Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      13

    • Počet příspěvků

      35 917


  2. *nohafuc*

    *nohafuc*

    Uživatel


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      585


  3. Sawoy

    Sawoy

    Uživatel


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      2 191


  4. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      16 422


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 9.10.2020 Ve všech sekcích

  1. *nohafuc*

    Vtipy

    9 points
  2. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    No to dá rozum, ne .... když jde věc opravit tak se nekoupí nová a tudíž není kšeft a když není kšeft tak není zisk a když není zisk tak nejsou halířky, natož talířky. A když se nekupuje tak se míň vyrábí a je potřeba míň lidí a to je pak vyšší nezaměstnanost a to se nerado vidí protože to blbě vypadá a neplnějí se kritéria pro regionální programy dotací a z těch kape víc než talířky .... spíš míčky .... a taky spřízněný firmy místních okresních a krajských bossů pak mají co dělat, penězovody se tomu říká ... A státy to podporují, protože když není kšeft tak je míň daní a když je míň daní tak je míň na provoz administrativy od vrátnýho v padlamentu až po Brusel a hlavně je míň na přerozdělování a když je míň na přerozdělování tak se blbě slibuje a pak někdo nedostane a nedá hlas a hůř se ovládá a ten kdo má dostat třeba dostane míň a je míň vděčnej a zase se hůř ovládá .... mám pokračovat?
    7 points
  3. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    tak já Slovákům rozumím celkem dobře, ale některým Čechům nerozumím vůbec
    5 points
  4. Havlicek.Lukas

    Dostalo mě do kolen :)

    no nevim mam podezdreni ze nevlastni ani ridicak jo jeste doplneni - a tady mame fundovanou odpoved jak spravne foukat gumy
    3 points
  5. radim.1008

    Co je to za hada?

    Dnes jsem při sečení trávy objevil u potoka tuhle hadici. Za celou dobu se ani nepohla. Tak buď je trpělivá a bála se nebo ji potkal náš kocour. Uvidím, jestli tam bude i zítra.
    3 points
  6. jo a tata ji miloval ,tak jsme ju meli vylepenou doma na hajzlu hmed vedle Sandry
    2 points
  7. HonzaC2

    Vibrovani pri jízdě

    No, já teda nevím, v jakém stavu tu zadní nápravu máš, ale jestli se ti třepe volant, tak si nemyslím, že na to má vliv zrovna zadní náprava.
    2 points
  8. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    @Pe.Tr ano, máš pravdu--koukal jsem na vzduchový filtr motoru, ta výměna je geniální, vyměníš během 20 vteřin , pylový filtr taky super výměna, a pak se podíváš zespodu na motor a víčko žádné--kuwa do mě vjela taková zlost, že bych vraždil ale už je dobře, byla k pomoci aj nějaká štamprla a tady na čerstvém vzduchu sem to už rozchodil
    2 points
  9. JVT

    P 208 II na ruční řízení

    Když se pozorně podíváte tak syn ještě sedí za volantem. Za návěsem je má DS4, kterou jsem přijel na místo nehody po synovo zavolání, že naboural. Byl jsem tam dříve než sanitka. Tím je nechci pomlouvat asi dostali informaci, že to není žádný vážný případ a není třeba spěchat. V okamžiku mého příjezdu byla na místě již nehodovka a sepisovala nehodu. Co mne maličko překvapilo bylo to, že záchranáře ze sanitky rozhodily zablokované řidičovo dveře. Vzal za kliku ta mu zůstala v ruce a narodil se problém. Když jsem viděl, že netuší jak se dovnitř dostat tak jsem otevřel zadní dveře a synovi jsem řekl ať zatáhne za páčku otvírání. Přední dveře se tím uvolnily. To se asi projevila má skoro celoživotní praxe v servisu osobních automobilů. Někdy se do nabouraných aut jde dost obtížně dostat když nemusíte a vlastně ani nechcete dělat další škodu na voze.
    2 points
  10. radim.1008

    Co je to za hada?

    Myslím, že ji do metru moc chybět nebude. Pokud tam bude, tak ji odpoledne odnesu na kompost, ať se tam na zimu zavrtá.
    2 points
  11. vendelinek

    Dneska vařim já

    Tak až je budu příště někdy dělat,tak ti dám vědět předem ,klidně jich udělám víc a stavíš se no i tatarku ti k tomu dám
    2 points
  12. Agrafik

    Co jste dnes udelali...

    Proč se mordovat se spodkem, když to jde vycucnout vrchem.
    2 points
  13. HonzaC2

    Vibrovani pri jízdě

    Tak ono jak jsem psal, neznám stav té nápravy, možná to na repas je, kdo ví, ale nesliboval bych si od toho, že to vyřeší problém vibrací.
    1 point
  14. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    všichni nekopírují (bohužel), když si vzpomenu na berlingo--tam je výměna filtru klimy na zlomenou páteř
    1 point
  15. Milan+

    Co jste dnes udelali...

    No v CX-3 to je to samé, Mazda to má dávno. Všichni kopírují.
    1 point
  16. pokladní která pojede do práce Mercedesem. (servisujeme jí ho ) nečetl jsem to ale určitě to nedělá proto aby si vydělala
    1 point
  17. PaKr

    Obecný odkaz = nehody obecně

    Ano, ve výsledku je to úplně jedno, ale přišlo mi to tak podle toho ostrého lomu v půlce auta (práh, střecha a na jedné fotce i podlaha)...Ale jak říkám, je to jenom můj dojem a (pochopitelně) se mohu mýlit.
    1 point
  18. já možná potkám poprvé zpěvačku Heidi--prý půjde dělat pokladní
    1 point
  19. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    videa nemám, ale dám tady fotku airboxu--to víčko odklopíš, odjistíš dvě západky, vytáhneš filtr..., výměnu udělám za 10 vteřin, je to opravdu super vymyšlené, a filtr klimy odklopíš kastlík před spolujezdcem, vytáhneš filtr, práce na 3 minuty bez nářadí
    1 point
  20. gaff.cz

    Padá nafta (ale hooodně) RHR - vyřešeno

    Díky za rady ozzy, zkusím obojí, a to co nejdřív
    1 point
  21. brixtr

    Peugeot 306 problém egr?

    vítej na klubu, přesunul jsem ti to do správné sekce bylo by dobré napsat o jaký motor se jedná, je pak jednodušší poradit
    1 point
  22. Pe.Tr

    Co jste dnes udelali...

    to je samo moje hypoteza jinak na grandovi co mam, krom tech vicek zespoda krytu.... vzduchac vymenis za 1min bez naradi pylak za 4 min bez naradi no palivak je horsi ,to je na hodinu s vercajkem no
    1 point
  23. Pe.Tr

    Co jste dnes udelali...

    nekde jsem cetl ze snad maji vyrobci na kazdy vyrobek (elektro) drzet dily a moznost servisu po dobu snad 10 let. jinak ad ten kryt ,na vyrobe bys sice usetril cent , ale tady jde oto ze demontaz krytu motoru pro servisni prohlidku je 0,3normo hodina......
    1 point
  24. vendelinek

    Dneska vařim já

    Snad jim to dneska bude stačit,preventivně jim odeberu aby se nepřejedli Dneska meruňkový knedliky posypaný skořicovým cukrem
    1 point
  25. filoyof012000

    zadní světla

    Jen hint z mojí zkušenosti, teď jsem to na svým autě řešil před technickou. 1. i když ta žárovka nemá patici symetrickou (ty výstupky zámků nejsou ve stejný výšce), jde tam narvat obráceně. Zjistil jsem, že mi na jedný straně svítilo brzdový vlákno na obrysovce a brzda nesvítila. 2. na patici žárovky se ty dva výstupky zespoda, co na ně doláhají plíšky v objímce žárovky dokážou nějak oklepat/odrbat (jsou v nich pak viditělný rýhy) a ztrácí kontakt, vlákno pak nesvítí, i když není přepálený a při zkoušení na baterce funguje. Pak se to chová divně, když to jen visí na drátech, tak to svítí, ale kdžy to člověk sestaví dokupy a vrátí světlo, tak to nesvítí, když se do toho klepne, tak to svítit začne, ale ví čert na jak dlouho. Nakonec po nějakým experimentování a nadávání jsem tam dal úplně novou žárovku a ta svítí OK. Jen na doplnění, žárovky se mění tak, že světla se sundají. Sundavají se tak, že se vydloubne zevnitř v kufru na boku krytka se žebrama. Světlo je na dvou šroubech, který mají ve sloupku dlouhý plastový matice, kterýma se dá točit rukou. Spodní jde dobř, horní je hůř přístupná, protože je výš než hrana toho krytu v kufru a není tam moc místa na ruku a navíc tam překáží pás třetí řady sedaček a nějaký kabely. Jo, na 807 je brzdovka/obrysovka úplně nahoře, červený lampy dole jsou mlhovky. Honza
    1 point
  26. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Proto ze je to naklad ktery neni videt a dle dlouhodobeho testu vydrzi deklarovanou zaruku.O podvozku skoda mluvit nebo ted lepe psat .... Nam kdyz prijelo prvni auto pred lety tak se volala kvalita ze je asi neco v neporadku NE nebylo!! (Proto že je to náklad který není vidět a dle dlouhodobého testu vydrží deklarovanou záruku.O podvozku škoda mluvit nebo teď lepe psát .... Nám když přijelo první auto před lety tak se volala kvalita že je asi něco v nepořádku NE nebylo!! ... )
    1 point
  27. ozzy56

    Co je to za hada?

    mno, užovka, ale stejnak bych se vylekal, nemám hady nijak v lásce, ale četl jsem, že v Odře chytili metrového kajmana , už se pomalu bojím vlézt do rybníka, že tam bude ten bílý--lidožravý (charcharodon carcharias)
    1 point
  28. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    ale proč teda furt melou cosi o kvalitě, když např. motorový prostor a skryté části karoserie stříkají jen jednou vrstvou laku , otevřeš kapotu a ten matný lak tě hned praští do hlavy, kur.a tak dám na výběr zákazníkovi, zda to chce takhle za levno, nebo si připlatí pětistovku a bude mít kvalitní lak všude!!! přece k celkové částce auta je třeba tisíc korun zanedbatelných..., nejvíc mě smolí, že je to u každé značky, jeden ču.ák vymyslí krávovinu a další to automaticky ihned zavedou do výroby, hnus ku.va hnus, to není jen ta barva, vidím to s odstupem třeba deseti let na kvalitě deklů, poklic kol, atd., já vím, že auto už není co bývalo, je to spotřební věc a u mě je to tak doslova, ale proč všechno tak ojebá.at, stává se to životní filozofií, žádná profesní čest..., jsem se zas rozzuřil hned po ránu
    1 point
  29. radim.1008

    Co je to za hada?

    Správně. Ale musel jsem se ujistit.
    1 point
  30. Pepito

    Co je to za hada?

    Je to užovka obojková.
    1 point
  31. Milan+

    Sekačka na trávu - Benzínová, Elektrická nebo Aku

    Nesmíš ji naklápět na stranu karburace.
    1 point
  32. adraj

    Vtipy

    1 point
  33. FrantaCV

    Vtipy

    1 point
  34. 1 point
  35. ozzy56

    Hudební koutek

    AC/DC--Shot in the Dark --a já furt co mi ten název připomíná
    1 point
  36. Milan+

    Sekačka na trávu - Benzínová, Elektrická nebo Aku

    Za slušnou Seco Jičín si připrav tak 80 až 90 tácků. Novou. Kamarád tam teď bere 4x4,uzávěrka, cca 180 000. Starší je jako Sazka.
    1 point
  37. vendelinek

    Hudební koutek

    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...