Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 17.8.2023 v kategorii Příspěvky
-
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Radovanek a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele dýzl za téma
Dave K . to já vím ale právě Ti fanatičtí s prominutím pitomci to nevidí a spíše ani nechtějí vidět. Normálně uvažující člověk asi ví, že dřív či později se asi na to přejde, ale taky dokáže pochopit, že to není hop na krávu a je tele, ale je to dlouhodobý a složitý proces, na jehož kopnci (ne)bude? situace stejná jako dnes s možností cenami (snad i s těmi ) jako je dnes s možností kdekoliv a kdykoliv načerpat PHM. Bez hledání nabíječky, a plánování trasy kudy vlůastně skrze to můžu jet. Nejsem ani odpůrce elektra stejně jako zastánce spalováků.3 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Vena garážmistr a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Takže pánové, ještě jedna zmínka o politice a bez dalšího varování BAN na týden na vychladnutí!3 points -
3 points
-
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
Schreek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Kotrolka SERVICE
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
V klidu, naše 308 z 2015 AdBlue má. Podíval bych se nejdřív do návodu k obsluze a tam je dobře popsáno co a jak Ale to už jsem Ti radil 15.12.2022 v tomto příspěvku, kde jsi se ptal na naprosto stejnou věc Takže, buď jsi to vyřešil a víš co a jak, nebo 8 měsíců jezdíš s touto kontrolkou a tak nutně to auto nepotřebuješ...2 points -
2 points
-
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
elton a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Pokrok nezastavíš Za 10 minut nabito na 400km jízdy. https://vtm.zive.cz/clanky/za-10-minut-nabito-na-400-km-dvorni-dodavatel-tesly-zacne-novou-baterii-pro-elektromobily-vyrabet-jeste-letos/sc-870-a-223734/default.aspx2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Radovanek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Dave_k za téma
No já to zase vidím tak, že se to tlačí silou hlava nehlava z důvodu, aby na tom rychle vydělalo pár prvních vyvolených a jak už v tom bude hodně společností, tak se ceny dostanou na úměrnou mez. Pořád jde o peníze. Já lidi kteří už EV mají a píšou jak je to super, teda za fanatiky nepovažuju. Necítím na mou osobu žádnej tlak nebo přesvědčování, že tohle prostě musím mít teď hned, jinak jsem "mrtvej Homolka". Je to jejich pohled na věc a já si z toho udělám ve svý hlavě vlastní obrázek, jak by to pro mě bylo přijatelný. Ten vývoj jde strašně rychle dopředu a nemá podle mě cenu hysterčit co bude v roce 2035 kdy CHTĚJ zakázat prodej NOVEJCH spalováků. To mě nechává úplně chladným.2 points -
307 sw - konečná
inoxing a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Ložisko SKF, náboj starline. Samozřejmě mi kolega nevrátil stahovák na ložiska, není samozřejmě doma, abych sundal vnitřek z náboje a po hodinovém ježdění po Kolíně a shánění stahováku jsem jel radši koupit rovnou náboj. Náboje měli i jiné, ale tento měsíc jsem už za auto dal víc než je zdrávo, a zrovna na náboji to myslím ani nepoznám... Ještě jsem dnes nejedl, jsem nasranej a to to musím ještě složit xD Ale jsem zas chytřejší a vím jak vyměnit lóžo2 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele petrinza za téma
Před chvilkou jsem po 13 letech od oficiální změny trvalého pobytu nechal změnu bydliště napsat i do velkého techničáku Oktávky. Paní na přepážce jsem neřekl, že na to celé ty roky kašlu, ale že jsem zjistil, že jsem to zapomněl přepsat. Odpověděla jen, že se mám na moment posadit a za moment to bylo i s vydáním nového malého techničáku.2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Radovanek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
Já to říkám stále, že problém nejsou elektroauta, ale politika okolo nich a elektrokreteni, co jsou fanatickými zastánci a často lháři. A většinou je to rétorika ala Horst Fuchs2 points -
P308 HDi - MilanF1 - Hltač kilometrů
trucker1245 zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
Po 13 letech změna. 306 jezdí, ma platnou TK, ale neodolal jsem 308 v modelu T9 za zajímavé peníze. Samozřejmě auto není dokonalé, ani zvenku. Však to má 9 let a 190 000 km. Jedna se o 308 1.6 HDi 68 kw, bez AdBlue. Petikvalt. Výbava Active, červená Ruby, navigace, 4x el. Okna, dvouzonova klima, tempomat/omezovač, vyhrev sedaček, světelný a destovy senzor. A teď jen jezdit a udržovat vozidlo. Uvidíme podle chutě a času, co všechno udělám. Ale základem je mechanika. Takže udělat rozvody, podvozek atd. 4/2023 - 190 000 km - pořízení, nové pneumatiky Michelin CrossClimate 2. 4/2023 - 191 000 km - rozvody. 8/2023 - 200 000 km - zadní brzdy (kotouče, desticky), přední ramena včetně čepů, tyčky stabilizátoru, čepy řízení. 1/2024 - 210 000 km - přední pružiny, tlumiče, dotazy, prachovky, horní uložení, ložiska a geometrie 6/2024 - 220 000 km - vyhořelé pojistky v motoru 2/2025 - 232 000 km - oprava výhřevu sedačky.1 point -
1 point
-
Po dvou letech a 7tis km provedena výměna oleje a všech filtrů S palivovým došlo, jako už tradičně, na pročištění vstřiků Tec2000. Starý palivový jsem schválně rozpůlil, abych viděl jeho stav. 4roky a nějakých sotva 20tis km - hmm, nic moc Přes DIAG jsem zkontroloval, jestli je klima OK a "klep,klep,klep" hláška o nízkém tlaku je fuč Zároveň jsem změnil servisní interval na 1rok/10tis km. Sice najedu sotva 5, ale 2roky tam tu 5W30 už nechávat nechci. Byla to spíš taková obarvená voda To ta 10-5w40 s málo km je po dvou letech alespoň pořád olej1 point
-
Nefunkčná diagnostická zásuvka OBD
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele michal1810 za téma
No takže sa podarilo odstrániť aj jednu aj druhú poruchu .No diagnostiku bola zlá poistka na batérie čo sú dve malé poistky ,tak jedna z nich a airbag ,bol povytiahnuty konektor napájania airbagu volantu pod volantom ,asi teplom ,lebo sa to objavilo len teraz v teple ,dalo to dosť práce a dosť pátrania a merania ale všetko funguje .Ďakujem za rady1 point -
Nemáš zač. Na velkém heveru, to je jiná práce. Ještě jsem to musel uvolnit sekáčem ve vyříznuté drážce.1 point
-
@Péťa jestli tam byla adresa práce tak se nedivim že se snažili1 point
-
Shodou okolností mi včera byly Českou poštou odeslány 3 balíky "do ruky". Předání v 9:07 České Budějovice, 12:37 Karlovy Vary a 17:41 (!) Ostrava. Všechny 3 dnes doručeny. Dobírka to nebyla.1 point
-
Registrační značky na přání
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
1 point -
Registrační značky na přání
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
1 point -
Dave - pokud mě někdo tlačí do ekektrodebility tak, jako elektrifanatici typu guru tohoto vlákna, musí mi nabídnout LEPŠÍ variantu toho, co pro mě dobře funguje doposud. Zatím ale vidím přetlak mínusů nad plusy a ještě je mi podsouváno jakej to jsem neekolgickej z*rd, když chci co nejdýl používat pro mě naprosto dokonalý povoz, co mi parkuje před barákem. Takže sorry, vůbec mě nezajímá jakou dobu a v jakém množství se elektrokrámy vyvíjí. Chci se o případné koupě/nekoupě téhle vymoženosti rozhodnout dobrovolně díky nesporným výhodám a ne proto, že mi to někdo od stolu nařídí (popřípadě omezí výhody stávajícího plně vyhovujícího auta se spalovacím motorem).1 point
-
@dýzl to tak fanatici mají1 point
-
1 point
-
Kolik mate najeto?
pajik999 zvýšil/snížil popularitu uživatele machulda za téma
1 point -
1 point
-
1 point
-
1 point
-
@zbynek..s zajímavá barva.1 point
-
1 point
-
1 point
-
Jelikož v autě trávím dost času, tak jsem pořídil lepší audio. Žádný top, ani zesilovač. Jedu na origo rádio. Ale i tak to chtělo nahradit origo chrastítka a vytlumit dveře. Hraje to mnohem lépe a nejsou slyšet pazvuky. Ještě vyřešit vůle na podvozku a budu spokojený. Už jsem najel přes 3000 km. Dobrý společník s dobrou spotřebou.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Vtipy
enikybeniky zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
V lese se pořádá odvod na vojnu a líným tempem se k ní šine medvěd. Proti němu běží rozjuchaný zajíc. "Hele, zajíci, co tak zvesela? Copak nevíš, že nás verbujou na vojnu?" "Já vím, ale já tam nemusím. Právě běžím od odvodové komise a nevzali mě, protože nemám koule, které jsem si před měsícem utrhl při přeskakování pařezů." Medvěd na něj nevěřícně hledí a rozhodne se, že to radši přijde o koule, než aby šel na vojnu. A tak jde, vyhlédne si tak akorát rostlý pařez a hrrrrk, naběhne na něj kulama napřed. Škrk, a koule jsou fuč. Bolest jako kráva, ale co už. Jde tedy k odvodové komisi a když se blíží, tak na něj už z dálky volají: "Medvěde, ty sem vůbec nechoď, máš ploché nohy. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------1 point -
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point