Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      16 413


  2. MJSytic

    MJSytic

    Super Administrátor


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      16 194


  3. Hafity

    Hafity

    Člen klubu


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      10 012


  4. vendelinek

    vendelinek

    Uživatel


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      14 458


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 8.1.2021 Ve všech sekcích

  1. MJSytic

    Honzův nový mazlík

    Hmm Hovado
    3 points
  2. Marpetka

    pokec k soutěžním fotkám

    ahoj,trošku se tu v tom ztrácím,nevím jestli píšu na správné místo,ale děkuji moc za šňůrku na krk a propisku,dnes dorazilo a moc potěšilo a těším se na další fotosoutěž,kde bude Pišta vidět trochu víc
    3 points
  3. ozzy56

    Akcionáři schválili projekt fúze mezi FCA a PSA

    jak jako schválili ?? dyť to klubem vůbec neprošlo...
    3 points
  4. Rikic339

    Tak kdo to byl ??

    Což o to, když má člověk svoje auto kde už je zvyklej.. Ale co teprve když sedne do něčeho na co zvyklej není Když jsem koupil 407 Coupé tak jsem se každou chvilku přistihl že jedu rychleji než bych měl, vůbec jsem nedokázal odhadnout rychlost bez koukání na budíky.. O půjčeném Dodge Challenger 5.7 ani nemluvím, jsem rád že jsem za ty dvě jízdy nenarazil na žádnou hlídku Nebo když jezdím občas pracovně na otočku do Lipska.. Cesta tam v pohodě - ale cesta zpátky? Člověk je z Německa zvyklej na tu rychlost kolem 200 a najednou projede tunel a měl by jet 130.. Navíc D8 už je ve stavu kdy 130 je zbytečně málo Aspoň že máme jako služební auta Octavie, to ty lidi z levého sami uhejbaj už z dálky Důležitý je ale vědět kdy a kde si to můžu dovolit V obci (tam kde je opravdu riziko chodců a nepřehledná místa) nikdy nejezdím víc jak 10 nad limit. Stejně tak i na dálnici za velkého provozu to nikdy nepřeháním.
    3 points
  5. MotoMoto

    Vtipy

    To se říkalo kdysi, že nový trenér české fotbalové reprezentace bude sbormistr Kulínský. Musí klukům ukázat jak se správně proniká do šestnácky. Ale teď mi to ani nepřipomínejte, dcera má šestnác.
    2 points
  6. Frantina

    Vtipy

    2 points
  7. vendelinek

    Dneska vařim já

    Opět dlouhá výuka,tak oběd až teď Kuřecí řízky 16 a vepřový řízky 6,brambor tatarka @HanysR Úspěch samozřejmě byl velký,slzy byly ale u mě i babči,když byly vidět ty rozzářený oči,nedalo mi to udržet
    2 points
  8. Markusenka

    Motor 1,2 - rozvodový řemen

    Ahoj. Přeprogramování proběhlo v pořádku, jedná se o jednotku VD46. Mění se systém indikace závady motoru, přílišné výkyvy tlaku oleje motoru vyhodí kontrolku motoru a tak se do servisu dostanete dříve, než se to zhorší, dříve než teď. Také se upravují a optimalizují palivové mapy. Subjektivně motor jde nějak jinak, tišeji, na plynový pedál reaguje tak nějak spojitěji a hladšeji, ale to je jak říkám můj pocit. Obdržel jsem informaci o změně, zkrácení intervalu výměny rozvodového řemene. Já mám interval 160tkm nebo 10 let - ročník 2016, nově dávají 105tkm, nebo 6 let - ročník 2017 výše a oddělují výměnu řemenu od výměny rozvodové sady, kdy řemen tedy po 105tkm, ale sada celá až po 210tkm, tedy každou druhou výměnu řemene. Když prý přijedu na servisku do Peugeotu, tak mi také budou měnit řemen už po, kolem těch 100 tkm. Také chválím přístup Peugeotu, kde i po konci záruky a případné závadě na motoru spojené s řemenem rozvodu, provádějí servis na své náklady. Ať se daří
    2 points
  9. regius

    pokec k soutěžním fotkám

    Mě taky přišla včera obálka Weri moc děkujeme.
    2 points
  10. Péťa

    Vtipy

    2 points
  11. Dnes mi má drahá vyzvedla balík s dalším dílem interiérové skládačky. Nakonec toho bylo v balíku vícero. Jestli použiju i budíky to zatím nevím. Podle výpisu z výbavy to vyjelo s černými. Ještě origo kožený volant a konečně odvézt přední sedačky na přehození čalounění. Jo a nechat něco nazout na ty zrenovovaný Cyclony. A vizuál by měl být na jaro připraven. Potom ještě mechanický servis. Edit: jo a ještě chybějící asi nesehnatelnou prahovou lištu.
    2 points
  12. mjtwister

    Životnost vstřiků LPG

    Přidám svoji zkušenost, rovněž pozitivní. Systém Magic od HL propan. Vstřiky magic jet. Najeto za skoro 9 let (z toho 2 roky předchozí majitel) skoro 150tis km na LPG (celkem auto 290tis km) a kromě nynější výměny reduktoru magic 3, který mi pomalu a nenápadně od minulé zimy propouštěl plyn do chladícího okruhu a tím zavzdušňoval systém, jsem neměl problém. Reduktor stál 1600kč a vyměnil jsem si ho sám. Pak už jen pravidelná výměna filtrů plynné fáze po 10tis km a kapalné fáze po 20-30tis. No musím přiznat, že se mi bude hodně stýskat po tankování LPG. Ale typ a stáří budoucího rodinného auta, které vyhlížím, je nemožné sehnat na LPG a pokud ho nemá z výroby, je to sebevražda... Edit: Tak životnost vstřiků magic jet na mém autě dosáhla nakonec 150tis. Začaly problémy s občasným cukáním při lehké noze na plynu a houpáním otáček na volnoběh. Podle diag jsem zjistil, že blbne LPG vstřikovač na 3. válci, který zřejmě zůstával viset otevřený. Vyřešeno koupí repas sady za 4x 50kč a asi 2 hodinama moji né moc zručné práce. Vstřikovače vyčištěny od lepivého parafínu a vyměněny vnitřnosti a šlape vše dál. Nemám, co bych tomuto systému vytkl. Za ty prachy... opravdu hodně muziky
    1 point
  13. HonzaZ

    Honzův nový mazlík

    Nene, právě naopak. Spoluúčast je minimálně 10k a při vyšším plnění je 10%
    1 point
  14. Hafity

    206 1.4i teplota motora

    Pokud by THV bylo porušené mezi spalovákem a vodním kanálem, tak by jsi měl po zahřátí (a při uzavřeném vodním okruhu) s největší pravděpodobností hadice tvrdé jak beton.... Když to znovu čtu, tak to vypadá na problém v elektrice a ne v mechanice....
    1 point
  15. vendelinek

    Co jste dnes udelali...

    Ráno ještě před vařením oběda jsem vyrazil do "krámu",potřebuju dodělat stropní světla,ty mi přišly předevčírem,kuchyň, dětský pokoj a ložnici,vypadnul mi elektrikář,koupil jsem si novej měřák na El.,nějakej ten lepší vidiovrták do panelu a "čokoládu" na kabely a o víkendu až tady nebudu mít naše kuny se do toho pustím
    1 point
  16. pavelu96

    pokec k soutěžním fotkám

    Děkuji za dárečky za moji fotku. Byla poslána na poslední chvíli a jen proto, aby nenastala trapná situace a @Weri 605 nemusela dárky přesunout na další soutěž pro nízkou účast Soutěž super a o nízkou účast u příští soutěže už obavy nemám...
    1 point
  17. Hafity

    Co jste dnes udelali...

    Tak nevíš.... Třeba zrovna studoval manuál, jak se to zastavuje....
    1 point
  18. No beží pekne tak verím že to bude ok už !
    1 point
  19. radim.1008

    Přání k narozeninám...

    @KoudaKovi přejeme všechno nejlepší k narozeninám, hlavně zdraví.
    1 point
  20. Béďa

    Akcionáři schválili projekt fúze mezi FCA a PSA

    Akcionáři schválili projekt fúze mezi FCA a PSA, k jejímuž dokončení má dojít 16. ledna 2021 4. ledna 2021 schválily valné hromady akcionářů Fiat Chrysler Automobiles NV („FCA“) (NYSE: FCAU / MTA: FCA) a Peugeot SA („skupina PSA“) navrhovanou fúzi mezi FCA a skupinou PSA, jejímž výsledkem je vytvoření společnosti Stellantis N.V. („Stellantis“). O výsledku hlasování bylo rozhodnuto velkou většinou ve prospěch transakce (více než 99 % odevzdaných hlasů). Akcionáři FCA rovněž schválili dodatečná usnesení týkající se fúze, zejména přijetí budoucích stanov společnosti Stellantis a jmenování členů představenstva, s účinností ode dne následujícího po dokončení fúze. Znění usnesení předložených akcionářům a výsledky hlasování jsou k dispozici na příslušných internetových stránkách FCA a skupiny PSA (www.fcagroup.com; www.groupe-psa.com). FCA a skupina PSA, které v prosinci získaly závěrečná povolení regulačních orgánů, zejména Evropské komise a Evropské centrální banky, očekávají, že po tomto schválení akcionáři dojde k dokončení fúze 16. ledna 2021. Kmenové akcie Stellantis se začnou obchodovat na pařížské burze Euronext a na milánské Mercato Telematico Azionario v pondělí 18. ledna 2021 a na newyorské burze NYSE v úterý 19. ledna 2021.
    1 point
  21. Markusenka

    Zvolavacka

    Ahoj! Přečti si vlákno rozvodový řemen a budeš vědět vše. Kontroluje se stav řemenu měrkou, pokud neprojde, dělá se rozvodák, čistí motor, sací koš a mnoho dalšího, podle toho, jak to bude vypadat po rozebrání. Brzdy s tím souvisí tak, že u turbo motorů vzniká podtlak pro činnost posilovače brzd pomocí vývěvy, jejíž pohon je nějakým způsobem odvozen od motoru a je mazán a tak hrozí, že drobky z řemenu znemožní její mazání, ta se zadře a pak auto ztratí z větší části brzdný účinek. Jak jsem psal, kontroluje se každý motor dotčený svolávačkou, ne každý je ale postižen touto závadou. Jinak jsme zde i dospěli k závěru, že se ještě upravuje software motoru, aby případně diagnostika motoru zjistila výkyv v mazacím tlaku oleje dřív a včas na problém upozornila. Zítra jdu na to přehrání softu, řemen jsem měl v pořádku. Mára
    1 point
  22. ozzy56

    206 hořela na pumpě

    já budu určo druhá půlka, bo se na chujoviny nedívám , ale mám se rád a auto je vlastně jen trochu železa, nic víc , jednou jsem vařil nádrž z Trambusu (nafta) a byla to taková jeba, že podruhé už nee , nějakým omylem se mi nic nestalo, což nechápal nikdo na dílně
    1 point
  23. jarokare

    206 1.4i teplota motora

    Buď snímač , špatnej kontakt v patici nebo prodřený kabely ke snímači
    1 point
  24. Třeba vlastnoruční přemístění zavazadel.... Mimochodem opět reaguješ jen na to co se ti hodí do krámu....
    1 point
  25. Test, který je zajímavější, než těch 150 stránek předtím....
    1 point
  26. Milan+

    Tak kdo to byl ??

    Tam je to pěkná rovinka, záleží čím jedeš.
    1 point
  27. PaKr

    pokec k soutěžním fotkám

    Dneska byla ve schránce obálka Díky @Weri 605
    1 point
  28. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  29. Péťa

    Vtipy

    1 point
  30. Šalda

    Vtipy

    Včera jsem slyšel sousedy jak šukají, trvalo to věčnost. Sténání, vzdechy, naříkání a bouchání čela postele o zeď. Nakonec se ukázalo, že jejich stará matka spadla na zem a bouchala holí o zeď aby si přivolala pomoc. Teď se cítím trochu divně že jsem si u toho vyhonil.
    1 point
  31. vendelinek

    Dneska vařim já

    Jelikož jsme dneska měli doma servisáka na okna ,tak byl oběd časově posunut kuny už mají hlad radši jsem si na to dneska vzal větší misku Borůvkový knedle s skořicí
    1 point
  32. Jedna zimní fotka cestou domů z lékárny.
    1 point
  33. Weri 605

    Vtipy

    .
    1 point
  34. rass76

    Traveller/Spacetourer/Proace - lůžková úprava

    Ešte pár fotiek z leta - side kuchynka ... zimný plán prehodiť bateriu s kuchynky pod sedačku a pridať Orion tr smart DC DC, zatiaľ dobijam len solarom. Batéria gel 75Ah, stačí na kompresor ladnicku na cca 3dni plus používam na čerpadlo na vodu a nabíjanie mobilov fotakov a tak.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...