Přejít na obsah

Leo

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  1 135
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Leo

 • ID člena 4325
 • Hodnost
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807
 • Rok výroby
  2007

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Olomouc
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • Webová stránka
  www.peugeot-club.com?clen=4353

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Leo

  Diagnostika Lexia 3

  Podle mne není PP2000 součástí DiagBoxu, akorát se z rozhraní DiagBoxu spustí, ale je to samostatný program (alespoň dříve to tak bylo).
 2. Leo

  Kamera do auta

  Podle mne by se ta kamera měla normálně po zapojení nabíjení zapnout a po odpojení vypnout. Problém může být ve špatném nastavení kamery (to jsi však předpokládám prošel) a nebo pravděpodobněji nebudeš mít ten správný kabel. Ony totiž některé kabely nejsou plně zapojeny (mají méně drátů) a tak to pouze nabíjí a s jinými to nabíjí i nahrává (řešil jsem to kdysi dávno u své kamery a nestačí přivést do kamery pouze + a -, ale - musí být ještě na kostře a nebo na nějaký jiný pin, už si to pořádně nepamatuji).
 3. Leo

  Service box

  6995 CQ DODATEČNĚ MONTOVANÝ KONEKTOR
 4. No já nevím, ale měnit tlumiče bez lokalizace závady a když se to nepovede, tak měnit dál se mi nezdá moc ideální řešení. Tlumiče jdou za 200Kč změřit a jejich uchycení včetně uložení zkontrolovat. Jaký má auto rok výroby a kolik má najeto?
 5. Ten problém se u mne nevyskytl při tuhém řízení, ale naopak jak najednou začalo jít moc lehce. Pokud by byla nějaká vůle na nápravě, tak by to podle mne mělo jít slyšet, nebo cítit do volantu, při přejezdu nerovnosti nebo zahýbáním kol. To by však v servise měli poznat a projít všechny kuláče a klouby. Kontrola na STK je dobrý tip.
 6. Asi před dvaceti lety jsem jezdil s Fordem Tranzit a bylo něco s posilovačem, že šlo řízení dost ztuha. Potom se něco stalo a řízení šlo velmi lehce, ale pokud jsem jel víc jak 60, tak jsem musel pořád kmitat volantem ze strany na stranu, aby to jelo trochu rovně. Dost mi to připomnělo Tvůj popis. Když pohneš trochu volantem sem a tam, je to hned vidět na kolech, nebo se nehnou?
 7. Myslím si, že musí nárazník dolů, jinak mřížku bez poškození nesundáš. Měl jsem nárazník 2x dole a nepamatuji si jak tam tam mřížka drží, ale vím, že ten černý plastový pás ve středu jde oddělat horko těžko i na oddělaném nárazníku. Sundání nárazníku není zas tolik práce (když to děláš opakovaně ) a budeš mít ke všemu hezký přístup.
 8. Leo

  Diagnostika Lexia 3

  Kdyby jsi chtěl, tak můžeš zajet za mnou do Olomouce.
 9. Leo

  Akumulator

  Máš na mysli změřit min. napětí baterie při startu? Já momentálně parkuji v garáži, kde je 1C, ale o víkendu jedu na chalupu a pokud na to nezapomenu a bude stále mrznout, tak to zkusím.
 10. Leo

  Kamera - kam ji umístit ?

  A není tam 2100mAh? To s nabíjecím proudem moc nesouvisí. Prostě ty levné adaptéry 12V/5V víc nedávají, i když tam Číňan napíše cokoliv (tedy některé to dávají, ale chce to vybírat a taky je potom jiná cena). No a to nabíjení 2,6A mi taky nepřijde moc optimální pokud je to na zařízení, které se ze sítě normálně dobíjelo 0,6A. Starší zařízení na rychlejší nabíjení nebyly dělány. Mám podezření, že ta supernabíječka uměle zvyšuje napětí, aby tam ten proud dostala a může to zkrátit životnost baterie.
 11. Leo

  Kamera - kam ji umístit ?

  Asi to bude mít stejně jako většina, tedy natažené od zapalovače. Vždyť tam jsou pojistky 20-30A což dělá 240-360W a to v žádném případě nabíjením mobilů a tabletů, které berou při 5V max. 1-2A (5-10W) nemůžete ohrozit, ani kdyby jich tam bylo deset. Problém spíš bývá v těch převodnících z 12V na 5V, které jsou většinou z Číny a při nabíjení nedodají deklarovaný proud a proto to nestíhá.
 12. Leo

  Kamera - kam ji umístit ?

  Ne, myslím tím tlačítko na otevírání pravých zadních posuvných dveří (podsvícení). Nejsem si jist, jestli náhodou podsvícení tlačítka na centrální zamykání není zapojeno jinak než podsvícení sousedních tlačítek pro otevírání dveří. Prostě při odemknutí se vždy rozsvítí a svítí i po nastartování a vypnutí motoru (pokud není vypnut dlouho) a zhasnou až chvíli po zamčení auta. Udělal jsem to tak proto, protože zapalovač i napájení zrcátka se při startování odpojí a když jsem hned po zapnutí zapalování klíčkem začal startovat, tak kamera z toho krátkého napájení, výpadku a následného napájení začala blbnout.
 13. Leo

  Kamera - kam ji umístit ?

  Já to mám za zrcátkem. Z pohledu řidiče není vůbec vidět, snímá přes setřenou plochu stěrači a napojenou ji mám na napájení osvětlení horního tlačítka pro otevření dveří (při odemknutí auta se kamera zapne a po zamčení auta se kamera vypne). Když jsem zkoušel telefon (navigace + kamerový záznam), tak se dost zahříval a nestíhal se nabíjet. Ten mám jen pro navigaci umístěn vlevo dole. Vše je vidět na fotce.
 14. Leo

  Akumulator

  Já mám tu Exide Premium čtvrtou zimu a zatím OK. Tu druhou neznám. O Exide Premium se tu píše často a asi bych šel do ní.
 15. Proč by ne, ale zdá se mi to zbytečně velké a drahé (kladivo na komára). Jde o to, jak moc využiješ funkce toho přepínače.
×