Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. KoudaK

    KoudaK

    Uživatel


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      5 818


  2. MJSytic

    MJSytic

    Super Administrátor


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      16 194


  3. regius

    regius

    Uživatel


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      784


  4. Laďa

    Laďa

    Uživatel


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      6 244


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 1.8.2019 Ve všech sekcích

  1. regius

    Vtipy

    7 points
  2. MJSytic

    Sytičovo stádečko

    Po 13 měsících a 9tis km dnes vyměněn olej a filtry. Jelikož jsem dával i nový palivový, tak po 3 letech a cca 25tis došlo na očistu TEC2000
    6 points
  3. Laďa

    Vtipy

    4 points
  4. KoudaK

    Vtipy

    4 points
  5. KoudaK

    Vtipy

    4 points
  6. Ferry

    Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)

    Diky, za to ti prijedu udelat diag domu, az budes teda neinfekcni
    3 points
  7. Davidak79

    Vtipy

    2 points
  8. Pat

    Kabinový filtr 3008 2018

    Omlouvám se..
    2 points
  9. Radek Hurvajz

    Kabinový filtr 3008 2018

    Pravidla fora jsi četl?? Název tomu vubec neodpovídá. Oprav si to!!
    2 points
  10. Jo a hned v závěsu článek o tom jak v německu danove zatíží naftu, aby podpořili elektromobilitu... A přitom si budují další ropovod...trochu schiza od skopcaku... Svět se v prdel obrací...A už není cesty zpět...
    2 points
  11. KoudaK

    3.Minisraz v podhůří Orlických hor - 14.9.2019

    Jejda v pátek odjíždíme 309tkou do Rumunska na 3400 km dlouhý poznávací kolečko...
    2 points
  12. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    Udělal jsem dobrý skutek...zavolal jsem sanitku 70 lety dámě co prede mnou hodila kobru na přechodu....bouli mela teda jak jednorozec tak snad se z toho dostane...
    2 points
  13. Davidak79

    Vtipy

    2 points
  14. Šindy 73

    308 SW 1,2 PureTech Active Šindy73

    Tak dnes ještě dorazila nová kola Grenat 16 na která půjdou letní gumy a původní Quartz 16 se obují do zimních Barum Polaris 5.
    2 points
  15. No tak teď vážně - nejde o to , že bych už neměl sílu vlézt do auta a popojet těch 13 km , ale že jsem infekční. Tedy alespoň ten streptokok , či jak se ten neřád jmenuje . A na to vás mám bando moc rád , než abych tam na vás prskal bacily . . .
    2 points
  16. Sawoy

    Registrační značky na přání

    Myslím že jistá instituce by měla mít hromadnou rezervaci 001 až 200 DE8IL.
    1 point
  17. Klemoň

    Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)

    Já také moc děkuji za vstřícnost . Jen by mne zajímalo, kdo platí toho magora co na mne chvíli sype kýble s ledem (zimnice) a pak mne zase opaluje plamenometem (proudy potu po zátylku) Tak to bude můj první Pražský sraz co jsem vynechal A když nad tím tak přemýšlím , tak vlastně jezdím na všechny srazy po celé republice a když vynechám , tak je v tom vždycky jen zdravotní důvod. Úraz , nemocnice či velký bacil , protože nějaký kašlik mne nemůže zastavit. I teď jsem byl tak 50 / 50 že dorazím alespoň na otočku, abych neměl absenci. A hlavně kvůli té servírce , ale to se nesmí nahlas - ono by to bylo @Weri 605 líto
    1 point
  18. MJSytic

    Sytičovo stádečko

    @zidane256 Použil jsem to, co jsem psal. Přípravky mám od Sonaxu (jsou ale i mnohem lepší výrobky) šampón, odstraňovač koroze - asfaltu, clay a nakonec vosk. Těch návodů, jak vyčistit auto je na internetu spousta. V podstatě na tom nic není. Vše záleží na tom, jak moc se s tím chceš piplat. Základ je auto pořádně ručně umýt. Ideálně to vzít nahrubo aktivní pěnou přes vapku (případně předtím nastříkat chemií na hmyz a na kola), a vapkou pak opláchnout. Potom do kýble s vodou nějaký účinný autošampón a ručně houbou karoserii umýt/opláchnout Pak chemie na korozi, asfalt apod., oplach a zase ručně umýt. Pak "clay", ručně umýt, opláchnot a usušit. Pak vosk a může začít pršet Ale k tomuhle se dokopu max 1 za rok @TommyC4 Měl jsem MANN a vloni jsem trefil Meyle v akci, tak jsem vzal vzduch/kabina i na 308 a dobrý. Olejové klasika Champion. Fungovalo to bez problémů. Letos jsou obě auta komplet na Purfluxu @vagi Na to, že tam je cca 5,5l oleje, tak je ten filtr fakt malej. Ale tak u mne se tam ten olej stejně neohřeje ani těch 10tis, tak houby zle 308 měla dokonce jen 6,5tis a šel ven
    1 point
  19. Vena garážmistr

    Co jste dnes udelali...

    Ráno jsem v 7 vyzvednul u známého známé větší vlek a vyrazil jsem pro beton. Na 9 byl objednaný brácha který aby nemusel moc hákovat přibral kámoše takže v 11 bylo zabetonováno beton jsem díky většímu couráku přitáhnul na dvě fůry brácha to s tím kámošem a tatíkem zvládli a já než to udělali přezul bráchovo octávku protože příští týden STK a letní gumy už má dost na hraně tak jsem tam na to hodil zimní sadu že to po STK zase přehodím aby ty srá.ory do zimy odrbal.
    1 point
  20. jarokare

    kouřivost

    To právě ne , u novších aut (od éry HDI) pomáhá žhavení ohřát spalovací prostor (cca do 60°C teploty motoru - i v létě ) kvůli snížení emisí , takže ofiko je závada na žhavení důvod , proč auto neprojde emisní kontrolou ...
    1 point
  21. cvrlo

    Jak demontovat tapecirunk zadnich dveří P 508 SW

    máš SZ
    1 point
  22. Radek Hurvajz

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    To vypadá že vyhnala z posledních sil poslední květ před smrtí Málo ji krmíš
    1 point
  23. Maro agar

    508 neštartuje

    bolo to ono !!! zámok volantu
    1 point
  24. jarokare

    Zjištění výbavy podle VIN

    kratales.pdf
    1 point
  25. jarokare

    Peugeot 508 BlueHDI 130 výměna oleje

    @georgus tohle rozpětí uvádí i Peugeot , 4,5l je na značku min - 6l na max (rozdíl na měrce mezi min a max je 1,5l) . Projeď to , nech to v klidu 30min a popř. dolej . P.S. dojeď si do autorizáku na svolávačku , dostaneš nový víčko nádrže ADBLUE
    1 point
  26. jarokare

    Peugeot 206 CC trhanie pri akcelerácii

    Klidně to můžou být cívky , to je jedna z mála věcí , která na tomhle motoru odchází . Mění se jako celek , jestli máš možnost , tak si je od někoho půjč na vyzkoušení .
    1 point
  27. Weri 605

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Dlouhozobka svízelová... a je to motýl...
    1 point
  28. Laďa

    plastový kryt pod motorem

    @marabu má rok 2018 a @kv13 nevím. Nemá nikde uvedeno.
    1 point
  29. Tak to Tě omlouvá.
    1 point
  30. Péťa

    VÁNOČNÍ VEČÍREK aneb víkend na horách :-)

    Nezáleží na orgánu, hlavně, že tam je krásně a ti správní lidé
    1 point
  31. Veverka

    3.Minisraz v podhůří Orlických hor - 14.9.2019

    V restauraci se psy problém nemívají - buďto je tolerují nebo Bóbika
    1 point
  32. radim.1008

    3.Minisraz v podhůří Orlických hor - 14.9.2019

    Jestli si tu neděli neprosadíš a nepřijedeš, tak jsi u nás mrtvej Svítil.
    1 point
  33. petrinza

    Benátky 5.-.7.7.

    Zdravím, na poslední chvíli jsme si naplánovali na prodloužený víkend výlet do Benátek. Trasa Dolní Dvořiště - Linz - Salzburg - Villach - Udine - Benátky.Nocleh jsme měli z pátku na sobotu i ze soboty na neděli v Trevisu, asi 30 km od Benátek. Doba jízdy kolem osmi hodin. Tam vcelku v pohodě, v Čechách i v Rakousku celkem klid, v Itálii fronta na zhruba 40ti kilometrovém stavebním omezení na dálnici mezi Udine a Benátkami naštěstí v protisměru. Cestou zpátky zdržení kolem 10minut kolem Lince a jeden a půlhodiny mezi táborem a Prahou. Holt konec dlouhého víkendu. Nejlevnější benzín byl na Dolním Dvořišti, 30,50 Kč/l. Na rakouských a italských dálnicích kolem 1,55 - 1,65 Eur/l. Rakouskou 10 denní známku jsem koupil v Budějovicích na pumpě za 299,- Kč, mýto na italské dálnici od hranic do Trevisa vyšlo cca 15,40 Eur . Tunely na rakouské dálnici stály 12,- EUR. V sobotu jsme se přesunuli do ráno do Benátek a zaparkovali v parkovacím domě Tronchetto. (Mýto Treviso Benátky cca 2,6 EUR, ale jde to objet, parkování na 24 hod. na Tronchettu 21,- EUR). Přímo v parkovacím domě se dají koupit lístky na lodní dopravu - koupili jsme si celodenní, stojí 20,- EUR. Jednotlivé jízdné je 7,50 EUR. Lodí jsme odjeli přímo od parkoviště na náměstí San Marco.V průběhu dne jsme navštívili ostrovy Burano a Murano, pak jsme se vrátili do Benátek. Nechali jsme se vyvézt nahoru na věž na náměstí San Marco (vstupné 8,- EUR) - je tam fantastický rozhled po Benátkách a laguně. Ještě jsme se nechali lodí zavézt po Grande Canale k Ponte Rialto a večer jsme se vrátili lodí přímo ke garážím a autem do Trevisa. Cena piva na Buranu - 5 - 5,50 EUR /0,5 l, v Benátkách 13,- EUR/0,33 l na náměstí San Marco, 7,- EUR/0,5 l u Ponte Rialto. Počasí bylo až příliš nádherné, stále svítilo sluníčko, teplota kolem 30 stupňů. Na laguně alespoň trochu foukalo. Viděli jsme toho hodně a zase až tak moc jsme se nenachodili. Výlet se vydařil ještě lépe, než jsme čekali a jedinou komplikací byla nedělní zácpa na tahu od Budějovic na Prahu. Celkem jsme najeli necelých 1700 kilometrů.
    1 point
  34. MJSytic

    Sytičovo stádečko

    Dnes jsem se konečně dokopal k dekontaminaci laku. Hrozná práce. Nechápu, jak se tím někdo může živit, nebo dokonce bavit Umýt - postřik na polétavou rez - oplach - postřik na asfalt - oplach - a ještě jednou dokola. Pak přišel na řadu clay. Po něm zase houba a pořádně umýt - osušit a nakonec vosk a vyleštit. Výsledek super. Krásně vylezly všechny nedokonalosti laku Ale bílá je teď zase bílá, to je fakt Tak zase za rok
    1 point
  35. Markusenka

    rez na 3-letém voze

    Paráda, zde také vysvětlení a ukázka zrovna přímo na Peugeotu https://www.auto.cz/i-nejmodernejsi-auto-vam-zrezavi-klidne-za-dva-roky-co-je-to-tzv-poletava-rez-111023 Mára
    1 point
  36. Steiner

    306 HDI palivové čerpadlo vynechává - nevyřešeno

    Ahojte. Pro vaše info, nakonec jsem to našel - byl to "studený" a "vyjiskřený" spoj/kontakt v té velké bajonetové kulaté zásuvce v levým podběhu pod baterkou, bílý drát, myslím, přívod 12V na palivový čerpadlo. Proto jak se auto chvělo nebo jsem dal ránu rukou do kastle nebo jsem v tomto prostoru šmátral rukama kolem kabeláže, na chvilku se to chytlo... Pomohl malý ocelový kartáček, jehlový pilník, vyčistit vyjiskřený kontakt, přihnout a Kontox, a od té doby je klid. Bez výborného kolegy elektro, schémat, napíchnutí okruhů diodou, napichování drátků špendlíkama, jestli jde do nich šťáva..., bychom na to nikdy nepřišli. Před zásuvkou napětí bylo, za zásuvkou už ne... Tak jsme na to přišli a bylo to jasný. Šílená práce, nervy na cestě... A servisy...? Bez šance, nikdo neporadil, ani specializovaný elektro... Moc práce za málo muziky... Jirka
    1 point
  37. tonyj

    Co nove 2008-ckari?

    Ak nemáš zapnutý vnútorný okruh, daj si skontrolovať vnútorný filter a vonkajšie nasávanie. No a k tomu odmasti sklo zvnútra a vylešti octovou vodou. Ak to nepomôže, tak prefúknuť vetrací systém tlakom . Ja som práve veľmi spokojný, že mi to nerobí, v H Ix20 mi to robilo, lebo nešlo vypnúť kúrenie...
    1 point
  38. Dančák

    Predni brzdove kotouce

    Dělalo mi to to samé na 406 po výměně předních kotoučů (původní byli stočené na házivost náboje), dříve bylo měněno ložisko kola a po výměně kotoučů to bylo vždy tak 2000km dobré, poté to začalo při určitých rychlostech silně vibrovat, volant opravdu létal - pouze při brždění, vyměněny 2x kotouče a furt to samé, vždy po 2000 km to začalo znovu jak si sedly desky, pak jsem vyměnil náboj i s ložiskem + opět kotouče a od té doby bezproblému. Takže buďto stočit kotouče na náboji což je krajní řešení nebo výměna jak jsem psal, když ti měnily ložisko tak to bude určitě to samé jako jsem měl já.....
    -1 points
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...