Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 18.12.2018 Ve všech sekcích
-
Poděkovaní vedení za dárek pod stromeček.
Weri 605 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Veverka za téma
Děkuji "Pežížkovi" za milí dáreček, už má své místo Krásné svátky všem!5 points -
Koupě 5008
Dodo1976 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pacho69 za téma
Hele ale zkus si i 1.6, ten motor bez problému na ježdění stačí... Si pamatuju story, když jsem kupoval auto, potkali jsme se tam s takovými staršími manžely, tak kolem 60ti. Ten pán pořád nechápal, jak do too auta mohou dát 1.6 motor, že on má feldu a tohle auto se s tím vůbec nemůže rozjet. Do té doby, než se svezl. Ono u těžkého auta je to o rozjezdu a tam hraje největší roli především rychlý nástup kroutícího momentu. A toho má 1.6 dostatek. Samozřejmě, že při potřebě výkonu je 30koníku navíc cítit, ale zas si připlatíš na spotřebě, protože u dvoulitru se ti prostě líbí, jak to jede no to záleží, jestli chceš manuál nebo automat, je to jednoduché 110kW manual, 120kW automat.5 points -
Vánoční večírek - 2018
Klemoň a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Handulina za téma
Mrzí mě, že jsme se s @žabi nemohli zúčastnit, ale jsme rádi, že se medaile a o cenění od nás líbila. Všem přejeme hezké Vánoce a šťastné kilometry do nového roku4 points -
Vánoční večírek - 2018
pavelu96 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Souhlas, po vyprání je mohou hned nabizet, zamlouvám si tu od Weri605, ta jediná mi bude Jen nevím co s tou jmenovkou4 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Asi je mycí den, taky jsem dnes projel firemní auto myčkou. Ale než jsem se vrátil z HK do NA, bylo zase jako prase Důležité ale je projevit dobrou vůli3 points -
Co jste dnes udelali...
regius a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
3 points -
Vánoční večírek - 2018
Klemoň a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Dovolil jsem si vlákno přesunout do "Uskutečněných"3 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele brixtr za téma
Tak vcera jsem si udelal mensi vylet s pritulkyni. Jeste ze jsme jeli peugeotem ten snih me docela zaskocil. Ve finale jsme se vraceli uz dvemi 406stkami.. musel jsem si udelat radost k vanocum pro rejpaly: kacka dostane k vanocum novou lopatku se smetackem3 points -
Vánoční večírek - 2018
Klemoň a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Vyperu na 90' a udělám ti z toho bolerko...3 points -
Co jste dnes udelali...
jarokare a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
3 points -
Potkal jsem klubáka...
Péťa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Dnes jsem byl zakoupit nový akumulátor v Autokelly Olomouc a obsluhoval mě člen Peugeot klubu @pure. Tímto bych mu chtěl poděkovat za ochotu.3 points -
Vtipy
Vena garážmistr a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
Jede fekální auto, tedy *neumím psát slušněcuc, které řídí starý zkušený *neumím psát slušněcucař. S ním jede mladý učeň. Dojedou někam k žumpě, hodí do ní hadici, zapnou sání a odčerpávají. Najednou se něco zasekne a *neumím psát slušněcuc přestane sát. Starý zkušený *neumím psát slušněcucař neváhá, vyleze nahoru na auto, otevře poklop od nádrže, a ponoří se mezi ta hovna a humus. Za chvíli se vynoří a křikne na učně: "Kladivo!" Učeň podá kladivo, mistr se nadechne a znovu se ponoří. Zevnitř se ozývají rány, za chvíli se mistr zase vynoří. "Klíč sedmnáctku!" Učeň podá klíč číslo 17, mistr se znovu potopí a zevnitř je slyšet vrzání, za chvíli se opět vynoří a křikne: "Kombinačky!"Učeň podá kombinačky, mistr se ponoří, za chvíli vyleze, něco zapne a sání opět funguje. I otře si zkušený *neumím psát slušněcucař špínu z tváře, podívá se na mladíka a říká: "Vidíš, mladej, koukej se učit, nebo budeš celej život jen podávat nářadí!"3 points -
2 points
-
Kola z 308my, budou pasovat?
BooST a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Laďa za téma
Jsou věci o kterých se nedá dohadovat veřejné na internetu. A toto je jedna z nich.2 points -
Koupě 5008
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele fanab za téma
Musím se přidat, že jsem byl překvapený jak ta 1,6 táhne. Jede uplně na pohodu, jednička je trochu kratší a šestka dlouhá. Ten objem jsem cítil jen v Alpách s plně obsazeným autem (2 dospělí, 2 puberťáci a jedno menší dítě v sedačce plus narvaný kufr po strop) kdy jsem následoval příbuzného v ovci 1,9 ve dvou lidech. Tam jsem mu nestačil. Ale nebýt tak naloženej tak nevím nevím jestli by mi stačil on. Pokud si můžeš vybrat tak vem tu 2.0. Já jsem na výběr neměl. Byly jen 1.6. Ale jak píšu jede to dobře.2 points -
Kola z 308my, budou pasovat?
brutall a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Laďa za téma
@ozzy56 poklice se sundávají hlavně kvůli šroubům, aby technik viděl, že tam jsou všechny.2 points -
Kola z 308my, budou pasovat?
brutall a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele valenta.ivan za téma
Na obyčajnom disku (plechovom) je to pod puklicou ,ale na hliníkových je to na vnútornej strane.2 points -
Poděkovaní vedení za dárek pod stromeček.
jirka307 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele FrantaCV za téma
I mě dnes dorazil milý dáreček od klubu - "Děkuji Ti Ježíšku, to jsem si celý rok přál"2 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
No spíš to vše dokazuje, že člověk nemá používat nástroje, u kterých neví, jak se používají. Eset online využívám často pracovně a nikdy se mi nic takového nepovedlo. Stejně tak u CCleaneru. Taky si sám nepřezouvám pneu na ráfcích, i když je práce se zouvačkou a vyvažovačkou údajně snadná. Nikdy jsem s tím nedělal a na svých kolech se to učit nehodlám.2 points -
2 points
-
1 point
-
Poděkovaní vedení za dárek pod stromeček.
Weri 605 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Taky se @Zůza děkujeme za dáreček. Hezké Vánoce.1 point -
mno, nechci se tady rozepisovat , ale asi tak jak píše kolega nade mnou..., prostě i s vratkou DPH může být nafta furt moc drahá1 point
-
Tak asi musíš vědět, od koho to kupuješ. Když to bereš od cigoše u Tesca, tak z toho jde strach, ale když to je od někoho třeba z rodiny o kom víš čím se živí, tak je asi jasno...1 point
-
1 point
-
psal jsem na Tvem vlakne o packach svuj vcerejsi a dnesni povedeny joke s packama1 point
-
1 point
-
V BSM ne , ale v BSI přes test akčních členů osvětlení nebo v COMu zkontrolovat v měřených parametrech , jestli ti spíná kontakt na mlhovky a budeš mít jasno hned1 point
-
U některých to jde i bez sundání , ale je lepší ji shodit kvůli přístupu Necituj předchozí příspěvek1 point
-
no podívej, když máš naftu za 20, tak to smysl má1 point
-
1 point
-
Vánoční večírek - 2018
Weri 605 zvýšil/snížil popularitu uživatele kloupec406 za téma
Sice opožděně, ale chtěl bych poděkovat vedení za super strávený víkend a znovu shledání všech.. @KoudaK já též děkuji za skvěle naladěný pasažéry a na příště slibuju že budu mít v autě minimálně dvě sady plast. příborů.1 point -
tak i já děkuji za van darek a dekuji i Novemu Vedeni za oceneni a odmenu ktere jsem dostal dnes ráno z ruk Kubíka. vystaveno, založeno1 point
-
Mně šla ze začátku trochu hůře řadit trojka, někdy včetně zmiňovaného pocitu "přes zuby". Nicméně teď mám najeto 24XXXkm a úplně to zmizelo, řazení jde krásně lehce a "normálně". Občas jezdím v práci se škodovkama nemám pocit, že by se v nich řadilo nějak líp. Takže bych opravdu ještě vyčkal a řešil bych to až případně později. Jinak co se houkání týče, tak nic nepozoruju. Akorát to, že to auto opravdu na udávané parametry jede jako ďas a "nic" nežere. Dneska najeto cca 400km při plném naložení (2 dospělí, 2 děti a totálně nabouchanej kufr), převážně dálnice s tempomatem na 135-145km/h, spotřeba 6,1l dle PP. Při nájezdu na dálnici u Tábora jsem při zařazené dvojce a cca 60km/h položil nohu na plyn a trochu se mně zacukal volant v rukou - náznaky prohrabu. Přitom silnice byla suchá...1 point
-
Ředitelství silnic a dál nic ??1 point
-
Týdenní akce Autokelly + speciální akční ceny pro PC
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
tak pokracovanie v zastavbe sklapacich spetakov , ovladac ktory to dokaze som doposial nezohnal a zhanat ani nebudem totizto prisiel som na to ze kazdy ovladac okien v sebe tu fukciu uz ma ale v typoch ovladacoch ktore to zklapanie robit nevedia je to len mechanicky zablokovane a to tak ze pod tou packou je vacka ktora ma na sebe taky vystupok a to je vlastne doraz ktory vam nedovoli tou packou otocit 360 stupnou uprava spociva v tom ze ten doraz (vystupok ,srobovak na fotke ukazuje jeho poziciu) odpilujete a potom sa uz da packou tocit 360 stupnov lubovolnym smerom ak sa nastavite na tu spodnu polohu ako na obrazku spetaky sa zaklopia ak packu vratite naspet tak sa odklopia mam to testnute na stole vsetko facha ako ma u mna kde je ovladac len s dvoma spinacami na okna je este jeden problem ze tam niesu tie dva konkretne piny v tom konektore na ovladaci(do ktoreho sa strka ten maly hnedy konektor) cize musim vyvrtat dve mini dierky a piny doplnit vodive cesty tam na to su ,tieto dva piny sluzia prave na to zaklapanie a odklapanie ziadne ine ten kto ma ovladac so 4 spinacami na okna sa ho to netyka tie piny tam uz ma neletovane od vyroby trochu sa to spatne rozobera na prvodiely je treba okolo toho dost rozdumovat aby ste nieco neulomili ale co sa tyka samotnej upravy je primitivna vec odpilovat ten vystupok na vacke1 point
-
Stačí to napsat jen jednou1 point
-
Koupě 5008
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele Pacho69 za téma
martinecondrej: Fakt servisní náklady na 1.6HDI jsou vyšší? To je zvláštní, v čem se to tolik liší 2-3tis je 25% ceny prohlídky. Nemáš to jen daný slevou na věk v autorizáku? Přeci kabinovej je stejnej, oleje je míň a rozdíl v ceně všech 3 filtrů přece nedá 2-3 tisíce... Jinak můj názor - pro těžší auto je větší motor lepší. Ale s 1.6HDI to jede taky v pohodě, i ten motor má víc dostatečnej krouťák pro ty dvě a čtvrt tuny, ale jak píše Ondra, na dálnici je to jen na pohodu, těch +30koníků u dvoulitru je znát. Ale je to o řidiči, způsobu ježdění. Za mě je pozitivní, že se do 7l/100 vejdu (dlouhodobě mám něco mezi 6,7-6,8) i když po dálnici jedu předpisových 130 nebo akčnějších 150-160. Víc se na spotřebě projeví povětrnostní podmínky, protivítr v dálniční rychlosti klidně přidá litr na sto. Jinak je auto překvapivě inertní i na boční vítr nebo poryvy. Při ustálené 100km/h žere lehce pod pět. Nejhorší je asi město, tam se rozdíl 1.6/2.0 projeví logicky nejvíc.1 point -
1 point
-
Vibrácie v kabíne.
P607Olda zvýšil/snížil popularitu uživatele rastikk111 za téma
Už som na to prišiel ,bola to konzola pred výfukom.Pri zavarení držiaka som ho dal nesprávne a bolo pnutie.1 point -
doplnění paliva z kanystru
valenta.ivan zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
jenom dodám, že ten nalévací vlnovec má tu část, která se strká do nádrže do konusu--stalo se mi, že vlnovec nešel strčit do nalévacího hrdla nádrže, protože měl na začátku menší průměr a tím pádem neodjistil tu klapku v hrdle, stačí se na to podívat a budete hned vědět co a jak --staší uřezat z konusu cca 3 cm, tím se průměr o cosi zvětší a klapku to pak odjistí...1 point -
Parádní popis, pouze jsem to vylepšil, že jsem si starý kolík oměřil a v práci na 3Dčku si vytiskl nový o trošku větší, dnes budu montovat zpět. Dííííky Pokud by měl někdo stejný problém, napište mi na mail honzasatka@gmail.com. Když už ho mám vymodelovaný, vytiskl bych Vám ho a poslal poštou1 point
-
Sháním displej
VOVKA zvýšil/snížil popularitu uživatele Mizlerek007 za téma
1 point