Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Weri 605

    Weri 605

    Vedení


    • Body

      25

    • Počet příspěvků

      5 522


  2. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      11

    • Počet příspěvků

      35 915


  3. Radek Hurvajz

    Radek Hurvajz

    Moderátor


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      33 584


  4. Havlicek.Lukas

    Havlicek.Lukas

    Uživatel


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      10 909


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 12.5.2020 v kategorii Příspěvky

  1. Weri 605

    Vtipy

    13 points
  2. Weri 605

    Vtipy

    7 points
  3. pavelu96

    Co jste dnes udelali...

    Taková normální rodinka - dva dospělí a tři děti (blonďatý holky, z toho jedny dvojčata) bez zvířat A sedačka už začíná být malá...
    4 points
  4. @Medvěd žes to tu vůbec dával--nakonec jsi blbec ty, protože jezdíš velkým autem , *neumím psát slušně*a, eště že žiju v ostravě, tady by prostě dostal hňup do huby a hotovo chtěl bych vás vidět reagovat v případě, že by V'AM tu motorku nasral tak, že byste nemohli vyjet s děckem k doktorovi, někdy to tu je samý pravdoláskař , ale realita je jiná
    4 points
  5. V tomhle je to bohužel trochu kocourkov.. Jak už tu bylo psáno, když motorku dá na chodník - pokuta. Když ji dá do jednoho parkovacího místa tak zas bude za prase protože blokuje místo pro auto.. Neříkám že toto parkování je stopro správné, nevidím moc jak dobře/špatně by se do feldy nastupovalo.. Řešil bych to lístečkem, pokusit se majitele odchytit. Pokud by joo blokoval dveře a nešlo prostě nastoupit, tak bych MP klidně taky zavolal, minimálně by měli být schopni zjistit majitele a kontaktovat ho Co mě ale zaráží jsou názory o poškození motorky. Ať už parkuje jakkoli debilně, tak na auto či motorku se prostě NESAHÁ! Ten stroj za to vážně nemůže, kde vůbec berete jistotu že to tak zaparkoval sám majitel, že to někomu nepůjčil z rodiny nebo tak? Mstít se na autě či motorce je ubohost, to se na mě fakt nezlobte...
    4 points
  6. machulda

    Akva / Tera - všeobecný pokec.

    Tak jsem taky zkusil něco vyfotit, ale nemám na to foťák ani nervy
    3 points
  7. Davidptrovic@gmail

    Koža na kapotu auta

    Dobre ďakujem vám každému za názor a radu nakoniec to tam nedám.
    3 points
  8. Radek Hurvajz

    308 GTi by Peugeot Sport

    @rado1 Mužeš přestat do vlákna týkající se Peugeotu 308 GTi cpát přispěvky o 508!! Ty patří jinam. A dodržuj pravidla fora, už ti to psal kolega výše. Děkuji
    3 points
  9. MilanF1

    Koža na kapotu auta

    Šprcku ale po použití sundáš... takže bys měl po jízdě taky sundat. Představ si šprcku nataženou třeba rok... to je žůzo.
    3 points
  10. qx123

    Budíky

    Díky moc, pomohlo.
    3 points
  11. Ferry

    Koža na kapotu auta

    asi jako rukavice na ruku. ale ja osobne bych to tam nedaval, vypada to priserne a akorat ti to bude soupat lak a drzet vlhkost, staci, jak je lem kapoty nachylnej na korozi sam o sobe, jeste to podporavat obalenim do nejake sprcky
    3 points
  12. Péťa

    308 GTi by Peugeot Sport

    @rado1 Prosím, necituj pořád předchozí příspěvky. Také nepiš jeden příspěvek za druhým v rychlém sledu. Použij edit a doplň si text do původního příspěvku.
    3 points
  13. Medvěd

    Dostalo mě do kolen :)

    No vidíš, Pepito, a mě tuhle zastavili pánové z PČR a nad ZleManovýma trenkama, co vozím v předních trojúhelnících se jen pousmáli a ptali se, kde se to dá koupit
    2 points
  14. Radek Hurvajz

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Káč káč
    2 points
  15. Hurá hurá hurá... 4.6. 18:00 zarezervován stoleček v restauraci Maximum Třeboradice...!!! Mooooc se těšim na kofoluuuuuuu...
    2 points
  16. Havlicek.Lukas

    Koža na kapotu auta

    nechtel sem byt prvni hejter - ale presne sprcku na kapotu nedavej - nelibilo se mi to kdyz to zacali delat nelibi se mi to ani ted mas problem s kaminkama ?? dej tam folii mas problem s kaminkama a folii ? tak s autem nejezdi jen ho doma v garazi lesti PS: jo a nelibi se mi ani ten plastovej ksilt co snaz delali na teranu
    2 points
  17. ozzy56

    Budíky

    zkus natankovat skoro plnou a pojezdit--možná je zaseklý plovák v nádrži
    2 points
  18. Havlicek.Lukas

    Vtipy

    ten nakladak TOP
    2 points
  19. Print

    Peugeot 206 RC

    Další díly do skládačky. Ještě čekám na desky. A řeším jaký brzdy půjdou dozadu. Brzdiče se budou repasovat vč. laku (origo vzhled černé a bílej nápis) kotouče jsou vrtané Zimmermann 302mm
    2 points
  20. tak dalších pár kilometrů za námi
    2 points
  21. Ahoj, ahoj, rád bych vám představil svůj splněný sen, jehož realizace se začala rýsovat v lednu, kdy teď již bývalý majitel začal přemýšlet o prodeji a poprvé zveřejnil inzerát. Když se inzerát objevil v únoru podruhé, neváhal jsem a vyrazil se podívat do Rychnova nad Kněžnou na červené cabrio. Vzal jsem si týden na rozmyšlenou a špekuloval. @Ferrymu díky za konzultaci. Po přemýšlení pro a proti, to rozsekla moje drahá @Zůza, která prohlásila, že jestli po tom toužím, ať ho koupím. Sám jsem si to odůvodnil tím, že někdo si koupí na léto motorku a já si koupím cabrio, protože na motorku nemám noty. Tak jsme si plácli a bývalý majitel se nabídl, že zařídí přepis. Doručil jsem mu plnou moc a jelikož začátkem května měla být STK, tak jsme se dohodli, že cabrio protáhne ještě technickou. No a byl březen. Já dostal chřipku a byla corona a zákaz pohybu. Dostal jsem další nabídku, ať to nechám v Rychnově v garáži do pěkného počasí. No a včera bylo pěkně a tak jsem si ho přivezl do Žamberka. Jedná se tedy o Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW r.v. 2001 prvně registrované ve Francii s polokoženými sedačkami Saint Tropez a červenou elektrickou střechou. Stav tachometru je necelých 180tis.km. Auto je na neoriginálních 15ti palcových discích značky OZ v černé barvě, které budou během léta vyměněny na origo Cyclony, které byly k autu. Dále k autu byla i větrná clona a nové čepy na přední nápravu, které v budoucnu budou čekat na výměnu. Před dvěma lety byly měněny rozvody, spojka a měly by být po výměně i brzdy na přední nápravě. Cabrio má samozřejmě na svůj věk a kilometry i nějaké vady, které bych řekl, nejsou fatální, jen kosmetické. Povolenou sedačku řidiče ve švu, vnitřní zpětné zrcátko se začíná loupat, na zadním čele kde klasická 306ka má přiznané spáry je puchýř na každé straně. Střecha střechuje, ale v dolní části pod oknem ji někdo v minulosti zkoušel nejspíš barvit. V budoucnu budu přemýšlet o její generálce. Filtrbox na vzduchový filtr budu hledat jiný, je totiž lepený bílým silikonem a harmonika na sání je nejspíš rozpadlá, protože je omotaná šedivou páskou, která všechno spraví. Středový panel kolem hodin byl zlatý, ten jsem hned vyměnil za šedý, ještě seženu šedý plast kolem ovladačů topení, je poškrábaný a prostřední pravý výdech, ten má rozpadlý klapky. Chybí těsnící lišta na prahu řidiče. Hlavice řadící páky je nějaká tuning červená, ale ta už by měla být na cestě od šikmooček. Na karoserii je i pár kosmetických vad. A teď pár fotek. V budoucnu je v plánu. Nechat opravit nebo sehnat přední sedačky Saint Tropez, nechat zrenovovat Cyclony, obout nové letní pneu, OZeta prodat, nechat opravit ty dva puchýře na zadním čele, sehnat lištu na práh, vyměnit těch pár plastových dílů a dále si užívat budoucího letního počasí. 04/20 - 179 940km - Koupeno Cabrio 05/20 - 179 980km - Výměna táhla kapoty 06/20 - 180 020km - Výměna hlavice a manžety řadící páky 02/21 - 180 560km - Výměna plastů středového panelu, zadního sedáku 03/21 - 180 560km - Obuty nové pneu Orium High Performance 195/55 R15 85V na zrenovované Cyclony 05/21 - 180 560km - Výměna filtrboxu, úprava sání, výměna vzduchového filtru, oprava předních sedadel 09/21 - 181 360km - Výměna stěračů 09/21 - 181 420km - Výměna oleje, palivového filtru, lanovodu ruční brzdy, čepů řízení, zadních silentbloků spodních ramen, oprava třetího brzdového světla a kabeláže mezi víkem kufru a karosérií, STK 07/23 - 182 815km - Výměněno čidlo na diferenciálu (snímání rychlosti) 09/23 - 183 420km - STK 04/24 - 183 585km - Vyměněn olej a palivový filtr 10/24 - 184 560km - Doplnění oleje do převodovky 09/25 - 185 830km - Výměna svíček, manžety řízení a STK
    1 point
  22. Davidak79

    Davidakova 508 GT

    Zdravím ve spolek. Pořídil jsem jednu 508 GT 2,2HDi z roku 2014 . Doufám že mi bude sloužit tak dobře jako předchozí Laguna 2,0T z roku 2003.
    1 point
  23. davidekcz

    407 -》 508SW GT davidekcz

    Po x letech spojeného ježdění se 407, přišel čas na obměnu. Po dlouhém rozhodování přišla volba na 508SW a chtěl jsem GT. Nakonec se jedno podařilo objevit. Je to r.v 2016, automat 133kw. Mám ho od čtvrtka, takže se ještě teprve seznamujeme. První dojmy naprosto úžasný...pevně věřím a doufám, že bude dělat aspoň tolik radosti a tak spolehlivě jako 407 před ní. Obuté je to ještě na zimních. V úterý přijdou nové letní gumy. Nechám je přezout na litaky co tam jsou teď, na zimu to zase otočím a na příští léto, budou úplně nový kola.
    1 point
  24. ozzy56

    Problém s peugeotem

    tobě by se dobře prodávalo auto , podle toho co píšeš jsi podepsal smlouvu, nasedl a odjel, nee?? nepodívat se při prodeji na olejovou měrku, nezkontrolovat ani světla (jenom to, cos zatím napsal), nakonec--jsou to tvoje peníze...
    1 point
  25. ChouLu

    LED světla

    @ozzy56 ani sada s homologací ti nepomůže, protože origo projektor je typován na halogenový zdroj světla Jink k dotazu... nemá to cenu začni lepšíma žárovkama.. typu Osram NBR Laser například, nebo hivision od Philipsu Pokud i přes to nebude znát rozdíl, tak máš vypálené paraboly a je to na výměnu světel
    1 point
  26. Béďa

    Dostalo mě do kolen :)

    @brixtr a tu hydrauliku na TK nějak zkoušeli? @Pepito taková těžká závada? to bych to rovnou odvezl na šroťák
    1 point
  27. radim.1008

    pavelu96 308 - PRODÁNO!

    Má novou kuchyň tak nepřestala.
    1 point
  28. Rikic339

    Rikic 407 coupe - prodáno..

    Tak po 14 týdnech je nárazník konečně na autě!! V první řadě patří obrovské díky @MilanF1 za perfektní nalakování Jako na to že měl "jen" víčko nádrže je to opravdu paráda, trefil to skvěle! Někoho možná napadá zda se to vůbec vyplatilo.. Nárazník se sehnal za 3500,- s tím že byl bez mřížky,lízátka, držáku SPZ a mlhovek, to se použilo z mého starého nárazníku. Cenu laku a práce na lakování nebudu zveřejňovat, to je věc Milana a nebudu riskovat že by se řešilo že někomu jinému to udělal dráž/levněji Ale já jsem maximálně spokojený!!! Samotné přehození jsem nechal na odbornících, jelikož jsem nevěděl jak budou vypadat držáky a tak.. No poprali se s tím, muselo se něco dorovnat, doplnit úchytový materiál atd. Celkem 1500,- takže 5 tisíc bez laku.. Co jsem sledoval inzerci tak nárazníky v použitelném stavu se cenově pohybovaly kolem 8 až 10 tisíci.. A v 99% stejně byl potřeba nový lak. Tak, a teď konečně fotky před výměnou a následně po výměně: Ještě jednou velké díky Milanovi za skvělou práci a ochotu
    1 point
  29. pavelu96

    pavelu96 308 - PRODÁNO!

    Bobík se dnes vrátil ze servisu s novým olejem, filtry, brzdovkou, chladicí kapalinou a hlavně novými brzdami @Tomas00 chladicí kapalinu jsem koupil v Peugeotu. 212 kč za dvou litrový kanistr, takže se moc nevyplatí shánění jinde... Stav km 219070
    1 point
  30. Radek Hurvajz

    Dostalo mě do kolen :)

    Tam to asi bude jako servisní poloha, takže jako na heveru, standardní polohy se nejspíš do zapsané výšky auta vejdou. Voni vubec v poslední době řešej strašný kraviny. Co je to za nesmysl, nesmí bránit řidiči ve výhledu, ostatní cestující nemusí vidět vubec. Měl jsi stahnout střechu a okenko by zmizelo a nic by neviděl
    1 point
  31. Weri 605

    ztracená zásilka

    Nene... báli se, že bych volala....
    1 point
  32. nějaké další tlusté prasátko dneska dorazí ?
    1 point
  33. nn jen ti na Letný
    1 point
  34. Béďa

    Dostalo mě do kolen :)

    jo, takže klasická buzerace ale lezli pod autem hezky.. nakonec mě aspoň udělali bububu za přelepený znak EU na značce, nevím co se jim na českým lvu nelíbí..
    1 point
  35. Havlicek.Lukas

    Nadzemní bazén

    ja sel taky dolu do terenu ale ta cernozem je hodne prasna tak mozna proto
    1 point
  36. Nepsal jsem o tom, že při parkování "drcám", ale že když se drcne nárazníkem do nárazníku, v podstatě se prd děje. Zatímco drcnout do motorky postavené napříč je průs*r a proto je logicky potřeba od ní mít daleko větší odstup: Jinak v Galaxii se cítím bezpečně (proto jsem jí kupoval, abych s rodinou mohl cestovat v bezpečném voze) a co se prostoru na parkování týče, přjde mi srovnatelně náročná jako 406BK a úspornější než např. spousta off-roadů, které na ulicích běžně parkují. V nákupní tašce tipu Citigo se holt necítím komfortně a co se plochy pro parking týče, zabere odhadem 3/4 plochy Galaxie
    1 point
  37. Klemoň

    Potkal jsem klubáka...

    No jediné co mne na tvůj tmavý nevýrazný vůz upozornilo, byl ten skřek splašené kozy A ano dorazím dnes po práci - naloženo mám
    1 point
  38. Havlicek.Lukas

    Typ stresni tasky a odvetravani odpadu

    neni to klasicka KM beta ?? https://kmbeta.cz/CZ/catalogue/category/KMBeta/subcategory/21
    1 point
  39. Pe.Tr

    Vtipný inzerát

    @Pepito asi to doupě
    1 point
  40. Rikic - v podstatě souhlas. Právě proto, že nechci - byť blbě - parkující motorku poškodit tu řeším jak lze přimět jejich řidiče k tomu, aby domýšleli situaci. V jiné diskuzi mi někdo dal fotku odněkud ze zahraničí, kde u křižovatky na ulici jedno parkovací místo OA rozparcelovali na stání pro tuším 5 motorek. Je ale otázkou, zda by u nás ti motorkáři byli ochotni parkovat třeba 100 m od baráku a samozřejmě i zda by tam některý řidič OA neparkoval přes čáry. Na začátku ulice je večerka s teplým bufetem, u něj jsou 3 šikmá stání označené jako prostor pro zásobování a byť ta večerka má 3 Citiga kterými rozváží jídlo po okolí, stejně parkují v celé ulici, páč na místech pro zásobování se úplně běžně parkuje
    1 point
  41. HonzaZ

    Honzův nový mazlík

    Ano, ten špalek jsem v dosedací ploše na misku heveru patřičně opracoval aby dobře seděl.
    1 point
  42. Tak to si rádi přečtem tvoji story o tom jak jsi donutil policajta k jakémukoliv řešení nebo k odtahu. Věř mi že vím o čem píšu motorky se zkrátka neodtahují.
    1 point
  43. tak ještě jeden pohled na tuhle problematiku - taky jezdím auto i moto bratia slováci v záchvatu touhy po penězích v Blavě v rámci parkovacích zón zavedli zóny i pro motorky - výsledkem bylo, že uživatelé jednostopých vozidel uspořádali akci kdy důsledně dodržovali tohle pravidlo a začali parkovat jednu motorku na jedno parkovací místo místo auta - výsledkem bylo že byli autaři naštvaní, že je nemají kde parkovat neb motorky a skůtry zabírají zbytečně moc místa, ale když byli neodbytní tak je policie musela chtě nechtě vykázat neb nemohli i kdyby chtěli jít proti platné legislativě a motorky byli v právu s touhle pitomou vyhláškou - nesledoval jsme jak to nakonec všechno dopadlo je to celé o toleranci a rozumném přístupu ze všech stran - když motorku zaparkuju prostorově úsporně tak mi hrozí poškození autem co motorku porazí a v klidu ujede, když ji dám tak aby autům vůbec nepřekážela tak často jsem v riziku u policie (viz klasika skůtr parkující na chodníku kde sice nikomu nevadí, ale pro měštáky je to vítaný zdroj přivýdělku a když ji zaparkuji přesně v souladu se zákonem na parkovací místo pro auta tak mě prudí, že zabírám moc místa a ať vypadnu nechám místo pro auta
    1 point
  44. Weri 605

    ztracená zásilka

    Ale má vás rád... dyť celou sobotu dělal jak barevnej... jen prostě rodina je teď na prvním místě... Mě kuli clubu porostou ředkvičky jen o týden později....! ale rodina má co jíst a ve špíně taky nežijou... tak snad to bude v pohodě...
    1 point
  45. ozzy56

    Jde vám ServiceBox?

    někdy hlava funguje jak letiště---prostě nepříjímá
    1 point
  46. Pe.Tr

    Asi nějaká hra ze srazu...? Ví někdo...?

    obrana na možný útok upírů
    1 point
  47. Havlicek.Lukas

    Vtipy

    1 point
  48. Dnes jsem se jel podívat na cabrio. Opravil jsem středový výdech, byly vypadlý klapky. Zjistil jsem, že předminulý majitel byl asi úchyl na silikon. Protože rámeček kolem rádia byl přilepený, dál je slepený ten filtrbox. Středový panel budu shánět dál, je podřený a pod pravým šroubem prasklý. Dal jsem pod kapotu deku, z té původní toho mnoho nezbylo. Ještě jsem přišrouboval na baterku horní držák, který byl v kufru. Jo a sundal jsem z nárazníku samolepky. Našel jsem dvě závady, pod autem byla loužička oleje a nejde zacvaknout kapota. Mám podezření na lanovod. Ale i tak jsem se byl kousek svézt.
    1 point
  49. Háček

    106 sport projekt na VÍC LÉT :D

    Tak bohužel, ramena z 206ky tam nejdou, tedy alespoň ne pravé, když jsem to nejprve zkousel na levé straně tak mě nenapadlo že 206ka mam ty ramena jinak levé pravé, 206ka je má témeř zrcadlově, ale 106 má na levém uplně jinde tisícihran pro torzní tyč. Každopádně na čep to nasadit jde .. takže část teorie je správná .. Niméně když jsem měl tu nápravu rozhazenou tak jsem všechno vyčistil a vymazal opět novou vazelínou, po bližším ohledání čepů jim nedávám moc nadějí na dlouhej život.. ale nevadí. Nápravu jsem vzadu přizvedl aby to neleželo na zadku jako do teď.
    1 point
  50. radim.1008

    Vtipný inzerát

    Před kolika lety?
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...