Přejít na obsah

Spocklw

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  81
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Spocklw

 • ID člena 56025
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2000

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Brno
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Spocklw

  tlumiče

  Dobrý způsob, jak zjistit jestli jsou přední tlumiče na výměnu je projíždět pod plynem táhlou zatáčku stálou rychlostí a pak přibrzdit. Pokud se při tom zanoří roh auta dolů, je to na výměnu. Další dobrý (ve smyslu že pak řidič velmi rychle zjistí, že ty nové tlumiče, a někdy i spodní prádlo, opravdu nutně potřebuje) způsob u auta s ABS je brzdění na nerovnostech - roletě před křižovatkou nebo neopravených panelových "schodových" úsecích na dálnici. Pokud je na takovém úseku nutné zabrzdit a tlumič neudrží už kvůli nerovnostem kolo pořádně na zemi, neustále se kvůli tomu aktivuje ABS. A není to dobrý pocit, když pak chce řidič rychle zastavit, silnice je suchá, ale auto zpomaluje jen tak trochu, protože je neustále aktivní ABS.
 2. Spocklw

  Spojka

  Mně třeba spojka odešla odešla celkem náhle, bez nějakého varování. Najednou začal jít pedál trochu jinak, ale ještě brala (200 km pryč na návštěvě). Pak se po několika použitích začaly ozývat divné zvuky, asi jak se odštípávaly lamely. To už brala špatně a pak v půlce cesty domů se rozsypala úplně, takže zbytek cesty byl s řazením bez spojky. Nevím, zda ji předchozí majitel měnil, pokud ne, měla okolo 240 tisíc.
 3. Sepsal jsem tipy pro motoristy, co se chystají v létě do Prahy: - ne
 4. Mimochodem, když už se tu řešilo to co se řešilo, viděli jste tenhle reklamní leták?
 5. Spocklw

  Osvětlení SPZ

  Případně jsem slyšel, že někdo používá sice 5 W, ale na 24 V z náklaďáku, pak svítí podstatně míň.
 6. Spocklw

  Ulomený výstup HDMI z GF

  GTX560 by měla mít i zvuk přes DVI, takže s kompatibilní redukcí by to mohlo jít.
 7. Spocklw

  Co jste dnes udelali...

  Měl jsi mu říct že nemá, hned bys to měl za 2500€ https://www.telegraph.co.uk/news/2018/05/22/german-parents-caught-taking-kids-school-early-holidays-face/
 8. Spocklw

  Deflektory na okna P308 II SW

  Další věc je, že dnešní mánie na STK řešit každou blbost už postihla i tohle. Originály lze mít na autě pořád (ideálně s papírem v kastlíku), za neoriginály někde vyhazují a musí se pak sundavat.
 9. Pár zábavně psaných článků s poselstvím, že být řidičem v MHD to může být naprd i jinde než jen u nás @Vena garážmistr https://www.dailymale.sk/author/slsp/page-1
 10. Spocklw

  Víko kufru - dorazy

  Vypadá to na 8733 AR za 72 Kč / kus.
 11. Spocklw

  Nový NTB

  Já třeba repasy beru tady, je to s roční zárukou https://www.device.cz/notebooky/ další o kterých vím je gigacomputer, s těmi nemám zkušenosti. Je třeba počítat s tím, že je to repas, nikdo neví co má za s sebou, může jet bez problémů velmi dlouho , nebo můžou být problémy skoro hned od začátku. Mám 4,5 roku Lenovo X200 a funguje pořád dobře a hlavně dostatečně, už jsem ale vyměnil HDD, displej a klávesnici. Na druhou stranu používání má trochu náročnější a přežije věci, které běžný ntb bez kovového šasi nedá.
 12. Spocklw

  Co jste dnes udelali...

  Mně přijde, že z každé strany ze které se na to někdo dívá je tam minimálně jedna věc, která je designově naprosto a nehodí se k celku. To musí dělat schválně, aby to prostě vypadalo hůř, než dražší Renaulty.
 13. Spocklw

  Co jste dnes udelali...

  Tohle je právě už po dešti... auto navoskované, 4 dny na něj sedal pyl a déšť ten žlutý potah pěkně takhle ztexturuje
 14. Spocklw

  Co jste dnes udelali...

  Dneska jsem obdivoval kropenatou metalízu na autě. No kdo z vás to má?
×