Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. AKCZ

    AKCZ

    Uživatel


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      2 671


  2. Verýsek

    Verýsek

    Uživatel


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      1 683


  3. Jacobsoon

    Jacobsoon

    Uživatel


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      1 293


  4. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      24 449


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 11.5.2021 Ve všech sekcích

  1. Verýsek

    Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow

    Bych vás chtěla vidět na našich místech na Roadshow... Když cizí člověk s vámi jede 200km/h...já tohle nedovoluji.. Jsem přísnější.. Protože si vážím svého života.. Nikdy nevíte co se může stát a pak je už pozdě na cokoliv... Ty auta tam jsou na vyzkoušení a neee závodění.. Od toho jsou okruhy.. Třeba Most
    8 points
  2. AKCZ

    306 GTi-6 r.v. 2000, 120kW

    Po nekonecne dlouhe zime bylo uz na case provetrat a nadechnout se cerstveho vzduchu
    7 points
  3. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    Na parkovištích se vůbec dějou věci ... hlavně se tam mění lidský povahy. Taky jste si všimli, že se někteří s nákupními vozíky chovají jako by jim to parkoviště patřilo? Slepej, hluchej, blbej. Teď si vezu nákup JÁ a ty, debile v tý plechovce co při/odjíždíš, koukej dávat bacha, ať mi do toho vozejku tou svou pikslou nedrcneš, bo jak mi prdne jogurt tak si to šeredně vodskáčeš. Co tady vlastně vůbec máš co popojíždět? Táhni někam na silnici. A pak je nákup v kufru, vozejk zamčenej k ostatním (nebo taky ne, když je vedlejší parkovací chlívek volnej) a najednou čáry máry fuk: Teď odjíždím JÁ a vy, debilové s těma vozejkama, co se tady motáte, koukejte ... ať mi do mýho Auta nedrcnete, bo jak ... si to šeredně vodskáčete. Co tady vlastně vůbec máte co popojíždět s těma klíckama na jogurty? Táhněte s tím do nákupáku, tady to patří nám, Automobilistům ....
    7 points
  4. Milan+

    Co jste dnes udelali...

    Dnes nic ,ale o víkendu jsem zjistil, že nám hnízdí v altánu.
    6 points
  5. Jacobsoon

    Jacobsoon ~ 306 ~cabriolet

    Ze včerejšího výletu
    6 points
  6. Radek Hurvajz

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    @PaKr Normalně bych se leknul kdybych jel okolo autem, to prostě z hlavy nevymažeš
    5 points
  7. *nohafuc*

    Vtipy

    4 points
  8. Péťa

    Vtipy

    4 points
  9. PaKr

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Jedna rychlá mobilem
    3 points
  10. Narazil jsem na zajímavej paradox. Podle český legislativy není elektrické vytápění bráno jako ekologický zdroj tepla. Nechce se mi úplně vrtat v detailech, ale po roce 2020 se energetická náročnost budov posuzuje také podle neobnovitelné primární energie. Zjednodušeně se dá říct, že jsou jednotlivým zdrojům energie přiřazeny koeficienty, kterými se vynásobí spotřeba. Čím vyšší koeficient, tím horší zdroj z pohledu ekologie. Třeba plyn má 1,1, dřevo má 0,1 no a elektrika má 3,0. Takže se to pak v energetický náročnosti budovy výrazněji promítne. no...a... ...když je teda elektrika neekologický zdroj vytápění...z pohledu legislativy....jak to, že je elektrika k pohonu aut ekologická? Kde je ten rozdíl? Těch, co si nabíjejí auto solárem nebo větrníkem moc nebude (nehledě na to, že ekologie těhle zdrojů je přinejmenším diskutabilní-ale to sem teď nechci motat), zbytek nabíječů jede ze sítě, tedy úplně stejně jako elektro-topiči Co? divný ne?
    3 points
  11. Radovanik

    Peugeot 306 XT

    V sobotu mala 306tka presne 23 rokov od prvej evidencie, tak som jej ako darček niečo dal Spoločne s kamošmi sme kupili jednu 306tku 2.0 Hdi na diely ktorá skončila na skrat v elektrike (troška horela ) a mala tam tento interier (koža/látka Forestia). Ešte zohnať panel s imitáciu hliníka a mám "Pack premium" Sedačky už majú niečo za sebou, plánujem ich dať dokopy svojpomocne ono už aj tak sú v úžasnom stave ako predtým keď som ich začal čistiť Taktiež som lepil aj tapacíre, ktoré boli v dosť smutnom stave, no už mám na to svoj systém a vyzerá to celkom OK. + fotka aktuálneho skóre
    2 points
  12. Péťa

    Volby do vedení Clubu 2021-2024

    Ty máš stále stejné otázky
    2 points
  13. adraj

    Vtipy

    video-081aef2f067c319aca410a448eb11de3-V.mp4
    2 points
  14. Havlicek.Lukas

    Dneska vařim já

    dnes domaci burger - nejsem profik nechci byt profik ale hlad je svina
    2 points
  15. Dave_k

    Potkal jsem klubáka...

    Dneska ráno mezi Dražkovicema a Pardubicema jsem měl společnou cestu s členem Kupák. On mě neviděl. Byl jsem maskovanej ve služebním Jumperu.
    1 point
  16. sem právě na chvíli spočinul a napadlo mě to no nic, tak já zas du...
    1 point
  17. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    dnes 60 km na hondě, sice pořád fouká, ale už se jezdit dá, byl jsem zvědavý jak to po 7 měsících chytne, ale žádné překvápko se nekonalo--motor naskočil okamžitě, jako by to celou dobu jezdilo
    1 point
  18. Vena garážmistr

    Volby do vedení Clubu 2021-2024

    No mě učili když nevíš zeptej se. Mám to tady rád není mi to lhostejné ale fakt mám i jiné starosti než si pamatovat na co jsem se ptal před třemi roky.
    1 point
  19. vendelinek

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    KOBRA 11
    1 point
  20. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    No přeci nebude říkat tytyty... Po 14 dnech se ozval technik na vymenu kotle...hura...konečně se to rozhýba ...starý kotel si dělá už co chce.. a jak to tak vypadá.. tak mi zbyde 300l akumulační nádrž...
    1 point
  21. Pepito

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    Nadávám na vedra, zima mi nevadí.
    1 point
  22. 1 point
  23. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    @Sawoy a všiml sis, že tohle platí když někdo jede na kole, jde pěšky po přechodě, když tlačí vozík u superhyper atd., prostě vždycky zavazí ten druhý ..., jojo EGO--JA' JA' JA', jenom JA' teď nemyslím tu skladbu od Olympiku
    1 point
  24. vendelinek

    Dneska vařim já

    Dneska jsem dostal chuť na karbanátky s vlnkama,myslím,že se ke mě přidají i kuny až přijdou ze školy
    1 point
  25. MJSytic

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    JJ, dneska konečně poslední den léta. Pak už bude jen líp Tak zase za rok třicítky
    1 point
  26. Medvěd

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    Nadávám na zimu, teplo mi nevadí
    1 point
  27. rendll

    Koroze výfuku - 1.6 16V

    Díky za reakci, V autorizáku chtějí cca 9 tisíc, jenom sem si říkal jestli se dá polákovi věřit, že je to ten který potřebuju. Zkoušel jsem i u Citroenu a stejný výsledek. Nabidnuté mi byly akorát na 3válce, ale to nepasuje.
    1 point
  28. Rikic339

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Ten se bude jednou divit až ten hydrant bude potřeba.. Viděl jsem ho takto parkovat už mnohokrát
    1 point
  29. Medvěd

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Petr 3008 - jen do doby, než se půlka sídliště usnese, že Vendelínek založil novou "módní vlnu" a je potřeba ho rychle následovat, abychom taky byli IN
    1 point
  30. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    @Sawoy Ani jsem si nevšiml, že jsi mě potkal u Kauflandu. Jsme mohli pokecat
    1 point
  31. PaKr

    Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow

    TVL to jsou příběhy a já jsem jel s Baworem podle předpisů.... Ale to nebyla klasická předváděčka, ale něco jako kurzy bezpečné jízdy a po nějaké té teorii byla možnost projet se funglovkama. Jel jsem teda "pouze" se 116, ale vzhledem k tomu, že jsem měl papíry chvilku, tak to byl dobrý zážitek. Bylo to někdy 2009/2010, tuším, že se to jmenovalo "Jízda pro život"
    1 point
  32. Pepito

    Objednávka tvarůžků a pochutin na minisraz v ZOO Chleby

    Poslední objednávky pište prosím do čtvrtka 13.5. 15:00, pak už nebudu mít čas.
    1 point
  33. chuck11

    chuckova 508 SW GT- new loga Peugeot

    Rušička je už dosti za hranicí i když ji budeš mít za maskou dobře schovanou a zamaskovanou tak bych i u té verze co vyruší signál jen na chvíli neriskoval, PČR je na to hodně háklivá a jsou za to slušné flajstry jak na to přijdou.
    1 point
  34. chuck11

    chuckova 508 SW GT- new loga Peugeot

    Nemůžu si pomoct, ale pohled na 508 mě nikdy nenechá chladným
    1 point
  35. Pepito

    Objednávka tvarůžků a pochutin na minisraz v ZOO Chleby

    Co se mi vleze do kufru mého kabria 206cc a vleze se tam toho dost.
    1 point
  36. Husky

    Dneska vařim já

    Ani o tomto víkendu jsem nezahálel. Červené klobásy dělá kde kdo, tak já udělal zelené klobásy dědy Brčálníka. K tomu nějakou tu rybku a kuřecí nožku...
    1 point
  37. vendelinek

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    To bysme potřebovali my tady,určitej počet míst co tady máme auta a závora,víc míst nepotřebujeme,furt máme plno,však já každou chvilku hledám,když přijedu dýl jak po 5tý odpoledne je všude plno a dělám kolečko jestli někdo někde neodjede,půlka parkoviště je naše pro nás panelák a půlka je pro PENNY
    1 point
  38. KoudaK

    Peugeot BB1c

    Tak jsem na fb našel jeden zajímavý kousek pro @h4wk3y
    1 point
  39. doctortom508

    Sabatonovo 5008 1.2 MAN 6 - červená Ultimate

    No zlate, kdyz jsem mel SS na tlacitko, dal jsem do skviry vizitku a bylo vypnuto
    1 point
  40. Zodiak

    Vtipy

    zlodejikol.mp4
    1 point
  41. Radovanik

    Peugeot 306 XT

    Dnes som si troška vyčistil motorový priestor. Použil som taký čistič..... hnusná chémia ale výsledok je dobrý
    1 point
  42. Jacobsoon

    Jacobsoon ~ 306 ~cabriolet

    1 point
  43. AKCZ

    306 GTi-6 r.v. 2000, 120kW

    "Okružní zátiší"
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...