Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 18.12.2022 v kategorii Příspěvky
-
Davidakova 508 GT
Milan+ a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Davidak79 za téma
Opět zdravím ve spolek. Letos jsem sem nakukoval jen sporadicky. Kolo stále platí Pavouci taktéž ( mám jich 26 ) Had i chameleon taky Pes je pořád rozmazlenější a rozmazlenější Vrátil jsem se po 15 letech k rybařině a docela se mi daří S 508 jsem nadále spokojen ( Peugeota vlastním , tudíž sem můžu nakouknout a něco napsat ) Hezké vánoce a šťastný Nový rok ať vám to jezdí6 points -
Ferryho dvoutakt Vari - nezahálí ani v zimě
Charlie 1 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
...no to je dost, zes nas vyvez tato..4 points -
Ferryho dvoutakt Vari - nezahálí ani v zimě
Jirkap a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Ferry za téma
3 points -
Pane doktore, opravdu mne budou operovat studenti?“ „Ano.“ „A co když umřu?“ „Dostanou pětku.“ Přiběhne ke kapitánovi vystrašený cestující a ptá se: „Pane kapitáne, my se potápíme?“ Kapitán: „Bohužel ano, máme díru na levoboku.“ Cestující: „A jak daleko je nejbližší pevnina?“ Kapitán: „Asi 500 metrů.“ „Uf,“ oddychne si cestující, „a kterým směrem?“ Kapitán: „Svislým.“ Pepíček prosí tátu: "Tati, kup mi buben." "Nekoupím, budeš mě rušit při práci." Pepíček: "Neboj, budu bubnovat jenom, když budeš spát." Vzduch v tramvaji na Silvestra připomíná spíše ovzduší v pálenici. Převažuje slivovice, ale cítit je i koňak, rum, becherovka a pivo... Na jednom sedadle podřimuje stará babka. Najednou tramvaj prudce zabrzdí, babka se probudí, natáhne zkušeně vzduch nosem a zabručí: "Dědku, ty už ses vrátil?" Aneb jak se musí na hesla: Vyberte heslo. myška Heslo je moc krátké. bílá myška Heslo nesmí obsahovat mezery. blbábílámyška Heslo nesmí obsahovat interpunkci. debilnibilamys Heslo musí obsahovat velká písmena. ZASRANAbilamys Heslo nesmí obsahovat skupiny velkých písmen jdoucích po sobě. DoRite,UzMiToPovolBilaMys Heslo musí obsahovat číslice. TedUzJsemSeAleFaktNasral,PovolMiToDebilniHesloPitomaBilaMys23! Heslo nesmí obsahovat interpunkci. JaUzNaToSeruPitomaBilaMysZabijuTeTyKrame23 Heslo je již používané.3 points
-
Dneska vařim já
Milan+ a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
Dneska k obědu pečená krkovička 4 plátky vepřové krkovice, sůl, 4-6 strouků česneku, 1 velká cibule a trochu gril koření. Na marinádu: 2 lžíce olivového oleje nebo slunečnicového, 2lžíce sojové omáčky, 6lžic ostrého kečupu, 1 lžička medu, 1 lžička sladké papriky, 1/2 lžičky pepře,houby (já měl v mrazáku) přiloha zelenina3 points -
Co jste dnes udelali...
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele patt za téma
Tak jsem dneska nahodil rozvody na motor z peža 309 co jsem dostal od místního pežoťáka , zjsitil jsem, že je v jednom místě zatuhlej, že se nechtěl protočit, ale nakonec se rozhejbal. a při pokusu o start vyletěl do max otáček. Takže jsem usoudil, že je zatuhlá regulace v čerpadle. Namontoval jsem druhý čerpadlo co se mi tu několik lůet válí a uplně to samý, zase max dávka.... Tak ještě tu mam třetí čerpadlo a pokud bude taky zatuhlý, tak mě trefí Video pro zasmání2 points -
Vtipy
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Sawoy za téma
Putyka před zavíračkou, u jedinýho stolu poslední trojka tupě zirajicich do zvětralých půllitrů ... Vtom se jeden probere: chlapi, já bych eště někam šel .... Druhej: ty vole, když si vezmu co mě čeká doma ... Třetí: no, hele, já bych možná věděl ... kousek tady za rohem má privát jedna vysloužilá 40+ ... žádná Merylyn, ale na pytel přes hlavu to taky nejni ... ceny prej slušný, čistotná ... že bysme zašli? Chvíli mudrujou a pak jdou. Vlezou do baráku a ten třetí: jo .... akorát je to čtvrtý patro a koukám že nejede vejtah. Zbylí mávnou rukou a v očekávání věcí příštích vyrazí, první patro proběhnou a ve druhým jeden popadá dech: ... hele ... a seš si jistej ... že nám dá? Co by nedala? Je to ta ... tadlencta ... no .. a prachy máme, tak vo co gou? Třetí patro, poslední se doplazí s vyplazeným jazykem, sotva ještě stojí: he ... he ... hele ... a ... fakt ... jseš ... si jistej? První funí: Ježíš nesejčkuj furt ... dá. Nejsem .... tu ... prvně ... Potácejí se dál přiožralí s kyslíkovým dluhem jak na osmitisícovce, plazí se po zábradlí, škobrtají po schodech, pot z nich leje, sípou a kašlou ... Čtvrtý patro. "Sejček" z posledních sil s infarktem ve tváři: Hee..ehh ... uff ... vopravdu ... nám ... uff ... tam...ta jako .... uhhmmm ... dá? První vytřeští oči: Ty vole .... proboha .... heeh ... to by ... nám ... uhhmmm ... tak ještě ... scházelo ...2 points -
208 Gti 147kw Rozvody
VojtouNerCZ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Háček za téma
Vzhledem k tomu ze jsem bohužel omarodil, tak jsem gti predaval az dnes. Nastavil jsem vše druhym pripravkem, smazal chyby a auto jezdi, osobně jsem s nim zajel cca 15km ostrou jizdou a vše funguje jak ma, ted to bude zajizdet 100km kdyby se nahodou vyskytl problem, ale doufam ze ne.. Jeste budeme v budoucnu resit prasklý chladič. Případně sem doplním další info.. Tak ať se všem daří.2 points -
Vtipy
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Sawoy za téma
??? Já napsal vtip. Latinsky: Sud kulatý, rys tu pije, tu je kára, ten to ryje! "Modří" vědí ... ostatním se omlouvám za mírný OT. Na vtip holt musí být dva ... To je vše k tomu. Čégro pijoňéro.2 points -
508 vyhrievanie sedadiel
hakavcak a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele skorpion za téma
Tak hlavně ať je to připájené pořádně aby od toho auto ještě nevyhořelo2 points -
Vtipy
Rikic339 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Sawoy za téma
TVL to sem eště neviděl, takovejch chyb v jednom krátkým vtipu ... no hlavně že vozíš rektora2 points -
Vymena ziarovky na osvetlenie spz P206cc
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Stosun za téma
No vidíš aji bez tapecu dolů to šlo .2 points -
Vymena ziarovky na osvetlenie spz P206cc
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Boroo za téma
Tak bola to poistka číslo 4,20a..poriesene2 points -
Vymena ziarovky na osvetlenie spz P206cc
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Boroo za téma
Vyriešené, obidve ziarovky deadstačilo tenucky srobovak vopchat do dierky a jemne vylupnut do strany.. Dikes ešte raz No len som chcel vymeniť ziarovku na osvetlenie kufra za led a nejde vôbec.. Ani ta pôvodná už.. Môže to byť poistka? Ktorá tam je?2 points -
Prověření Škody Rapid
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Co mám zkušenosti tak Cebia je vcelku solidní produkt, ale u všech těhle ověření je to stejně o tom aby byla řádně vedená agenda toho vozu dokud je v záruce v záručním servisu a pokud jezdí po záruce do značkového servisu tak taky. A je to o tom aby někdo ty data která jsou záměrně nemanipuloval ale to nikdo nezaručí že je vše v pořádku i ve značkovém servisu když ti vytáhnou data o autě ti řeknou co v systému je to jsem vám ukázal co tam není nemůžu ukázat. Za mě většinou pro prvotní prověření stačí to volně dostupné kde jsou data z STK pak prohlídnout mechanikem. Jako co chceš hledat za na autě které má nájezd přes 180 000 km a podle těch údajů co postnul Péťa to vypadá na auťák z nějaké firemní flotily nebo něco podobného.2 points -
Elektricky bojler na vodu pro 4 členou rodinu
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
tvl. to automatické psaní si vypni Minimaxa má nějaký bojler, který funguje jako tepelné čerpadlo. Je s ním spokojený. Ale jsou doma jen dva. Já si pamatuji, že jsme dřív u rodičů měli 200l elkektrický a ta voda nám nestačila. Teď máme doma (i u rodičů) plynový, který prostě ohřeje vodu, kdy potřebujeme a nemá to chybu. Docela se děsím okamžiku, kdy to budu muset vypnout a řešit jinou alternativu.2 points -
2 points
-
Vtipy
morepower a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
Včera sem byl u očniho, dvě hodiny mi zkušal ruzne bryle...,nakonec mě poslal dom, pry se mam doučit abecedu.2 points -
Prestavka z RHY na RHZ
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Třeba zbudou peníze na razící matrice1 point -
Rifter 1.5 BHDi AT8 Long - GT Line (96 kW, 7 mist, Cuprite, Grip Control, OptiWay, dodatecne i WEBASTO)
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
Servis s vymenou remenu se asi povedl ... ..zadny divny zvuk ted motor nedela...... ..zatim..1 point -
Elektricky bojler na vodu pro 4 členou rodinu
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele Schreek za téma
Jo a ohledně spotřeby energie, nemám ještě data za celý rok, ale ten 160l nastavený na 85 stupnů sežere měsíčně cca 230 - 250 kW (mám data jen za poslední 4 měsíce)1 point -
Elektricky bojler na vodu pro 4 členou rodinu
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele Schreek za téma
Jsme 2dospělí + 2děti, mám 160l a musím ho mít na vyšší teplotu aby nám to stačilo, příště bych určitě vzal 200l a radši nastavil nižší teplotu... Když se jen sprchujeme tak v pohodě, ale jakmile si dáme vanu, tak na posledního už moc nezbyde...1 point -
Samovolné citace a pomalé fórum
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Ta citace se tam sama neobjevuje, leda klikne na citovat. Jediný co se tam objevuje je předchozí zpráva kterou sám psal a dole ma tlačitko "Clear Editor"1 point -
Dneska vařim já
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
@radim.1008 máš to dobře ale chybí ti okurek1 point -
Tohle je první vlákno, které jsi založil. Ty další dvě v servisu jsem To smazal, ale byly prázdné. Tady Ti jarokare odpověděl, stačí si kliknout na odkaz, který vložil a dostaneš se k pravděpodobnému řešení Tvého problému.1 point
-
1 point
-
Strčís do té boční dírky co je víc ke středu auta nějakej šroubováček co tam vleze a zatlačiš směrem doprava jakoby to opreš o tu krytku. Mělo by to vyskočit.1 point
-
1 point
-
Tak už mi stojí
Weri 605 zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
1 point -
1 point
-
jak to chodí na internetu, když člověk potřebuje poradit... SamJr: "Zdar, pomůže mě prosím někdo? Potřebuju prodlužit zahradní hadici, jak to nejlíp udělat?" Pepazdepa: "A proč ji chceš prodlužovat?" SamJr: "No... protože je krátká?" Přemek P: "Si radši rovnou kup pořádnou a nic neprodlužuj!" SamJr: "A proč proboha? Chybí mi jen nějakých 5 metrů." Pepazdepa: "No, ale hadice v jednom kuse je lepší!" Růžička1: "Moje řeč!" Laďa H: "Panebože, však jen chtěl vjedět jak prodloužit hadici!" Pták L: "Nauč se nejdřív česki!" SamJr: "Česky když už :" Pták L: "Takový mám nejradši, co přijdou prosit o radu a pak se se rou do druhých!?" KutilTim: "No jo, je to tu pořád horší. Já sem hadice prodlužoval ještě když ty jsi chodil čůrat na nočník, ty zobáku." SamJr: "No tak mi snad můžeš říct, jak se to dělá nejlíp?" Pták L: "Bych se na něho vykašlal na tvým místě." Pepazdepa: "Ještě furt jsi nenapsal na co ju potřebuješ prodloužit a co s ní chceš dělat?" SamJr: "No... zalívat zahradu?" Jezevec: "Ale co je to za zahradu?" SamJr: "No... normální zahrada, žádná plantáž." PanHrábě: "Ale víš, že některým rostlinám moc vody škodí, že?" Laďa H: "Ježíšikriste, vždyť chce jen prodloužit hadici!? " Jezevec: "Ty se do toho n eser idi ote! " Laďa H: "Taky mě můžeš ty deb ile! " SamJr: "Tak pomůže mi tady někdo?" Slivka: "Neotravuj, mam na práci lepší věci, než se sr át s nějakýma blbýma otázkama začátečníků!" SamJr: "Tak neodpovídej, ne?" Slivka: "Aaaa, pan je nějakej chytrej :roll:" SamJr: "Ale vůbec ne, doprdele, potřebuju jen prodloužit hadici!" Pepazdepa: "No když jsem před cca 10 rokma prodloužil hadici, tak se do roka zase rozpojila, tak od té doby používám jen hadici v celku." SamJr: "Jak jsi ji prodloužil?!" Pepazdepa: "Spojkou?" SamJr: "Takže jednoduše koupit spojku a kus hadice?" JZahradníček: "Poslouchej, neotravuj tady a běž do OBI, ok? " SamJr: "No však jo, půjdu, ale chtěl jsem se nejdřív informovat, ne?" Rambo: "To já zásadně zalívám konvou, je to nejlepší." Chocholoušek: "Jo, ale kdysi byly konve, co něco vydržely, ne jak dneska se ti po pár měsících poserou, už to není to co bejvalo." SamJr: "Takže mě nikdo nepoví jak to prodlužit? " Rambo: "Kašli na to a vem konvu, aspoň budeš fit." SamJr: "Jenže já mám v pr deli kolena, nemůžu se tahat s plnýma konvama vody.? " Franta007: "Tak to seš tady chlape fakt špatně! " Pták L: "Přesně!" SamJr: "A to jako proč?" Chocholoušek: "Protože tohle je zahradnický fórum a pokuď nezvládneš takovou triviální věc jako je nosit konve s vodou, zaregistruj se na fórum pro ortopedické problémy!" ADMIN: "Vlákno zamčené. Další příspěvky není možné vkládat. SamJr dostal BAN za vyvolávání flame. S pozdravem. Administrator fora."1 point
-
Můžeš. To vím jistě1 point
-
Vtipy
David 106s16 zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
To aby tomu i flasstenci dobře rozuměli-3 points