Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 11.8.2025 Ve všech sekcích
-
Co jste dnes udelali...
Milan+ a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
primarne predek - zadek tam byl strcen omylem6 points -
Kolik mate najeto?
radim.1008 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
@Péťa kdo by to chtěl když to celou dobu jezdilo do autorizáku kde jsou jenom vyměňovači . Neuměli opravit motor tak dali cely nový .5 points -
Co jste dnes udelali...
zbynek..s a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
5 points -
Gratulace k svátku
Zůza a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
@Zůza Přeji ke svátku hodně radosti ze života, velkou trpělivost s kluky doma, zdraví a pohodu5 points -
Co jste dnes udelali...
BubakGS a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Tak je fajn, že počkal, až to táta poseká, než si stopne pořádnou sekačku, která by to měla za 1/2hod hotové4 points -
Co jste dnes udelali...
Hafity a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
tvl, on tam je i nějaký předek. Nevšiml jsem si, díky @pavelu96 za upozornění4 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
@Havlicek.Lukas na té prostřední fotce je primárně předek nebo zadek?4 points -
Registrační značky na přání
pavelu96 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
To jako že CIGOŠ ?3 points -
Registrační značky na přání
pajik999 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
3 points -
Co jste dnes udelali...
Hafity a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Dave_k za téma
No ona ta věta s tím vysátím, je taky trochu zavádějící.3 points -
Registrační značky na přání
pajik999 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
3 points -
Gratulace k svátku
Zůza a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
@Zůza vše nejlepší k dnešnímu svátku, hlavně hóóódně zdravíčka, lásky a štěstíčka.3 points -
Registrační značky na přání
pajik999 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
3 points -
Co jste dnes udelali...
BubakGS a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele oddie za téma
Zvedák, zouvačka s vyvažovačkou a odtahovej vlek, to je osvědčený kombo, jak mít spoustu přátel, který ani neznáš a netušil jsi, že existují3 points -
Registrační značky na přání
zbynek..s a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pajik999 za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
@radim.1008 no to máš štěstí že mu taky dopřeješ nějakou tu vesnickou zábavu dokud to jde. Ale tady už maj skoro posečeno co jsem koukal tak už se ve velkém jede svoz slámy.2 points -
Co jste dnes udelali...
regius a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Po téměř třech týdnech jsem dnes posekal. Dalo mě to 5h čistého času. To je tak, když se válím u moře, tady prší a tráva roste. Jo a Venda si dnes stopl velkou sekačku. To je info pro @Vena garážmistr Že kluk není ochuzen. Vozil se až do odpoledne. Ještě najít v týdnu kombajn v okolí, zatím jedou prý řepku.2 points -
Co jste dnes udelali...
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
2 points -
Kolik mate najeto?
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
2 points -
Registrační značky na přání
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Včera jsme viděli mrtě aut s různým RZ na přání. Myslel jsem si, že je z paměti snadno vylovím, ale uvízla tam jenom SNAD Fóbie ZBY NEK17 To Radim Není ta bílá AUDI spíš YY 00000 ?2 points -
Fotím, Fotíš, Fotíme
davidse a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
2 points -
Kdo jede letos do Chorvatska a kam?
MotoMoto a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Registrační značky na přání
pajik999 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Registrační značky na přání
pajik999 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
2 points -
Registrační značky na přání
pajik999 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
2 points -
Registrační značky na přání
pajik999 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
2 points -
@Hafity, vidíš to mě nenapadlo.1 point
-
Co jste dnes udelali...
Dave_k zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
Jelikož je před 22 hodinou tak vydávala auto, ten zbytek až večer1 point -
Co jste dnes udelali...
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
To víš, že mi to kamarád nabídl. By se ani nerozložil.1 point -
1 point
-
Snímač tlaku jsem našel. Ale je divný že to píše regulátor. Vím že některá auta ho mají.. přímo na čerpadle jako solenoid který ovládá ten tlak. Ale u tohoto motoru ho nemůžu najít ani jako náhradní díl.1 point
-
1 point
-
Pavelu96 5008 GT Line
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Tak výlet přes celé Německo dopadl bez problémů, akorát je auto špinavý jak po Dakaru Němci jezdí stejně dementně jako zbytek Evropy, furt v levym pruhu, pravý pruh je pro socky a kamiony - v neděli jich moc nejezdilo, takže to byl nejrychlejší pruh, který jsem využil Najeto za týden 2262 km, navštíveny tři země plus průjezd Polska1 point -
Co jste dnes udelali...
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
To moje starý šroubovicový Romeico bylo ve šrotě taky zhruba za tolik....1 point -
1 point
-
1 point
-
@Medvěd priste pribal do batohu americkou tejpu, spravi kalhoty, spravi boty . Jinak pekna story, slusni lide porad ziji Jiank ano, mam svym zpusobem radost, ze je fuc. Uz jsem se smiroval s tim, ze presvedcim kamarada, co se rad stoura v autech, ze mu na vikend zabereme garaz a tu spojku udelame, ale realne bych to, po odecteni investice do dilu, zas s takovym rozdilem asi neprodal... takze dobre ze je pryc. Borec to vzal s tim, ze "jak lezi" a zadny cavyky ze kdyby nejaka vada... proste sup, papiry, nazdar.1 point
-
Dnes jsme se nechali lanovkou vyvézt na Sněžku a tam jsme vystoupili do mlhy s viditelností jednotek metrů. Když jsem si převazoval tkaničku u boty, ozvalo se z rozkroku zlověstné a pomalé KŘUUUP a vytvořila se díra v kalhotách. Nebylo co řešit a i s dírou jsme vyrazili směr Luční bouda a dále do údolí Bílého Labe s vizí, že se v boudě U Bílého Labe najíme a následně dojdeme do Špindlu tak, abychom stihli bus v 15,40. Co čert nechtěl, tak mě zhruba v polovině cesty od Luční boudy dolů k Labi zcela bez předchozího varování opustila podrážka levé boty. Nejprve se vytvořil žralok pod patou, během pár metrů se plácala půl podrážky až po dalších řekněme 200 m se utrhla podrážka celá. Snažil jsem se jakž takž srdnatě poskakovat po kamenech, až jsme se snad po hodině dostali k boudě. Na oběd v tu chvíli ani pomyšlení - bylo cca 13 hodin a před náma nějakých 6 km. Viděli jsme plakát na TAXI, ale nedovolali jsme se Pak jsem se s upozorněním na problém s botou dotazoval servírky, jestli náhodou někdo nepojede autem do Špindlu - odpověď pochopitelně záporná Když jsem se zvedal z lavice, povšiml jsem si, že poskakováním po kamenech i má ranní díra v kalhotách získala rozměry v pravdě olbřímí Nicméně odjezd autobusu byl daný a tak jsem z boty serval ještě nějaký výztuže a jal se se zbytkem rodiny vyrazit směr Špindl. Po několika málo desítkách metrů se za námi zjevil stříbrný Kodiaq, na kterého jsem zoufale zamával. Seděla v něm krásná žena a sdělila mi, že jí servírky řekly o mé příhodě a ona že nás všechny do toho Špindlu zcela zdarma hodí. Nechápal jsem a nevěřil, ale do auta jsme sakra rádi vlezli a chytli tak autobus už ve 13,40. Když jsem začal v peněžence lovit bankovky, paní se skoro urazila s tím, že mi přece jasně řekla, že žádný peníze nechce, že pomáhat je přece samozřejmost. V Peci Pavel vyběhl k chatě pro auto, já si v Trauči koupil nový boty (kalhoty náhradní mám) a zitra můžeme zase výletit1 point
-
1 point
-
@Pepito pěkná reportáž. Přeji ti to. Možná by i ostatní zajímalo na kolik takový výlet vyjde. Myslím přibližné náklady na rally pass, bydlení, půjčení auta atd. Tedy, pokud to není moc osobní otázka a co by raději manželky neměly vědět.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Pokračování VID_20250801_170425(0)(0)(0).mp41 point
-
1 point
-
Tak som prvy krat doplnal uz aj ja. Doplnil som az pri hlaske 500 km do vypnutia, voslo sa 13.7l a podla rad som stal bokom a pustal to pomaly. Aj pumparka upozornovala, ze to tecie rychlo. Ziadny cvak nebol a spluchlo to - ale iba trochu, kedze som sa snazil to pustat jemne (nabuduce doplnim 12L pri rovnakej hlaske a bude to sejf a ciste). Doplnal som po 6300 km, tak uvidime kedy budem doplnat znova. Po po nastartovani mal este nejake řeči, ze este mozem spravit 1200km, tak uvidim ci to este raz bude blafat (v diagnostike som potom nic nenasiel), hadam nie. Rady tuna boli uzitocne, takze diky.1 point
-
1 point