Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 4.12.2019 v kategorii Příspěvky
-
Vtipy
Jaroslav.71 a 9 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
To mi připomnělo... Správce parku radí turistům: "Když potkáte v lese medvěda, tak mu naházejte hovna do xichtu a utečte!" A turista se ptá: "A kde vezmu hovna?" Správce: "Když bude medvěd, budou i hovna..."10 points -
6 points
-
"Silent Hunter" 3.0 V6 152kW Sedan ML6C // C-type, kožená konzola & mlynčeky
sharpers a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele t0m@s za téma
Ahoj ahoj :) opäť sa hlásim s menším pokrokom a menšou údržbou ktorou si Hunter prešiel, akcia trvala približne 3 dni. Pôvodné plány s tlmičmi sa posunuli na neskôr, "presedlali" sme radšej na motorovú časť, kde boli polámané hadičky odvetrávania a časť nahradená normálnou polievacou hadicou, respektíve spravila sa zadná náprava čo sa týka bŕzd. Pôvodne plánovaný víkend sa natiahol na 3 dni z dôvodu nečakaného objednávania súčiastok do plusu. - rozvodová sada (Continental) + vodné čerpadlo (OEM Peugeot) - 6 x Bosch sviečky + 3 x Valeo indukčné cievky (3 ostali zn.Delphi od predchádzajúceho majiteľa), samozrejme vyčistená klapka ako aj pretesnená + pretesnené nasávanie - nový uzáver olejového hrdla (OEM Peugeot) - nová hadica odvetrávania (OEM Peugeot) - nové predné silenbloky pre obe predné ramená - obe predné nové brzdové hadice - nové zadné brzdové štíty (JP PARTS), obe strany - nové ložiská zadných kolies (FAG), obe strany - nové lanká ručnej brzdy, obe strany - nové obloženie ručnej brzdy (BREMBO) + sada na upevnenie (DELPHI), obe strany - nové zadné brzdové kotúče (TEXTAR), obe strany - nové zadné brzdové strmene (FTE-TEXTAR), obe strany - toto bola časť, s ktorou sa nerátalo, no zadné strmene boli tak zahnité, že sme s nimi nevedeli robiť prakticky nič. - nová zadná brzdová trubka (OEM Peugeot), pravá strana - nové brzdové obloženie (TEXTAR) upevňovacou sadou (ATE), obe strany - a samozrejme nová brzdová kvapalina DOT4 v celom systéme. Investícia - súčiastky: ~950 EUR Počas zákroku sme z auta odstránili nápis "FORES" ako aj nálepky 3.0 V6 z tesca. Moja veľká vďaka patrí, opäť, tej najlepšej garáži (minimálne) na Slovensku, priatelia moji, ešte raz vďaka za pekný víkend a perfektnú prácu, plus samozrejme za časť súčiastok a náhradné auto (Killer, starý kamarát :) ) Ďalší projekt sa očakávane začína v januári 2020, pripravujeme sa na nejakú miernu úpravu a znova nejaké malé opravy, nakoľko z prednej nápravy sa stále ozýva buchot pri silnejšej akcelerácií a pri intenzívnejšom brzdení. Minuli sa však všetky možnosti, čo búchať môže, zostáva asi jedine samotné riadenie (ktoré už niekto menil, nakoľko riadenie nepochádza z V6, a tým pádom auto momentálne nemá premenlivý posilovač) :) Ako omrvinku na pripravovaný projekt tu nechám túto fotku :D5 points -
změna nicku
Gabriel 307 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Hele ty tamten, Hugo o to požadal mně, jenže nevěděl že ja už mu to nezměním, odkazal jsem ho jinam. A psal jsem to tu proto abych ho mohl označit aby si to přečetl, né proto že jedna paní povídala!4 points -
3 points
-
Vtipy
vendelinek a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele pajik999 za téma
Chlápek položil ve velké hale lino. Spokojeně si chtěl zapálit, ale zapalovač nikde. Kouká, že uprostřed je pod linem malá boule. Pomyslel si: "Hm, kvůli zapalovači to předělávat nebudu", vzal kladivo a rozmlátil to pěkně doplacata. Vtom vešla majitelka bytu: "Zapomněl jste si v předsíni zapalovač. A neviděl jste někde náhodou našeho křečka?"3 points -
Peugeot 104
t0m@s a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele David 106s16 za téma
Tvl, z těch fotek na mě dýchla stará Francie, taková nezkažená, slunečná, víno, četník....no prostě nostalgie,to je asi tou starou černou SPZ Bohužel dnešní Francie, tam jsou asociace úplně jiné,gerontofil v čele, stávky, hořící auta v ulicích, zelené vesty, no go zóny, rozřezaná plachta na dodávce a chudák uprchlíček malej černej vevnitř...3 points -
změna nicku
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Laďa za téma
Proč na 3x? Raďous má prostě smůlu. Vedení si jasně udělalo pravidla pro změnu nicku a odebrání znaků se nepovoluje.3 points -
3 points
-
Poděkování
Weri 605 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Veverka za téma
Takže už i vydíráme, jo? No, znamenám si...3 points -
změna nicku
Péťa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
tak odhlasováno... Změna nicku bude možná pouze u členů clubu, po odsouhlasení vedením. Zabývat se budeme žádostmi o změnu v rozmezí: Malá a velká písmena - například z Weri 605 na weri 605 a opačně Háčky, čárky - například z Weri 605 na weři 605 nebo werí 605 a opačně Kroužky nad "u" - například z Verunka na verůnka a opačně Tečky v nicku doplňovat ani ubírat nelze - například z Weri 605 na Weri.605 a opačně Všechny ostatní žádosti o změny jsou předem zamítnuty! @radous007 se tedy změna povolila a nově bude @Raďous007 Děkujeme za pochopení a věříme, že změn nebudete zneužívat...3 points -
Vyúčtování
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Vyúčtování vánočního srazu.xlsx2 points -
Vtipy
vendelinek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pajik999 za téma
"Víte, sousedko, včera si váš Pepíček hrál s naší Alenkou na doktora..." "Ale tak snad byste z toho nedělala aféru, jsou to děti a jsou v tom zvídavém věku... však jsme nebyli jiní..." "Ale to je mi fuk. Ať ji třeba pojebe, ale on jí vyoperoval slepé střevo!"2 points -
změna nicku
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Hyenu nepřivolávej, to už tu bylo. blééé2 points -
změna nicku
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Ban....? oba..? tím se vyřeší všechno...2 points -
Peugeot 307 XSi 2.0i by KingSpade
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele KingSpade za téma
Tak a máme prodáno. Dnes šla 307ma do světa.2 points -
Má cenu opravovat potkaný motor u P807 12 let starého?
Vena garážmistr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Renda101 za téma
Jj, máš pravdu, nasbírala jsem tu pár kontaktů .... Teď je takový frmol v práci a jsem tam denně do večera, že budu cokoliv s autem řešit až po svátcích....jestli mě ovšem neodnesou čerti ....páč se chovám nerozumně....vyhazuju peníze oknem pro stříbrnýho mazlika 807 . Moje děti mají strach, že pod stromečkem najdou jenom ....2 points -
Poděkování
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Tak já s Radkou, i když jsme se nezučastnili, děkujeme za darečky které nam doručil @KoudaK, dokonce i kousek sklárny přidal. Díky2 points -
P 407 nemá v TP 17" disky
baffy a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
1500Kč je sranda. Co by za to jiní dali, pokud by bylo možné jim za 15 stovek dopsat další rozměr2 points -
Má cenu opravovat potkaný motor u P807 12 let starého?
VojtouNerCZ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
Toto je přesně ta chyba - oni využili tvoji situaci a vnutili ti svoje pravidla hry. Příště raději nechej odtáhnout domů na dvůr. Ta cena není až tak přemrštěná, spíše je chyba, že se zrovna nevyřešil i ten výfuk a případně ta spojka. Teď píšu "zkušeně", ale taky jsem skoro naletěl: 607, 2,2 HDi mi přestalo jet na dálnici u Rohlenky. Z mostu zřejmě hlídal "sup" a hned ucítil příležitost. Přijel bílou oktávkou s černým nápisem na dveřích (PATROLA nebo tak nějak), oblečen v černém, takže dělal dojem, že je to policie. Že tam stát nemohu a že on ihned sežene odtsh. Než jsem se nadál, už telefonoval. Já to mám od domu asi 120 km, takže než jsem něco vymyslel a vytelefonoval, jeho odtah už tam byl. Hned naložili, a odvezli do Brna, nějaké firmě na dvůr. Že seženou diagnostiku a pokud bude motor potkaný, tak i opraví. To už jsem se rozkoukal, a poručil jsem, aby auto nesundávali z odtahu, že jedeme do Zábřeha. Takže ano, dovezl nás do Zábřeha a zaplatit jsem musel asi 8000 bez dokladu. Ale hlavně už jsem byl na domácí půdě. Chlapík z odtahu byl OK, dovezl nás i těch 15 km domů. Jindy jsem takto bojoval ve Vrchlabí - auto Subaru neuměli opravit, ale vyměnili startér a nechtěli mi auto vydat na odtah, dokud nezaplatím 10 t. Nakonec to byl skočený řemen o zub.2 points -
Predchádzajúca V6: https://www.peugeot-club.com/topic/100636-lucifer-aka-silent-killer-30-v6-140kw-sedan-po-viac-ako-4-rokoch-a-70000km-off/ Tak, znova ahojte kúpil som svoju štvrtú 406 v poradí (pomaly by som sa mal nechať vyšetriť, aj keď na Čakoma ešte nemám ) Po štyroch rokoch používania V6 140kw, som presedlal na V6 152kW. Info o možnom predaji sa ku mne dostalo čistou náhodou, takže v priebehu týždňa od prijatia infa som auto išiel aj obzrieť, a hneď som ho aj zobral, nakoľko vtedy som už veľmi uvažoval, čo robiť so starším autom - či ho dať dokopy, alebo ho pustiť. Malé predstavenie auta: 406 3.0i V6 152kW, FullMUX Auto vyšlo z výroby 13.11.2001. Farba ETHC - Cossack Grey / Gris Chateau - metalíza (nepomíliť si z EZDC - Hades Grey! ) Najazdené 238.550 km. Pomerne dobrá výbava, v podstate presne rovnaká ako predchádzajúce, + ESP&ASR, čiže okrem JBL audio systému, Siemens monochrome navigácie, a strešného okna všetko (automat nerátam ) Vozidlo bolo dovezené na SK v roku 2008. Prvé dojmy - oproti 140kw je toto "nemé" auto, zvuk to má len pri vyšších otáčkach. Výkon ešte nič moc, 140kw sa mi zdá živšie, no je to zapríčinené zásahom do vozidla - príčiny vysvetlím neskôr Pár plánov v hlave mám, no najprv treba porobiť základné veci. Auto viac stálo ako sa hýbalo, za rok, ktorý prešiel od predchádzajúcej EK/STK auto najazdilo 2000 km. Brzdy vzadu KO (aj ručná), vytečený jeden zadný tlmič, pár vecí nefunkčných, klepoce silenblok motora/ramena, za studena má auto trošku zvuk diesla, .... nič čo by sa našťastie nedalo vyriešiť. Odlepenie nápisu na zadku je tiež v pláne Pripájam pár foto: Auto som prehlásil, vybavili sa ŠPZ hodiace sa ku autu Pár vecí sa už vymenilo / opravilo, onedlho budem tému znova aktualizovať chcel som len predstaviť vozítko1 point
-
Koupil jsem led žárovky 21w a po instalaci do koncovich světel mi i při vyřazení zpátečky malinko prosvitaly. Jelikož jsem chytry tak jsem věděl o tom že je to zbytkové napětí. Vyřešil jsem to tak že jsem na jednu stranu zpátečky napojil ještě obyčejnou 4 watovou žárovku a schoval ji do kapsy světla. Vše teď funguje jak má a je i přes ta zatmavena okna lépe vidět kam couvam.1 point
-
Vtipy
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele David 106s16 za téma
@Pepito https://www.autosalon.tv/novinky/nova-auta/tesla-ukazala-pick-up-cybertruck-sokuje-designem-silou-a-je-neprustrelny/galerie?pic=2e1a9afa2ac192af96a378aadc11603f.jpg https://www.autosalon.tv/novinky/nova-auta/tesla-ukazala-pick-up-cybertruck-sokuje-designem-silou-a-je-neprustrelny1 point -
106 sport projekt na VÍC LÉT :D
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Háček za téma
1 point -
1 point
-
1 point
-
Stačí pomyslet a mají ho nadoživotí1 point
-
hele, lepsi koupit celej novej displej na ali v cine ta oprava nebyva na dlouho, vetsinou se ten flex kabel zas odlepi1 point
-
1 point
-
změna nicku
Weri 605 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Tak super, rovnou by to chtělo změnit @HUGO BOSS na Hugo Boss, ale počkejte až se ozve, chtěl to tak. Je to tak měsíc co mi o tom říkal1 point -
1 point
-
Podlahy a koberce sou nový... a bárbínu odvolám, až mi slíbíš, že za rok pojedeš zas...1 point
-
změna nicku
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Raďous007 za téma
Super děkuji sice jsem chtěl jen Raďous ale nevadí i tak moc děkuji.1 point -
Do waze to dávaj šoféři, tak jsi tam měl tu PČR dát, asi před Tebou nikdo v tom okamžiku či čase nejel.1 point
-
to není moje práce.... to asi samo... jinak bych byla ráda, kdyby ste mě nechali aspoň týden v klidu... Však eště nemám ani vyúčtování tohodle srazu...1 point
-
Fotky: https://www.peugeot-club.com/gallery/category/87-vanocni-vecirek-2019/ Jaro:1 point
-
1 point
-
1 point
-
Vtipy
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele brixtr za téma
Krtkovi se zlomi lopatka a tak si rika: „Pujdu za ježkem, on mi lopatku určitě půjčí“. Je v polovině cesty a rozmýšlí se: „Co když mi ten ježek tu lopatku nepůjčí? Prece jen je trochu lakomej. Ale kdyz uz sem v pulce cesty, pujdu dal.“ Je ve třičvrtině cesty a rika si: „Ty vole! Co když mi ten ježek tu lopatu vážne nepujčí ?! Nevadi, kdyz uz sem az tady, pujdu dal.“ Uz je skoro u ježkova domu a rika si: „Kur*a! Ten ču*ák mi tu lopatu urcite nepůjčí“. Prijde k ježkovo domu, vezme kamen, hodí mu ho do okna a zařve: „Strč si tu zk*rvenou lopatu do prdele ty buzerante!!1 point -
Ahojte, Pridávam prvý "malý" changelog: V prvom rade, poprehadzovalo sa pár vecí zo staršej V6 (ako som spomínal v druhom vlákne, vybral som aj všetky "extra" veci, tieto sa postupom času dostanú do tohoto vozítka): interiér: - výduchy v šedej farbe, pôvodom z coupé - všetky stĺpiky v čiernej koži - LED tretie brzdové svetlo - JBL reprosústava technika: - predné tlmiče - predné pružiny Eibach -30mm - horné uloženie - predné kotúče & doštičky - rozpera - 17" Hockenheim Foto z výmeny: Výška pred-po, vidno na fľaške oleja: Zohnal som si trošku nezvyčajnejšie budíky, origo biele, takže som nahradil aj tie: pre mňa krása na n-tú Interiér - porovnanie pred a po: Mám ešte v poličke pripravené chrómové kľučky, časom sa nahodia aj tie. "Nové časti" nepochádzajúce zo starej V6: spravil sa aj prvý menší servis: - výmena silentbloku motora, pôvodný bol z roku 99. Nový pre V6 sa zohnať, žiaľ, už nedá ani OEM Peugeot ani druhovýroba, takže sa namontoval silent pre 2.2HDi - aspoň sa dodržalo, že to je hydraulické uloženie, a nie "obyč." guma/kov. Foto starého hovoria za všetko - dali sme dole olejovú vaňu, prečistila sa, špiny bolo dosť. Vyčistilo sa aj sacie sitko, a hurá, zvuk diesla pri studenom motore pominul - výmena vzduchového filtra - o pár dní neskôr aj výmena horného silentbloku (starý bol rozheganý, a v deň výmeny sme nemali druhý po ruke) Pár dní dozadu som vymenil sadu BSI+ECU. Prečo? Pretože auto bolo vo Francúzku ukradnuté, no našlo sa. Od vtedy bola v aute jednotka motora ECU s vyradeným imobilizérom zo staršej V6 (ešte semiMUX, nie fullMUX), toto spôsobovalo pár komplikácií. Na prvý pohľad to vyzeralo, že nefunkčný je iba tempomat. Avšak z dôvodu, že BSI a ECU medzi sebou normálne komunikovať nevedeli (pri semiMUX prebieha komunikácia medzi ECU+BSI cez VAN, fullMUX cez CAN) sa naskytlo viac problémov. Voľnobeh bol stále zvýšený, či už bolo auto studené či teplé. ECU bola plná nezmazateľných chýb, od polohy klapky pedálu, cez škrtiacu klapku, teplotné snímače oleja a vody, až po snímač tlaku v sacom potrubí. Motorové ECU nevedelo nič o rýchlosti (fullMUX nemá rýchlostný snímač na prevodovke, info putuje od jednotky ABS/ESP po CAN do ECU) a ani o prevodovom stupni - dôvod nefunkčnosti tempomatu;klíma regulovala teplotu ako sa jej chcelo-5minút normálne, potom 5minút kúrenie na plné pecky (predpokladám nemala info o teplote motora). Samozrejme naštartovať sa auto dalo aj skrutkovačom. Zohnal som teda sadu BSI+ECU+kľúč+spínačka. Výmena prebehla hladko, set mal menej najazdených km ako auto, takže zostali aj pôvodné kilometre. Spínačku som zatiaľ nemenil (aby som nemal iné kľúče ku dverám a iné do zapaľovania), no tá, ktorá v aute je momentálne, nesie tiež známky poškodenia od krádeže. Po výmene tempomat šlape ako má, teplota v kabíne sa reguluje normálne, na pocit sa mi zdá, že auto aj lepšie ide (avšak bol som s ním zatiaľ iba v meste), a voľnobeh je krásne nízky ako má byť, keď sa auto zahreje. Snáď pôjde dole aj trošku spotreba, aj keď tá mi nikdy nevadila. Ako bonus mám aj krajší kľúč diaľkového, a motorovú jednotku bez závad Plány na nasledujúci zásah - zadné brzdy, zadné tlmiče, predné ramená (predpokladáme že klepoce silent ramena, no ešte je to pod určením). Vidíme sa1 point
-
Pasuju dvere so Saxa do 106ky?
borisak zvýšil/snížil popularitu uživatele Martin 1981 za téma
Kedisy davnejsie bolo toto forum super.Rad som sem chodil a cital vsetko mozne.Ale teraz sa tu kazdy ohana pravidlami a neviem cim.Bol som riadny clen a teraz som zvazoval ze ci ma vyznam podporovat svojimy € nejake pravidla.Takze strcte si niekam aj tie vase pravidla1 point