Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Pe.Tr

    Pe.Tr

    Člen klubu


    • Body

      14

    • Počet příspěvků

      30 817


  2. Havlicek.Lukas

    Havlicek.Lukas

    Uživatel


    • Body

      11

    • Počet příspěvků

      10 908


  3. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      24 449


  4. Pepito

    Pepito

    Člen klubu


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      8 248


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 24.5.2021 Ve všech sekcích

  1. Pepito

    Vtipy

    8 points
  2. Pe.Tr

    Co jste dnes udelali...

    7 points
  3. Havlicek.Lukas

    Co jste dnes udelali...

    @minimaxa asi sem trochu natvrdlej psal si ze planujes dvere - a proto budes resit plyn ale pritom ta trubka je stale na miste jen trochu vic zapustena okno na miste a dvere i kdyby tam byly tak tam budes preskakovat trubku ??
    5 points
  4. regius

    Vtipy

    Jak poznat u moře blížící se zemětřesení
    5 points
  5. Vena garážmistr

    Co jste dnes udelali...

    @Petr 3008 to znám z dob kdy jsem jezdil příměstskou u Čsad Střední čechy. Speciálně v Nehvizdech školáci to byla verbež. Protože jich bylo moc a v tý době byl nedostatek kloubových vozů tak se to jezdilo na posilovku jeden vůz jel celou trasu a každou zastávku a druhej za ním jel jen vybrané zastávky a pravidelně se stávalo že kdo měl jet tím každozastávkovým tak vlez do toho na vybrané zastávky a řval jak pavián že mu nechceš zastavit. Jeden takovej rozeřvanec mi přinesl od zadní " pětky" tyč od té vrchní police na zavazadla řval abych zastavil tak jsem na něj houknul ať se drží že zastavovat nebudeme protože nestavíme každou zastávku a on mě otituloval pánským následně dámským přirozením a pak na co jsem byl přímo alergický že já jsem v tom busu od toho abych jemu sloužil a že mě platí ze svých daní Jen seknutí okem do zrcadel krom něj nikdo ve voze nestál za vozem nikdo nejel tak jsem jí přibil a ten debil vytrhnul tu tyč a letěěěěěl celým vozem až dopředu. Další příběh s Nehvizdskýma školákama, nikdo z nich nejezdil na průkazku protože lístek do Čelákovic byl za 4 Kč a poloviční 2 Kč a měsíční stála 100 Kč takže jezdili za dvoukorunu a všichni si ten lístek za ty dvě káči vzali a hned jak si dřepli tak ten lupen roztrhali na kousky a rozházeli to po podlaze a to nešlo ani zamést ani vytřít a když mi to udělali po x-té tak jsem jim ráno oznámil že budou vystupovat předníma dveřma a každý kdo bude chtít vystoupit mi ukáže lístek a kdo ho nebude mít tak pojede na konečnou uklízet bus. Hihi haha no ráno jsem je nechal odpoledne jsem je nakládal v Čelákovicích a zopakoval jsem ji to haha hihi v Nehvizdech jsem otevřel jen přední dveře ty chytřejší to pochopili a lístek si nechali tak vystoupili no a taková ta správná šestka sígrů lístek neměla tak jeli o dvě vesnice dál a na konečné museli ten bordel posbírat. Na konečné jsem stál 15 minut v Nehvizdech jsem byl zpátky asi tak za 25 minut oproti tomu co měli vystupovat přijel jsem a jedna panička že na mě zavolá policajty že jsem jí unes synáčka a další dva tatínkové si v klidu nechali vysvětlit proč synáčkové museli uklízet autobus a jak mláďata vystupovali z vozu tak dostali každej nakládačku od tatíka. Ale nikdo si na firmě nestěžoval. Ale od té doby Nehvizdský haranti v autobuse bordel nedělaj. Ještě než přišel ten ku.vavirus tak jsem zaskakoval za známého na lince z Nehvizd do Brandýsa nad Labem a nastupovala baba pár roků do 30 jí mohlo chybět a povídá že jeden celej a že až bude vystupovat tak mi ten lístek ukáže jestli jí za to otevřu přední dveře a sedla si na první sedačku a říkám jí a proč by mi chtěla ukazovat lístek a ona však vy jste to tady přece jednou tak udělal aby jsme nedělali bordel v autobuse já si to pamatuju. No poklesla mi brada a říkám a fakt si to pamatujete a ona jo ale tehdy jste nám tykal a říkal nám haranti a když jste tady přestal jezdit tak ostatní řidiči když už nevěděli jak nás srovnat tak jen zařvali že zítra pojedete vy hned by bylo slyšet spadnout špendlík na podlahu.
    4 points
  6. Péťa

    Vtipy

    4 points
  7. Havlicek.Lukas

    Co jste dnes udelali...

    dnes oznamili ze se muzou ockovat 35+ bojim se aby to nebylo povinne jasny ze me za to asi nebudete mit radi ale ja tomuhle neverim - ja se nenechal ockovat ani na chripku kdy zse ockovalo ve skolach
    3 points
  8. Jizvon83

    Naviják na rezervu

    Ahoj, díky za návod jak opravit naviják rezervy, stejně jako asi většině mi chyběl plastový kastlík, který slouží jako upnutí pro lanko rezervy pro její zvednutí. S pomocí jeklu, pár šroubů a matic jsem vyrobil plně funkční držák rezervy (již rok je pod autem a drží). Přikládám výkres držák rezervy.pdf pro výrobu zmiňovaného držáku. Matice slouží k nastavení potřebné výšky zvednutého kola, tak aby došlo k zachycení "pěšce" zajišťovacími packami.
    3 points
  9. Pe.Tr

    Co jste dnes udelali...

    nevyhravame ,zatim vedeme to je kua velky rozdil
    2 points
  10. Péťa

    3D tlač

    Já na to říkám toto:
    2 points
  11. Havlicek.Lukas

    Co jste dnes udelali...

    si tam stal tak dlouho az to cislo an tebe vyslo ne ?
    2 points
  12. Husky

    Dneska vařim já

    Tady to žije.... Abych nezůstal pozadu, tak nějaký Thajsko že včera. Variace na penang curry z kuřecího a s doma vypěstovanými houbami Shii-take, příloha černá rýže.
    2 points
  13. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    Aby bylo vidět na volant. Ostatní auta co jsem tak koukal mají světla zvenku na přední masce a tak ...
    2 points
  14. Capy

    capyho 405 mi16x4

    a druhá strana - už mě to nějak nepřekvapilo - A povedlo se vydolovat i příčný nosník super práce
    2 points
  15. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    A proč má vlastně Peugeot světla na páčce?
    2 points
  16. MJSytic

    Co jste dnes udelali...

    To je jako by ses zeptal, proč má Peugeot ovládání světel na páčce... Prostě je to fórum tak naprogramované a možná výrobce/komunita usoudili, že to neslouží primárně na vystavování filmů, ale max. nějakých krátkých klipů "běžné" kvality Ale můžeš jim napsat https://invisioncommunity.com/ , aby to předělali do 21. století
    2 points
  17. Ferry

    Ferryho 306 cabrio

    dneska jsem vyhnal vacku a ventily z hlavy, vyndal gufera a trosku celou hlavu ocistil, je hrozne zoxidovana od soli. Vyfukovy ventily budou chtit odkarbonovat a samozrejme po srovnani hlavy vsechny zalapovat do sedel. Nejspis bude potreba nechat liznout i dosedaci plochy vyfukovych svody (a odvrtat jeden zalomenej svornik a zbytek svorniku vyndat) a vyfukove svody samotne, trosku to podfukovalo, tak at je to top.
    2 points
  18. vendelinek

    Dneska vařim já

    Abych taky furt nečuměl jak vyvařujete a pečete,tak dneska moje oblíbený,už jsem dlouho neměl špenát, takže pečená krkovička bram knedlík a špenát
    2 points
  19. Pe.Tr

    Co jste dnes udelali...

    https://www.facebook.com/groups/2382792001782038/permalink/4128573937203827/
    1 point
  20. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    nene, Ridepal
    1 point
  21. Almanil

    406 Break demontáž zadního okna

    Odstrojím to a uvidíme Díky moc za rady.
    1 point
  22. Vena garážmistr

    Starej mazlík 405

    však nové víčko je otázkou pár desetikorun kup nové víčko chladiče a zkus to. Hele na většině aut řeším podobné věci vždy nejdřív výměnou víčka je to nejlevnější řešení a většinou to zafunguje. Na svojí 807 jsem víčko měnil už dvakrát pokaždé to párkrát zablblo jakože vylétla teplota nesepla sahara apod. a vždy to vyřešilo nové víčko.
    1 point
  23. Pe.Tr

    Co jste dnes udelali...

    bych se nedivil kdyby na lede byli i rusti agenti
    1 point
  24. Pe.Tr

    Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)

    @ozzy56 ...Věřte mi luďkověže to tak ma byťraz za čas třa robcekožuch vyprašiťa pak je hodnatak jako ovečkaa ma rada chlopečka...
    1 point
  25. Pe.Tr

    Tip na malý kemp, tábořiště, kiosek

    http://camp.kokorin.info/ ?
    1 point
  26. Pa3k206sw

    emisna kontrola 206 1.4 hdi

    dakujem pekne za rady .ste dobry ludia este raz dakujem.
    1 point
  27. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    jinak dneska mi přivezli dřevěné brikety na paletách, paleta má tunu--klučina vyskočil z Mannu, zezadu měl napíchnutý VZV a palety zavezl kde sem chtěl, pak jsme to urovnali paleťákem, no prostě paráda , když to člověk srovná s tím co bylo kdysi
    1 point
  28. Weri 605

    Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)

    Hele klidně... není to omezený, že Asie nesmí ... přijel už i Péťa z Hronova i Milan+ z Jíčína...
    1 point
  29. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    @ozzy56A čemu se divíš? Ozzy ... to je snad akronym pro stavy kdy člověk nic nevnímá natož nějaký píchnutí ....
    1 point
  30. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Lepe bez reakce než něco bouřlivého. Soused to měl na dva dny bracha nic mě se to prostřídalo do cca 2hod a pak ještě v noci asi dvě hodiny raneno jinak asi Ok Minulej tyden trojmo po ránu než se sešteloval mozek vuči očím ale to asi nebylo po vakcíně
    1 point
  31. ozzy56

    emisna kontrola 206 1.4 hdi

    ty otáčky přikazuje postup měření emisí, jsou to tzv. přeběhové otáčky, můžeš s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co se s tím dá dělat ale máš pravdu v tom, že s dieselem v takových otáčkách jezdí jen debil
    1 point
  32. Vena garážmistr

    Co jste dnes udelali...

    @Petr 3008 no a to je to čeho se tak nějak bojím a to čím mocipáni budou chtít dosáhnout toho aby se nechal každý očkovat. Na rovinu nikdy jsem žádný očkování navíc než to co je nutné nevyhledával a nechce se mi na tom nic měnit ze svého okolí znám člověka který když tenkrát začala ta prasečí a ptačí chřipka tak protože k tomu měl v dobrém důvod se nechal očkovat a dost zle to odnesl Můj jmenovec protože měl tehdy hodně nemocnou manželku tak se nechal od jejího ošetřujícího doktora ukecat že když je ten řidič aby se nechal očkovat aby to domů nedonesl že by to pro manželku mohlo mít fatální následky radil se se svým doktorem a ten mu říkal Václave při tvý diagnoze je to risk i pro tebe ale asi menší než pro manželku, nechal se naočkovat týden v pohodě a pak kolaps a 6 měsíců mimo provoz z toho 5 týdnů na JIP a když nám pak vyprávěl jaký měl stavy tak říkal měl jsem pocit že jsem prase a že začnu rejt rypákem v zemi apod. Vím že měl tehdy asi 3 roky do důchodu a po návratu do práce po tom kolapsu dojezdil asi dva nebo tři měsíce pak měl pravidelnou prohlídku na zdravotní způsobilost a firemní doktor se začal šprajcovat že ho nepustí bez x vyšetření no a skončilo to tím že ztratil zdravotní způsobilost a šel do předčasného důchodu po půl roce v předčasném důchodu mu hráblo a skončil v Bohnicích. Mluvil jsem pak s jeho synem a ten říkal že za všechno mohlo to očkování že je o tom přesvědčenej i doktor ke kterýmu táta chodil a hlavně že dokud chodil do práce tak se sice staral o téměř nemohoucí manželku ale tím že se staral a chodil do práce tak měl jakýsi ventil od toho martíria s manželkou a mohl fungovat ale jak pak zůstal doma a jen se staral tak mu z toho hráblo.
    1 point
  33. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dveře nebudou.
    1 point
  34. Weri 605

    Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)

    A zájem by teda byl....?
    1 point
  35. Havlicek.Lukas

    Co jste dnes udelali...

    jo takhle ale to si mel napsat uz pri prvnim prispevku takze stale okno jen okolo budou dvere
    1 point
  36. Milan+

    Co jste dnes udelali...

    @Havlicek.Lukas Zrovna jsem to chtěl napsat taky.
    1 point
  37. Vena garážmistr

    Co jste dnes udelali...

    no já si zatím taky stojím za tím že očkování nee. ALE taky se tak trochu začínám obávat toho že zkrátka těma všemožnýma omezeníma defacto donutí lidi k očkování aby se dalo normálně fungovat. Navíc jestli jsem dobře slyšel tak v rádiu povídali že bylo rozhodnuto že očkování platí 9 měsíců a tudíž kdo byl na očkování zkraje roku tak bude muset jít letos ještě jednou. Jako když by jsem chtěl tak už jsem první dávku mohl mít za sebou tak dva možná tři týdny protože Pražský magistrát dokázal zařadit všechny zaměstnance DP do " kritické infrastruktury " a to i dohodáře. A to je to čeho se trochu obávám že aby až zavolám jak jste na tom potřebujete abych šel jezdit tak aby neřekli no potřeba by byla ale nejsi očkovanej tak přednost dostane ten kdo je.
    1 point
  38. Milan+

    Co jste dnes udelali...

    K Hi8 byl přehrávač možná to byl i rekordér,to už si nepamatuji,pustil jsem ho do světa , když to začalo jít s cenami dolů,tenhle strih video jsem si nechal už pro svoje účely,dneska je to za nic .
    1 point
  39. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Já se dnes ráno zaregistroval a čekám na PIN 2. A i bez očkování právě teď prožívám velkou slabost na gauči.
    1 point
  40. Ferry

    Ferryho 306 cabrio

    @ozzy56jj, presne tak to mam v planu I kdyz teda uz jsem to predtim zkousel nahrat indukcnim ohrevem, ze jsem mel natocene dve matice do kontra, aby bylo poradne co nahrivat a byly rozhaveny do cervena a stejne to nepovolilo, ale asi to bude chtit nahrat poradne i tu hlavu horkovzdunou pistoli, aby do sebe pobrala nejaky teplo a zapracovala ta roztaznost. Prinejhorsim uz mam nachystanou 32,5% kyselinu dusicnou a tou je ten svornik rozpustenej za dva tri dny a hlinik cistej
    1 point
  41. vendelinek

    Vtipy

    S tou sekerou je asi fakt autorizovanej odborník
    1 point
  42. Péťa

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    Většinu dne nádhera a pak...
    1 point
  43. Radek Hurvajz

    Co jste dnes udelali...

    Mají, mulčovací sada je to, ucpávka na tyči za asi 5000,- nebo kolik, ja ji měl k traktoru. Tenhle deflektor co vyrobil se dá propracovanější koupit asi za 2500,- Masakr ceny.
    1 point
  44. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    já si dnes vyrobil takový kryt , aby tráva nelítala 5 metrů za traktor, když sekám bez koše
    1 point
  45. pavelu96

    Dneska vařim já

    Když je venku ta zima, tak dnes budou Vánoce
    1 point
  46. BiFF

    BiFFova T16 ( 350 - 450 HP )

    No jo uz to zacina byt klasika bordel , foceno jen tak motorova elektrika a saharova tam je jenom polozena . Slozeno jenom napravnice abych to mohl vytlacit na slunicko a umyt od te vrstvy prachu Tenhle tyden doskladam do finale zadek ( naraznik nejake kabely prichytit atd) a budu cekat na spojku nez dorazi
    1 point
  47. BiFF

    BiFFova T16 ( 350 - 450 HP )

    Dalsi edit Zadni naprava skoro hotova zitra jeste dorazi kotouce a desky. Zacina se nanaset dvouslozkova polyuretanova barva a kdyz se zadari tak bych chtel ve ctvrtek pomalinku ozivit zadni napravu
    1 point
  48. Ferry

    Ferryho 306 cabrio

    nastesti cabrio neni jako focus, a tolik nehnije takze tentokrat ne, jen palice dolu, srovnat, novy tesneni a sup zpatky
    1 point
  49. Pe.Tr

    Ferryho 306 cabrio

    to je na palici
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...