Přejít na obsah

vodník

Uživatel
 • Počet příspěvků

  15
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli vodník

 • ID člena 9219
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 5. prosinec

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407
 • Rok výroby
  2010

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Lanškroun
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  r.koutek@mujbox.cz

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. vodník

  Diagnostika Lexia 3

  Ahoj Leoši, mohl by jsi mi poslat link na stránku s tou tvojí koupenou diagnostikou? Protože u většiny nabízených jsou dost nelichotivé komentáře od zklamaných zákazníků. Dík
 2. Tak jsem nakonec koupil origo ventilátor od Badisáka. Jak jsem zjistil po prostudování poskytnutých schémat, jsou asi 3 různá provedení /zapojení ventilátoru. Já potřeboval malý konektor se 4-mi piny (dráty). Sahara se točí = klima chladí :-) Díky všem, co mi poskytli schémata. Pokud by měl někdo zájem, zbyl mi původní ventilátor, co tam dal ten šikula přede mnou - a neměl ho pak jak zapojit.... takže jezdil bez klimy. Ventilátor je kompletně vyčištěný a odzkoušený. Šedý konektor má 3 piny. Foto můžu případně vložit.
 3. vodník

  Mapy RNEG 2011/2012+

  Ahoj, mám 407sw 2010 s WipNav. Nevím jakou tam mám verzi map nyní, ale i tak bych tě chtěl požádat o poskytnutí nových verzí pokud je máš k dispozici. Díky
 4. ještě VIN: VF36ERHF8AL016423 Děkuji
 5. Zdravím, mám podobný problém. Potřeboval bych elektrické schéma zapojení sahary - regulace otáček. Někdo se v tom hrabal přede mnou, a asi zapojil relé ventilátoru přímo na jakési čidlo teploty vody které je vložené v trubce jdoucí od chladiče. 3-pin konektor od vent.sahary nikam nevede ..... a pak tam mám ještě 4-pin konektor vyvedený z kabel.svazku - ten taky není kam zapojit. Takže ŘJ nedostává info o otáčkách ventilátoru, to a hlásí i diag a klima nesepne kompresor. Můžete mi poskytnou schéma, případně nasměrovat k vyřešení?
 6. vodník

  Xenony

  Ahoj, mám stejný problém, to schéma pomůže :-) Ale ještě prosba, máte někdo k dispozici schémata pro 407 a můžete je poskytnout? Nebo jsou na Servicebox?
 7. Už to asi nemá smysl, ale tato převodovka je myslím aktuálně k dispozici v Křelově u pana Peřiny. Mě se ale bohužel nehodí, mám Al4 :-(
 8. vodník

  Relé mlhových světel

  Já mám to relé v bloku s pojistkami v motoru.Pokud nesepne,kontrolka na palubce nesvítí.Ale už jsem měl vadnou H1 - byl špatně nabodovaný vývod z baňky ke kontaktu žárovky.
 9. vodník

  hdi cuka,nejede.

  Zkus přikostřit do společného bodu extra vodičem váhu vzduchu.
 10. vodník

  Žiarovky H7- odchadzaju

  Vnitřní konstrukce je moje know-how.Vyvinul jsem je před rokem a půl původně pro sebe, protože mě štvala ta krátká životnost H7.Pak jsem je skusil nabídnou v mototechnách - jenže to by pak neměli takový kšeft s novými žárov kami. Tak jestli by měl někdo zájem, mohu jich pár vyrobit. Modul je velký jako malá krabička od sirek, je zalitý samozhášivou hmotou a je vodotěsný.Může se dát klidně do prostoru motoru přímo ke světlu. Po odeznění nárazové špičky se modul dál chová jako propojka, takže na žárovce je plné napětí a svítí na 100%.
 11. vodník

  Žiarovky H7- odchadzaju

  Já používám moduly vlastní konstrukce,které se zapojí do série s H7.Při zapnutí světel omezí nárazový proud, který žárovky nejvíc likviduje.Takže H7 která mi vydržela tak asi 3 měsíce teď svítí skoro rok.
 12. Tuhle závadu jsem řešil asi před rokem - rozsvítila se mi za jízdy kontrolka řídící jednotky motoru a diagnostika v servisu hlásila chybu snímače polohy pedálu.Tehdy to vyřešilo opravdu "jen" prostříknutí konektoru přímo na tom snímači "kontoxem". Pokud vím, existují 2 verze snímače - jedna je "odporová" s potenciometry a druhá má optické snímače.Ta s potenciometry bude náchylnější na opotřebení odporové dráhy. Můj optický snímač má 2 napěťové výstupy které mají shodný průběh ale s diferencí. Dá se zkontrolovat nejlépe 2 kanálovým osciloskopem
 13. vodník

  Airbag

  Jo jo, mě začala kontrolka airbagu blikat takhle jednou ráno hned po nastartování.Nakonec jsem našel vadný kontakt u vypínače airbagu spolujezdce. Celé to bylo trochu mastné a dostalo se to časem i na kontakty.Ono je to totiž tak, že v poloze ZAP má ten vypínač hodnotu 400 Ohmů a v poloze VYP 100 Ohmů. Takže vadný kontak = nekonečno = chybový stav.
 14. vodník

  ziarovky osram H7 na 306 cira optika

  Ahoj všichni, na krabičce s Osram Cool Blue máte obrázek, kde je vyznačena poloviční výdrž oproti klasickým žárovkám. Na mé 406 vydržely tak max. 3 měsíce a pokaždé ruply při rozsvícení.Takže jsem si nakonec udělal modul který omezuje nárazový proud při zapnutí světel a zkouším to od září.(Nominální proud je při 55W cca 4A - ale v okamžiku zapnutí je 6x větší!)
×