Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 29.9.2021 v kategorii Příspěvky
-
Jacobsoon ~ 306 ~cabriolet
Pepito a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Jacobsoon za téma
4 points -
ZRUŠENO - obecné informace
Klemoň a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Ahoj a dobrý den všem.. Letos vás na VÁNOČNÍ SRAZ pozvu na stejné místo jako loni, a to do ROZTOK U KŘIVOKLÁTU (jsou to ty na břehu Berounky)... nádherná kopcovitá krajina a stejně jako Kokořínsko nabízí spousty vyžití na silnicích i mimo ně...! Vše závisí na kovidu a následných vládních nařízeních. Začínám už kvůli tomu zapomínat jak se takový sraz vůbec dělá... Takže nejdůležitější je kde: PENZION hotel restaurace ROZTOKY http://www.hotelroztoky.cz a kdy: pátek 26.11. - neděle 28.11. zbytek bude hodně podobný jako loni a vařený asi na koleni ... ale důležitý je se potkat.. Ceny ještě upřesním.. zatím jsou v jednání. Program: pátek: od příjezdu do soboty do cca 18:00 bude probíhat hlasovací soutěž pro děti i dospělé o nejoriginálnější vánoční stromeček - pravidla - musí se to vejít na formát maximálně A4 a musí to jít pověsit! jinak se fantazii meze nekladou...! a materiálů je kolem nás dost! 15:00 - do večera příjezdy 18:00-19:30 - večeře po celý večer postupně - soutěž - PORUCHA - pro jednotlivce - dámy se nemusí bát... zvládnou to taky..! možná i starší děti... volná zábava, prodej eshop sobota: 8:00-9:30 snídaně 10:00 - odjezd spanilou jízdou do Lán - společné foto před zámkem (nebo radši na dvoře v penzionu...? ) společná návštěva muzea sportovních vozů a pak dle nálady - hokejová síň slávy, muzea TGM a Alice Masarykové, procházka zámeckým parkem.., skleník s palmama nebo využití bowlingové dráhy přímo v penzionu oběd ve vlastní režii někde .. 17:00 - soutěž - HOSPODSKÝ KVÍZ - máme radi Česko a Peugeoty - to bude fofr... 18:00-19:30 - slavnostní sváteční večeře (dres code neudán) 19:30 - krájení dortu 20:00 - rozdávání dárků JAKO TRADIČNĚ VÁS PROSÍM, PŘIVEZTE KAŽDÝ NĚJAKÉ DÁREČKY POD STROMEČEK - klidně i to, co se vám doma nehodí a někomu jinému by to třeba mohlo udělat radost.. výměna a smlouvání možné až po rozdání všech dárků... 21:30 - vyhlášení výsledků a zároveň český raut aneb řízečků není nikdy dost, paličky, sekaná, tlačenka utopenci, zelenina, nakládanej hermelín a gulášek... - MJovi vstup povolen až ve 22:00 volná zábava neděle: 8-9:30 snídaně 10:00 odjezdy a doporučené zajmavosti v okolí... Majitel penzionu je i majitel muzea motocyklů - je moc fajn - pro skupinku by určitě otevřel... Dál pak Hrad Křivoklát..., rozhledna Máminka nebo Žebrák a Točník... pro lidi z daleka na Zličíně je IKEA.. Strava: pátek večeře: A - vepřo knedlo zelo ,- B - kuřecí plátek na žampionech s rýží ,- sobota snídaně - raut ,- sobota večeře: kombinace A - veřízek brambor ,- B - veřízek salát ,- C - kuřízek brambor ,- D - kuřízek salát ,- neděle snídaně - raut ,- Ubytování: všechny pokoje mají své sociálky! jsou čisté a novější... Křídlo C je přízemí + 1.patro a je nejblíže hospodě Křídlo K je 1. a 2. patro - prochází se venkem přes dvorek - zastřešeným chodníkem (cca 20m) je tam hodně dvoulůžáků... k dispozici jsou dvou, tří a čtyř lůžkové pokoje. bez ohledu na obsazenost cena za jednu noc pro celý pokoj: ,- dvoulůžkový ,- třílůžkový ,- čtyřlůžkový Srazový poplatek: pro uživatele/nečlena Clubu: 350,- Kč pro řádného člena Clubu: 100,- Kč JAKO TRADIČNĚ VÁS PROSÍM, PŘIVEZTE KAŽDÝ NĚJAKÉ DÁREČKY POD STROMEČEK - klidně i to, co se vám doma nehodí a někomu jinému by to třeba mohlo udělat radost.. výměna a smlouvání možné až po rozdání všech dárků... zdůrazňuji, že k objednávkám srazu, nesmíte dávat jiné produkty z eshopu...!!! vytvořte si 2 samostatné objednávky, a že JIŽ VYTVOŘENOU a ODESLANOU OBJEDNÁVKU lze UPRAVIT - stačí mi napsat sem, nebo SZ nebo na 602 290 3643 points -
Co jste dnes udelali...
Lihous a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Kdo v Josefově nebyl, doporučuji navštívit!2 points -
Co jste dnes udelali...
Vena garážmistr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
hmmm tak já jsem ten špatně vyšetřenej a nic. Na rýmičku od študentskejch let zásadně studentský trojboj - acylpyrin, slivovice a cizí tělo. Na snížení cholesterolu panáček slivovičky co ho pěkně rozpouští (prý je to tuk)2 points -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
TVL neee , lékařské diskuze neee . Stačí mi rozhovory s maminou (73 let) Kdo si co koupil nového ???2 points -
pokec ke srazu
Vena garážmistr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Jo tak děkuju Veno... o práci míň... já to budu muset zjistit u všeho.... chtěla sem to pověsit až zítra večer, ale Medvěd mě "ukecal"... a otevřela sem to už teď... ale kdyby se někdo chtěl do nějaké společné akce kolem Lán zapojit, tak beru návrhy...2 points -
pokec ke srazu
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Když to Medvěd viděl tak ty obecné informace nebyli ještě zveřejněny. Ted už jsou2 points -
Dostalo mě do kolen :)
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
2 points -
pokec ke srazu
Verýsek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Mirda 308 za téma
Ahoj za nás si udělej čárku, už to mám napsaný v kalendáři.2 points -
Peugeot 406 2.0 turbo TCT Rhodes by čakom
čakom a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Ferry za téma
ja se po dvou letech, co jsem tu moji chudinku odstavil, dostal vcera aspon k oprave nedobijejiciho altiku a k novym rozvodum, aby aspon zvladla presun do garaze na Vysocine, kde bude cekat na dalsi resuscitaci.2 points -
Gratulace k svátku
MotoMoto a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Tak od mne taky vše nej.2 points -
Gratulace k svátku
MJSytic a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
Také Michalům vše nej.2 points -
Gratulace k svátku
MJSytic a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Pravda, tak všechno nej @MJSytic @vagi @MotoMotoa ostatní Michalové.2 points -
Noční hlídání
vendelinek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
sem to pohlídal aby jste neřekli že to je jen na Vás a zkusím na chvíli zalehnout. A nechci číst že tohle vlákno je přehlídka stařeckých nespavců2 points -
Alu disky + výběr vozu 3008
chuck11 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
Pěkný video Jak se vše ojebava.... Jak vypadají vaše 3008 zespoda po 1,2,3,4,5 letech?2 points -
tak co...? klapne to letos....?1 point
-
pokud to jenom cvaká a jinak spojka neprokluzuje atd., nechal bych to tak a jezdil1 point
-
Ok, tak pořád lepší spojka než převodovka1 point
-
když při té deceleraci vyřadíš do neutrálu, tak otáčky motoru klesnou na volnoběh a tím to ve spojce přestane cvakat, je tam někde vůle, asi spojk. ložisko, nebo ložisko na vodítku, nebo se ložisko klepe v přítlačáku1 point
-
hlavní brzd. válec bych koupil nový, většinou je ten starý tak vydřený, že měnit gumky nemá smysl, jestli myslíš vývěvu u dieselu tak to bude problém, asi se sada do vnitřku už neprodává, stejně jako samotná vývěva, leda bazary atd., zkusil bych našeho člena HUGO BOSS--věnuje se pežotům 2051 point
-
Registrační značky na přání
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
V praci, kamion "001 MINIK" Asi maskovanej @minimaxa škoda že jsem to nestihnul vyfotit. A pak jedna ne na přání ale prominentní "3BX 5008" na P50081 point -
Co jste dnes udelali...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
Tak dnes návštěva u pacienta a nebude to až tak hrozné. Soudruzi ve Francii nějak opomněli ošetřit práh u zadní přepážky a tak to od ní vyrezlo. Jinak ještě vezme lemy blatníků - zatím nějak nereznou, ale jsou už omlácené od kamínků takže by asi za chvíli řádila rez. Spodek je v pohodě. @Klemoň děkuji za morální podporu a podívej se jak vypadá rok 20081 point -
Dneska vařim já
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Mně lahvový Starobrno nedávno mile překvapilo.... Klidně bych do toho šel znova, kdyby ho "u nás" měli.... Naposledy jsem ho pil jako študák před 40ti rokamama....1 point -
Na kusy a nebo na položky Já to mám 2 + 2 + 1 + 1 . . . . @ozzy56 no já si dal po nasratí z práce jen cca 2 dcl červeného a někdo pustil kolotoč1 point
-
beru každý den něco, co má aspoň 37% , třeba ten včerejší Jegrmajstr už není1 point
-
Co jste dnes udelali...
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Hotovej drogista...1 point -
a to já slavím všecko, a když není co, tak si důvod vymyslím1 point
-
Ten článek je dle mého soudu výrazně mimo výseč. Těch 150 000CZK je po započítání inflace cca 220 000CZK dnes. I kdybych opomněl vývoj, přípravky, formy, nástroje atd., tak poskládat auto za čtvrt miliónu nebude jednoduché. Jestli si ten server nepletu, tak to je takový bulvárně dezinformační web.1 point
-
Ten článek je hodně zavádějící.1 point
-
...se budou divit, az ridice za necitelnou znacku sfouknou polisi jak svicku na hrbitove... ... sranda to sice je... ..ale organi ji nepochopi.....1 point
-
1 point
-
Dostalo mě do kolen :)
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
tak duchodce to zene na podzimni akce k Chladkovi do zahradnictvi tak nechtel byt pokutovan tak znacku obratil - kamery to nepoznaji a policajta ukeca na mladivstveho vandala1 point -
Včera jsem závodil ve sběru jablek s konkurencí. Kdyby si vybraly jedno, tak by to bylo v pohodě, ale ony koštovaly, kde je to lepší No a odvezl jsem 308mu k lakýrníkovi na opravu narezlého prahu u předního kola, stříknutí spodku a dutin . Zkusil šroubovákem a je to jen povrchové ... uff. Ale povedlo se mu před zadními koly prostrčit šroubovák do prahu v místě, kde byl jen taková malá bulka v laku takže přijde na řadu flexa a vaření. Jsem napnut, jak to vypadá pod tím. Ale zespoda je jinak zdravá (snad). Jo holt 13 let - i když moje stará 306ka v 21 letech, když jsem ji nedávno potkal, je furt zdravá.1 point
-
Neni na ni cas. Uz mesic stoji rozdelana. Zavaril jsem popraskany podbehy a drzak narazniku.1 point
-
1 point
-
Ozzy, dovolil si použít Tvůj citát na úvod A teď k mé myšlence - já to chápu, že to "ojebávají". Běžný zákazník to zaprvé nikdy neuvidí a i kdyby, tak to neocení. Antikorozní ochrana je obecně dobrá a mnohem lepší, než v dobách Š120, Felicia, atd. Běžný zákazník mění auto s modelovým cyklem (5-7 let) a i tam, kde je peněz míň (třeba v Česku, že) si většina lidí koupí nové auto po max. 10 letech. A jestli bude po těch 10, možná 15 letech rezavý podvozek... Stejně ještě bude to auto dalších 10 let jezdit (u někoho jiného, kdo už je úplně putna). A je to právě že 1000Kč navíc na jednom autě. PSA bez Opelu prodala v "krizovém" roce 2020 přes 2 miliony aut. Kdyby všem stříkli spodky, tak je to stojí navíc 2 miliardy korun, o které si sníží zisk... Jestli teda loni v zisku byli. A takhle je to se vším šetřením. Na jednu stranu je to otravné, nadáváme na nerozebiratelné neopravitelné věci, lepené spoje, hromada plastu všude, atd (já taky nadávám), ale kdyby se auta pořád dělala "poctivě", tak stojí minimálně 2x, možná 3-4x tolik. Já si radši s trochou nadávání 1x za těch 7 let koupím nové auto, než abych 20 let jezdil v "držáku". Samozřejmě každý jsme jinej a máme jiné priority - a úplně chápu třeba právě zmiňované zákazníky Dacie - ale ti holt nejsou "mainstream". A pro ně je tu právě Dacia, která nakonec šetří ještě víc, ale vzhledem k cílové skupině trochu jinde.1 point
-
Těsnění, které je na tom výměníku, těsní jen olej.... V podstatě jsou tam dvě: jedno na dosedací ploše filtru a druhé na dosedací ploše výměníku.... Přímý kontakt obou médií je možný pouze při poruše UVNITŔ výměníku.... Odvětrání preventivně zkontroluj....1 point
-
Náprava je venku z auta a kupodivu vypadá dobře bez vážnější koroze. Zato nosníky auta to je katastrofa. Něco už bylo před lety zalátáno ale i přes to jsou vyhnilé celé části. Šrouby, které drží nápravu jsem musel zespodu odřezat. Místa, kde drží náprava prakticky neexistují. Mezitim jsem demontovat převodovku, motor je stále podepřeny za slintblok, druhá strana visí na žebříku.1 point
-
Nemáš zač , když to jde , tak pomůžu1 point
-
1 point
-
306GTi-6 by Béďa
ElektronikCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele Béďa za téma
1 point -
Registrační značky na přání
Dave_k zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
1 point