Jump to content

Raďous007

Člen klubu
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

About Raďous007

 • ID člena
  53263
 • Rank
  Pozorovatel
 • Birthday 06/01/1983

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot Rifter
 • Rok výroby
  2019

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Titul
  Raďous
 • Město
  Chomutov
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  radomirsilha@seznam.cz
 • Facebook
  Radomír Šilha

Recent Profile Visitors

709 profile views
 1. Raďous007

  AD BLUE

  Ahoj já musel ujet cca 50 km na jednou a pak to zmizelo
 2. Ahoj za mě třeba to že ze všech je nejvíc nad zemí. Samozřejmě i ty ostatní věci hlavně v gt-line
 3. Asi to není úplně normální .Když už tedy jim ukáplo což se muže normálně stát jsme jen lidi tak by asi měli čunata to utřít.
 4. Tak nevím no najeto cca 10 000 a spotřeba od 7,5--8,00 l ted jsem začal jezdit stylem že opravdu i na automatu dávám na neutrál. a drží se to 7,2 -- 7,5 l už sem stý jízdy ale dost zklamaný protože tím stylem co jezdím tak by to mělo opravdu spadnout alespoň na 5 protože to už se fakt jen ploužím . Zas mám najeto jen 10 tak uvidíme při 50 .
 5. Já sem měl něco podobného a celé to bylo jen z důvodu nového systému dobíjení (jezdil jsem malé vzdálenosti) pak jsem auto projel cca 200 km v kuse a vše ok.
 6. A jde tam i více věcí aktivovat
 7. Ahoj laicky je to asi jen o tom kdy maj peugeot planet a nebo alexu aktualizováno a spojené online pak se jim to teprve spojí s tzv centrálou a povolí. To pak je Heureka.
 8. Fleška musí být ve formátu fat32 to jsou pomalejší flešky ne usb 3 atd. Pokud předelaš tu rychlou tak to není stabilní nedoporučuji lepší je koupit levnější ale kompatibilní pro to ve formátu fat32 a tu si nechat jen pro toto auto pak i na media
 9. Tak asi pro někoho dobré řešení ale nedokážu si nějak představit jak večer otevřu kufr a o mačkávám nějaké světla abych tam lépe vyděl a nebo jak něco dávám do kufru a ty světla nerozmlátím. Nápad asi dobrý. Já teď budu asi montovat led pásek který se bude napájet s toho origo světla a bude vlastně i na tom plastu hned u světla. Hlavně bude ale svítit a pořádně. (nic nezapínám vše automat) nepřekáží.
 10. Nevím zítra se schválně kouknu ale já myslím že to hřeje jen úplně nalevo po celé délce cca 8 cm což je opravdu k :::: Když jsem si objednával auto tak mně fakt vůbec nenapadlo se zeptat jak je to řešené. Prostě vyhřívání čelního skla má vyhřívat čelní sklo. Určitě by tam měli dát VYHŘÍVÁNÍ LEVÉ STRANY ČELNÍHO SKLA CCA 5 CM . to už by si to asi ale nikdo neobjednal že. Hlavně tedy pokud by mi to hřálo jen pod stěrači tak bych to asi ocenil mnohem víc než tu levou stranu protože při mrazech bych věděl že mi nepřimrznou a krasně je odlepím neutrhnu od skla. jenže já mám webasto tak to nikdy asi nepoužiji.
 11. Kamera v autě je super když máš tažný a jezdíš sám (couvání na kouli ) nebo třeba jako orientační ale určitě sní nemám problém z prodlením max 2s a jede. samozřejmě couvám podle zrcátek protože jsem tak naučen ale u takového auta jsem za ní rád když zajíždím do garáže nebo k nějaké překážce (Vysoký patník zeď tyč a cokoliv co se ztratí z pohledu a ty můžeš přitom min 50 cm dozadu) hlavně když mam automaticky pohled a ona se sama přepne na pohled z vrchu třeba.
 12. Tak já tedy nevím ale moje origo montované webasto bez problému funguje. sice nepoužívám časové nastavení v autě ale mám odzkoušeno že je přesné a funkční a pokud nikdo jezdi opravdu pravidelně ráno tak super věc. já tedy jen přes dálku prostě zapnu topení a po cca 10 min když přijdu do auta tak nic neškrabu nic nečistím nastartuji předehřátý motor což si myslím že asi pro tu moji 1.5 blue 130 je velice dobré. Když přijdu do auta cca po 15 min tak už se mi divně zdálky kouří z čelního skla a já se až cítím trapně před ostatníma co už 10 min škrabou nastartovaný promrzlí auto že sedám do auta pomalu v triku.
 13. Velká gratulace a hodně spokojeních kilometru.
 14. tak já když jsem jezdil cca týden prahu tak to kleslo na 6,5 ale musím se hlídat jezdit tak tak nějak klidně. jinak se to drží 7.3-7.6 Myslím že ale to asi započítává i to moje rozmazlování (min 10 min před jízdou si zapnu na dálku Webasto ) to je prostě krása.
×
×
 • Create New...