Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 2.3.2021 Ve všech sekcích
-
Dopravní značky
skypeja a 6 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
7 points -
5 points
-
Dopravní značky
Pepito a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
@Akoc... teď si mě zabil... víme jak to má být správně... - jsi v sekci vtipy...5 points -
Elektrická Babeta aneb skůtr Honda PCX 125 -- Forza 125
Charlie 1 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
@ozzy56, odhaduji že jsme asi stejně "mladí" . Mám to také tak. Na "stará" kolena si chci také udělat radost. Sice jsem si ji už udělal před necelými dvěma roky když jsem si koupil elektrokolo, ale skútr bych využil jak do práce (15 km), tak i na výlety. Na co budu schraňovat prachy na kontě, když nikdo neví co bude zítra. Život se má prožít a né přežít.4 points -
Elektrická Babeta aneb skůtr Honda PCX 125 -- Forza 125
Hafity a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
jinak chlapi moc doporučuju, jezdil jsem na motorkách od děcka do 20 let, pak už byla jen auta, na motorku nezbývalo, no a teď jsem si udělal radost , jezdím sám a jenom v létě když je teplo, nikam nespěchám, prostě se kochám , jezdí to opravdu dobře a potichu, taky učím vnuky jezdit4 points -
lotus seven
Péťa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele David 106s16 za téma
@Milan+to co máš vpravo, tak něco podobného jsem tam měl taky a moc mi to k tomu nešlo. Dal bych takové ty co byly i na mini cooperech, nevím jak se jmenujou, ale taková ta klasika. Já to pájadlo ale prodal dříve než jsem to nějak začal ladit. Fotka je mizerná, je to naskenovaná papírová fotka. je to z první projížďky, takový polotovar3 points -
Elektrická Babeta aneb skůtr Honda PCX 125 -- Forza 125
ozzy56 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Zodiak za téma
mě sice o 11 let míň než @ozzy56, ale letos už mám od začátku února s manželkou na motorce najeto 300km - tři dni odpolko bylo relativně teplo. Dkud s motorkou dokážu manipulovat - má 240kg, tak doufám budu jezdit.3 points -
Letošní dealerská online konference
kemo a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Verýsek za téma
Ahoj, pokud by se chtěl někdo podívat na nedávnou on-line konferenci, tak ZDE přikládám odkaz ke stažení3 points -
Dodatecna montaz teplovodniho WEBASTA do BHDi verzi je uz mozna...
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
...tak majitele Rifteru s naftovym motorem YH01 mohu potesit zpravou primo z WEBASTA - je uz mozne dodatecne domontovat jak horkovzduch (vytapi pouze interier, slo od zacatku), tak ted nove i teplovodni verzi TT Evo 5, ktera predehreje motor. WEBASTO doplnilo zastavbovou sadu o modul, ktery dava spravna data RJ motoru, aby nepadala do nouzoveho rezimu. Auto nechapalo, proc je motor teply, kdyz nebezel.... Nicmene, dodatecna montaz je bohuzel mnohem drazsi nez z prvovyroby - cca 50 litru (je to uplne stejne WEBASTO) a nebude mit scheduler na tabletu info systemu v aute - takze pokud o tom nekdo uvazuje, je levnejsi si to objednat rovnou od Peugeotu. Uz mam objednanou montaz u AUTOELEKTRO BURIÁNEK - domlouval jsem si to primo pres stranky WEBASTO a nasledne se mi ozval primo pan Burianek.2 points -
HanysR 508 SW GT 1.6 PureTech 225
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ChouLu za téma
Svolávačka je z 18.2. a dle priority by měl být kontakt do 30 dní od vyhlášení ale to je hodně orientační Jedná se o problém umístění svazku stěračů, oprava do 30 minut pokud budou mít kus husího krku skladem Ideálně zavolat do servisu a domluvit termín2 points -
Co jste dnes udelali...
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
2 points -
Elektrická Babeta aneb skůtr Honda PCX 125 -- Forza 125
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
syn má Yamahu FJR 1100, když mi to půjčí tak se svezu, ale z toho mám už strach..., naštěstí má zakázané mi to pučovat2 points -
Elektrická Babeta aneb skůtr Honda PCX 125 -- Forza 125
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
ano ano, jsme furt mladí, jen mi se zdá, že sem mladý už dlouho , (letos 66), ale jak říkáš--peníze musejí do oběhu2 points -
2 points
-
Elektrická Babeta aneb skůtr Honda PCX 125 -- Forza 125
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
2 points -
chuckova 508 SW GT- new loga Peugeot
zbynek..s a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele chuck11 za téma
Jak mne již někteří členové znají, jsem na disky trošku vysazený , bohužel 17" origo Merion s autem nijak nevynikaly a zdály se mi na živo trochu tuctové a okoukané. Sice jsem myslel, že rok bych s nima vydržel nicméně jsem narazil na pěkné 18", které na 508 nebudou až tak k vidění a za mne podtrhnou lépe sportovnějšího ducha.2 points -
1 point
-
Já teda jezdím na velké mašině od 1991 do 2006, pak pauza a první barák. Pak dorostla dcerka, takže od 2012 doteď. Auto dobrý, ale mašina je něco víc. Soukro Honda Integra NC750 DCT, služební Yamaha Fazer-FZ6.1 point
-
Vadné čidlo teploty motoru, hlásí, že motor je studený. Taky zvyšuje spotřebu. Zkut nastartovat s (plným) plynem.1 point
-
z praxe můžu doporučit šopování hliníkem, celý výfuk se musí sice sundat, ale je to nejlepší ochrana, samo mimo nerez atd., jinak proti tomu co bylo v minulosti jsou ty dnešní výfuky super1 point
-
Venkovní korozi jsem neřešil u žádného auta,pokud je to benal,tak to sežere zevnitř,proleze to do vaty,či mezi obaly a konečná. Kdežto ta nafta je uvnitř mastná a venek to vydrží.1 point
-
1 point
-
1 point
-
Přijde mi, že benzínové výfuky jdou do kytek rychleji než u nafty1 point
-
Tak, kapota bylo zaseknuté jedno lanko (jedno lanko vede pod stěrače, kde přes mechanizmus vede druhé k otvírání kapoty). Hlášky je důsledek toho, že jsem před zimou řešil baterii zda jí vyměnit či nikoliv. Paradox je, že auto i v -17 nastartovalo, ale už nemá tolik šťávy aby baterie utáhla všechny systémy. Čekal jsem jen na to, abych nenastartoval a šla by, ale i tak jsem vždy auto natočil . Obrázek níže mluví sám za sebe, dnes objednaná Autobaterie Exide Start-Stop AGM, 12V, 70Ah, 760A Hold budu muset vyměnit a ještě jednou zajet na výmaz chyb.1 point
-
Jsem se svezl na kamarádovi Guzzi V85TT, moc pěkný stroj,sedlo to perfektně a když jsem se doma trošku zmínil, že si to umím představit v garáži,tak se polovička chytala skoro za hlavu, ještě nemáš dodělanýho Kaipoše a už vymyslíš další pikačo.... .1 point
-
307 sw - konečná
brixtr zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Origo rt3 stojí za prd. Rádio nevypadá lacině ( ta fotka ve tmě je dost zkreslená), kvalitou bych to přirovnal k origo RD3. Za 5.5k za mě fajn vzhledem k funkcím.1 point -
2° nad nulou a já se před noční vrhl do výměny oleje a filtrů Krapet jsem přetahoval tak jsem to už musel udělat při 359 280km. Obvykle to měním po 12 tisících ale nějak mi to tentokrát nevyšlo a jsem na 15000 Naftový filtr jsem asi minule zapomněl vyměnit protože už měl něco za sebou no vzduchový s kabinovým na tom nebyli o moc líp teda ještě jsem chtěl vyměnit těsnění kolem kterého mi cáká olej ven, ale kvůli jednomu blbému šroubu na který jsem se nedostal jsem to musel odložit1 point
-
To teda je! Ale upřímně za ty prachy bych si dokázal naplnit garáž jinak a k tomu i postavit dům1 point
-
@Hafity jo tak to vim... S tpu vodou mam zkusenosti z domova, tam jsme meli nejspis pramen ve sklepe...a taky se zacalo cerpat...cim vic si cerpal, tim vic vody tam bylo...a tim jak tam proudila voda, tak to poskozovalo zdivo...nakonec tam bylo po zime kazdy rok 70 cisel vody...a behem jara vzdycky zmizela...1 point
-
Hafity . . . já to doplním za tebe1 point
-
@HafityNejde o venčení. Jde o pochlastávání ... třeba tomu leckdo nevěří, ale jsou takové partičky ... obvykle náctiletých aspoň co já vídám (a že si sakra pamatuju co jsme dokázali před 40 lety, ale ...). No a pejskaři potřebují venčit i po 21 ... tak mají výjimku do 500 m od baráku. Nevztahuje se na plyšový psy a asi ani na lidi s nickem à la ... ... nic osobníh, jen fórek, to nešlo nepoužít1 point
-
VAN 2 CAN převodník
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Thank you Hope it will work with my radio (it use MTK 8227L chip). I got CANbusbox, but it is not working with my car with VAN (the radio did not even turn on originally, I had to make 12V switchet by key to the head unit wiring harness, because originally it was bridget through that can box)1 point -
VAN 2 CAN převodník
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele morcibacsi za téma
As I can see you haven't installed it as an Arduino library (C:\Users\YOUR_NAME\Documents\Arduino\libraries\) It can work like this as well just try replacing: #include <JunsunPSAVANRemote.h> with #include "JunsunPSAVANRemote.h" (<> --> "")1 point -
Na tom taky něco bude.... A ten sklep se v podstatě nepoužívá.... Nicméně do budoucna nějaká ta jímčička s čerpadýlkem v automatu by asi k zahození nebyla....1 point
-
Tak tu máme po několika měsících malý update Pro začátek GTi stále dělá velkou radost Ačkoliv jsem původně chtěl zimovat, tak jsem to nevydržel a musel jsem si parkrát za to popotáhnout na sněhu a ledu Také došlo k update na LED technologii Po experimentech skončili v tlumených H7 LED Osram druhé generace, které nesvítí tolik do bíla jako čína,ale je vidět za každého počasí. Naopak čína skončila v dálkách, kdy v noci vidím až na měsíc A něco taky na to couvání A teď už jen k tomu "horšímu" První problém co nastal, bylo píchnuté kolo Nakonec jen detail Dalším problémem byla načatá hadice od chladiče k termostatu. Pravděpodobně od montáže termostatu, kdy nešla spona dolů a páčila se šroubovákem, tak jsem jí lehce prořízl a začala rosit A pak ta horší věc Někdo mě nemá evidentně rád a musel si to dokázat na autě... ale kluci to pomocí PDR dokázali rychle zachránit Ještě mě čeká na pojišťovnu vyměnit čelní sklo, které prasklo od kamínku z auta předemnou A DNES byl čas na další servis po 10 tisících, které jsem nějak nesthil, tak po 12 Aktuálně tedy najeto 53 000 Km a zatím velká spokojenost! Při výměně oleje byl zjištěn prasklý jeden držák výfuku a druhý k tomu neměl daleko Francouz ty výfuky opravdu neumí Nyní již pomalu příprava na jaro a nějaké to okruhové poježděníčko.. ale o tom příště1 point
-
1 point
-
Dostalo mě do kolen :)
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
Moc to hrotíte čestné prohlášení + slušné jednání s policistou při kontrole a není co řešit..1 point -
Fotím, Fotíš, Fotíme
Weri 605 zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
1 point -
Co je to za auto? (po x - té)
David 106s16 zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
Jináč ještě hodně povedený kit car je na vw Kelmark, ten před pár lety prodával učitel Záleský Radek,kousek od Hlinska.1 point -
1 point
-
1 point
-
307 sw - konečná
anton308 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Dnes jsem vytlumil tapce (konečně to nevibruje ani s novejma reprákama), protahal jsem kabeláž na výškáče (budu je dávat mimo palubku), kabeláž na ambientní osvětlení klik a kabeláž na osvětlení dveří po otevření (zespodu bílá LED aby šlo vidět kam lezu a pak klasicky červená aby šly vidět otevřený dveře). Teda protahovat ty kabely byl porod. U spolujezdce ještě OK, u řidiče děs, ale povedlo se. No a pak jsem aplikoval JBL emblém na mřížky repráků. Až bude pěkně umeju i vnitřek, tchán měl teď auto půjčený a pěkně mi ho vevnitř zrasil blatem1 point