Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 22.11.2018 Ve všech sekcích
-
Co do obýváku - lino nebo koberec?
regius a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Ale ten ti nohy nezahřeje.... Leda bys před ním utíkal...5 points -
Co jste dnes udelali...
pesastor a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Fruktis za téma
Uhasil jsem požár nevraživosti mezi tchyni a manželkou...příště se radši prihlasim na ironmena..budu míň vyšťavenej..4 points -
Kolik mate najeto?
trucker1245 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
3 points -
Co do obýváku - lino nebo koberec?
Laďa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
lino nevím, ale tuším ZIMU při rekonstrukci bytu chtěla manželka plovoucí podlahu, já koberec, v prvním kole vyhrála žena--dala se plovoučka , ovšem hned následující zimu mi byla zima od noh (já to říkal předem), takže se na plovoučku se dal koberec od zdi ke zdi , teď jsem spokojený, jen to stálo o nějaké tisíce víc... v létě chodím doma bos, v zimě v ponožkách3 points -
2 points
-
Co jste dnes udelali...
regius a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
No já mám doma originál rum Legendario z Kuby. Když říkám originál tak tím myslím opravdu dovezený z Kuby , vezený ve starém Chevroletu a zahřívaný na prsou mladé Kubánky.2 points -
Co do obýváku - lino nebo koberec?
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Béďa za téma
v obýváku a vlastně všude krom chodby máme vinyl (pvc) a nemůžeme si vynachválit, barevně jsme zvolili super, není na něm téměř nic vidět a údržba tedy bez problému.. u gauče máme koberec s dlouhým chlupem, ten je příjemný když sedí člověk dýl u televize a hlavně ho má rád náš čtyřnohý parťák..2 points -
Zjištění výbavy podle VIN
Davidak79 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Tady to máte Davidak79.pdf2 points -
Potkal jsem klubáka...
Rikic339 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele poldiss za téma
@Scratch vypadala že je o ní dobře postaráno a letěl s ní po dálnici jak dobytek, TDčko se trochu zapotilo při pronásledování2 points -
2 points
-
Autodráhy Ites
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Tento převod je jízdou dost namáhán, proto dochází k výraznému opotřebení. U umělohmotného kola je to celkem pochopitelné. Bohužel ale i pastorek docela rychle odchází, protože jej začali vyrábět z měkkého kovu - patrně hliníku. Na autech vyráběných dříve byli tyto pastorky železné a možná i kalené, takže u nich nebyla patrná známka opotřebení ani po letech. Tyto měkké a opotřebené pastorky je vhodné vyměnit za 9ti zubové mosazné od firmy MP Jet, které seženete v kdejakém modelářství. VIZ: http://www.saab-f1.wz.cz/oautech.html2 points -
2 points
-
OK, nemáš zač. Někdy je jednodušší a levnější koupit origo díly.1 point
-
Rezerva u 206CC kabrio
P607Olda zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Průměr kola zůstává stejný, pravě diky rozdílné výšce bočnice (Né běhounu, to je čast se vzorkem!), takže rezervu s jiným průměrem disku použít mužeš. A pokud by tam přeci jen byl velký rozdíl dělá se to tak že se montuje jen na zadek, tzn pokud pichneš přední kolo tak si daš kolo za zadní napravy dopředu a rezervu na zadek, je to kvuli vlivu na diferenciál, ale to jen opravdu pokud by byl velký rozdíl v pruměru celého kola. (Pro rejpaly, u zadokolky je to naopak )1 point -
Citroen C5 3.0 V6 155kw benzín
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele Agrafik za téma
Co koukám po mladých kolem do 25, tak snad nikdo nemá nic pod dvoulitr, vlastně jo, jeden má pašíka CC 1.8TSi. Prostě nic kolem 1.2-1.6, tříválce ... se nekoná. A ukázat pod kapotou V6 v benzínu, nebo naftě by přivedla kámoše do extáze . Posledně jsem byl na pumpě, přijel oháknutý borec s kšiltem s bavorákem a než jsem dotankoval, tak on stihnul natankovat, zaplatit a odjet. Za těch 300 co svítilo na stojanu, ale asi moc daleko nedojel. Závěr: spousta mladých banány neřeší, hlavně že to jede - po výplatě, tak věřím tomu, že si to někdo brzy koupí i tu C5 V6.1 point -
Ty jsi tam byl taky ?1 point
-
... a.ta Kubánka byla mladá když se narodil Castro viď?1 point
-
p207 nenastartuje na poprve studene
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele velkybanan za téma
natankoval jsem na benzine a jeste tam prdnul STP, ale ranni starty jsou na brnknuti. takova blbost dekuji vam1 point -
Jen jsou na trubky navlečené gumové hadice a stažené "motex páskou", nic víc tam neni. Ty trubky jsou poměrně pevné. Je to jen holej nerez, žádná guma uvnitř. Jo, já tomu říkám potrubí líného topenáře. Ti méně šikovní co nedokážou patřičně naohýbat měděnou trubku nebo použít standartní kolena a pájet to s oblibou používají.1 point
-
asi napsali celkový čas strávený diagnostikou na jiné auto (zpravidla firemní)1 point
-
taky myslím, že cena není přehnaná a je stanovena s úmyslem jít dolů... , už proto, že těch ''pacientů'', kteří chtějí třílitrový benzín zas tak moc není P.S. StibTo sorry1 point
-
@brutall Mám v povinném ručení odtah auta do servisu do 100km - je asi jedno kde auto stojí a komu překáží. Objednal jsem si odvoz na den předem, kdy měli volno v servisu... Platil jsem jen 405,- kč za přečtení závad a výmaz. Nic jiného s autem nedělali1 point
-
@Zodiak jj přesně, proto jsem psal že už bych do koberce nešel.. sice je na tom vidět prach a každé smítko ale zase na druhou stranu.. když se ti podaří rozlít kafe, nebo něco jiného tekutého tak z koberce se po... na to já jsem expert1 point
-
Electrické stahování oken
P607Olda zvýšil/snížil popularitu uživatele mmartinkovic za téma
Tak ako naučíš vrchnú polohu, tak musíš naučiť aj spodnú polohu. Preto ti to hore ide iba skakanim zo spodnej pozície. Nie je tam žiadny snimac ani nič, len proste elektronika pri dosiahnutí krajnej polohy sníma preťaženie motorceka a odstaví chod.1 point -
Topení
MilanF1 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Pokud se ti tam usazuje vodní kámen tak děláš něco špatně, třeba to že tam liješ vodu z vodovodu. Patří tam destilovaná voda a kamen by se nevytvořil.1 point -
Vánoční večírek - 2018
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Přihlášeno a zaplatím převodem, protože stejně přijedeme.1 point -
p207 nenastartuje na poprve studene
velkybanan zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Člověče, u tohoto motoru nam to dělala 206+, pomohli aditiva do benzinu, tankoval se na Shellce ten jejich V power,vyjelo se par nadrží a přestalo to.1 point -
Tak, a je doma ! Po dvoch mesiacoch čakania je od piatku doma nová 5008, Allure 1.5 blueHDi 130k EAT8. Po prvých 300 víkendových km som max. spokojný. Doteraz som jazdil na 807 2.0HDi. Samozrejme rozdiely tu sú a dosť veľké. Bol som zvyknutý na priestor okolo seba, tu je to trochu "intimnejšie". Ale je to o zvyku a na dobré sa ľahko zvyká. Ešte som sem-tam šľapal do prázdna ľavou nohou, ale to časom prejde . Na dnešnom výlete sa mi vnuci trochu smiali, lebo som sa ich občas pýtal,, či už máme naštartované. Chod motora bol tichý a kľudný, len pri 5. stupni okolo 2000 ot. keď som razantnejšie pridal, počul som nejakú rezonanciu, ale odhadujem to na nejaký plast v motorovom priestore. Inak v pohode, až som mal niekedy pocit, že sa veziem v elektromobile. Spotreba za prvých 296 km je podľa PC 4.7 litra a to som miestami skúšal aj ako to "vyletí". Cesta bola Piešťany, okolie, Bojnice ZOO, Piešťany po okreskách. Tak zatiaľ toľko, ďalšie pocity a skúsenosti neskôr, asi po 1000 km.1 point
-
Můžu požádat všechny o velkou laskavost? Ti z Vás, kteří plánují umístit vánoční světýlka / dekorace ve Vašich zahradách, můžete se prosím vyhnout něčemu, co je modré a blikající? Pokaždé, když jedu kolem, myslím, že je to policie a mám panický záchvat. Musím sundat nohu z plynu, vyhodit láhev od vína, zapnout si pás, hodit telefon na zem, vypnout rádio a strčit zbraň pod sedadlo. Je toho na mě moc. Děkuji Vám všem za spolupráci a braní mých pocitů do úvahy.1 point
-
Kamera do auta
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Mám v 807 kameru už řadu let. Musel bych se podívat co to je zač. Ale v době kdy jsem ji kupoval tak v dané cenové kategorii to bylo to lepší co šlo koupit. Mám ji na okně že si ji málokdo dokáže zvenčí všimnout a zevnitř se jí spolujezdec všimne maximálně když mu řeknu aby se podíval jestli " hraje ". Napájení mám natažený ze zásuvky pod obložením sloupku a zastřčený pod tapecem když zapnu klíček tak se zapne po vypnutí klíčku se sama vypne. Jednou už byla v servisu oprava vyšla na cca 500 Kč. Občas se stane že nenaběhne tak ji restartnu vytažením kablíku napájení. Čímž chci napsat že není potřeba nějaké složité instalace aby nebyl vidět kablík napájení apod. Pomalu začínám uvažovat o nějaké náhradě. Něco takového s displejem v zrcátku by se mi líbilo ale nechci přijít o ztmavování zrcátka. Po pravdě ten displej v zrcátku bych využil asi spíše k zobrazování z couvací kamery kterou bych taky chtěl namontovat. Takže mám o čem přemýšlet za dlouhých zimních večerů.1 point -
Kamera do auta
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Pokud zpusobí nehodu a ujede tak jsi bez jeho SPZ viš kde. |Když Kameru, tak pořádnou.1 point -
Já bych se moc nevzrušoval. Nikde není odkaz na test jako takový - nevidíme zdrojová data, rozsah různých měření a zkoumání, použitou techniku při testování (nemyslím techniku jako samotné kamery, ale techniku jako speciální kalibrované měřicí přístroje), podmínky, za kterých byl test prováděn, nikde nejsou vidět dosažené výsledky a poměry, z jakých vycházeli při výpočtu výsledného ohodnocení. Navíc hodnocení stylem, jaké je prezentováno, je dosti nepřesné (chtělo by to místo plus, mínus nebo kolečka třeba nějaká procenta). Takže takový článek v podstatě nemá žádnou vypovídací hodnotu. Je klidně možné, že ten test vůbec neměl profesionální pozadí, nebyla použita profesionální technika a nakonec jde jen o subjektivní dojmy posuzovatele (nebo toho, kdo si zaplatil, aby v testu vyšel lépe). Myslím si, že vzhledem k tomu, kolik je zde klubáků disponujících různými kamerami, tak bychom si základní test (bez odborných měření) dokázali udělat sami, kdyby každý pořídil vzorové snímky dle předem definovaných podmínek (např. ve dne proti slunci, ve dne bez slunce, v noci za pouličního osvětlení, v noci za použití potkávacích/dálkových světel apod.) a myslím si, že by si každý dokázal udělat přesnější představu o kvalitách jednotlivých kamer než z takto nicneříkajícího článku. :)1 point