Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 1.8.2019 Ve všech sekcích
-
Sytičovo stádečko
jarokare a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
6 points -
4 points
-
Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)
Klemoň a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Ferry za téma
Diky, za to ti prijedu udelat diag domu, az budes teda neinfekcni3 points -
2 points
-
Kabinový filtr 3008 2018
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pat za téma
Omlouvám se..2 points -
Kabinový filtr 3008 2018
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Pravidla fora jsi četl?? Název tomu vubec neodpovídá. Oprav si to!!2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
pesastor a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Fruktis za téma
Jo a hned v závěsu článek o tom jak v německu danove zatíží naftu, aby podpořili elektromobilitu... A přitom si budují další ropovod...trochu schiza od skopcaku... Svět se v prdel obrací...A už není cesty zpět...2 points -
3.Minisraz v podhůří Orlických hor - 14.9.2019
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele KoudaK za téma
Jejda v pátek odjíždíme 309tkou do Rumunska na 3400 km dlouhý poznávací kolečko...2 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Fruktis za téma
Udělal jsem dobrý skutek...zavolal jsem sanitku 70 lety dámě co prede mnou hodila kobru na přechodu....bouli mela teda jak jednorozec tak snad se z toho dostane...2 points -
2 points
-
308 SW 1,2 PureTech Active Šindy73
jareka a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Šindy 73 za téma
2 points -
Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)
Ferry a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
No tak teď vážně - nejde o to , že bych už neměl sílu vlézt do auta a popojet těch 13 km , ale že jsem infekční. Tedy alespoň ten streptokok , či jak se ten neřád jmenuje . A na to vás mám bando moc rád , než abych tam na vás prskal bacily . . .2 points -
Myslím že jistá instituce by měla mít hromadnou rezervaci 001 až 200 DE8IL.1 point
-
Já také moc děkuji za vstřícnost . Jen by mne zajímalo, kdo platí toho magora co na mne chvíli sype kýble s ledem (zimnice) a pak mne zase opaluje plamenometem (proudy potu po zátylku) Tak to bude můj první Pražský sraz co jsem vynechal A když nad tím tak přemýšlím , tak vlastně jezdím na všechny srazy po celé republice a když vynechám , tak je v tom vždycky jen zdravotní důvod. Úraz , nemocnice či velký bacil , protože nějaký kašlik mne nemůže zastavit. I teď jsem byl tak 50 / 50 že dorazím alespoň na otočku, abych neměl absenci. A hlavně kvůli té servírce , ale to se nesmí nahlas - ono by to bylo @Weri 605 líto1 point
-
@zidane256 Použil jsem to, co jsem psal. Přípravky mám od Sonaxu (jsou ale i mnohem lepší výrobky) šampón, odstraňovač koroze - asfaltu, clay a nakonec vosk. Těch návodů, jak vyčistit auto je na internetu spousta. V podstatě na tom nic není. Vše záleží na tom, jak moc se s tím chceš piplat. Základ je auto pořádně ručně umýt. Ideálně to vzít nahrubo aktivní pěnou přes vapku (případně předtím nastříkat chemií na hmyz a na kola), a vapkou pak opláchnout. Potom do kýble s vodou nějaký účinný autošampón a ručně houbou karoserii umýt/opláchnout Pak chemie na korozi, asfalt apod., oplach a zase ručně umýt. Pak "clay", ručně umýt, opláchnot a usušit. Pak vosk a může začít pršet Ale k tomuhle se dokopu max 1 za rok @TommyC4 Měl jsem MANN a vloni jsem trefil Meyle v akci, tak jsem vzal vzduch/kabina i na 308 a dobrý. Olejové klasika Champion. Fungovalo to bez problémů. Letos jsou obě auta komplet na Purfluxu @vagi Na to, že tam je cca 5,5l oleje, tak je ten filtr fakt malej. Ale tak u mne se tam ten olej stejně neohřeje ani těch 10tis, tak houby zle 308 měla dokonce jen 6,5tis a šel ven1 point
-
Co jste dnes udelali...
RichVa zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Ráno jsem v 7 vyzvednul u známého známé větší vlek a vyrazil jsem pro beton. Na 9 byl objednaný brácha který aby nemusel moc hákovat přibral kámoše takže v 11 bylo zabetonováno beton jsem díky většímu couráku přitáhnul na dvě fůry brácha to s tím kámošem a tatíkem zvládli a já než to udělali přezul bráchovo octávku protože příští týden STK a letní gumy už má dost na hraně tak jsem tam na to hodil zimní sadu že to po STK zase přehodím aby ty srá.ory do zimy odrbal.1 point -
1 point
-
1 point
-
Fotím, Fotíš, Fotíme
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
To vypadá že vyhnala z posledních sil poslední květ před smrtí Málo ji krmíš1 point -
bolo to ono !!! zámok volantu1 point
-
1 point
-
@georgus tohle rozpětí uvádí i Peugeot , 4,5l je na značku min - 6l na max (rozdíl na měrce mezi min a max je 1,5l) . Projeď to , nech to v klidu 30min a popř. dolej . P.S. dojeď si do autorizáku na svolávačku , dostaneš nový víčko nádrže ADBLUE1 point
-
Peugeot 206 CC trhanie pri akcelerácii
MIRKO3221 zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Klidně to můžou být cívky , to je jedna z mála věcí , která na tomhle motoru odchází . Mění se jako celek , jestli máš možnost , tak si je od někoho půjč na vyzkoušení .1 point -
Dlouhozobka svízelová... a je to motýl...1 point
-
@marabu má rok 2018 a @kv13 nevím. Nemá nikde uvedeno.1 point
-
Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Tak to Tě omlouvá.1 point -
Nezáleží na orgánu, hlavně, že tam je krásně a ti správní lidé1 point
-
V restauraci se psy problém nemívají - buďto je tolerují nebo Bóbika1 point
-
3.Minisraz v podhůří Orlických hor - 14.9.2019
MJSytic zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Jestli si tu neděli neprosadíš a nepřijedeš, tak jsi u nás mrtvej Svítil.1 point -
Benátky 5.-.7.7.
davidekcz zvýšil/snížil popularitu uživatele petrinza za téma
Zdravím, na poslední chvíli jsme si naplánovali na prodloužený víkend výlet do Benátek. Trasa Dolní Dvořiště - Linz - Salzburg - Villach - Udine - Benátky.Nocleh jsme měli z pátku na sobotu i ze soboty na neděli v Trevisu, asi 30 km od Benátek. Doba jízdy kolem osmi hodin. Tam vcelku v pohodě, v Čechách i v Rakousku celkem klid, v Itálii fronta na zhruba 40ti kilometrovém stavebním omezení na dálnici mezi Udine a Benátkami naštěstí v protisměru. Cestou zpátky zdržení kolem 10minut kolem Lince a jeden a půlhodiny mezi táborem a Prahou. Holt konec dlouhého víkendu. Nejlevnější benzín byl na Dolním Dvořišti, 30,50 Kč/l. Na rakouských a italských dálnicích kolem 1,55 - 1,65 Eur/l. Rakouskou 10 denní známku jsem koupil v Budějovicích na pumpě za 299,- Kč, mýto na italské dálnici od hranic do Trevisa vyšlo cca 15,40 Eur . Tunely na rakouské dálnici stály 12,- EUR. V sobotu jsme se přesunuli do ráno do Benátek a zaparkovali v parkovacím domě Tronchetto. (Mýto Treviso Benátky cca 2,6 EUR, ale jde to objet, parkování na 24 hod. na Tronchettu 21,- EUR). Přímo v parkovacím domě se dají koupit lístky na lodní dopravu - koupili jsme si celodenní, stojí 20,- EUR. Jednotlivé jízdné je 7,50 EUR. Lodí jsme odjeli přímo od parkoviště na náměstí San Marco.V průběhu dne jsme navštívili ostrovy Burano a Murano, pak jsme se vrátili do Benátek. Nechali jsme se vyvézt nahoru na věž na náměstí San Marco (vstupné 8,- EUR) - je tam fantastický rozhled po Benátkách a laguně. Ještě jsme se nechali lodí zavézt po Grande Canale k Ponte Rialto a večer jsme se vrátili lodí přímo ke garážím a autem do Trevisa. Cena piva na Buranu - 5 - 5,50 EUR /0,5 l, v Benátkách 13,- EUR/0,33 l na náměstí San Marco, 7,- EUR/0,5 l u Ponte Rialto. Počasí bylo až příliš nádherné, stále svítilo sluníčko, teplota kolem 30 stupňů. Na laguně alespoň trochu foukalo. Viděli jsme toho hodně a zase až tak moc jsme se nenachodili. Výlet se vydařil ještě lépe, než jsme čekali a jedinou komplikací byla nedělní zácpa na tahu od Budějovic na Prahu. Celkem jsme najeli necelých 1700 kilometrů.1 point -
Sytičovo stádečko
zidane256 zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Dnes jsem se konečně dokopal k dekontaminaci laku. Hrozná práce. Nechápu, jak se tím někdo může živit, nebo dokonce bavit Umýt - postřik na polétavou rez - oplach - postřik na asfalt - oplach - a ještě jednou dokola. Pak přišel na řadu clay. Po něm zase houba a pořádně umýt - osušit a nakonec vosk a vyleštit. Výsledek super. Krásně vylezly všechny nedokonalosti laku Ale bílá je teď zase bílá, to je fakt Tak zase za rok1 point -
rez na 3-letém voze
HombreJM zvýšil/snížil popularitu uživatele Markusenka za téma
Paráda, zde také vysvětlení a ukázka zrovna přímo na Peugeotu https://www.auto.cz/i-nejmodernejsi-auto-vam-zrezavi-klidne-za-dva-roky-co-je-to-tzv-poletava-rez-111023 Mára1 point -
306 HDI palivové čerpadlo vynechává - nevyřešeno
JaneCzech zvýšil/snížil popularitu uživatele Steiner za téma
Ahojte. Pro vaše info, nakonec jsem to našel - byl to "studený" a "vyjiskřený" spoj/kontakt v té velké bajonetové kulaté zásuvce v levým podběhu pod baterkou, bílý drát, myslím, přívod 12V na palivový čerpadlo. Proto jak se auto chvělo nebo jsem dal ránu rukou do kastle nebo jsem v tomto prostoru šmátral rukama kolem kabeláže, na chvilku se to chytlo... Pomohl malý ocelový kartáček, jehlový pilník, vyčistit vyjiskřený kontakt, přihnout a Kontox, a od té doby je klid. Bez výborného kolegy elektro, schémat, napíchnutí okruhů diodou, napichování drátků špendlíkama, jestli jde do nich šťáva..., bychom na to nikdy nepřišli. Před zásuvkou napětí bylo, za zásuvkou už ne... Tak jsme na to přišli a bylo to jasný. Šílená práce, nervy na cestě... A servisy...? Bez šance, nikdo neporadil, ani specializovaný elektro... Moc práce za málo muziky... Jirka1 point -
Ak nemáš zapnutý vnútorný okruh, daj si skontrolovať vnútorný filter a vonkajšie nasávanie. No a k tomu odmasti sklo zvnútra a vylešti octovou vodou. Ak to nepomôže, tak prefúknuť vetrací systém tlakom . Ja som práve veľmi spokojný, že mi to nerobí, v H Ix20 mi to robilo, lebo nešlo vypnúť kúrenie...1 point
-
Dělalo mi to to samé na 406 po výměně předních kotoučů (původní byli stočené na házivost náboje), dříve bylo měněno ložisko kola a po výměně kotoučů to bylo vždy tak 2000km dobré, poté to začalo při určitých rychlostech silně vibrovat, volant opravdu létal - pouze při brždění, vyměněny 2x kotouče a furt to samé, vždy po 2000 km to začalo znovu jak si sedly desky, pak jsem vyměnil náboj i s ložiskem + opět kotouče a od té doby bezproblému. Takže buďto stočit kotouče na náboji což je krajní řešení nebo výměna jak jsem psal, když ti měnily ložisko tak to bude určitě to samé jako jsem měl já.....-1 points