Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 8.3.2023 v kategorii Příspěvky
-
Peugeot 306 2.0 HDi
Radovanik a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Adrián 306 break za téma
4 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Dave_k a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Řekl bych, že už by jste se měli vrátit k tématu - https://www.peugeot-club.com/guidelines/ - bod 7.4 points -
LED žárovky splňující zákonné požadavky pro použití na veřejných komunikacích
martg a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 607 za téma
Homologovaný už jsou v ČR i Philips Ultinon Pro6000 jak H7, tak H4. V nejbližší době se bude výrazně rozšiřovat seznam aut kam půjdou dát.3 points -
2 points
-
Pejskaři sem :)
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele PaKr za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Právě jsem přesvědčil 15ti letá dvojčata, aby si smazaly účty a odinstalovala aplikaci TikTok Jsem na tuto čínskou zvrácenost alergický několik let... https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-aplikace-tiktok-je-bezpecnostni-hrozba-uvedl-nukib-2272992 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
V noci se vrátilo mládě z týdenního lyžáku v Rakousku. Já už od neděle putuju po Moravě (Jeseník, Šumperk, Brno) a domů dorazím až dnes odpoledne. Původně jsem měl mladýho vyzvednout u busu dnes v noci, ale z důvodu informačního šumu a naší přehnané důvěry v předání informací od pubescenta k nám jsme jaksi nepostřehli, že návrat 8. 3. v nočních hodinách se týká hodin brzce ranních a tak jel mladej domů ve 3 ráno tágem za 500 (ještě že už drožkaři akceptujou platby kartou a mladej měl na svým účtu volný prašule - nevím, nevím, jestli by Helu probudil, páč ta když spí, tak to nehraje ). Včera hodinu před odjezdem si spolužák na sjezdovce vyhodil rameno - následně ho horská služba vezla do špitálu a autobus vyjel po jeho vyzvednutí o cca 2 hodiny později. Mladej mi před chvílí volal, že je v cajku a že se řidič busu snažil to zpoždění dohnat tak, že v úseku Dvořiště - Budějovice měl patrák s károu průměrnou rychlost 104 km/h - silnici dobře znám a ani po půlnoci mi to nepřijde jako malá rychlost (že by mu dík zpoždění nevycházel výkon? Těžko říct.... Ale když mladej měl pocit, že si má smysl změřit průměrnou rychlost podle GPS, asi se necítil úplně komfortně). No dojeli zdraví , tak asi vše v cajku2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Radovanek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
@BubakGS mluvíš mi z duše měl jsem za komunistů spolupracovníka, co vyznával heslo: v tomto režimu je hanba vystřízlivět , už nežije, bohužel ani nezjistil, že to platí i u jiných zřízeních , ale na férovku--tohle je furt lepší, než co bylo2 points -
Chybový kód P1166
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan 508 za téma
Vyřešeno, bylo to palivovým filtrem. Buď to bylo filtrem značky Mann anebo jsem ten filtr přicpal maďarskou naftou, to už nezjistím. Auto se i při studeném rozjezdu jakoby na zlomek sekundy zakuckávalo, teď už ne. Dal jsem tam filtr Purflux, ostatně tato značka je i napsána na víku nádoby filtru. Kontrolka motoru se už nerozsvicuje ani po pořádném a dlouhém vytočení motoru. Dočetl jsem se to na zahraničním fóru než začít měnit regulátor tlaku, čidlo tlaku nebo zkoušet vstřiky, tak jako první zkusit vyměnit palivový filtr.2 points -
2 points
-
Registrační značky na přání
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/registracni-znacka-na-prani-fotoduel-spz.A230228_120900_automoto_LHR1 point -
nejak jsem se dostal u svého auta k tachometru 480 tis.km, mam tak 35 tis ročně nájezd. Můžu ríct, že absolutně nemam problém jet kamkoliv,fakt mu veřím. Olej po 15 tis a celou dobu Maxx MotionDiesel. Kazdy týden komletně umytí a vysavaní. Smazat mu 300 tis. nikdo nic nepozná. Motoricky jede tichoučko, prostě nechapu.1 point
-
Nesmysly na silnici
RichVa zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
1 point -
1 point
-
Co jste dnes udelali...
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Taky jsem si při čtení Medvědova příspěvku na to vzpomněl.1 point -
Co jste dnes udelali...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Ferry za téma
před 20ti lety, přesně, tam tudy taky jeden patrovej Neoplan z lyží chvátal https://www.idnes.cz/ceske-budejovice/zpravy/nazidla-nehoda-vyroci-pietni-misto-autobus-smrt.A230308_712879_budejovice-zpravy_pkr1 point -
1 point
-
Taky jsem pro vstup do EU hlasoval a moje důvody hlasu pro vstup zůstaly jaksi v pozadí. Nicméně bych pro vstup do EU hlasoval zase znova, páč na neutralitu nemáme a stát na druhé straně barikády je mnohem horší.1 point
-
O čtyři příspěvky výše o tom píšu , sundat nárazník a zkontrolovat anténu a svazek ...1 point
-
PaKrova 307 break RHY
dýzl zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Pánové jak jste se " vytahovali" těma deskama. Já teda ty fotky když zakázku uzavřu z telefonu mažu ale díky událostem minulého týdne je budu muset skladovat. A kdyby jste viděli s čím jsou lidi schopný jezdit asi by vám bylo špatně. Jako beru že občas některý brzdič zkrátka zatuhne a pak neodbržďuje na 100% a že se může stát že je na některém kole jedna deska ujetá násobně více než ostatní ale poslední dobou je normální že auto přivezou a na zadku už to jde regulérně železo na železo a na předku zbývá 1mm " masa" samozřejmě že pak je výměna těžký boj protože na spoustě takhle zanedbaných aut ty brzdiče zkrátka jdou když velmi těžko zatočit a vždycky mám strach aby to fungovalo potom správně.1 point -
307 čidlo na převodovce nemá , údaj o rychlosti bere z ABS1 point
-
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Radovanek zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
...s tím je problém, že v roce 2004, kdy jsme vstupovali do EU, mi tehdejší verze EU dávala smysl. Takže jsem tehdy byl pro. Jako alternativa toho ruského Mordoru, to bylo nebe a dudy. Dneska si tím nejsem vůbec jistý, jen ta alternativa je tedy ještě horší, než jsme doufali....1 point -
Tomášové, přeji vše nejlepší @Hugo Boss, @Almanil a další...1 point
-
ridil bych se predevsim, tim, kdy byla delana naposled a zda jsou nejakej znamky opotrebeni pneu nebo i podle jizdnich vlastnosti. Pokud geo byla delana kdovikdy neznamo, tak bych ji pri teto prilezitosti nechal udelat, ale s prihlednutim k tomu, co je psano vyse, tedy aby bylo i vse ostatni v cajku - cepy rizeni, spojovaci tyce rizeni, silenty ramen apod.1 point
-
jestli mi ta televize bude umírat častěji, dám si na přívodní šňůru vypínač1 point
-
Kompletní výměna předních pružin a tlumičů je potřeba geometrie u Peugeot Boxer rv 99
Charlie 607 zvýšil/snížil popularitu uživatele oddie za téma
Ty parametry se sice měří, leč nedají se nijak nastavit, tudíž výsledek bude akorát k prdu. Nastavitelná je zde reálně jen sbíhavost, kterou výměna tlumiče nijak neovlivní.1 point -
1 point
-
1 point
-
@Mojo2 Do zahranici s nima muzes taky. S vyjimkou britanie. Jinak cela evropa. Je to jednak EU homologace, druhak plati pravidla dle statu registrace auta.1 point
-
Peugeot 306 XT
Adrián 306 break zvýšil/snížil popularitu uživatele Radovanik za téma
1 point -
Motor 1,2 - rozvodový řemen
Martin02020 zvýšil/snížil popularitu uživatele Ajap za téma
Dobré vlákno, díky, pánové, kdo je připraven, není překvapen. Při příští servisce za měsíc až dva si nechám řemen taky zkontrolovat. Hlavně ale žádnou paniku, tak je třeba holt častěji měnit řemen, přece kvůli tomu nebudu auto prodávat. A i kdyby se musel řemen vyměnit a platil bych si to sám, tak furt to vyjde levněji, než prodej 3-4 letého auta a nákup nového - které bude mít zase nějakou jinou "nemoc".1 point