Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      24

    • Počet příspěvků

      24 448


  2. Braver

    Braver

    Uživatel


    • Body

      11

    • Počet příspěvků

      120


  3. Weri 605

    Weri 605

    Vedení


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      5 522


  4. adraj

    adraj

    Uživatel


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      2 083


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 7.12.2020 Ve všech sekcích

  1. Péťa

    Vtipy

    Chlápek si v železářství kupuje 3 metry provazu. Prodavač: "Chcete to zabalit?" Chlap: "Přesně tak..."
    10 points
  2. Braver

    Braverův Peugeot 508 SW 2.0 Blue HDI 180

    Zdravím všechny na fóru. Připojil jsem se do rodiny Peugeot s novou 508 SW. Je s výbavou Allure, navíc vyhřívané sedačky, full led a pár dalších serepetiček. Kola jsou teď na zimu 17". Motor 2.0 blue HDI 180 + 8 stupňový automat. Zatím přidávám pár fotek exteriéru, další budou přibývat ;).
    8 points
  3. Péťa

    Vtipy

    6 points
  4. Frantina

    Vtipy

    5 points
  5. ChouLu

    307 1,6 benzín startuje ale nechytne

    @inoxing už vyřešeno Pálila se F4 co napájí počítač motoru a jednotku ventilátoru, jelikož bylo auto bourané, tak se zvazek zkratoval o chladič
    5 points
  6. adraj

    Vtipy

    5 points
  7. pavelu96

    Co jste dnes udelali...

    Dnes jsem udělal tradiční Vánoční ježky
    4 points
  8. Péťa

    Vtipy

    4 points
  9. Vena garážmistr

    pravidla soutěže

    on ten pán co je moc širokej tak má moc dobrého pamatováka.
    3 points
  10. SV 24

    Dotaz k objednávce

    @patejrik na trička se teď čekalo. V týdnu budeme vše odesílat
    3 points
  11. MJSytic

    pravidla soutěže

    Myslím že na výšku dobrý, ale na šířku pán moc velkej
    3 points
  12. Braver

    Braverův Peugeot 508 SW 2.0 Blue HDI 180

    Díky za přivítání Zatím najeto necelých 6000 km a zatím všechny systémy fungují spolehlivě. Když srovnám 508 s mazdou 6 tak to jsou vlastně velice podobný auta z hlediska komfortu a rozměrů. Místo na zadních sedadlech a kufr je téměř identický. Nezaznamenal jsem velký rozdíl v místu nad hlavou i přes pomerně velký rozdíl ve výšce. Mazda je 2,5 litr benzín a ve srovnání s 508 má docela podobnou dynamiku. U 508 hraje prim vysoký kroutící moment, což dodává pocit mohutnějšího zátahu. Na stovce je však mazda o něco dřív. Velice podobně se chovají i převodovky, obě jsou na bázi hydrodynamického měniče. U mazdy je trochu zvláštní, že řadí víc než 500 otáček pod omezovačem a to i v manuálním režimu, to je trošku škoda. Ale zpět k peugeotu. Spotřeba v 508 cca o 2 - 3 litry níž, než u mazdy, což je u nafťáku logické. Co se týče materiálů v interiéru. Obě dvě káry jsou na tom moc dobře. Design interiéru - Mazda má hodně čistý design, 508 je scifi. Mě osobně se líbí víc futuristický design peugeotu a hodně mi vyhovuje i-cocpit. Infotainment i audio má dle mého názoru lepší v 508 a má zadarmo integrovanou navigaci. U mazdy se za to platí, ale kdo to řeší v době android auto a apple car play, že? Taky aplikace my peugeot není k zahození. Parkovací kamera u obou aut má relativně slabé rozlišení, ale dá se to přežít. Design je subjektivní, ale musí se nechat, že 508 se frantíkům povedla. To auto opravdu působí prémiově venku i uvnitř. Co mě trošku zamrzelo bylo slícování některých dílů jako byly jedny boční dveře a dveře kufru. Nicméně po urgenci při přebírání vozu tyto detaily byly v salónu vyřešeny. Trošku divočejší je dešťový senzor, na což upozorňuje více majitelů. Sterače stírají zbytečně intenzivně. Nejsem na auta ras a tak doufám, že mě tohle auto, jakožto první frantík kterého mám, nezklame.
    3 points
  13. adraj

    Vtipy

    3 points
  14. Proč - proBohaživýho - má X lidí neustále pocit, že ONI jsou Ti, kdo mají právo či moc někoho k něčemu nutit? Pokud takové dodávky budou za dobré peníze a budou mít zajímavé provozní náklady, možná si je některé firmy i koupí. Pokud ale bude potřeba koupit auto za cenu násobně vyšší než u klasického pohonu, pokud bude firma muset vybudovat na svém pozemku nabíječky za XXX tisíc a pokud se nákupem odsoudí k využití takové dodávky opravdu jen kolem komína (tzn. potřebu na případnou delší cestu - v současné době bez problémů zvládnutelné kteroukoli dodávkou z vozového parku - sjednávat externího dopravce), tak do toho holt každá firmička nepůjde. Ale ať tak nebo tak bude to její svobodná volba - cesta "nucení" je principielně špatně. Jediná rozumná cesta je výhodnost provozu - ale nikoli díky dotacím, co pak v daních stejně zacálujeme všichni
    3 points
  15. Milan+

    lotus seven

    Tak první test VID_20201205_193723.mp4
    3 points
  16. Weri 605

    pravidla soutěže

    jen do půlky.... pak se to o něco zaseklo nebo co..... @Verýsek eště není správný čas.....
    2 points
  17. Weri 605

    Dotaz k objednávce

    Kouknu na to...
    2 points
  18. v době mého učení byly na opravně i holky čalounice, takže otázka průniků není nová
    2 points
  19. inoxing

    predne svetla

    No to je jasný, ten polykarbonát vyleštíš, ale u 15let starýho světla, byť to bude Valeo, tak to už nebude nikdy jak nový- hlavně mám na mysli parabolu, kde je napařená vrstva chromu, a ta se loupe nebo se vypálí. Proto je lepší vzít nový TYC např.
    2 points
  20. Vena garážmistr

    Výměna převodového oleje - kontrola

    Napíšu Ježíchovy ale výš jak to je čím víc vercajku máš tím častěji improvizuješ protože buď jseš línej to hledat nebo si nevzpomeneš že jsi vlastníkem i takové speciality. I když zrovna tahle sada by využitá byla takže by se ve skříni nepropadala do hlubin nepoužívaného.
    2 points
  21. Weri 605

    pravidla soutěže

    Clubáci a peugeoťáci... zvyšujeme výhru..!!! Nejen o kalendář Peugeot, ale i další věci s logem lva..! Originální bundu vyhraje jen jeden z vás..! tak posílejte fotky.....
    2 points
  22. *nohafuc*

    Vtipy

    2 points
  23. Péťa

    Vtipy

    2 points
  24. Weri 605

    Vtipy

    1 point
  25. MJSytic

    pravidla soutěže

    Co to tady zkoušíš? Jako bys to nevěděla
    1 point
  26. Péťa

    pravidla soutěže

    A zapla?
    1 point
  27. patejrik

    Dotaz k objednávce

    @SV 24 ok
    1 point
  28. Milan+

    Co jste dnes udelali...

    Teď jsem dorazil z jízdy po výměně zapalovací cívky, předtím si motor občas škubl, když se cívka ohřála, teď pohoda. Je taková opálená. Ještě vše zadeklovat a odjezd.
    1 point
  29. specialni koje na skladovani baterii, na jejich likvidaci, spesl bozp , specialni pripravky na manipulaci s bateriemi, .......je toho hodne, nehlede na to ze co tak slichavam zatim kazdy servis ma jednoho mechanika co splnil 50 vyhlasku a mel mozna nejake zakladbi skoleni ad elektromobil, ale nic ad poruchy diagnostiky apod..... jak budou fungovat "klempirny,lakovny" to uz je ve hvezdach.....
    1 point
  30. A ve finále bude těch servisů úplný minimum,protože do toho nebude chtít nikdo investovat.Tohle je jen začátek. Elektromobily nechce prodávat pětina dealerů asi jediné značky, která jim dala na výběr | Autoforum.cz
    1 point
  31. Ono s tím servisem to bude vůbec zajímavý. Na opravu elektroniky musí mít člověk vyhlášku 50. Jak to bude s mechošem, který má servisovat ele. auto?
    1 point
  32. vlkklx

    Peugeot 807 (2004) - Světla

    Vyměnit páčku světel v COMu,když to bude rozebrané tak na hlavní desce vyčistit dráhy kontaktů,případně jazýčky kontaktů mírně napružit.Pak to bude chodit jako nový...Dělal jsem jich už několik,všechny chodí výborně.
    1 point
  33. MJSytic

    Startování

    Jééé a ono to jako normálně nastartuje, i když tam je kvalt? Jůůů, tak tu musí být čupr na pozorování Zvlášť když tam není ručka
    1 point
  34. ozzy56

    407 sw 3l V6 málo topí

    můžeš napřed odpojit obě hadice k topení, co jsou na příčce za motorem a profouknout radiátor pusou, poznáš hned, jestli je radiátor volně průchozí jinak z praxe--po výměně radiátoru u staršího auta majitelé nemůžou uvěřit, že to teď tak dobře topí , je to proto, že se časem snižuje tepelný výkon radiátoru, jak se na jeho vnitřních stěnách usazuje vod. kámen a jiný burdel...
    1 point
  35. Vypada pekne, no litr navic, to je skoda, nekdy se holt nezadari tak hlavne, aby slouzila
    1 point
  36. brixtr

    Diagnostika bez diagnostiky

    nejen u opla.. já to mám u mercedesu, mám k tomu vcelku velkou tabulku s návodem ale stejně jsem ho nepochopil viděl jsem jak to z toho čte děda a byl jsem z toho úplně mimo
    1 point
  37. ta musí mít ale i rozšířený obzor, a třeba koupit si auto se "skoro" žádnou servisní sítí..... proč bych to dělal? Stávající servisy se zatím bojí doby až tyto auta začnou najíždět do servisů....
    1 point
  38. Pe.Tr

    Lampičky....

    u tech lampicek s vystupem USB si jen pohlídej vystupni hodnoty pro nabijeni 500mA ve skutecnosti bude cca 350 apod . ikdyz predpokladam zebna nabiti pres noc to bude stacit.
    1 point
  39. Minuly tyden dorazila z Ciny nova horkovzdusna pajka na SMD soucastky a i samotne SMD LEDky (mmch 400ks cervenych a bilych tam stalo polovinu toho, co stoji v CR 10ks ) a tak jsem se o vikendu mohl pustit do predelavky interieroveho podsviceni ze zelene predfaceliftove do cerveno-bile, aby to ladilo s pofaceliftovymi budiky a radiem. Vysledek myslim stoji za to, aspon ja z toho mam az detinskou radost pro zajimavost - podsviceni ovladace oken ma nestandartni LEDky s reverzni montazi, sviti skrz dirku v desce plosneho spoje na druhou stranu, to jsem ani nevedel, ze takovy existujou
    1 point
  40. ozzy56

    407 sw 3l V6 málo topí

    podle toho co píšeš, bych taky tipnul zanesený radiátor--prochází přes něho málo vody a když zapneš ventilátor, tak se hned ochladí proudem vzduchu
    1 point
  41. adraj

    Co jste dnes udelali...

    A takhle když už je tma
    1 point
  42. MilanF1

    Nový partner klubu - BestDrive (dříve servisy Barum)

    Třímístný DOT, takže výroba v roce 1999.
    1 point
  43. Weri 605

    Vtipy

    1 point
  44. ozzy56

    Vtipy

    Ženy předstírají orgasmus kvůli vztahu. Muži předstírají vztah kvůli orgasmu.
    1 point
  45. Péťa

    pravidla soutěže

    Blechy jsou v pořádku, kdo by taky četl "Obchodní podmínky"
    1 point
  46. brixtr

    Nějaký odborník na trezory?

    Nn vážně to nechci psát Hlavní je, že babička z toho měla radost že to zmizelo. Teď to pro změnu musím v té garáži uklidit když už se tam uvolnilo místo
    1 point
  47. MotoMoto

    Poděkování za pomoc

    Velké poděkování @skuci za pomoc při výběru a zajištění povinného ručení.
    1 point
  48. Klemoň

    Poděkování za pomoc

    Já k @Vena garážmistrkromě mechanických prací jezdím i s přezouváním pneu ! Ceny má klubové , tak aby to nedělal zdarma , ale dělá vše poctivě a když jsem viděl jak vyměňoval brzdovou kapalinu , tak i auto na mne mrklo , že je to poprvé co ji má opravdu vyměněnou kompletně . Kromě toho mi pomohl i s výměnou hřídelí na leteckém motoru , takže pro mne i jiné práce Pod čarou: Ještě bych poznamenal, že je zde výhoda dohodnutí termínu dle potřeby a navíc mi poskytuje i servis vyzvednutí vozu v práci a po opravě opět přistavení zpět a to pouze za cenu benzínu. A to nemluvím o tom, že je ochotný (po dohodě) vyjet z dílny ven k odstavenému / porouchanému autu. Což jsem zatím naštěstí nepotřeboval
    1 point
  49. Radek Hurvajz

    Hudební koutek

    A tady ten Beethoven
    1 point
  50. OK406

    Jde vám ServiceBox?

    Bohužel, jsem zkoušel servisbox, ale byl jsem velice zklamaný, že nejde otevřít. Je to veliká škoda. Byla to velmi praktická a užitečná věc.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...