Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 7.12.2020 Ve všech sekcích
-
Braverův Peugeot 508 SW 2.0 Blue HDI 180
Sabaton a 7 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Braver za téma
8 points -
5 points
-
307 1,6 benzín startuje ale nechytne
Hafity a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ChouLu za téma
@inoxing už vyřešeno Pálila se F4 co napájí počítač motoru a jednotku ventilátoru, jelikož bylo auto bourané, tak se zvazek zkratoval o chladič5 points -
Co jste dnes udelali...
skypeja a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
4 points -
pravidla soutěže
Klemoň a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
on ten pán co je moc širokej tak má moc dobrého pamatováka.3 points -
Dotaz k objednávce
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele SV 24 za téma
@patejrik na trička se teď čekalo. V týdnu budeme vše odesílat3 points -
pravidla soutěže
regius a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Myslím že na výšku dobrý, ale na šířku pán moc velkej3 points -
Braverův Peugeot 508 SW 2.0 Blue HDI 180
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Braver za téma
Díky za přivítání Zatím najeto necelých 6000 km a zatím všechny systémy fungují spolehlivě. Když srovnám 508 s mazdou 6 tak to jsou vlastně velice podobný auta z hlediska komfortu a rozměrů. Místo na zadních sedadlech a kufr je téměř identický. Nezaznamenal jsem velký rozdíl v místu nad hlavou i přes pomerně velký rozdíl ve výšce. Mazda je 2,5 litr benzín a ve srovnání s 508 má docela podobnou dynamiku. U 508 hraje prim vysoký kroutící moment, což dodává pocit mohutnějšího zátahu. Na stovce je však mazda o něco dřív. Velice podobně se chovají i převodovky, obě jsou na bázi hydrodynamického měniče. U mazdy je trochu zvláštní, že řadí víc než 500 otáček pod omezovačem a to i v manuálním režimu, to je trošku škoda. Ale zpět k peugeotu. Spotřeba v 508 cca o 2 - 3 litry níž, než u mazdy, což je u nafťáku logické. Co se týče materiálů v interiéru. Obě dvě káry jsou na tom moc dobře. Design interiéru - Mazda má hodně čistý design, 508 je scifi. Mě osobně se líbí víc futuristický design peugeotu a hodně mi vyhovuje i-cocpit. Infotainment i audio má dle mého názoru lepší v 508 a má zadarmo integrovanou navigaci. U mazdy se za to platí, ale kdo to řeší v době android auto a apple car play, že? Taky aplikace my peugeot není k zahození. Parkovací kamera u obou aut má relativně slabé rozlišení, ale dá se to přežít. Design je subjektivní, ale musí se nechat, že 508 se frantíkům povedla. To auto opravdu působí prémiově venku i uvnitř. Co mě trošku zamrzelo bylo slícování některých dílů jako byly jedny boční dveře a dveře kufru. Nicméně po urgenci při přebírání vozu tyto detaily byly v salónu vyřešeny. Trošku divočejší je dešťový senzor, na což upozorňuje více majitelů. Sterače stírají zbytečně intenzivně. Nejsem na auta ras a tak doufám, že mě tohle auto, jakožto první frantík kterého mám, nezklame.3 points -
Skupina PSA uvede v roce 2021 100% elektrické verze svých dodávek
Milan+ a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Proč - proBohaživýho - má X lidí neustále pocit, že ONI jsou Ti, kdo mají právo či moc někoho k něčemu nutit? Pokud takové dodávky budou za dobré peníze a budou mít zajímavé provozní náklady, možná si je některé firmy i koupí. Pokud ale bude potřeba koupit auto za cenu násobně vyšší než u klasického pohonu, pokud bude firma muset vybudovat na svém pozemku nabíječky za XXX tisíc a pokud se nákupem odsoudí k využití takové dodávky opravdu jen kolem komína (tzn. potřebu na případnou delší cestu - v současné době bez problémů zvládnutelné kteroukoli dodávkou z vozového parku - sjednávat externího dopravce), tak do toho holt každá firmička nepůjde. Ale ať tak nebo tak bude to její svobodná volba - cesta "nucení" je principielně špatně. Jediná rozumná cesta je výhodnost provozu - ale nikoli díky dotacím, co pak v daních stejně zacálujeme všichni3 points -
lotus seven
Gabriel 307 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
3 points -
pravidla soutěže
Vena garážmistr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
jen do půlky.... pak se to o něco zaseklo nebo co..... @Verýsek eště není správný čas.....2 points -
Dotaz k objednávce
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Kouknu na to...2 points -
Skupina PSA uvede v roce 2021 100% elektrické verze svých dodávek
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
v době mého učení byly na opravně i holky čalounice, takže otázka průniků není nová2 points -
predne svetla
brixtr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele inoxing za téma
No to je jasný, ten polykarbonát vyleštíš, ale u 15let starýho světla, byť to bude Valeo, tak to už nebude nikdy jak nový- hlavně mám na mysli parabolu, kde je napařená vrstva chromu, a ta se loupe nebo se vypálí. Proto je lepší vzít nový TYC např.2 points -
Výměna převodového oleje - kontrola
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Napíšu Ježíchovy ale výš jak to je čím víc vercajku máš tím častěji improvizuješ protože buď jseš línej to hledat nebo si nevzpomeneš že jsi vlastníkem i takové speciality. I když zrovna tahle sada by využitá byla takže by se ve skříni nepropadala do hlubin nepoužívaného.2 points -
pravidla soutěže
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
2 points -
2 points
-
2 points
-
1 point
-
pravidla soutěže
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Co to tady zkoušíš? Jako bys to nevěděla1 point -
1 point
-
1 point
-
1 point
-
specialni koje na skladovani baterii, na jejich likvidaci, spesl bozp , specialni pripravky na manipulaci s bateriemi, .......je toho hodne, nehlede na to ze co tak slichavam zatim kazdy servis ma jednoho mechanika co splnil 50 vyhlasku a mel mozna nejake zakladbi skoleni ad elektromobil, ale nic ad poruchy diagnostiky apod..... jak budou fungovat "klempirny,lakovny" to uz je ve hvezdach.....1 point
-
A ve finále bude těch servisů úplný minimum,protože do toho nebude chtít nikdo investovat.Tohle je jen začátek. Elektromobily nechce prodávat pětina dealerů asi jediné značky, která jim dala na výběr | Autoforum.cz1 point
-
Ono s tím servisem to bude vůbec zajímavý. Na opravu elektroniky musí mít člověk vyhlášku 50. Jak to bude s mechošem, který má servisovat ele. auto?1 point
-
Vyměnit páčku světel v COMu,když to bude rozebrané tak na hlavní desce vyčistit dráhy kontaktů,případně jazýčky kontaktů mírně napružit.Pak to bude chodit jako nový...Dělal jsem jich už několik,všechny chodí výborně.1 point
-
Jééé a ono to jako normálně nastartuje, i když tam je kvalt? Jůůů, tak tu musí být čupr na pozorování Zvlášť když tam není ručka1 point
-
můžeš napřed odpojit obě hadice k topení, co jsou na příčce za motorem a profouknout radiátor pusou, poznáš hned, jestli je radiátor volně průchozí jinak z praxe--po výměně radiátoru u staršího auta majitelé nemůžou uvěřit, že to teď tak dobře topí , je to proto, že se časem snižuje tepelný výkon radiátoru, jak se na jeho vnitřních stěnách usazuje vod. kámen a jiný burdel...1 point
-
Vypada pekne, no litr navic, to je skoda, nekdy se holt nezadari tak hlavne, aby slouzila1 point
-
nejen u opla.. já to mám u mercedesu, mám k tomu vcelku velkou tabulku s návodem ale stejně jsem ho nepochopil viděl jsem jak to z toho čte děda a byl jsem z toho úplně mimo1 point
-
ta musí mít ale i rozšířený obzor, a třeba koupit si auto se "skoro" žádnou servisní sítí..... proč bych to dělal? Stávající servisy se zatím bojí doby až tyto auta začnou najíždět do servisů....1 point
-
u tech lampicek s vystupem USB si jen pohlídej vystupni hodnoty pro nabijeni 500mA ve skutecnosti bude cca 350 apod . ikdyz predpokladam zebna nabiti pres noc to bude stacit.1 point
-
Minuly tyden dorazila z Ciny nova horkovzdusna pajka na SMD soucastky a i samotne SMD LEDky (mmch 400ks cervenych a bilych tam stalo polovinu toho, co stoji v CR 10ks ) a tak jsem se o vikendu mohl pustit do predelavky interieroveho podsviceni ze zelene predfaceliftove do cerveno-bile, aby to ladilo s pofaceliftovymi budiky a radiem. Vysledek myslim stoji za to, aspon ja z toho mam az detinskou radost pro zajimavost - podsviceni ovladace oken ma nestandartni LEDky s reverzni montazi, sviti skrz dirku v desce plosneho spoje na druhou stranu, to jsem ani nevedel, ze takovy existujou1 point
-
podle toho co píšeš, bych taky tipnul zanesený radiátor--prochází přes něho málo vody a když zapneš ventilátor, tak se hned ochladí proudem vzduchu1 point
-
1 point
-
Třímístný DOT, takže výroba v roce 1999.1 point
-
Vtipy
enikybeniky zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
Ženy předstírají orgasmus kvůli vztahu. Muži předstírají vztah kvůli orgasmu.1 point -
Blechy jsou v pořádku, kdo by taky četl "Obchodní podmínky"1 point
-
Nn vážně to nechci psát Hlavní je, že babička z toho měla radost že to zmizelo. Teď to pro změnu musím v té garáži uklidit když už se tam uvolnilo místo1 point
-
Velké poděkování @skuci za pomoc při výběru a zajištění povinného ručení.1 point
-
Já k @Vena garážmistrkromě mechanických prací jezdím i s přezouváním pneu ! Ceny má klubové , tak aby to nedělal zdarma , ale dělá vše poctivě a když jsem viděl jak vyměňoval brzdovou kapalinu , tak i auto na mne mrklo , že je to poprvé co ji má opravdu vyměněnou kompletně . Kromě toho mi pomohl i s výměnou hřídelí na leteckém motoru , takže pro mne i jiné práce Pod čarou: Ještě bych poznamenal, že je zde výhoda dohodnutí termínu dle potřeby a navíc mi poskytuje i servis vyzvednutí vozu v práci a po opravě opět přistavení zpět a to pouze za cenu benzínu. A to nemluvím o tom, že je ochotný (po dohodě) vyjet z dílny ven k odstavenému / porouchanému autu. Což jsem zatím naštěstí nepotřeboval1 point
-
1 point
-
Bohužel, jsem zkoušel servisbox, ale byl jsem velice zklamaný, že nejde otevřít. Je to veliká škoda. Byla to velmi praktická a užitečná věc.1 point