Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Pepito

    Pepito

    Člen klubu


    • Body

      13

    • Počet příspěvků

      8 248


  2. mirokoud

    mirokoud

    Uživatel


    • Body

      13

    • Počet příspěvků

      110


  3. Medvěd

    Medvěd

    Člen klubu


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      24 071


  4. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      35 915


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 21.12.2022 v kategorii Příspěvky

  1. Zdravím Vás uživatelé značky Peugeot. Pokládám za slušnost rozloučit se s fórem a členskou základnou a zvláště sekce model Peugeot 2008, kde jsem se mohl opřít o technické rady členů. Svou 2008 jsem prodal a přešel k jiné značce, koupil jsem Ssangyong Korando a jsem velice spokojen.... pokud to není proti pravidlům fóra, že uvádim jinou značku, ale o to ve skutečnosti nejde. Nechci a ani jsem neměl v úmyslu dělat reklamu či recenzi. Naopak....Peugeot fórum ve svém obsahu nemá konkurenci, nikdy jsem nezaznamenal nevraživost či osobní útoky členů nebo jinak nezdvořilé prosazování svých názorů do osobní roviny. Díky za cenné a obsažné diskuze a přeji všem klidné Vánoce a bezporuchový provoz vašich miláčků značky Peugeot. Snad se opět někdy setkáme na tomto fóru. J. KUDELA, HAVÍŘOV
    10 points
  2. Milan+

    Co jste dnes udelali...

    Tak ráno po písku na led se tu jen povaluji u tv a koukám na oblíbenou Skálu. VID_20221221_133811.mp4
    5 points
  3. Pepito

    Vtipy

    A pak běžte na operu VID-20221221-WA0004.mp4
    5 points
  4. Pepito

    Vtipy

    5 points
  5. Pe.Tr

    Co jste dnes udelali...

    po dlouhé době jsem jel autem ve dne , tak sem si ho musel blejsknout , abych se pak v teple domova mohl pokochat jakej je to stále krasavec .
    4 points
  6. Medvěd

    Vtipy

    4 points
  7. zbynek..s

    Přechod z 307combi/B95 na 5008 1,6BlueHDi EAT

    16.-19.12.2022 připadlo sněhu, škoda, že jen tak málo mohlo jsem udělat autu zimní stání pod plachtou , a to bych znovu použil sníh i ze střechy
    4 points
  8. Radek Hurvajz

    Pavuk... ©

    Ale jistěěě
    3 points
  9. Havlicek.Lukas

    Registrační značky na přání

    Přemýšlím jak dlouho nad touhle RZ majitel přemýšlel
    3 points
  10. Radku díky. Asi bych hochům už moc neporadil, když provozuji jinou značku, ale co se 2008 týče! Nemohl jsem překousnout laxnost autorizovaného servisu a navíc jsem si připadal jako u popravčí zdi, kde mi pokaždé hrozilo odebrání záruky, když jsem jim navrhl logickou úpravu infotaimentu spojenou s výměnou rádia a GPS jednotky spolu s přidáním Carsifi. Vše jsem provedl sám a Android Auto jsem měl bezdrátově na infotaimentu. Paradox všeho je, že mi poradil Ital z Peugeotu, který mi navrhl rádio, nakódoval VIN a vždy mne ochotně navigoval jak to vyměnit. Jasně, mohl jsem si koupit auťák s lepší výbavou, ale tehdy to byla předváděčka s velkou slevou a bez pár tisíc jsem ji v době nedostatku aut prodal téměř za stejné peníze. Tak se mějte
    3 points
  11. ozzy56

    Vtipy

    Letos jsme se na zimu opravdu dobře připravili. Bohužel nám do toho začlo sněžit, s tím jsme nepočítali.
    3 points
  12. Charlie 607

    Registrační značky na přání

    Dneska Příbram
    3 points
  13. jarokare

    Zarovky

    Sorry , mi to nedocvaklo
    2 points
  14. zbynek..s

    Registrační značky na přání

    Z minulého týdne
    2 points
  15. Medvěd

    Registrační značky na přání

    Nemám pocit, že by zrovna RZ na přání musela být nějaký hlubokomyslný elaborát. Prostě si sestavil podle něj zajímavou sestavu znaků a zaplatil za to deset Palackých - nic víc, nic míň.
    2 points
  16. Veliké díky i tobě @mirokoud.. za pochvalu! Ale jak píše Radek, klidně zůstaň..
    2 points
  17. To platí už přes 30 let. VID-20221220-WA0008.mp4
    2 points
  18. brixtr

    Vtipy

    2 points
  19. Péťa

    Dneska vařim já

    To bylo slibů Máš to pěkné
    2 points
  20. vendelinek

    Dneska vařim já

    Tak a mám hotovo,dneska už kuny nebyli tak jsem se pustil do dokončení,slepil jsem zhruba polovičku a došlo mi "lepidlo" ,musel jsem navštívit nejbližší Penny a dokoupit lepidlo džem jahodový ,a něco povrchu pocákat polevou čokoládovou ,postupně jsem musel odendavat do krabiček, protože by se mi to nevešlo
    2 points
  21. patt

    Co jste dnes udelali...

    tak třetí čerpadlo už maká dobře, bylo na suchu asi jen3 týdny co jsem demontoval motor z vraku, takže dobrý. Sice motor ještě občas pokuřuje, tak uvidíme jestli vstřiky nebo něco si sednou, propláchnou, nebo je budu muset vyndat a otestovat na pumpě na vstřiky, vyčistit, popř. přeházet z jinýho motoru
    2 points
  22. Pe.Tr

    Vtipy

    Nejzbytečnější člověk na Vánočním večírku? Abstinent bez řidičáku.
    2 points
  23. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    Mazec to je, ale pořád platí tohle (vzhledem k obsahu předchozího postu to snad není OT):
    2 points
  24. pavelu96

    Co jste dnes udelali...

    Dnes jsme poskytli azyl dvoum nákladním šnekům. Zítra je beru na výlet do Litvínova, kde se stanou součástí sbírky živočichů na Schola Humanitas Druhý šnek si hraje na netopýra a visí na stropě terária
    1 point
  25. Pe.Tr

    Co jste dnes udelali...

    on to hlavně není chrom jj Nata nevytocila jednu zatacku jak mela... stane se .
    1 point
  26. vendelinek

    Za kolik tankujete?

    Tak od posledního tankování,docela pěkná cena ,skoro o tři koruny
    1 point
  27. Bronnsky

    Zavada antiemisneho systemu (ADblue)

    Právě tento problém teď řeším taky. Bílý kouř s čpavkovým zápachem, hláška ,,Celková porucha motoru" a ,,Závada antiemisního systému". Vzhledem k tomu, že auto už je po záruce (r.v.2018, 49.900km) jsem se rozhodl jít cestou, která sice asi není úplně legal, ale našel jsem člověka, který umí celý ,,chcankový" (rozuměj AdBlue) systém odstavit tak, že to nepíše žádné závady a emisema to projde. Právě se tato ,,oprava" realizuje, takže zatím nedokážu na 100% potvrdit úspěch celé operace. Pokud to ovšem bude fungovat tak, jak mi bylo slíbeno, tak kromě poměrně výrazné finanční úspory si především ušetřím svoji nervovou soustavu. Samozřejmě, že ihned po realizaci si s tím preventivně zajedu na měření emisí, abych se vyvaroval případných budoucích problémů.
    1 point
  28. pavelu96

    Vtipy

    Trochu té Vánoční pohody... VID-20221220-WA0000.mp4
    1 point
  29. Péťa

    Vtipy

    1 point
  30. vendelinek

    Dneska vařim já

    Taky sem nepek,jen sem dodělával nedodělaný
    1 point
  31. ozzy56

    Elektricky bojler na vodu pro 4 členou rodinu

    ta spotřeba vody závisí taky jak kde , miluju sprchování horkou vodou ,takže v práci třeba i půl hodiny , na chatě nemám dostatek vody, tak se umyju i s 10 litrovou konví, jinak doporučuju ty automatické baterie, co drží teplotu na 38 C stupních--děcka se neopaří a vy si můžete teplotu kdykoliv přidat
    1 point
  32. kluknawa235

    Prestavka z RHY na RHZ

    Ok. Dakujem za odpovede. Tak potom asi pozhanam origo RHY a nebudem maturovať z tym
    1 point
  33. ozzy56

    Tak už mi stojí

    ,,Tak už mi stojí.'' U nás furt nic. Po operaci prostaty je to prý normální.
    1 point
  34. jarokare

    Tak už mi stojí

    Letos ještě nikdo nic ? Vánoce jsou za chvilku
    1 point
  35. Tady cejtím zájem.... a jinak s tebou naprosto souhlasím - že to organizování zas tak náročný není...!!! tak já sem se už uklidnila... @sitler - hlavně taky v poho... Verýsek je v tomhle prostě trošku blázen je to její názor, né rozkaz... jak napsal h4wk3y - mělo by to asi tak být..., ale není... a myslím, že to nijak zvlášť většině nevadí...
    1 point
  36. Tady už to dávno není o Peugeotech... Ale o partě lidí co tu jsou rádi i když Peugeota nemají...ale v pohodě já to nikomu neberu bože.... Já si k sakru jen říkám svůj názor a jak já bych to chtěla,aby to tu bylo... protože jsem prostě fanatik .. Copak tu někoho vyhazuju? Nemáš Peugeota,tak vypadni? To jako vážně? Jsem tu už mraky mraky let a zažila mnoho...tak prostě z nostalgie si za vzpomínám... @h4wk3yuž je jiná doba, jinak myslí lidi... jiné priority...proto všeobecně jezdí málo lidí na srazy oproti letům předtím... Já si na srazy nestěžuju...jedu vždy když mám čas... já jsem byla vždy spokojená se srazy ať je dělal kdokoliv... nemám potřebu na nich něco hledat, hanit a stěžovat si... Kdo chce ať jezdí a kdo nechce,tak nejezdí...to je spíš otázka pro ty co nejezdí, proč vlastně nejezdí...
    1 point
  37. Není to nebezpečný názor...jen, že bych to tak chtěla, protože jsem prostě Pežoťák srdcem i duší a nestydím se za to a Peugeot budu vždy upřednostňovat...ale je tu fajn parta, takže rozhodně nehodlám ostatní členy vystrnadit...a žádnou moc nemám...
    1 point
  38. @Medvěd Já se, ale ničemu nedivím... Na normální srazy taky jezdí jiný auta než Peugeoti... já si říkám jen svůj názor a je mi fuk jestli se to někomu líbí nebo ne .. prostě v názvu máme PEUGEOT i na základě toho to bylo založeno a tak by to mělo být ...ale chápu.. je jiná doba, jiný potřeby atd ... Ale to neznamená, že tu "nepežoťáky" nechci nebo nechceme. Jen bych ráda, aby tu Pežoťáci převládali a bylo jich mnohem víc
    1 point
  39. JVT

    Co jste dnes udelali...

    Ahoj Pežoťáci Toto na mne vykouklo když jsem si byl odskočit na dnešní firemní večeři. Tedy pozvání pro důchodce od bývalé firmy. Na oné místnosti jsem ocenil ten zajímavý nápad. Za mne si tvůrce a realizátor zasluhují jedničku a bez sebemenšího zaváhání i s hvězdičkou.
    1 point
  40. petrinza

    Co jste dnes udelali...

    Sice ne dneska, ale včera večer jsem se probíral svým archivem a objevil zase zajímavosti, o kterých už jsem ani nevěděl, že je mám. Šlo o dopravní předpisy. Jedno bylo takový časopisecký vydání základních změn od 1.1.1961. A hned první změna - jestli je schopnost řidiče řídit vozidlo ovlivněna požitím alkoholických nápojů už nebude rozhodovat řidič sám, ale nově se přímo zakazuje požívat před jízdou alkoholické nápoje s vyšším obsahem alkoholu než 0,75% - takže 1.1.1961 jest ono datum, od kdy se u nás před jízdou nesmí konzumovat. Myslel jsem, že to platí mnohem déle. Z dalších změn ještě jedna zajímavá - od 1.1.1961 je cyklista rovnocenným účastníkem silničního provozu a od té doby mu například musí dát přednost i auto, vjíždí-li z vedlejší a hlavní a cyklista zrovna jede po hlavní. To musela být před tím na silnicích jatka! Druhý sešitek byla ještě starší kompletní dopravní vyhláška, kde se hned v prvním odstavci praví, že se jezdí po silnicích zásadně vlevo a předjíždí vpravo. Takže první republika. Pro zajímavost - maximální rychlost v obci byla stanovena na 15 km/h, ovšem v Praze je mlčky tolerováno až 30 km/h, (pozor - za ztížených podmínek - úzká silnice, mlha.. - se smělo max.rychlostí 6 km/h) a mimo obec se mohlo 45 km/h. To si ani neumím představit. Náklaďáky musely trochu pomalejc, záleželo, jestli patří do kategorie těch, obutých na plných gumových obručích nebo na pneumatikách. Chvála pokroku!
    1 point
  41. Charlie 1

    Co jste dnes udelali...

    Neměl si to začít stavět dřív dokud bylo lepší počasí
    1 point
  42. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dnes v plánu poslední den boje s tím padajícím bordelem. Ráno byl poprašek sněhu, který do oběda roztál. Tak pod jabloněmi shrabáno, zbytek posbírán sekačkou. Aspoň jsem sekačku potom pořádně umyl. Jo vím, že už je prosinec.
    1 point
  43. ozzy56

    Depollution faulty system, 1.6 vti 88kw 2008

    proto ti píšu, že bych jel jinam--na auto v nouzáku odpovědět, že pomůže vyměnit olej a filtry může jenom idiot , nebo jsi mluvil s vrátným...
    1 point
  44. ozzy56

    Depollution faulty system, 1.6 vti 88kw 2008

    ahoj, no když ti vymění olej, filtry a nalijou něco do nádrže, tak to autu neuškodí , potom možná začnou hledat proč je to v nouzáku já bych jel jinam
    1 point
  45. pavelu96

    Co jste dnes udelali...

    @PaKr ob rychlost je zbytečné, stačí o jednu a auto dostatečně vystřelí
    1 point
  46. sitler

    Co jste dnes udelali...

    Promin, ale tohle je uplny nesmysl. Braneni predjeti je, pokud by zacal spolu s predjizdecim zrychlovat. Ne ze si drzi svou rychlost. To nema s branenim vubec nic spolecneho. A zadny predpis nenarizuje, ze musis umoznit predjeti tak, ze budes sam zpomalovat a delat idiotum misto. JEstli predjet podle predpisu nemohl, nemel se do predjizdeni vubec poustet. A pri predjizdeni nesmi ohrozit ANI OMEZIT. A to jak protijedouci, tak predjizdene vozidlo.
    1 point
  47. VojtouNerCZ

    Co jste dnes udelali...

    Tak jsem se pídil po sklepě a koukal, co bych tu mohl udělat s elektrikou. Ale tohle mi udělalo úsměv na tváři
    1 point
  48. Dave_k

    Registrační značky na přání

    A tuším od 76 do 96 jezdil F1.
    1 point
  49. Havlicek.Lukas

    Registrační značky na přání

    Ligier je vyrobce tech trapno-motokar bohuzel se nejedna o SPZ ale jen vyrobce jelikoz to jezdi na motorkove SPZ staci jedna tak je vzadu a vepredu je "tohle"
    1 point
  50. Ferry

    Měrka oleje

    origo cislo 1174E2, nekde pisou 535mm, v autokelly maj u originalu napsano 537mm https://www.citroeny.eu/motorove-dily-a-tesneni-101/olejova-merka-pro-motory-citroen-18i-16v-20i-16v-a-22hdi-1174e2-1174c4.html https://www.autokelly.cz/Product/PSA-1174E2/11492886
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...