Jump to content

Honza7

User
 • Content Count

  25
 • Joined

About Honza7

 • ID člena
  55848
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 308

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Karviná
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. P607Olda - Dobrý postřeh. Mám 7míst.O těch krajních vím, ale o tom prostředním jsem nevěděl. Díky. Na druhou stranu proč ho zvedat? Kdybych chtěl zvětšit objem kufru,je asi lepší sklopit vše do roviny, než aby mi ubraly prostor stojící sedačky.
 2. Mimochodem, nevíte cca cenu v autorizáku za rozvody? Mám 181000 km. Za 3000 km mě čeká servis. Že bych to udělal pro jistotu při jednom?
 3. Tak já mám 01-12. Tchéque
 4. Tak to netuším. Já mám taky rok 2012
 5. Ahoj, Pacho69 ti napsal dvě možnosti měření tlaku v pneu. 1.senzory tlaku přímo v kole na ventilku. To mají 5008ky. Hází ti to hlášku, protože je tam asi nemáš, nebo jsou nefunkční. Já mám dvě sady a obě sady musí být naprogramovány. (r. v. 2012).Potom si přehazuješ jak chceš. Jaro zima. Kola už se načtou samy. 2.možnost měření tlaku je podle abs. Kola neobsahují senzory tlaku v kolech na ventilkách. Mám to u vw touranu. Po přehození druhé sady musím jen v menu RESETOVAT PNEU.
 6. Ahoj, nedávno jsem řešil taky omezovač u řidiče. Bál jsem se otevřít dveře, jak v tom lupalo. Jedině to vyměnit, vyjedou se tam od toho táhla silónové kolečka a pak to tak lupe. Já sehnal na bazošu z bouračky za 500 kč. Výměna není náročná. Samotný omezovač 1x torx a dvě matky. Tapec samozřejmě musí dolů. Doporučil bych koupil, ty čudle. Určitě jich pár polámeš. Já si jich koupil 10 v autorizáku a nebyla to velká položka. Pět mi jich myslím ještě zbylo.
 7. Tak já našel v servisní knížce to to. Rozvoďák u Hdi 1.4,1.6,2.0,2.2,2.7l Normální podmínky - 240 000 km nebo 10 let. Zťížené podmínky - 180 000km nebo 10 let. viz fotka.
 8. Ano z Ka. Jezdím do autorizáku v Suché. Se servisem celkem spokojený. Vedoucí mechaniků velmi vstřícný. Když to nemohli deaktivovat, tak mi dali aspoň zadara rozmrazovací sprej na okna ať si ten kloub zrcátek postříkám. Zrcátka řeším v popise výše a nemám s tím problém.
 9. Mě to nenašli ani v autorizáku. 5008 2.0 Allure
 10. Honza7

  Páčky v P307

  Ok dík, řeknu mu a když tak se ti ozvu.
 11. Honza7

  Páčky v P307

  Jasné díky, to už záleží na švárovi, jak se rozhodne. Kdyby se rozhodl na repas, tak bych určitě uvítal kontakt na nějakého člena, který to dělá. Švára je z Bolky, tak třeba někdo z okolí? Kluci díky moc za pomoc.
 12. Honza7

  Páčky v P307

  Díky za info. Jedná se o švárovo auto, tak to s ním proberu.
 13. Honza7

  Páčky v P307

  Zdravím pánové. Chtěl bych se zeptat na problém u páček na 307ku.Po spuštění páčky do leva 3x zabliká a zhasne, někdy se rožnou světla. Po dotknutí páčky se blinkry rozjedou. Nedělá to stále, jen někdy. Po výměně použitého celého kompletu z bouračky, stejný problém. Může být problém jinde? Přijde mi málo pravděpodobné, že by dva kusy vykazovaly stejnou závadu. Děkuji za případné info.
 14. Parádní odstín,možná by mi sedly k té černé. Já jedu klasiku Quark 17ky a ještě mě neomrzely .Dvě sady léto,zima. Ted´ je někdo prodává na L-- g-- za pár kaček i s gumama. Kdyby měl někdo zájem.(Snad to není proti pravidlům)
×
×
 • Create New...