Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. FrantaCV

    FrantaCV

    Uživatel


    • Body

      11

    • Počet příspěvků

      4 078


  2. Davidak79

    Davidak79

    Uživatel


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      1 605


  3. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      24 449


  4. Laďa

    Laďa

    Uživatel


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      6 244


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 18.12.2018 Ve všech sekcích

  1. FrantaCV

    Vtipy

    Zadní stěrač. VID-20180919-WA00001.mp4
    9 points
  2. Davidak79

    Vtipy

    ten mě dneska rozsekal
    7 points
  3. Veverka

    Poděkovaní vedení za dárek pod stromeček.

    Děkuji "Pežížkovi" za milí dáreček, už má své místo Krásné svátky všem!
    5 points
  4. Pacho69

    Koupě 5008

    Hele ale zkus si i 1.6, ten motor bez problému na ježdění stačí... Si pamatuju story, když jsem kupoval auto, potkali jsme se tam s takovými staršími manžely, tak kolem 60ti. Ten pán pořád nechápal, jak do too auta mohou dát 1.6 motor, že on má feldu a tohle auto se s tím vůbec nemůže rozjet. Do té doby, než se svezl. Ono u těžkého auta je to o rozjezdu a tam hraje největší roli především rychlý nástup kroutícího momentu. A toho má 1.6 dostatek. Samozřejmě, že při potřebě výkonu je 30koníku navíc cítit, ale zas si připlatíš na spotřebě, protože u dvoulitru se ti prostě líbí, jak to jede no to záleží, jestli chceš manuál nebo automat, je to jednoduché 110kW manual, 120kW automat.
    5 points
  5. Handulina

    Vánoční večírek - 2018

    Mrzí mě, že jsme se s @žabi nemohli zúčastnit, ale jsme rádi, že se medaile a o cenění od nás líbila. Všem přejeme hezké Vánoce a šťastné kilometry do nového roku
    4 points
  6. Radek Hurvajz

    Vánoční večírek - 2018

    Souhlas, po vyprání je mohou hned nabizet, zamlouvám si tu od Weri605, ta jediná mi bude Jen nevím co s tou jmenovkou
    4 points
  7. brutall

    Vtipy

    4 points
  8. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Asi je mycí den, taky jsem dnes projel firemní auto myčkou. Ale než jsem se vrátil z HK do NA, bylo zase jako prase Důležité ale je projevit dobrou vůli
    3 points
  9. Hafity

    Vtipy

    Bejt Kaťou, zavřu oči....
    3 points
  10. MJSytic

    Co jste dnes udelali...

    Dneska se mi stala nemilá věc. Ušpinil jsem si auto
    3 points
  11. Péťa

    Vánoční večírek - 2018

    Dovolil jsem si vlákno přesunout do "Uskutečněných"
    3 points
  12. brixtr

    Co jste dnes udelali...

    Tak vcera jsem si udelal mensi vylet s pritulkyni. Jeste ze jsme jeli peugeotem ten snih me docela zaskocil. Ve finale jsme se vraceli uz dvemi 406stkami.. musel jsem si udelat radost k vanocum pro rejpaly: kacka dostane k vanocum novou lopatku se smetackem
    3 points
  13. Weri 605

    Vánoční večírek - 2018

    Vyperu na 90' a udělám ti z toho bolerko...
    3 points
  14. RichVa

    Co jste dnes udelali...

    Dnes dodělány dluhy z víkendu na bytu dcery - doobložen kus za kuchyňskou linkou (ještě chyby vyspárovat) a vyroben pultík v koupelně s usazením umyvadla. O víkendu se přivezly nařezané desky a namontovala se zástěna.
    3 points
  15. Pepito

    Potkal jsem klubáka...

    Dnes jsem byl zakoupit nový akumulátor v Autokelly Olomouc a obsluhoval mě člen Peugeot klubu @pure. Tímto bych mu chtěl poděkovat za ochotu.
    3 points
  16. Milan+

    Vtipy

    Jede fekální auto, tedy *neumím psát slušněcuc, které řídí starý zkušený *neumím psát slušněcucař. S ním jede mladý učeň. Dojedou někam k žumpě, hodí do ní hadici, zapnou sání a odčerpávají. Najednou se něco zasekne a *neumím psát slušněcuc přestane sát. Starý zkušený *neumím psát slušněcucař neváhá, vyleze nahoru na auto, otevře poklop od nádrže, a ponoří se mezi ta hovna a humus. Za chvíli se vynoří a křikne na učně: "Kladivo!" Učeň podá kladivo, mistr se nadechne a znovu se ponoří. Zevnitř se ozývají rány, za chvíli se mistr zase vynoří. "Klíč sedmnáctku!" Učeň podá klíč číslo 17, mistr se znovu potopí a zevnitř je slyšet vrzání, za chvíli se opět vynoří a křikne: "Kombinačky!"Učeň podá kombinačky, mistr se ponoří, za chvíli vyleze, něco zapne a sání opět funguje. I otře si zkušený *neumím psát slušněcucař špínu z tváře, podívá se na mladíka a říká: "Vidíš, mladej, koukej se učit, nebo budeš celej život jen podávat nářadí!"
    3 points
  17. brutall

    Vtipy

    2 points
  18. Laďa

    Kola z 308my, budou pasovat?

    Jsou věci o kterých se nedá dohadovat veřejné na internetu. A toto je jedna z nich.
    2 points
  19. fanab

    Koupě 5008

    Musím se přidat, že jsem byl překvapený jak ta 1,6 táhne. Jede uplně na pohodu, jednička je trochu kratší a šestka dlouhá. Ten objem jsem cítil jen v Alpách s plně obsazeným autem (2 dospělí, 2 puberťáci a jedno menší dítě v sedačce plus narvaný kufr po strop) kdy jsem následoval příbuzného v ovci 1,9 ve dvou lidech. Tam jsem mu nestačil. Ale nebýt tak naloženej tak nevím nevím jestli by mi stačil on. Pokud si můžeš vybrat tak vem tu 2.0. Já jsem na výběr neměl. Byly jen 1.6. Ale jak píšu jede to dobře.
    2 points
  20. Laďa

    Kola z 308my, budou pasovat?

    @ozzy56 poklice se sundávají hlavně kvůli šroubům, aby technik viděl, že tam jsou všechny.
    2 points
  21. valenta.ivan

    Kola z 308my, budou pasovat?

    Na obyčajnom disku (plechovom) je to pod puklicou ,ale na hliníkových je to na vnútornej strane.
    2 points
  22. FrantaCV

    Poděkovaní vedení za dárek pod stromeček.

    I mě dnes dorazil milý dáreček od klubu - "Děkuji Ti Ježíšku, to jsem si celý rok přál"
    2 points
  23. MJSytic

    Co jste dnes udelali...

    No spíš to vše dokazuje, že člověk nemá používat nástroje, u kterých neví, jak se používají. Eset online využívám často pracovně a nikdy se mi nic takového nepovedlo. Stejně tak u CCleaneru. Taky si sám nepřezouvám pneu na ráfcích, i když je práce se zouvačkou a vyvažovačkou údajně snadná. Nikdy jsem s tím nedělal a na svých kolech se to učit nehodlám.
    2 points
  24. pajik999

    Vtipy

    2 points
  25. Milan+

    Co jste dnes udelali...

    Tak teď mamina přivezla židle z výprodeje. Půjdou na jaře na balkon. Místo starých. Trošku je vezmu olejem a mahagon bude jak vyšitý. Mají lehký kaz. Cena 50kc.
    1 point
  26. radim.1008

    Poděkovaní vedení za dárek pod stromeček.

    Taky se @Zůza děkujeme za dáreček. Hezké Vánoce.
    1 point
  27. ozzy56

    doplnění paliva z kanystru

    mno, nechci se tady rozepisovat , ale asi tak jak píše kolega nade mnou..., prostě i s vratkou DPH může být nafta furt moc drahá
    1 point
  28. pavelu96

    doplnění paliva z kanystru

    Tak asi musíš vědět, od koho to kupuješ. Když to bereš od cigoše u Tesca, tak z toho jde strach, ale když to je od někoho třeba z rodiny o kom víš čím se živí, tak je asi jasno...
    1 point
  29. Milan+

    Tak už mi stojí

    Tak od víkendu.
    1 point
  30. pesastor

    Co jste dnes udelali...

    psal jsem na Tvem vlakne o packach svuj vcerejsi a dnesni povedeny joke s packama
    1 point
  31. Péťa

    Vrchlabí - Náchod (a okolí)

    Vyřešeno!
    1 point
  32. jarokare

    Nelze zapnout mlhovky

    V BSM ne , ale v BSI přes test akčních členů osvětlení nebo v COMu zkontrolovat v měřených parametrech , jestli ti spíná kontakt na mlhovky a budeš mít jasno hned
    1 point
  33. jarokare

    Výmena snímača klukoveho hriadeľa

    U některých to jde i bez sundání , ale je lepší ji shodit kvůli přístupu Necituj předchozí příspěvek
    1 point
  34. ozzy56

    doplnění paliva z kanystru

    no podívej, když máš naftu za 20, tak to smysl má
    1 point
  35. jarokare

    Dobijeni baterie

    Stačí si přečíst návod http://public.servicebox.peugeot.com/APddb/?utm_source=ppc-sklik-vyhledavani&utm_medium=SEA_SDF&utm_campaign=2017_01_permanent-sea-brand_offer_vn_range-all_ap_cz_central&utm_content=text&utm_term=peugeot-exact
    1 point
  36. kloupec406

    Vánoční večírek - 2018

    Sice opožděně, ale chtěl bych poděkovat vedení za super strávený víkend a znovu shledání všech.. @KoudaK já též děkuji za skvěle naladěný pasažéry a na příště slibuju že budu mít v autě minimálně dvě sady plast. příborů.
    1 point
  37. Pe.Tr

    Poděkovaní vedení za dárek pod stromeček.

    tak i já děkuji za van darek a dekuji i Novemu Vedeni za oceneni a odmenu ktere jsem dostal dnes ráno z ruk Kubíka. vystaveno, založeno
    1 point
  38. Ajap

    Řazení rychlostí u 6.st. manuálu 308 puretech 96kw

    Mně šla ze začátku trochu hůře řadit trojka, někdy včetně zmiňovaného pocitu "přes zuby". Nicméně teď mám najeto 24XXXkm a úplně to zmizelo, řazení jde krásně lehce a "normálně". Občas jezdím v práci se škodovkama nemám pocit, že by se v nich řadilo nějak líp. Takže bych opravdu ještě vyčkal a řešil bych to až případně později. Jinak co se houkání týče, tak nic nepozoruju. Akorát to, že to auto opravdu na udávané parametry jede jako ďas a "nic" nežere. Dneska najeto cca 400km při plném naložení (2 dospělí, 2 děti a totálně nabouchanej kufr), převážně dálnice s tempomatem na 135-145km/h, spotřeba 6,1l dle PP. Při nájezdu na dálnici u Tábora jsem při zařazené dvojce a cca 60km/h položil nohu na plyn a trochu se mně zacukal volant v rukou - náznaky prohrabu. Přitom silnice byla suchá...
    1 point
  39. Davidak79

    Co jste dnes udelali...

    Ředitelství silnic a dál nic ??
    1 point
  40. radim.1008

    Týdenní akce Autokelly + speciální akční ceny pro PC

    17.12. - 23.12.2018 https://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=69282925b1
    1 point
  41. krtek 2

    Z krtkovej 406 do RS-ovce

    tak pokracovanie v zastavbe sklapacich spetakov , ovladac ktory to dokaze som doposial nezohnal a zhanat ani nebudem totizto prisiel som na to ze kazdy ovladac okien v sebe tu fukciu uz ma ale v typoch ovladacoch ktore to zklapanie robit nevedia je to len mechanicky zablokovane a to tak ze pod tou packou je vacka ktora ma na sebe taky vystupok a to je vlastne doraz ktory vam nedovoli tou packou otocit 360 stupnou uprava spociva v tom ze ten doraz (vystupok ,srobovak na fotke ukazuje jeho poziciu) odpilujete a potom sa uz da packou tocit 360 stupnov lubovolnym smerom ak sa nastavite na tu spodnu polohu ako na obrazku spetaky sa zaklopia ak packu vratite naspet tak sa odklopia mam to testnute na stole vsetko facha ako ma u mna kde je ovladac len s dvoma spinacami na okna je este jeden problem ze tam niesu tie dva konkretne piny v tom konektore na ovladaci(do ktoreho sa strka ten maly hnedy konektor) cize musim vyvrtat dve mini dierky a piny doplnit vodive cesty tam na to su ,tieto dva piny sluzia prave na to zaklapanie a odklapanie ziadne ine ten kto ma ovladac so 4 spinacami na okna sa ho to netyka tie piny tam uz ma neletovane od vyroby trochu sa to spatne rozobera na prvodiely je treba okolo toho dost rozdumovat aby ste nieco neulomili ale co sa tyka samotnej upravy je primitivna vec odpilovat ten vystupok na vacke
    1 point
  42. Laďa

    Fucanie turba + unik oleja

    Stačí to napsat jen jednou
    1 point
  43. Pacho69

    Koupě 5008

    martinecondrej: Fakt servisní náklady na 1.6HDI jsou vyšší? To je zvláštní, v čem se to tolik liší 2-3tis je 25% ceny prohlídky. Nemáš to jen daný slevou na věk v autorizáku? Přeci kabinovej je stejnej, oleje je míň a rozdíl v ceně všech 3 filtrů přece nedá 2-3 tisíce... Jinak můj názor - pro těžší auto je větší motor lepší. Ale s 1.6HDI to jede taky v pohodě, i ten motor má víc dostatečnej krouťák pro ty dvě a čtvrt tuny, ale jak píše Ondra, na dálnici je to jen na pohodu, těch +30koníků u dvoulitru je znát. Ale je to o řidiči, způsobu ježdění. Za mě je pozitivní, že se do 7l/100 vejdu (dlouhodobě mám něco mezi 6,7-6,8) i když po dálnici jedu předpisových 130 nebo akčnějších 150-160. Víc se na spotřebě projeví povětrnostní podmínky, protivítr v dálniční rychlosti klidně přidá litr na sto. Jinak je auto překvapivě inertní i na boční vítr nebo poryvy. Při ustálené 100km/h žere lehce pod pět. Nejhorší je asi město, tam se rozdíl 1.6/2.0 projeví logicky nejvíc.
    1 point
  44. Davidak79

    Vtipy

    1 point
  45. Laďa

    Vtipy

    1 point
  46. rastikk111

    Vibrácie v kabíne.

    Už som na to prišiel ,bola to konzola pred výfukom.Pri zavarení držiaka som ho dal nesprávne a bolo pnutie.
    1 point
  47. jarokare

    Vtipy

    1 point
  48. ozzy56

    doplnění paliva z kanystru

    jenom dodám, že ten nalévací vlnovec má tu část, která se strká do nádrže do konusu--stalo se mi, že vlnovec nešel strčit do nalévacího hrdla nádrže, protože měl na začátku menší průměr a tím pádem neodjistil tu klapku v hrdle, stačí se na to podívat a budete hned vědět co a jak --staší uřezat z konusu cca 3 cm, tím se průměr o cosi zvětší a klapku to pak odjistí...
    1 point
  49. shateczek

    P307 - Návod - demontáž páček pod volantem

    Parádní popis, pouze jsem to vylepšil, že jsem si starý kolík oměřil a v práci na 3Dčku si vytiskl nový o trošku větší, dnes budu montovat zpět. Dííííky Pokud by měl někdo stejný problém, napište mi na mail honzasatka@gmail.com. Když už ho mám vymodelovaný, vytiskl bych Vám ho a poslal poštou
    1 point
  50. Mizlerek007

    Sháním displej

    vyměnit... nicméně do hnedého narveš zelené podsvícení kup za 300,- B displej ze 406 a nazdar... je to tenhle totožnej, ale svítí stejně jako zbytek
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...