Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 24.5.2021 Ve všech sekcích
-
7 points
-
Co jste dnes udelali...
miroska a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
@minimaxa asi sem trochu natvrdlej psal si ze planujes dvere - a proto budes resit plyn ale pritom ta trubka je stale na miste jen trochu vic zapustena okno na miste a dvere i kdyby tam byly tak tam budes preskakovat trubku ??5 points -
Vtipy
enikybeniky a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele regius za téma
5 points -
Co jste dnes udelali...
miroska a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
@Petr 3008 to znám z dob kdy jsem jezdil příměstskou u Čsad Střední čechy. Speciálně v Nehvizdech školáci to byla verbež. Protože jich bylo moc a v tý době byl nedostatek kloubových vozů tak se to jezdilo na posilovku jeden vůz jel celou trasu a každou zastávku a druhej za ním jel jen vybrané zastávky a pravidelně se stávalo že kdo měl jet tím každozastávkovým tak vlez do toho na vybrané zastávky a řval jak pavián že mu nechceš zastavit. Jeden takovej rozeřvanec mi přinesl od zadní " pětky" tyč od té vrchní police na zavazadla řval abych zastavil tak jsem na něj houknul ať se drží že zastavovat nebudeme protože nestavíme každou zastávku a on mě otituloval pánským následně dámským přirozením a pak na co jsem byl přímo alergický že já jsem v tom busu od toho abych jemu sloužil a že mě platí ze svých daní Jen seknutí okem do zrcadel krom něj nikdo ve voze nestál za vozem nikdo nejel tak jsem jí přibil a ten debil vytrhnul tu tyč a letěěěěěl celým vozem až dopředu. Další příběh s Nehvizdskýma školákama, nikdo z nich nejezdil na průkazku protože lístek do Čelákovic byl za 4 Kč a poloviční 2 Kč a měsíční stála 100 Kč takže jezdili za dvoukorunu a všichni si ten lístek za ty dvě káči vzali a hned jak si dřepli tak ten lupen roztrhali na kousky a rozházeli to po podlaze a to nešlo ani zamést ani vytřít a když mi to udělali po x-té tak jsem jim ráno oznámil že budou vystupovat předníma dveřma a každý kdo bude chtít vystoupit mi ukáže lístek a kdo ho nebude mít tak pojede na konečnou uklízet bus. Hihi haha no ráno jsem je nechal odpoledne jsem je nakládal v Čelákovicích a zopakoval jsem ji to haha hihi v Nehvizdech jsem otevřel jen přední dveře ty chytřejší to pochopili a lístek si nechali tak vystoupili no a taková ta správná šestka sígrů lístek neměla tak jeli o dvě vesnice dál a na konečné museli ten bordel posbírat. Na konečné jsem stál 15 minut v Nehvizdech jsem byl zpátky asi tak za 25 minut oproti tomu co měli vystupovat přijel jsem a jedna panička že na mě zavolá policajty že jsem jí unes synáčka a další dva tatínkové si v klidu nechali vysvětlit proč synáčkové museli uklízet autobus a jak mláďata vystupovali z vozu tak dostali každej nakládačku od tatíka. Ale nikdo si na firmě nestěžoval. Ale od té doby Nehvizdský haranti v autobuse bordel nedělaj. Ještě než přišel ten ku.vavirus tak jsem zaskakoval za známého na lince z Nehvizd do Brandýsa nad Labem a nastupovala baba pár roků do 30 jí mohlo chybět a povídá že jeden celej a že až bude vystupovat tak mi ten lístek ukáže jestli jí za to otevřu přední dveře a sedla si na první sedačku a říkám jí a proč by mi chtěla ukazovat lístek a ona však vy jste to tady přece jednou tak udělal aby jsme nedělali bordel v autobuse já si to pamatuju. No poklesla mi brada a říkám a fakt si to pamatujete a ona jo ale tehdy jste nám tykal a říkal nám haranti a když jste tady přestal jezdit tak ostatní řidiči když už nevěděli jak nás srovnat tak jen zařvali že zítra pojedete vy hned by bylo slyšet spadnout špendlík na podlahu.4 points -
4 points
-
Co jste dnes udelali...
Pepito a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
dnes oznamili ze se muzou ockovat 35+ bojim se aby to nebylo povinne jasny ze me za to asi nebudete mit radi ale ja tomuhle neverim - ja se nenechal ockovat ani na chripku kdy zse ockovalo ve skolach3 points -
Naviják na rezervu
Péťa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Jizvon83 za téma
Ahoj, díky za návod jak opravit naviják rezervy, stejně jako asi většině mi chyběl plastový kastlík, který slouží jako upnutí pro lanko rezervy pro její zvednutí. S pomocí jeklu, pár šroubů a matic jsem vyrobil plně funkční držák rezervy (již rok je pod autem a drží). Přikládám výkres držák rezervy.pdf pro výrobu zmiňovaného držáku. Matice slouží k nastavení potřebné výšky zvednutého kola, tak aby došlo k zachycení "pěšce" zajišťovacími packami.3 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
nevyhravame ,zatim vedeme to je kua velky rozdil2 points -
2 points
-
Co jste dnes udelali...
PaKr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
si tam stal tak dlouho az to cislo an tebe vyslo ne ?2 points -
Dneska vařim já
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Husky za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Sawoy za téma
Aby bylo vidět na volant. Ostatní auta co jsem tak koukal mají světla zvenku na přední masce a tak ...2 points -
capyho 405 mi16x4
Karel a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Capy za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
A proč má vlastně Peugeot světla na páčce?2 points -
Co jste dnes udelali...
vendelinek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
To je jako by ses zeptal, proč má Peugeot ovládání světel na páčce... Prostě je to fórum tak naprogramované a možná výrobce/komunita usoudili, že to neslouží primárně na vystavování filmů, ale max. nějakých krátkých klipů "běžné" kvality Ale můžeš jim napsat https://invisioncommunity.com/ , aby to předělali do 21. století2 points -
Ferryho 306 cabrio
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Ferry za téma
dneska jsem vyhnal vacku a ventily z hlavy, vyndal gufera a trosku celou hlavu ocistil, je hrozne zoxidovana od soli. Vyfukovy ventily budou chtit odkarbonovat a samozrejme po srovnani hlavy vsechny zalapovat do sedel. Nejspis bude potreba nechat liznout i dosedaci plochy vyfukovych svody (a odvrtat jeden zalomenej svornik a zbytek svorniku vyndat) a vyfukove svody samotne, trosku to podfukovalo, tak at je to top.2 points -
Dneska vařim já
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
2 points -
https://www.facebook.com/groups/2382792001782038/permalink/4128573937203827/1 point
-
1 point
-
Odstrojím to a uvidíme Díky moc za rady.1 point
-
Starej mazlík 405
Hafity zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
však nové víčko je otázkou pár desetikorun kup nové víčko chladiče a zkus to. Hele na většině aut řeším podobné věci vždy nejdřív výměnou víčka je to nejlevnější řešení a většinou to zafunguje. Na svojí 807 jsem víčko měnil už dvakrát pokaždé to párkrát zablblo jakože vylétla teplota nesepla sahara apod. a vždy to vyřešilo nové víčko.1 point -
bych se nedivil kdyby na lede byli i rusti agenti1 point
-
@ozzy56 ...Věřte mi luďkověže to tak ma byťraz za čas třa robcekožuch vyprašiťa pak je hodnatak jako ovečkaa ma rada chlopečka...1 point
-
http://camp.kokorin.info/ ?1 point
-
dakujem pekne za rady .ste dobry ludia este raz dakujem.1 point
-
jinak dneska mi přivezli dřevěné brikety na paletách, paleta má tunu--klučina vyskočil z Mannu, zezadu měl napíchnutý VZV a palety zavezl kde sem chtěl, pak jsme to urovnali paleťákem, no prostě paráda , když to člověk srovná s tím co bylo kdysi1 point
-
Hele klidně... není to omezený, že Asie nesmí ... přijel už i Péťa z Hronova i Milan+ z Jíčína...1 point
-
@ozzy56A čemu se divíš? Ozzy ... to je snad akronym pro stavy kdy člověk nic nevnímá natož nějaký píchnutí ....1 point
-
Lepe bez reakce než něco bouřlivého. Soused to měl na dva dny bracha nic mě se to prostřídalo do cca 2hod a pak ještě v noci asi dvě hodiny raneno jinak asi Ok Minulej tyden trojmo po ránu než se sešteloval mozek vuči očím ale to asi nebylo po vakcíně1 point
-
ty otáčky přikazuje postup měření emisí, jsou to tzv. přeběhové otáčky, můžeš s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co se s tím dá dělat ale máš pravdu v tom, že s dieselem v takových otáčkách jezdí jen debil1 point
-
Co jste dnes udelali...
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
@Petr 3008 no a to je to čeho se tak nějak bojím a to čím mocipáni budou chtít dosáhnout toho aby se nechal každý očkovat. Na rovinu nikdy jsem žádný očkování navíc než to co je nutné nevyhledával a nechce se mi na tom nic měnit ze svého okolí znám člověka který když tenkrát začala ta prasečí a ptačí chřipka tak protože k tomu měl v dobrém důvod se nechal očkovat a dost zle to odnesl Můj jmenovec protože měl tehdy hodně nemocnou manželku tak se nechal od jejího ošetřujícího doktora ukecat že když je ten řidič aby se nechal očkovat aby to domů nedonesl že by to pro manželku mohlo mít fatální následky radil se se svým doktorem a ten mu říkal Václave při tvý diagnoze je to risk i pro tebe ale asi menší než pro manželku, nechal se naočkovat týden v pohodě a pak kolaps a 6 měsíců mimo provoz z toho 5 týdnů na JIP a když nám pak vyprávěl jaký měl stavy tak říkal měl jsem pocit že jsem prase a že začnu rejt rypákem v zemi apod. Vím že měl tehdy asi 3 roky do důchodu a po návratu do práce po tom kolapsu dojezdil asi dva nebo tři měsíce pak měl pravidelnou prohlídku na zdravotní způsobilost a firemní doktor se začal šprajcovat že ho nepustí bez x vyšetření no a skončilo to tím že ztratil zdravotní způsobilost a šel do předčasného důchodu po půl roce v předčasném důchodu mu hráblo a skončil v Bohnicích. Mluvil jsem pak s jeho synem a ten říkal že za všechno mohlo to očkování že je o tom přesvědčenej i doktor ke kterýmu táta chodil a hlavně že dokud chodil do práce tak se sice staral o téměř nemohoucí manželku ale tím že se staral a chodil do práce tak měl jakýsi ventil od toho martíria s manželkou a mohl fungovat ale jak pak zůstal doma a jen se staral tak mu z toho hráblo.1 point -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
1 point
-
A zájem by teda byl....?1 point
-
Co jste dnes udelali...
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
jo takhle ale to si mel napsat uz pri prvnim prispevku takze stale okno jen okolo budou dvere1 point -
@Havlicek.Lukas Zrovna jsem to chtěl napsat taky.1 point
-
Co jste dnes udelali...
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
no já si zatím taky stojím za tím že očkování nee. ALE taky se tak trochu začínám obávat toho že zkrátka těma všemožnýma omezeníma defacto donutí lidi k očkování aby se dalo normálně fungovat. Navíc jestli jsem dobře slyšel tak v rádiu povídali že bylo rozhodnuto že očkování platí 9 měsíců a tudíž kdo byl na očkování zkraje roku tak bude muset jít letos ještě jednou. Jako když by jsem chtěl tak už jsem první dávku mohl mít za sebou tak dva možná tři týdny protože Pražský magistrát dokázal zařadit všechny zaměstnance DP do " kritické infrastruktury " a to i dohodáře. A to je to čeho se trochu obávám že aby až zavolám jak jste na tom potřebujete abych šel jezdit tak aby neřekli no potřeba by byla ale nejsi očkovanej tak přednost dostane ten kdo je.1 point -
1 point
-
Co jste dnes udelali...
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Já se dnes ráno zaregistroval a čekám na PIN 2. A i bez očkování právě teď prožívám velkou slabost na gauči.1 point -
@ozzy56jj, presne tak to mam v planu I kdyz teda uz jsem to predtim zkousel nahrat indukcnim ohrevem, ze jsem mel natocene dve matice do kontra, aby bylo poradne co nahrivat a byly rozhaveny do cervena a stejne to nepovolilo, ale asi to bude chtit nahrat poradne i tu hlavu horkovzdunou pistoli, aby do sebe pobrala nejaky teplo a zapracovala ta roztaznost. Prinejhorsim uz mam nachystanou 32,5% kyselinu dusicnou a tou je ten svornik rozpustenej za dva tri dny a hlinik cistej1 point
-
Vtipy
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
S tou sekerou je asi fakt autorizovanej odborník1 point -
Co jste dnes udelali...
miroska zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Mají, mulčovací sada je to, ucpávka na tyči za asi 5000,- nebo kolik, ja ji měl k traktoru. Tenhle deflektor co vyrobil se dá propracovanější koupit asi za 2500,- Masakr ceny.1 point -
1 point
-
1 point
-
No jo uz to zacina byt klasika bordel , foceno jen tak motorova elektrika a saharova tam je jenom polozena . Slozeno jenom napravnice abych to mohl vytlacit na slunicko a umyt od te vrstvy prachu Tenhle tyden doskladam do finale zadek ( naraznik nejake kabely prichytit atd) a budu cekat na spojku nez dorazi1 point
-
1 point
-
nastesti cabrio neni jako focus, a tolik nehnije takze tentokrat ne, jen palice dolu, srovnat, novy tesneni a sup zpatky1 point
-
1 point