Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. brixtr

    brixtr

    Uživatel


    • Body

      11

    • Počet příspěvků

      4 406


  2. FrantaCV

    FrantaCV

    Uživatel


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      4 078


  3. Pe.Tr

    Pe.Tr

    Člen klubu


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      30 818


  4. Laďa

    Laďa

    Uživatel


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      6 244


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 8.8.2018 v kategorii Příspěvky

  1. brixtr

    Vtipy

    10 points
  2. Laďa

    Vtipy

    5 points
  3. FrantaCV

    Vtipy

    Dneska jsem zaslechl: "Ještě že nepadá sníh, uklízet to v tomhle vedru, tak snad chcípnu".
    5 points
  4. čakom

    peugeot 406 red vulcain by čakom

    406 jsem už pomale odepisoval... ale včera prošla úspěšně stk tak s ní budu minimálně ještě dva roky jezdit
    4 points
  5. Koukám, profesní překrucování (slušně řečeno) máš dobře zažitý. Jojo ty si tam to daňový výpalný napočítáš, když zrovna chceš... +-13kWh haha, to bych ale nesměl na dálnici nebo po ní jet max 90 (já nechci hopkadlo do práce, na to mám MHD). Takže při běžném ježdění bez změny zvyklostí to nebude 13 ale 18 (po dálnicích běžně valím 130-150, kde se může, tak i víc) tak jsme na 90kč/100km (to beru běžné nabíjení doma). A když by byla nafta bez výpalného, tedy jen s DPH, cca 17,50 za litr(tedy 120kč/100km). Rozdíl už je trochu jiný, než podle tvých výpočtů. Při tom, že pořizovací cena auta velikosti 5008 nejde pod milion (viz Leaf, o řádný kus menší), takže za ušetřený skoro půlmilion s ním budu 5 let jezdit zadarmo já (+-60tis ročně na naftu, nájezd cca 22tis ročně a to včetně výpalného, kdybych jezdil bez něj, tak i za deset let budu v plusu, i kdybys nabíjel jen zadarmo - jenže tobě se za 15let (možná, díky dotaci) vrátí investice do solární elektrárny. takže vlastně zadarmo začneš jezdit až potom - dnes jsi pořád za každou vyrobenou kWh zaplatil kolik?). Ale my všichni víme, že to vždycky napočítáš, jak se ti to hodí, pořizovací náklady si vždy počítáš tak, aby ti vyšlo, že jezdíš skoro zadarmo. A "ekologicky". Hahaha. No balamuť se dál, ale buď si jist, že ne všichni jsou hloupí... Ona ta hloupost přichází právě většinou od těch těžkodostudovačů s titulama z našich soukromých "vysokých" škol, kteří se těžkou uplatní jinde, než ve státní správě, protože reálně nic neumí a makat rukama jsou moc líný.
    3 points
  6. Weri 605

    Vtipy

    3 points
  7. @SV 24 a @Lucy sv 24 i vedení musí poslat registraci ...... tak šup at Vám chata neuteče, už se nám to plní...... mmch to platí i pro @Print a @306-Kubik-S16 !
    3 points
  8. Nevím kde jsem agresivní a nikomu tady do hlupáků nenadávám jak Ty,když nemáš argument. Takže se zamysli.
    2 points
  9. Z Loštic to mám přímo do kempu cca 350 km a cca 4 hodiny. Ale jedu ještě pro Jakuba do Rýmařova a odtud po 11. do Hradce Králové,po dálnici kolem Prahy na Plzeň a do kempu, celkem cca 430 km a cca 6 hodin dle navigace Těšíme se
    2 points
  10. 2 points
  11. Sudy? proč sudy, stačej flašky ne?
    2 points
  12. lion307

    autokamera - ako zapojiť? (poistka F2)

    zdravím, no konečne som sa k tomu dokopal a zbastlil som to otestované, dnes prvá jazda (cca 20min.) @landys_cz: ešte raz vďaka za tip. len jedna maličkosť: vo vlákne (odkaz tuto dole) si hovoril o konektore so 6 pinmi, no ja tam taký vôbec nemám. mám len 4-pinový a niekoľko 2-pinových, tie sú ale len k osvetleniu a gombíkom. Dôležitý je ten 4-pinový: nameral som na prvých 2 vodičoch 12V pri zapnutí kľúča a 0V pri vypnutí - presne ako potrebujem (zelený 0 a červený +12V). ostatné 2 boli +12V a +10.6V, to tam bolo furt, nechápem načo, ale to je nepodstatné... trochu mám obavy z toho tepla čo bude generovať ten malý modul - či nebude hroziť riziko požiaru... prikladám fotonávod s popiskami aby to bolo všetko jasné. malé zhrnutie montáže: 1. potrebné veci: modul 12V -> 5V + krátky USB kábel (koncovka podľa typu kamerky) ja som zvolil 50cm, menej by som nedával pre širšie možnosti umiestnenia kamerky a ak by bol kábel trocha dlhší, vždy sa dá schovať pod tapacír cca 10-15cm 2-žilový káblik (ja som použil z UTP kábla - výhoda že sú vodiče skrútené -> lepšia manipulácia letovačka + cín + nožík + izolačná páska (voltmeter) 2. ten kryt treba len urvať dole. nejde to až tak ťažko. no ani ľahko. treba to s citom 3. zvolil som letovanie namiesto rýchlospojok, príde mi to istejšie. 4. miesto na uloženie modulu so vsunutým USB konektorom je úplne vpredu vľavo, pekne to tam pasuje, akoby to tam patrilo Pre tych co by si to tiez chceli spravit - ROBTE TO, AK NAOZAJ VIETE, CO ROBITE! ROBITE TO NA VLASTNE RIZIKO!
    2 points
  13. Péťa

    Vtipy

    1 point
  14. Pošleme ho do politiky.
    1 point
  15. ozzy56

    Odírání laku dveřmi - Traveller

    já jenom žasnu, že je něco podobného v dnešní době možné (pokud je to opravdu tím, jak píšeš), jestli se totiž ta karoserie tak moc v provozu kroutí, že těsnění odírá lak až na holý plech, je to NEOPRAVITELNE to, jak ti to opravili, bych zařadil tak do Rumunska--Albánie
    1 point
  16. Mám v plánu si vzít v pátek dovolenou, tak si ještě dáme vědět
    1 point
  17. Porovnávás i stejnou výbavu?
    1 point
  18. Pochopil jsem jedno, kdo nepochopí Radovanka, tak nechápe nic .
    1 point
  19. No a ještě tu chuť a náladu....
    1 point
  20. Pan mi bude nutit co pro mě znamená pohodlí... Ticho? Já motor chci slyšet. Čistý vzduch? E6 nesmrdí a i kdyby, tohle mi je fuk. Vibrace? Nekupuji 1.0 MPi Citigo, které se klepe jako ratlik. Zátah určují plynem a řazení miluji, automat prostě nechci ... možná až budu v důchodu. Každý si pod pojmem pohodlí představí něco jiného... ty mi prosím nevnucuj, co si mam myslet.
    1 point
  21. @Radovanek, měl jsem Tě za slušného a kultivovaného člověka
    1 point
  22. Páni.. Pepito přes celou republiku.. tak schválně jestli se pochlapěj i Blanenští lvi...
    1 point
  23. Milan+

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    Se máte.
    1 point
  24. FrantaCV

    Vtipy

    A ještě jeden odposlechnutý: "Velice se omlouváme. V pátek měla přijít studená fronta, bohužel nedorazí, cestou chcípla vedrem."
    1 point
  25. Péťa

    51. sraz Peugeot Clubu Hracholusky 21.-23.9.2018-informace

    Ale 51. sraz - to je lichý
    1 point
  26. Já mám dotaz, zda bych mohl ubytko prodloužit také už od středy? Dík
    1 point
  27. Weri 605

    51. sraz Peugeot Clubu Hracholusky 21.-23.9.2018-informace

    To nechceš.... prej po pivu se dobře spí.... mmch.. na14tce teda mrdoples fakt nebude!!! Sudý nebrat............
    1 point
  28. Kuba jede se mnou, tak ho prosím @Pe.Tr přidej ke mě na pokoj. Večer pošlu novou přihlášku. Děkuji a omlouvám se za komplikace
    1 point
  29. P607Olda

    Vzduch, přehřívání, olej (306)

    Máš SZ, doporučuji ohledání v Zábřehu.
    1 point
  30. ozzy56

    Jaký vybrat gril?

    na chatě ten motorek někde bude, ale řekl bych, že stál taky nějak 200 Kč, vzpomínám, že kuře MUSELO být dobře vystředěné na jehli, protože jinak měl motorek co dělat, aby vůbec kuře přetočil, když bylo trochu mimo střed...
    1 point
  31. Laďa

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    Aspoň můžeš hlídat fórum
    1 point
  32. h4wk3y

    51. sraz Peugeot Clubu Hracholusky 21.-23.9.2018-informace

    @Klemoň .... Kdo nám ji probudí, ten ji bude uspávat....
    1 point
  33. Jinak z mého pohledu - myslím že recyklovat panely nebude problém, opravdu jsou prakticky ze 100% recyklovatelné a o všechny suroviny bude zájem, od skel, plastů, drahách kovů včetně křemíků a polovodičů, kvalitních surovin je čím dál méně. Zvláště u baterií je to vidět, rozvoj aktuální elektrodebility požene ceny do nebe. Baterka by měla být je na to, aby auto mohlo provozně rekuperovat, zdroj energie musí být jiný, to že auta osadíme stovkami kWh v baterkách je úchylné a chybné. Ale protože nic jiného neumíme, budem masírovat ovčana, jak je to skvělé a úchvatné a ovčan se zaRadovanuje a než většina ovčnanů zjistí, že si moc zábavy neužijí (tedy skoro nic neušetří a přibudou jen starosti "kde nabít"), tak nevím, kam to bude směrovat. Tedy, doufám, že tam...
    1 point
  34. 306-Kubik-S16

    podzimní sraz - harmonogram jízd motokár

    Za me stejne jizdy jako stepan dekuji ;-)
    1 point
  35. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  36. Béďa

    306GTi-6 by Béďa

    když tam nic neni, tak tam nic není, není co psát, na věku přeci nezáleží.. i emise jak když vyjela včera z továrny..
    1 point
  37. Béďa

    306GTi-6 by Béďa

    Tak prý s tím mým veteránem mužů ještě chvíli jezdit
    1 point
  38. enikybeniky

    Vtipy

    1 point
  39. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  40. brixtr

    Vtipy

    Zadejte nové heslo: zelí Heslo musí obsahovat více než 8 znaků kyselý zelí Heslo musí obsahovat alespoň jednu číslici 3 kyselý zelí Heslo nesmí obsahovat diakritiku 3 kysely zeli Heslo nesmí obsahovat mezery 3blbykyselyzeli heslo musí obsahovat alespoň jedno velké písmeno 3BLBYkyselyzeli Heslo nesmí obsahovat více velkých písmen jdoucích po sobě 3BlbyKyselyZeli,DejMiTenBlbejPristup Heslo nesmí obsahovat interpunkci TakTedJsemSeAleUzFaktNasral3BlbyKyselyZeliDejMiTenBlbejPristup Omlouváme se, ale toto heslo už někdo používá. Vymyslete jiné!
    1 point
  41. Gabriel 307

    Vtipy

    1 point
  42. Haryk

    Vtipy

    ,,Náčelník městských policajtů koupil trezor, svolal své podřízené a říká:" Toto je nejbezpečnější trezor u nás. Má 8-místný kód. Jsou to sice samé čtyřky, ale neřeknu vám, v jakém pořadí!" Policajt se ptá úřednice, jestli ten tiskopis vyplnil správně. "No v podstatě je to dobře, ale kolonku POHLAVÍ jste měl vyplnit hůlkovým písmem, ne kresbou." Celník otevře dveře vagónového kupé: "Nějaké cigarety? Lihoviny? Zbraně? Střelivo? Drogy?" Rozespalý cestující zamumlá: "Děkuji, nechci, mám toho plné kufry."
    1 point
  43. Pe.Tr

    podzimní sraz - harmonogram jízd motokár

    v podstatě je to naplánováno s letištěm dohromady právě i kvůli těm pauzám , letiště je 10m od motokár, můžete chodit tam a zpět . jen dodržovat čas kvůli minimu ztrátám pro nástup a výstup z a do motokár. zatím jednotlivé časy teď vypisovt jmenovitě nebudu , počkám až se mi nahromadí víc registrací. KAŽDOPÁDNĚ TAKOVÉ PROSBA-VÝZVA INFO : ČÍM VÍC JÍZD SI OBJEDNÁTE , TÍM MÍŇ BUDU V MÍNUSU no, zatím se smějí, snad ten risk s motokárama ustojím
    1 point
  44. FrantaCV

    Vtipy

    1 point
  45. dzavel

    Vtipy

    1 point
  46. dzavel

    Vtipy

    1 point
  47. Leo

    oprava ruční brzda

    Třmeny dorazily a byly namontovány. Jak psal @ozzy56, tak v krabici TRW přišly třmeny Lucas, takže to stejné co tam bylo . Při montáži byl problém akorát s tím, že na brzdovém potrubí byla zarezlá převlečná matice a tím pádem s ní nešlo volně otáčet. Demontáž a montáž jsem tedy musel provést točením třmenu a ne točením matice. Naštěstí pro přesné nastavení pozice potrubí s tím šlo před utažením trochu pohnout. Kdyby se to ještě někdy sundávalo, tak by to asi chtělo koupit i nové koncové části brzdového potrubí. Ve třmenech byla napuštěna brzdová kapalina již z výroby, takže po montáži jen vypuštění vzduchu, co se tam dostal při montáži (když už jsem to dělal, tak jsem vyměnil komplet brzdovou kapalinu v brzdovém okruhu - v jednolitrové bandasce mi ještě trochu zbylo). Dnes jsem byl na STK vyzkoušet brzdy, vše OK a zadní brzdí dokonce líp než přední (co se souměrnosti týče). Ručka taky v pohodě. Snad už to tedy nebudu muset znovu řešit (doma mi zůstaly dva staré třmeny i s opravnou sadou, kterou jsem k nim před lety koupil, ale nikdy se do repasu nepustil).
    1 point
  48. @Radovanek vnucuje vše, co mu vyhovuje.... A nechápe, že to nevyhovuje jiným.... A začíná čím dál častěji účastníkům spílat do hlupáků....
    0 points
  49. Zase meleš kravinu,porovnej realitu se stejně velkým autem,virtualitu si z toho děláš jen sám. Zrovna tak to pohodlí při cestování v něčem kde člověk sedí v pořádné sedačce, ne jen ten motor na baterky,že je pro někoho pohodlný.
    0 points
  50. Někomu stačí jet v autě na veverku,to je něco když se tam krčíš,někde tady bylo i foto z cest na dovču,to musí být něco,když to máš za sedačkama do stropu a na zadních ještě mezi sebou.
    -1 points
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...