Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 21.6.2021 v kategorii Příspěvky
-
Perleťová 308 HDI
chuck11 a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele poldiss za téma
Po devíti letech s 306 mi nejspíš došly nervy a rozhodl jsem se, že si pořídím předčasný dárek k narozkám. Je to 308 1.6 HDI 88kW v nádherné bílé perleti, vyrobená v roce 2017 a na tachometru měla krásných 57500 km. Ve výbavě má snad vše a umí to i samo parkovat (strašná blbost ). Zatím jsme spolu najeli asi jen 400 km, ale do 306 se mi už vracet nechce6 points -
Co jste dnes udelali...
Charlie 1 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
dnes jsem měl chuť na hranolky a hambáč u mcdonaldů--je to krása jen tak sedět a koukat na ty mladé baby5 points -
607 cívky
Vena garážmistr a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Pán píše Weri jako kolovrátek s různými problémy už několik měsíců. Není schopen doplnit potřebné informace, neřídí se radami atd. Ale to je jedno... Přeji hodně trpělivosti a zdaru. Bylo by fajn, pokud bys mu pomohl, už jen kvůli Weri4 points -
Já myslím, že pán by měl slečnu Veroniku přestat otravovat po mailu a konečně pochopit, že i když je ochotná předsedkyně klubu, není povinna nikoho vodit za ručičku a řešit desítky problémů s jeho popelnicí Předpokládám, že to je stejný strejda, o kterém jsme se bavili už na jaře? Odkázal bych ho znovu na fórum a případně na tento dotaz a hotovo - ignore. Když má čas psát takové maily se spoustou chyb, bude mít i čas na registraci na fórum a naučit se s ním pracovat...4 points
-
Pán psal slečně / paní Veronice. Je otázka, zda je správné zveřejnit soukromý dopis, bez souhlasu pisatele. Asi docela přesně odhadl, že na běžném fóru by se mu dostalo posměchu, odkazu do spamu atd. Tak jste se mu fajn vysmáli a pokud toto čte, tak už na toto fórum nepřijde - nezlobte se, ale vaše netrpělivé reakce ho odradí. Weri, pokud chceš, dej mu můj mail, já mu trpělivě napíšu, co lze řešit a jak.3 points
-
Potkal jsem klubáka...
Weri 605 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele AKCZ za téma
@Harys Ja taky ne.. ale obcas musim.. mouchy jsou zlo a porad do me vrazej3 points -
Perleťová 308 HDI
MilanF1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele poldiss za téma
Děkuju, snad bude Jestli ti to nevadí, tak mi to prosím zatím schovej. 306 si nejspíš vezme táta, tak mu to dám dokupy Kluci díky, mám z ní hroznou radost jezdím s ní teď všude jak blázen, je mi líto jí nechat stát v Praze na ulici2 points -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
@pavelu96, ty černé mraky jsou místa, kde se vyskytují blesky. Jinak už se to prohnalo i přes Loštice a Mohelnici. Teď jsem byl v bazénu (30°c) a venku příjemných 20°C. Na videu je příjezd do Mohelnice a odbočení k nádraží kolem 15:15h. VID_20210621_150940(0).mp42 points -
607 cívky
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Ano, s některými to bohužel jinak nejde. Pokud by to byl jeho první dotaz, můj postoj by byl samozřejmě jiný. Ale vzhledem k tomu, že pán takto mailuje přes 1/2 roku a není ochoten pochopit, že mail předsedkyně klubu není servisní poradna, a i přes informace a instrukce, kde se má jak zeptat, není schopný tohle respektovat, dal bych si ho s čistým svědomím do SPAMu a hotovo2 points -
BiFFova T16 ( 350 - 450 HP )
MJSytic a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele BiFF za téma
Zdravim po delsi dobe nejaky update. *neumím psát slušně*m se s odvzdusnenim brzd do leveho zadniho kola mi nejde kapalina tak jedu postupne od abs smerem do zadu a uz mam kapalinu u zadni kostky spojovaci, ale dal mi to uz tou trubkou co jde primo do kola nechce jit. Nemel jsem moc casu ale zkousel jsem tu kostku profoknout kde prichazi trubka z abs leve kolo na vstup do kostky a vystup z kostky na leve kolo a ucpane to neni ale jakmile zapojim privod trubku a mam pustenou masinu na plneni tak proste z vyvodu kostky na leve kolo nejde kapalina a to zkousim z 0,4 bar to dat na 1 bar. Jeste me napadlo tam nekoho posadit a proste at slape a uvidi se takze pokracovani tedkom v tydnu. Jinak Spojka je doma rozvodovka rozlozena zkontrolovana a zase slozena + natrena prevodovka taky natrena at trochu vypada , zitra dojdou oleje + 1000 vstriky takze pokud bude cas a chut a nezajebu se tim zadnim levym kolem je vcelku mozne ze na konci tydne budu startovat jinak ten zluty kryt je taky normal stribrny2 points -
Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....
Namor74 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele peter23p za téma
U nás v podniku to zase máme přesně naopak, od bezpečáka je nařízeno parkovat couvání ke zdi aby při vyjíždění couváním člověk někoho nesrazil. To že ho srazí když se k té zdi zacouvává se prej nepočítá2 points -
1 point
-
Prosba splnená.1 point
-
Z vlastní zkušenosti vím, že s půllitrem správně vychlazeného bílého vinného stříku se na totéž kouká možná ještě příjemněji. P. S. Nepsal jsi tu vyloženě tuhle, že jsi hambáčů přejeden? Zkus přejít na kačku s brdlíky, budeš mít v puse daleko lepší zážitek1 point
-
1 point
-
Co jste dnes udelali...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Dneska STK s mojí 807. Prošli jsme víc bych to nepitval.1 point -
V Měšicích "Vedro González". Ani náznak bouřky. Potím se jak Vejmola před vážením1 point
-
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
@Pepito byla to solidní smršť. Ty černé mraky vypadaly jak z mordoru. Proud nešel hodinu. Teď je už po dešti a venku příjemných 20°C.1 point -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
1 point -
Fruktis, to mě mrzí Těžko psát, ale přeji, ať z toho vyjdete co nejlépe!1 point
-
No já s novými příbory problém nemám, Dám si pozor, aby byl vhodný do myčky a i "hotelová kvalita" je docela v pohodě. Mám problém s příbory ze začátku devadesátek (možná ještě socialistická "receptura"), ale jen s noži, lžíce, lžičky i vidličky v pohodě., Přesto, že je to snad KDS, tak nože jsou mizerné. Takže si myslím, že příbory dnes jsou lepší. Stejně, jako už nikdy nechci vidět nádobí (hrnce) z nejmenovaného švédského řetězce. Nejprve skončilo na chalupě, postupně v popelnici.1 point
-
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
607 cívky
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
No , pokud chce pán nějaké relevantní informace , tak musí sdělit hlavně to , jaký má motor , bez toho se díly a práce nedá nacenit .1 point -
já mám k tomu odsávání oleje nějaký odpor, jako že starého psa novým kouskům nenaučíš...1 point
-
olej do 406 2.0HDi 80kw
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele Jirka.budejovice za téma
Je to asi fuk zda 5w40 nebo 10w40. Moje hdi má na 10w40 najeto 250tis km a pohoda1 point -
1 point
-
Co jste dnes udelali...
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Jako ne že bych to bez něj nezvládal. Přece jen funguju už nějaký rok a vždycky jsem si dokázal poradit jak auto zvednout a tenhle je stejně prioritně pro gumárnu jen mimo gumařskou sezonu se bude využívat na mechanické dílně. Ale přece jen to vypadá lépe i pro oko nezkušeného zákazníka když se auto při gumařině zvedne naráz. Naposled když jsem to zkoušel a hecnul jsem se tak 4x osa * osa jsem dal za cca 18 minut a zvedal jsem každé kolo zvlášť ale to bylo opravdu tak jakože hodně vyhecovaný takže si myslím že díky tomu zvedáku bych se k těm 20 minutám mohl dostat jakože v běžném tempu.1 point -
Myslíš tu, co sem dal @Péťa na předchozí straně1 point
-
Co jste dnes udelali...
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Dnes potom co odjeli pražácí bylo jedno " poprvé " : musím teda ještě vyrobit místo těch fošen nájezdy protože i když ho vydávají že je použitelný pro všechny běžná auta tak ano pomocí těch fošen se nad něj dá najet 807 která se dost vysoká ale běžné auto by bylo dost natěsno takže železo je doma a příští týden začnu tvořit nájezdy aby šlo na zvedák najet jakýmkoliv autem. @Pe.Tr to je ten o kterém jsi psal v tom svém vlákně že budeš budovat novou dílnu a že o něm uvažuješ.1 point -
Tak tedy i já přispěji: I v malém bazénu se dají dělat velké věci. Právě jsem přeplaval kanál La Manche jako František Venclovský. A samozřejmě byla i grilovačka, ale než jsem to stačil vyfotit, tak už to někdo snědl. VID_20210619_173606(0).mp41 point
-
Potkal jsem klubáka...
AKCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
1 point
-
@Antoan80 zde je tabulky pojistek pro 406. u tebe se jedná o nový model.1 point
-
Honda CR-V 2.0 i-MMD Hybrid Executive
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele gronholmm za téma
1 point -
tak Keramzit znám velice dobře, jednou jsme ho vozili z ostravy do karviné a první fůru jsem nezaplachtoval , takže mi půl korby keramzitu vyfoukalo ven1 point
-
fakt neznáte zeolity? Tyhle "šutry" si pamatuju ještě ze školy, používají se roky, jsou i přírodní a dnes i umělé, je spousta druhů, asi nejvíce se využívají k filtraci vody, ale tady v myčce je použit princip, že vstřebáváním vody ohřívá. Tedy, když máš myčku plnou kondenzující páry, zeolit ji "nacucne" a produkuje suché teplo, kterým suší. Po vychladnutí většinu část vody zase uvolní, v dalším mytí zeolit znovu přihřeješ a voda z něj vyteče, následně znovu pohlcuje. Je to super princip, co já vím, tak u přírodních zeolitů je to trvalá vlastnost, Těžko říci, jako životnost to bude mít v myčce, ale předpokládám, že se do něj pouští čistá voda bez chemie, takže to vydrží věky. Takže tak trochu šetří vodu, při sušení pohlcuje kondenzát, při ohřevu pro mytí tu vodu zase uvolní. Jinak Home connect je fíčura v celku na nic, pokud tím nemáš řízenej barák, tedy solár, kdy nastavíš spuštění myčky v režii home connectu, takže se spustí, když tvoje elektrárna produkuje dostatek energie na proces umytí. (ale i praní, sušení) , prostě to řídí spotřebiče v domácnost tak, abys využíval co nejvíce vlastní energie. Jinak je to celkem prdu, já to využívám maximálně tak, že když mi pípne, že domylo, napíšu dětem, aby otevřely myčku, když zrovna nejsem doma. Já bych otevření myčky tedy naopak přivítal, můj Siemens to nemá.1 point
-
e-208 GT Line
MJSytic zvýšil/snížil popularitu uživatele Pietro111 za téma
1 point -
1 point
-
1 point
-
Peugeot 205 multi
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele Hugo Boss za téma
1 point