Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      35 915


  2. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      24 449


  3. MJSytic

    MJSytic

    Super Administrátor


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      16 197


  4. KoudaK

    KoudaK

    Uživatel


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      5 819


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 26.7.2019 v kategorii Příspěvky

  1. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    dnes na koupališti, všechno dobrý, ale tolik tlustých bab jsem už dlouho neviděl , některá po pysku krasavica, ale zbytek hnus...
    4 points
  2. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dnes v práci a od půl třetí mi začala dovolená, tří týdenní veget.
    3 points
  3. Pepito

    106 custom nerezový výfuk

    Ty seš fakt divnej patron
    3 points
  4. KoudaK

    Vtipy

    3 points
  5. Pe.Tr

    Klady a zápory Peugeotu 2008

    promin to neslo
    2 points
  6. MJSytic

    Svelomet predný ľavý

    Hned na první pokus
    2 points
  7. jarokare

    Diagnostika Lexia

    @MJSytic se stav , dám ti rychlokurz
    1 point
  8. MJSytic

    Diagnostika Lexia

    @bedazzled Znám lidi, co znaj lidi a ty jim poradili, že mi mají poradit, že na tom, DVD je soubor "psa interface checker install" a to když si nainstaluju, tak mi to tohle ukáže Já myslím, že to je takhle udělaný schválně, protože "mechoši", co jsou v servisech přes ele. a diag, tak to nejsou žádní blbci a jsou vždycky vážení kolegové Každopádně jsem šéfovi s přehledem vyjel chyby (a že jich bylo) a přenastavil servisní interval z 2/20 na 1/15 Takže úplně marnej taky nejsem V neděli připojím 508 a tam se uvidí, jak na tom DIAG je. Jestli se dostanu, kam potřebuju (AM6), tak budu spokojenej P.S.: Pokud bys mi poslal "screenshot" obsahu těch DVD, tak budu rád. Alespoň uvidím, co na tom druhém je a jestli to k něčemu budu potřebovat. Díky
    1 point
  9. vendelinek

    Co jste dnes udelali...

    Někde jsem to tady viděl
    1 point
  10. MJSytic

    Diagnostika Lexia

    Právě, že to je ta stará. Ročník 2005 Ale podle bodu 5 tohohle článku je to tak v pořádku
    1 point
  11. Ferry

    Nafta u vstřiků

    bratranek mel prasklej vstrik, zespod, co se sroubuje ten extendr pro trubku, je ve vstriku dirka, nevim, k cemu ma slouzit, ale na tom jeho vstriku byla od tehle dirky vlasova prasklina a chcalo to tudy, nepomohlo pretesneni extendru a privodnich trubek, zavarit to taky neslo a ani na repas to nevzali, tak jsem mu musel dat novej vstrik. Nechci strasit, to jen pro info
    1 point
  12. krtek 2

    Nafta u vstřiků

    zober si na to dva kluce jednym pridrzis ten sestihran blizsie ku vstreku a druhym utahjes ten vzdialenejsi sestihran
    1 point
  13. Hafity

    Jean "Pepe" 406 1.8 LPG sedan LFY

    Zkontroloval bych všechny šroubové spoje, které byly povoleny a při té příležitosti mrknul na polohu vnitřního kloubu poloosy vůči převodovce.... Jinak takhle se chová brzdič.... Zpátečka a jednou lup, potom jednička a jednou lup.... Nebo destičky v brzdiči....
    1 point
  14. Tak si nastuduj jízdní řád 110 mívá o prázdninách dost omezení.
    1 point
  15. Péťa

    Svelomet predný ľavý

    Jen @lucky83 není řádný člen, takže pro něj 4.039,-- Kč. A nebo za 400,-- koupit členství a i tak ušetří 529,-- ... pokud nemá jinou slevu v Kelly ...
    1 point
  16. pavelu96

    peugeot 508 koupit ojetinu vs. spolehlivost

    Reálně tam hrozí to samé co u normální manuální převodovky. Tady je navíc robot, který jí ovládá. Spojka by teoreticky měla být víc v pohodě, protože nedostává tolik na prdel řidičem.
    1 point
  17. h4wk3y

    Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)

    Když se mi bude chtít, také dorazím
    1 point
  18. Háček

    Lidskej nevkus

    nahodou vel satis je moc povedenej xD , to je tak baječně skovstnej kus asi jako multipla ..
    1 point
  19. ozzy56

    Převodovka Eat 8

    ono na druhé straně--co bys za 800 tisíc vlastně chtěl, někteří známí a třeba i v rodině máme mercedesy, audi, bmw a majitelé říkají to samé, rok co rok větší šunt...
    1 point
  20. Péťa

    Vtipný inzerát

    1 point
  21. loque

    Převodovka Eat 8

    Ja by som to zase tak čierno nevidel, treba sa posadiť do áut iných značiek v podobnej cenovej kategórii a mysím si, že 95% konkurencie je čo sa týka interiéru čistá bieda. Také suzuki, škodovka renault a pod. to škoda hovoriť, vrzgá všetko na čo človek zatlačí + lacno vyzerajúce materiály, všeobecne napr. japonci čo sa týka opracovania karosérie tak to je doslova bieda keď človek trochu vidí do procesu výroby (samé viditeľné zvary, nezafalcované plechy na dverách....). Myslím si že v danej cenovej kategórii je na tom peugeot čo sa týka kvality materiálov nadpriemerne. Horšie je to potom vo výbere mechanických komponentov (napr. klimakompresory do niektorých motorizácií sú made in china) - hlučné kompresory, pazvuky z prevodoviek a podobné veci, na ktoré keby si dali fakt pozor pri schvaľovaní komponentov, mohli by byť kvalitou ešte o ďalší stupeň vyššie.
    1 point
  22. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  23. mmartinkovic

    Vtipy

    1 point
  24. Radek Hurvajz

    Hurvajzova 207 - Prodáno

    Světla byli už celkem žlutý a matný tak jsem je nechal přeleštit, vypadaji zase jako nový. Dal jsem to zase do Hodonína.
    1 point
  25. Péťa

    Lidskej nevkus

    Francouz jako Francouz Jezdilo tady na klubu BMW (myslím) se lvem (@Marlin), jezdil tady Ford se lvem (@Goldinka), tak proč ne Renault
    1 point
  26. ozzy56

    Stříkání dutin

    jen mě napadlo, má být vedro--ideální počasí pro stříkání dutin...
    1 point
  27. ChouLu

    elektrika 307 sw 1.6

    Origo diag, multimetr a zkušenosti.. to je vše co potřebuješ.. a to se bojím že v UK bude problém
    1 point
  28. Péťa

    Vtipný inzerát

    Od tohodle prodejce možná koupila auto ta rodina z Náchoda
    1 point
  29. RichVa

    Co jste dnes udelali...

    Dnes od brzkého rána pohodový (zastávka v Alpách apod.) přesun na koupačku ke "špinavému" moři v Itálii (Lido di Jesolo) a tam setkání s neteří s rodinou (co jeli kvůli dětem noční přesun bez kochání). Jel jsem průměr 94km/h za 5,0 l/100km. Na to, že jsme jeli 4 dospělí (a dobře vykrmení i s bagáží) to považuji za pěkná čísla. Zpět to bude horší (přece jen víc do kopce). PS: Takto nás na chvíli postavil borec z hotelu než jsme vyložili bagáž a odvezli auta na parkoviště.
    1 point
  30. *nohafuc*

    Vtipy

    1 point
  31. jirka307

    Co jste dnes udelali...

    Dnes ráno jsem jsi přivstal na východ slunce Kalábrie
    1 point
  32. vendelinek

    Dneska vařim já

    Zoftik nebo sos,prostě vypečený tuk z masa a když je ho málo,třebas u libovýho masa a šťávičky není moc,tak trochu přidelávam aby bylo čím omastit knedliky,brambory,cokoliv Bůček,uzený,jedna lžíce tuku a masla a cibulka s česnekem jemně zasypaný hladkou moukou a rozpečený smichaný a asi dvě decka vody,smíchat jeste v pekáči s masem,chvilinku nechat už otevřeněji pekáč,No a pak už se jen lžíci vybírá Něco jakoby z výpečků
    1 point
  33. OldasII

    Olej a HDI motor.

    Nevim. Tezko rict. U vetsiny vyrobku to tak byva. Ze vlastne platis jen za znacku. Ale kdyz vemes, ze ten motor furt maka, tak ja si za znackovej olej rad priplatim. Menim po 15-20.000. Na prvnim aute takto najeto 150 na soucasnem 40.000. Bez sebemensiho problemu s motorem.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...