Přejít na obsah

Honza7

Uživatel
 • Počet příspěvků

  15
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Honza7

 • ID člena 55848
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 308

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Karviná
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Honza7

  Páčky v P307

  Ok dík, řeknu mu a když tak se ti ozvu.
 2. Honza7

  Páčky v P307

  Jasné díky, to už záleží na švárovi, jak se rozhodne. Kdyby se rozhodl na repas, tak bych určitě uvítal kontakt na nějakého člena, který to dělá. Švára je z Bolky, tak třeba někdo z okolí? Kluci díky moc za pomoc.
 3. Honza7

  Páčky v P307

  Díky za info. Jedná se o švárovo auto, tak to s ním proberu.
 4. Honza7

  Páčky v P307

  Zdravím pánové. Chtěl bych se zeptat na problém u páček na 307ku.Po spuštění páčky do leva 3x zabliká a zhasne, někdy se rožnou světla. Po dotknutí páčky se blinkry rozjedou. Nedělá to stále, jen někdy. Po výměně použitého celého kompletu z bouračky, stejný problém. Může být problém jinde? Přijde mi málo pravděpodobné, že by dva kusy vykazovaly stejnou závadu. Děkuji za případné info.
 5. Honza7

  Nejhezčí kola na 5008mičce

  Parádní odstín,možná by mi sedly k té černé. Já jedu klasiku Quark 17ky a ještě mě neomrzely .Dvě sady léto,zima. Ted´ je někdo prodává na L-- g-- za pár kaček i s gumama. Kdyby měl někdo zájem.(Snad to není proti pravidlům)
 6. Chtěl jsem v autorizáku deaktivovat sklápění zrcátek na zimu . Bylo mi řečeno,že jim to přes dia nešlo.Sklopím tedy před vypnutím motoru zrcátka tlačítkem .Při odemykání se neotevřou .Můžu v klidu kloub zrcátka pokud je nějak zamrzlý postříkat rozmrazovačem na sklo.Po té zrcátka opět tlačítkem otevřu.
 7. Honza7

  Vzpěra u předního kola

  Díky moooc,jsem si říkal jestli mi to v servise nezapomněli nasadit.Už jsem byl odhodlanej,že někomu u kaufu lehnu pod 5008 a mrknu se.
 8. Dobrý den pánové.Potřeboval bych poradit.Dnes u výměny kol jsem zjistil,že mi na pravé straně u předního kola chybí nějaká vzpěra .Má to tak být?Že v levo je a v pravo né?Jakou to má prosím funkci?Zajímavé,že jsem si toho nevšiml už na podzim.Auto jsem měl několikrát v autorizáku, měněny kotouče+brzdy,chladič klimatizace a držák oil filtru a nikdo mi nic neříkal,že by mi něco chybělo.Díky za radu.Honza
 9. Honza7

  chladící okruh PEU: 5008

  Zdravím pánové,jen mě napadlo zde přidat obrázek mé vyřešené závady.Třeba to někomu pomůže do budoucna.
 10. Honza7

  chladící okruh PEU: 5008

  Tak se podělím se svou zkušeností.5008 2.0 110 Kw.Také únik chladicí kapaliny u držáku olejového filtru.Opraveno v autorizovaném servise v Havířově.Musel jsem ale na díl čekat,nejbližší byl až v Bratislavě.Cena s prací 10500 Kč.Tak snad nějakou dobu vydrží.
 11. Honza7

  Skřípání plastu

  Kdyby to náhodou chtěl někdo ještě sundávat ,tak jsem to nafotil.Je to jen nacvaknuté.Ale opatrně ať nezlomíte ty tři spodní úchytky.
 12. Honza7

  Ulomená měrka oleje

  Dnes mi volali z peugeotu,že se paní spletla a cena není přes 800 Kč ale 356 Kč. Rozměry měrky z leva do prava: počáteční plast 10cm,kulatinka(prut)od plastu k plastu 47cm,plast s očkem 8,5cm,dohromady 65,5cm.Barva oranžová.Mám peugeot 5008 2.0hdi 110kw.
 13. Honza7

  Ulomená měrka oleje

  Zdravím pánové.Dnes jsem vyzvedával auto 5008 2,0 Hdi 110 Kw ze servisu Peugeot Auto Tichý Havířov a bylo mi zjištěno že mám také ulomený spodní plast měrky oleje .Nevíte prosím kde bych koupil levněji novou měrku?U nich vychází měrka přes 800 Kč .Předem Díky.
 14. Ahoj před měsícem jsem měnil brzdové destičky a kotouče na 308ce .V autorizovanem servise cena cca 5000 kč.
 15. Honza7

  klimatizace peugeot 307

  Ahoj měl jsem před týdnem podobný problém na 308ce.Měl jsem vadný odpor ovládání ventilátoru.Oprava 2300 v autorizovaném servise.
×