Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 4.11.2020 v kategorii Příspěvky
-
Ukázka účinků gravitace v praxi
vendelinek a 9 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
gravitace.mp410 points -
Vtipy
enikybeniky a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele skypeja za téma
WhatsApp Video 2020-11-04 at 10.42.44.mp46 points -
5 points
-
Půjčení 8 místného auta
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MotoMoto za téma
3 points -
Kufr - nefunguje otevírání kopem při zamčeném vozidle - snad vyřešeno
pap13 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
ozzy56: ano, stojí to za to, v 99% procent případů přicházím, anebo i odcházím s plnýma rukama, při odchodu to i zamkne auto. Raději bych si odpustil 10 jiných věcí, v mém případě i kameru, nastavení profilů, ty kroužky, co lítají na tachometru, ambientní osvětlení, hlasové ovládání, které většinou vytočí T-mobile, hlídání pruhu, knoflíky na volantu, které mění pozici, když točíš volantem (to fakt nikoho na světě neštve?) - proti tomu byla páčka vpravo pod volantem učiněný zázrak. Až to vývojáři doladí a někdo jim vysvětlí, co je zbytečnost, tak se to asi zavede na většině aut, podobně jako centrál.3 points -
Vtipy
vendelinek a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele PAJA106 za téma
Moje žena si dělá, co si zamane, co mám dělat? Dělejte to samé, dělejte to, co si zamane.3 points -
Dotaz k objednávce
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ChouLu za téma
Udělá se nick, čistí se pak čistou vodou, lehce se otře, nechá odstát a balí se takže je možné, že neuschnul uplně Hlavní je, že dorazil v pořádku Už jsem se lekl, že praskl2 points -
Aktualizace softwaru fóra a jeho aplikací
Mikis a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Děkuju Hele do naše káry jsem je nedával, protože by se to dle mého názoru pletlo Takhle je to taková jasná identifikace té části patřící modelům A když už se na to narazilo, trochu mě mrzí, že se ty obrázky s novou verzí tak zmenšily. Původně byly o fous větší, aby bylo poznat, co to je za model2 points -
Dneska vařim já
vendelinek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Ajdamek za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
VojtouNerCZ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Dnes jsem dokončil C2 resp. v pondělí jsme to s Pepikem poskládali ale nedolil jsem zpátky olej do převodovky který vytekl když jsme vytáhli poloosu aby se nám to líp dělalo. Včera byl rušný den takže jsem se k tomu nedostal a dodělával jsem to až dneska proběhla infuzní léčba: A následně i projížďka vše se zdá býti v pořádku takže operace se zdařila a pacient přežil.2 points -
Co jste dnes udelali...
regius a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
2 points -
zajímavé aplikace pro Android
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
K fotkám chce přístup proto aby ti mohla ukazovat obrazky Alba který vybíráš nebo posloucháš, tvoje fotky nikam posilat nebude, vubec bych se toho nebál. A přístup k uložišti mít musí, jak jinak by se k tý hudbě dostala když hudba je v uložišti.2 points -
Traktor s pluhem
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Tak to je masakr, prý někde u Kroměříže, ale nemám to ověřené, třeba je to někde uplně jinde. Ale tohle potkat tak to je mazec 429494_5fa0851b9dac05-05046333.mp41 point -
Děkuji Luky, pěkná práce.1 point
-
Radku, takže nesmysl ta moje myšlenka nebyl1 point
-
Tak zkus první to zelené čidlo a zkontroluj i konektor jestli není zoxidovaný. Pokud to bude OK, tak můžeš řešit větráky a případně jejich manuální spínání. Myslím si, že by o tom mělo být (nejen toto) fórum, taky tu čerpám hodně informací Jinak pokud bys chtěl ty větráky spínat manuálně, tak by mohl poradit @krtek 2, ale pokud bude vše fungovat, tak si myslím, že je to (možná) zbytečné1 point
-
1 point
-
To by musel být v mrazáku. Byl docela dobře zabalený aby se nerozbil.1 point
-
Dnes mi přišel půllitr Peugeot klubu a byl při vybalení vlhký, ale krabice a vyplň byly suché, tak mě napadlo že by to mohlo být tím, že při broušení je potřeba chlazení vodou a jen prostě nebyl utřený a usušený. Ale je pěkný. Ještě jednou děkuji.1 point
-
Tady je to na pohodu. většinu středisek co píšeš znám, ale tam je všude moc lidí a všichni se někam ženou. Speciálně na SellaRondě to je jako když mají strach aby to stihli objet. V mém věku je to už více o té pohodě. Takže si to víc užívám. Kdysi jsem bláznil od 8,30 do 16 na svahu. A bláznil jsem hodně. Ale teď dodržuji pitný režim, nehodlám se ztahat a chci se vrátit zdravý, už by to to zdravotnictví nemuselo dát dohromady.1 point
-
To tady nejak umrelo Jezdi nekdo na silnicce? Jsem si to chtel zkusit, tak jsem si poridil lehce jetou skodovku (sice zrada znacky, ale peugeot uz je nejakej patek nedela). Docela me to bavi, dnes jsem jel trasu co jezdim obcas na horakovi a na silnicce prumerna rychlost o 25% vyssi. No z kopce se na tom jeste trochu bojim1 point
-
super, naprosto vyčerpávající odpověď ! Jasný , sou tam 3: mod, hn, zel. Taky mi přijde že je divný čidlo , do 90°C se motor chová norm., chytá na 2 otočení přesně po načtení čidel, studenej sytí, ohřátej nežere, až pak mu jebne. Krokáč by dělal problémy už po startu... Skvělý forum, nečekal jsem, že se mi někdo hned bude věnovat. Jednička, až to vyřeším tak i s hvězdičkou1 point
-
vapkou ho jen zničíš vodu z něj nedostaneš a ve chvíli kdy se ohřeje, tak se ti roztrhne... vůbec ho neřeš..1 point
-
Problémy a chyby nového fóra
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Schovaný, abys neviděl, jak utrácim... tak než se to dá dohromady...1 point -
Traktor s pluhem
Schreek zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
JJ tohle je průserové vždycky když se s tím motáš po silnici. Já jsem ještě za mlada u cestářů rozpáral celej bok u funglovky. Jel jsem kontrolu sjízdnosti tehdy ještě Trambusem a protože den a noc před tím sněžilo a další den hlásili taky sněžení tak jsme měli nasazené radlice a na té radlici bylo na každém konci kolo jak u osobáku po kterých ta radlice jela po silnici protože to mělo gumový břit tak aby to moc neubývalo no a ty kola byli na péru aby když se zvedla radlice tak se zavřely a drželi zavřené no a já jel v Jenštejně do pravý zatáčky a jak to chytlo odstředivou sílu tak se to kolo i s tím plechovým blatníkem otevřelo a chytlo za osobák se kterým jsem se míjel. Jenže to bylo ještě v dobách kdy cestář něco znamenal a přijeli policajti z Brandýsa a na týpka viděl jste blikat ty oranžový majáky a on viděl a policajt mu povídá a proč jste se do tý zatáčky cpal když jste viděl oranžový majáky a on no já myslel a policajt no když jste myslel tak to máte za 200 Kč a buďte rád že jsem to udělal takhle. A ani to nepsal nic a týpek si musel škodu zaplatit sám.1 point -
Traktor s pluhem
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele Schreek za téma
Se občas povede no... Taky už jsem pluhem rozparal jedno auto, musí se s tím po silnici hrozně opatrně, nechápu proč tam tak blbě stojí uprostřed silnice... Za tu dobu než k němu to auto dojelo, tak mohl být 10x srovnanej a nic by se nestalo, ještě že měl řidič dobrou reakci, mohlo to bejt mnohem ošklivější, ty radlice sou ostré a neuhnou1 point -
Problémy a chyby nového fóra
velkybanan zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
@velkybanan To je "vyřešeno":1 point -
A ještě si v Alpách pořádně zalyžuješ Však @Scratch tam taky jezdí1 point
-
Pokud ti nevadí kopnout někdy třikrát, tak ten kufr vždycky otevřeš. Ještě se mi nestalo že bych ho nohou neotevřel. Jenom to někdy nejde napoprvé no...1 point
-
Jen takový nápad mohli by se dát obrázky aut i to sekce Naše káry tak jak jsou v sekci Modely.1 point
-
1 point
-
https://www.lidl-shop.cz/ULTIMATESPEED-Autonabijecka-s-funkci-pomocneho-startovani-ULG-17-A1/p100310725 Tohle by mělo splnit vše co je potřeba, i když to podle mě také není řešení a spíš by se mělo předcházet tomu vybití. Jinak to mají od včera v akci takže to možná ještě bude k sehnání na prodejně.1 point
-
Co z toho, ze sa v novej verzii motora pouziva redsi olej, ked tie usady a karbon su tazsie ako olej a klesaju na dno... Jednoznacne odporucam to prelisovanie. Nestoji to skoro nic a da sa to aj v domacich podmienkach. Alebo ak si niekto netrufa na prelisovanie, tak aj ta vymena vane je riesenie, aj ked narocnejsie financne aj casovo.1 point
-
jo to je něco jako mi volá kamoška , že se ji na fabce rozsvitili kontrolky , rikam Vag dia a rozumny je tady ten servis kousek od tebe tak ti poslu tel na nej a domluv se s nim. a ona na mne: ale ja za to nechci platit ale ona je mamina na materske tam to chapu , ale ne od nekoho s eserockem, jako Miso fakt sorry, ale bud proste jed dvema auty nebo proste akceptuj ceny pujcoven kde mas jiste kryti cehokoliv a to proste za bura nebude.1 point
-
Kufr - nefunguje otevírání kopem při zamčeném vozidle - snad vyřešeno
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
Po příspěvku loque jsem ztratil chuť psát. No, ať si klidně otevírá rukou. Elektrické otevírání kufru je fakt dobré, šikovné asi jako centrál. Na autě je spousta zbytečností (sklápěcí zrcátka, osvětlení nohou v kabině), ale ten kufr se zřejmě postupně rozšíří i do většiny aut. Je to snad vyřešeno. Základem je trochu baletní přípravy, znalost šíření elektromagnetických vln a trochu štěstí. Rozeznání klíče je ostře omezeno vzdáleností. Tzn. 70 cm funguje, 80 cm sotva a 90 cm ne. V cestě vln nesmí být (velká) překážka vodivá, tzn ani basa piv anebo nějaké jiné břemeno. Čidlo kopu je umístěno v levé čtvrtině nárazníku, směřuje dolů a do prostředku auta. Takže: klíč je v pravé kapse. Pokud možno, nejsou tam např. klíče od jiných vozidel, nějaké odpovídače anebo mobil - prostě aby radiové vlny měly svoje ticho. Přistoupit k autu, počkat sekundu, pravou nohou pod nárazníkem mávnout od středu auta doleva (tak akorát rychle) a následně přistoupit k autu pravou kapsou, tak na 40 cm. Času je dost, ještě se nic neděje. Jakmile blikne blinkr, je čas odstoupit od auta, aby mě dveře netrefily. Úspěšnost uvedeného asi 90% (předtím jsem nosil klíč v levé kapse a úspěšnost byla přesně 0%). Tak, můžete kritizovat, smát se, prostě já už svoje auto otevírám. Je trochu smutné, že v autorizovaném servisu stálo auto 8 týdnů, měnili díly, přehrávali program a pak mi auto vrátili "bez úspěchu". Prodejce sice nesměle tvrdil "to se musí umět", ale předvést to nedokázal.1 point -
@Medvěd si půjčuje něco do Rumunska. Třeba poradí...1 point
-
@Ajap To je jasný, protože manželku máš raději než sebe1 point
-
Koukám, že aby Kelly nebylo předražené, tak by museli slevovat ne 34%, ale tak 50-60%. Ta samá baterka jako výše, prodejce mám ověřeného a osvědčeného. https://www.battery-import.cz/blue-dynamic-varta-pro-osobni-vozy/autobaterie-varta-blue-dynamic-74ah--12v--e11/1 point
-
1 point
-
No jelikoz to neuveritelne "silenstvi" neprestava spis naopak utekl jsem do lesa .... Fotky jsou bohuzel jen z matalciho zarizeni = slava zadna no .... Chtel jjsem si udelat vejlet do Prahy na sbihavost ale prekvapive nemaji na toto cas prezouvaji .... Tak ze zitra asi upravime kousek asfaltu pred barakem - pred opravou byla pred barakem mala kaluz kdyz prselo - no ted po oprave je uz velka !! A snad se konecne dokopu k dodelani slideru pro kameru - je to uz ostudne dlouho rozdelane od minuleho roku / vanoc / .... Jinak se krati dovolena sice peknych 14dni bez prace ale v tomto stavu .... Ale fakt je ze ze podporuji zdejsi pivovar a snad tim i doplnuji veskere "vitaminy vsetne alkoholu tedy desinfekce"1 point
-
@mat Nejde o to jestli tam je "Origo" olej nebo jiný. On totiž origo olej vlastně neexistuje. Ten Total je jen doporučený výrobcem. Ale těch značek olejů, co splňují předepsanou normu je velké množství Takže bych to nějak zásadně neprožíval a klidně si vyber podle svých sympatií @vagi Mě spíš pobavil ten paradox, že byla dohoda nalít "ne loglife" a nakonec tam dá olej, který má ten "Longlife" přímo v názvu Jinak samozřejmě vím, že longlife nevadí, když se tam nenechá "longlife" dlouho. Ostatně to tak praktikuji na 5081 point
-
jojo, na 406ku se vzpomíná jen v dobrém ,1 point
-
Ty relátka opravdu spínají větráky, ale jsou tam i další činitele. Na termostatu jsou 3 čidla (modré, hnědé a zelené) horní (myslím, že modré) je pro budík, prostřední (hnědé) je pro klimu a spodní je pro jednotku motoru. Pokud odpojíš hnědé, tak větráky by měli jet naplno. Když odstrojis plastový podběh u LP kola, tak mezi kolem a nárazníkem je ovládací jednotka klimy. I tam může být problém. A na levém podběhu za pojistkovou skříňkou je schovaný kostřící bod mimo jiné i pro větráky. Ale myslím si, že ten vysoký volnoběh způsobuje to čidlo na termostatu.1 point
-
já toho letos moc nenajel, asi proto, že bylo dost mokro, nebo mě to už tolik nebaví, odhaduju max. 500 km, tachometr mi přestal fungovat loni1 point