Jump to content

zidane256

Uživatel
 • Content Count

  217
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About zidane256

 • ID člena
  43865
 • Rank
  Pozorovatel
 • Birthday 06/22/1992

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 508
 • Rok výroby
  2011

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Šumperk
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

1,107 profile views
 1. Vývod na destickach je ale ten kabel je urvany navrchu viz foto.
 2. Koukám na to halerova položka nechám opravit. Při výměně ložiska. Díky za informaci.
 3. Možná nevím....jako auto brzdí dobre a nehlásí žádnou chybu...
 4. Ahoj, dnes jsem si všiml při vytočenem kole přetrhnutého kabliku viz. foto. Nevíte někdo od čeho ten káblik vede?
 5. Tiše závidím. Moc nádherná 508 . Ať slouží a děla jen radost. Už se těším na emotions day až se v takové krasavici svezu.
 6. Už se těším na novou 508 až se v ni projedu.
 7. Moc krásné auto. Ať dělá jen radost.
 8. SkodomanSK: je to o citu zacházení s plynovým pedalem. Po pár km si zvykneš jak na ten pedal musíš s citem pomalu přidávat na plynovem pedalu a neskubne Ti to. Když na to dupneš bez citu tak to škubne poznáš to i podle zvuku motoru je to jak kdyby ses rozjížděl s manuálem vycítíš kdy spojka zabere. Je to hodně o citu a blbě se to popisuje. Nejlepší je auto s robotickou převodovkou vyzkoušet. Moje 508 má už najeto 170 000km auto bylo kupováno před rokem a půl a při koupi auto mělo najeto nějakých 138 000km. Co se týče servisu tak zatím jen běžné věci jsem měnil. Po koupi auta jsem udělal komplet výměny olejů a filtrů. V průběhu toho roku a půl jsem vyměnil brzové destičky, klinový řemen s kladkou, rozvody, silentblok na motoru. Co se týče spotřeby jezdím hodně kombinovaně 60%město a okrsky 40%dalnice a spotřeba na 10 000km byla 6,3l/100km a to auto moc na dálnici nešetřím. Jinak na nádrž najedu kolem 1000km nevyjíždím do rezervy nikdy v nádrži je vždy tak 12-15litru když tankuju. Když jezdím více po městě tak spotřeba kolem 7,2l na 100km. Za mě velmi pohodlné auto a roboticka převodovka mi vyhovuje. Chtěl jsem robota i kvůli levnějšímu servisu když se pokazí něco na převodovce tak pořad to není takový ranec za opravu jako u automata. Kdyby si chtěl více info klidně napiš sz.
 9. Také mám na mé 508 robota. Ze začátku než jsem to vychytal s plynovým pedalem tak to chvilku cukalo ty rozjezdy a při popojizdeni. Teď to mám už naučené a jezdím bez cukání je to asi hodně o zvyku. Mě osobně robot vyhovuje. Zatím za dva roky co auto mám je to bez problému. Olej jsem zatím v převodovce neměnil.
 10. Problém vyřešen nebylo to mlácení od brzdy ale dělal to pravý silentblok motoru. Jak mi mechanik měnil rozvody tak narazil na silentblok špatný vyměnil se a je po problému. Brzdy jsou tedy v pořádku.
 11. já mám pocit, že mi to jde ze zadního pravýho kola ale možná se pletu. Když přerušovaně brzdím tak se to ozývá ale když brzdím plynule udělá to je jednou ránu a víckrat ne ale když přerušovaně udělá to víckrát ale nijak pravidelné to není.
 12. Řeknu v pondělí mechanikovi bude dělat rozvody, přezouvat na letni tak to nechám zkontrolovat. Pak dam info.
 13. Ahoj, poslední dobou občas při sešlápnutí brzdy slyším klepnutí od kola nevím jestli je to od zadních nebo předních kol nemá někdo tušení kde může být problém? Je to při sešlápnutí brzdového pedálu někdy větší rána a někdy nepatrná rána. Je to dost otravný zvuk. Brzdové destičky a kotouče měněny minulý rok.
 14. Přisvěcování do zatáček je dle výbavy ale tím si nejsem jistý nebo povolit na diagnostice pokud auto tuhle funkci má.
 15. Ahoj, uzamykaní auta po rozjezdu aktivuješ tím, že přidržíš tlačítko zamykání dveří v autě několik vteřin. Potom Ti skočí hláška na palubáku, že zamykání je aktivní. Fungovalo to tak na mé předchozí 308.
×
×
 • Create New...