Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 9.10.2020 Ve všech sekcích
-
Co jste dnes udelali...
skypeja a 6 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Sawoy za téma
No to dá rozum, ne .... když jde věc opravit tak se nekoupí nová a tudíž není kšeft a když není kšeft tak není zisk a když není zisk tak nejsou halířky, natož talířky. A když se nekupuje tak se míň vyrábí a je potřeba míň lidí a to je pak vyšší nezaměstnanost a to se nerado vidí protože to blbě vypadá a neplnějí se kritéria pro regionální programy dotací a z těch kape víc než talířky .... spíš míčky .... a taky spřízněný firmy místních okresních a krajských bossů pak mají co dělat, penězovody se tomu říká ... A státy to podporují, protože když není kšeft tak je míň daní a když je míň daní tak je míň na provoz administrativy od vrátnýho v padlamentu až po Brusel a hlavně je míň na přerozdělování a když je míň na přerozdělování tak se blbě slibuje a pak někdo nedostane a nedá hlas a hůř se ovládá a ten kdo má dostat třeba dostane míň a je míň vděčnej a zase se hůř ovládá .... mám pokračovat?7 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
tak já Slovákům rozumím celkem dobře, ale některým Čechům nerozumím vůbec5 points -
Dostalo mě do kolen :)
skypeja a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
3 points -
Co je to za hada?
regius a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
3 points -
Finanční rezervy podnikatelů, Heidi, Špinarka a další plky odtržené z vlákna o srazu.
Gabriel 307 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
jo a tata ji miloval ,tak jsme ju meli vylepenou doma na hajzlu hmed vedle Sandry2 points -
Vibrovani pri jízdě
VojtouNerCZ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele HonzaC2 za téma
No, já teda nevím, v jakém stavu tu zadní nápravu máš, ale jestli se ti třepe volant, tak si nemyslím, že na to má vliv zrovna zadní náprava.2 points -
Co jste dnes udelali...
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
@Pe.Tr ano, máš pravdu--koukal jsem na vzduchový filtr motoru, ta výměna je geniální, vyměníš během 20 vteřin , pylový filtr taky super výměna, a pak se podíváš zespodu na motor a víčko žádné--kuwa do mě vjela taková zlost, že bych vraždil ale už je dobře, byla k pomoci aj nějaká štamprla a tady na čerstvém vzduchu sem to už rozchodil2 points -
P 208 II na ruční řízení
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele JVT za téma
Když se pozorně podíváte tak syn ještě sedí za volantem. Za návěsem je má DS4, kterou jsem přijel na místo nehody po synovo zavolání, že naboural. Byl jsem tam dříve než sanitka. Tím je nechci pomlouvat asi dostali informaci, že to není žádný vážný případ a není třeba spěchat. V okamžiku mého příjezdu byla na místě již nehodovka a sepisovala nehodu. Co mne maličko překvapilo bylo to, že záchranáře ze sanitky rozhodily zablokované řidičovo dveře. Vzal za kliku ta mu zůstala v ruce a narodil se problém. Když jsem viděl, že netuší jak se dovnitř dostat tak jsem otevřel zadní dveře a synovi jsem řekl ať zatáhne za páčku otvírání. Přední dveře se tím uvolnily. To se asi projevila má skoro celoživotní praxe v servisu osobních automobilů. Někdy se do nabouraných aut jde dost obtížně dostat když nemusíte a vlastně ani nechcete dělat další škodu na voze.2 points -
Co je to za hada?
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Myslím, že ji do metru moc chybět nebude. Pokud tam bude, tak ji odpoledne odnesu na kompost, ať se tam na zimu zavrtá.2 points -
Dneska vařim já
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
Tak až je budu příště někdy dělat,tak ti dám vědět předem ,klidně jich udělám víc a stavíš se no i tatarku ti k tomu dám2 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Agrafik za téma
Proč se mordovat se spodkem, když to jde vycucnout vrchem.2 points -
Tak ono jak jsem psal, neznám stav té nápravy, možná to na repas je, kdo ví, ale nesliboval bych si od toho, že to vyřeší problém vibrací.1 point
-
všichni nekopírují (bohužel), když si vzpomenu na berlingo--tam je výměna filtru klimy na zlomenou páteř1 point
-
No v CX-3 to je to samé, Mazda to má dávno. Všichni kopírují.1 point
-
pokladní která pojede do práce Mercedesem. (servisujeme jí ho ) nečetl jsem to ale určitě to nedělá proto aby si vydělala1 point
-
Ano, ve výsledku je to úplně jedno, ale přišlo mi to tak podle toho ostrého lomu v půlce auta (práh, střecha a na jedné fotce i podlaha)...Ale jak říkám, je to jenom můj dojem a (pochopitelně) se mohu mýlit.1 point
-
já možná potkám poprvé zpěvačku Heidi--prý půjde dělat pokladní1 point
-
1 point
-
Díky za rady ozzy, zkusím obojí, a to co nejdřív1 point
-
vítej na klubu, přesunul jsem ti to do správné sekce bylo by dobré napsat o jaký motor se jedná, je pak jednodušší poradit1 point
-
to je samo moje hypoteza jinak na grandovi co mam, krom tech vicek zespoda krytu.... vzduchac vymenis za 1min bez naradi pylak za 4 min bez naradi no palivak je horsi ,to je na hodinu s vercajkem no1 point
-
nekde jsem cetl ze snad maji vyrobci na kazdy vyrobek (elektro) drzet dily a moznost servisu po dobu snad 10 let. jinak ad ten kryt ,na vyrobe bys sice usetril cent , ale tady jde oto ze demontaz krytu motoru pro servisni prohlidku je 0,3normo hodina......1 point
-
Dneska vařim já
Milan+ zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
1 point -
zadní světla
MP zvýšil/snížil popularitu uživatele filoyof012000 za téma
Jen hint z mojí zkušenosti, teď jsem to na svým autě řešil před technickou. 1. i když ta žárovka nemá patici symetrickou (ty výstupky zámků nejsou ve stejný výšce), jde tam narvat obráceně. Zjistil jsem, že mi na jedný straně svítilo brzdový vlákno na obrysovce a brzda nesvítila. 2. na patici žárovky se ty dva výstupky zespoda, co na ně doláhají plíšky v objímce žárovky dokážou nějak oklepat/odrbat (jsou v nich pak viditělný rýhy) a ztrácí kontakt, vlákno pak nesvítí, i když není přepálený a při zkoušení na baterce funguje. Pak se to chová divně, když to jen visí na drátech, tak to svítí, ale kdžy to člověk sestaví dokupy a vrátí světlo, tak to nesvítí, když se do toho klepne, tak to svítit začne, ale ví čert na jak dlouho. Nakonec po nějakým experimentování a nadávání jsem tam dal úplně novou žárovku a ta svítí OK. Jen na doplnění, žárovky se mění tak, že světla se sundají. Sundavají se tak, že se vydloubne zevnitř v kufru na boku krytka se žebrama. Světlo je na dvou šroubech, který mají ve sloupku dlouhý plastový matice, kterýma se dá točit rukou. Spodní jde dobř, horní je hůř přístupná, protože je výš než hrana toho krytu v kufru a není tam moc místa na ruku a navíc tam překáží pás třetí řady sedaček a nějaký kabely. Jo, na 807 je brzdovka/obrysovka úplně nahoře, červený lampy dole jsou mlhovky. Honza1 point -
Proto ze je to naklad ktery neni videt a dle dlouhodobeho testu vydrzi deklarovanou zaruku.O podvozku skoda mluvit nebo ted lepe psat .... Nam kdyz prijelo prvni auto pred lety tak se volala kvalita ze je asi neco v neporadku NE nebylo!! (Proto že je to náklad který není vidět a dle dlouhodobého testu vydrží deklarovanou záruku.O podvozku škoda mluvit nebo teď lepe psát .... Nám když přijelo první auto před lety tak se volala kvalita že je asi něco v nepořádku NE nebylo!! ... )1 point
-
mno, užovka, ale stejnak bych se vylekal, nemám hady nijak v lásce, ale četl jsem, že v Odře chytili metrového kajmana , už se pomalu bojím vlézt do rybníka, že tam bude ten bílý--lidožravý (charcharodon carcharias)1 point
-
ale proč teda furt melou cosi o kvalitě, když např. motorový prostor a skryté části karoserie stříkají jen jednou vrstvou laku , otevřeš kapotu a ten matný lak tě hned praští do hlavy, kur.a tak dám na výběr zákazníkovi, zda to chce takhle za levno, nebo si připlatí pětistovku a bude mít kvalitní lak všude!!! přece k celkové částce auta je třeba tisíc korun zanedbatelných..., nejvíc mě smolí, že je to u každé značky, jeden ču.ák vymyslí krávovinu a další to automaticky ihned zavedou do výroby, hnus ku.va hnus, to není jen ta barva, vidím to s odstupem třeba deseti let na kvalitě deklů, poklic kol, atd., já vím, že auto už není co bývalo, je to spotřební věc a u mě je to tak doslova, ale proč všechno tak ojebá.at, stává se to životní filozofií, žádná profesní čest..., jsem se zas rozzuřil hned po ránu1 point
-
Co je to za hada?
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Správně. Ale musel jsem se ujistit.1 point -
Co je to za hada?
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Je to užovka obojková.1 point -
Nesmíš ji naklápět na stranu karburace.1 point
-
1 point
-
AC/DC--Shot in the Dark --a já furt co mi ten název připomíná1 point
-
Za slušnou Seco Jičín si připrav tak 80 až 90 tácků. Novou. Kamarád tam teď bere 4x4,uzávěrka, cca 180 000. Starší je jako Sazka.1 point
-
1 point