inoxing Odesláno 10. prosinec 2019 Odesláno 10. prosinec 2019 @ozzy56 Já nevím, možná si koupil tříválcovou 1.2htp a chěl mít šestiválec. Jakože 3+3 To mě připomělo ten vtip, jak se ptá synáček maminky-účetní - "Mami, kolik je 3+3?" A maminka na to odpoví- "Kolik chceš, aby ti to vyšlo?" Citovat
Dave_k Odesláno 13. prosinec 2019 Odesláno 13. prosinec 2019 Už vím jak se natáčí "streetview" pro googlemaps. Dělat bych to nechtěl. Pepito ohodnotil 1 Citovat
Péťa Odesláno 13. prosinec 2019 Odesláno 13. prosinec 2019 Kam se nedá dojet autem, mají řešení i na kolo, loď, batoh,... mmartinkovic a Rikic339 ohodnotil 2 Citovat
Weri 605 Odesláno 18. prosinec 2019 Autor Odesláno 18. prosinec 2019 To zas bude..... jedeme už takovou né úplně širokou ulicí na dvojku (skoro bez plynu)..., kolem spousty zaparkovanejch aut a při odbočení vpravo, ztrácí slečna absolutně kontrolu nad autem... "boří" co je kolem, tak šlapu na pedály, zastavuju a říkám jí... "Ten pedál uprostřed je brzda..., věděla ste to...? A když Vám to jede rychleji, než chcete, tak jí lehce stisknete..., pak máte čas točit volantem..." Ona na to: "To musim si opakovat - když jedu moc rychle, sešlápnu brzdu.., když jedu moc rychle, sešlápnu brzdu..." a prej si to napíše i na kartičku.... že to je nejlepší metoda učení.... A já myslela, že s pudem sebezáchovy se člověk narodí už.... PaKr, Radek Hurvajz, radim.1008 a 12 další ohodnotil 15 Citovat
ozzy56 Odesláno 18. prosinec 2019 Odesláno 18. prosinec 2019 tohle povolání bych dělat nemoh--resp., brzy by mě vyhodili..., abych byl správně pochopen--nejsem nervní rapl, ale s některýma pitomcema fakt nee, dusit to v sobě neeeee Weri 605, OK406, Hafity a 1 další ohodnotil 4 Citovat
PaKr Odesláno 18. prosinec 2019 Odesláno 18. prosinec 2019 taky bych tohle dělat nemohl, protože bych asi brzo bydlel na MírověPokud by mě soud za tohle neosvobodil. A já jsem si říkal, že nebyl dlouho žádný zážitek, tak koukám , že si to Weri šetřila Weri 605 ohodnotil 1 Citovat
Guest Scratch Odesláno 9. leden 2020 Odesláno 9. leden 2020 ale ta holka evidentne vi co dela...... u nas doma se rika, ze kdo brzdi, zbytecne utraci a ja s oblibou take pouzivam slovni spojeni: dokud nebrzdim, tak mam vse pod kontrolou Citovat
radim.1008 Odesláno 9. leden 2020 Odesláno 9. leden 2020 Včera jsem přijel k tomuhle, v autě nikdo, jen airbagy i boční. Auto bokem blatníkem ve stromě. Let to musel být pěkný, příkopem a dolů pod silnici. Citovat
Béďa Odesláno 9. leden 2020 Odesláno 9. leden 2020 to tam uklidil schválně, beztak jen zakryl okýnko kvůli takovým čumilům a uvnitř se šmajchluje.. enikybeniky, RichVa a skypeja ohodnotil 3 Citovat
KoudaK Odesláno 11. leden 2020 Odesláno 11. leden 2020 vendelinek, Weri 605, ozzy56 a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 11. leden 2020 Odesláno 11. leden 2020 neni to ta co mela volant bez pacek ? Citovat
*nohafuc* Odesláno 23. leden 2020 Odesláno 23. leden 2020 Nevím kam to hodit,tak to prdnu sem. Tohle je přesně to,co potřebuju na výlety po vesnici. radim.1008, jarokare, pajik999 a 5 další ohodnotil 8 Citovat
Pepito Odesláno 23. leden 2020 Odesláno 23. leden 2020 Tak to je pecka! Na co lidi nepřijdou. Citovat
OK406 Odesláno 23. leden 2020 Odesláno 23. leden 2020 Tak to se mi líbí. Taky bych to ,,využil". Citovat
Péťa Odesláno 23. leden 2020 Odesláno 23. leden 2020 Pěkně zpracované, ale proboha, jak se to vypíná? Citovat
Driver Odesláno 23. leden 2020 Odesláno 23. leden 2020 Až té věci dojde benzín skypeja ohodnotil 1 Citovat
Weri 605 Odesláno 30. leden 2020 Autor Odesláno 30. leden 2020 Šestá jízda. Jedeme úzkou dlážděnou ulicí asi tak 12km/h. Koleje vyjeté suché, prostředek a kraje mokré (pršelo cca 2-3 hodiny před touto jízdou). Žákyně: Jsem dnes četla, že nejvíc kloužou na silnici za mokra kostky. Já: To jo, noooo.... Žákyně znalecky: Dneska pršelo a ano, cítím to..! OK406, Vena garážmistr, Rikic339 a 4 další ohodnotil 7 Citovat
skypeja Odesláno 30. leden 2020 Odesláno 30. leden 2020 @Weri 605 obdivuji tě, že ty žáky nezabijes, já bych byl asi ve výkonu trestu po první jízdě Péťa a Weri 605 ohodnotil 2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.