Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 18.8.2021 v kategorii Příspěvky
-
Ahoj, vítám Tě na Peugeot clubu, i když jsi tu od roku 2011 Nic neříkající nadpis, žádné informace o autě a v podpisu čestný člen - to chce odvahu... Prosím o přečtení pravidel fóra https://www.peugeot-club.com/guidelines/ Předejdeš tím zbytečným chybám, nedorozuměním a ušetříš práci teamu moderátorů. Děkuji za pochopení5 points
-
Jirkovo 406 coupé
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele JVT za téma
Ahoj Pežoťáci Kulatému číslu na tachometru předcházelo jednodenní zpoždění při pořizování fotky. Baterka si řekla o dobití naprosto nevhodným způsobem. Dovolila si nenastartovat motor v okamžiku když jsem si to přál. Nehorázné, že . Startovací kabely jsem ani nepoužil. Stejně baterka potřebovala nabíječku. Druhý den se motor rozběhl na první blafnutí. Následovala výměna oleje. Ten jsem měnil ne pro počet najetých km ale spíš pro dobu kterou byl v motoru. Jsem rád, že je coupé stále v skvělém a neměnném stavu. Svědčí mu suchá garáž a už jen minimální používání.3 points -
Spojka-Peugeot 307,1.6 16V r.v.2002
VojtouNerCZ a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele inoxing za téma
@pajas502 Dopodrobna jsem tehdy studoval proč se tak stalo a dělo i odlišnosti, které u LUKu způsobují cukání při pouštění spojky- konkrétně je lamela 4 pružinová místo 8 pružin, ložisko má tělo z plastu místo z kovu a po tom roce zpětné záchyty z plastu praskly (vliv na funkci to nemělo, ale je to na pováženou), Valeo mělo plechové zpětné záchyty. Přítlačák měl po roce mírně křivou dosedací plochu listových pružin (tam,kde se opírá ložisko o přítlačák, tak listové pružiny nebyly ve stejné výšce- rovnoběžně s třecí plochou pro lamelu). Výroba- nebylo napsáno, kde byla vyrobena, asi je to jedno. Špatnou montáží to nebylo. Chybná funkce se projevovala tak, že při povolování spojky bez plynu se takřka nedalo plynule rozjet- auto cukalo a škubalo sebou. Slyšitelně trhala lamela, patrně z důvodu nesouososti s dosedacíma plochama a málo tuhého tlumiče vibrací na lamele (4 pružiny vs 8). Jakmile spojka sepnula, nic dál necukalo, nešlo to od motoru, jen ty rozjezdy, zkrátka bez plynu to bylo utrpení. Takže se buď prodávají falzifikáty nebo to byla náhodná trefa na špatný kus nebo je kvalita LUKu prostě špatná pro PSA... jiný vysvětlení nemám. Ale falzifikáty částečně vylučuji, protože i zkušenosti ostatních byly podobné s LUK, ikdyž zdroje i doba zakoupení byly různé (např. z AK, něco z eshopů apod.). Zajímavé je, že u VW LUKy fungují dobře.3 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
3 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele KoudaK za téma
@Pepitozadej si na YouTube magnet fishing ať víš více...3 points -
Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021
Pe.Tr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
@xSilver klidně vem malý auto myslím že ani kanystr nebude potřeba protože ten divoch letos nejede. A nějaký mám v autě teď už napořád. A výbavu SAFETY CAR taky. Rozumy můžeš tahat otázka je jestli mi budeme pouštět ale jo já nejsem z těch který by si nechávali rozumy pro sebe.2 points -
Tečie voda popod dvere....
Antoan80 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Jedna možnost je, že měl někdo sundaný tapec (z blíže neznámého důvodu) a porušil tu fólii, která je pod ním....2 points -
Problémy a chyby nového fóra
MJSytic a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Nesmysl, jdu do tematu abych si přečetl co je tam noveho, tak mě to hodí na první nový od me poslední navštěvy. Na poslední tě to hodí když klikneš na časový udaj o posledním přispěvku na konci řádku, resp. pod popisem tematu.2 points -
Co jste dnes udelali...
vendelinek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
už v 60 letech se ve Světě motorů dotazovali, proč dávají dekly kanálů do vozovky a nee do chodníků ?? ušetřily by se stovky milionů na opravách těchto propadlin, bohužel ani po půlstoletí se nic nezlepšilo, při celkových rekonstrukcích silnic přes dědiny jsou víka kanálů stále ve vozovce, navíc jsou cik-cak, aby se mohlo kličkovat o nákladech na opravy aut vinou těch propadlých kanálů nepíšu2 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele KoudaK za téma
2 points -
5008 1,5 BlueHDI MAN
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pap13 za téma
Minulý týden druhý serviska, přístup servisu OK. Cena cca 5900 Kč. Reklamace lišty nakládací hrany nákladového prostoru bez problémů - vyměněno. Reklamace "oxidace" alu disku - neuznána viz. příloha. K tomu mi bylo řečeno, že ze stejným problémém řešili již 4 auta. První 3 bez problémů vyměněno na náklady distributota Peugeot pro ČR, poslední případ odmítají koncesionáři proplatit se zdůvodněním, že k poškození došlo použitím agresivním mycích prostředků, solením cest, atd. Jen připomenu, jak jsem uváděl výše v jiných státech bez problémů měněno v rámci záruky. Kontaktoval jsem zákaznickou linku Peugoet, kde jsem byl odkázán na p. Vlacha, ten má ovšem telefon neustále vyvěšený. Případ jsem tedy předal DAS, kterou si platím, tak teď uvidím, jak mi pomohou a za co si je platím.2 points -
@RichVa každopádně to nech udělat naráz, ale myslím si, že pokud jsi to plánoval na 265 ( tzn po 120 na řemenu), tak si myslím, že by to mělo být v klidu, ale klidně to můžeš udělat (kdykoli) dřív1 point
-
Olej v převodovce jednou za 10let stejně tak v servu, brzdovku třeba jednou za 5let, chladící kapalinu taktéž. Běžně nikdo tohle neřeší, občas si někdo vzpomene na brzdovou kapalinu, jinak jen olej v motoru. Hlavně si pohlídat rozvody 120K km nebo 10 let maximálně!. Těch 10let je maximum pro řemen, kladkám se stářím nic moc nestává. Pokud nevím kdy byli naposled dělané (prokazatelně), tak je udělat spolu s vodní pumpou.1 point
-
10:00 na startu počasí vypadá libově1 point
-
Kuci, kde kdy proč jak v tu sobotu? může tu někdo shrnout info, nemůžu to najít...1 point
-
Tak super auta nemají, ale zdražují, opravdu skvělé, co se to se světem děje.1 point
-
seřízení bočních posuvných dveří
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele martinecondrej za téma
vepředu se zabodnou dva trny a vzadu to drží zámek, když se seřídí, tak žádný pohyb není. O auto pečuju, pravidelně myju, mám tam samolepky a těsnění jednou za dva měsíce namažu. Mám 35000km a žádné poškození. Tady to spíš vypadá, jako oloupaný, rezavý než ošoupaný. Není to v té špíně vidět a taky nepoznám jestli to jsou přední nebo šoupačky. Spíš bych to viděl na chybu laku z výroby. Nebo ty dveře naráží plech na plech, ale nechat to dojít takhle daleko.... První co bylo, když jsem auto přivezl domů, tak jsem všechno prolezl, zkontroloval a poladil. Co jsem nedokázal, tak hned řeším v servisu.1 point -
Ahoj , vítej v klubu Odpověď na tvoji otázku je 16 (typů) a to číslo , co si sem napsal (9222P8) je pro pravý dveře a pravostranný řízení a CAN-VAN , takže ti tam asi pasovat nebude , to druhý číslo 9681588980 už je pro levý dveře a levostranný řízení , ale rozvod CAN-CAN Těžko říct , co tam máš , když dáš dotaz tohohle rázu a nenapíšeš VIN , to je pak těžký něco hledat1 point
-
oktávka ale nemá posuvné dveře ta posuvná vrata se ve futrech prostě pohybují (nejsou na pevných pantech), tím se šouchají po těsnění a barva se odře..., nejhorší je nechat ta vrata špinavá, ta špína pak působí jako smirek1 point
-
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
já si to uvědomil hned jak jsem ten příspěvek odeslal, že ty v myčce asi nee1 point -
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Omrkni odtokový kanálek dole na dveřích.1 point
-
stále mi ten článek vyskakuje , tak jsem na něj klikl--vychází mi z něj úvaha pro dnešní rodiče nechat studovat syna na obor elektro (když ho baví auta a pokud nepůjde na vyšší typ školy), jinak si myslím, že provoz takového auta nebude tak bezproblémový, jak se píše--té elektroniky je tam hafo a my z provozu víme, že není bezporuchová a taky levná..., navíc i při poměrně malé havárii bude auto na odpis, nebo nákladnou opravu, což pojišťovna nepovolí, třeba brzdy se budou málo opotřebovávat, to asi joo, ale pak budou rezivět kotouče atd., takže i u poměrně nového vozu neprojdete STK, no, stejnak se lidstvo tomu asi nevyhne https://www.stream.cz/elektromobily-suv/rozlozeny-plug-in-hybrid-4x4-ds-7-crossback-e-tense-642058571 point
-
Tak to má dobrý My objednáno 25.5 a jestli půjde do výroby v listopadu tak budeme rádi Je v ČR asi 800 objednávek na 3008 a Měsíčně se dostává do výroby 50-80aut...cim jezdit je tak zatím no stres... Díval jsem se od objednání podražila již o 30000kc...1 point
-
307 SW replacement - Mondeo Mk4 TDCi
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele thorr001 za téma
čau, mondeo bude naprodej. Vracím se k Peugeotu - konkrétně 508SW HDi, 2.0 120kW, 6AT převodovka, celkem fajn výbava1 point -
nespíná sahara
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
@MJSytic Sorry, ale Tvoje hlášení mi spadlo do spamu - kdo je tady spamer?1 point -
Správný přístup, že se branis Ty kola jsou drahy a pak nevydrží sůl, to je smutný.... K čemu ty kola jsou na léto? Nikde snad není uvedeno že se nesmí používat v zimě.... Jejich jakost je špatná tak ať je vymění a dohadují se s dodavatelem který ty kola neumí udělat tak že oxidu ji....1 point
-
pokud má rozpis dílu a má tam řetěz a cca 12 a více hodin práce, tak pravděpodobně vyměněnej byl1 point
-
Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
rezervačka je na 2.9. v 18:00 eště venku... tak si vemte dyštak deky, kdo ste zmrzlej..... říjen už asi vevnitř... a u tolu už může bejt 6 lidí...1 point -
207cc problém se střechou
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele Jituska1313 za téma
@ChouLu a můžu se zeptat odkud jste? @ozzy56 to doufám, protože jsem se ho upřednostnila před motorkou, kterou prodavam1 point -
Jak jsme volali PČR V rámci dnešního výletění jsme se dostali i k návštěvě firmy BOTANICUS v Ostré u Lysé nad Labem, páč zítra má svátek kdo???. Když jsme se chystali k odjezdu, Pavel si všiml, že na parkovišti stojí VW SHARAN s otevřenými pravými šoupačkami a že u auta a nikde v okolí nikdo není. Popojel jsem tedy k autu, abych trochu překryl lákavě otevřený otvor a Pavla jsem poslal na bránu do areálu, aby domluvil případné vyvolání RZ auta v místním rozhlase.... Bohužel to asi v BOTANICUSu nemají a tak se za chvilku vrátil s nepořízenou. Tak jsem tedy přemýšlel co dál - naštěstí času bylo dost a mě fakt nějak nešlo pod fousy jen tak odjet - a tak jsem zkusil dát fotku auta na svou zeď s tím, kde stojí a že žádám o sdílení. V zápětí jsem zkusil kontaktovat MPky, ale Ti mě odmítli, že Ostrá je mimo jejich rajón a že to mám zkusit u státní policie. Takže 158 a - dostavil se úspěch. Službu konající mě vyslechl, nechal si nadiktovat RZ auta a požádal mě, abych na místě nějakou dobu vydržel, že se pokusí v tom něco udělat. A OPRAVDU - asi za 15 minut přiběhl zpocený pán asi tak mého věku (možná o něco mladší), koukl na dveře s výrazem, který by mohl vraždit a když jsem mu řekl, že už k tomu jedou cajti, tak mi poděkoval, že právě policajt mu volal na mobil, že má otevřený auto. Pak začal říkat něco o dětech a nepozornosti, ale to už jsme s Pavlem odjížděli pryč. Následně jsem i smazal ten příspěvek na FCB a máme políčko modrýho života splněný.1 point
-
jak kdy někdy ještě pár měsíců dá, někdy se to začne projevovat několikrát za den1 point
-
NOx senzor
gaff.cz zvýšil/snížil popularitu uživatele AnotherOne za téma
Žijem s tým už viac než rok. Síce sa mi žiadna kontrolka ešte nerozsvietila, ale na STK našli v denníku dočasnú chybu NOX senzora. Kvôli tomu som neprešiel. Cez dia sa vymaže a potom je chvíľu kľud. Tkaže predpokladám, že aj u teba to môže takto chvíľu blbnúť kým neodíde nafurt. Opraviť sa to neopraví.1 point -
začíná odpočet na 1200km při častějších startech se to zkracuje, ale přes 500 s tím jde dát vždy1 point
-
1 point
-
Jedu normálně v noci jednosměrkou v protisměru. Proti mně auto. On zatroubí, já taky. On dal dálková, já taky. Pak zapnul modrý maják a ten už jsem neměl. Muž myslí na A, řekne A, chce A. Žena myslí na A, řekne B, chce C, doufá v D, ale uvažuje i nad E a F. Není důležité, jestli dostala A, B, C, D, E nebo F, protože v tu chvíli už chce G. A potom se diví, že s takovým přístupem dostane akorát velké H.1 point
-
307 SW replacement - Mondeo Mk4 TDCi
Medvěd zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
nechapu davat X tisic do opravy prahu se ti nechce ale kupujes zbytecnnosti jako volant budiky chromove listy a dalsi kraviny1 point -
-1 points