Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 7.5.2021 v kategorii Příspěvky
-
Co Vám dnes udělalo radost
OK406 a 7 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele dusan2 za téma
8 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
A Véna tou dobou nepřijímal neb měl robotu . Včera jsem dopoledne začal chystat gumárnu na dodělání podlahy. A mimo jiné byla objednaná jedna mladá paní s III octou na přezutí když se objednávala tak že jede s dětma na prohlídku k doktorce tak cestou zpátky že by tu auto nechala a pak si ho až bude hotové vyzvedla no zastavila a povídá mám trochu problém menší kluk usnul a já kvůli tomu že nemám místo v kufru nemám kočárek a když ho vzbudím tak bude nevrlej a domů po svých ještě nedojde a když pojedu domů tak už se od dětí neutrhnu to by jsme museli přeobjednat. No jelikož po té octě byl čas tak říkám nic tak jestli si počkáte tady než to vyměním tak najeďte na plac je to stejně jen osa-osa a jestli spí opravdu tvrdě tak to třeba zvládnu ho nevzbudit, vezmu to všechno ručně aby to nedělalo kravál. Trvalo mi to trochu déle protože jsem ho nechtěl vzbudit ale zvládnul jsem to aniž by se ten prďola probudil. Paní byla ráda no a hned odpoledne volali dvě její kamarádky že by příští týden taky potřebovali přezout tak doufám že nebudu za chvilku přezouvat je auta maminek se spícíma smráďátkama uvnitř. Navečer jsem si zase zahrál na kurýra převážejícího kradené auta převážel jsem zpátky k Pepíkoj tu 306 nastartoval jsem to přes kable a protože ta baterka tam je jen na okrasu a vyrazil jsem no na kopci v Tuklatech tomu došel benzín naštěstí to je k němu už je z kopce tak jsem to doplachtil.6 points -
5 points
-
Sabatonovo 5008 1.2 MAN 6 - červená Ultimate
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Sabaton za téma
@Petr 3008 Děkuji, cena mi přijde vcelku přemrštěná, ale až se naskytne nějaká příležitost, možná si radost udělám. Dnes jsem dělal velkou očistu auta a použil jsem přípravky co má doma žena na čištění elektroniky a speciální utěrky ( ještě z mého působení v potravinářství ), které nepouští vůbec žádné chloupky a vypadá to dobře. Mám doma delší dobu nějakou nano kosmetiku, ale asi ju dopoužívám na služební auto a pro 5008 koupím něco nového a pořádného. @doctortom508 Je to opravdu šílenost, prostě hned po dojezdu chcípnout motor a po několika málo vteřinách jej bezdůvodně opět nastartovat mi přijde jako zvrácené chování k motoru. Zapracuji na zautomatizování vypínání SS. U služebního auta jej nemám ve zvyku vypínat, ale tam jezdím každý den 200 - 300 km a většinu hlavně po dálnici, takže SS nemá moc šancí motor zhasínat. Z tohoto důvodu nemám vypínání SS zažité. Jinak mě konečně čeká o víkendu pořádné cestování s Peugeotem. Mám volný víkend, takže si jej s rodinou pojedeme užít společně i s mými rodiči, kteří žijí dále od nás. Počítám s nájezdem přibližně 500 až 600 km, projedeme se i poměrně dlouho po dálnici ( což mi připomíná, že nesmím zapomenout koupit známku ) a tak budu mít šanci auto pořádně otestovat. Už se moc moc těším, víkend bude skvělý.4 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Ajdamek za téma
3 points -
Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow
kemo a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele JVT za téma
Ahoj Pežoťáci Každá koncese se může účastnit na této akci s podmínkou úhrady malého podílu na nákladech. Dále koncese dodá v den konání akce jeden testovací vůz s prodejcem. Pro prodejnu je to obrovská příležitost dát o sobě vědět skoro zadarmo.3 points -
306 sedan, 1.4i, 38tis. najeto
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No až to bude aktuální tak vzhledem k tomu že Medvídě chce jít do učení na automechanika nebo něco podobného tak by si měl pořídit něco aby se v tom hned vrtal a učil a ne hotové auto o které se nebude muset starat. Protože když si to bude držet v chodu vlastníma silama tak se k tomu bude chovat jinak než když to dostane hotový a bez starostí až pod čenich.3 points -
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
3 points -
Fotím, Fotíš, Fotíme
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
2 points -
Fotím, Fotíš, Fotíme
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
2 points -
Machuldova 307
regius a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele machulda za téma
Tak dnes jsem byl vyzvednout balíky pro auto a proběhla výměna oleje a filtrů. Při tom jsem si všiml dost blbě umístěného vypouštěcího šroubu na převodovce. Jsem zvědavej, jak ho budu povolovat.... Taky jsem si zjistil, že chybí matky na uchycení koberečků. To budu muset někde sehnat. Jinak auto převážně stojí v garáži. Vyjede jen občas za pěkného počasí Od vyjetí z bazaru jsem najel asi jen 350km2 points -
Cyklokoutek - Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.
Karel a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
2 points -
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
jen tě po(o)pravim ,ale to jsi nemohl vedet, tento nazev mame od rv 20012 points -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Uděláš registraci, pak se objednáš na první dávku a systém Ti automaticky dá termín na druhou dávku. Pochopitelně na stejné očkovací místo.2 points -
renovace alu kol vč změny barvy
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
2 points -
Řešení proti kunám
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Akoc za téma
Napíšem, hoci prehlásiť, že to funguje, nebude také jednoduché. S nefungovaním to bude jednoduchšie2 points -
306 sedan, 1.4i, 38tis. najeto
MilanF1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Momentálně je nejvíc ve hře dopravní průmyslovka a jako druhá šance autotronik na tý automobilní , uvidíme jak dopadne za rok u přijímaček.2 points -
Obrázky od dětí - pro lva Dabira 😃 aneb máme pár volňásků do ZOO
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 607 za téma
Jasmínka také děkuje za lístek, byla z toho maximálně nadšená, navíc její první dopis.2 points -
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
To je možný, ale rozhodně tak nevypadá. ...2 points -
Avatary
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
@Sabaton u tebe bych to viděl na tohle2 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No štěstí trochu jo ale ono když to vezmu trhákem a opřu se do něj svejma skoro 120 kilama tak to už by to muselo bejt zaravaný opravdu na bejka. A zatím pořád zvedám jen na malém zvedáku každé kolo zvlášť takže to bylo i bezpečné. Kdybych zvedal na velkém celé auto tak bych si to nedovolil protože přeci jen auto ve vzduchu prcek se probudí mamina ho bude chtít vyndat a abych auto dával dolů nebo aby lezla do auta když je v vzduchu celé to bych měl strach ale takhle to šlo.2 points -
sahara sepne ihned po nastartování
inoxing a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele P 307 1.6 16V NFU za téma
Závada odstraněna. Odhalil jsem kabeláž z husího krku,abych našel dané kabílky a ty posléze "propípal"-až do svorkovnice v pořádku. Ješte jednou jsem se vrátil ke konektoru čidla teploty a ejhle,hlubším a hrubším zkoumáním byly zjištěny oba piny ztvrdlé(vyhřáté působením teploty motoru), a závada byla odhalena. Tyto jsem nahradil a vše funguje na 1. Sahara sepne při teplotě 100st.C a vypne při 94st.C(hodnota uvedena přes dia),hodnota na budíku 90st.C . Jsem maximálně spokojen,děkuji INOXING za radu a těším se na řešení "dalších" potíží. Tak at nám ty kousky dlouho vydrží Ahoj2 points -
Jj, 680. Vcera vezl 900, tak to pro nej mela byt dnes brnkacka A tohle se mi stalo tak 200m od baraku. S provizorne nasazenym upadlym kolem to dojelo krokem domu.1 point
-
No vpravo dole je nějaká plonková díra....1 point
-
Ještě šlo na ty dveře zavolat asistenčku, která bývá v ceně pojištění.1 point
-
@regius a ostatní Standové, vše nejlepší k svátku, hlavně hóóódně zdravíčka a štěstíčka.1 point
-
Avatary
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
hmmm, tak zůstáváme u klasických avatarů1 point -
Tak z toho, že jsem tam byl minulý týden 2x a včera znova se bohužel nedá pravidelnost odvozovat.1 point
-
Vždyť je v Ově každou chvíli ...1 point
-
1 point
-
renovace alu kol vč změny barvy
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
1 point -
dej kluka vyučit něco s elektro, dyť jeho generace pojede na elektriku1 point
-
..tak jsem to taky rozchodil... .. co zabralo nevim, jestli jiny kabel nebo reset telefonu nebo cista instalace AAAD a z neho ty obe casti Fermaty ... ale uz mam taky video na pazout-tabletu1 point
-
Jsem na tom podobně, také do garáže 5008 musím " narvat ". Před pořízením auta jsem si vše přeměřoval, ale má přesnost vykazuje vcelku značnou chybovost. Má žena v 7. měsíci těhotenství se už kolem auta neprotáhne. Já naštěstí ano, ale ta tam je např. nastupování dětí do auta v garáži.1 point
-
sahara sepne ihned po nastartování
PLaurin zvýšil/snížil popularitu uživatele P 307 1.6 16V NFU za téma
Vůbec není zač, rád tu čtu a dost se dozvím, tak proč se nepodělit , druhému se může hodit1 point -
1 point
-
>Lesak: Taky uvidíš, jaká kola jsou zapsaná v TP. Pak se jistě mrkneš na cenové rozdíly 17-18-19" pneu, klady / zápory. Já osobně bych to s těmi většími koly moc nehrotil.1 point
-
Je smutne, jak dopadne tva kara 😭
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele MotoMoto za téma
bývalé auto je jeko býválá přítelkyně. Už s ním jezdí někdo jiný a to jak je jeho věc. Může tě to mrzet, můžeš s tím nesouhlasit, ale to je asi to jediné co můžeš. Hlavně když to nemusíš financovat.1 point -
a největší p.del je Michelin Made in Romania , jo a důchodce co jezdil jen do kostela , koukal jsem jen prvních 5 minut...1 point
-
1 point
-
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
Dodo1976 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Zdravím takže z praxe,dělám to v práci co chvíli,takže chytni sikovkami nebo něčím lepším za kolečko (kvůli větší páce)a systémem naši vaši to pomalý rozhybej když to nepůjde jedním směrem vrat to a znovu je dobré nechat téct trochu vodu aby vyplavovala vodní kámen po troše úsilí by to mělo fungovat.S tou výměnou kužely stojí cca 150 Kč jak kde po vymontovani se může stát že tam zůstane těsnění je celkem tenké takže se může přehlédnout takže pryč s ním na nové kuzelce je nové, dosedaci plocha bývá většinou čistá. Celý problém bývá v tom že pokud se ventilem nějaký čas nehybe narůstá mezi tělem a sedlem kamen.Praci zdar a nebát se toho je to jen voda.1 point
-
1 point
-
1 point