Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 12.5.2020 v kategorii Příspěvky
-
13 points
-
Co jste dnes udelali...
radim.1008 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Taková normální rodinka - dva dospělí a tři děti (blonďatý holky, z toho jedny dvojčata) bez zvířat A sedačka už začíná být malá...4 points -
Parkující motorkáři - jak řešit problém, když někomu chybí mozek?
Péťa a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
@Medvěd žes to tu vůbec dával--nakonec jsi blbec ty, protože jezdíš velkým autem , *neumím psát slušně*a, eště že žiju v ostravě, tady by prostě dostal hňup do huby a hotovo chtěl bych vás vidět reagovat v případě, že by V'AM tu motorku nasral tak, že byste nemohli vyjet s děckem k doktorovi, někdy to tu je samý pravdoláskař , ale realita je jiná4 points -
Parkující motorkáři - jak řešit problém, když někomu chybí mozek?
Péťa a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
V tomhle je to bohužel trochu kocourkov.. Jak už tu bylo psáno, když motorku dá na chodník - pokuta. Když ji dá do jednoho parkovacího místa tak zas bude za prase protože blokuje místo pro auto.. Neříkám že toto parkování je stopro správné, nevidím moc jak dobře/špatně by se do feldy nastupovalo.. Řešil bych to lístečkem, pokusit se majitele odchytit. Pokud by joo blokoval dveře a nešlo prostě nastoupit, tak bych MP klidně taky zavolal, minimálně by měli být schopni zjistit majitele a kontaktovat ho Co mě ale zaráží jsou názory o poškození motorky. Ať už parkuje jakkoli debilně, tak na auto či motorku se prostě NESAHÁ! Ten stroj za to vážně nemůže, kde vůbec berete jistotu že to tak zaparkoval sám majitel, že to někomu nepůjčil z rodiny nebo tak? Mstít se na autě či motorce je ubohost, to se na mě fakt nezlobte...4 points -
Akva / Tera - všeobecný pokec.
Goldinka a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele machulda za téma
3 points -
Koža na kapotu auta
P607Olda a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Davidptrovic@gmail za téma
Dobre ďakujem vám každému za názor a radu nakoniec to tam nedám.3 points -
308 GTi by Peugeot Sport
Pepito a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
@rado1 Mužeš přestat do vlákna týkající se Peugeotu 308 GTi cpát přispěvky o 508!! Ty patří jinam. A dodržuj pravidla fora, už ti to psal kolega výše. Děkuji3 points -
Koža na kapotu auta
ozzy56 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
Šprcku ale po použití sundáš... takže bys měl po jízdě taky sundat. Představ si šprcku nataženou třeba rok... to je žůzo.3 points -
Koža na kapotu auta
MilanF1 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Ferry za téma
asi jako rukavice na ruku. ale ja osobne bych to tam nedaval, vypada to priserne a akorat ti to bude soupat lak a drzet vlhkost, staci, jak je lem kapoty nachylnej na korozi sam o sobe, jeste to podporavat obalenim do nejake sprcky3 points -
308 GTi by Peugeot Sport
pavelu96 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
@rado1 Prosím, necituj pořád předchozí příspěvky. Také nepiš jeden příspěvek za druhým v rychlém sledu. Použij edit a doplň si text do původního příspěvku.3 points -
Dostalo mě do kolen :)
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
2 points -
Fotím, Fotíš, Fotíme
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
2 points -
Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)
Vena garážmistr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Hurá hurá hurá... 4.6. 18:00 zarezervován stoleček v restauraci Maximum Třeboradice...!!! Mooooc se těšim na kofoluuuuuuu...2 points -
Koža na kapotu auta
MilanF1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
nechtel sem byt prvni hejter - ale presne sprcku na kapotu nedavej - nelibilo se mi to kdyz to zacali delat nelibi se mi to ani ted mas problem s kaminkama ?? dej tam folii mas problem s kaminkama a folii ? tak s autem nejezdi jen ho doma v garazi lesti PS: jo a nelibi se mi ani ten plastovej ksilt co snaz delali na teranu2 points -
Budíky
307rg a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
zkus natankovat skoro plnou a pojezdit--možná je zaseklý plovák v nádrži2 points -
Vtipy
Rikic339 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
ten nakladak TOP2 points -
Peugeot 206 RC
Rikic339 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Print za téma
2 points -
Elektrická Babeta aneb skůtr Honda PCX 125 -- Forza 125
Rosie1007 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
2 points -
Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - V letním provozu ☀️
trucker1245 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Ahoj, ahoj, rád bych vám představil svůj splněný sen, jehož realizace se začala rýsovat v lednu, kdy teď již bývalý majitel začal přemýšlet o prodeji a poprvé zveřejnil inzerát. Když se inzerát objevil v únoru podruhé, neváhal jsem a vyrazil se podívat do Rychnova nad Kněžnou na červené cabrio. Vzal jsem si týden na rozmyšlenou a špekuloval. @Ferrymu díky za konzultaci. Po přemýšlení pro a proti, to rozsekla moje drahá @Zůza, která prohlásila, že jestli po tom toužím, ať ho koupím. Sám jsem si to odůvodnil tím, že někdo si koupí na léto motorku a já si koupím cabrio, protože na motorku nemám noty. Tak jsme si plácli a bývalý majitel se nabídl, že zařídí přepis. Doručil jsem mu plnou moc a jelikož začátkem května měla být STK, tak jsme se dohodli, že cabrio protáhne ještě technickou. No a byl březen. Já dostal chřipku a byla corona a zákaz pohybu. Dostal jsem další nabídku, ať to nechám v Rychnově v garáži do pěkného počasí. No a včera bylo pěkně a tak jsem si ho přivezl do Žamberka. Jedná se tedy o Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW r.v. 2001 prvně registrované ve Francii s polokoženými sedačkami Saint Tropez a červenou elektrickou střechou. Stav tachometru je necelých 180tis.km. Auto je na neoriginálních 15ti palcových discích značky OZ v černé barvě, které budou během léta vyměněny na origo Cyclony, které byly k autu. Dále k autu byla i větrná clona a nové čepy na přední nápravu, které v budoucnu budou čekat na výměnu. Před dvěma lety byly měněny rozvody, spojka a měly by být po výměně i brzdy na přední nápravě. Cabrio má samozřejmě na svůj věk a kilometry i nějaké vady, které bych řekl, nejsou fatální, jen kosmetické. Povolenou sedačku řidiče ve švu, vnitřní zpětné zrcátko se začíná loupat, na zadním čele kde klasická 306ka má přiznané spáry je puchýř na každé straně. Střecha střechuje, ale v dolní části pod oknem ji někdo v minulosti zkoušel nejspíš barvit. V budoucnu budu přemýšlet o její generálce. Filtrbox na vzduchový filtr budu hledat jiný, je totiž lepený bílým silikonem a harmonika na sání je nejspíš rozpadlá, protože je omotaná šedivou páskou, která všechno spraví. Středový panel kolem hodin byl zlatý, ten jsem hned vyměnil za šedý, ještě seženu šedý plast kolem ovladačů topení, je poškrábaný a prostřední pravý výdech, ten má rozpadlý klapky. Chybí těsnící lišta na prahu řidiče. Hlavice řadící páky je nějaká tuning červená, ale ta už by měla být na cestě od šikmooček. Na karoserii je i pár kosmetických vad. A teď pár fotek. V budoucnu je v plánu. Nechat opravit nebo sehnat přední sedačky Saint Tropez, nechat zrenovovat Cyclony, obout nové letní pneu, OZeta prodat, nechat opravit ty dva puchýře na zadním čele, sehnat lištu na práh, vyměnit těch pár plastových dílů a dále si užívat budoucího letního počasí. 04/20 - 179 940km - Koupeno Cabrio 05/20 - 179 980km - Výměna táhla kapoty 06/20 - 180 020km - Výměna hlavice a manžety řadící páky 02/21 - 180 560km - Výměna plastů středového panelu, zadního sedáku 03/21 - 180 560km - Obuty nové pneu Orium High Performance 195/55 R15 85V na zrenovované Cyclony 05/21 - 180 560km - Výměna filtrboxu, úprava sání, výměna vzduchového filtru, oprava předních sedadel 09/21 - 181 360km - Výměna stěračů 09/21 - 181 420km - Výměna oleje, palivového filtru, lanovodu ruční brzdy, čepů řízení, zadních silentbloků spodních ramen, oprava třetího brzdového světla a kabeláže mezi víkem kufru a karosérií, STK 07/23 - 182 815km - Výměněno čidlo na diferenciálu (snímání rychlosti) 09/23 - 183 420km - STK 04/24 - 183 585km - Vyměněn olej a palivový filtr 10/24 - 184 560km - Doplnění oleje do převodovky 09/25 - 185 830km - Výměna svíček, manžety řízení a STK1 point -
Davidakova 508 GT
Peugeot 406 Break zvýšil/snížil popularitu uživatele Davidak79 za téma
1 point -
407 -》 508SW GT davidekcz
Peugeot 406 Break zvýšil/snížil popularitu uživatele davidekcz za téma
Po x letech spojeného ježdění se 407, přišel čas na obměnu. Po dlouhém rozhodování přišla volba na 508SW a chtěl jsem GT. Nakonec se jedno podařilo objevit. Je to r.v 2016, automat 133kw. Mám ho od čtvrtka, takže se ještě teprve seznamujeme. První dojmy naprosto úžasný...pevně věřím a doufám, že bude dělat aspoň tolik radosti a tak spolehlivě jako 407 před ní. Obuté je to ještě na zimních. V úterý přijdou nové letní gumy. Nechám je přezout na litaky co tam jsou teď, na zimu to zase otočím a na příští léto, budou úplně nový kola.1 point -
tobě by se dobře prodávalo auto , podle toho co píšeš jsi podepsal smlouvu, nasedl a odjel, nee?? nepodívat se při prodeji na olejovou měrku, nezkontrolovat ani světla (jenom to, cos zatím napsal), nakonec--jsou to tvoje peníze...1 point
-
@ozzy56 ani sada s homologací ti nepomůže, protože origo projektor je typován na halogenový zdroj světla Jink k dotazu... nemá to cenu začni lepšíma žárovkama.. typu Osram NBR Laser například, nebo hivision od Philipsu Pokud i přes to nebude znát rozdíl, tak máš vypálené paraboly a je to na výměnu světel1 point
-
@brixtr a tu hydrauliku na TK nějak zkoušeli? @Pepito taková těžká závada? to bych to rovnou odvezl na šroťák1 point
-
pavelu96 308 - PRODÁNO!
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Má novou kuchyň tak nepřestala.1 point -
Rikic 407 coupe - prodáno..
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
Tak po 14 týdnech je nárazník konečně na autě!! V první řadě patří obrovské díky @MilanF1 za perfektní nalakování Jako na to že měl "jen" víčko nádrže je to opravdu paráda, trefil to skvěle! Někoho možná napadá zda se to vůbec vyplatilo.. Nárazník se sehnal za 3500,- s tím že byl bez mřížky,lízátka, držáku SPZ a mlhovek, to se použilo z mého starého nárazníku. Cenu laku a práce na lakování nebudu zveřejňovat, to je věc Milana a nebudu riskovat že by se řešilo že někomu jinému to udělal dráž/levněji Ale já jsem maximálně spokojený!!! Samotné přehození jsem nechal na odbornících, jelikož jsem nevěděl jak budou vypadat držáky a tak.. No poprali se s tím, muselo se něco dorovnat, doplnit úchytový materiál atd. Celkem 1500,- takže 5 tisíc bez laku.. Co jsem sledoval inzerci tak nárazníky v použitelném stavu se cenově pohybovaly kolem 8 až 10 tisíci.. A v 99% stejně byl potřeba nový lak. Tak, a teď konečně fotky před výměnou a následně po výměně: Ještě jednou velké díky Milanovi za skvělou práci a ochotu1 point -
pavelu96 308 - PRODÁNO!
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
1 point -
Dostalo mě do kolen :)
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Tam to asi bude jako servisní poloha, takže jako na heveru, standardní polohy se nejspíš do zapsané výšky auta vejdou. Voni vubec v poslední době řešej strašný kraviny. Co je to za nesmysl, nesmí bránit řidiči ve výhledu, ostatní cestující nemusí vidět vubec. Měl jsi stahnout střechu a okenko by zmizelo a nic by neviděl1 point -
Nene... báli se, že bych volala....1 point
-
nějaké další tlusté prasátko dneska dorazí ?1 point
-
nn jen ti na Letný1 point
-
jo, takže klasická buzerace ale lezli pod autem hezky.. nakonec mě aspoň udělali bububu za přelepený znak EU na značce, nevím co se jim na českým lvu nelíbí..1 point
-
Nadzemní bazén
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
ja sel taky dolu do terenu ale ta cernozem je hodne prasna tak mozna proto1 point -
Nepsal jsem o tom, že při parkování "drcám", ale že když se drcne nárazníkem do nárazníku, v podstatě se prd děje. Zatímco drcnout do motorky postavené napříč je průs*r a proto je logicky potřeba od ní mít daleko větší odstup: Jinak v Galaxii se cítím bezpečně (proto jsem jí kupoval, abych s rodinou mohl cestovat v bezpečném voze) a co se prostoru na parkování týče, přjde mi srovnatelně náročná jako 406BK a úspornější než např. spousta off-roadů, které na ulicích běžně parkují. V nákupní tašce tipu Citigo se holt necítím komfortně a co se plochy pro parking týče, zabere odhadem 3/4 plochy Galaxie1 point
-
No jediné co mne na tvůj tmavý nevýrazný vůz upozornilo, byl ten skřek splašené kozy A ano dorazím dnes po práci - naloženo mám1 point
-
Typ stresni tasky a odvetravani odpadu
Fruktis zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
neni to klasicka KM beta ?? https://kmbeta.cz/CZ/catalogue/category/KMBeta/subcategory/211 point -
1 point
-
Rikic - v podstatě souhlas. Právě proto, že nechci - byť blbě - parkující motorku poškodit tu řeším jak lze přimět jejich řidiče k tomu, aby domýšleli situaci. V jiné diskuzi mi někdo dal fotku odněkud ze zahraničí, kde u křižovatky na ulici jedno parkovací místo OA rozparcelovali na stání pro tuším 5 motorek. Je ale otázkou, zda by u nás ti motorkáři byli ochotni parkovat třeba 100 m od baráku a samozřejmě i zda by tam některý řidič OA neparkoval přes čáry. Na začátku ulice je večerka s teplým bufetem, u něj jsou 3 šikmá stání označené jako prostor pro zásobování a byť ta večerka má 3 Citiga kterými rozváží jídlo po okolí, stejně parkují v celé ulici, páč na místech pro zásobování se úplně běžně parkuje1 point
-
Ano, ten špalek jsem v dosedací ploše na misku heveru patřičně opracoval aby dobře seděl.1 point
-
Parkující motorkáři - jak řešit problém, když někomu chybí mozek?
Rikic339 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Tak to si rádi přečtem tvoji story o tom jak jsi donutil policajta k jakémukoliv řešení nebo k odtahu. Věř mi že vím o čem píšu motorky se zkrátka neodtahují.1 point -
tak ještě jeden pohled na tuhle problematiku - taky jezdím auto i moto bratia slováci v záchvatu touhy po penězích v Blavě v rámci parkovacích zón zavedli zóny i pro motorky - výsledkem bylo, že uživatelé jednostopých vozidel uspořádali akci kdy důsledně dodržovali tohle pravidlo a začali parkovat jednu motorku na jedno parkovací místo místo auta - výsledkem bylo že byli autaři naštvaní, že je nemají kde parkovat neb motorky a skůtry zabírají zbytečně moc místa, ale když byli neodbytní tak je policie musela chtě nechtě vykázat neb nemohli i kdyby chtěli jít proti platné legislativě a motorky byli v právu s touhle pitomou vyhláškou - nesledoval jsme jak to nakonec všechno dopadlo je to celé o toleranci a rozumném přístupu ze všech stran - když motorku zaparkuju prostorově úsporně tak mi hrozí poškození autem co motorku porazí a v klidu ujede, když ji dám tak aby autům vůbec nepřekážela tak často jsem v riziku u policie (viz klasika skůtr parkující na chodníku kde sice nikomu nevadí, ale pro měštáky je to vítaný zdroj přivýdělku a když ji zaparkuji přesně v souladu se zákonem na parkovací místo pro auta tak mě prudí, že zabírám moc místa a ať vypadnu nechám místo pro auta1 point
-
Ale má vás rád... dyť celou sobotu dělal jak barevnej... jen prostě rodina je teď na prvním místě... Mě kuli clubu porostou ředkvičky jen o týden později....! ale rodina má co jíst a ve špíně taky nežijou... tak snad to bude v pohodě...1 point
-
někdy hlava funguje jak letiště---prostě nepříjímá1 point
-
obrana na možný útok upírů1 point
-
1 point
-
Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - V letním provozu ☀️
trucker1245 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Dnes jsem se jel podívat na cabrio. Opravil jsem středový výdech, byly vypadlý klapky. Zjistil jsem, že předminulý majitel byl asi úchyl na silikon. Protože rámeček kolem rádia byl přilepený, dál je slepený ten filtrbox. Středový panel budu shánět dál, je podřený a pod pravým šroubem prasklý. Dal jsem pod kapotu deku, z té původní toho mnoho nezbylo. Ještě jsem přišrouboval na baterku horní držák, který byl v kufru. Jo a sundal jsem z nárazníku samolepky. Našel jsem dvě závady, pod autem byla loužička oleje a nejde zacvaknout kapota. Mám podezření na lanovod. Ale i tak jsem se byl kousek svézt.1 point -
106 sport projekt na VÍC LÉT :D
trucker1245 zvýšil/snížil popularitu uživatele Háček za téma
Tak bohužel, ramena z 206ky tam nejdou, tedy alespoň ne pravé, když jsem to nejprve zkousel na levé straně tak mě nenapadlo že 206ka mam ty ramena jinak levé pravé, 206ka je má témeř zrcadlově, ale 106 má na levém uplně jinde tisícihran pro torzní tyč. Každopádně na čep to nasadit jde .. takže část teorie je správná .. Niméně když jsem měl tu nápravu rozhazenou tak jsem všechno vyčistil a vymazal opět novou vazelínou, po bližším ohledání čepů jim nedávám moc nadějí na dlouhej život.. ale nevadí. Nápravu jsem vzadu přizvedl aby to neleželo na zadku jako do teď.1 point -
1 point