Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 21.12.2022 v kategorii Příspěvky
-
Díky za užitečnost diskuzí, rad a perfektně vedeného fóra Peugeot Club
martg a 9 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele mirokoud za téma
Zdravím Vás uživatelé značky Peugeot. Pokládám za slušnost rozloučit se s fórem a členskou základnou a zvláště sekce model Peugeot 2008, kde jsem se mohl opřít o technické rady členů. Svou 2008 jsem prodal a přešel k jiné značce, koupil jsem Ssangyong Korando a jsem velice spokojen.... pokud to není proti pravidlům fóra, že uvádim jinou značku, ale o to ve skutečnosti nejde. Nechci a ani jsem neměl v úmyslu dělat reklamu či recenzi. Naopak....Peugeot fórum ve svém obsahu nemá konkurenci, nikdy jsem nezaznamenal nevraživost či osobní útoky členů nebo jinak nezdvořilé prosazování svých názorů do osobní roviny. Díky za cenné a obsažné diskuze a přeji všem klidné Vánoce a bezporuchový provoz vašich miláčků značky Peugeot. Snad se opět někdy setkáme na tomto fóru. J. KUDELA, HAVÍŘOV10 points -
Co jste dnes udelali...
OK406 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
Tak ráno po písku na led se tu jen povaluji u tv a koukám na oblíbenou Skálu. VID_20221221_133811.mp45 points -
Vtipy
enikybeniky a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
A pak běžte na operu VID-20221221-WA0004.mp45 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
4 points -
Přechod z 307combi/B95 na 5008 1,6BlueHDi EAT
jirka307 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele zbynek..s za téma
4 points -
3 points
-
Registrační značky na přání
Medvěd a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
3 points -
Díky za užitečnost diskuzí, rad a perfektně vedeného fóra Peugeot Club
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele mirokoud za téma
Radku díky. Asi bych hochům už moc neporadil, když provozuji jinou značku, ale co se 2008 týče! Nemohl jsem překousnout laxnost autorizovaného servisu a navíc jsem si připadal jako u popravčí zdi, kde mi pokaždé hrozilo odebrání záruky, když jsem jim navrhl logickou úpravu infotaimentu spojenou s výměnou rádia a GPS jednotky spolu s přidáním Carsifi. Vše jsem provedl sám a Android Auto jsem měl bezdrátově na infotaimentu. Paradox všeho je, že mi poradil Ital z Peugeotu, který mi navrhl rádio, nakódoval VIN a vždy mne ochotně navigoval jak to vyměnit. Jasně, mohl jsem si koupit auťák s lepší výbavou, ale tehdy to byla předváděčka s velkou slevou a bez pár tisíc jsem ji v době nedostatku aut prodal téměř za stejné peníze. Tak se mějte3 points -
Registrační značky na přání
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 607 za téma
3 points -
Zarovky
Lukas.407 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Sorry , mi to nedocvaklo2 points -
Registrační značky na přání
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele zbynek..s za téma
2 points -
Registrační značky na přání
RichVa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Nemám pocit, že by zrovna RZ na přání musela být nějaký hlubokomyslný elaborát. Prostě si sestavil podle něj zajímavou sestavu znaků a zaplatil za to deset Palackých - nic víc, nic míň.2 points -
Díky za užitečnost diskuzí, rad a perfektně vedeného fóra Peugeot Club
dýzl a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Veliké díky i tobě @mirokoud.. za pochvalu! Ale jak píše Radek, klidně zůstaň..2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
To platí už přes 30 let. VID-20221220-WA0008.mp42 points -
2 points
-
Dneska vařim já
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
To bylo slibů Máš to pěkné2 points -
Dneska vařim já
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
Tak a mám hotovo,dneska už kuny nebyli tak jsem se pustil do dokončení,slepil jsem zhruba polovičku a došlo mi "lepidlo" ,musel jsem navštívit nejbližší Penny a dokoupit lepidlo džem jahodový ,a něco povrchu pocákat polevou čokoládovou ,postupně jsem musel odendavat do krabiček, protože by se mi to nevešlo2 points -
Co jste dnes udelali...
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele patt za téma
tak třetí čerpadlo už maká dobře, bylo na suchu asi jen3 týdny co jsem demontoval motor z vraku, takže dobrý. Sice motor ještě občas pokuřuje, tak uvidíme jestli vstřiky nebo něco si sednou, propláchnou, nebo je budu muset vyndat a otestovat na pumpě na vstřiky, vyčistit, popř. přeházet z jinýho motoru2 points -
Vtipy
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
Nejzbytečnější člověk na Vánočním večírku? Abstinent bez řidičáku.2 points -
Co jste dnes udelali...
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Sawoy za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
1 point -
on to hlavně není chrom jj Nata nevytocila jednu zatacku jak mela... stane se .1 point
-
Za kolik tankujete?
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
1 point -
Právě tento problém teď řeším taky. Bílý kouř s čpavkovým zápachem, hláška ,,Celková porucha motoru" a ,,Závada antiemisního systému". Vzhledem k tomu, že auto už je po záruce (r.v.2018, 49.900km) jsem se rozhodl jít cestou, která sice asi není úplně legal, ale našel jsem člověka, který umí celý ,,chcankový" (rozuměj AdBlue) systém odstavit tak, že to nepíše žádné závady a emisema to projde. Právě se tato ,,oprava" realizuje, takže zatím nedokážu na 100% potvrdit úspěch celé operace. Pokud to ovšem bude fungovat tak, jak mi bylo slíbeno, tak kromě poměrně výrazné finanční úspory si především ušetřím svoji nervovou soustavu. Samozřejmě, že ihned po realizaci si s tím preventivně zajedu na měření emisí, abych se vyvaroval případných budoucích problémů.1 point
-
Dneska vařim já
MotoMoto zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
Taky sem nepek,jen sem dodělával nedodělaný1 point -
ta spotřeba vody závisí taky jak kde , miluju sprchování horkou vodou ,takže v práci třeba i půl hodiny , na chatě nemám dostatek vody, tak se umyju i s 10 litrovou konví, jinak doporučuju ty automatické baterie, co drží teplotu na 38 C stupních--děcka se neopaří a vy si můžete teplotu kdykoliv přidat1 point
-
Prestavka z RHY na RHZ
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele kluknawa235 za téma
Ok. Dakujem za odpovede. Tak potom asi pozhanam origo RHY a nebudem maturovať z tym1 point -
,,Tak už mi stojí.'' U nás furt nic. Po operaci prostaty je to prý normální.1 point
-
Tak už mi stojí
Weri 605 zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
1 point -
Tady cejtím zájem.... a jinak s tebou naprosto souhlasím - že to organizování zas tak náročný není...!!! tak já sem se už uklidnila... @sitler - hlavně taky v poho... Verýsek je v tomhle prostě trošku blázen je to její názor, né rozkaz... jak napsal h4wk3y - mělo by to asi tak být..., ale není... a myslím, že to nijak zvlášť většině nevadí...1 point
-
Tady už to dávno není o Peugeotech... Ale o partě lidí co tu jsou rádi i když Peugeota nemají...ale v pohodě já to nikomu neberu bože.... Já si k sakru jen říkám svůj názor a jak já bych to chtěla,aby to tu bylo... protože jsem prostě fanatik .. Copak tu někoho vyhazuju? Nemáš Peugeota,tak vypadni? To jako vážně? Jsem tu už mraky mraky let a zažila mnoho...tak prostě z nostalgie si za vzpomínám... @h4wk3yuž je jiná doba, jinak myslí lidi... jiné priority...proto všeobecně jezdí málo lidí na srazy oproti letům předtím... Já si na srazy nestěžuju...jedu vždy když mám čas... já jsem byla vždy spokojená se srazy ať je dělal kdokoliv... nemám potřebu na nich něco hledat, hanit a stěžovat si... Kdo chce ať jezdí a kdo nechce,tak nejezdí...to je spíš otázka pro ty co nejezdí, proč vlastně nejezdí...1 point
-
Není to nebezpečný názor...jen, že bych to tak chtěla, protože jsem prostě Pežoťák srdcem i duší a nestydím se za to a Peugeot budu vždy upřednostňovat...ale je tu fajn parta, takže rozhodně nehodlám ostatní členy vystrnadit...a žádnou moc nemám...1 point
-
@Medvěd Já se, ale ničemu nedivím... Na normální srazy taky jezdí jiný auta než Peugeoti... já si říkám jen svůj názor a je mi fuk jestli se to někomu líbí nebo ne .. prostě v názvu máme PEUGEOT i na základě toho to bylo založeno a tak by to mělo být ...ale chápu.. je jiná doba, jiný potřeby atd ... Ale to neznamená, že tu "nepežoťáky" nechci nebo nechceme. Jen bych ráda, aby tu Pežoťáci převládali a bylo jich mnohem víc1 point
-
1 point
-
Sice ne dneska, ale včera večer jsem se probíral svým archivem a objevil zase zajímavosti, o kterých už jsem ani nevěděl, že je mám. Šlo o dopravní předpisy. Jedno bylo takový časopisecký vydání základních změn od 1.1.1961. A hned první změna - jestli je schopnost řidiče řídit vozidlo ovlivněna požitím alkoholických nápojů už nebude rozhodovat řidič sám, ale nově se přímo zakazuje požívat před jízdou alkoholické nápoje s vyšším obsahem alkoholu než 0,75% - takže 1.1.1961 jest ono datum, od kdy se u nás před jízdou nesmí konzumovat. Myslel jsem, že to platí mnohem déle. Z dalších změn ještě jedna zajímavá - od 1.1.1961 je cyklista rovnocenným účastníkem silničního provozu a od té doby mu například musí dát přednost i auto, vjíždí-li z vedlejší a hlavní a cyklista zrovna jede po hlavní. To musela být před tím na silnicích jatka! Druhý sešitek byla ještě starší kompletní dopravní vyhláška, kde se hned v prvním odstavci praví, že se jezdí po silnicích zásadně vlevo a předjíždí vpravo. Takže první republika. Pro zajímavost - maximální rychlost v obci byla stanovena na 15 km/h, ovšem v Praze je mlčky tolerováno až 30 km/h, (pozor - za ztížených podmínek - úzká silnice, mlha.. - se smělo max.rychlostí 6 km/h) a mimo obec se mohlo 45 km/h. To si ani neumím představit. Náklaďáky musely trochu pomalejc, záleželo, jestli patří do kategorie těch, obutých na plných gumových obručích nebo na pneumatikách. Chvála pokroku!1 point
-
Neměl si to začít stavět dřív dokud bylo lepší počasí1 point
-
Co jste dnes udelali...
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
proto ti píšu, že bych jel jinam--na auto v nouzáku odpovědět, že pomůže vyměnit olej a filtry může jenom idiot , nebo jsi mluvil s vrátným...1 point
-
ahoj, no když ti vymění olej, filtry a nalijou něco do nádrže, tak to autu neuškodí , potom možná začnou hledat proč je to v nouzáku já bych jel jinam1 point
-
@PaKr ob rychlost je zbytečné, stačí o jednu a auto dostatečně vystřelí1 point
-
Promin, ale tohle je uplny nesmysl. Braneni predjeti je, pokud by zacal spolu s predjizdecim zrychlovat. Ne ze si drzi svou rychlost. To nema s branenim vubec nic spolecneho. A zadny predpis nenarizuje, ze musis umoznit predjeti tak, ze budes sam zpomalovat a delat idiotum misto. JEstli predjet podle predpisu nemohl, nemel se do predjizdeni vubec poustet. A pri predjizdeni nesmi ohrozit ANI OMEZIT. A to jak protijedouci, tak predjizdene vozidlo.1 point
-
Co jste dnes udelali...
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
1 point -
A tuším od 76 do 96 jezdil F1.1 point
-
Registrační značky na přání
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
Ligier je vyrobce tech trapno-motokar bohuzel se nejedna o SPZ ale jen vyrobce jelikoz to jezdi na motorkove SPZ staci jedna tak je vzadu a vepredu je "tohle"1 point -
origo cislo 1174E2, nekde pisou 535mm, v autokelly maj u originalu napsano 537mm https://www.citroeny.eu/motorove-dily-a-tesneni-101/olejova-merka-pro-motory-citroen-18i-16v-20i-16v-a-22hdi-1174e2-1174c4.html https://www.autokelly.cz/Product/PSA-1174E2/114928861 point