Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. MJSytic

    MJSytic

    Super Administrátor


    • Body

      14

    • Počet příspěvků

      16 201


  2. pavelu96

    pavelu96

    Moderátor


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      6 327


  3. mmartinkovic

    mmartinkovic

    Člen klubu


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      4 232


  4. vozzyn

    vozzyn

    Člen klubu


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      267


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 28.10.2018 Ve všech sekcích

  1. MJSytic

    Sebastian Loeb znovu v 306 Maxi

    Ten chlap není normální A to odborníci říkali, že vzhledem k počasí a jeho nulovému nájezdu s C3 na mokru, nemá šanci na nějaký dobrý výsledek
    6 points
  2. MJSytic

    Sebastian Loeb znovu v 306 Maxi

    No právě. Mladí se tam rvou o každý bod, protože to je letos vyrovnaný. A pak se jim tam přijedou povozit dva takový strejdové a vyfouknou jim jen tak mezi řečí 25 bodů za první flek a tuším 3 body za PS?
    4 points
  3. vozzyn

    Pug 308 GT L

    Člověk do toho párkrát sedne a už to má najetý něco přes 200km, zatím pár postřehů, LEDky svítí fakt parádně , automatický přepínání dálkovéch taky tak nějak funguje, asistent držení v pruhu je zajímavé, ale vypnul jsem ho, docela mě sr.lo, jak to furt tahalo za ten volant. A je zajímavý, že velké displej je česky, ale malé mezi budíkama anglicky, já té angličtině sice rozumim, ale je to divný. ikdyž je pravda, že sem se do návodu nedíval, tak třeba to nějak přepnout jde. No a poslední věc, zimní kola už jsou doma, ale ještě je musim nechat vobut.
    4 points
  4. regius

    Vtipy

    4 points
  5. *nohafuc*

    Vtipy

    Do banky vběhne ozbrojený lupič v masce a zařve: "Všichni na zem! A pokladní ke mně!" Pomalu k němu přijde vystrašená pokladní, lupič si rozepne zip, vytáhne ptáka a řekne: "Kuř!" Pokladní začne usilovně a dobře kouřit. Po chvíli si lupič strhne masku a říká: "Ahá. Tak přece to jde. A doma my nemůžeme. Doma nám je to protivný."
    3 points
  6. mmartinkovic

    Johny 5 allias 308sw

    Uz som si povedal ze ked si budem brat dalsie auto, tak aj s automatom, a kedze dochadzam do prace 30 km ta a 30 spat, uz som do manualu nechcel ist.
    3 points
  7. ozzy56

    Co si myslíte zařízení START- STOP?

    já si myslím, že je to po vynálezu žárovky nejpodstatnější věc pro život, protože úspora 0,000000001 litru paliva na 100 KM a čisté ovzduší za to stojí, protože ten, kdo to vymyslel a prosadil, nebyl pitomec od lopaty, ale vystudovaný odborník
    3 points
  8. MJSytic

    Co si myslíte zařízení START- STOP?

    Co si myslíte o zařízení Start-Stop? Startér - speciálně vyrobený pro tuto potřebu Baterie - speciální pro tuto potřebu Motor - musí přežít záruku Vozidlo jako celek musí přežít záruku. Pak se vyhodí a koupí nové. Je to spotřebák... Toto si myslím o zařízení Stop-Start a celkovému přístupu světového panstva a šlechty k dané problematice.
    3 points
  9. P607Olda

    Anod Šumperk autobazar doporučení

    Cena mluví za vše, zeptám se.
    2 points
  10. Péťa

    Co si myslíte zařízení START- STOP?

    Pokud se nepletu, auto se při aktivaci START-STOP startuje alternátorem, ne startérem. V každém případě to je funkce na nic, jen otravuje. Naučil jsem se ji vypínat, zároveň se zařazením trojky (tak mám u mého auta tlačítko na dosah prostředníčku). Čekám na příležitost tuto "vychytávku" deaktivovat.
    2 points
  11. PSA

    Kouř z výfuku při přídání plynu

    Pokud bude ruplá hadice za turbem , tak postupně jak se bude zvětšovat ,tak nebude turbo dávat potřebný tlak a bude padat do nouzáku, Měla by to ukazat dagnostika jako malý tlak turba než je požadovaný Když je díra malá může turbo stíhat tlak dotlačit ale za cenu přetáčení a zvýšeného opotřebení až poškození turba. Zýšený kouř bude znamenat moc nafty a málo vzduchu jak již bylo řečeno -přičinou může být turbo, vstřiky, písty-tedy písní kroužky, ventily, hadice , EGR , swirl přicpaný mezichladič , přicpaný FAP ,snímač tlaku turba , nafy , to jen tak co mě napadlo . Porucha ŘJ je až to poslední
    2 points
  12. TommyC4

    Tommyho GT

    Keďže kvalita PSA výfukov , hlavne, pre benzínové motory stojí za peachu, rozhodol som sa vytunningovat a pomôcť výfuku. Našiel som žiarovy sprej na výfuky. Pokial je ešte nový , bez poškodení tak som mu pomohol.
    2 points
  13. Weri 605

    Klimatizace do bytu

    nechci přenosnou prosím.. zabírá místo (překáží) a je hlučná..! Nehledě na kondenzát a přívody vzduchu...
    2 points
  14. misho.1709

    Peugeot 406 2.2 HDi ST Pack Sport Brembo

    Dlhšie som tu neprispel a tak pridávam info, čo sa dialo od poslednej aktualizácie, čiže zhruba za posledné dva mesiace. Takže postupne: - vymenil som len tak na skúšku elektroventil na reguláciu turba (kvôli chybe P0235), bez zmeny. Elektroventil už aj potom ostal v aute. - nerezová rúra v saní pred IC si žiadala menšiu úpravu, keďže mi stále vylietavala hadica od IC. Rúra upravená a k tomu som rovno objednal nové vysokotlakové spony a bolo po probléme. Vysokotlakové spony iného priemeru som nakoniec použil aj na sanie za IC do motora (keďže som pre istotu kúpil 2 rôzne priemery). - upravil som spodný kryt motora, keďže už sa mi párkrát povolil a nedržal. Kúpil som aj nové spony a kryt pre istotu uchytil ešte v jednom bode. - pri studenom štarte sa z motora ozýval dosť ostrý klepot. Keď sa voda zohriala na cca 70°C klepot stíchol. Mal som podozrenie na viac vecí. Kvôli tomu som aj kontroloval korekcie vstrekov, robil prepadovú skúšku a pod. 2 vstreky mali vyššie korekcie (a to 3. a 4. vstrek). Podarilo sa mi zohnať používané vstreky po kompletnom čistení s protokolmi a s udávanými dobrými hodnotami. - takže následne prebehla výmena dvoch vstrekovačov. Ani to sa nezaobišlo bez menších komplikácii. Najprv tiekla nafta z hadičky prepadu na 3. vstreku, vyriešilo sa to. Následne sa začala prejavovať netesnoť na spoji vstrek/trubka railu. Čo je ale normálna vec po výmene za iný vstrek. Matičky sa povolili, dotiahli a bol kľud. -vymenil som staré LED žiarovky v treťom brzdovom svetle. Tentokrát som zvolil iný typ. - prebehla výmena mot. oleja (Total), olej. filtra, vzduchového a palivového filtra (všetko Mann) - pokorili sme métu 250 000 km - skontroloval som funkčnosť podtlaku, odpojené bolo úplne všetko. Skontroloval som zásobník na podtlak, našiel ešte jednu načatú hadičku od zásobníka, ktorá síce zatiaľ neprepúšťala podtlak. S podtlakom problém nebol a keďže už som mal doma nové silikónové podtlakové hadice, tak som vymenil všetky za nové. Po odstránení podtlakov ešte po remape ich už našťastie toľko neostalo. - kúpil som si kameru do auta (Xiaomi Mi Dash Cam) spolu s pamäťovou kartou. Napájací kábel som potiahol ppd stropnicou, cez A-stĺpik, pod plast skrinky spolujazdca, cez stredový tunel a okolo manžety riadiacej páky k zapaľovaču. Dalo sa to vyriešiť aj regulátorom, ale spravil som to takto. - pravá predná vnútorná doštička sa nevracala poriadne naspäť, mala obmedzenú dráhu chodu. Prebehlo rozobratie, menšia úprava a bolo po probléme. - tento štvrtok som prezul na zimné pneu a následne som auto odviezol do servisu na zistenie príčiny toho klepania pri studenom motore. - dnes som si auto prevzial s tým, že to robil našťastie len plech, ktorý je za krytom rozvodov. Musel nejak rezonovať. Plech sa vybral a už nič neklepe. A to je asi tak všetko čo sa dialo...
    2 points
  15. Jarin011

    Jarinova nová 3008

    Tak u mě prvních 1000km dnes, zatím velká spokojenost s vozem a ta barva je zajímavá teď při zataženém počasí je hooodně hnědá ale za sluníčka do bronzova
    2 points
  16. mmartinkovic

    Johny 5 allias 308sw

    Ahojte, takze včera sme si priviezli domov Johnyho, alias 308 sw. Je to predchadzajuca verzia 308, r 2017, predvadzacka, 42000 km najazdene, 1,6 blue hdi S&S system, 88kW, 120 k, EAT6 automat, zatmavnene okna, 16´ Al disky letne, plechove zimne, a kopec vybavy, tazne zariadenie, cuvacia kamera, P a Z parkovaci asistent, FULL LED osvetlenie, bezklucovy pristup + start, samostmievacie spatne zrkadla, vyhrievane sedacky vodic + spolujazdec, vyskovo nastavitelne obe a este kopec drobnosti.... Zopar foto....
    1 point
  17. RichVa

    Klimatizace do bytu

    Poznáš to podle chladícího výkonu (nepleť si s příkonem) a kolik potřebuješ si přibližně pro domácnost vypočteš např. zde https://www.gavri.cz/clanky-o-mobilnich-klimatizacich/vyber-klimatizace-jak-na-vypocet-chladiciho-vykonu/ Chceš-li to podrobněji, vyplň si https://www.premereni.cz/cs/dulezite-informace/kalkulacky-energie/vytapeni/vypocet-chladiciho-vykonu-klimatizace/ Doma klimu ještě nemám, v práci k všeobecné dlouholeté spokojenosti používáme http://www.klimatizace-acond.cz/
    1 point
  18. MJSytic

    turbo

    Aby to nebylo tak jednoznačný, tak já bych tam tu matku vrátil (kdybych nenašel tu originální, tak bych tam dal nějakou jinou, co by pasovala) a dotáhnul (samozřejmě na krev), a pak bych jen počkal, až se to turbo celý rozletí a jeho zbytky se dostanou do olejového oběhu
    1 point
  19. SV 24

    BMW 330i e46

    zvuk luxusní a reakce na plynový pedál super
    1 point
  20. pavelu96

    Pavelu96 5008 - Prodáno!

    Jj jsou dodrbaný všechny čtyři a proto jsou z nich zimáky
    1 point
  21. pavelu96

    Už máte přezuto na zimu

    Dnes oba draci přezuti do zimních Barumek, malej 3 a velkej 5 ❄
    1 point
  22. pavelu96

    Pavelu96 5008 - Prodáno!

    Dnes přezuto na zimní Barum Polaris 5 ❄
    1 point
  23. SV 24

    BMW 330i e46

    minulý týden jsem vyměnil originální filtr box za molitanový filtr Pipercross s odstíněním... K tomu dolaďuji náporové sání pod ledvinky ...
    1 point
  24. mrukucin

    Co si myslíte zařízení START- STOP?

    Myslím si že podstatně zkracuje životnost startéru,baterie i motoru,jezdím hlavně v městském provozu a jen při jedné cestě do zaměstnání by auto absolvovalo 7 až 10 startů.Takže pro mne je to do budoucna co týká ekonomičnosti provozu a následných oprav naprosto nepřijatelné.
    1 point
  25. vodník

    Kope automat

    Ahoj, měl jsem pár let P406 s automatem. Pokud jsem měl problém, řešil jsem si to (vzhledem k ceně kterou chtěli v servisu) sám. Protože dát 30tis. za opravu, to by bylo víc než cena celého auta Takže nějaké zkušenosti a postřehy s automatem mám. Měl jsem ho i venku z auta a rozdělaný. Ve 406 byl 4-kvalt ale předpokládám, že princip ovládání / funkce bude stejný i u tebe. To "kopání" je pravděpodobně řazení bez tkzv. skluzu. To znamená, že řj.převodovky nedokáže udržet přesně potřebný tlak kapaliny v hydrodynamickém měniči a přeřazení proběhne jakoby "bez spojky", natvrdo. Nevím, nakolik jsi obeznámen s konstrukcí automatu. Skládá se v principu z vlastních převodů, brzdících třmenů, hydrodynamického měniče, chladiče, filtru kapaliny, čidel tlaku + teploty a hydrobloku s ovládacími ventily. Rozhodně bych první zajel na diagnostiku, ať máš nějaké výchozí informace. Pak je porovnáš s hodnotami po opravě. První bych zkontroloval množství kapaliny. Pak, podle toho co popisuješ, bych já osobně vyměnil oba hlavní ventily v hydrobloku. Jeden udržuje přesný tlak kapaliny, druhý řídí právě ten "skluz" při řazení. Vzhledem k najetým kilometrům a popisovanému projevu převodovky by to odpovídalo. Podotýkám, že je nestačí venku procvakat a propláchnout. Je nutné je opravdu vyměnit za nové. Takto jsem si také v minulosti naběhl. Druhá věc je určitě výměna filtru. A za třetí, může odcházet čidlo tlaku. Já jsem u sebe musel po roce vyměnit - na diagnostice se tlak neměnil, byl stále stejný = řj.zvolila program pro nouzový dojezd a kopala při tom. Takto to popisuje i manuál. Automat je krásná věc, ale jak se začne ....., je to zážitek. Vodník
    1 point
  26. morepower

    Otázka na sušičku = samostatná alebo kombinovaná ?

    @ozzy56 tak ale stejně musíš trefit dobrej model. Si měl kliku, nedělej se Jsou takový verze, který neperou a nesuší a přesto, nebo spíš právě proto stojej hrozný prachy
    1 point
  27. mrukucin

    Co si myslíte zařízení START- STOP?

    Já to prostě vypínám,a dokud bude ta možnost to v automobilech vypnout,dělat to budu.Jinak auto záruku přežije s největší pravděpodobností určitě.Ale ruku na srdce,kdo z obyčejných smrtelníků s průměrným příjmem si kupuje nový vůz s tím že ho bude mít pouhé dva roky?
    1 point
  28. pavelu96

    Otázka na sušičku = samostatná alebo kombinovaná ?

    @Weri 605 Mě přendání prádla z pračky do sušičky funguje i bez telefonu - stačí zařvat: "Holky prádlo do sušičky" a je hotovo... Ještě že mám doma tolik dětí...
    1 point
  29. Havlicek.Lukas

    Registrační značky na přání

    Asi tu už bylo
    1 point
  30. Weri 605

    Otázka na sušičku = samostatná alebo kombinovaná ?

    Eště kdyby si to tam umělo přes mobil dát i to prádlo rovnou z pračky..., co..? Jinak mě to dělá pračka a myčka..., napíše třeba hodinu a za 45 je hotovo...
    1 point
  31. Jirkap

    Klimatizace do bytu

    Nejlepší zkušenost i dlouhodobě Daikin. V práci jich máme několik a prakticky nonstop běží od roku 2005 a bez jakéhokoliv problému. Značky jako je Omega, Haier nebrat po pár letech nefungují
    1 point
  32. loque

    P406 Hlavica radiacej paky

    Starú hlavicu rozrež nožom tak aby si ten biely plast nepoškodil, keď aj je prasknutý tak to nevadí. Sekundovým lepidlom ho prilep k páke (alebo možeš použiť dvojzložkové lepidlo ale mne fungovalo perfektne aj obyčajné sekundové) a novú hlavicu už iba nasunieš. Hlavice sa bežne predávajú bez toho bieleho plastu, ja som takú kúpil cez aliexpress a pasovala na 100%
    1 point
  33. Print

    Peugeot 406 1.8 16V

    Dneska servisní den. Olej s filtrem a vzduchový a pylových filtr. A děkuji Štěpánovi za dezinfekci na klímu a ještě jsem udělal přední kotouče a destičky. Akorát sem musel odvrtat jeden šroub co drží kotouč v náboji.
    1 point
  34. radim.1008

    Johny 5 allias 308sw

    Moc pěkný teda až na ty holý plecháče. Tak ať slouží.
    1 point
  35. Fruktis

    Dneska vařim já

    K obedu bude svickova se spaldovym knedlikem
    1 point
  36. Weri 605

    Vtipy

    @Pepito jak si mohl zapomenout...?
    1 point
  37. KoudaK

    Vtipy

    Dobře, i když to sem nepatří tak tu je dokauzujici foto jak bůček z moravy šmakoval bývalímu předsedovi.. @Schreek promiň za tu fotku ale ty jako jeden z mála dokážeš ocenit darů našeho hospodářství...
    1 point
  38. krtek 2

    P406 Hlavica radiacej paky

    ten biely plast neostava na pake je to sucast hlavice a tych hlavic je viac typov takze mas nespravnu hlavicu daj si ten plast vysustruzit zo silonu (na mieru),neviem co ine ti poradit spet to asi nevezmu
    1 point
  39. jarokare

    Kouř z výfuku při přídání plynu

    Jestli to divně syčí , tak zkoukni všechny hadice a trubky mezi turbem a sáním , někde může být díra - motor má málo vzduchu a hodně nafty , proto kouří
    1 point
  40. 573v0

    Peugeot 106 1.4i 55kW Green

    Updatu napriek všetkými autami sa nevyhla ani 106ka Na nej akurát riešim problém s otáčkami motora, občas sú pri studenom štarte moc nízko, občas zas pri zahriatom motore moc vysoko A tento týždeň sa k tomu pridalo aj občasné cuknutie pod plynom.. ale inak si naďalej veselo jazdí
    1 point
  41. MiliVFR

    Jak na to Peugeot 206

    Version 1.0.0

    727 stáhnutí

    Jak na to Peugeot 206 v pdf verzi
    1 point
  42. petr077

    Restart - odblokování řídící jednotky??? ..VYŘEŠENO!!!

    Takže vyřešeno, někde na netu jsem naěli postup \"jak nato\" ...stačilo odpojit konektor od vstřiku a začít startovat , vypnout klíček a konektor zase připojit. Když se to takto udělalo u všech vstřiků, vypnulo se zapalovíní na tři minuty a pak to na drc naskočilo.... napadlo by vás to? Kkaždopádně to funguje...
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...