Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Weri 605

    Weri 605

    Vedení


    • Body

      14

    • Počet příspěvků

      5 522


  2. Klemoň

    Klemoň

    Člen klubu


    • Body

      11

    • Počet příspěvků

      4 397


  3. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      24 449


  4. Radek Hurvajz

    Radek Hurvajz

    Moderátor


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      33 583


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 2.12.2019 v kategorii Příspěvky

  1. Radek Hurvajz

    obecné informace

    Jako miminka Posraný a poblitý
    6 points
  2. Péťa

    Je to alarm?

    To je běžné sledovací zařízení. V Peugeotu ve Francii Tě sledují, jestli využíváš auto a neleží jen v garáži. Protože jinak by přiletělo speciální komando a auto Ti zabavilo a dalo někomu, kdo bude jezdit
    5 points
  3. Klemoň

    Poděkování

    No někdy je to docela otrava číst ty příspěvky tady. Tedy myšleno tak , že jsem otrávený , že jsem nebyl . . . Ale člověk nemůže mít všechno. Ale i ten jeden stál opravdu za to - jen jedna věc mne opravdu štve - že jsem neviděl více bledých tváří v neděli - jako byl viděn náčelník bledá huba v sobotu = @radim.1008 Jo a poděkování ??? No komment - prostě bezva i ten jeden den . . . .
    4 points
  4. FrantaCV

    Vtipy

    Nakládání masa - beran po cikánsku. lamb.mp4
    4 points
  5. Laďa

    Vtipy

    4 points
  6. Weri 605

    obecné informace

    Tak já sem asi v bažině...
    3 points
  7. Laďa

    Vtipy

    3 points
  8. Klemoň

    obecné informace

    Ježíš ten byl dobréééj . Jsem potřeboval zvednout náladu V práci na mne čučej - jsem se začal smát nahlas . . .
    3 points
  9. JVP

    špatný signál rádia Peugeot 5008

    Problém vyřešen. Příčina stejná, jako měl skrivan 13. Soudruzi ve Francii ušetřili 2cm kabelu a ten, jak byl krátký, tak se postupně otevíráním pátých dveří přetrhl. Je nutno sundat tapec z pátých dveří, kabel (koax)vypojit ze zesilovače , odpojit zemnění, celý svazek vytáhnout ze dveří, sejmout průchodku do střechy, kabely nastavit, nebát se napojit i koax obyčejnou licnou - na funkci rostlináře ten kousek nemá vliv. Pak to celé zase dát dohromady a hotovo. Bratru hoďka a půl práce.
    3 points
  10. Weri 605

    obecné informace

    Na jarním Verysek nebude..., ale já a Schreek ano...
    3 points
  11. Pe.Tr

    Vtipy

    3 points
  12. brixtr

    Vtipy

    Krtkovi se zlomi lopatka a tak si rika: „Pujdu za ježkem, on mi lopatku určitě půjčí“. Je v polovině cesty a rozmýšlí se: „Co když mi ten ježek tu lopatku nepůjčí? Prece jen je trochu lakomej. Ale kdyz uz sem v pulce cesty, pujdu dal.“ Je ve třičvrtině cesty a rika si: „Ty vole! Co když mi ten ježek tu lopatu vážne nepujčí ?! Nevadi, kdyz uz sem az tady, pujdu dal.“ Uz je skoro u ježkova domu a rika si: „Kur*a! Ten ču*ák mi tu lopatu urcite nepůjčí“. Prijde k ježkovo domu, vezme kamen, hodí mu ho do okna a zařve: „Strč si tu zk*rvenou lopatu do prdele ty buzerante!!
    3 points
  13. Zůza

    Poděkování

    Kouďák s Marťou pravidelně červa vypalujou to jen my z hor na to kašlem a pak to odserem
    2 points
  14. radim.1008

    Poděkování

    Asi odolnější druh.
    2 points
  15. Péťa

    obecné informace

    Fotky: https://www.peugeot-club.com/gallery/category/87-vanocni-vecirek-2019/ Jaro:
    2 points
  16. Tak nabitou baterku pozná a nezačne znovu nabíjet
    2 points
  17. Fruktis

    Zaseklé dveře (406)

    No než to začne brát útokem, tak to může promazat, pak tam stříknout čistidlo na brzdy....a poslední variantu bych volil destrukci tapecu a pak až dveří....
    2 points
  18. Verýsek

    obecné informace

    @Vena garážmistr nemůžeš taky věřit všemu co se tu píše Weri přehání.. Všichni jsme byli do půlnoci v postelích a ještě střízlivý a spali jako miminka
    2 points
  19. AnotherOne

    Je to alarm?

    Podľa tohto tu je to pohybový senzor ku poplašnému zariadeniu. https://forum.miata.net/vb/archive/index.php/t-116064.html
    2 points
  20. Weri 605

    obecné informace

    Verysku... všichni to víme..., tančila si (a nejen na parketu) opíjela sebe i ostatní a když si šla nad ránem poslední (už ani nevím s kým ) spát, tak ste se hihňali a klepali slušným lidem, co šli spát už v jedenáct, na dveře...
    2 points
  21. Lukas.407

    Modifikovaný klíč z aliexpressu

    Mam ho taky, musel jsem kontakty trochu vice"napruzit" a "natahnout" do strany, bylo to asi o 1mm vyoseny proti baterii. Pomalu to jakoby zavirej a otvirej a kdyz budes nakukovat dovnitr tak uvidis jestli ti kontakt jde na baterku... A hlavne!!! Zkus to nejdriv dat zpet do staryho krytu aby si zjistil jestli mas problem v krytu, nebo v plosnaku/baterce/parovani...
    2 points
  22. radim.1008

    obecné informace

    Někdo bouchá na dveře, jdu otevřít.
    2 points
  23. Pepito

    Je to alarm?

    Jsem si to myslel, jen jsem to potřeboval potvrdit.
    2 points
  24. Klemoň

    obecné informace

    Omlouvám se za trošku pozdní reakci . . . Takže jak víte , vyráželi jsme k domovu cca 21,30. Dolní Dvůr stav poprášeno, žádné velké klouzání a jasno. Od Vrchlabí cca 15 minut jízda ve vánici (pořádné) na tlumené a zvolna. Při dálkových byla krásně vidět bílá stěna suchého sněhu - myšleno nebylo potřeba stěrače. Pak na silnici klid kromě jenoho Pražského "spěchálisty". Tak jsem ho nechal jet a doufal, že ho na té poprášené silnici nebudu o kus dále tahat z lesa. Pak ještě jednou na dálnici chumelenice, ale to už bylo slabší takže tak cca 120km/h , stěrače na rychlé stírání (bylo to už mokré). No a cca ve 23,20 jsem zaparkoval před domem. Všem děkuji za milou společnost , některým jedincům za ještě milejší přivítání Sklo , které jsem si vyfoukal ve sklárně , Kůstka upustila na schodech domu . Tak jsem ji z těch schodů srazil do střepů a dorazil ji prkénkem na maso od Ježíška (opakovaně, bylo kvalitní a vydrželo). Vzal jsem si na to nepromokavou bundu od Peugeot Ježíška (abych nebyl od krve) Reflexní kšandy za umístění v soutěži jsem si nebral, abych nebyl vidět a to co z Kůstky zbylo, jsem procedil přes vzduchový filtr (od Peugeot Ježíška) , aby nezůstaly stopy
    2 points
  25. PaKr

    Vtipy

    2 points
  26. feriboy

    Zadní světla zpátečky

    Koupil jsem led žárovky 21w a po instalaci do koncovich světel mi i při vyřazení zpátečky malinko prosvitaly. Jelikož jsem chytry tak jsem věděl o tom že je to zbytkové napětí. Vyřešil jsem to tak že jsem na jednu stranu zpátečky napojil ještě obyčejnou 4 watovou žárovku a schoval ji do kapsy světla. Vše teď funguje jak má a je i přes ta zatmavena okna lépe vidět kam couvam.
    1 point
  27. KoudaK

    Poděkování

    Je pravda, že jsme před týdnem navštívili Přítluky a 60 L vinné šťávy už je doma ve sklepě.. Teda teď už 52 L... No nepopírám, že jsme se i dezinfikovali hruškovicí...
    1 point
  28. Milan+

    Poděkování

    Prý z hor
    1 point
  29. Weri 605

    Poděkování

    jasněěěěěě... Hurvajz.... akorát je divný, že to Koudy s Marťou nechytili taky, čéče...
    1 point
  30. brixtr

    Vtipy

    1 point
  31. jarokare

    Zjištění výbavy podle VIN

    Kde si vzal to dvojtý W ? FandaVít.pdf
    1 point
  32. Radek Hurvajz

    Týdenní akce Autokelly + speciální akční ceny pro PC

    To že je bez DPH vim, a není to klamání spotřebitele protože ceny jsou pro velkoobchodní zákazníky. Ona tam ta cena pak naskočila, asi to nebylo hned od rána. Každopádně jsem to koupil a nevim teda jestli to nepovezu zpět, protože: nemá plastový kufr i když to pišou, ale asi bych to přežil, divil jsem se už v prodejně, Flexa "z bezpečnostních duvodů nelze aretovat spinač" (Uvedeno v navodu ale ne před prodejem v popisu), což po vyzkoušení bude nejspiše otrava, Maflik nic moc teda, vrtačka jediná celkem ujde. Tak jsem takovej rozpačitej.
    1 point
  33. Klemoň

    obecné informace

    No to máš z toho , že jsi krkoun !!! Celej rybník a najednou. Já piju potůček , malé dávky ale průběžně. Občas přijde vlna "jarního tání" tj. lahvinka tvrdšího, nebo dvě lehčího (či více, záleží kolik odtaje) a to pomalu odezní
    1 point
  34. Weri 605

    Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)

    Necháme to rozjetý tak jak to je... my s venou 5.12. jdeme... přidej se k nám kdo chceš a pak teda 9.1. já tak cca kolem a přibližně v 18:42..
    1 point
  35. Multiplex406

    Servisny manual

    Tak použij servisbox, kup si hodinu placených služeb a najdi si to co aktuálně potřebuješ, stránku si ulož offline preveď na pdf. a máš to. za hodinu tohoto stihneš hodně. platí se to online kartou.
    1 point
  36. Vena garážmistr

    106 sport projekt na VÍC LÉT :D

    A copa by jsi s těma prachama dělal když bys je necpal do aut nebo bydlení ještě by jsi mohl podlehnout jinému pokušení?
    1 point
  37. Zůza

    Poděkování

    @SV 24 proč na mě?? To máš od Ježíška Na prdy prď a usmívej se
    1 point
  38. MJSytic

    Servisny manual

    Nemám. Ale můžeš to koupit ty a nabídnout ostatním online zdarma
    1 point
  39. Renda101

    Má cenu opravovat potkaný motor u P807 12 let starého?

    No vidíš, a to jsi chlap, na toho si přece jen tolik netroufnou.... Já byla 20 let vdaná, všechno kolem auta a baráku zařizoval manžel, pak mě vyměnil za mladší model a pořídil si i nový model vozu, takže nám s dětma zůstalo ojeté rodinné auto a já se učím za pochodu.... Děti studují, ale zrovna pro mě dost nepraktické obory - filozofickou fakultu UK a střední uměleckou školu grafický design, takže improvizuju. Čistě hypoteticky se chlapi zkuste zeptat svých manželek a přítelkyň, co by si počaly s porouchaným autem, kdyby vás neměly....
    1 point
  40. Weri 605

    Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)

    Budeš dělat čerta....? To ti jde no.. stačí začít chrápat a děti utečou.. no tak za 2 měsíce Schreeku.... jako předem hlásím, že ten leden buď vynecháme a nebo posuneme na 9.1.... sorry ale 2.1. já to nedám časově, budu lejt na horách a to můžu řídit až tak 4.1. Tak jak..... vy všichni...?
    1 point
  41. FrantaCV

    Vtipy

    Tak na tuhle pohádku se fakt těším.
    1 point
  42. brixtr

    Peugeot 206 přední kola do A

    Přesunuto @Pulec73 pro příště,pokud nenajdes vhodnou sekci ohledně technického dotazu , vlož to přímo do servisu
    1 point
  43. Weri 605

    Poděkování

    Já jedu zejtra zpět k Jirkovi..., kdo se přidá...? Taky eště jednou moc děkuju všem co přijeli a měli s námi trpělivost.... Děkuju @Lucy sv 24 za výběr místa pobytu, program a sklárnu... Nechci tady slízávat smetanu, takže obrovské díky posílejte jí a né mě...!!!! Já hlídala jen účetnictví a po tři noci bar do tří do rána... Děkuju i @SV 24, že se mnou jel už ve čtvrtek a byl celý víkend zodpovědný a hlavně předseda jak má být...!!!!! ŠTĚPÁNKU pojď..!!! Máš na to a jeď dál...!!!!!! Děkuju za sníh, který nebyl objednaný, ale dokreslil tu atmošku úplně dokonale... Děkuju Jirkovi Suchanovi za super přístup k naší akci.. Je to hoteliér jakých už dnes moc není... skromný a upřímný...! Vlastně i docela odvážný..., nechal mi volný přístup k baru.... Srazem to nekončí a kdo může doražte ve čtvrtek 5.12. do Třeboradic... zapijem ten sníh... Díky díky díky.. užila jsem si to...!!!!
    1 point
  44. Veverka

    Poděkování

    Už jsem děkoval jinde, ale zapomněl jsem na Lucku @Lucy sv 24 a nebylo by fér ji jako tu důležitou v pozadí nezmínit. Ještě jednou díky moc!
    1 point
  45. SV 24

    Poděkování

    Já bych chtěl poděkovat všem, kteří dorazili! Snad se Vám všem sraz líbil! Hlavní poděkování patří Lucce za přípravu srazu a Wery! Děkuji Vám!
    1 point
  46. 1 point
  47. Davidak79

    Vtipy

    1 point
  48. FrantaCV

    Vtipy

    Pozor na to co si přejeme.
    1 point
  49. radim.1008

    Nový Peugeot 208 / Nový Peugeot 2008 : UVEDENÍ V ČR

    Proč je to víko nad SPZ dělený? Zadek z boku vypadá trochu kostrbatě. Nevím na prvním poled se mi dvakrát nelíbí, myslím že 208 je hezčí. Nebo to dělá barva?
    1 point
  50. *nohafuc*

    Vtipy

    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...