Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Weri 605

    Weri 605

    Vedení


    • Body

      11

    • Počet příspěvků

      5 524


  2. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      35 917


  3. Radek Hurvajz

    Radek Hurvajz

    Moderátor


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      33 592


  4. vendelinek

    vendelinek

    Uživatel


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      14 458


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 21.4.2020 v kategorii Příspěvky

  1. KoudaK

    Vtipný inzerát

    5 points
  2. Radek Hurvajz

    Co jste dnes udelali...

    Jó duchem jinde Každej tomu nějak říká no Nalitej byl Přestaň chlastat a nic se ti nestane
    5 points
  3. Weri 605

    Vtipy

    5 points
  4. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    kvůli hezké sousedce bych je taky sundal
    4 points
  5. Davidak79

    Vtipy

    Nejhorší noční můra gayů
    4 points
  6. vendelinek

    Co jste dnes udelali...

    To.jako.si usnul ve vaně a.mel si.plnou vanu vody? Od jisty doby asi tak 10.let.zpátky ,možná dýl už,sem něco podobnyho zažil ,lezl jsem z vany ven jednou nohou už jsem byl.skoro venku a ta druhá mi sklouzla ve vaně ještě ,takže sem spadnul rovnou na kule a v tu chvíli kdyz sem padal ješte bum do hlavy o bok vany ,už zkroucenej ve vaně zpátky,špunt sem samozřejmě nestihnul tím fofrem vytáhnout a sruloval se ve vaně i hlavou pod vodu a bylo zle,v tu chvíli nevíš co se děje jestli držet kule nebo hlavu a nadechnout se, to fakt najednou nejde,taky.sem.mel na mále,,ženská byla zrovna vedle v kuchyni a jak slyšela tu ránu šla se.kouknout jestli sem celej a když viděla že je zle tak mě.vytahla,štěstí,že ona sílu měla zrovna,přehnula mě přes vanu voda ze mě vyšplouchla a já si furt držel kule a ona hned na.mě co sem tady nacvičoval,no a když sem to rozdejchal tak už sme se.tomu jen zasmáli a od tý doby si dávám pozor a míň vody jen tak aby byly ponořený kule
    4 points
  7. Veverka

    Akva / Tera - všeobecný pokec.

    Tak Heleny jsou doma (celkem 8+3 ks) a rozkoukávají se. Ta červená přijela očividně hladová - trvalo jí ani ne 10 minut, než klofla první Levatku (viz foto "lovcova svačinka") Jen tak dál a houšť!
    3 points
  8. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Kvůli sousedům bych tůjky nekácel. Jen bych je sestřihl.
    3 points
  9. Radek Hurvajz

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Tak naše višně vloni nebyli ani na zemi ani jinde, byli krásný, obsypanej strom, ale ještě nebyli uplně tmavý, pak ztmavli, tak jsme řikali zitra jdeme na ně, no jo, jenže oni do zitra ztmavli ještě vic, uplně do černa a když jsme tam přišli tak uletěli a na stromě nezbylo nic. Svině jedny štěbetavý. Takže mně mráz nemuže rozhodit, mít tenkrát brokovnici tak jsme měli zahradu plnou peří
    3 points
  10. Fruktis

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Jojo...proc to nezaparkovat jak kojot kdyz jdu do obchodu pro svacu
    3 points
  11. Weri 605

    Vtipy

    2 points
  12. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    no já byl dnes u zahradníka a všichni na mě čuměli, jak bych měl lepru, až sem se vrátil do auta, všim sem si, že rouška je na palubce..., asi mám kukuč vraha, nikdo ani necekl
    2 points
  13. vendelinek

    Dneska vařim já

    Dneska sem trošku promastil střívka Opečený kousek uzenýho na cibulce a bram knedlik
    2 points
  14. vendelinek

    Co jste dnes udelali...

    Ta zastřihnout nepotřebuje
    2 points
  15. Weri 605

    Vtipy

    TopoFka s klimakteriem.... https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3706497636087260&id=100001811804087&ref=bookmarks
    2 points
  16. Davidak79

    Co jste dnes udelali...

    Taky vytáhnu mojí příhodu z vany akorát s tím rozdílem že si napouštím až po přepad . Je to nějakej rok zpět , přepálil jsem to v posilovně a dostal svalovou horečku , napustil jsem si vanu a jak jsem nemohl hýbat rukama jsem s vypětím všech sil , lokty opřené o stehna "umyl" vlasy , jelikož se neumím potopit na zádech tak aby mi netekla voda do nosu , si prostě držím nos , normálně než si lehnu si myju xicht od šamponu , ale jak mě bolely ruce, jsem rovnou chytil nos a lehl, jenže bolestí rukou a klouzavého xichtu jsem ten nos neudržel a dal si bumbáka , bolavé tělo a téměř nepoužitelné ruce, plná vana vzalo za své Dnes už se tomu taky směju. Tenkrát to moc k smíchu nebylo , já přitopenej ,vytopená koupelna
    2 points
  17. Laďa

    zajímavé aplikace pro Android

    A neobjeví se Ti nahoře text " Informační centrum pro COVID-19" Získejte důvěryhodné informace......................................... ? Já bych řekl, že to je kvůli tomu.
    2 points
  18. MarekB

    Disky pro Rifter

    Ahojte pani. Dnes som konecne prezul na letne a urobil som to opacne ako vacsina, tzn. originalne disky som si nechal na zimnych gumach a k letnym som kupil uz v diskusii spominane Dezent TA Dark 17”. S vysledkom som velmi spokojny (uz len auto umyt),a to napriek tomu,ze obute vyzeraju o palec mensie. Stredy som nedal Dezent,ale original Peugeot,ktore vyborne pasuju. Vysledok posudte samy
    2 points
  19. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    No dneska už mi otrnulo, ale včera jsem se moc nesmál a vzhledem k tomu jak málo stačilo - jen se nadechnout v nesprávný okamžik se tomu nebudu smát ani za měsíc. Takhle vyděšenej jsem už hóóóóódně dlouho nebyl . Ale svatbu jsem stihnul, tak už je o postaráno . . .
    2 points
  20. Rikic339

    Rikic 407 coupe - prodáno..

    Včera mě potěšil číňan když po měsíci konečně dorazily kryty na klíče objednány 4, dva pro tátu a dva pro mě. Rovnou přehozena planžeta s elektronikou. Za 4 kryty 218 kč a to napočítali i poštovné Za ty prachy paráda. Nejdřív jsem se toho přehození bál, ale nakonec je to naprosto primitivní Zleva: původní klíč, klíč z Aliexpresu a klíč který jsem si po koupi nechal dodělat v Peugeotu
    2 points
  21. Vena garážmistr

    Co jste dnes udelali...

    Ty v.o.le hoši se normálně začínám bát vlézt do vany. Je fakt že běžně u mě dekontaminace probíhá ve sprše ale čas od času si napustím vanu. Mám tu výhodu že si mohu vybrat akorát že vana je v podkrovní koupelně a sprcha je dole v přízemí takže s ohledem na moji lenost je jasné že v 98% zvítězí sprcha. Ale je fakt teda že od mala mě máti učila že když se leze z vany tak má být minimálně špunt vytaženej aby už voda odtékala a že se do vany nemá lézt když je člověk doma sám.
    2 points
  22. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    Však tohle si budu pamatovat a zřejmě se to už nebude nikdy opakovat - se budu bát
    2 points
  23. Ferry

    Výměna spodního čepu ramene na přední nápravě

    Hasak se zmozenyma celistma jsi mel hodit rovnou po psovi a ani to nezkouset. Musi bejt kvalitni, ja te varoval, ze bez poradnyho vercajku neni radno se do toho poustet. Jestli budes muset sundavat tehlici, tak ted s tim dorubanym uriznutym cepem ve vzduchu ani nepovolis matici na poloose, pokud nemas poradnej razovej utahovak a kompresor a budes to muset vyndavat cely i s poloosou (coz je zrovna na pravy strane labuzo, pokud je k tomu jeste zarezly lozisko poloosy v drzaku na motoru)
    1 point
  24. ozzy56

    Partner tepee alias Šeďoch

    ti francouzští inženýři super, co?? a to by na filtry měl být dobrý přístup, když se mění nejčastěji...
    1 point
  25. Šalda

    Partner tepee alias Šeďoch

    Dneska sem vyměnil olej plus komplet filtry. A teda ten kdo vymyslel ten vzduchový filtr, byl pěknej debil, to snad ani není možný. Ostatně výměna palivového filtru a kabinového je taky docela záživná. Bych toho konstruktéra to nechal měnit tak měsíc v kuse, a pěkně aspoň 10 aut denně, by si příště rozmyslel jak to má vymyslet. Ještě že existuje YouTube, kde jsem našel návody. Ale auto hned jede líp, a pěkně si přede, a tak to má být
    1 point
  26. PaKr

    Co jste dnes udelali...

    dneska jsem poprvé využil klubovou kartičku (musel jsem zabloudit do AK), po přesvědčování, že opravdu chci olej Total, jsem dal při placení kartičku a prý "Tak máte aspoň nějakou slevu...", tak nevím kolik by to muselo být aby řekl,že mám pořádnou slevu... Potom jsem na kamarádově felicii zapojil zásuvku zapalovače (aby to mělo společného s peugeoty, tak má zásuvku z 307) a odpoledne jsem se byl podívat na jedno auto, ale tajně doufám, že to dotyčná nekoupí...
    1 point
  27. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    Dneska prvni sekani džungle novou sekackou...vlastne prvni sekani v novem... Poridil jsem si vretenovku AL-KO Soft Touch 380 HM Premium na rucni pohon a strunovku AL-KO GTE 350 Classic na to kam se nedostane sekacka...a jsem spokojen...sekacka lehka...kdyz se to bude sekat pravidelne tak je to jen takove chozeni... Tujky asi trimetrovy napravo pujdou k zemi...sousedi tam maji zahradku, tak jim tam udelame svetlo a da se tam zivy plot do vysky plotu...nejakych 60 70 cisel...listnatej...jen nevim jestli uz neni na kaceni pozde a necha se to asi na podzim...
    1 point
  28. Béďa

    Rozšíření služeb skupiny PSA v rámci on-line prodeje

    Rozšíření služeb skupiny PSA v rámci on-line prodeje Na webových stránkách zajišťujících on-line prodej značek skupiny PSA jsou nyní k dispozici nabídky financování; Zákazník si může svůj nový vůz on-line vybrat, objednat i zaplatit. „Takřka všichni zákazníci dnes při výběru vozu zamíří nejprve na internet a někteří chtějí on-line provést celý nákup. Značky skupiny PSA reagují tímto doplněním své nabídky přímo na požadavky zákazníků, kteří hledají rychlou a jednoduchou mobilitu, ale bez kompromisů z hlediska kvality služeb,“ uvedl Thierry Koskas, obchodní a marketingový ředitel skupiny PSA. V době, kdy jsou ve většině zemí showroomy kvůli pandemii koronaviru stále uzavřené, pokračuje skupina v rozvoji nabídky svých služeb na stránkách on-line prodeje. Nabídky financování, které byly spuštěny na začátku roku 2020, jsou již k dispozici na webových stránkách Peugeot Store a do konce dubna budou i v nabídce Citroën Store a DS Store. Zákazníci tak mají možnost nákupu všech modelů značek Peugeot, Citroën a DS Automobiles[1]. Tato nabídka je zatím dostupná pouze ve Francii, ale velmi brzy se rozšíří i do dalších evropských zemí a následně i mimo Evropu. Několik lokálních iniciativ on-line nákupu se týká i vozů značek Opel/Vauxhall, zejména ve Velké Británii, Německu a Nizozemsku. „Tento nový způsob pořízení našich vozů otestovali a ověřili naši zaměstnanci,“ zdůraznil Thierry Koskas. 89 % prodejů vozů skupiny zaměstnancům, kteří jsou dobře obeznámeni s modely tří značek skupiny, dnes probíhá on-line. Na nových webových stránkách značek (Peugeot, Citroën, DS) stačí k objednávce několik kliknutí. Nabídky financování začínají na splátkách ve výši 83 EUR měsíčně.
    1 point
  29. TadeasFilip

    Peugeot MTC T057

    Tak jsem našel přes jednoho borce co to vlastně mám za stroj, je to Peugeot Fox z 1993 49ccm. Už jsem ho zprovoznil, nějakým způsobem vyčistil karburátor, natáhl nové palivové vedení atd. Co jsem ho zkoušel trochu projet tak mi přijde celkem vše ok, v tomto jsem amatér svépomocí takže moc nepoznám jestli jsou dobré otáčky atd. Chtěl bych se zeptat zda-li víte o nějakém eshopu na díly, potřebuji brzdové páčky, hadici na benzin, sponky, vzduchový filtr, brzdové obložení, sedlo s boxem a plasty okolo zadního kola. Nějaké jsem našel ale není tam všechno co potřebuji. Děkuji
    1 point
  30. henrz

    Disky pro Rifter

    Ahoj všem, nedávno jsem tu čerpal info ohledně vzdálenosti brzdového třmenu od ráfku předního kola. Mně to vychází na cca 5mm a dle mechanika je to bezpečné a OK, zvláště pokud nebudu jezdit jak divočák. Vy, kdo máte Rifter / Combo / Berlingo / Pro Ace City, určitě víte, jak je to pohodové auto. Jezdit jako divočák není na pořadu dne. Moje zkušenost, 5mm stačí. Bez změnu stylu jízdy nepozoruji jakékoliv uvadání brzd či jiný neduh. Kdybych jel nějaké serpentiny nebo Ecce Homo, stejně bych přibržďoval motorem. Potvrzuji nutnost pohlídat si v takovém případě přední disky - kam přijdou závaží a myslet na to při každém přezouvání (a vyvažování). Krytky středů mám objednané, ještě nedorazily.
    1 point
  31. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    No já bych to tu nechtěl moc rozvádět , ale věřte nebo ne , ale já špunt ve vaně nepoužívám - sprchuji se. A i v době incidentu jsem tam měl tak 5 cm . . . takže teď nikdo z vás asi nechápe . . . Dokáži to vysvětlit , ale verbálně. Každopádně na tom měla 100% podíl zbrklost a to , že jsem byl duchem jinde. Každopádně se tak vyděsila , že mi ráno při odchodu do práce zakázala vlézt do vany
    1 point
  32. ozzy56

    Za kolik tankujete?

    a na které pumpě platí čerpadlář šoférovi za PHM ??
    1 point
  33. Weri 605

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Přesně.... ty malý zelený sotva obalený pecky - všechny na zemi.... Sankrác Bervác Ponifác v půlce května, jak když to všechno vezmeš kosou..... jindy pár litrů na zimu a teď zbylo sotva na bublaninu... doufám, že letos to nebude tak krutý.... taky už sou skoro v plným květu...
    1 point
  34. *nohafuc*

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Když nepřijdou mrazy.Vloni nám to zmrzlo.
    1 point
  35. Lihous

    Za kolik tankujete?

    Naprosto bez komentare - u nas je to napak .... https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/trh-s-ropou-se-zhroutil-prodavajici-musi-kupujicimu-jeste-zaplatit-40321173 Stale platim ja nikoliv oni me Krasny den ....
    1 point
  36. Pepito

    Cyklokoutek - Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.

    Tak jsem to po 11 dnech od úrazu kolena nevydržel a jel se trochu projet. Super počasí. Koleno sice trochu bolelo, ale konečně jsem byl v přírodě.
    1 point
  37. Péťa

    zajímavé aplikace pro Android

    No konečně a houšť Ať ten Facebook vymizí ze světa
    1 point
  38. MotoMoto

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    problém je , že je Jadran až moc čistý. Tím myslím málo planktonu. Často se stává, že sem kytovec dopluje a bohužel zahyne hlady.
    1 point
  39. Béďa

    Peugeot a Focal : různé značky, stejné hodnoty

    Peugeot spolupracuje s prestižní francouzskou značkou Focal od roku 2014, přičemž k posílení tohoto spojenectví došlo s příchodem vozů Peugeot 3008 a 5008 v roce 2016. Spolupráce se týká zejména vývoje Hi-Fi systémů pro vozy Peugeot. Oba francouzští výrobci sdílejí stejné hodnoty, což je nezbytným výchozím bodem pro oboustranně přínosné partnerství. Značka Focal patří mezi nejlepší světové výrobce Hi-Fi soustav. Tato francouzská společnost se sídlem v Saint-Étienne (department Loire) vyrábí reproduktory pro domácnosti a multimédiální využití, audio systémy pro automobily, aktivní studiové monitory pro nahrávací studia a kvalitní sluchátka. Všechny výrobky společnosti Focal jsou vyvíjeny a vyráběny ve Francii a těží z téměř 40 let inovací v oblasti exkluzivních akustických technologií. Inženýři společnosti Focal se do každého nového projektu značky Peugeot zapojují již od samého počátku. O dosažení co nejlepšího zvuku při dodržování kritérií proveditelnosti, možností implementace a výkonu audiotechniky rozhoduje mnoho kritérií. EMOCE VE VŠECH SVÝCH FORMÁCH Od roku 2014 se značky Peugeot a Focal společně snaží o to, aby byl zvuk na palubě koncepčních i sériových vozů pro řidiče i posádku zdrojem radosti. Ve všech společných projektech jde o totožné hodnoty, které obě společnosti ztělesňují a vyznávají: vysoké koncepční požadavky, francouzské know-how a pokročilá technologie. Designéři, inženýři a experti na akustiku obou značek spojili své odborné znalosti a know-how a společně vyvinuli prémiový Hi-Fi systém Focal. Výsledkem je produkt vytvořený na míru dle nejnáročnějších estetických a akustických požadavků, přizpůsobený vlastnostem každého vozu, s ohledem na konkrétní parametry zvoleného audio systému. Věnovali se vývoji interiéru každého modelu Peugeot s přihlédnutím k vybranému Hi-Fi systému. Toto společné úsilí zaměřené na zabudování reproduktorů přesahuje pouhé umístění jednotlivých částí systému v kabině. Vychází z několika let studií a vývoje strategických dílů zaručujících konečnou akustickou kvalitu. Pozornost je věnována každé části vozu: přístrojové desce, oknům, dveřím atd. Hledalo se nejlepší spojení designu a materiálů, aby bylo dosaženo eliminace vibrací a optimalizace uspořádání systému. V případě každé nové spolupráce je kompletně vyvíjen celý interiér. Hi-Fi systém Focal má vliv rovněž na celou řadu exkluzivních akustických vylepšení, jež se týkají hmoty dveří, výběru hustoty těsnicích membrán, vrstveného skla, simulací a studií objemů zatížení přístrojové desky, směřování výškových reproduktorů, otevírání a tloušťky ochranných mřížek ... Nic není ponecháno náhodě, prémiovému Hi-Fi systému Focal pro Peugeot se věnuje stejná míra pozornosti a úsilí jako nejnovější řadě reproduktorů Sopra nebo Chora. Poté je nutné vybrat reproduktory, ony jedinečné kousky, které Focal vyvíjí a vyrábí již více než 40 let. Jejich exkluzivní patentované technologie přepisují zvukový prostor a dokážou zprostředkovat všechny detaily a atmosféru poslouchaných hudebních skladeb. Následují hodiny dolaďování, během nichž odborníci na akustiku najezdí tisíce kilometrů, aby ze zařízení dostali to nejlepší a byl zaručen optimální a jedinečný zážitek z poslechu. Kvalita předchozích kroků je nezbytná i pro elektronické přizpůsobení zvukové scény. KONCEPČNÍ VOZY Bistrot du lion (Bistro u lva) 2014: první spolupráce mezi značkami Peugeot a Focal na koncepčním voze. Vznikl úžasný recept na nový způsob vnímání, poslouchání a ochutnávání jídla. Výsledný foodtruck je inovativní jedinečnou syntézou kombinující hudební prostor a pojízdné bistro. Foodtruck, který vymyslelo a navrhlo designérské studio Peugeot Design Lab, je vybaven 50 reproduktory Focal. Do bočních dveří bylo instalováno osm běžných a 32 vysokotónových reproduktorů s obráceným vyklenutím. Pro reproduktory byla vybrána patentovaná technologie Flax (lněná vlákna) značky Focal, která je zárukou dokonalého zvuku. Osm subwooferů na obou stranách foodtrucku posiluje basy. A konečně má DJ k dispozici odposlech z profesionálních reproduktorů Alpha 65 od značky Focal a výkon 17 400 wattů. Peugeot Fractal 2015: odhalení koncepčního vozu Fractal. Toto městské elektrické kupé je prospektivní studií kabiny Peugeot i-Cockpit®, která byla koncipována se zaměřením na lepší sluchové vnímání. Odstraněním všech překážek šíření zvuku se zvyšuje akustická čistota a komfort při cestování. Fractal disponuje audiozařízením 9.1.2 zkoncipovaným jako integrovaný vícekanálový systém. Tato inovace se vyznačuje přirozeným zvukem bez zabarvení, prokreslenou reprodukcí středových tónů a mohutností basů. Systém na míru tvoří celkem sedm reproduktorů Flax (lněná vlákna) a čtyři tweetery s obráceným vyklenutím. Vše doplňují infrabasové reproduktory SubPac umístěné do opěradla každého sedadla. Sestavu řídí 4 vysoce kompaktní zesilovače Focal o celkovém výkonu 1600 W. Audiosystém se přizpůsobuje konfiguraci vozu podle toho, zda jede v režimu kupé, nebo kabriolet. Peugeot Instinct 2017: tento elegantní „shooting brake“ představuje vizi autonomního vozu značky Peugeot. Řidič si může vybrat ze čtyř jízdních režimů, samočinných nebo manuálních, a může si zvolit dynamický nebo klidný styl jízdy. Auto je díky platformě „Artik Cloud“ prodlouženou rukou řidiče. Tato platforma předvídá řidičova přání a požadavky a upravuje atmosféru na palubě, přitom propojuje vůz s cloudem uživatele a s jeho připojenými zařízeními. K atmosféře na palubě přispívá také Hi-Fi systém Focal, který funguje v symbióze s osvětlením nebo polohou sedadel. Prostředí ve voze se přizpůsobí přáním řidiče v závislosti na zvoleném režimu jízdy. V případě samočinného řízení se volant zasune. Vzhledem k tomu, že samočinné řízení bude představovat jednu z příštích revolucí v mobilitě, stane se automobil přirozeným oblíbeným místem pro poslech hudby. Společnost Focal proto pro Peugeot navrhla systém, který nabízí 11 reproduktorů s membránami Flax (lněná vlákna), tweetery s obráceným vyklenutím z hliníku a magnézia a digitální zpracování signálu pro systém šitý na míru. Na zadních sedadlech jsou rovněž na vyžádání trvale k dispozici dvoje přenosná sluchátka Focal Listen pro individuální poslech. Každý si může užívat svou hudbu dle vlastních preferencí. Peugeot e-Legend 2018: protože v budoucnosti Peugeotu nemá nuda místo, představila značka koncepční vůz e-Legend. Designéři značek Peugeot a Focal spojili své síly a vznikl autonomní vůz budoucnosti s elektrickým pohonem a vyspělou konektivitou. Koncept má čtyři režimy řízení, z toho dva samočinné pro maximální pohodlí posádky. V elegantní a útulné kabině, v níž je využit samet a tropické dřevo Paldao, získává hudba zcela nový rozměr díky špičkovému Hi-Fi systému, který spojuje požadavky na dokonalou kvalitu poslechu a inovativní technologie se dvěma novými zvukovými funkcemi: „mapping“ umožňující například posílat pokyny navigace pouze řidiči, zatímco ostatní cestující mohou poslouchat hudbu; „zoning“ umožňující úplnou individualizaci obsahu, díky níž je každý člen posádky ve své zvukové bublině a vzájemně se neruší. Akustický systém zajišťuje bez ohledu na zdroj optimální rozptýlení zvuku a je ukázkou ozvučení interiéru budoucnosti. SÉRIOVÉ VOZY Peugeot 3008 & 5008 2016: vozy Peugeot 3008 a 5008 nabízejí ve světové premiéře prémiový akustický systém Focal jako součást originálního příplatkového vybavení. Know-how společnosti Focal je vloženo do systému složeného z 10 reproduktorů s nejmodernějšími technologiemi pro potěšení z čistého zvuku na palubě. Čtyři hliníkové obrácené kopulovité výškové reproduktory doplňují čtyři 165mm basové reproduktory s polyglassovou membránou a středový 85mm kanál s polyglassovou membránou pro dokonalou rovnováhu a přesnost. 20mm subwoofer Power-Flower™ s trojitou cívkou dodává dynamické nízké frekvence. Reproduktory jsou spojeny s 12kanálovým 515 W zesilovačem třídy AB/D. Základem systému Hi-Fi FOCAL Premium jsou právě tyto přesné technologické volby, které vycházejí ze 40 let technické historie a inovací značky. Peugeot 508 & 508 SW 2018: Peugeot a Focal spolupracovaly i na vývoji modelů 508 a 508 SW. Výchozím bodem projektu byl úspěch prémiového Hi-Fi systému s 10 reproduktory z vozů Peugeot 3008 a 5008, který byl přizpůsoben pro potřeby vozů 508 a 508 SW. Přepracováním designu, zejména s využitím perforovaných hliníkových mřížek výškových reproduktorů a začleněním systému na míru do těchto nových kokpitů, posunuly týmy Focal hranice komfortu na palubě opět o něco dále. Zaměřily se na dveře, skla a začlenění středového kanálu a subwooferu – audiosystém zde pozvedává řízení a čistotu zvuku na vysokou úroveň. Peugeot a Focal v rámci tohoto nového projektu předefinovaly obvyklé principy poslechu. Nová sluchátka Listen Wireless Peugeot, která se poprvé představila u vozů nový 508 & 508 SW „First Edition“, se opírají o veškeré dosavadní odborné znalosti obou značek v oblasti akustiky a estetického pojetí pro zvýšení kvality poslechu. Nový Peugeot 2008 2019: jízda po městě i mimo něj v novém Peugeotu 2008 je díky prémiovému Hi-Fi systému Focal s 10 reproduktory skutečným potěšením. Akustické zařízení je opět výsledkem společných návrhů a křížových studií zaměřených na strategické díly (čalounění, dveře, mřížky atd.) a je dokonale přizpůsobeno městskému SUV. Více než jen partnerství Peugeot a Focal vytvořily partnerství, aby poskytly zákazníkům výjimečný zážitek z poslechu v autě, současně ale spolupracují i nad rámec pouhého vývoje Hi-Fi systému přizpůsobeného danému vozu. Zaměřují se i na veškeré předcházející i navazující detaily pro zajištění co nejlepšího zvukového zážitku. Týmy se proto obrátily na francouzského skladatele Benjamina Shieldena, aby napsal hudební skladbu Golden Lion (Zlatý lev), jež umožní naplno ukázat virtuozitu prémiového Hi-Fi systému Focal ve vozech Peugeot. Tato exkluzivní skladba má sloužit k jasnému a velkolepému předvedení kvality audio systému a prostředí pro poslech. Peugeot a Focal sdílejí své nepřetržité hledání akustické dokonalosti a zároveň usilují o ještě intenzivnější budoucí spolupráci.
    1 point
  40. Weri 605

    Řádné členství

    Určitě.... a hotovo... Teď už jen poslat peníze...
    1 point
  41. Milan+

    Dneska vařim já

    Chce to ale kousky tak do 1kg, aby se to prosušilo.
    1 point
  42. Ajdamek

    Dneska vařim já

    Hned jak jsem to tady videl, tak jsem zkouknul to video. Zitra jedu do makra, tak nakoupim a zkusim to taky
    1 point
  43. já vím.. prodat to
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...