Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Milan+

    Milan+

    Člen klubu


    • Body

      11

    • Počet příspěvků

      9 543


  2. MJSytic

    MJSytic

    Super Administrátor


    • Body

      11

    • Počet příspěvků

      16 195


  3. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      35 913


  4. jarokare

    jarokare

    Člen klubu


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      7 244


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 8.9.2020 Ve všech sekcích

  1. Milan+

    Co jste dnes udelali...

    @Vena garážmistr Tak jsem Ti to trošku ještě vytunil.
    6 points
  2. Milan+

    Co jste dnes udelali...

    Momentálně vypouštím bazén, ještě se nechalo vlézt, cca 20°C,letos to bylo cca 8 tablet 5v1 a jednou chlor šok, takže pohoda. Stále čisté.
    5 points
  3. ozzy56

    Akce 7 dní Peugeot s nabídkou 7 let záruky

    jojo, na řečičky v reklamách nekoukejte, prodávají dobře i za normální ceny, tak proč by razantně slevovali? , jinak ta auta jsou na tu promo akci vyčleněná... jen taková vsuvka, ale neberte to jako, že jsem teď pos.aný z hjundaje--když jsem to byl vyzkoušet, prodejce mi dal klíče a říká: je to ten bílý před prodejnou..., já na to: vy se mnou nepojedete??, néé, říká on, zaprvé stojí váš pežot před šourůmem , ale hlavně pojezděte sám v klidu, já vím, jaké to je, když budu s vámi, budete nervozní... , ale prosím vás, vraťte se do oběda, já s tím pak musím jet pryč..., (bylo 10. hodin dopoledne), tak jsem pojezdil 2 hodiny, na parkovišti všechno prolezl, vyzkoušel..., prostě tak nějak si představuju zkušební jízdu před koupí nového vozu u pežotu jsem kupoval 3 nová auta, ale vždycky to bylo v takové napjaté atmosféře, nee, nebyly to nervy, ale to napětí tam bylo
    5 points
  4. RichVa

    Co jste dnes udelali...

    Záleží, jakou zeď tam máš teď. Zda hladkou (jakoby sádrovou) nebo klasickou štukovou. U starých baráků býval většinou štuk hrubší - tam kup venkovní i dovnitř. Kromě ocelového hladítka budeš ještě potřebovat filcové hladítko. Já natahuji štuk v jedné vrstvě (obzvlášť když jen zaděláváš šlice po elektrice) ocelovým hladítkem. Když začne na povrchu lehce bělat nastoupí filcové hladítko. Namočit, otřít o hranu kbelíku (aby z něho necrčela voda) a krouživým pohybem hladit. Je třeba tlačit s rozumem aby nevznikly prolákliny. Pokud se Ti někde podaří "probrousit" díru tak není nic ztraceno. Než štuk úplně proschne můžeš vždy doladit další trochou štuku. Pokud filc nevytahuje kamínky ale dělají se za ním stopy a pod filce "teče", tak je moc brzy a štuk je hodně vlhký - je třeba ještě počkat. Pokud štuk nejde vyhladit a hladítko jde moc lehce, je štuk přeschlý. Je třeba namočit filc a nanést s ním vodu. Po doštukování a zaschnutí vezmi košťátko a lehce smeť přebytečný píseček. Před bílením je rozumné zeď napenetrovat, zejména když jsi štukoval jen části, aby se srovnala savost podkladu a nově štukované části se "neobkreslily" Pokud jsi okolní omítku neškrábal, tak je nový štuk oproti zbytku dost hrubý. Pak beru těsně před úplným zaschnutím lehce namočenou štětku a nový štuk s ní několikrát přejedu. Vytáhne kamínky co dělají hrubost a povrch víc uhladí Tím se víc přiblíží k okolí. Další možnost je, stěnu oškrábat, šlice po elektrice zadělat omítkovou směsí nebo zasádrovat a pak přeštukovat celé stěny. Zde už Tvoje volba zda štuk klasický (jak je popsáno výše) nebo hladký - v podstatě něco jako sádrovou omítku. Ta se po natažení ocelovým hladítkem netočí filcem ale brousí se (tou jsem dělal celý byt u dcery v Praze a byl jsem jak mlynář - brrr)
    5 points
  5. Béďa

    Akce 7 dní Peugeot s nabídkou 7 let záruky

    Tradiční akční nabídka 7 dní Peugeot se letos opět vrací. Hlavním lákadlem bude sedmiletá záruka, ovšem chybět nebudou ani výhodné ceny. Akce proběhne v celé koncesionářské síti Peugeot od 14. do 20. září 2020. Akce 7 dní Peugeot se v Česku již stala tradicí, a proto mnozí příznivci značky vědí, že v září nastává ten pravý čas pro nákup osobního vozu Peugeot za zvýhodněnou cenu. Celá koncesionářská síť Peugeot očekává, že od 14. do 20. září bude v showroomech rušno. Letošní akční nabídka je navíc mimořádně atraktivní. Poprvé v historii se totiž prodlužuje značková záruka u většiny modelů osobní řady na 7 let (100 000 km). Kromě toho jsou tyto vybrané modely nabízeny za zvýhodněné ceny. Nejmenší zástupce značky, Peugeot 108 ve verzi ACTIVE 1.0 VTi 72 S&S MAN5, je nabízen za cenu 237 000 Kč. Stálici modelové řady, Peugeot 308, ve verzi ACTIVE, lze v rámci akce pořídit za 377 000 Kč, variantu SW pak za 399 000 Kč. Lídr evropského trhu kompaktních SUV, Peugeot 3008, bude v akčním týdnu prodáván za cenu 517 000 Kč, jeho prostornější bratr, sedmimístné SUV Peugeot 5008 pak za 555 000 Kč. A konečně oblíbená osobní dodávka Peugeot Rifter dostane na 7 dní akční cenovku 389 000 Kč pro verzi ACTIVE 1.2 PureTech 110 S&S MAN6. Kompletní přehled akčních cen je k dispozici na peugeot.cz. Souběžně s akcí 7 dní Peugeot, určené zejména pro soukromé zákazníky, proběhne i akce 7 DNÍ PEUGEOT PROFESSIONAL, která se naopak zaměřuje na firemní klienty. Ti mohou v rámci akční nabídky nakupovat modely Peugeot Boxer, Expert, Partner a Traveller a využít přitom tři klíčové výhody: 3 roky kompletní servis, 3 roky záruka a 3% business úvěr.
    4 points
  6. MJSytic

    Co jste dnes udelali...

    Já nevím, já bych tohle nedělal. Mnohem líp mi jde, když koukám na někoho, kdo to štukuje a říkám mu, kde to má špatně a má to tam ještě poladit
    4 points
  7. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    @ozzy56 no preci abyses neztratil
    3 points
  8. Hurá, už se to rýsuje Každopádně bych s tím už nejezdil. Zakonzervovat a nechat pro film a pod
    3 points
  9. MJSytic

    Zadní ventilace

    Ahoj, děkujeme za oznámení
    2 points
  10. Charlie 1

    Co jste dnes udelali...

    Každý pátý?seču každý 3 den...nekropim, ale hnojíme ,aby vypadal....
    2 points
  11. Dalsi maly krok do finale. Na auto uz se vratila vetsina veci na podvozku, obzvlast jsem se vyskakal na tepelnych stitech z hlinikoveho plechu, ktere mely ve styku s ocelovymi srouby a upevnovacimi matkami vsechny diry vyhnile tak 3cm v prumeru . Takze oprava nanytovanim vystrihanych kusu noveho hlinikoveho plechu a pripevneni plastovymi matkami k podvozku. Namontovana zadni naprava, jeste zbyvaji nove pruziny ( zadni byly popraskane, tak jsem koupil celej Pro kit prednich + zadnich od Eibachu ) namontovat brzdice, podbehy a predni naraznik a dozapojit webasto
    2 points
  12. jarokare

    Co jste dnes udelali...

    Já bych ještě počkal https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/stredni-evropu-zasahne-vlna-veder-teploty-se-vysplhaji-k-32-stupnum-40335707#utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
    2 points
  13. jarokare

    Zjištění výbavy podle VIN

    stroby.pdf
    2 points
  14. Péťa

    Akce 7 dní Peugeot s nabídkou 7 let záruky

    Ale to není o značce, ale o lidech. Jak to tak bývá u všeho a všude...
    2 points
  15. Péťa

    Akce 7 dní Peugeot s nabídkou 7 let záruky

    Prodávají i za nastavené ceny, tak proč by si měli snižovat zisk, že? Já jsem spíš zvědavý, jak budou udržovat tu sedmiletou záruku, když už teď mají lidi problém s uznáváním reklamací.
    2 points
  16. ozzy56

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    asi chodí do 7. třídy a couvání mu ještě nejde...
    2 points
  17. jarokare

    307 2.0HDI 79kw - cinkání od alternátoru

    @Martyy volnoběžku sháněj podle čísla , co je pod tou černou pokličkou na ní , v serviceboxu je asi deset možností alternátorů , který se tam dávaly
    1 point
  18. Xantik

    zlomena měrka oleje 307 hdi

    A me na 120kW uz ve vane plavou 2 kusy. Tak jsem se nakrkl a predelal ji na lanko misto sklolaminatu a na konci ve sveraku rozlisovane elektrikarske dutinky a zacinovane topenarskym cinem se stribrem.
    1 point
  19. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    A je vykopano...vytrhano...zdebordelizovano...hromadka drivi byla pohazena ppd tujkama...asi novy zpusob recyklace
    1 point
  20. Zodiak

    Co jste dnes udelali...

    A je posekáno.
    1 point
  21. Mikis

    Akce 7 dní Peugeot s nabídkou 7 let záruky

    Se sedmiletou zárukou se budou vymlovat tak jako teď, ale dobře to zní v reklamě.
    1 point
  22. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    já mám dnes za sebou to samé se sekačkou na trávu , výměna oleje, vzduch. filtru, naostřený nůž, promazané lanovody, seřízený pojezd, stroj umytý, namazaný
    1 point
  23. Zodiak

    Co jste dnes udelali...

    Dnes wellness pro motorky. Umyté, naleštěné, řetězy namazány a teď se sluní.
    1 point
  24. Charlie 1

    Co jste dnes udelali...

    Nech si štuk trochu víc uschnout, pokud bude vlhký uděláš v něm molitanem při filcovani díry...
    1 point
  25. Agrafik

    Co jste dnes udelali...

    Se sádrovkou to musíš umět, ne každý to dostane do ruky. Známý takhle spravoval sádrovku po jednom odborníkovi. Na první pohled z dálky to vypadalo dobře, ale při bližším pohledu hrůza, s tím, že to překryje barva . @Scratch tak hlavně napenetrovat podklad a do štuku trošku duvilaxu,
    1 point
  26. Trošku len také info, vozítko sa stále hýbe, slúži kamarátovi. Dostalo nové dve predné svetlá + nekvitnúcu kapotu vo svojej farbe, a v júli dosiahlo 450.000 km
    1 point
  27. Davidak79

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    ale udělal , znám jednoho a je horší jak "blondýna"
    1 point
  28. Klemoň

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Sám je kanál
    1 point
  29. MJSytic

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Asi nechtěl blokovat kanál
    1 point
  30. MJSytic

    Sytičovo stádečko

    Tak obrán o 2hod života a 1800Kč, ale do 7.9.2022 by měl být pokoj - vše OK
    1 point
  31. *nohafuc*

    Vtipy

    1 point
  32. regius

    Vtipy

    1 point
  33. Havlicek.Lukas

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    a ja si rikal proc cely dopoloedne lezi u lednice ta svine mala hneda nam vlezla do baraku (kvalita mizerna)
    1 point
  34. Ota

    Jaky motor benzin 1.6 nebo naftu 1.5?

    jasně, že začali... Peugeot 505 V6, najeto 368tis. km a stále v provozu...
    1 point
  35. poldiss

    Vtipný inzerát

    1 point
  36. adraj

    Skok z 806 na 5008

    Zdravím klubáky. Jednou v životě sme si chtěli udělat radost zcela novým autem. Mým snem byla,od doby co jsem viděl první fotky,5008. Sen sem si splnil 20.6 v Jihlavě. V životě sem neměl auto s automatem a trosku se toho bál. Teď bych už neměnil. 1.6 benzin a jede to jak ďas. Doma opečovávám ještě 19 let starou 806, na kterou nedám dopustit. A zůstane i nadále. Byla i Lancia Phedra,ta šla na protiůčet. To auto mě neskutečně baví a radost mám pořád jak malej Jarda
    1 point
  37. Přesně tak, krásně je to vidět u novinky VW Arteon Shooting Brake u kterého najednou nevadí, že má kufr jen 565l a to je jen o 2l více oproti fastbacku. Zato u 508SW je to jedno z mínusových bodů, že má malý kufr a to 530l, fastback má 487l. Někdy nevědí, co píšou.
    1 point
  38. Y2K

    moja 607 nemá výkon

    sahara ide? co cidlo teploty? ale zas a znova...chce to diag najskor
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...