Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 26.7.2019 v kategorii Příspěvky
-
Co jste dnes udelali...
Fruktis a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
dnes na koupališti, všechno dobrý, ale tolik tlustých bab jsem už dlouho neviděl , některá po pysku krasavica, ale zbytek hnus...4 points -
Co jste dnes udelali...
jirka307 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Dnes v práci a od půl třetí mi začala dovolená, tří týdenní veget.3 points -
106 custom nerezový výfuk
Rikic339 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Ty seš fakt divnej patron3 points -
Klady a zápory Peugeotu 2008
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
promin to neslo2 points -
Svelomet predný ľavý
lucky83 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
2 points -
@MJSytic se stav , dám ti rychlokurz1 point
-
@bedazzled Znám lidi, co znaj lidi a ty jim poradili, že mi mají poradit, že na tom, DVD je soubor "psa interface checker install" a to když si nainstaluju, tak mi to tohle ukáže Já myslím, že to je takhle udělaný schválně, protože "mechoši", co jsou v servisech přes ele. a diag, tak to nejsou žádní blbci a jsou vždycky vážení kolegové Každopádně jsem šéfovi s přehledem vyjel chyby (a že jich bylo) a přenastavil servisní interval z 2/20 na 1/15 Takže úplně marnej taky nejsem V neděli připojím 508 a tam se uvidí, jak na tom DIAG je. Jestli se dostanu, kam potřebuju (AM6), tak budu spokojenej P.S.: Pokud bys mi poslal "screenshot" obsahu těch DVD, tak budu rád. Alespoň uvidím, co na tom druhém je a jestli to k něčemu budu potřebovat. Díky1 point
-
Co jste dnes udelali...
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
1 point -
Právě, že to je ta stará. Ročník 2005 Ale podle bodu 5 tohohle článku je to tak v pořádku1 point
-
Nafta u vstřiků
Jirka.budejovice zvýšil/snížil popularitu uživatele Ferry za téma
bratranek mel prasklej vstrik, zespod, co se sroubuje ten extendr pro trubku, je ve vstriku dirka, nevim, k cemu ma slouzit, ale na tom jeho vstriku byla od tehle dirky vlasova prasklina a chcalo to tudy, nepomohlo pretesneni extendru a privodnich trubek, zavarit to taky neslo a ani na repas to nevzali, tak jsem mu musel dat novej vstrik. Nechci strasit, to jen pro info1 point -
Nafta u vstřiků
Jirka.budejovice zvýšil/snížil popularitu uživatele krtek 2 za téma
zober si na to dva kluce jednym pridrzis ten sestihran blizsie ku vstreku a druhym utahjes ten vzdialenejsi sestihran1 point -
Jean "Pepe" 406 1.8 LPG sedan LFY
JeanJaquesKubi zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Zkontroloval bych všechny šroubové spoje, které byly povoleny a při té příležitosti mrknul na polohu vnitřního kloubu poloosy vůči převodovce.... Jinak takhle se chová brzdič.... Zpátečka a jednou lup, potom jednička a jednou lup.... Nebo destičky v brzdiči....1 point -
Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Tak si nastuduj jízdní řád 110 mívá o prázdninách dost omezení.1 point -
Jen @lucky83 není řádný člen, takže pro něj 4.039,-- Kč. A nebo za 400,-- koupit členství a i tak ušetří 529,-- ... pokud nemá jinou slevu v Kelly ...1 point
-
peugeot 508 koupit ojetinu vs. spolehlivost
P607Olda zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Reálně tam hrozí to samé co u normální manuální převodovky. Tady je navíc robot, který jí ovládá. Spojka by teoreticky měla být víc v pohodě, protože nedostává tolik na prdel řidičem.1 point -
Když se mi bude chtít, také dorazím1 point
-
Lidskej nevkus
trucker1245 zvýšil/snížil popularitu uživatele Háček za téma
nahodou vel satis je moc povedenej xD , to je tak baječně skovstnej kus asi jako multipla ..1 point -
ono na druhé straně--co bys za 800 tisíc vlastně chtěl, někteří známí a třeba i v rodině máme mercedesy, audi, bmw a majitelé říkají to samé, rok co rok větší šunt...1 point
-
1 point
-
Ja by som to zase tak čierno nevidel, treba sa posadiť do áut iných značiek v podobnej cenovej kategórii a mysím si, že 95% konkurencie je čo sa týka interiéru čistá bieda. Také suzuki, škodovka renault a pod. to škoda hovoriť, vrzgá všetko na čo človek zatlačí + lacno vyzerajúce materiály, všeobecne napr. japonci čo sa týka opracovania karosérie tak to je doslova bieda keď človek trochu vidí do procesu výroby (samé viditeľné zvary, nezafalcované plechy na dverách....). Myslím si že v danej cenovej kategórii je na tom peugeot čo sa týka kvality materiálov nadpriemerne. Horšie je to potom vo výbere mechanických komponentov (napr. klimakompresory do niektorých motorizácií sú made in china) - hlučné kompresory, pazvuky z prevodoviek a podobné veci, na ktoré keby si dali fakt pozor pri schvaľovaní komponentov, mohli by byť kvalitou ešte o ďalší stupeň vyššie.1 point
-
1 point
-
Hurvajzova 207 - Prodáno
Schreek zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
1 point -
Francouz jako Francouz Jezdilo tady na klubu BMW (myslím) se lvem (@Marlin), jezdil tady Ford se lvem (@Goldinka), tak proč ne Renault1 point
-
jen mě napadlo, má být vedro--ideální počasí pro stříkání dutin...1 point
-
elektrika 307 sw 1.6
Tony Stark zvýšil/snížil popularitu uživatele ChouLu za téma
Origo diag, multimetr a zkušenosti.. to je vše co potřebuješ.. a to se bojím že v UK bude problém1 point -
Od tohodle prodejce možná koupila auto ta rodina z Náchoda1 point
-
Dnes od brzkého rána pohodový (zastávka v Alpách apod.) přesun na koupačku ke "špinavému" moři v Itálii (Lido di Jesolo) a tam setkání s neteří s rodinou (co jeli kvůli dětem noční přesun bez kochání). Jel jsem průměr 94km/h za 5,0 l/100km. Na to, že jsme jeli 4 dospělí (a dobře vykrmení i s bagáží) to považuji za pěkná čísla. Zpět to bude horší (přece jen víc do kopce). PS: Takto nás na chvíli postavil borec z hotelu než jsme vyložili bagáž a odvezli auta na parkoviště.1 point
-
Co jste dnes udelali...
trucker1245 zvýšil/snížil popularitu uživatele jirka307 za téma
1 point -
Dneska vařim já
Fruktis zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
Zoftik nebo sos,prostě vypečený tuk z masa a když je ho málo,třebas u libovýho masa a šťávičky není moc,tak trochu přidelávam aby bylo čím omastit knedliky,brambory,cokoliv Bůček,uzený,jedna lžíce tuku a masla a cibulka s česnekem jemně zasypaný hladkou moukou a rozpečený smichaný a asi dvě decka vody,smíchat jeste v pekáči s masem,chvilinku nechat už otevřeněji pekáč,No a pak už se jen lžíci vybírá Něco jakoby z výpečků1 point -
Olej a HDI motor.
Michal_stu zvýšil/snížil popularitu uživatele OldasII za téma
Nevim. Tezko rict. U vetsiny vyrobku to tak byva. Ze vlastne platis jen za znacku. Ale kdyz vemes, ze ten motor furt maka, tak ja si za znackovej olej rad priplatim. Menim po 15-20.000. Na prvnim aute takto najeto 150 na soucasnem 40.000. Bez sebemensiho problemu s motorem.1 point