Jump to content

pug_amater

Uživatel
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

About pug_amater

 • ID člena
  75092
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 01/29/1995

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 206
 • Rok výroby
  1999

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Rumburk
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. pug_amater

  P206 S16 Gti

  Vím, že sis tu nápravu dělal sám, ale co myslíš.. je lepší to někomu dát nebo si to udělat sám? Cenově to totiž asi vyjde úplně na stejno. Myslel sem, že něco ušetřím tím, že bych si to udělal sám.. ale co jsem zjištoval, tak spíš naopak
 2. pug_amater

  P206 S16 Gti

  No hele řešil jsem něco podobného, ale dostal jsem fakt super nabídku na novou spojku od LuK a ta je 230mm.. takže jsem ji vzal a pasovala, když tak se mrknu co tam bylo za tu starou a dám ti vědět.
 3. Neměl jsem vůbec čas psát nějaké info. Ale rozvody (INA) hotové, spojka hotová (LUK), sada klinaku (INA) hotová a ještě se musel vyměnit jeden držák motoru. Co se týče motorové stránky asi další plány nemám, jen bych rád vyměnil i ostatní silenbloky a cívku. O víkendu budu měnit podvozek, tak se budu snažit udělat fotky. A občas zlobí zadní čidlo ABS, tak bude potřebovat koupit nové.
 4. @Milan+ Abych měl hodnotit sání.. jsem z toho za tu cenu poměrně zklamaný Na výkonu to nepřidá asi nic, pocitově jde auto lépe za plynem (ani jsem nečekal, že to bude znát). Jsem zklamaný z celkového zpracování, čekal jsem něco trochu jiného. Ale výfuk hodnotím kladně
 5. Vzal jsem ten největší rozměr co nabízejí, taky mi to zezačátku přišlo trochu přehnané :D
 6. Výfuk už je na autě, sání taky.. zároveň jsem ztmavil zadní světla. Další fotky dodám během dne. A co se týče výfuku, jsem nadšený.
 7. pug_amater

  P206 S16 Gti

  Krása :) A necháš je černé nebo..?
 8. No mám to stejně :D výfuk bude pomalu dražší než kupní cena auta :D Tady ještě ODKAZ na to sání..
 9. @Chudar tady máš odkaz na ten výfuk ODKAZ
 10. Víčko jsem sehnal i s klíčkem, což sem rád, že mám samostatný klíč a je to fakt pěkný doplněk k té černé. No momentálně na autě nic moc nedělám. Čekám na mechanika až bude mít čas na ty rozvody (do toho sám nejdu) a taky až dorazí výfuk + sání. @Béďa Ten pipercross kompletně nahrazuje origo airbox.
 11. Tak včera mi přišlo hliníkové víčko nádrže a sada rozvodu a klínového řemene.
 12. Nechceš si založit svojí sekci v "naše káry" ? Ať můžeme postupně sledovat tvojí práci na gti
 13. Tak menší info.. dnes jsem objednal výfuk od cobra a kit sání od pipercross, doba dodání bohužel 2 týdny, takže pak dám foto z montáže. Dnes zatím počasí přeje, tak bych mohl auto konečně trochu poklidit.
 14. foto pro představu jak auto vůbec vypadá, lepší zatím nemám
 15. Včera sem konečně vyčistil škrticí klapku, dal nový krokový motůrek a následně udělal adaptační hodnoty přes diagnostiku. Diag jsem mimochodem koupil z číny za cca 1400kč a umí vše, takže sem maximálně spokojen. Dnes bych chtěl aspoň uklidit introš, ale počasí nepřeje
×
×
 • Create New...