Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 31.1.2019 v kategorii Příspěvky
-
Partner tepee alias Šeďoch
skypeja a 8 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Šalda za téma
Tak po 7mi letech věrného sloužení červené Partnerky, nadešel její čas a dal jsem ji manželce na rok nebo dva ať se naučí jezdit, a koupil novějšího parťáka. Vcelku jsem ani nepřemýšlel nad tím co koupit, snad trochu 5008, ale je pro mě malá, a jako hodinovej manžel po práci byla volba jasná. Řešil jsem jen motor a měl jsem základní parametry co auto musí mít, zadní vyklápěcí dveře, oboje boční dveře, střešní hagusy, digiklima a zadní dělený sedačky. Na výběr toho tolik nebylo, ale nakonec se našel, po měsíci hledání. Je to 2009, 1,6hdi 80kw, najeto 183tkm, mělo by to více méně sedět, ověřeno v Peugeotu, ale člověk nikdy neví, že jo. Z výbavy to má navíc 8 airbagu, tempomat, roletky na bočních dveřích, vyhřívání zadku, el. sklopná zrcátka, parkovací asistent vzadu, středový box mezi sedačkama vpředu, vyklápěcí zadní okno, klasiku jako ESP a podobně asi zmiňovat nemusim. Zatím jsem nepřišel na nic že by tomu něco bylo, všechno funguje jak má. Prvně pořeším olej a filtry, rozvody a pak se uvidí. Ještě se musím podívat jaká tam je povinná výbava a podobně, koupit smeták na sníh, škrabku atd. Zatím pár foto, koupeno včera, přivezeno za tmy, takže až dneska pro cestě z práce pár fotek.9 points -
Sytičovo stádečko
Davidak79 a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
6 points -
Peugeot partner tepee
vendelinek a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Šalda za téma
6 points -
Vtipy
radim.1008 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele *nohafuc* za téma
5 points -
Poděkování za pomoc
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
Když to po sobě člověk nečte. Důležitá je spokojenost na tvé straně. Ale samozřejmě i u mě, že se to nakonec povedlo.4 points -
Partner tepee alias Šeďoch
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
mně se na tom autě líbí, že se dobře nastupuje, dobrý výhled ven, prostornost uvnitř, je poměrně krátké, takže se všude vejde, myslím parkování, dobrý přehled kolem auta přes ta velká zrcátka-- kdo umí couvat přes špígle, zajede všude...,s naftovým motorem nemá problém na dálnici držet 150 plně naložený (spíš přeložený), cena nového vozu solidní že se naklání v rychlých zatáčkách může napsat jen blbec novinář v testu--ano, tak vysoké auto se naklání, zvlášť, když s ním pojede jako závodník, toto auto je určeno spíše pro rodinu, která s sebou bere půlku bytu , chce nenáročné auto s levným provozem a nemůže si dovolit podobně praktické auto za milion3 points -
Sytičovo stádečko
Klemoň a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Chápu, že pro lidi bez vyvinutého citu pro estetiku a zaměřené pouze na praktičnost to působí, jako zbytečná práce. Ale na druhou stranu, fasádu na baráku taky lidi mají a přitom je zbytečná.3 points -
Poděkování za pomoc
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Chtěl bych moc poděkovat @MilanF1, za poctivě odvedenou práci a hlavně za to, že to nevzdal a vydržel, až do konce Na výsledek může být určitě pyšný3 points -
dovoz auta z polska
regius a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele mmartinkovic za téma
Je to ak dovoz z nemecka, holandska belgicka, fra atď. Len je to poľsko. Tie pravidlá sú na stránkach ministerstva dopravy, a je to asi všade rovnaké, odhlásenie vozidla a povolenie na vývoz, ak ideš po vlastnej osi, buď prevozna/vyvozna znacka + poistenie, no a doma, žiadosť o prihlásenie jednotlivo dovezeného auta, u nás je to recyklacny poplatok, KO, STK,EK, preklad TP, no a potom poistka a prihlásenie na značky. Dovoz po vlastnej osi alebo na podvalniku záleží na tebe. Co chceš platiť, buď si môžeš požičať od niekoho prevoznu značku tam už býva aj poistenie, a všetky cestné poplatky ako dn ak treba, phm, vodič, na prepravniku ti netreba značky, a dn Phm, ale zasa platíš za odvoz ako odtahovkou, pokiaľ to netahas sám. Financne je to takmer narovnako.3 points -
dovoz auta z polska
regius a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
Neboj - zvrhne3 points -
Kolik mate najeto?
inoxing a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele vladosr za téma
3 points -
Bača říká své kamarádce: ,,Teda Terka tak ti poviem, pekná si takto.... Pekné vlasy máš..... To ti pristane také vlasy... Aj šaty máš pekné... naozaj..... vlasy, šaty, pekné, pekné! Aj topánky pekné.... Pekná si, takto ti to naozaj pristane." A ona na něj: ,,Bača, ty ma chceš jebať?" ,,Jaj, aj múdrá si..."3 points
-
Sytičovo stádečko
Davidak79 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
2 points -
2 points
-
Práčka neodčerpáva vodu a čerpadlo ide.
Djzaza a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele AnotherOne za téma
Na ploche jedného metra štvorcového v kúpeľni som nahol práčku a zospodu oddekľovaľ a odpojil hadicu od bubna. Výkon hodný hadieho muža zatopeného sajrajom vytečeným z práčky. Spovedal som svokru (nebola to naša práčka) aký prášok používa - nevedel som ten sajrajt identifikovať - vyzeralo to ako granuly nerozpusteného prášku. Myslel som, že to je práškom z Ukrajiny ale to by sa zhoršovalo dlhodobo nie takto naraz. Nakoniec sme problém identifikovali. Vedľa ten zelený koberček, ktorý sa pral, bol zo zadnej strany pogumovaný - no a teraz už nie je Guma sa praním rozpadla na gumenné granulky a kompletne zapchala odtok ako zátka. To by jeden nevymyslel2 points -
Zdravim ak Vam pukaju dvere pri otvarani mam tu skrateny navod ako to odstranit. Robil som to na Renault Laguna a dvoch 308mickach. Predpokladam ze identicky system otvarania ma aj citroen. Vyrobnou chybou je vydratie plosok na jednom z plastovych valcekov. Jednoduche riesenie je valcek otocit hore hlavou a voditko zacne chodit po nevydratej strane. Na dodavkach ako napriklad - Renault Master su uz kovove valceky ale ak dvere zacnu tu pukat, tak je to neopravitelne nakolko povoli kolik drziaci valceky a zvacsi sa jeho otvor. Novy mechanizmus s vymenou stoji okolo 50€ 1 - treba odstrojit dvere - tapacir a dostat sa do vnutra dveri, takze potrebne aj opatene odlepit polystyrén na plechu. 2 - vopchat dnu ruku a nahmatat mechanizmus skokov - tiahlo medzi dvoma valcami ktore urcuje polohy dveri pri otvarani. 3 - ak mame istotu, ze ho chytime do ruky a vyberieme mozme srobovat - z vonki dveri pri pantoch dva kluce 10gola a koniec tiahla - vacsi torx. Mechanizmus vyberieme 4 - vlozime do zveraku a musime uvolnit tlak pruziny na valceky. Zaujima nas len valcek kde je vlnovka tiahla, druhy valcek je rovny vzdy nakolko aj tiahlo je rovne. Riesenim by bolo aj vymenit ich navzajom ale trebalo by pracne napinat pruzinu. Tlak pruziny riesim tak, ze ju podlozim srobovakom v mieste kde netlaci na valcek. Takze zaujima. Nas len valcek na ktory netlaci pruzina a po ktorom chodi tiahlo zvlnenou stranou 5 - nasledne sa valceky uvolnia a spodny mozme vyklepat kolikom. Otocime ho opacne ako bol. A naklepeme kolik. 6 - namontujeme naspat do dveri, nahodime polystyren, tapacir a tesime sa ze uz sa dvere potichu otvaraju. Poprosim moderatora pripadne o prehodenie do urob si sam. Popripade zmazat ak sa to tu uz niekde vyriesilo, ale nenasiel som.1 point
-
jsem zapomněl na nefacebookové hráče Fotbálek Čakovice 2019 Letos dojde k malinké změně, každý účastník bezohledu na dobu strávenou při hře na hřišti , vhodí do připravené kasičky před vstupem na hřiště 25,- , jde o pokrytí nákladů na pronájem hřiště + zázemí. Případný přebytek po sezóně pošleme jako dar Peugeot Club Amis de Lion , který nám na to několik let v rámci podpory minisrazů přispíval. Těch, kterých se to týká nebo těch, kteří mají vážný zájem o pravidelný pohyb jedno odpoledne v týdnu , se ptám jestli nastavený den a čas z let minulých zachováme , nebo jestli s tímto chceme nějak zásadně hýbat. Za mně bych opět jako top viděl opět Úterky, ale již od 18:00 (jakože v 18:00 se začíná hrát , ne přijíždět na parking ) Pro neznalé , nehrajem Bundesligu, ale forma stoupá... Zahájení sezony cca půlka dubna? ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ první výkop na 99% 16.4.2019 od 18:00 pro nové zájemce , hrajeme na umělce , na venkovním hřišti na ulici Jizerská v Praze Čakovicích. vedle hřiště je parkoviště a zázemí (šatny, sprchy a wc). většinou hrajeme 6+1 , pokud je nás víc tak plus střídání. složení hráčů je myš maš , od 18 do 40let od 45kil do 150 a od 135cm do 210cm , střídavý start má u nás i jedenáctiletá holčina o 30kilech pokud chcete větší info , nebojte se zeptat.1 point
-
Máme v rodině jednu 206cc 1.6 , když se rozjede převodovka dělá zvuky jako když tem neni olej ale je ho tam dost . Když se sundavá střecha lehám si na sedačky páč se bojím že mi něco usekne hlavu , soudím dle zvujků co to dělá to je moje zkušenost s 2061 point
-
Partner tepee alias Šeďoch
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Šalda za téma
Určitě to mám v plánu je vzít ven a vyfotit spolu U Partnera I sem se díval jak jsou zrcátka velký, ale tady u toho jsou přímo obrovský.1 point -
Peugeot 106 1.3 rallye S1 - by Hugo Boss
MilanF1 zvýšil/snížil popularitu uživatele Hugo Boss za téma
1 point -
FandaVít VF36ERHRH21354965.pdf1 point
-
FandaVít VF36ERHRH21364588.pdf1 point
-
Ještě mě provokujte1 point
-
Saldo gratuluji,ses pěkně rozsoupl....auto vypadá pěkně a má hezkou vybavu tak ať moc nezlobí...1 point
-
Milane krásná práce aspoň budu mít co odrbávat1 point
-
děkuji všem kteří na můj dotaz zareagovali a poradili1 point
-
Sháním Scratch daily car :D pro nájezd kolem 30t km ročně
Hafity zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Ty si trošku, co trošku , pořádně protiřečíš, chceš "Chci starší jednodušší na servis nenáročný auto" a pak vybereš samý nejvic problemový srajdy, jako Alfy, Mini, BMW, a nejproblemovějšího Peugeota. TVL, kup Fabii nebo Octu a máš vystaráno A zrovna třeba Suzuki Swift by byl celkem super, nekazi se, motory i ty třívalcový jsou vychytaný, dělají je jako jedny z prvních už někde od 80 let, jestli ne dýl, ale ne všechny jsou s tříválcem, jsou normalní čtyřvály1 point -
Partner tepee alias Šeďoch
Šalda zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Pěkný auto. Ať slouží k plné spokojenosti a bez nehod.1 point -
pěknej přeji hodně km bez problémů.1 point
-
Kartičky 2018 - 9/2019 (členský příspěvek) - Print
Weri 605 zvýšil/snížil popularitu uživatele kloupec406 za téma
Tak karta i s nálepkou jsou doma.. Děkuji všem zúčastněným1 point -
P206 Gti 99kw- pár problémů
pug_amater zvýšil/snížil popularitu uživatele Chudar za téma
No vidíš, to bych teoreticky asi mohl, přece jen asi ještě nekončím1 point -
P206 Gti 99kw- pár problémů
Chudar zvýšil/snížil popularitu uživatele pug_amater za téma
Nechceš si založit svojí sekci v "naše káry" ? Ať můžeme postupně sledovat tvojí práci na gti1 point -
Já děkuji za důvěru. Jsem rád, že jsem s výsledkem spokojen.1 point
-
Taky se nam stalo, ze desetikoruna uvazla u vstupu cerpadla. Jelikoz je prurez toho vstupu lehce ovalny, tak mince se sekla tak stastne, ze tam byla jak u skrtici klapky...ale jen do doby, nez se zaclo odcerpavat. Pak se z toho stala skrtici klapka bez dorazu a pracka vydavala takove pazvuky, ze jsem myslel, ze zacala okupace.1 point
-
ČÁSTEČNĚ VYŘEŠENO při studeném motoru do ohřátí vody na 65°C auto netáhlo, turbo tlakovalo, diagnostika krom teploty oleje čistá... nakonec jsme přišli na to, že to dělala škrtící klapka za intercoolerem, nevím proč, ale než se auto ohřálo, tak se klapka plně zavřela... Oprava: vytahnutí podtlaku zaslepení hadice a klapka nechána plně otevřena... Máme to jako dočasné auto na stavbu.. tak nebudu řešit z jakého důvodu se klapka uzavírá...1 point
-
tak dík, určitě se to dá použít i v internet obchodech, tam totiž ty ceny jsou k srovnání a třeba oproti obchodu co tu máme, Kely podstatně levnější1 point
-
Aha, tak to vidím poprvé, že tam něco takového mají Ale ono to nebude tak horký. Auta se kupují u dealerů, ne u Peugeotu ČR https://www.kopecky.cz/pdf/508cenik.pdf1 point
-
Řádné členství
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Chtěl jsem sobě a @Zůzazaplatit prodloužení členství a po rozkliknutí odkazu z emailu mi to píše, že je faktura po splatnosti, přitom v emailu je datum splatnosti 02/07/2019 To je buď 7.2.2019 nebo 2.7.2019 Tak to mám poslat bez spárování v eshopu nebo jak? EDIT: Tak jsme to vyřešili, po rozkliknutí faktury v emailu jsem klikl na obnovení: Řádné členství na rok. A pod obrázkem kartičky klikl na obnovit a vygenerovalo mi to novou fakturu pod číslem 3859 a 3860. Zaplaceno po třech stovkách a budem čekat na jednu obálku se dvěmi kartičkami.1 point -
Tak kupodivu může být špatnej snímač tlaku paliva , konektory v jeho patici nebo kabely k němu ...1 point
-
Práčka neodčerpáva vodu a čerpadlo ide.
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Taky nápad, prát v pračce pogumovanej koberec1 point -
O to víc si toho auta budeš vážit a o to líp se k němu chovat1 point
-
Před norou v lese sedí zajíc a ťuká do notebooku. Jde kolem liška a povídá: "Hej, zajíci, co to děláš?" "Diplomovou práci." "A o čem?" "O tom, jak zajíci žerou lišky." "Co to je za blbost? Nedělej si legraci!" "Tak se pojď podívat!" Zajíc vleze do nory, liška za ním, ozve se zvuk zápasu a za chvilku vyjde zajíc, poplácává si břicho, sedne k notebooku a zase ťuká. Po chvíli se objeví vlk: "Hej, zajíci, co to děláš?" "Diplomovou práci." "A o čem?" "O tom, jak zajíci žerou vlky." "Co to je za blbost? Nedělej si legraci!" "Tak se pojď podívat!" Situace se opakuje - oba zmizí v noře a za chvíli vyleze zajíc, poplácává si břicho a po chvilce vyvalování se zas dá do práce. Za chvíli se objeví medvěd: "Hej, zajíci, co to děláš?" "Diplomovou práci." "A o čem?" "O tom, jak zajíci žerou medvědy." "Co to je za blbost? Nedělej si legraci!" "Tak se pojď podívat!" Medvěd se nacpe do zaječího doupěte a kouká - v jednom rohu hromada liščích kostí, v druhém hromada vlčích kostí a ve třetím sedí lev a šťourá se v zubech. Morální ponaučení: Nezáleží na tématu diplomky. Nezáleží na tom, jaká data zpracováváš. Záleží na tom, koho máš za konzultanta.1 point
-
Prezident Obama hledá nového poradce, tak vyhlásí konkurz. Přijde za nim nějaký Macháček z Česka a povídá mu: "Obamo, zruš konkurz a vezmi mě. Já všechny znám,všechno ti zařídím." Obama říká: "Dobře tak si tě tedy vyzkouším." Zajedou za A. Schwarzeneggerem do Hollywoodu, který tam zrovna točí film. Kdyžvystupují z auta, Arnold uvidí Macháčka a zvolá: ,,Pánove dneska padla, je tuMacháček, jdeme na pivo !" Obamovi to nedá, tak jedou ještě za Madonnou. Když vystupují z auta,... Madonnauvidí Macháčka a skočí mu kolem krku a povídá: "Ahoj Macháčku, jak se máš,dlouho jsi se neukázal ? " Obama zamyšleně říká Macháčkovi: "Tak to ti musíme dát těžší úkol. "Vydají se tedy do Vatikánu za papežem, který se zrovna modlí na balkóně, a pod ním celé náměstí. Macháček zajde na balkón a začne se modlit s papežem. Obama stojí na náměstí a najednou sebou sekne na zem. Macháček přijde za Obamou do nemocnice a povídá mu: "Obamo, co to mělo znamenat ? Takhle mi dělat ostudu a omdlít před papežem? " Obama mu odpoví: "Macháčku ty hovado, to že ses začal modlit vedle papeže a nikdo tě nevyhodil, to bych ještě bral. Ale když se mě vedle stojící japonská turistka zeptala, kdo to klečí vedle Macháčka...?! To už jsem nedal !!!1 point
-
Vtipy
Rikic339 zvýšil/snížil popularitu uživatele Gabriel 307 za téma
Pepíček letí ve škole po chodbě a jen tak tak že nesrazí ředitele.Ten ho chytí za límec a dává mu lekci: "Teď se pěkně vrátíš, v klidu půjdeš okolo mně a pozdravíš mě tak, jak to dělá tvůj tatínek, když se potká se svými známými."Pepíček se o několik kroků vrátí, nacpe si ruce do kapes, dojde k řediteli, praští ho po zádech, až mu brejle spadnou na zem a na celou školu zařve:Nazdar čuráku, sto let jsem tvojí plešatou hlavu neviděl, to jsi ještě nechcíp, kurevníku jeden?"1 point -
Nezdá se vám něco v tom systému prodejních cen špatně? Mě teda ano.1 point
-
Dva spřátelené manželské páry hrály jednoho večera žolíky. Petrovi spadla na zem karta. Když se pro ni sehnul, všiml si, že Dana, Honzova manželka, má široce roztažené nohy a nemá kalhotky! Petr nedal samozřejmě na sobě nic znát. Později, když šel do kuchyně pro piti, přišla za ním Dana s otázkou: „Viděl jsi pod stolem něco, co se ti líbilo?“ Petr, překvapený její otevřenosti, přikývl a ona pokračovala: „Můžeš to mít! Bude tě to ale stát tisíc korun.“ Petr zhodnotil svoje finanční možnosti, potlačil morální předsudky a na dohodu přikývl. Dana mu připomněla, že její muž pracuje v pátek vždy déle, a že se tedy Petr má u ní ve dvě odpoledne ukázat. Samozřejmě, že Petr byl přesný, dal jí tisícovku a pak spolu celou hodinu kvalitně souložili. Asi v půl čtvrté Petr odešel. Honza se vrátil, tak jako každý pátek, v šest večer. Hned po příchodu se ptá své ženy: „Byl tu dnes odpoledne Petr?“ Dana, i když šokována, klidně odpovídá: „Ano, zastavil se na pár minut.“ „A dal ti tisíc korun?“ Daně se podlomila kolena. Myslela, že je konec... Nasadila kamenný výraz a povídá: „Ano, dal mi tisícovku.“ Manžel se spokojeně usmál: „Víš, Petr přišel dnes ráno do kanceláře a půjčil si ode mě tisíc korun. Slíbil, že se dnes odpoledne u nás zastaví a vrátí je. Vidím, že nekecal a slib splnil. Když bude potřebovat, půjčím mu zase.“ Dana omdlela.1 point
-
Politika smazána!1 point