Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 26.5.2025 Ve všech sekcích
-
Jeden muž měl rád tři ženy a nemohl se rozhodnut, se kterou se má oženit. Tak dal každé 50 tisíc korun aby s nimi udělaly,co uznají za nejlepší. První si nakoupila šaty, kosmetiku, šperky a praví: "Udělala jsem, drahý, vše pro to, abys měl tu nejkrásnější ženu." Druhá nakoupila věci pro něho: Oblečení, sportovní potřeby, nápojové soupravy do baru atd. "To proto, drahý, abys věděl, jak na tebe myslím." Třetí vrhla peníze do podnikání a po krátké době přinesla muži zpět 100 tisíc korun. "Abys viděl, jak jsem šikovná." I zamyslel se muž a nakonec si vybral tu s největšíma kozama.8 points
-
Co jste dnes udelali...
OK406 a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Zodiak za téma
Dnes ráno převaz na chíře FNHK, doktor se ptá, jak se cítete? Ale jo, jde to, ruka dobrý, jen ta tetanovka svědí jako čert. Tak mě rozbalili, pošťourali se v tom a prý přijďte zase ve středu.6 points -
Co jste dnes udelali...
Hafity a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele petrinza za téma
Po víkendu s vnoučaty bych potřeboval ještě tak den na odpočinek. V pátek jsme se byli podívat na Noc kostelů v Jílovém u Prahy, vystoupali jsme na věž kostela. Už jsme tam jednou byli se ženou, ale neuvědomil jsem si, jak to bude dobrodružné po tom úzkém schodišti a žebříku s mnoha místy vhodnými pro pád dolů se dvěma neposedy. V sobotu jsem se nechal přemluvit k vyjížďce Oktávkou, jezdili jsme kolem Sázavy. Zase jsme dojeli do Jílového, holčičí část výpravy odtamtud jela vlakem do Týnce nad Sázavou (vnučka jela poprvé vlakem) a klučičí část výpravy naháněla a předháněla vlak Oktávkou. Oktávka zvítězila a na nádraží v Týnci jsme na holky chvilinku čekali. A v neděli jsme vyrazili do Žampachu a vyšli si pod nejvyšším železničním kamenným mostem v Čechách ke dvěma přístupným štolám zlatých dolů. Do štoly svatého Josefa jsme šli všichni, do štoly sv.Antonína Paduánského šli jen kluci, výstup po šesti žebřících dvacet metrů nahoru není pro nejmenší. Tak snad si to děcka užila.6 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
VojtouNerCZ a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
@pavelu96 To máš pravdu, ale já si raději dělám radost jinýma hračkama, než pixlou. Nebojím se utrácet, když už neumím (bojím se) investovat.5 points -
Registrační značky na přání
zbynek..s a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
5 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
radim.1008 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Jednou zkusíš a nechceš jinak. Teď mám na 5 měsíců půjčený starý Ioniq a čím dál častěji po večerech koukám na nabídky ojetých Tesel. Jediné, co je nepřítel nákupu je cena Já prostě tolik peněz za auto nedám, ač bych ho moc chtěl. Naposledy jsem dal 400 za Mercedes a už to moc nechci opakovat.4 points -
Dostalo mě do kolen :)
Weri 605 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
někdo třeba ocení jako inspiraci co dítěti k Vánocům https://www.fotodeky.cz/produkty/plysovy-pohrebni-vuz/p4 points -
P407 coupe a isofix sedacka?
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
Podle mě má prodejce pravdu. U mé 3008 je sedačka vzadu cca 1 cm na sedákem - je to tvarováním sedáku. A jestli je ve vzduchu 1 nebo 4 cm je zcela jedno. U 2008 "sedí" na sedáku a jen se to hůř zacvakává do úchytů. Vepředu se musí opřít o nohu základny - obě sedačky od vnuka mají na to kontrolní okénko (zelená/červená) a dokud se o ni řádně neopře, tak okénko nezezelená. Sedačka se pak sedáku vepředu dotýká jen lehce => pro řádnou funkci jej ani nepotřebuje. Odpověď AI na tento problém: U Isofix sedačky není vyžadováno, aby se celá plocha dotýkala sedáku auta. Stačí, aby byla sedačka správně zacvaknutá do Isofix úchytů, které jsou zabudované do auta. Isofix slouží k upevnění sedačky, nikoliv k tomu, aby se celá plocha sedačky dotýkala sedáku.4 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Peníze budou, my nebudem - je třeba si v životě dělat radost...3 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele PaKr za téma
@Milan+ Aleš Háma takhle měl označenou šatnu. Fotky ze studia jsem tu dávat nechtěl, taky proto, že jsem si nevyfotil prázdné studio, ale pouze se soutěžícími.3 points -
Co jste dnes udelali...
Hafity a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
3 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Radovanek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele elton za téma
@Hafity vedlo mě k tomu hodně věcí. Nižší provozní náklady, komfort jizdy, ticho bez vybrací atd. bylo by to na dlouhý popis a to se mi nechce psát.2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
hlavně účetní2 points -
Dostalo mě do kolen :)
Radek Hurvajz a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
@Dave_k Určitě myslel Do teď si pamatuji Vendulky heslo: "Vzdávám to, pište jako prasátka" - nebo tak nějak. Tuším, že ještě StibTo byl tak citlivý na způsob psaného projevu.2 points -
Instalace tažného a následný problém s odemykáním
VojtouNerCZ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No popravdě do tohohle se nebude chtít nikomu. Protože problém je v tom že zkrátka nikdo neví čím se kam ten elektrikářskej bastlíř naboural.2 points -
Obecný pokec
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele patt za téma
2 points -
2 points
-
Dnes jsem se byl podívat na kole na uzavírku silnice č. 1/35 z Mohelnice na Moravskou Třebovou z důvodu frézování a pokládky nového asfaltu. Uzavírka započala 5 5. a 15.6. 2025 by to mělo být hotové. Přikládám foto. 1. výjezd z obce Podolí na 1/35 kde jsou semafory pro kyvadlovou dopravu, 2. křižovatka z Podolí do Křemačova přes 1/35, ostatní jsou u Mohelnice u únikové zóny pro kamiony, křižovatka u čerpací stanice MOL a křižovatka u nájezdu z dálnice D35.1 point
-
Dostalo mě do kolen :)
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
@akato pořád v tom podpisu má1 point -
@Pepito tak nikoho cizího bych asi nedoprovázel takže ano, z rodiny ale termín vysílání ještě není, zatím odhadem tak říjen, listopad.1 point
-
@PepitoNemyslel jsi spíš @aka.1 point
-
1 point
-
,,je vyrobený z příjemného materiálu Velvet, který je heboučký a velmi příjemný na dotek......., který zajistí příjemný komfort při ležení''1 point
-
no mluvím za sebe, jak je psáno v první větě samozřejně pro jiného budou převažovat plusy, jak to tak v životě bývá...1 point
-
tak za mě nic nového--k el. autu musí být barák a na střeše elektrárna , jinak mínusy převažují nad klady , pravda je, že cena eleauta POMALU klesá, za cenu kolem půl melounu sem už cosi nového viděl, ale počáteční nadšení klesá, bo půl roku bych to musel nabíjet u superhyper1 point
-
taky jsem ho vždycky používal. Klidně i jen stříbrný jako origo. Jak je to hladký, tak jde krásně dolů špína1 point
-
A už zase se perou https://www.autozive.cz/elektromobily-nejsou-vyhodne-2025/1 point
-
Btw, věděli jste, že kdyby Policie Náchod neměla @Péťa, tak má digitální tmu?1 point
-
Já byl voják z povolání jen 5let. 33let su pomáhat a chránit, jako @Péťa.1 point
-
Instalace tažného a následný problém s odemykáním
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
To ai z tý BSI vzali 12V?... Dobrý čuňata, na tažný to brát odtud. U starých aut ještě OK ale u něčeho nového nemá cenu šetřit na neoriginální kouli.1 point -
Nám to servíruješ postupně? Co tam máš ještě?1 point
-
1 point
-
Dostalo mě do kolen :)
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
No skutečně jsem to naprosto přehlíd, pořád jsem četl mrkvový a to několikrát za sebou1 point -
Dostalo mě do kolen :)
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
1 point -
MRVOVÝ krém. Třeba chlévská MRVA. Na druhé straně už to bylo správně - MRKVOVÝ KRÉM.1 point
-
1 point
-
Dostalo mě do kolen :)
BubakGS zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
1 point -
Nerozumím větě "Obrubník také údajně snižuje možnost nehody, kdy řidič odjede od stojanu s kabelem v autě, a je ho o něco jednodušší používat." EV se s připojeným kabelem snad ani nerozjede.1 point
-
Docela pěkné řešení: https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/nabijeni-elektroaut-z-chodniku/r~79603118355111f0a26cac1f6b220ee8/ Jen by to chtělo myslet už při rekontrukcích chodníků a vozovek. Bez přívodů (kabelů) to stále nejde1 point
-
14 dní na vyzkoušení https://www.zive.cz/clanky/skoda-vam-na-dva-tydny-pujci-enyaq-a-elroq-jen-tak-poznate-jak-se-zije-s-elektromobilem/sc-3-a-234813/default.aspx1 point
-
@Dave_k ja nevim jak ty, ja a dlouhy ceste bezne tankuju u dalnice. Fakt cestou nehledam "to nejlevnejsi". A s tim se zase poji nutnost nejakyho extra planovani, zajizdky z trasy na specialni nabijecky, kde bude urcita cena... Takovyhle narky jako "nenabijeli na spravnym miste, nemeli spravny karticky" jsou proste totalni bullshit. Se sebezaprenim jsem to dokoukal a furt tam mele... jak meli najit levny nabijecky, jak meli mit nejaky predplatny, jak meli kdyby meli teslu.. Knizeci rady, nic vic. Proste to neni extra levny oproti spalovaku. Proste neni. Na dlouhy ceste realne na spotrebe neusetris prakticky nic. To je to. A to je to, co elektraci nechtej slyset. Se spalovakem taky muzu vymetat maly pumpy v horni dolni a tim usetrit. Uplne stejne. A nejaky "kdyby jeli teslu 3..." je uz totalni ulet. Vetsina lidi v garazi proste nema vic aut a ani si jiny auto na dlouou cestu nepujcuje, tim spis pokud maj doma zanovni auto za mega. A s Medvedem je to iplne jiny pripad. Jaksi neresili vic aut vs jedno.1 point
-
Kdyz to je presne ono... "spatny auto na cestu". Si jako na cestu mam koupit jiny auto? Proc? Aby se neco nahodou neukazalo? Nebo zase specialne planovat cesty podle nabijecek, hotely podle nabijecek... protoze prece to se s elektrem musi? Edit: video jsem vypnul ve 2:15, kdy ten idiot rika neco o tom ,ze si na cestu vzali spatny auto, a ze si meli vzit treba teslu nebo VW ID7, protoze ty zerou prece min. Dal to nema smysl, protoze ten clovek proste placa totalni nesmysly a nebo zije ve svete, kdy si clovek na cestu kupuje jiny auto, nez bezne pouziva.1 point
-
@Zabak22 předem musím napsat, že nafta byla dlouho taky moje NEJ..., ale dnešní benz. motory se dieselu opravdu v mnohém vyrovnají, jak průběhem toč. momentu, tak ve spotřebě--věř, že vím co píšu..., dneska se nový diesel vyplatí tomu, co má přístup k levné naftě--mluvíme o běžném člověku jinak ty svíčky : Hyundai Tucson r.v.2020, 1.6 benz--předepsaná výměna svíček po 150 000 km tím nechci říct, že nafta nemá smysl--třeba nákl. dopravu, lodě atd. si jinak neumím představit1 point
-
Peugeot 605 2,1TD - pattovo vládní vozidlo
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele patt za téma
Tak dnes první závada na 605, jel jsem na otočku do Hlavního města! Nějaká Praha bo co je za vesnici... no a praskl mi plastovej úchyt spojkového lanka, takže u nemocnice UVN jsem se jal ten plastovej zpíčinec provizorně opravit abych dojel dom Navrtal jsem pomocí šroubováku do toho plastu asi 3,5mm díru skrz a protáhnul závlačku, takhle pod palubkou u pedálu neskutečnej ojeb, ale zadařilo se dojeli jsme dom Rovnou jsem v autokelly pak zajel koupit nové lanko, které už nemělo samostav, ale bylo ručně štelovací. Říkám si, joo tak občas našteluju a bude to lepší. Nicméně výměna lanka na 605 2,1TD která má plnou výbavu a je tam asi dva tisíce trubek hadic, kabelů je opravdu gynekologická práce. Chvílema sem si teda připadal jak veterinář, když krávě strká celou ruku do pr*ele Já klečel na motoru a na třikrát zlomenou ruku pod posilovačem brzd sem tam ladil nové lanko Samozřejmě když jsem ruku vytáhnul ven, tak měla trochu tmavší barvu od kvalitního motorového oleje TOTAL Takže takové žůžo labůžo Nicméně na staré lanko si vyrobím ze železa novou koncovku a budu ho vozit s sebou, protože vím, že to rádo praská, když spojka není úplně fit a jde víc ztěžka. Může mi někdo vysvětlit proč tuhle plastovou hentovinu vyráběj plastovou a ne plechovou? To je snad na všech pežotech (krom starý 309tky) stejná blbost a rádo to praská1 point -
Fakt samé mínusy? Sice jsem je nenašel a kecům z AutoLživě fakt nevěřím. No ale jsou takoví co tomu věří.-2 points