo řečeno, že ze stejným problémém řešili již 4 auta. První 3 bez problémů vyměněno na náklady distributota Peugeot pro ČR, poslední případ odmítají koncesionáři proplatit se zdůvodněním, že k poškození došlo použitím agresivním mycích prostředků, solením cest, atd. Jen připomenu, jak jsem uváděl výše v jiných státech bez problémů měněno v rámci záruky. Kontaktoval jsem zákaznickou linku Peugoet, kde jsem byl odkázán na p. Vlacha, ten má ovšem telefon neustále vyvěšený. Případ jsem tedy předal DAS, kterou si platím, tak teď uvidím, jak mi pomohou a za co si je platím.
    2 points
  13. PaKr

    nastavení vaček na 307 2.0HDI 16V RHR

    @RichVa každopádně to nech udělat naráz, ale myslím si, že pokud jsi to plánoval na 265 ( tzn po 120 na řemenu), tak si myslím, že by to mělo být v klidu, ale klidně to můžeš udělat (kdykoli) dřív
    1 point
  14. inoxing

    motor 1.6 Benzin

    Olej v převodovce jednou za 10let stejně tak v servu, brzdovku třeba jednou za 5let, chladící kapalinu taktéž. Běžně nikdo tohle neřeší, občas si někdo vzpomene na brzdovou kapalinu, jinak jen olej v motoru. Hlavně si pohlídat rozvody 120K km nebo 10 let maximálně!. Těch 10let je maximum pro řemen, kladkám se stářím nic moc nestává. Pokud nevím kdy byli naposled dělané (prokazatelně), tak je udělat spolu s vodní pumpou.
    1 point
  15. Pe.Tr

    Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021

    10:00 na startu počasí vypadá libově
    1 point
  16. h4wk3y

    Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021

    Kuci, kde kdy proč jak v tu sobotu? může tu někdo shrnout info, nemůžu to najít...
    1 point
  17. Mikis

    3008 SUV dodací lhůta

    Tak super auta nemají, ale zdražují, opravdu skvělé, co se to se světem děje.
    1 point
  18. martinecondrej

    seřízení bočních posuvných dveří

    vepředu se zabodnou dva trny a vzadu to drží zámek, když se seřídí, tak žádný pohyb není. O auto pečuju, pravidelně myju, mám tam samolepky a těsnění jednou za dva měsíce namažu. Mám 35000km a žádné poškození. Tady to spíš vypadá, jako oloupaný, rezavý než ošoupaný. Není to v té špíně vidět a taky nepoznám jestli to jsou přední nebo šoupačky. Spíš bych to viděl na chybu laku z výroby. Nebo ty dveře naráží plech na plech, ale nechat to dojít takhle daleko.... První co bylo, když jsem auto přivezl domů, tak jsem všechno prolezl, zkontroloval a poladil. Co jsem nedokázal, tak hned řeším v servisu.
    1 point
  19. jarokare

    Stahovačka 307CC - kolik jich proboha je typů? :D

    Ahoj , vítej v klubu Odpověď na tvoji otázku je 16 (typů) a to číslo , co si sem napsal (9222P8) je pro pravý dveře a pravostranný řízení a CAN-VAN , takže ti tam asi pasovat nebude , to druhý číslo 9681588980 už je pro levý dveře a levostranný řízení , ale rozvod CAN-CAN Těžko říct , co tam máš , když dáš dotaz tohohle rázu a nenapíšeš VIN , to je pak těžký něco hledat
    1 point
  20. ozzy56

    seřízení bočních posuvných dveří

    oktávka ale nemá posuvné dveře ta posuvná vrata se ve futrech prostě pohybují (nejsou na pevných pantech), tím se šouchají po těsnění a barva se odře..., nejhorší je nechat ta vrata špinavá, ta špína pak působí jako smirek
    1 point
  21. já si to uvědomil hned jak jsem ten příspěvek odeslal, že ty v myčce asi nee
    1 point
  22. Dnes jsem přišel na to, proč mi padá stěrač na vratech do kufru.
    1 point
  23. Dave_k

    Tečie voda popod dvere....

    Omrkni odtokový kanálek dole na dveřích.
    1 point
  24. stále mi ten článek vyskakuje , tak jsem na něj klikl--vychází mi z něj úvaha pro dnešní rodiče nechat studovat syna na obor elektro (když ho baví auta a pokud nepůjde na vyšší typ školy), jinak si myslím, že provoz takového auta nebude tak bezproblémový, jak se píše--té elektroniky je tam hafo a my z provozu víme, že není bezporuchová a taky levná..., navíc i při poměrně malé havárii bude auto na odpis, nebo nákladnou opravu, což pojišťovna nepovolí, třeba brzdy se budou málo opotřebovávat, to asi joo, ale pak budou rezivět kotouče atd., takže i u poměrně nového vozu neprojdete STK, no, stejnak se lidstvo tomu asi nevyhne https://www.stream.cz/elektromobily-suv/rozlozeny-plug-in-hybrid-4x4-ds-7-crossback-e-tense-64205857
    1 point
  25. Charlie 1

    3008 SUV dodací lhůta

    Tak to má dobrý My objednáno 25.5 a jestli půjde do výroby v listopadu tak budeme rádi Je v ČR asi 800 objednávek na 3008 a Měsíčně se dostává do výroby 50-80aut...cim jezdit je tak zatím no stres... Díval jsem se od objednání podražila již o 30000kc...
    1 point
  26. thorr001

    307 SW replacement - Mondeo Mk4 TDCi

    čau, mondeo bude naprodej. Vracím se k Peugeotu - konkrétně 508SW HDi, 2.0 120kW, 6AT převodovka, celkem fajn výbava
    1 point
  27. pavelu96

    nespíná sahara

    @MJSytic Sorry, ale Tvoje hlášení mi spadlo do spamu - kdo je tady spamer?
    1 point
  28. Charlie 1

    5008 1,5 BlueHDI MAN

    Správný přístup, že se branis Ty kola jsou drahy a pak nevydrží sůl, to je smutný.... K čemu ty kola jsou na léto? Nikde snad není uvedeno že se nesmí používat v zimě.... Jejich jakost je špatná tak ať je vymění a dohadují se s dodavatelem který ty kola neumí udělat tak že oxidu ji....
    1 point
  29. ChouLu

    nastavení vaček na 307 2.0HDI 16V RHR

    pokud má rozpis dílu a má tam řetěz a cca 12 a více hodin práce, tak pravděpodobně vyměněnej byl
    1 point
  30. rezervačka je na 2.9. v 18:00 eště venku... tak si vemte dyštak deky, kdo ste zmrzlej..... říjen už asi vevnitř... a u tolu už může bejt 6 lidí...
    1 point
  31. Jituska1313

    207cc problém se střechou

    @ChouLu a můžu se zeptat odkud jste? @ozzy56 to doufám, protože jsem se ho upřednostnila před motorkou, kterou prodavam
    1 point
  32. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Jak jsme volali PČR V rámci dnešního výletění jsme se dostali i k návštěvě firmy BOTANICUS v Ostré u Lysé nad Labem, páč zítra má svátek kdo???. Když jsme se chystali k odjezdu, Pavel si všiml, že na parkovišti stojí VW SHARAN s otevřenými pravými šoupačkami a že u auta a nikde v okolí nikdo není. Popojel jsem tedy k autu, abych trochu překryl lákavě otevřený otvor a Pavla jsem poslal na bránu do areálu, aby domluvil případné vyvolání RZ auta v místním rozhlase.... Bohužel to asi v BOTANICUSu nemají a tak se za chvilku vrátil s nepořízenou. Tak jsem tedy přemýšlel co dál - naštěstí času bylo dost a mě fakt nějak nešlo pod fousy jen tak odjet - a tak jsem zkusil dát fotku auta na svou zeď s tím, kde stojí a že žádám o sdílení. V zápětí jsem zkusil kontaktovat MPky, ale Ti mě odmítli, že Ostrá je mimo jejich rajón a že to mám zkusit u státní policie. Takže 158 a - dostavil se úspěch. Službu konající mě vyslechl, nechal si nadiktovat RZ auta a požádal mě, abych na místě nějakou dobu vydržel, že se pokusí v tom něco udělat. A OPRAVDU - asi za 15 minut přiběhl zpocený pán asi tak mého věku (možná o něco mladší), koukl na dveře s výrazem, který by mohl vraždit a když jsem mu řekl, že už k tomu jedou cajti, tak mi poděkoval, že právě policajt mu volal na mobil, že má otevřený auto. Pak začal říkat něco o dětech a nepozornosti, ale to už jsme s Pavlem odjížděli pryč. Následně jsem i smazal ten příspěvek na FCB a máme políčko modrýho života splněný.
    1 point
  33. ChouLu

    NOx senzor

    jak kdy někdy ještě pár měsíců dá, někdy se to začne projevovat několikrát za den
    1 point
  34. AnotherOne

    NOx senzor

    Žijem s tým už viac než rok. Síce sa mi žiadna kontrolka ešte nerozsvietila, ale na STK našli v denníku dočasnú chybu NOX senzora. Kvôli tomu som neprešiel. Cez dia sa vymaže a potom je chvíľu kľud. Tkaže predpokladám, že aj u teba to môže takto chvíľu blbnúť kým neodíde nafurt. Opraviť sa to neopraví.
    1 point
  35. ChouLu

    NOx senzor

    začíná odpočet na 1200km při častějších startech se to zkracuje, ale přes 500 s tím jde dát vždy
    1 point
  36. Weri 605

    Vtipy

    1 point
  37. Zodiak

    Vtipy

    Jedu normálně v noci jednosměrkou v protisměru. Proti mně auto. On zatroubí, já taky. On dal dálková, já taky. Pak zapnul modrý maják a ten už jsem neměl. Muž myslí na A, řekne A, chce A. Žena myslí na A, řekne B, chce C, doufá v D, ale uvažuje i nad E a F. Není důležité, jestli dostala A, B, C, D, E nebo F, protože v tu chvíli už chce G. A potom se diví, že s takovým přístupem dostane akorát velké H.
    1 point
  38. Havlicek.Lukas

    307 SW replacement - Mondeo Mk4 TDCi

    nechapu davat X tisic do opravy prahu se ti nechce ale kupujes zbytecnnosti jako volant budiky chromove listy a dalsi kraviny
    1 point
  39. hanypipo

    klič na axialni tyčky

    hotovo vyřešeno
    -1 points
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...