Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 11.5.2021 Ve všech sekcích
-
Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow
OK406 a 7 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Verýsek za téma
Bych vás chtěla vidět na našich místech na Roadshow... Když cizí člověk s vámi jede 200km/h...já tohle nedovoluji.. Jsem přísnější.. Protože si vážím svého života.. Nikdy nevíte co se může stát a pak je už pozdě na cokoliv... Ty auta tam jsou na vyzkoušení a neee závodění.. Od toho jsou okruhy.. Třeba Most8 points -
306 GTi-6 r.v. 2000, 120kW
radekmisa a 6 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele AKCZ za téma
7 points -
Co jste dnes udelali...
Lihous a 6 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Sawoy za téma
Na parkovištích se vůbec dějou věci ... hlavně se tam mění lidský povahy. Taky jste si všimli, že se někteří s nákupními vozíky chovají jako by jim to parkoviště patřilo? Slepej, hluchej, blbej. Teď si vezu nákup JÁ a ty, debile v tý plechovce co při/odjíždíš, koukej dávat bacha, ať mi do toho vozejku tou svou pikslou nedrcneš, bo jak mi prdne jogurt tak si to šeredně vodskáčeš. Co tady vlastně vůbec máš co popojíždět? Táhni někam na silnici. A pak je nákup v kufru, vozejk zamčenej k ostatním (nebo taky ne, když je vedlejší parkovací chlívek volnej) a najednou čáry máry fuk: Teď odjíždím JÁ a vy, debilové s těma vozejkama, co se tady motáte, koukejte ... ať mi do mýho Auta nedrcnete, bo jak ... si to šeredně vodskáčete. Co tady vlastně vůbec máte co popojíždět s těma klíckama na jogurty? Táhněte s tím do nákupáku, tady to patří nám, Automobilistům ....7 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
6 points -
Jacobsoon ~ 306 ~cabriolet
Péťa a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Jacobsoon za téma
6 points -
Fotím, Fotíš, Fotíme
regius a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
@PaKr Normalně bych se leknul kdybych jel okolo autem, to prostě z hlavy nevymažeš5 points -
4 points
-
4 points
-
Fotím, Fotíš, Fotíme
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele PaKr za téma
3 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
mmartinkovic a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele morepower za téma
Narazil jsem na zajímavej paradox. Podle český legislativy není elektrické vytápění bráno jako ekologický zdroj tepla. Nechce se mi úplně vrtat v detailech, ale po roce 2020 se energetická náročnost budov posuzuje také podle neobnovitelné primární energie. Zjednodušeně se dá říct, že jsou jednotlivým zdrojům energie přiřazeny koeficienty, kterými se vynásobí spotřeba. Čím vyšší koeficient, tím horší zdroj z pohledu ekologie. Třeba plyn má 1,1, dřevo má 0,1 no a elektrika má 3,0. Takže se to pak v energetický náročnosti budovy výrazněji promítne. no...a... ...když je teda elektrika neekologický zdroj vytápění...z pohledu legislativy....jak to, že je elektrika k pohonu aut ekologická? Kde je ten rozdíl? Těch, co si nabíjejí auto solárem nebo větrníkem moc nebude (nehledě na to, že ekologie těhle zdrojů je přinejmenším diskutabilní-ale to sem teď nechci motat), zbytek nabíječů jede ze sítě, tedy úplně stejně jako elektro-topiči Co? divný ne?3 points -
Peugeot 306 XT
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radovanik za téma
V sobotu mala 306tka presne 23 rokov od prvej evidencie, tak som jej ako darček niečo dal Spoločne s kamošmi sme kupili jednu 306tku 2.0 Hdi na diely ktorá skončila na skrat v elektrike (troška horela ) a mala tam tento interier (koža/látka Forestia). Ešte zohnať panel s imitáciu hliníka a mám "Pack premium" Sedačky už majú niečo za sebou, plánujem ich dať dokopy svojpomocne ono už aj tak sú v úžasnom stave ako predtým keď som ich začal čistiť Taktiež som lepil aj tapacíre, ktoré boli v dosť smutnom stave, no už mám na to svoj systém a vyzerá to celkom OK. + fotka aktuálneho skóre2 points -
Volby do vedení Clubu 2021-2024
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Ty máš stále stejné otázky2 points -
Vtipy
Weri 605 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele adraj za téma
2 points -
Dneska vařim já
vendelinek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
2 points -
Dneska ráno mezi Dražkovicema a Pardubicema jsem měl společnou cestu s členem Kupák. On mě neviděl. Byl jsem maskovanej ve služebním Jumperu.1 point
-
sem právě na chvíli spočinul a napadlo mě to no nic, tak já zas du...1 point
-
dnes 60 km na hondě, sice pořád fouká, ale už se jezdit dá, byl jsem zvědavý jak to po 7 měsících chytne, ale žádné překvápko se nekonalo--motor naskočil okamžitě, jako by to celou dobu jezdilo1 point
-
Volby do vedení Clubu 2021-2024
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No mě učili když nevíš zeptej se. Mám to tady rád není mi to lhostejné ale fakt mám i jiné starosti než si pamatovat na co jsem se ptal před třemi roky.1 point -
1 point
-
No přeci nebude říkat tytyty... Po 14 dnech se ozval technik na vymenu kotle...hura...konečně se to rozhýba ...starý kotel si dělá už co chce.. a jak to tak vypadá.. tak mi zbyde 300l akumulační nádrž...1 point
-
Nadávám na vedra, zima mi nevadí.1 point
-
Zadní světla na Peugeot 307 1,6 break combi
KingSpade zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
fuj1 point -
@Sawoy a všiml sis, že tohle platí když někdo jede na kole, jde pěšky po přechodě, když tlačí vozík u superhyper atd., prostě vždycky zavazí ten druhý ..., jojo EGO--JA' JA' JA', jenom JA' teď nemyslím tu skladbu od Olympiku1 point
-
Dneska vařim já
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
1 point -
JJ, dneska konečně poslední den léta. Pak už bude jen líp Tak zase za rok třicítky1 point
-
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Nadávám na zimu, teplo mi nevadí1 point -
Díky za reakci, V autorizáku chtějí cca 9 tisíc, jenom sem si říkal jestli se dá polákovi věřit, že je to ten který potřebuju. Zkoušel jsem i u Citroenu a stejný výsledek. Nabidnuté mi byly akorát na 3válce, ale to nepasuje.1 point
-
Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
1 point -
Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Petr 3008 - jen do doby, než se půlka sídliště usnese, že Vendelínek založil novou "módní vlnu" a je potřeba ho rychle následovat, abychom taky byli IN1 point -
@Sawoy Ani jsem si nevšiml, že jsi mě potkal u Kauflandu. Jsme mohli pokecat1 point
-
TVL to jsou příběhy a já jsem jel s Baworem podle předpisů.... Ale to nebyla klasická předváděčka, ale něco jako kurzy bezpečné jízdy a po nějaké té teorii byla možnost projet se funglovkama. Jel jsem teda "pouze" se 116, ale vzhledem k tomu, že jsem měl papíry chvilku, tak to byl dobrý zážitek. Bylo to někdy 2009/2010, tuším, že se to jmenovalo "Jízda pro život"1 point
-
Poslední objednávky pište prosím do čtvrtka 13.5. 15:00, pak už nebudu mít čas.1 point
-
chuckova 508 SW GT- new loga Peugeot
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele chuck11 za téma
Rušička je už dosti za hranicí i když ji budeš mít za maskou dobře schovanou a zamaskovanou tak bych i u té verze co vyruší signál jen na chvíli neriskoval, PČR je na to hodně háklivá a jsou za to slušné flajstry jak na to přijdou.1 point -
chuckova 508 SW GT- new loga Peugeot
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele chuck11 za téma
1 point -
Co se mi vleze do kufru mého kabria 206cc a vleze se tam toho dost.1 point
-
Dneska vařim já
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Husky za téma
1 point -
Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
To bysme potřebovali my tady,určitej počet míst co tady máme auta a závora,víc míst nepotřebujeme,furt máme plno,však já každou chvilku hledám,když přijedu dýl jak po 5tý odpoledne je všude plno a dělám kolečko jestli někdo někde neodjede,půlka parkoviště je naše pro nás panelák a půlka je pro PENNY1 point -
1 point
-
Sabatonovo 5008 1.2 MAN 6 - červená Ultimate
Sabaton zvýšil/snížil popularitu uživatele doctortom508 za téma
No zlate, kdyz jsem mel SS na tlacitko, dal jsem do skviry vizitku a bylo vypnuto1 point -
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point